رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-یافت-آباد

فهرست مطالب

لوله بازکنی یافت آباد

لوله بازکنی یافت آباد کمتر از 20 دقیقه درب منزل شما آماده ارائه خدمات لوله بازکنی می باشد
24 سلعته می توانید با این مؤسسه تماس بگیرید
برای باز کردن هر نوع گرفتگی آمادگی ارائه خدمات را داریم
یافت آباد و حومه این منطقه را از نظر لوله بازکنی جنوب تهران پوشش می دهیم

     44173983
    22981856
    66968120
    77379673
09198806367 ارسال لوله بازکن 24 ساعته

لوله-بازکنی-یافت-آباد-تهران
لوله بازکنی یافت آباد تهران

لوله بازکنی با ارسال شبانه روزی در یافت آباد

اگر در منطقه یافت آباد یا محدوده این منطقه به دنبال لوله بازکن هستید ، شرکتی را انتخاب کنید که گفتارش با عملش یکی باشد . یعنی بعد از ارسال سرویسکار هزینه لوله بازکنی را بالا نبرد ، سرویسکار لوله بازکن را در زمان تعیین شده به محل شما ارسال بکند ، به صورت 24 ساعته از نظر لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب ارائه خدمات بکند و در روز های تعطیل هم کار بکند به مانند شرکت لوله بازکنی برادران جعفری

لوله های فاضلابی مخصوصا لوله توالت یا لوله سینک ظرفشویی که امکان گرفتگی در هر تایمی را به دلیل استفاده های پی در پی دارد . برای دریافت لوله بازکنی شبانه روزی در منطقه یافت آباد و حومه همین الان که احساس می کنید بی وقت هست هم می توانید با ما تماس بگیرید و لوله بازکن دریافت نمایید .

علت دقیق گرفتگی لوله های فاضلابی

چرا لوله فاضلابی به یک باره کیپ می شود و با هر حرکت دستی باز نمی شود ؟ 
چرا لوله فاضلاب کاسه توالت ایرانی بیشتر از سایر لوله های فاضلابی دچار گرفتگی می شود ؟

در یک توضیح مختصر و مفید بایستی گفت که با تجربه بیش از 30 سال در زمینه لوله بازکنی اکثر گرفتگی لوله های فاضلابی به دلیل قدیمی شدن و بی احتیاطی استفاده کنندگان می باشد .
اگر لوله توالت شما دچار گرفتگی می شود و زمان کوتاهی از گرفتگی قبلی می گذرد حتما یک ایرادی در نوع استفاده یا در لوله کشی توالت شما وجود دارد .

برسی لوله بازکنی در منطقه یافت آباد

یافت آباد در منطقه 18 شهرداری قرار دارد، محله های این منطقه دارای قدمت بسیار زیاد می باشد و به همین دلیل این منطقه دارای جاذبه بازاری و گردشگری نیز است . منازل واقع شده در این مناطق اکثرا قدیمی بوده و بافت لوله های این مناطق از چدن و آهن سخت می باشد که گرفتگی لوله در خانه های قدیم ساخت بیشتر به چشم می آید .
قیمت باز کردن لوله فاضلاب با فاکتور

لوله-بازکنی-در-منطقه-یافت-آباد
رفع گرفتگی و باز کردن انواع لوله فاضلاب در یافت آباد

روش های باز کردن لوله فاضلاب در یافت آباد

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری برای باز کردن لوله های فاضلابی در هر بخشی بستگی به شرایط محیطی و نوع گرفتگی از دستگاه های مخصوصی استفاده می کنند .

 • دستگاه لوله بازکنی فنر تراش برقی : در هر بخشی می توان برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب استفاده کرد ، فقط در بعضی از شرایط به دلیل رعایت بهداشت و جلوگیری از انتشار کرونا از فنر استفاده نمی کنند مثلا در آشپزخانه
 • دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا : در بند بالا ذکر شد برای جلوگیری از کثیف کاری و انتشار ویروس کرونا در مکان هایی به مانند آشپزخانه به جای فنر از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم کاملا تضمینی و ارزان قیمت
 • لوله بازکنی با ژنراتور برقی : ژنراتور برقی با فنر بزرگ و کوچیک فقط برای گرفتگی های لوله بزرگ یا منحول فاضلابی استفاده می شود
 • لوله بازکنی دستی ، لوله بازکنی با مواد شیمیایی ، لوله بازکنی از روش های مختلفی دارد که در ادامه توضیحات مطرح می شود.

دیگر خدمات لوله بازکنی در یافت آباد

تمامی خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه و غیره را به صورت مستقیم بدون واسطه در سراسر تهران یافت آباد انجام می دهیم

 • لوله بازکنی در منطقه یافت آباد
 • تخلیه چاه فاضلاب در منطقه یافت آباد
 • لایروبی چاه فاضلاب در منطقه یافت آباد
 • چاه بازکنی در سراسر یافت آباد
 • حفر چاه فاضلاب با مقنی حرفه ای در یافت آباد
 • تعویض و تعمیر قطعات فاضلابی به مانند توالت فرنگی ، کاسه توالت ایرانی ، سینک ظرفشویی و سایر وسایل فاضلابی
خدمات-لوله-بازکنی-در-یافت-آباد
خدمات لوله بازکنی تضمینی در یافت آباد

لوله بازکنی کاسه توالت ایرانی 100% تضمینی در یافت آباد

رفع گرفتگی توالت ایرانی با فنر تراش 100% تضمینی بدون بالا زدن بوی بد و ایجاد کثیف کاری در سرویس بهداشتی با سرویسکاران حرفه ای لوله بازکن یافت آباد انجام می شود .
اگر شب خابیدین و صبح بلند شدید و مشاهده کردید که کاسه توالت شما پر از مدفوع و آب فاضلابی شده است بدانید که لوله فاضلاب مشترک شما با سرویس بهداشتی دچار گرفتگی شده است . بهترین لوله بازکن را بدون کثیف کاری برای باز کردن کاسه توالت ایرانی در منطقه یافت آباد ارسال می کنیم

فنر زنی مسیر گرفتگی لوله کفشور پشت بام

باز کردن گرفتگی لوله کفشور پشت بام در یافت آباد در مواقع بارندگی و گرفتگی های پر از آب ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب لوله ناودانی در یافت آباد 100 درصد تضمینی و بدون آسیب ، فنر زنی لوله گرفتگی کفشور پشت بام در یافت آباد به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت
اگر نیاز به چاه بازکنی کفشور پشت بام در یافت آباد دارید همین الان با ما تماس بگیرید

قیمت لوله بازکنی و هزینه فنر لوله بازکنی در یافت آباد

همین الان با مشاورین ارشد شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا قیمت لوله بازکنی با فنر و قیمت لوله بازکنی با هر دستگاهی را با در نظر گرفتن هزینه ایاب و ذهاب به شما به صورت تلفنی در منطقه یافت آباد ارائه کنند .

چاه بازکن لوله فاضلاب آشپزخانه در یافت آباد

لوله بازکنی لوله کف آشپزخانه ، چاه بازکنی و لوله بازکنی بدون کثیف کاری لوله سینک ظرفشویی با کمترین هزینه در منطقه یافت آباد تهران به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت

لوله-بازکنی-لوله-فاضلاب-در-یافت-آباد
رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب با بهترین لوله بازکن تهران

انجام تخلیه و لایروبی چاه در منطقه یافت آباد

تخلیه چاه یکی دیگر از اساسی ترین مشگل ها در یافت آباد می باشد . اما ما به آسانی و با ارائه سرویسکاران و متخصص تخلیه چاه این کار را آسان کرده ایم . تخلیه چاه با تجهیزات مناسب و مطمئن بدون دردسر . با تانکر های بزرگ و کوچیک با ابعاد 6 هزار لیتری تا 25 هزار لیتری . با پمپ های مکنده قوی و قدرتمند ، با دستگاه ساکشن آجر کش وصل شده به تانکر ، تمامی این خدمات در لوله بازکنی یافت آباد با پایین ترین قیمت انجام میشود .

دلایل پر شدن چاه فاضلاب در لوله بازکنی یافت آباد 

اصلی ترین دلیل پر شدن سریع چاه فاضلاب تمام شدن چشمه های مکشی آب می باشد . اگر چاه شما برای مدت زمان طولانی است که ساخته شده است یا خاک این چاه طوری است که مکش کمی دارد . باید دیواره های چاه شما تراش داده بشود و در صورت نیاز انباری چاه اضافه تر کنده بشود . خدمات رفع گرفتگی در یافت آباد با اجرای تمامی خدمات و لوله بهترین سرویسکاران منتخب این رشته را در اختیار دارد . انجام خدمات لایروبی چاه با اکیپ کاملا ایرانی و بیمه شده .

نکات مهم برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب 

ساده ترین روش که هر فرد قادر به انجام دادنش برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب آسان میباشد ذکر خواهد شد.
☆✓روش اول» در شروع اولیه لوله کشی فاضلاب اصول استاندارد رعایت بشود.  برای مثال شیب 2 درصد در هر یک از لوله ها باید حاکم باشد.
☆✓روش دوم» از انداختن دستمال کاغذی بعد از استفاده داخل کاسه توالت جدا خوداری بشود. و ریختن اضافه مواد غذایی از سینک ظرفشویی باعث گرفتگی شدید در زمان کم میشود.
☆✓روش سوم» از تراش سالیانه لوله ها باید استفاده کرد تا از پاک بودن سطح داخلی لوله مطمئن بشویم.

مزایای لوله بازکنی با دستگاه فنر

از زمان اولیه شروع عصر لوله بازکنی تا الان دستگاه لوله بازکن فنری وجود داشته. این دستگاه هر ساله پیشرفت های خاصی میکند.  که آپشن زیادی روی آن نصب میشود، لوله بازکنی با این دستگاه بسیار مفید از هر لحاظ هم برای مشتری هم برای سرویسکار.
این دستگاه قادر به باز کردن هر نوع گرفتگی با هر فنری میباشد. قطر فنر خوری این دستگاه تا لوله بالای 6 اینچ طراحی شده است. باز کردن گرفتگی لوله توالت،  حمام، سینک ظرفشویی و غیره بدون آسیب به تجهیزات و بدون کثیف کاری انجام می شود.

تراش رایگان برای لوله فاضلاب در یافت آباد 

مؤسسه فنی لوله بازکنی در یافت آباد برای سرویسکار اعلام کرده تا بعد از باز کردن لوله در یافت آباد تراش رایگان جهت بالا رفتن عمر لوله بشود.
منظور از تراش، بعد از باز کردن لوله رسوبات در محل گرفتگی باقی می مانند.  برای از بین بردن آنها جهت جلوگیری از گرفتگی دوباره باید لوله تراش فنری بخورد.  ما این عمل را بدون دریافت هزینه انجام میدهیم.

لوله بازکنی توالت فرنگی در یافت آباد

لوله بازکنی تضمینی توالت فرنگی با بهترین تجهیزات چاه بازکنی بدون کثیف کاری و خیلی فوری در منطقه یافت آباد
اگر لوله فاضلاب توالت فرنگی شما گرفته است و می خواهید سریعا باز کنید می توانید از روش هایی که در پایین ارائه شده استفاده نمایید یا با شرکت ما در منطقه یافت آباد تماس بگیرید تا کمتر از 15 دقیقه چاه بازکن به منزل شما برسد
چهار نوع عمومی کاسه توالت فرنگی وجود دارد:
۱ _ آبفشانی
۲ _ سیفون وارونه
۳ _ فشاری
۴ _ فروشور

لوله-بازکنی-توالت-فرنگی-در-یافت-آباد
رفع گرفتگی توالت فرنگی در منطقه یافت آباد تهران
5 روش لوله بازکنی دستی توالت فرنگی در منزل
 • استفاده از برس توالت برای فشار دادن مدفوع گیر کرده استفاده کنیم
 • از یک پستون ( تلمه دستی ) برای فشار دادن توری به پایین در توالت فرنگی استفاده کنیم
 • آب گرم و مایع ظرفشویی در نرم کردن مدفوع توالت فرنگی کارساز است
 • نوشابه و سرکه یکی از اصلی ترین لوله بازکن های توالت فرنگی با مدفوع می باشد
 • با استفاده از فشار آب سرویس بهداشتی می توانید گرفتگی را باز کنید

چرا مدفوع در توالت فرنگی گیر می کند ؟ دلیل اصلی گیر کردن مدفوع در توالت فرنگی یا ایرانی  شامل : 1 – بزرگ بودن مدفوع  2 – لوله فاضلاب خروجی توالت شما قدیمی بوده و لغزندگی خوبی ندارد 3 – در استفاده قبلی خوب شستشو ندادید و جرم مدفوع قدیمی باقی مانده و باعث گیر کردن مدفوع می شود
خلاصه برای لوله بازکنی توالت فرنگی در این منطقه شما تهران می توانید با شرکت برادران جعفری در هر تایمی تماس بگیرید .

لوله بازکنی یک ربع حاضر در محل یافت آباد

خدمات لوله بازکنی در یافت آباد با تعداد سرویسکاران بسیار زیاد و مجرب توانسته تمامی مناطق جنوب تهران را به صورت شبانه روزی پوشش بدهد.
سرویسکاران آماده ارائه سرویس در جنوب تهران بیش از ۷۰ تکنسین می باشند. هر نفر دارای دستگاه مجهز و موتورسیکلت در تمامی محله های تهران آماده تماس شما برای ارائه سرویس میباشند.
برای خدمات بی واسطه و سریع با هزینه بسیار کم با ما تماس بگیرید.مؤسسه فنی لوله بازکنی در جنوب تهران آماده بستن قرارداد دائم و جزئی برای تمام مناطق تهران برای ساختمان های تجاری، تفریحی و غیره با مجوز تایید شده آمادگی دارد. با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی فوری و تضمینی در یافت آباد

گرفتگی لوله فاضلاب ساعت یا زمان مشخصی ندارد ، پس در هر ساعتی از شبانه روز دچار گرفتگی لوله فاضلاب توالت ، حمام ، آشپزخانه و دیگر موارد شدید می توانید با ما تماس بگیرید . در کمتر از 20 دقیقه بهترین سرویسکار لوله بازکن را به سراسر محله های شما در جنوب تهران ارسال می کنیم .

شماره تماس چاه بازکن در منطقه یافت آباد

اگر در منطقه یافت آباد نیاز به چاه بازکن اظطراری به صورت شبانه روزی دارید همین الان با ما تماس بگیرید
باز کردن لوله به صورت شبانه روزی با متخصص ترین لوله بازکن ها
ارسال لوله بازکن در کمتر از 20 دقیقه به محل شما
شرکت لوله بازکنی برادران جعفری آماده عقد قرارداد و ارسال فوری لوله بازکنی می باشد

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

58 پاسخ

 1. باسلام
  توی یک سال گذشته لوله فاضلاب توالت سه با دچار گرفتگی شده بود که با انجام هر بتر فنر زنی راهش باز شد.
  هر بار که از توالت استفاده میکنیم بعد از ریختن یه مقدار آب (آفتابه) یه صدایی شبیه به قلپ قلپ میاد…
  خواستم بدونم این علت این صدا از نظر شما چی میتونه باشه؟
  شخصی که بار آخر فنر زد وگرفتگی رو باز کرد گفت این مربوط به مکش چاه هست ایااین حرفش درسته؟
  واینکه باز احتمال گرفتگی توالت برای ما وجود داره؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

 2. سلام لوله فاضلاب سرویس بهداشتی میگیره و متوجه شدیم کارگرا گچ وسیمان اضافی رو ریختن داخلش و چندین بار هم لوله بازکن اومده وفنر زده ولی فقط موقت باز شده و دوباره دچار گرفتگی میشه ایا راهی داره که بدون تخریب تخلیه بشه؟
  ساکن زنجان هستم

 3. سلام من یک سوال داشتم انگشتر یک گرم خورده ای داخل دستشویی افتاده یک روزی میشه امکان داره در بیاد؟

 4. سلام واحترام. مدتی هست که از توالت ایرانی اپارتمانم بوی بدی میاد وداخل سالن میپیچه،
  وسنگ توالت هم وسطش یک ترک نازک داره، البته سنگ دستشویی سالهاست که عوض نشده و بنظرم باید عوضش کرد.
  میخاستم بپرسم میتونه از ترک سنگ کمی اب به زیر سنگ وارد وفاسد بشه وبو بده یا میتونه از شتر گلویی باشه؟ سوال دوم اینکه اگه بخام تبدیل به فرنگی کنم این بو از بین میره یا خیر. سپاس از پاسخ سبزتون که واقعا ارزشمنده.

 5. با سلام خدمت مجموعه شرکت برادران جعفری.
  ما تو خونمون وقتی از توالت ایرانی استفاده میکنم بوی بدی از توالت فرنگی که تو حمومه پخش میشه وبا توجه به اینکه حمام توی اتاق خواب هست عملا نمیشه از اتاق برای استراحت استفاده کرد، وتحمل این بوی بد غیر قابل تحمله، در ضمن وقتی فقط از توالت فرنگی استفاده میشه یا فقط چند روز بدلیل مسافرت از سرویس بهداشتی استفاده نمیشه هیچ بویی وجود نداره لطفا راهنمایی کنید علت چیه؟
  اگه نیاز باشه بصورت حضوری هم در خدمتتون هستیم.

 6. با سلام ما در خانه ای ۳ واحد
  ساخت سال ۶۰ هستیم که ۱۰ سال پیش تخلیه چاه انجام دادیم وبه ما گفتند حتما ده سال دیگه هم مجدد تخلیه کنیم. اکنون که اقدام به باز کردن چاه نمودیم در ابتدا اب چاه کمی بالا بود ولی بعد اینکه ماشین برای تخلیه اومد ابی مشاهده نشد و فقط شن وکمی لجن از زمین کشیده شد.
  لطفا در صورت امکان پاسخ دهید،
  برای اینکه ما نگرانیم اب کجا رفته و مشکلی پیش نیاد.

 7. سلام حضور لوله بازکن خوب و سریع انجام شد درکل از کارشون رضایت داشتم. دستشون درد نکنه اقای جعفری بودن فکر کنم ممنون در کل ازشون که مشکل گرفتگی لوله سینکو برطرف کردند.

 8. سلام‌آقای‌جعفری‌‌
  شما‌چند‌بار‌لوله‌ما‌را‌باز‌کرده‌اید
  و‌خیلی‌پاک‌باز‌کردید‌و‌منو‌معتل‌نذاشتید حتی‌از‌اونی

  که‌فکر‌میگنم‌خودتون‌رو‌زود‌فرستادین‌هر‌پولی‌که‌بهتون‌دادم‌حلاتون‌بشود
  موفق‌باشید

  1. خدمات فنی لوله بازکنی تهران فوری و ارزان قیمت می باشد ✅لوله بازکنی شبانه روزی✅لوله بازکنی با بهترین کیفیت ✅لوله بازکنی مناسب ترین قیمت ✅لوله بازکنی تضمین کیفیت کار با ارائه فاکتور ✅
   ↙️سرویس دهی فوری نیم ساعته می رسیم

   ↙️ارائه خدمات لوله بازکنی ۲۴ ساعته با کیفیت ارزان↘️

   ↙️خارج کردن اشیا از داخل لوله فاضلاب ها کاملا تمیز و بدون کثیف کاری باابزارهای مخصوص ↘️

   ↙️رفع گرفتگی هر گونه لوله های فاضلاب حتی سخت و سیمانی با دستگاه ژنراتور برقی با فنر ۸ متری تا ۳۰ متری رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه➖ پشت بام➖ توالت ایرانی و فرنگی حمام➖ پارکینگ➖ ترانس و غیره

   ↙️تخلیه چاه با ماشین های بزرگ و کوچک باپمپ های مکنده و ساکشن
   ↙️ تعمیر چاه ریزشی کهنه و قدیمی لایروبی چاه با دستگاه
   ↙️ارسال نیرو سراسر تهران فوری ↘️

   ✔پیام پاسخگو هستیم و تماس✔

 9. ارسال‌سرویس‌کار‌‌برای‌فعالیت‌سراسری
  تهران‌در اطرافات‌گیشا‌یک‌باغ‌داشتیم
  احتیاش‌به‌حفر‌چاه‌داشتیم‌به‌خاطر‌همین‌پرسیدم

  1. سلام مشکل نداره بله ارسال و بازدید از هر خدمات در زمینه فاضلاب توسط تکنسین‌های موسسه لباسشویی برادران جعفری رایگان می باشد برای ارائه قرارداد و قیمت گذاری شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شرکت لرستانی برادران جعفری تماس بگیرید

 10. سلام ببخشید سینک ظرفشویی ما بوی خیلی بدی میده
  پشت بوم رفتم نگاه کردم لوله ونت اجرا نشده.
  چیکار میتونیم بکنیم.

 11. توالت ما بوی خیلی بدی میده و وقتی بارندگی شروع میشه بدتر هم میشه به قدری که چند شب پیش نتونستیم خونه بخابیم وشب رفتیم خونه مادرم.
  طبقه اول هستیم تو راه اهن تهران تو رو خدا اگه میشه این بوی بد رو از بین برد راهنماییمون کنید. و در ضمن یه سوال داشتم راهنمایی کردن از زبان مشاور تون رایگان یا باید پول بپردازیم تا راهنمایی کنین

  1. از به تمایل خیلی زیاد بوده فاضلاب اصلی شما دچار گرفتگی شده یا لوله فاضلاب توالت لوله فاضلاب سرویس بهداشتی که وصل به توالت فرنگی لوله های فاضلابی وقتی تو چرا گرفتگی میشن یا گرفتگی به دو صورت گرفته و ناقص گرفته کامل در گرفتگی ناقص و فضولات و نیمی از لوله را پوشش می‌دهد و آب و فاضلابی یک مشت خر همیشه و هیچ نشونی موقعی که استفاده نمی کنید این آبی که داخلی تا مونده به بیرون محیط هوا را پراکنده می کنه و موقعی که بارندگی بالا میزنه بارندگی فشار آب از لوله تراشه لوله ناودانی پشتیبان میاد پایین و فشارش اون یارو توالت فرنگی شما هواش میزنه بیرون ماهستیم خودتون میتونید لوله فاضلاب به شما را در کمترین زمان تراش بدهیم و از بوی بد لوله فاضلاب شما راحت کنیم

 12. سلام خسته نباشید مادر من ساکن در دشت است که چند وقت پیش از تو خدمات گرفتیم که مشکل گرفتگی لوله حمام مادرم اینا رو حل کنید خیلی تمیز بود کارتون دستتون درد نکنه ممنون

 13. سلام چطور اتاق ما خیس میشه هر دفعه یه جایی جدید از اتاق خیس میشه من کل اتاق رو بیشتر از ۵۰ سانت کندم رفتم پایین ماهی هستن لوله ای رد شده جایی هم که خیس میشه زیرش کاملاً خوشکه به نظرتون چیکار کنیم چند تا تخلیه چاه هم اومدن دیدن همشون گفت ما تا حالا همچین چیزی ندیدیم.

  1. سلام مهر باید بازدید بشه باید بازدید بشه و دلیل دقیق گفت چون این طور که میگین باید دستگاه داریم ببینیم یا نشریه اگه کف زمین است که از چاه تو میزنه از چه دلایلی کنیم بعد به شما عرض کنیم

 14. سلام لوله فاضلاب حمام با آب دوغه گرفته شده و دسترسی به لوله باز کن برقی هم نیست و آب در سنگ توالت جمع میشه چیکار کنیم تشکر.

 15. ببخشید لوله ناودانه پشت بام مون یخ زده هرکاری میکنیم ذوب نمیشه و باعث گرفتگی لوله شده ما چی کار کنیم چه پیشنهادی دارین

 16. سلام کارتون خیلی خوبه چون تو تعطیلات هم کار می کنید خدا خیرتون بده روز هفتم عید توالت خونمون گرفته بود با شرکت شما تماس گرفتیم و خیلی سریع یه نفر رو فرستادن اومد توالت رو باز کرد واقعا تشکر می کنم ازتون که مشکلم را حل کردید.

 17. خدا وکیلی یه چیز بپرسم راستش رو میگید؟
  فنر زدن شما کثیف کاری هم داره؟ انصافا حقیقت رو بگید

 18. سلام بنده احتمال میدم که گوشواره داخل چاه حمام افتاده باشه اما داخل حمام متوجه نبودن گوشواره ام نشدم
  وقتی داخل حمام متوجه شدم که یک لنگه از گوشواره ام نیست
  داخل چاه را نگاه انداختم اما چیزی داخل چاه نبود
  با این حساب که اب زیادی هم بعد از ان داخل چاه ریخته باشیم
  پیدا کردن گوشواره امکان پذیر است؟

 19. سلام وقت بخیر پنج روزی هست یک قاشق افتاده داخل کاسه ی دستشویی ایرانی
  و اصلا قابل مشاهده نیست و لوله حدودا یک متر هست و بعدش خم شده
  اصلا مشخص نیست که قاشق کجاست.
  آپارتمانی هست و ما طبقه همکفیم
  بعد از افتادن قاشق نیز استفاده شده از دستشویی مثل قبل
  احتمال گرفتگی لوله وجود داره
  ؟؟
  چه عواقبی قراره برامون پیش بیاد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *