رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تخلیه چاه جنوب تهران

فهرست مطالب

خدمات تخلیه چاه جنوب تهران مطابق با نرخ اتحادیه

تخلیه چاه جنوب تهران می تواند با به کارگیری تانکرهای با گنجایش 6 یا 12 هزار لیتر انجام شود. شیلنگ های مخصوص تخلیه چاه که دارای قطر و اندازه استانداردی هستند با اتصال یک سر به دستگاه های ساکشن یا لجن کش و فرستادن سر دیگر به داخل چاه فاضلاب، محتویات درون چاه را به داخل تانکر منتقل می کنند. برای آشنایی بیشتر با این پروسه، علائم نشان دهنده پر شدن چاه، هزینه دریافت خدمات تخلیه چاه جنوب تهران و … در این متن با ما همراه باشید.
تخلیه چاه شبانه روزی

44173983
22981856
66968120
77379673

تخلیه چاه فاضلاب جنوب تهران
تخلیه چاه فاضلاب جنوب تهران

پر شدن چاه فاضلاب به دلیل گنجایش کم انباری چاه

چاه فاضلاب زمانی که به صورت کاملا استاندارد و توسط افراد متخصص حفر گردد دارای عمر مفید طولانی مدتی خواهد بود. همانطور که در مقالات قبل نیز بدان اشاره کردیم عمر مفید چاه فاضلاب بازه زمانی بین حفر و بهره برداری از آن تا پر شدن چاه را شامل می شود. مهندسین حفر چاه ابعاد استاندارد چاه فاضلاب را هم در مورد میله چاه و هم در مورد انباری آن مطابق با استانداردهای در نظر ارائه محاسبه می کنند.

در حالت کلی کمترین گنجایشی که برای انباری یک چاه فاضلاب می توان در نظر گرفت 70 متر مکعب می باشد. میله و انباری چاه به ازای هر واحد مسکونی ساختمان دارای متراژ مشخصی است که در صورت عدم توجه به این موضوع به هنگام حفر چاه، چاه فاضلاب گنجایش لازم را نداشته و طول عمر مفید آن کاهش می یابد.

معمولا چاه فاضلاب ساختمان هایی که پس از گذشت 3 الی 5 سال از زمان حفر چاه پر می شوند دارای گنجایش پایینی به خصوص در قسمت انباری چاه هستند. واضح است که گنجایش چاه فاضلاب بیشتر مربوط به گنجایش قسمت انباری آن می شود.
شماره ماشین تخلیه چاه در جنوب تهران : 09198806367

دلیل اصلی پر شدن چاه فاضلاب
پر شدن چاه فاضلاب به دلیل گنجایش کم انباری چاه

گرفتگی لوله های فاضلاب را با پر شدن چاه فاضلاب اشتباه نگیرید!

پر شدن چاه فاضلاب با علایمی همراه است که در مقالات پیشین نیز به این علایم اشاره کردیم. به طور خلاصه می توان گفت بالا آمدن آب و فاضلاب در نزدیک ترین کانال های خروجی فاضلاب به چاه، وجود حشرات و حیوانات موذی چون انواع سوسک و موش در اطراف ساختمان و نزدیک محل درب چاه، پخش بوی نامطبوع در محیط و … از جمله دلایل پر شدن چاه فاضلاب هستند.

البته در این مورد دقت داشته باشید که بعضا بالا ریزی آب یا فاضلاب در کاسه توالت یا سایر خروجی های فاضلاب می تواند به دلیل ایجاد انسداد در لوله ها باشد و ارتباطی به پر بودن چاه فاضلاب نداشته باشد. در این مورد و تشخیص علت بالا ریزی فاضلاب از یکی از کانال های خروجی نیازی به نگرانی وجود ندارد. متخصصان ما در مجموعه لوله بازکنی می توانند با استفاده از فنر مخصوص ابتدا عدم انسداد لوله های فاضلاب را بررسی و سپس مشکل پر شدن چاه فاضلاب ساختمان شما را تایید یا تکذیب کنند.
شماره ماشین تخلیه چاه در جنوب تهران : 09198806367

ادامه توضیحات تخلیه چاه جنوب تهران

فنر مخصوص لوله بازکنی قدرت بالایی در باز کردن انواع رسوبات و گرفتگی لوله ها دارد. در صورتی که هیچ گونه انسدادی در لوله ها وجود نداشته باشد سر فنر پس از خارج کردن آن از کانال فاضلاب سیاه می شود. سیاه شدن سر فنر لوله بازکنی نشان از آن دارد که چاه فاضلاب ساختمان شما پر شده و سریعا بایستی از خدمات تخلیه چاه برای برطرف کردن مشکل استفاده نمایید. جهت دریافت خدمات تخلیه چاه جنوب تهران بایستی مراکزی را انتخاب کنید که معتبر بوده و از بهترین و پیشرفته ترین ماشین آلات برای این منظور استفاده کنند.

ما در مجموعه لوله بازکنی به عنوان بهترین و معتبرترین مرکز تخلیه چاه جنوب تهران، خدمات خود را در این زمینه به صورت کاملا تضمینی ارائه می دهیم. تضمین تخلیه کامل چاه در مرکز ما به دلیل به کارگیری کادری متخصص و آموزشی در کنار تجهیزات پیشرفته و بروز است.

تاخیر در استفاده از خدمات تخلیه چاه جنوب تهران و مشکلات پس از آن

همانطور که گفتیم به محض مشاهده شواهدی مبنی بر پر شدن چاه فاضلاب بایستی فورا با یک مرکز تخلیه چاه معتبر تماس بگیرید. در صورتی که در این کار سستی کرده و تخلیه چاه را به تاخیر بیندازید روز به روز میزان خسارت وارده و هزینه های پرداختی خود را افزایش می دهید؛ چرا که چاه فاضلاب پر شده هر آن احتمال ریزش دارد که این ریزش ابتدا در قسمت انباری چاه و سپس در قسمت میله و دهانه چاه فاضلاب اتفاق می افتد. ریزش چاه علاوه بر وارد نمودن خسارات مالی با خسارات جانی می تواند همراه باشد که در سال های اخیر گزارش های زیادی در این مورد در مناطق مختلف کشور به ثبت رسیده است.

برخی افراد نیز با خالی کردن آب چاه های فاضلابی که پر شده اند سعی در مقاومت در برابر استفاده از خدمات تخلیه چاه می کنند. این کار نیز خود در کنار عدم رفع مشکل پر شدن چاه، می تواند سبب ریزش چاه شود و خسارات زیادی را به بار آورد.

لایروبی چاه فاضلاب
تاخیر در استفاده از خدمات تخلیه چاه جنوب تهران و مشکلات پس از آن

لایروبی چاه در کنار خدمات تخلیه چاه جنوب تهران

وجود موادی از قبیل مو، انواع چربی ها، مواد پلاستیکی، رسوبات، فضولات انسانی و … در محتویات چاه می تواند باعث مسدود شدن منافذ خاک چاه شود. در این حالت گویا لایه ای ضد آب بر روی خاک ایجاد می شود که مانع از نفوذ آب و سایر مواد فاضلاب به درون خاک می گردد. تخلیه چاه هر چند که می تواند برای مدت کوتاهی معضل پر شدن چاه فاضلاب را رفع کند اما این مشکل در کوتاه مدت مجددا ایجاد خواهد شد و دردسرساز می شود.

نیروی انسانی متخصص ما در زمینه لایروبی، پس از تخلیه کامل چاه می توانند با لایروبی و در صورت نیاز کف تراشی چاه نفوذپذیری اولیه خاک چاه را بدان بازگردانند. در طی این پروسه لایه سطحی چاه فاضلاب که متشکل از چربی، انواع رسوبات و لجن های چسبیده به ذرات خاک می باشد جدا می شود و خاک چاه از 30 تا 50 سانتی متر خراش داده می شود. این کار بازدهی اولیه را به چاه فاضلاب باز می گردانند و می توانید کارایی مطلوب آن را تا سالها مشاهده کنید.

البته در صورت تمایل مشتری متخصصین ما در مجموعه لوله بازکنی می توانند پس از انجام لایروبی تخصصی چاه قسمت انباری آن را کول گذاری نیز کنند. کول سازه ای از جنس بتن است که استحکام چاه را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد. ریزش چاه فاضلاب هم بر اثر حوادث طبیعی چون زلزله، نشست زمین و … اتفاق می افتد و هم می تواند به دلیل به تاخیر انداختن پروسه تخلیه چاه پر را رخ دهد. در هر حال کول گذاری مقاومت مکانیکی چاه را افزایش می دهد و تا حد زیادی از ریزش آن جلوگیری می کند.

تخلیه چاه فاضلاب
ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلابی جنوب تهران با لایروبی چاه فاضلاب

تخلیه چاه جنوب تهران به صورت شبانه روزی

از آنجایی که انسداد لوله ها و تخلیه چاه مشکلات بسیار مهمی محسوب می شوند و بایستی برای حل آنها به صورت فوری عمل کرد. ما در مجموعه خود خدمات تخصصی در این حوزه ها را به صورت شبانه روزی ارائه می کنیم. از این رو شما می توانید در مواجهه با مشکلاتی چون بالا ریزی آب و فاضلاب از کانال های خروجی فاضلاب منزل خود همچون کاسه توالت در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز بدون هیچ گونه نگرانی با کارشناسان کادر پشتیبانی ما تماس بگیرید تا سرویسکاران متخصص در سریع ترین زمان ممکن جهت حل مشکل در محل حاضر شوند. ما حتی در اعیاد و سایر ایام تعطیل نیز خدمات رسانی تخصصی در زمینه تخلیه چاه جنوب تهران و همچنین لوله بازکنی، لایروبی چاه و … را انجام می دهیم.

تخلیه چاه تضمینی
تخلیه چاه جنوب تهران به صورت شبانه روزی

هزینه تخلیه چاه جنوب تهران

هزینه تخلیه چاه جنوب تهران در هر مورد ارائه سرویس می تواند متفاوت از دیگری باشد؛ چرا که تمامی چاه های فاضلاب دارای حجم فاضلاب و محتویات یکسانی نیستند. در برخی موارد تانکر 6 هزار لیتری جهت تخلیه کافی است و در برخی دیگر بایستی تانکر 12 هزار لیتری برای خالی کردن محتویات چاه به محل اعزام شود. علاوه بر خدمات تخلیه چاه در صورتی که چاه فاضلاب نیاز به لایروبی و استفاده از نیروی انسانی مقنی چاه نیز داشته باشد، هزینه ارائه خدمات بالاتر خواهد رفت.

ما در مجموعه لوله بازکنی هزینه ارائه هر نوع خدمات را مطابق با نرخ های مصوب اتحادیه در نظر گرفته و با احتساب نرخ تمامی خدمات ارائه می شود به مشتریان اعلام می کنیم. متراژ شیلنگ تخلیه استفاده به کار رفته ، گنجایش تانکر به کار رفته، تعداد نیروی انسانی لازم، محل چاه و … همگی از جمله عواملی هستند که بر هزینه تخلیه چاه جنوب تهران تاثیر می گذارند.

ارائه خدمات در زمینه تعمیر چاه فاضلاب

در برخی موارد چاه فاضلاب پر نشده اما به دلایلی از جمله قدمت بالا، سستی خاک، هرگونه حادثه طبیعی و … ریزش کرده یا نشست می کند. در این باره پیش از هر صحبتی لازم است متذکر شویم چاه هایی بیشتر دچار ریزش یا نشست می شوند . که اولا قدمت بالایی داشته و ثانیا به حال خود رها می شوند و هیچ گونه بررسی در مورد آنها صورت نمی پذیرد. چاه فاضلاب در صورتی که مورد بررسی مداوم قرار گیرد کمتر دچار حادثه می شود و در مواقع لازم اقدامات ضروری برای جلوگیری از آسیب به آن انجام می شود.

نیروی های متخصص ما در صورت ریزش یا نشست چاه فاضلاب نیز می توانند برای تعمیر و بازسازی چاه در سریع ترین زمان ممکن به محل اعزام شوند.

ادامه توضیحات در بخش تخصص زمین شناسی جنوب تهران

زمین های شنی بهترین زمین ها برای حفر چاه فاضلاب محسوب می شوند. چرا که جذب آب در آنها سریع تر اتفاق افتاده و منافذ این نوع خاک ها درشت می باشد و در طولانی مدت نیاز به لایروبی پیدا می کنند. در حالی که زمین های از جنس غیر شنی به سبب جذب کندتر آب و انسداد سریع تر منافذ خاک، زودتر پر می شوند و بیشتر به خدمات تخلیه چاه نیاز پیدا می کنند.

هر چند که اگر پروسه تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب به صورت تخصصی و کامل انجام شود می تواند بازدهی و کارایی اولیه را به چاه بازگرداند اما با هر بار پر شدن و تخلیه چاه، طول عمر مفید آن کاهش می یابد و از این رو توصیه می کنیم همواره به هنگام حفر چاه فاضلاب از نیروی های متخصص استفاده نمایید. مهندسین حفر چاه، در مورد محل مناسب و اندازه و ابعاد استاندارد چاه فاضلاب منزل یا محل کار شما بهترین تصمیمات را می گیرند. جهت استفاده از خدمات مجموعه ما در زمینه تخلیه چاه جنوب تهران به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب با کارشناسان کادر پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.
شماره ماشین تخلیه چاه در تهران : 09190596238

نمونه خدمات فاضلابی در تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

 • تخلیه چاه فاضلاب تهران
 • حفر چاه فاضلاب جنوب تهران
 • لوله بازکنی جنوب تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب جنوب تهران
 • لوله بازکنی تضمینی و تخصصی
 • حفر چاه آب
 • حفر چاه ارت
 • ترمیم چاه ریزشی
 • تخلیه چاه فاضلابی جنوب تهران
 • حفر چاه آب باران
 • حفر چاه تضمینی
 • افزایش متراژ چاه فاضلاب ریزش
 • لوله کشی چاه فاضلاب
 • حفر انباری چاه فاضلاب
 • حفر چاه دستی
 • کول گذاری چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه تضمینی جنوب تهران
 • ترمیم و نشتی چاه فاضلاب با دستگاه
 • لوله کشی ساختمان
 • تخلیه چاه فاضلاب تضمینی و ارزان قیمت جنوب تهران
 • هزینه تخلیه چاه مناطق جنوب تهران
  تخلیه چاه حفر چاه فاضلاب در فرودگاه مهرآباد

ارائه مشاوره و بازدید رایگان در مناطق جنوب تهران به صورت شبانه روزی و با کمترین هزینه ایفا می شود.

نتیجه توضیحات تخلیه چاه جنوب تهران

مؤسسه تخلیه چاه در مناطق جنوب تهران آمادگی عقد قرارداد با هر نوع شرکت و بیمارستانی یا مخاطبی می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به هر یک  از خدمات فاضلابی از لوله بازکنی تا حفر چاه یا تخلیه چاه در جنوب تهران داشتید می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری تماس بگیرید.

44173983
22981856
66968120
77379673

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

5 پاسخ

 1. ببخشید قیمت لایروبی چاه چقدره؟؟
  روز های جمعه کارتون انجام میدین؟؟؟
  آخه من جمعه ها خونم میخواستم بگم بیایید

  1. سلام برای اطلاع از قیمت بروز باید تماس بگیرید تا اطلاعات چاهتونو داشته باشیم بعد قیمت لوله بازکنی ارائه بشه
   توضیحات لوله بازکنی و حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران و حومه
   ✅خدمات فنی لوله بازکنی و حفر چاه شبانه روزی در تهران و کرج به صورت تضمینی و ارزان قیمت ارائه می شود ✅

   شبانه روزی ⏰⌚⌚⏰⌚⏰⌚⏰ بدون تعطیلی
   ارزان ارزان ↗️↙️↗️↙️↙️↗️↙️↙️ ارزان و ارزان

   لوله بازکنی و چاه بازکنی در سراسر تهران و حومه سراسر تهران

   1️⃣◀️◀️خدمات لوله بازکنی تضمینی در تهران ▶️▶️

   ✅لوله بازکنی با دستگاه بدون خرابی در جنوب تهران

   ✅باز کردن لوله های آشپزخانه حمام و توالت سرویس بهداشتی پارکینگ کف شور و غیره

   ✅بازکردن حتی لوله های سخت سیمانی با دستگاه بدون خرابی

   2️⃣◀️◀️ خدمات لوله کشی ▶️▶️

   ✅لوله کشی آب فاضلاب
   ✅لوله کشی پکیج شوفاژ
   ✅لوله کشی سرد گرم

   ✅متخصص بازکردن لوله های مصرفی با مواد
   ✅بدون کندن لوله های آب مصرفی

   ✅خدمات تشخیص ترکیدگی
   ✅نشت یابی با دستگاه بدون خرابی و کنده کاری
   ✅تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
   ✅تشخیص ترکیدگی رفع نم و رطوبت ساختمان

   ✅ نصب دوش حمام .نصب روشویی
   ✅نصب توالت فرنگی ..نصب شیرآلات

   ✅برداشت کف سرویسها حمام..توالت.سرویس بهداشتی..
   ✅سیمان کاری قیرگونی کاشی کاری
   تخلیه چاه فاضلاب ارزان قیمت بدون کثیف کااری به صورت تضمینی و ارزان قیمت می باشد

   ☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️☎️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *