رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
لوله بازکنی با تجهیزات جدید

فهرست مطالب

لوله بازکنی شرق تهران را برای باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب و رفع بوی بد فاضلاب از لوله کشی فاضلاب منازلتان دریافت بکنید. رفع گرفتگی لوله فاضلاب تنها خدمات این سایت نیست، شما با انتخاب این سایت هم لوله بازکن دارید، هم تجهیزات مناسب برای رفع بوی بد فاضلاب از لوله کشی، هم می توانید وسایل انداخته شده به داخل لوله های فاضلاب را در کمترین زمان بیرون بکشید.

ارسال نزدیک ترین فنر زن در سراسر شرق تهران از بهترین خصوصیات سایت فنر زنی شبانه روزی این شرکت است.

🟡 شماره تماس دسترسی به شرکت فنر زنی در شرق تهران:؟ 77379673
🟡 ساعت خدمات رسانی چاه بازکنی در شرق تهران:؟ 24 ساعته برای هفت روز هفته
🟡 دیگر خدمات این سایت در شرق تهران:؟ تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی چاه و …
🟡 بیشترین درخواست روزانه لوله بازکنی:؟ رفع گرفتگی فاضلاب توالت

شما می توانید بهترین و حرفه ای ترین نفرات را برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب دریافت بکنید. سایت لوله بازکنی برادران جعفری در شرق تهران به شرایط مشتری در زمینه فنر زنی بسیار رسیدگی می کند.

لوله بازکنی شرق تهران

لوله بازکنی و چاه بازکنی با بهترین سرویسکاران به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات رفع گرفتگی در شرق تهران ارائه خدمات می کنیم. رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله فاضلاب توالت فرنگی، لوله بازکنی توالت ایرانی، چاه بازکنی لوله فاضلاب کفشور و دیگر لوله های فاضلابی در سراسر تهران انجام می شود.

لوله-بازکنی-شرق-تهران
لوله بازکنی شرق تهران فوری و تضمینی

ارسال شبانه روزی لوله بازکن و آموزش لوله بازکنی

بهترین خدمات را با بهترین و متخصص ترین سرویسکاران در لوله بازکنی شرق تهران به شما ارائه میدهیم. فقط کافی می باشد با شماره های زیر تماس بگیرید. برای جستجو سرویسکار لوله بازکنی در شرق تهران با مشاورین لوله بازکنی در شرق تهران تماس بگیرید.

لوله بازکنی در شرق تهران
بهترین مؤسسه لوله بازکنی در شرق تهران

خدمات فنی ویژه لوله بازکنی شرق تهران با رعایت کامل پرتوکل های بهداشتی انجام خدمات لوله بازکنی در شرق تهران بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی می باشد.

در این روز های کرونایی همه ما بیشتر از همیشه قدر سلامتی خود و خانواده را میدانیم، پس با رعایت پرتوکل های بهداشتی سلامتی خود و خانواده ها را در خطر نندازیم.تمامی کارکنان و سرویسکاران لوله بازکنی در شرق تهران موظف بودند و هستن در هر صورت چه قبل کرونا چه بعد آن بهداشت خود و تجهیزات مورد استفاده به مانند فنر لوله بازکنی را رعایت کنند زیرا لوله بازکنی در هر شرایطی خیلی حساس میباشد پس از لحاظ بهداشت خیال شما راحت باشد. سرویسکاران مؤسسه لوله بازکنی در این منطقه با زدن ماسک چند لایه و ضدعفونی کردن تجهیزات خود از انتشار ویروس جلوگیری می کنند.

لوله بازکنی در مناطق شرق تهران 24 ساعته

ساعت کاری شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق شرق تهران از ساعت 07:00 صبح تا 02:00 بامداد می باشد. 
در هر تایمی ، در هر روزی از هفته حتی در روز های جمعه هم شرکت چاه بازکنی برادران جعفری در شرق تهران لوله بازکنی می کند.
با پشتیبانی شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در هر منطقه ای از استان تهران و حومه خیال خود را از خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه ، حفر چاه و دیگر خدمات در ایام معمولی و در ایام عید راحت نمایید.

چاه-بازکنی-شرق-تهران
رفع گرفتگی و چاه بازکنی ارزان قیمت در شرق تهران

چاه بازکنی در شرق تهران

چاه بازکنی تضمینی در شرق تهران، چاه بازکنی تمیز و بهداشتی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی و کفشور پارکینگ بدون بالا زدن آب در سراسر مناطق شرق تهران ارائه می شود.
اگر نگران دوباره گرفتگی لوله بعد از باز کردن هستید با ما تماس بگیرید تا با ارائه فاکتور 2 ساله با پشتیبانه 2 ساله لوله فاضلاب مورد نظر شما را باز کنیم. شرکت ما در زمینه ارائه خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب بیش از 30 سال کاری تجربه ارائه خدمات را دارد، با همکاری شرکت ما هر نوع مشگل خدمات فاضلابی شما حل می شود.

لوله بازکنی با ارائه فاکتور در شرق تهران

رفع گرفتگی لوله با مهر و امضای پایه فاکتور شرکتی انجام می شود که خیال شما را از بابت گرفتگی در مدت زمان معیین و آسیب های بعد از تراش لوله فاضلاب راحت می کند که شامل جملات زیر می باشد.
تضمین مدت زمان باز کردن لوله بعد از رفع گرفتگی: 2 سال
تضمین تعمیر در صورت بروز مشگل در لوله ها و موارد فاضلابی بعد از لوله بازکنی:1 ماه
شرایط قبول تضمین باز کردن لوله فاضلاب در دو سال فقط برای منازل مسکونی می باشد ما در آشپزخانه های رستوران ها و شرکت های خدماتی که بیشتر از معمول از لوله های فاضلابی استفاده می شود تضمین نمی کنیم.

بهترین-دستگاه-لوله-بازکنی
معرفی بهترین دستگاه لوله بازکنی در سراسر ایران و تهران

معرفی بهترین دستگاه چاه بازکنی در شرق تهران

یکی از بروز ترین دستگاه های چاه بازکنی که امروزی بعد از سال 1405 به بازار کار لوله بازکنی معرفی شده است دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا یا دستگاه لوله بازکنی فشار فنر آبی می باشد.
استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر آبی هم باعث تراش بی خطر لوله فاضلاب می شود و هم گرفتگی را بدون ایجاد صدا باز می کند. از بروز ترین کاربرد این دستگاه با چند لیتر آب گرم لوله فاضلاب شما را با قیمت استاندارد باز می کند.

لوله-بازکنی-سینک-ظرفشویی-در-شرق-تهران
چاه بازکنی سینک ظرفشویی در سراسر مناطق شرق تهران

لوله بازکنی سینک ظرفشویی در شرق تهران

لوله بازکنی لوله سینک ظرفشویی، لوله بازکنی لوله سینک دستشویی، لوله بازکنی لوله پایین سینک ظرفشویی و رفع بوی بد از لوله های سینک ظرفشویی در شرق تهران با شرکت رفع گرفتگی برادران جعفری ارائه می شود.
همین الان جهت آشنایی با قیمت چاه بازکنی با ما تماس بگیرید، ارسال چاه بازک فوری تر از همیشه با پشتیبانه چند ساله انجام می شود.

لوله بازکنی مجیدیه در شرق تهران

چاه بازکنی و لوله بازکنی تضمینی در مجیدیه شمالی و جنوبی مناطق تهران، رفع گرفتگی لوله آشپزخانه، رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی، رفع گرفتگی لوله کفشور در حیاط و پارکینگ با بهترین لوله بازکن ها منطقه مجیدیه شمالی و جنوبی ارائه می شود.
لوله بازکنی ارزان قیمت و تضمینی در منطقه مجیدیه با کارکنان مجرب و حرفه ای انجام می شود

مناطق تحت پوشش لوله بازکنی شرق تهران

(( پاسداران( متمایل به شمال شرق )*بزرگراه شهید قاسم سلیمانی*ساقدوش*هروی*هنگام*تهرانپارس*حکیمیه*تهران نو*شمیران نو*دلاوران*سراج*استخر*امام حسین*افسریه*مسعودیه*رسالت*آشتیانی*سید خندان*مجید آباد* شهرک والفجر*پیروزی*دماوند*هفت حوض*لویزان*قاسم آباد*پدر ثانی*تسلیحات*وحدیه*حقانی*اصفهانک*حشمتیه*شمس آباد*هروی* لویزان*نارمک*شمس آباد*نظام آباد*شقایق*خاک سفید*مجیدیه*قنات کوثر و … )

مؤسسه فنی لوله بازکنی شرق تهران اطمینان رفع مشگل لوله ای شما را به صورت شبانه روزی تضمین می کند. تا شما عزیزان در آسایش و آرامش زندگی کنید. خدمات فنی لوله بازکنی شرق تهران توانسته است با بیشترین پرسنل لوله بازکنی در تمامی مناطق شرق تهران دفاتر کاری ایجاد کند. این کار باعث افزایش پرسنلان در سراسر این منطقه شده است تا به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی مشگل گرفتگی لوله شما را حل کنند.

نمونه خدمات اصلی شرق تهران:

 • 1- لوله بازکنی شرق تهران
 • 2- رفع گرفتگی هر نوع لوله ای در هر زمانی
 • 3- تشخیص ترکیدگی لوله و ترمیم با بهترین تجهیزات
 • 4- لوله بازکنی سینک ضرف شویی , آشپز خانه ، حمام و…
 • 5- باز کردن تمامی لوله های سخت حتی اگر از سیمان پرشده باشد
 • 6- تخلیه چاه شرق تهران با بهترین پمپ های مکنده
 • 7 – حفر چاه شرق تهران
 • چاه بازکنی و لوله بازکنی شبانه روزی در شرق طهران
 • 8 -لایروبی چاه و کلیه خدمات چاه ، لوله

توجه توجه:خدمات فنی لوله بازکنی در تمامی محلات این بخش از تهران بزرگ تعطیلی ندارد حتی روز های جمعه هم فعال به صورت 24 ساعته میباشد.

لوله بازکنی شرق تهران زیر 20 دقیقه

لوله بازکنی شرق تهران دارای بیش از 425 سرویسکار فعال در تمامی مناطق این بخش می باشد. با بهترین سرویسکاران جهت رفع گرفتگی در شرق تهران تلاش می کنیم. با تعداد استاندارد سرویسکار در این بخش بوزرگ تهران قادر به خدمات رسانی زیر 20 دقیقه می باشیم . بعد از تماس مراجعین در شرق تهران جهت رفع گرفتگی با مشاورین شرکت، نزدیک ترین سرویسکار را جهت رفع گرفتگی ارسال می نمایند.

تخلیه-چاه-در-شرق-تهران
تخلیه چاه فاضلاب در شرق تهران فوری و تمیز به صورت شبانه روزی

خدمات تخلیه چاه در لوله بازکنی شرق تهران

خدمات تخلیه چاه شرق تهران با بهترین تجهیزات به صورت شبانه روزی و با سابقه موفق در این زمینه تخلیه چاه با ماشین و پمپ های مختلفی انجام می شود که نسبط به ارتفاء چاه و متراژ انباری استفاده می شود. مؤسسه فنی شرکت در شرق تهران خدمات را بدون کثیف کاری و خرابکاری در سراسر مناطق انجام می دهند.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب در شرق تهران 

اولین دلیل رسوب و جرم بستن لوله ها محسوب می شود

توضیح جرم و رسوب : اگر شما در منزل خود سماور یا کتری استفاده میکنید، مشاهده می نمایید بعد از چند ماه استفاده گرده های آهکی خود داخلی سماور یا کتری مخصوصا لوله های خروجی که اگر این رسوب ها تمیز نشود هم باعث تولید باکتری مضر برای انسان میشود، که هم باعث گرفتگی خروجی لوله سماور میشود.

پس در نتیجه لوله های فاضلاب بیشتر از کتری یا سماور تراکم دارند و رسوب گیری لوله ها بیشتر ایجاد می شود. با راهکار های مخصوص مشاورین شرکت از گرفتگی لوله های فاضلاب خود جلوگیری بکنید.

دومین علل قدیمی بودن لوله کشی در شرق تهران

در گذشته برای لوله کشی فاضلاب از صلاحیت در دقت و استاندارد های لوله کشی را به صورت کامل بلد نبودن که لوله ها اکثرا شیب کافی ندارند، فوضولات داخل لوله جمع میشود، در گذر زمان باعث رسوب بستن لوله میشود پس در هر چند ماه یک بار باید لوله تراش بخورد. در ادامه متالب طریقه تراش لوله ها را به صورت کامل و مختصر به شما توضیح خواهیم داد.

سومین دلیل رختن چربی ها و روغن بیش از حد داخل لوله

این دلیل باعث اصلی بستن جرم و رسوب داخل لوله محسوب میشود، زیرا جربی و روغن یکی از مایعاتی هستند که در واکنش ها به صورت خیلی سریع از مایع تبدیل به جامد می شوند. در هنگام شستشوی ظروف چربی دار از لوله سینک عبور کرده و با ریختن آب داخل لوله جرم بسته و در مدت زمان کوتاهی علل گرفتگی می شود.

چهارمین دلیل رخته شدن مصالح ساختمنی

در اکثر خانه های تازه ساختی که میسازند یا در دست تعمیر میباشد. ریخته شدن مصالح ساختمانی مانند دوغاب سیمان، گج، قیر و غیره می باشد.

بهترین روش رسوب زدایی تضمینی لوله های فاضلاب شرق تهران

شرکت فنی لوله بازکنی برادران جعفری از دو روش اصلی برای رسوب زدایی استفاده میکند:

این روش به صورت آموزشی محسوب میشود: اولین روش استفاده از مواد طبیعی مانند سرکه سفید فقط باید سفید باشد. جوش شیرین و آب لیمو با چند لیتر با آب ولرم قاطی کرده و داخل لوله میریزیم.

در روش دوم استفاده از تجهیزات لوله بازکنی با سرویسکار مطمئن این روش بسیار حساس می باشد و قرار است رسوب لوله شما تراش بخورد اگر تنظیم دور منظم نباشد باعث تراش لایه لوله میشود و لوله از بین میرود و اگر کم باشد تراش نمیخورد خدمات برادران جعفری بهترین سرویسکاران لوله بازکنی را دارد که بهترین کار را در بهترین پرسه زمانی انجام میدهد.

ریختن مواد شیمیایی به لوله چه خطراتی دارد؟

در بهترین و آشکار ترین مثال می توان به انسان اشاره کرد اگر یک فرد به تور معمول از الکل شیمیایی استفاده کند چه بلایی سر روده ها و کبد اون فرد میوفته،  پس لوله که از جنس پلاستیک نرم بوده و زود از بین میرود مواد شیمیایی پدر لوله هارو در میاورد و آسیب جدی به لوله کشی وارد میکند.

بهترین تجهیزات لوله بازکنی در شرق تهران چه می باشد؟

اصلی ترین وسایل و تجهیزات لوله بازکی از زمان گذشته تا به امروز که پیشرفت چشمگیری کرده است. دستگاه برقی لوله بازکنی و فنر است که از گذشته فقط قدرت دور چرخش و غیره پیشرفت کرده است. امروزه به نام های مختلفی ارائه می شود نام میبرند.

حداقل زمان رسیدن لوله بازکن به مقصد 

به علت سابقه کار بیش از 30 سال خدمات فنی لوله بازکنی شرق تهران

سرویسکاران لوله بازکنی شرق تهران با بهترین تجربه که سراسر تهران بزرگ را به صورت کامل پوشش میدهند به همین دلیل در کمترین زمان زیر بیست دقیقه در خدمت شما عزیزان هستند.

سوالات تکراری در لوله بازکنی شرق تهران

 • قیمت لوله بازکنی شرق تهران چقدر می باشد؟

با توجه به بالا بودن تعداد رقبا در این زمینه با پایین ترین قیمت برای شما لوله بازکنی می کنیم . تمامی دخدمات فنی در زمینه فاضلاب با پایین ترین و منصفانه ترین قیمت انجام می شود.

 • مدت زمان رسیدن اولین سرویسکار به محل چه مقدار است؟

با توجه به بالا بودن تعداد سرویسکاران در مناطق شرق تهران و حومه شرق در کمتر از 10 دقیقه به کل مناطق خدمات ارائه می شود. از بهترین دستگاه ها در زمینه لوله بازکنی در شرق تهران استفاده می شود.

 • آیا خدمات به غیره از لوله بازکنی در رابطه با فاضلاب انجام می دهید؟

بله خدمات فاضلابی به طور کلی در این منطقه به صورت تمام وقط ارائه می شود. خدماتی مانند (تخلیه چاه، لایروبی چاه، حفر چاه، تشخیص نشتی لوله و دیگر خدمات فاضلابی) در شرق تهران ارائه می شود.

 آمادگی بستن قرارداد دائمی و کوتاه مدت با تمامی ارگان ها ، سازمان ها، نیروهای انتظامی، سپاه و ارتش، بیمارستان ها، مراکز آموزشی و تفریحی، ساختمان های تجاری و مسکونی و … 

بهترین خدمات را از مؤسسه فنی چاه بازکنی شرق تهران بخواهید.

مناطق شرق تهران

((( لوله بازکنی پاسداران، لوله بازکنی بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، لوله بازکنی ساقدوش، لوله بازکنی هروی، لوله بازکنی هنگام، لوله بازکنی تهرانپارس، لوله بازکنی حکیمیه، لوله بازکنی تهران نو، لوله بازکنی شمیران نو، لوله بازکنی دلاوران، لوله بازکنی سراج، لوله بازکنی استخر، لوله بازکنی امام حسین، لوله بازکنی افسریه، لوله بازکنی مسعودیه، لوله بازکنی رسالت، لوله بازکنی سید خندان، لوله بازکنی مجید آباد، لوله بازکنی شهرک والفجر، لوله بازکنی پیروزی، لوله بازکنی دماوند، لوله بازکنی آشتیانی، لوله بازکنی هفت حوض، لوله بازکنی لویزان، لوله بازکنی قاسم آباد، لوله بازکنی پدر ثانی، لوله بازکنی تسلیحات، لوله بازکنی وحیدیه، لوله بازکنی اصفهانک، لوله بازکنی حشمتیه، لوله بازکنی شمس آباد، لوله بازکنی هروی، لوله بازکنی لویزان، لوله بازکنی نارمک، لوله بازکنی شمس آباد، لوله بازکنی نظام آباد، لوله بازکنی شقایق، لوله بازکنی خاک سفید، لوله بازکنی مجیدیه، لوله بازکنی قنات کوثر )))

جهت دریافت مشاوره رایگان در لوله بازکنی سراسر تهران با شماره های زیر تماس بگیرید

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

148 پاسخ

 1. سلام
  یک بنده خدایی که کارش تشخیص نم ساختمان وتعمیرات هست به من گفت بجای لایروبی چاه فاضلاب
  ۳ تا ۴ تا ۲٠لیتری اسید سولفریک بریزم تا صب تمام چشمه های چاه باز میشه وچاه نیاز به تحلیه ولایروبی نداره
  آیا درسته؟

  1. سلام خیر اشتباه ترین روش لایروبی عزیز لایروبی منظر اینکه رسوبات دواره های چاه را تا اندازه ای تراش بدهیم تا به خاک بکر برسد و چشمه های گرفته شده دوباره باز بشوند . اسید هیچ تغیری در لایروبی چاه ندارد

 2. سلام منزل ما در طبقه اول قرار داره ولی فاضلاب ما متصل به اگو وشبگه فاضلاب هست با این حال زمان بارندگی بوی فاضلاب در حمام میاد از چی میتونه باشه؟

 3. از توالت ما خیلی بوی بد فاضلاب میاد انگار گازه ادم سردرد میگیره از چی میتونه باشه؟
  شبیه این توالت های عمومی بین راهی شده واقعا اذیتمون میکنه اقا هرچقدر پولش باشه میدم فقط درستش کنید.

 4. علت بوی بد توالت در اپارتمان همین چیز هایی هست که توضیح دادین؟
  با این روش ها حل میشه یانه؟
  چون دیدم نوشتیدبرایپیشگیری اگه برای پیشگیری است چطور میشه از بین بردش.

 5. سلام ما طبقه سوم یک اپارتمان پنج طبقه هستیم وقتی که به مدت چند ساعت از دستشویی استفاده نمیشه بوی خیلی بدی از چاه دستشویی بیرون میاد ودستشویی کلا بو میگیره ووقتی اب رو باز میکنیم این بو کم میشه واز بین میره میخاستم بپرسم مشکل از چیه که وقتی چند ساعت اب ریخته نمیشه در دستشویی این بو بوجود میاد

  1. اره فهمیدم به حتمال لوله فاضلاب شما رسوب بسته و گرفتگس کمی داره به همون خاطر در موقع استفاده بئوی نمیده و بعد از خشک شدن بوی نامطلوب با لا میزنه

 6. سلام من ساکن کرج هستم.
  خونه ما در طبقه اول از زمانی که هوا یکم گرم میشه فاضلاب توالت بوی خیلی بدی میده طوریکه نمیتونیم تو خونه بمونیم. چیکار کنم.
  شما کرج هم شعبه دارید؟

 7. سلام یکی از کاملترین توضیحات ومقالات در زمینه بوی فاضلاب بود واقعا عالی هستید تمام مشکلات رو گفتید ودر ضمن تماس گرفتم برای رفع مشکل که پشتیبانی وپاسخ دهید به مشتریان فوقالعاده بود. با حوصله تمام سوالاتم رو جواب دادند وسرویسکار متخصص برام اعزام کردند. تشکر

 8. سلام ممنون از مطالب مفیدتون ما طبقه 5ساختمانیم واخرین طبقه هستیم بوی چاه فاضلاب از توی کولر میاد توخونه لوله های ونت رو تا چهار متر بردم بالا ولی متاسفانه تاثیری نداشت چه راه حلی پبشنهاد میکنید

  1. عزیز بهترین روش و بدون ریسک ترین روش تماس با متخصصین لوله بازکنی تا بدون دردسر مشگلتونو حل کنه کامل توضیح نداده بودیدی پاسختونو بدم

 9. سلام ارض ادب خیلی ممنونم از تلاش شما برای ما و این که من تو این دنیا از خوش قول شما ندیم گفتین من الان بیست دقیقه دیگه اونجام درست درست بیست دقیقه بعد رسیدید و این که بسیار محترمانه و با ادب بودین مصلا میبینین یکی میاد نمیتونه لوله را باز کنه غر میزنن میرن ولی شما کارتون را بادقت وبا حوصله انجام دادین خیلی خیلی متشکرم

 10. سلام ممنون از اینکه تو شرایط کرونایی ماسک زدن رو رعایت میکنید من اولین بار بود از این شرکت درخواست خدمات کردم خیلی خوب وسریع انجام شد ممنونم.

 11. ما در آپارتومان زندگی میکنیم چند روز که بوی بدی پیچیده در خانه نمیدونم از کجاست می شه سرویسکار بیاد یه نکاه کنه ممنونم

 12. برادرم می خواستیم تشکر کنم بابت امروز که اومدید لوله مارا باز کردیدوبا رعایت بهداشت کامل ممنونم

 13. ببخشید مشه سرویسکارتون بفرستین بیاد انگشترم افتاده دشوی توراخدا اکه شوهرم بیاد قوقا میشه زود بیاد ممنون

 14. سلام ببخشید ما وقتی چند ساعت از دستشویی استفاده نمیکنیم بوی بدی داخل سالن میپیچه علت از چی میتونه باشه.

  1. اصلی ترین علل های گرفتگی سینک ظرفشویی رسوب بستن ، جرم بستن از طریق چربی و اضافه مواد غذایی می تونه باشه در بعضی از مواقع اگر در طبقه همکف زندگی بکنید به علت فشار کم سینک ظرفشویی در مواقع پر شدن چاه فاضلابی از این بخش بالا می زند با تشکر شرکت خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری تهران

  1. سلام عزیز اونو خودتون نمی تونید کاری بکنید باید سرویسکار لوله بازکنی بیاد با فنر لوله بازکنی تراش بده تا بدون آسیب دیدگی باز بکند

 15. درود برشما به موقع رسیدنتون خیلی خوبه، من از انتظار بدم میاد ولی تایمی که حدودی میدید تقریبا دقیقه.

 16. سلام یک دنیا ازتون ممنونم بخاطر کاری که امروز برام انجام دادین.
  پلاک طلارو خیلی حرفه ای بعد از یک روز از سرویس بهداشتی خارج کردید.

 17. کارتون عالیه زنجیرم وقتی افتاد نوی چاه حموم چاه داخل وان بود هر چقدر نگاه کردم دیده نمیشد کاملا ناامید بودم که شمارو پیدا کردم وقتی تشریف اوردین بعید میدونستم در بیاد زنجیرم.
  وبا کمال ناباوری شما زنجیرم رو دراوردین کلا پنج دقیقه بیشتر طول نکشید ممنونتونم.

 18. سلام راستش بعضی از لوله بازکن ها متاسفانه کم تجربه هستند و باعث اسیب زدن به توالت فرنگی میشن ولی شرکت شما عالی بود ممنونم. ♥

 19. واقعا مرسی. تا الان که توی تهران زندگی میکنم یکی از بهترین شرکت هایی هست که دیدم انقدر فعال و عالی هستن مرسی.

 20. سلام یک دنیا ازتون ممنونم بخاطر کاری که امروز برام کردین پلاک طلارو خیلی حرفه ای بعد از یک روز از سرویس بهداشتی در اوردن ممنونمـ.

 21. بعضی از لوله بازکن ها هزینه های هنگفتی رو دریافت میکنند در صورتی که با یه فنر برقی مشکل حل میشه ولی لوله بازکنی شما عالی بود خیلی راضی بودم مرسی؟؟

  1. شکر خدا که راضی بودید اگر مشگلات لوله بازکنی ، تشخیص ترکیدگی ، حفر چاه ، تخلیه چاه و دیگر خدما ت فاضلابی داشتید می تونید روی مؤسسسه خدماتی برادران جعفری حساب کنید

 22. سلام ممنون از خدمات خوبتون. من از لوله بازکنی شما استفاده کردم و مشکلم حل شده، نحوه برخورد کسی که سفارش مارو پشت گوشی ثبت کرد خوب بود.
  انجام کار هم خوب بود تشکر از اقای جعفری.

 23. درصورتی که اب داخل روشویی دستشویی وسینک ظرفشویی اشپزخانه جمع بشه و خالی نشه دراین صورت گرفتگی پیش اومده یا ایتکه ممکنه در لوله اصلی فاضلاب ساختمان گرفتگی ایجاد شده باشه؟

 24. داداش میخواهیم چاه بکنیم شنیدم که به زمین نگاه میکنید بعد قیمت میگید زمینش سنگی هستش می خواهیم چاه آب بکنیم یه قیمت مناسب میگید؟؟

 25. سلام اقا ببخشید مزاحم شدم دستبندم افتاد تو کاسه توالت و رفت تو لولش گیر گرده هر کاری کردم نتونستم دربیارم یکم ابم ریختم ممکنه در بیاد؟

 26. سلام من شهرستان هستم و امسال یه سرویس بهداشتی جدید در منزلم ساختم در سرویس بهداشتی ما یک کفشور برای استحمام یک دستشویی فرنگی و یک روشویی وجود دارد.
  چند دقیقه بعد از استحمام بوی بوی در حمام پخش میشود، مشکل از چی میتونه باشه؟

 27. داداش یه راه حل بگید که ماچی کار کنیم وقتی که ظرف هارا میشوییم فوضولات میره اونجا دیگه نمونه چون بوی بد میده آب زیاد هم بافشارمیریزم پایین نمیره

 28. با سلام علت بوی بد روشویی چی میتونه باشه؟ با وجود اینکه قبلا چاه فاضلاب بوده و الان چاه کور کردیم و به فاضلاب شهری وصل کردیم ولی بو هنوز هست یه وقت زیاد یه وقت کم.

 29. لوله بازکنی شما شبانه روزی و قیمت خیلی منصفانه و سرویسکاران عالی و پرتلاش و خدمات با کیفیت و پیشرفته ای دارید ممنونم

 30. لوله بازکنیتون خوب بود بعضی از لوله بازکن ها هزینه های هنگفتی رو دریافت میکنندو حرف سه نظام رو پیش میکشند ولی لوله بازکنی شما عالی ومنصف بود مچکر.

 31. با سلام و احترام، ۲۹ آبان جناب آقای سعید عبدلی از لوله کشی پایتخت برای انجام باز کردن لوله کف پارکینگ به منزل ما آمدند بعد از یک ساعت کار و فنر زدن برای باز کردن لوله کف پارکینگ بیش از ۳ میلیون تومان دستمزد درخواست کردند و اعلام کردند ۷ عدد تراشه سه نظام استفاده کردند که یکبار مصرف می باشد وکلی منت و تخفیف دادند سه میلیون تومان دریافت کردند …. و انتظار داشتند نزدیک ۴ میلیون تومان به ایشان بابت اجرت بدهید و به دورغ گفتند باقی مبلغ را از جیب خومون باید بگذاریم.

  1. سلام عزیز همین مشکلات زیاد است
   شما می توانستید برای بهتر و ارزان قیمت بودن سرویسکار از خود شرکت ما سرویسکار دریافت بکنید تا با هزینه ای کمتر از 1 میلیون مشکل شما حل بشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *