رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تخلیه چاه فوری تهران

فهرست مطالب

خدمات تضمینی تخلیه چاه فاضلاب در تهران

شرکت ما در زمینه تخلیه چاه فاضلاب در تهران به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند. ما در مجموعه خود به منظور ارائه خدمات با کیفیت بالا در زمینه تخلیه چاه فاضلاب از وکیوم کامیون های سایز مناسب استفاده می کنیم. خدمات تخلیه چاه ما در تمام نقاط شهر تهران و توسط این وسایل نقلیه ای که اساس کارشان مبتنی بر تکنیک مکش است، ارائه می شود. با قدرت مکش بالای این ماشین ها تمام کثیفی های چاه در مدت زمان کوتاهی کشیده شده و در مخزن کامیون وکیوم جمع می شوند. پس از تخلیه کامل چاه، شستشوی لجن و سایر مواد باقی مانده در داخل چاه با آب انجام می شود. سپس آب مورد استفاده برای شستشو از چاه گرفته شده و کار به پایان می رسد. در پایان این فرآیند که به صورت سریع و عملی انجام می شود، یک چاه فاضلاب تا حد امکان مثل روز اول احداث تمیز می شود.

09198806367

خدمات-تخلیه-چاه-وکیوم-تهران
خدمات تخلیه چاه با ماشین وکیوم در سراسر استان تهران

تخلیه چاه تهران

ارائه خدمات تخلیه چاه تهران به صورت شبانه روزی در سراسر تهران، لطفا با ادامه توضیحات خدمات فاضلابی تخلیه چاه تهران همراه باشید . تخلیه چاه فاضلاب تهران ، تخلیه منهول چاه فاضلابی تهران، تخلیه کانال فاضلابی تهران ، تخلیه چاه جذبی تهران ، تخلیه چاه آب تهران و دیگر خدمات فاضلابی در مؤسسه خدماتی تخلیه چاه تهران ارائه می شود.
برای ارائه خدمات تخلیه چاه شبانه روزی در تهران با ما تماس بگیرید.

44173983
22981856
66968120
77379673

بهترین مرکز تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تضمینی تهران
بهترین مرکز تخلیه چاه تهران

هر مرکز مسکونی، اداری، تجاری، درمانی، تولیدی و ورزشی در پایتخت و مناطق اطراف آن که لوله کشی فاضلاب آن به لوله کشی فاضلاب شهری متصل نباشد به خدمات تخلیه چاه تهران نیاز پیدا خواهد کرد. در این مراکز، لوله کشی فاضلاب مجموعه به چاه های تعبیه می شود را در اطراف محل منتهی می شود؛ این چاه ها در برخی زمان ها و به سبب عواملی پر می شود و نیاز به تخلیه پیدا می کنند. در صورت نیاز به خدمات تخلیه چاه تهران و همچنین لایروبی چاه می توانید از خدمات ما در مجموعه لوله بازکنی استفاده نمایید.

چرا استفاده از خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران ضروری است؟

در میان تماس‌هایی که با مرکز ما گرفته می‌شود، سؤالاتی نیز وجود دارد که چرا استفاده از خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران  یا تمیز کردن چاه فاضلاب ضروری است؟ به لطف موفقیتی که با خدمات حرفه ای خود به دست آورده ایم، کنجکاوی بسیاری از مردم را در این باره برانگیخته ایم. ما باید به سوالاتی که برایمان ارسال می شوند یا به صورت تلفنی از پرسنل پشتیبانی شرکت پرسیده می شوند به بهترین شکل ممکن پاسخ دهیم. به این ترتیب، پرسنل ما که در مرکز تماس شرکت به تماس‌ها پاسخ می‌دهند، باید در این زمینه آموزش ببینند و مجهز به ظرفیت و تجهیزات لازم برای ارائه اطلاعات دقیق به سوالات شما باشند. در نتیجه، ما با برآورده کردن تمام الزامات بخش و انتظارات شما مشتریان خدمات بی وقفه ای را به شما ارائه می دهیم.

ضرورت-تخلیه-چاه-به-موقع
ضرورت تخلیه چاه فاضلاب به موقع

خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران و باز کردن چاه های فاضلاب برای تخلیه ضایعات و آب های کثیف در هر جایی که سیستم فاضلاب وجود ندارد مهم است. با بستن این چاه ها به کمک پوشش مناسب، از ورود بوی بد از داخل و پرتاب مواد خارجی از بیرون به داخل آن ها جلوگیری می شود. اگرچه از پرتاب مواد خارجی به بیرون جلوگیری می شود، اما این یک واقعیت است که چاه های فاضلاب به دلیل ضایعات انباشته شده در طول زمان پر می شوند. این امر بوی بد، ظاهر بد و برخی مشکلات سلامتی را به همراه دارد. یک چاه فاضلاب برای اینکه بدون پرداختن به همه این عوامل منفی مانند قبل عمل کند، باید به موقع خالی شود. وقتی به تمام این موارد فکر کنید به راحتی درک خواهید کرد که به چه علت تخلیه چاه فاضلاب اهمیت بسیار زیادی دارد و امری ضروری است.

استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران چه زمانی ضرورت پیدا می کند؟

تخلیه چاه مناطق تهران
استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران چه زمانی ضرورت پیدا می کند؟

مسلما بایستی علائم و نشانه هایی وجود داشته باشد تا با مشاهده این علائم نیاز به استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران احساس شود. به عنوان مثال زمانی که بوی نامطبوع فاضلاب به صورت غیر معمول در محل و اطراف آن احساس شود بایستی به فکر استفاده از خدمات تخلیه چاه بود. علاوه بر این مورد، ازدحام و افزایش جمعیت حشرات و حیوانات موذی همچون موش و سوسک در اطراف خروجی های فاضلاب و همچنین سرریز شدن محتویات چاه در نزدیکترین خروجی ها به چاه نیز می توانند نشانه هایی از پر شدن چاه باشند. مسئله پر شدن چاه به صورت خود به خودی قابل رفع نیست و چاه بایستی تخلیه و در صورت لزوم لایروبی شود تا بازدهی آن به حالت اولیه باز گردد.

اما حال این پرسش ها مطرح می شوند که چاه های فاضلاب در طی چه دوره های زمانی نیاز به تخلیه پیدا می کنند؟ چه عواملی می توانند باعث پر شدن زود به زود چاه فاضلاب شوند؟ ریزش چاه به چه معناست؟ و پرسش هایی از این دست که بهتر است پیش از اقدام به استفاده از خدمات تخلیه در مورد آنها اطلاعات لازم را بدست آورید.

چگونه چاه فاضلاب را تخلیه و تمیز کنیم؟

بیایید به پاسخ این سوال برسیم که بعد از این همه صحبت در مورد ضرورت این امر، تخلیه چاه فاضلاب در تهران چگونه باید انجام شود؟ قبل از هر چیز برای انجام این کار باید از بین شرکت های ارائه دهنده خدمات با پرسنل متخصص و ابزار تکنولوژیک یک مورد مناسب و معتبر را انتخاب کنید. با انتخاب شرکت ما که چندین سال است راه حل های دائمی و موثر در این باره ارائه می دهد، می توانید خدمات مورد نیاز خود را به سرعت دریافت کنید. قبل از استفاده از این سرویس، اجازه دهید با صحبت در مورد نحوه انجام آن به شما کمک کنیم تا اطلاعاتی مختصر کسب کنید.

 • اطلاعات اولیه با تماس با مرکز تماس ما توسط مشتری به دست می آید.
 • اطلاعات دقیق در مورد خدمات مورد نیاز به مشتری داده می شود.
 • اطلاعات آدرس مشتری به دست می آید.
 • کامیون های وکیوم مناسب و کارکنان متخصص ما به آدرس مدنظر اعزام می شوند.
 • با نصب کامیون وکیوم، شیلنگ یا لوله مکش به داخل چاه فاضلاب کشیده می شود.
 • با انجام مکش قدرتمند، محتویات موجود در چاه فاضلاب شروع به کشیده شدن به داخل مخزن کامیون می کند.
 • پس از تخلیه کامل چاه، لایروبی و شستشوی آن نیز انجام می شود.
 • مجدداً تمام آب باقیمانده برداشته می شود و فرآیند بلافاصله تکمیل می گردد.

در حین ارائه خدمات تخصصی تخلیه چاه فاضلاب در تهران با وکیوم تراک، هرچه در چاه باشد کشیده می شود. به همین دلیل، ما از کامیون های مکش خود برای ارائه موفقیت آمیز ترین و مطمئن ترین خدمات استفاده می کنیم.

چاه های فاضلاب بیشتر در چه مکان هایی حفر شده اند؟

چاه‌های فاضلاب در مکان‌هایی که سیستم فاضلاب وجود ندارد، در سکونتگاه‌های روستایی یا مناطق حاشیه شهرها به منظور جمع‌آوری فاضلاب ساخته می شوند. در این مورد بر حسب نیاز، چاهی با اندازه مناسب حفر شده و مخزن فاضلاب نهایی با مصالحی مانند آهن، پلاستیک و بتن ایجاد می شود. این فضا به وسیله لایه ای عایق از محیط خارجی جدا می شود و فاضلاب در اینجا جمع آوری می شوند. این چاه ها از آنجایی که ظرفیت مشخصی دارند، به مرور زمان پر می شود و باید در زمان لازم تمیز شوند.

چاه-فاضلاب-در-کجا-حفر-می شود
چاه فاضلاب در کجا حفر می شود؟

به ویژه چاله های آبگیر که لزوماً در کارگاه های ساختمانی ایجاد می شوند، برای انباشت فاضلاب ضروری هستند. ایجاد عایق به منظور مخلوط نشدن فاضلاب انباشته شده در گودال نیز بسیار مهم است. به ویژه در مناطقی که چشمه های آب زیرزمینی وجود دارند باید تا حد امکان و به وسیله عایق کاری مناسب از چاه فاضلاب استفاده کرد. همچنین مجدد تاکید می کنیم که چاه فاضلاب باید در فواصل زمانی معین و یا زمانی که پر است تخلیه و تمیز شود. پس از تخلیه چاه برخی از چاه های دارای عمر بالا نیاز به لایروبی نیز پیدا می کنند. لایروبی می تواند عمر مفید چاه را افزایش داده و از پر شدن مجدد آن در کوتاه مدت جلوگیری کند.

چاه-فاضلاب
چاه فاضلاب

استاندارد نبودن متراژ چاه عامل اصلی پر شدن و نیاز به خدمات تخلیه چاه

پیش از صحبت در مورد بستگی پر شدن چاه فاضلاب به اندازه و متراژ آن بهتر است در مورد اندازه استاندارد چاه های فاضلاب صحبت کنیم. در صورتی که حفر چاه توسط افراد متخصص انجام گیرد اندازه آن به صورت استاندارد بوده و در نتیجه پر شدن چاه در طی زمان های طولانی اتفاق می افتد. در اغلب موارد کارشناسان متخصص تخلیه چاه ما پس از انجام عملیات تخلیه متوجه می شوند که متراژ چاه بسیار کمتر از میزان استاندارد است و از این چاه این موضوع نیز عامل اصلی زود به زود پر شدن چاه فاضلاب می باشد.

لایروبی چاه فاضلاب تهران
استاندارد نبودن متراژ چاه عامل اصلی پر شدن و نیاز به خدمات تخلیه چاه تهران

متخصصان حفاری چاه به خوبی می دانند که چاه فاضلاب از دو قسمت تشکیل می شود: میله و انباری چاه. آنچه در مورد ظرفیت استاندارد یک چاه فاضلاب حائز اهمیت بوده و رعایت استانداردها در مورد اندازه و ابعاد آن حائز اهمیت می باشد، قسمت چاه انباری است. اندازه و متراژ انباری چاه بسته به عواملی به شرح زیر تعیین می شود:

 • تعداد واحدهای ساختمان

ارتباط مستقیم تعداد واحدهای ساختمان با متراژ انباری چاه فاضلاب ارتباطی واضح و مبرهن می باشد. در حالت استاندارد به ازای هر نفر بایستی حدود 0.5 متر طول میله چاه و 4 متر مغنی انباری در نظر گرفت. به عنوان مثال در یک واحد مسکونی دارای 5 واحد که به طور متوسط در هر واحد آن 4 نفر زندگی می کنند بایستی چاه فاضلاب حفری دارای 10 متر طول میله و حدود 80 متر مغنی انباری باشد. اگر متراژ میله چاه و به خصوص انباری آن کمتر از این حد استاندارد باشد، چاه فاضلاب مربوطه زود به زود پر می شود و نیاز به تخلیه خواهد داشت.

 • میزان آب مصرفی در تخلیه چاه تهران

در برخی موارد چاه فاضلاب مربوط به یک ساختمان مسکونی نشده و از این رو استاندارد اندازه آن، به ازای هر واحد مسکونی به صورت بالا تعریف نمی شود. در این حالت که بیشتر مناسب چاه های فاضلاب اماکن اداری، تجاری، تولیدی یا درمانی و … می باشد میزان آب مصرفی یا دبی آب ورودی به چاه را به عنوان ملاک برای متراژ چاه فاضلاب در نظر می گیرند. ابعاد انباری چاه در این حالت حداقل باید 70 m3 باشد.

ریزش چاه چیست و چگونه باعث ضرورت استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران می شود؟

علل ریزش چاه فاضلاب
ریزش چاه چیست و چگونه باعث ضرورت استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران می شود؟

عواملی که باعث ریزش چاه فاضلاب می شوند را می توان شامل عوامل طبیعی و انسانی در نظر گرفت.

عواملی طبیعی که باعث ریزش چاه می شوند را می توان شامل حوادث طبیعی مانند زلزله، نشست زمین یا ساختمان و … در نظر گرفت؛ در حالی که عوامل انسانی در این مورد بر اثر اهمال کاری در تخلیه به موقع چاه فاضلاب رخ می دهد. به عبارت دیگر هر چاه فاضلابی که پر می شود بایستی در سریع ترین زمان ممکن تخلیه شود.

ادامه توضیحات تخلیه چاه تهران

زمانی که در این حالت تخلیه چاه به تاخیر بیفتد چاه و به خصوص قسمت انباری آن ریزش کرده و ظرفیت پذیرش هیچ گونه آب یا انواع فضولات را نخواهد داشت. با این اتفاق تنها قسمت میله چاه که متراژ زیادی هم ندارد آب و فاضلاب ورودی را در بر خواهد گرفت اما این قسمت از چاه نیز سریع شده و مشکل آفرین می شود. میله چاه غالبا دارای متراژی حدود 10 الی 12 متر می باشد که پس از پر شدن بایستی فورا تخلیه شود. اهمال کاری در این مورد باعث می شود که علاوه بر ریزش انباری چاه شاهد ریزش میله و قسمت دهنه چاه نیز باشید که برای ساکنین و مناطق اطراف چاه اتفاق خطرناکی محسوب می شود.

همانطور که مشخص است ریزش چاه فاضلاب بر اثر هر عاملی اعم از عوامل طبیعی یا انسانی اتفاق افتاده باشد، مشکلی خطرآفرین محسوب می شود که بایستی در اسرع وقت نسبت به تخلیه و در صورت لزوم ترمیم آن اقدام نمود. پرسنل متخصص ما در مجموعه لوله بازکنی آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه تخلیه چاه و لایروبی آن را ارائه می کنند . این سرویسکاران می توانند بازدهی چاه فاضلاب واحد مسکونی یا اداری و تجاری شما را با صرف هزینه مناسب به حالت اولیه بازگردانند.

معتبرترین مرکز ارائه دهنده خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران

شرکت ما در بین مراکز مختلف فعال در زمینه ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران در جایگاه پیشرو قرار دارد. این خدمت در مکان هایی که سیستم های زیرساختی در دسترس نیستند، کمک بزرگی به رفع نیازهای مردم می کند. چاه های فاضلاب از آنجایی که به هیچ خط زهکشی یا فاضلابی متصل نیستند، به مرور زمان و با توجه به شدت استفاده، پر می شوند. برای استفاده مجدد از آنها و بازگردانی بازدهی اولیه به این نوع چاه ها باید نسبت به تخلیه به موقع آنها اقدام نمود.

خدمات نظافت چاه فاضلاب

خدمات نظافت و تخلیه چاه فاضلاب در تهران که به صورت حرفه ای توسط شرکت ما انجام می شود از بالاترین سطح فعالیت ها در این بخش می باشد. کارکنان ما که در خدمت مشتریان گرامی هستند، متشکل از افراد آگاه و با تجربه در زمینه کاری خود می باشند. کامیون های وکیوم و سایر تجهیزاتی که ما استفاده می کنیم دارای تجهیزات تکنولوژیکی هستند و بسیار قوی هستند. وقتی همه اینها را گرد هم می آوریم، خدمات نظافتی با کیفیتی را به مشتریان گرامی ارائه می دهیم.

ما شاهد این هستیم که بوی بسیار بدی در چاه های فاضلابی که فاضلاب های کثیف و سایر زباله های توالت و سینک جمع آوری می شوند، ایجاد می شود. به طور کلی، این بوها زمانی تشدید می شوند که چاه شروع به پر شدن یا سرریز شدن می کند. در مواجهه با این وضعیت بسیار آزار دهنده، دریافت خدمات تخلیه چاه فاضلاب در تهران اجتناب ناپذیر است. شما می توانید با خیالی آسوده برای انجام این کار که بر خلاف روش های قدیمی با ابزار و روش های مدرن انجام می شود با ما همکاری کنید. ما چاه های فاضلاب پر شده را با روش های نوآورانه تمیز می کنیم. این موضوع را می توانید در رزومه کاری مجموعه ما مطالعه نموده یا با مشتریانی که پیشتر از خدمات مجموعه ما استفاده کرده اند ارتباط بگیرید.

پر شدن چاه های فاضلاب مقاوم و دارای ابعاد استاندارد

در بعضی مواقع هر چند که حفر چاه فاضلاب توسط افراد متخصص انجام شده و دارای ابعاد مناسب در قسمت انباری و میله چاه می باشد و ریزشی در آنها اتفاق نیفتاده اما نیاز به استفاده از خدمات تخلیه چاه تهران به وجود می آید. در این حالت که چاه فاضلاب مقاوم بوده و دارای اندازه استاندارد است تنها عامل مسبب پر می شود چاه استفاده طولانی مدت از آن می باشد. بر اثر استفاده طولانی مدت چاه فاضلاب اشباع و نفوذ آب و فضولات به داخل خاک آن غیر ممکن می شود. اشباع شدن خاک چاه بدین معناست که منافذ خاک به سبب نفوذ چربی ها و سایر فضولات بسته می شوند و عملا بازدهی خاک در جذب آب و مواد موجود در فاضلاب کاهش می یابد.

تخلیه چاه و لجنکشی چاه تهران
پر شدن چاه های فاضلاب مقاوم و دارای ابعاد استاندارد

در این مواقع بایستی متذکر شویم که لایروبی چاه امری ضروری تر از تخلیه آن محسوب می شود. چاهی که منافذ خاک آن پر و مسدود می شود و قابلیت نفوذ آب و سایر ذرات در آن به حداقل ممکن رسیده است همچون استخری می ماند که هر چند مدت داخل آن پر می شود و نیاز به تخلیه چاه پیدا می کند؛ در حالی که لایروبی چاه یا کف تراشی آن لایه ای از خاک چاه را که منافذ آن توسط انواع چربی و … پر شده است برداشته و خاک زیرین اشباع نشده را برای جذب فاضلاب آماده می کند. در این حالت نیاز به تخلیه چاه نیز در مدت زمان بیشتری به وجود می آید و راندمان چاه بالاتر می رود.

نکته مهم تخلیه چاه تهران :

نکته ای که در اینجا ذکر می شود بیشتر مناسب زمانی است که لوله کشی فاضلاب محل انجام می شود. در این زمان اگر پرسنل متخصص، خروجی فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی محل را در مسیرهای یکسانی قرار ندهند، مخلوط شدن انواع چربی های آشپزخانه با سایر فضولات اتفاق نیفتاده و نیاز به تخلیه و لایروبی چاه در دراز مدت احساس می شود. فاضلاب سرویس بهداشتی از طریق اختلاط با چربی های فاضلاب آشپزخانه تولید رسوب و آهک می کنند که این رسوبات منافذ خاک را مسدود و در نهایت راندمان چاه را تا حد زیادی پایین می آورند.

چرا چاه فاضلاب ساخته شده است؟

چرا چاه فاضلاب برای تخلیه فاضلاب در زمان توقف خطوط فاضلاب ساخته می شود؟ این سوال به ذهن خیلی ها خطور می کند. مایلیم با پاسخ به این سوال کاملا منطقی سعی کنیم موضوع را روشن کنیم. سیستم های فاضلاب توسط شهرداری ها ایجاد شده و در زندگی شهری مورد استفاده قرار می گیرد. خطوط فاضلاب هر ساختمان به سیستم های فاضلاب متصل شده و از تخلیه آنها اطمینان حاصل می شود. با این حال، در مناطق روستایی مانند روستاها و شهرهایی که خطوط فاضلاب وجود ندارد، یا در مناطق جدید ساخت و ساز، گودال‌هایی برای تخلیه فاضلاب حفر می‌کنند. زباله و فاضلاب در این گودال ها جمع آوری و تخلیه می شود. زمانی که این گودال ها نزدیک به پر شدن هستند، به کمک کامیون های وکیوم با اندازه های مناسب تخلیه می شوند. برای اینکه تمام این فرآیند به صورت باکیفیت و قابل اعتماد انجام شود، می توانید در هر زمان با تماس با شرکت ما درخواست پشتیبانی کنید.

از چاه های فاضلاب برای تخلیه فاضلاب در مکان هایی که شبکه فاضلاب شهری وجود ندارد استفاده می شود. به دلیل نبود سیستم های زیرساختی کافی، پسماندها و فاضلاب های حاصل باید بدون مخلوط شدن با طبیعت جمع آوری و سپس با وسایل مناسب دفع شوند. این چاه ها به طور کلی در نزدیکی سازه ها حفاری می شود. تبدیل آن به چاه با استفاده از ماده مناسبی که پس از حفر در اندازه کافی، عایق بین خاک و فاضلاب را فراهم کند، مهم است. پس از همه اینها، تخلیه و تمیز کردن چاه فاضلاب را می توان بسیار ساده تر انجام داد.

انجام پروسه تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه با تانکر
انجام پروسه تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه تهران غالبا با استفاده از تانکرهای 6 و 12 هزار لیتری انجام می شود. پمپ های لجن کش و آب کش در این پروسه محتویات داخل چاه را به درون تانکر کشیده و چاه را خالی می کنند. در صورتی که علاوه بر خدمات تخلیه چاه به لایروبی آن نیز نیاز باشد ابزار و تجهیزات مخصوص دیگری همچون وسایل کنده کاری  نیز جهت جدا کردن لایه رویی خاک چاه به کار گرفته می شوند.

در برخی موارد نیز می توان تخلیه چاه را بدون باز کردن درب آن انجام داد. این شیوه از دستگاه های مخصوص ساکشن فاضلاب استفاده می شود. در این حالت پس از مشخص نمودن محل چاه سوراخی به قطر حدود 20 سانتی متر در بالای چاه ایجاد می کنند و از این سوراخ شیلنگ دستگاه ساکشن را به درون چاه هدایت می کنند. با استفاده از این شلنگ و قدرت مکش بالای دستگاه ساکشن، عملیات تخلیه چاه انجام می شود.

پس از انجام عملیات ساکشن و مکش آب و فضولات درون چاه در صورتی که نیاز به عملیات لایروبی خاک نیز وجود داشته باشد. از نیروی انسانی جهت لایروبی در ته و انباری چاه استفاده می کنند. در طی عملیات لایروبی به وسیله ابزارهای مخصوصی لجن ها و رسوبات روی بستر خاک چاه جمع آوری می شود و توسط سطل هایی که بالابرهای مخصوص آنها را به سطح زمین منتقل می کنند از درون چاه خارج می شوند. این لجن و رسوبات غالبا به درون شبکه هایی وارد می شود و به بیرون از شهر منتقل می شوند.

هزینه تخلیه چاه تهران

هزینه تخلیه چاه تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. تخلیه در صورتی که با استفاده از دستگاه ساکشن انجام شود. با حالتی که از پمپ های تخلیه تک فاز یا سه فاز برای این منظور استفاده شود هزینه متفاوتی خواهد داشت. همچنین متراژ شیلنگ مورد استفاده، حجم میزان محتویات چاه و … نیز همگی بر هزینه تخلیه چاه تاثیرگذارند. در صورتی که علاوه بر خدمات تخلیه چاه به خدمات لایروبی نیز برای پاکسازی چاه از انواع لجن و رسوبات نیاز باشد.مسلما هزینه بالاتر می رود و از کادر متخصص لایروبی نیز جهت انجام این امر استفاده می شود .

در صورت نیاز جهت استفاده از بهترین و با کیفیت ترین خدمات تخلیه چاه تهران و لایروبی چاه با قیمت مناسب می توانید با کارشناسان ما در مجموعه لوله بازکنی تهران تماس حاصل نمایید.

نتیجه توضیحات تخلیه چاه تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران آمادگی ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا حفر چاه ، تخلیه چاه ، لوله بازکنی و لایروبی چاه به سراسر تهران و حومه می باشد . آمادگی عقد قرارداد با هر مخاطب و شرکتی در ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا حفر چاه تهران در هر شرایطی می باشیم . مؤسسه تخلیه چاه تهران آمادگی پاسخگویی شبانه روزی به تمامی سوالات شما عزیزان می باشد .

44173983
22981856
66968120
77379673

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

24 پاسخ

 1. Hs,k jvdk vhi fvhd lj,[i ank hc \v f,nk ]hi dh ohgd f,nk ]hi ]di آسون ترین کار برای فهمیدن پر بودن یا خالی بودن چاه فاضلاب ساختمان چیه آخه ما خونمون آپارتمانیه ما هم کف هستیم هر هفته یه بار کفشور کور میشه و از کل لوله کشی خونه ما آب بالا میزنه من نمیدونم چیکار کنم خونمون به گند کشیده شده اگه می تونید راهنمایی کنید اگه نیاز به بازدید داره با این شماره تماس بگیرید 09190596238 ممنونم جلالی هستم

 2. سلام و ارادت
  میتونید تخلیه رو بدون باز کردن درب چاه و با استفاده از دستگاه ساکشن انجام بدین
  ممنون میشم از پاسخ سبزتون.

  1. برای جلوگیری از ایجاد گرفتگی در آینده، پراکسید هیدروژن را انتخاب کنید. پراکسید هیدروژنی که در کابینت داروی خود نگهداری می کنید، گرفتگی ها را از بین می برد و هرگونه رشد داخل لوله ها را از بین می برد، که باعث می شود گرفتگی بعداً ایجاد شود. پس از قرار دادن آن در خط فاضلاب، 2 تا 3 ساعت صبر کنید، سپس آب داغ را وارد لوله ها کنید. [6]
   برای یک پاک کننده قوی، 1 قسمت پراکسید هیدروژن را با 1 قسمت جوش شیرین ترکیب کنید قبل از اینکه آن را در خط فاضلاب بریزید.
   هنگام استفاده از پراکسید هیدروژن از دستکش و عینک محافظ استفاده کنید. برای پوست شما بسیار خشن است و هرگز نباید با دهان یا چشم شما تماس داشته باشد.

 3. سلام واقعا کارتون حروف نداشت واقعاً کار منظم و بدون کثیف کاری انجام دادین دستتون درد نکنه تجریش بودیم شما مدین و فاضلاب و تصفیه فاضلاب ایمارو تخلیه کردیم بدون کوچکترین کثیف کاری هزینه که از ما گرفت این حلالتون باشه بهترین کار و بهترین خدمات ما پی چند سال اخیر با شرکت‌های مختلف کار کردیم ولی شرکت انجام شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در زمینه تخلیه چاه به این زیبایی و بهترین کار کردن نیز بودیم آقای کارتون حرف نزن نداشت تشکر می کنم از مدیریت سایت لوله بازکنی برادران جعفری

 4. سلام و خسته نباشید ببخشید هزینه تخلیه چاه فاضلاب با هزینه تخلیه سپتیک فاضلاب فرق داره ماسفت اینکه من وصل به چاه این هر سال یه بار پر میشه پرو لجن میشینه تخلیه کنیم از شرکت دیگه استفاده می کردیم که این شرکت فلان کار شدم کرده به ما گفتند که ما کار تخلیه انجام میدیم گفتم شما تو منطقه اقدسیه میتونی نسبت اینکه فاضلابی ما را تخلیه کنید اندازی سپتیک فاضلاب ایما ۶ در ۴ با ارتفاع ۳ متر اگه میتونید درست کنید پاسخ بدید تا من تماس بگیرم یا شماره بزارم تا در اولین فرصت بتونیم بریم اینکارو انجام بدید ممنونم خداحافظ

 5. Salome Washington سلام خسته نباشید ببخشید هزینه تخلیه چاه فاضلاب با پمپ لجن کش با شلنگ خوری ۳۰ متر با ماشین ۱۲ هزار تایی چقدر یکسان کاراتون از یک شرکت دیگه اومدم واسه ما تخلیه آن جمله‌اند هزینه واقعاً زیادی از ما دریافت گرفتن می خوام بدونم هزینه‌اش اونجوریه یا از یاد گرفتند که یا شکایت کنم یا این هزینه را اگه تونستم پس بگیرم واقعا خیلی زیاد از موازین گرفت

 6. سلام تانکر ۶۰۰۰ تایی و هشتصد هزار تومن چه فرقی دارند عزیزی یکی از شرکت های همکار و تو نمیدونم چه شرکت بودن سنسور دما شمارشو از برچسب بدنه در دم در خودمون برداشتیم ایشان آمده ام با این تانک های معمولی همین ۶ چرخ نمیدونم ۴ چرخش چرخ ۳۴۳۴ رو نگاه کنم ببینم پر میکنه یا پر نمیکند ایشون از من برای هر سرویس دو میلیون و پانصد هزینه گرفتن واقعاً هزینه زیاد شد من برای خالی کردن یک چاه معمولی حدود ۲۰ میلیون هزینه خرج کردم واقعا نمیدونم از کجا پیگیری کنم ممنون میشم شما راهنمایی کنید و واسه من توضیح بده که من چگونه برای پیگیری مشکلم به کجا بروم چه سایتی مراجعه کنند که شما میتونید پیگیری کنید ممنون از لطفتون خداحافظ

 7. سلام سلام و خسته نباشید شما ببخشید برای تخلیه چاه به منطقه چیتگر ندارید چون فاضلاب ما همراه شده و بسیار بوی بدی به محیط کار میکنه داره فکر کنم یه تولم به ما گفت ما این خونه رو خریدیم با طول ۳۰ متر فکر کنم چون ساختمان ۴۰ واحد است اما اینو گفتم بزرگ با سیتینگ ۶ ارز ۴۱۰ ارتفاع که لطف کنید یا تخلیه کنید ممنون از شما

 8. سلام خسته نباشید من بار دوم هست که از این شرکت خدمات دریافت می کنم واقعا راضی هستم از همه کارکنان سرویس کارا پرسنلشون و همشون رو میشناسم خدا وکیلی کارتون خیلی تمیز خواستم دوباره تو همینجا ازتون تشکر کنم.

 9. سلام وقت بخیر
  دهقانی هستم از فیروز کوه ، یک چاه و میخواستم برام تخلیه کنید ۲ در ۱ هست نمرود
  ۰۹۱۹۷۱۳۹۲۹۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *