رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
حفر-چاه-غرب-تهران

فهرست مطالب

حفر چاه غرب تهران

حفر چاه غرب تهران با مجرب ترین نفرات به صورت شبانه روزی ، اگر نیاز به کندن یا لایروبی چاه در هر منطقه ای دارید با ما تماس بگیرید . حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه آب ، حفر چاه دستی ، حفر چاه نو فاضلاب ، حفر چاه شبانه روزی را با مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر مناطق غرب تهران تجربه نمایید .
 📞    44173983
📞   22981856
📞   66968120
📞   77379673
09198806367  پشتیبانه سراسر غرب تهران

حفر-چاه-تخصصی-در-غرب-تهران
حفر انواع چاه به صورت تخصصی در غرب تهران

حفر چاه فاضلاب مسکونی در غرب تهران

حفر جاه فاضلاب در سراسر غرب تهران بایستی توسط مقنیان ( مغنیان ) متخصص و باتجربه چاه کنی حفر شود تا استفاده کننده با خیالی راحت از ( پر شدن چاه ، ریزش چاه ، بوی بد چاه و دیگر مسائل ) به زندگی خود ادامه دهد .

 • کندن چاه فاضلاب جذبی برای ساختمان های مسکونی در سراسر غرب تهران
  به نسبط استفاده و تعداد واحد های ساختمان شما کارشناسان ما متراژ میله و انباری چاه را تشخیص می دهند و ما کاری می کنیم که تا 30 سال آینده نیازی به لایروبی چاه و تخلیه چاه فاضلاب خود نداشته باشید .
 • حفر چاه فاضلاب دستی با مقنیان ایرانی در مناطق غرب تهران
  تک تک نیرو های چاه کنی ما در مناطق غرب تهران و سراسر تهران از نفرات کاملا ایرانی و باتجربه بیش از 15 سال تشکیل می شود . شما با خیال راحت تا هر متراژی که چاه فاضلاب نیاز دارید با ما تماس بگیرید تا خیلی فوری و تضمینی تحویل شما دهیم .
  حفر-چاه-فاضلاب-در-غرب-تهران
  حفر چاه فاضلاب جذبی در سراسر غرب تهران

صفر تا صد حفر چاه در غرب تهران

مؤسسه لوله بازکنی تهران در زمینه حفر چاه غرب تهران و تعمیرات مربوط به آن، مشغول فعالیت و خدمات رسانی می باشد و نیاز مردم این منطقه از پایتخت را برای حفر، تخلیه و سایر امورات مربوط به چاه را در اولویت کار خود قرار داده است.

قیمت حفر چاه در شرق تهران

حفاری چاه فاضلاب در این منطقه  با تیم چاه کن حرفه ای و کاربلد، برای انواع ساختمان های مسکونی و تجاری اجرا میشود. شایان ذکر است که چاه های فاضلاب انباره هایی نسبت به ورودی آب دارند که هر چه ورودی آب و تعداد نفرات استفاده کننده، بیشتر باشد انباره چاه فاضلاب نیز بایستی بزرگتر باشد.

صفر-تا-صد-حفر-چاه-در-غرب-تهران
صفر تا صد خدمات تخصصی حفر چاه در غرب تهران

برخی ویژگی ها و امتیازات موسسه لوله بازکنی برادران جعفری عبارتند از:

 1. بهره گیری از ابزارآلاتی که به ساختمان و تاسیسات شما آسیبی وارد نکنند.
 2. برخورداری از تکنسین فنی مجرب و حرفه ای
 3. رعایت کامل پروتکل های بهداشتی
 4. ارائه خدمات سریع ، مقرون به صرفه و تضمینی
 5. 👈 رضایت بالای مشتریان
 6. ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

شماره تماس با شرکت چاه کن و حفر چاه در غرب تهران 09198806367

شما عزیزانی که نیاز به حفر چاه فاضلاب ، جذبی ، حفر میله چاه ، حفر چاه آب و هر نیاز کندی به صورت دستی یا دستگاهی دارید ، هم برای استعلام هزینه کندن چاه به هر روشی می توانید تماس بگیرید و هم می توانید روش های آشنایی با این کار و ریز نکته های چاه کنی را از مشاورین شرکت حفر چاه تهران دریافت نمایید .

 • شماره تماس چاه کن فاضلاب در غرب تهران
 • شماره تماس با شرکت چاه کن با دستگاه در غرب تهران
 • تلفن شرکت مرکزی حفر چاه آب با بهترین دستگاه ها در غرب تهران
 • شماره تماس با اتحادیه حفر چاه در سراسر مناطق غرب تهران
 • شماره تماس با پیمانکار حفاری چاه فاضلاب و آب در غرب تهران
 • تماس با نفر مقنی حفر چاه در سراسر غرب تهران

برخی از دلایل حفر چاه فاضلاب

 1. کارکرد نامطلوب چاه قبلی ساختمان
 2. جذب نکردن آب ورودی
 3. پر شدن مکرر چاه و تاثیر نداشتن عملیات تخلیه چاه بر کارکرد آن
 4. کفایت نکردن چاه قبلی برای ساختمان و لزوم حفر چاه جدید
 5. پاسخگو نبودن متراژ چاه فاضلاب برای افراد اضافه شده به ساختمان
 6. خطر ریزش چاه، که در چنین مواردی باید چاه مذکور به طور کامل پر شده و چاه جدیدی در قسمت دیگر ساختمان حفر گردد.

تاثیر نوع خاک بر حفر چاه غرب تهران

شایان ذکر است که عمق چاه تا حد زیادی به نوع خاک و موقعیت مکانی منطقه بستگی دارد. خاک نواحی مختلف عمدتا به سه نوع طبقه بندی می شود که عبارتند از :

 1. خاک ماسه ای:

جذب آب در این نوع خاک تا حد زیادی پایین می باشد و با جذب مقدار ناچیزی آب، خاک به اشباع می رسد.

 1. خاک رسی:

این نوع خاک  هم، همچون قبلی خاصیت جذب بسیار کمی داشته و به مانند پنبه، آب جذب شده را در خود نگه می دارد!

 1. خاک شنی:

این خاک بهترین خاک برای حفر چاه محسوب میشود. چرا که خاصیت جذب آن بسیار بالاست و آب به سهولت در آن نفوذ کرده و به بخش های زیرین انتقال می یابد.

فاصله قانونی از چاه فاضلاب تا چاه آب چقدر است ؟

اگر در محلی که می خواهید چاه فاضلاب یا چاه آب حفر کنید بایستی متراژ قانونی حفر چاه از چاه فاضلاب یا چاه آب را رعایت نمایید :
برای حفر چاه فاضلاب در نزدیکی چاه آب بایستی شرایط زیر را حتما رعایت نمایید :

 • متراژ قانونی چاه فاضلاب از چاه آب 10 متر است 
 • حتما به میله و انباری چاه فاضلاب در نزدیکی چاه آب باید کول گذاری کرد تا نشتی به آب نکند
 • انباری چاه فاضلاب را نباید به طرف چاه آب کند
 • متراژ میله چاه فاضلاب بایستی به اندازه ای باشد که تا رسیدن به آب های زیر زمینی حداقل 8 متر فاصله داشته باشد

مشخص کردن محل مناسب حفر چاه غرب تهران

نخستین قدم در حفر چاه غرب تهران ، مشخص کردن محل مساعد برای حفاری است که بایستی توسط یک شخص مجرب و با توجه به موقعیت ساختمان تعیین گردد. دقت داشته باشید که حفر چاه مناسب و کارآمد برای ساختمان نیازمند تخصص خاص و منحصر به فردی است که هر شخص عادی قادر به انجام آن نیست.

محل حفر چاه بایستی در جایی باشد که رفت و آمد کمتری در آنجا صورت می گیرد، مثل حیاط پشتی و … . در ضمن چاه بایستی در مجاورت لوله ‌های عمودی حفر شود. به این دلیل که که احتمال گرفتگی لوله‌های افقی بسیار  زیاد است.

در صورتی که کارشناس مربوطه مجبور به تشخیص حفر چاه غرب تهران در جاهای پر رفت و آمد ساختمان، نظیر راهروها شود، لازم است که پس از طوقه ‌چینی، روی آن با استفاده از یک محافظ بتنی پوشانده شود. اجرای این حفاظ که هزینه خیلی بالایی هم در بر ندارد، در صورت ریزش طوقه چاه، از خطرات جانی ممانعت خواهد کرد.

نکته دیگر اینکه چنانچه در ساختمانی، آب آشامیدنی از چاه آب تامین می گردد، چاه آب و فاضلاب بایستی به اندازه کافی از هم دور باشند .( تقریبا 30 متر ) ، چون در غیر این صورت چاه آب توسط باکتری ‌‌های موجود در چاه فاضلاب آلوده خواهد شد.

پس از تعیین محل حفاری، قرار است نوع چاه مناسب انتخاب شود. انتخاب نوع چاه نیز بستگی به جنس خاک، نوع زمین و سطح آب زیرزمینی محل مورد نظر دارد.

انواع چاه

 1. چاه جذبی

این نوع چاه، به شکل گودالی در زیر سطح زمین است . و یکی از روش های قدیمی برای دفع فاضلاب انسانی محسوب می شود. کارایی آن به این صورت است که برای انتقال آب‌ های سطحی به لایه‌های پایینی خاک و یا دفع فاضلاب در محل هایی که خاک آنها به اندازه کافی دارای سنگ ریزه باشد، استفاده میشود. گفتنی است که که همچنان نیز در مناطقی که زمین آبکش دارند و یا سطح آبهای زیرزمینی پایین است، به کار گرفته میشود.

 1. چاه مخزنی

این نوع چاه از مصالح نفوذ ناپذیر و مقاوم در مقابل خوردگی، مثل بتن یا پلی اتیلن و مواد پلیمری و … ساخته میشود و کارایی آن در جهت حفظ و نگهداری فاضلاب و عدم نشت آن به محیط اطراف می باشد. این چاه ها بایستی در دوره های کوتاه و معینی به وسیله تانکرها یا دستگاه های مخصوص تخلیه شوند.

در ساختمان هایی که به علت بالا بودن سطح آب های زیرزمینی، حفر چاه جذبی امکان پذیر نیست و نیز در پروژه هایی که نهاد ها و ارگان های محیط زیستی برای حفر چاه فاضلاب جذبی محدودیت هایی را اعمال کرده اند، استفاده از این نوع چاه مرسوم است.

چاه های مخزنی به دو نوع، یک بخشی یا چند بخشی طبقه بندی می شوند . که این طبقه بندی بر اساس بخش بندی داخلی مخزن است. به نحوی که اگر مخزن چاه یک بخشی باشد، لازم است که دیواره های کوتاهی به شکل مانع در آن کار شود . تا سرعت حرکت فاضلاب را کاهش داده و امکان مجزا شدن آب از مواد معلق در فاضلاب را فراهم آورد . تا با گذشت زمان فضولات در قالب لجن در کف مخزن انباشته شوند.

حفر-چاه-مخزنی-در-غرب-تهران
حفر چاه مخزنی تضمینی در غرب تهران

کندن چاه فاضلاب برای یک ساختمان مسکونی چند روز زمان می خواهید ؟

اگر با شرکت حفر چاه غرب تهران درخواست ارائه خدمات چاه کنی فاضلابی در مناطق غرب تهران نمایید ما سخت ترین و بزرگ ترین چاه فاضلاب درخواستی شما را در کمتر از چند روز با خدمات کول گذاری و طوقه چینی تحویل شما می دهیم .
در غرب تهران خودتان می توانید انتخاب کنید که برای حفر چاه فاضلاب مقنی ایرانی داشته باشید که معتبر باشد و مقنی افغانی که بیمه قبول نمی کند و کمی ارزان تر از مقنیان ایرانی کار می کنند را داشته باشید .

شرکت توصعیه یافته برادران جعفری در غرب تهران برای حفر چاه فاضلاب و هر نوع چاهی بهترین مقنیان چاه کن را به شما معرفی می کنند و می توانید در کمترین زمان هر نوع چاهی را با صفر تا 100 خدمات چاه داشته باشد .

استاندارد های اجرایی توسط موسسه لوله بازکنی هنگام حفر چاه غرب تهران

 1. محل حفر چاه در ساختمان بایستی در فواصل مناسبی از پی و ستون ها قرار داشته باشد.
 2. لوله هواکش برای خروج گازهای سمی و بد بو از چاه، متصل گردد.
 3. دهانه ی چاه به صورتی مشخص گردد که در مواقع نیاز جهت انجام تعمیرات و یا تخلیه، به راحتی محل آن پیدا شود.
 4. مکان دقیق، عمق و حجم انباره ی چاه در نقشه پروژه مشخص گردد.
 5. حفر چاه در محلی انجام شود که دسترسی به آن برای عملیات تخلیه در فاصله های زمانی مشخص شده، فراهم باشد.
 6. پیش از حفر چاه بایستی مختصات چاه های دیگر بررسی شود. به این صورت که تا شعاع سه متری چاه، هیچ چاه دیگری وجود داشته باشد.
 7. حفر چاه فاضلاب در مجاورت باغچه یا درخت موجب از بین رفتن آنها می شود.
 8. عدم عبور لوله های آب سرد و گرم از روی دهانه چاه
 9. کارشناس موسسه لوله بازکنی هنگام حفر چاه غرب تهران ، پس از بررسی جنس خاک و موقعیت محل، نوع چاهی که برای پروژه ی شما مطلوب باشد را تشخیص داده و سپس تیم حفاری اقدام به حفر چاه می کنند.
 10. بهره گیری از تجهیزات و لوازم حفاظت فردی در عملیات حفر چاه غرب تهران

شایان ذکر است که رعایت نکات زیر برای کسانی که کارشان عملیات حفر چاه می باشد، الزامی است:

کارگران این قسمت بایستی مجهز به کفش و کلاه ایمنی، طناب و کمربند ایمنی و نیز دستکش، لباس کار و عینک حفاظتی باشند . و در صورت نیاز و ضرورت، ماسک تنفسی مناسبی نیز در اختیار آنها قرار داده شود تا در اعماق چاه که ممکن است اکسیژن به میزان کافی وجود نداشته باشد . با استفاده از این ماسک، اکسیژن و هوای سالم به طور مستقیم به ریه هایشان برسد.

حفر-چاه-قانونی-و-استاندارد-در-غرب-تهران
بهره گیری از تجهیزات و لوازم حفاظت فردی در عملیات حفر چاه غرب تهران

حفر چاه دستی چه معایب و مزیت هایی دارد ؟

به شما قول می دهیم که بهترین روش هم برای حفر چاه فاضلاب و هم برای حفر چاه آب کندن چاه به صورت دستی می باشد و با این روش شما اطمینان خواهید یافت که چاه شما از خطر ریزش دور خواهد بود .

 • حفر چاه دستی فاضلاب در سراسر غرب تهران
 • حفر چاه به صورت دستی مخصوص نیاز ساختمان برای درخواست کنندگان در غرب تهران

مناسب ترین زمان برای عملیات حفاری چاه

دقت داشته باشید که مناسب ترین ماه سال برای لایروبی و حفر چاه‌ های پرعمق . زمانی است که سطح آب‌های زیرزمینی در پایین ترین حد ممکن باشد . که این اتفاق هم در ایران بیشتر در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه، یعنی قبل از شروع بارش‌ های پاییزی رخ میدهد و لذا اگر قصد حفر چاه برای بنای خود را دارید . توصیه میکنیم که در این زمان اقدام نمایید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که شما می توانید با استفاده از چاه ارت، ایمنی کامل ساختمان خود را در برابر صاعقه ایجاد نمایید.

نمونه مناطق زیر مجموعه شرکت برادران جعفری در غرب تهران

حفر چاه شهرک غرب  ، حفر چاه تهرانسر ، حفر چاه سعادت آباد ، حفر چاه آپادانا ، حفر چاه صادقیه ، حفر چاه مولوی ، حفر چاه پونک ، حفر چاه مهرآباد ، حفر چاه گیشا ، حفر چاه پونک ، حفر چاه جنت آباد ، حفر چاه دهکده المپیک ، حفر چاه سعادت آباد ، حفر چیتگر ، حفر چاه ستارخان ، حفر چاه شهر زیبا و دیگر مناطق را در زمینه حفر چاه پوشش می دهیم .
از نمونه خدمات فاضلابی در غرب تهران : حفر چاه فاضلاب در غرب تهران ، تخلیه چاه فاضلاب در غرب تهران ، لوله بازکنی در غرب تهران ، لایروبی چاه فاضلاب در غرب تهران و دیگر خدمات فاضلابی می باشد . بهترین شرکت چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در تهران را بشناسید .

قیمت حفر چاه در غرب تهران

خدمات حفر چاه غرب تهران با معقول ترین قیمت و بهترین کیفیت توسط تیم لوله بازکنی تهران، برای ساکنین عزیز این منطقه ارائه میگردد. البته گفتنی است که قیمت ها بر اساس نوع چاه و متراژ آن متغیر می باشد و بر طبق نرخ نامه اعلام شده از سوی اتحادیه محاسبه می گردد.

قیمت حفر چاه در زمین های سخت یا دژ با استفاده از کمپرسور نیز، اغلب به شکل توافقی میان صاحب زمین و تیم حفاری معین می گردد.

بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات حفر چاه غرب تهران ، تخلیه چاه، لایروبی و … در این منطقه از تهران بزرگ و برای هر نوع پروژه ای اعم از تجاری، مسکونی و صنعتی . توسط تیم حرفه ای و کاربلد لوله بازکنی با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و بدون هیچگونه آسیب به قسمت های دیگر ساختمان و یا کثیف کاری ارائه می گردد. گفتنی است که پرسنل های حفاری چاه این موسسه سابقه ای 20 ساله در زمینه حفر چاه دارند که حقیقتا این یک امتیاز بزرگ است . همچنین تمامی کارکنان شرکت دارای بیمه حوادث می باشند . و از این لحاظ هیچگونه نگرانی و ترسی از بابت خطرات احتمالی هنگام کار به خصوص در عملیات حفر چاه نخواهند داشت.

قیمت حفر چاه فاضلاب در غرب تهران هزینه کندن چاه فاضلاب به صورت دستی در غرب تهران هزینه حفر چاه فاضلاب با دستگاه در غرب تهران
نرخ هزینه حفر چاه فاضلاب در سال 1401 هزینه حفر چاه عمیق با دستگاه در مناطق مختلف تهران قیمت کندن چاه با مقنی ایرانی در غرب تهران
هزینه حفر چاه بدون برق با دستگاه های خود شرکت در تهران نرخ دقیق کندن چاه آب با نفرات ایرانی در تهران  قیمت کندن چاه فاضلاب شهری با انباری در غرب تهران

چگونه ورودی انباری چاه فاضلاب را شروع می کنند ؟

 • انباری چاه فاضلاب را کی شروع می کنند ؟
 • آیا متراژی برای اجرای انباری چاه فاضلاب تعیین شده است ؟
 • بهترین زمان برای ورود از میله انباری چاه کی است ؟
 • برای کندن انباری چاه فاضلاب نیاز به مراعات چه قوانین چاه کنی است ؟
 • اندازه انباری چاه فاضلاب به چه مواردی بستگی دارد ؟

اگر چاه فاضلاب ساختمان یا دیگر مناطق به درخواست مشتری نیاز به انباری چاه جهت ذخیره بیشتر آب فاضلابی باشد بایستی قوانین زیر را برای حفر انباری چاه فاضلاب حتما مراعات نمود :

 1. حداقل متراژ برای حفر انباری چاه فاضلاب 8 متر ارتفاع میله چاه فاضلاب می باشد
 2. حتما برای حفر انباری چاه فاضلاب به خاک ماسه ای برسید تا هم ریزش نکند و هم جذب آب کافی داشته باشد
 3. متراژ ارتفاع انباری و عرض انباری را به نسبط تحمل خاک انباری تعیین می کنند که بایستی بعد از رسیدن به متراژ مشخص انباری تعیین کرد

دیگر خدمات حفر چاه برادران جعفری در مناطق غرب تهران

 • وصل کردن آب فاضلاب ساختمان از چاه یا لوله فاضلاب مرکزی به اگو فاضلاب شهری در سراسر غرب تهران
 • تشخیص سالم بودن و نیاز به تعمیر چاه فاضلاب در سراسر غرب تهران
 • حفر چاه ارت ، حفر چاه شمع ساختمان ، حفر چاه برای پای ستون ساختمان و انواع چاه فاضلاب در سراسر غرب تهران
 • متراژ کردن چاه فاضلاب کنده شده توسط دیگر نفرات
 • طوقه چینی و کول گذاری میله و انباری چاه فاضلاب در سراسر غرب تهران
 • چاه بازکنی ارزان قیمت و تضمینی در سراسر مناطق غرب تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *