رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
حفر-چاه-تهران

فهرست مطالب

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

حفر چاه تهران

حفر چاه تهران یکی از اولین شرکت هایی می باشد که برای رفع نیاز چاه کنی برای سراسر مناطق استان تهران از نظر حفر چاه فاضلاب، لایروبی چاه فاضلاب و تمامی خدمات چاه را در استان تهران و حومه ارائه می کند.

حفر چاه فاضلاب در تهران این روزها به یکی از خدمات مورد نیاز عمومی و پرکاربرد در این کلانشهر و دیگر شهرهای دیگر کشورمان تبدیل شده است. حفر چاه فاضلاب به شیوه استاندارد، خدمات تخلیه و لایروبی، تراش دیواره چاه و سایر موارد موجود در این زمینه باعث شده کاربران در شهرهای تهران و کرج به ضرورت وجود موسسات مرتبط و شرکت‌های خدماتی در این زمینه بیش از هر زمان دیگر پی ببرند.

در این مطلب به معرفی این خدمات و  الزامات اجرایی آنها می‌پردازیم

با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید.

 • حفر چاه فاضلاب تخصصی و تضمینی در سراسر تهران
 • حفر چاه آب دستی یا با دستگاه عمیق و نیمه عمیق در سراسر تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب و نوسازی چاه فاضلاب و آب در تهران
 • حفاری چاه تضمینی آب و باران، جذبی ، مخصوص توالت مسکونی، حفر چاه ارت و غیره در استان تهران
 • حفر چاه فقط با مقنیان ایرانی و ماهر در استان تهران انجام می شود
✅ چاه کن غرب تهران:؟  44173983
✅ چاه کن شمال تهران:؟ 22981856
✅ چاه کن جنوب تهران:؟ 66968120
✅ چاه کن شرق تهران:؟ 77379673
در مرکز تهران و نقاط مختلف تهران می توانید به صورت شبانه روزی با شماره تماس زیر جهت دریافت مشاوره چاه کنی در استان تهران و نقاط مختلف این استان از ما داشته باشید:
 
حفر-چاه-فاضلاب-در-تهران
حفر چاه فاضلاب تضمینی و شبانه روزی در تهران
 

شرکت بزرگ و باسابقه برادران جعفری در استان تهران و کرج آمادگی ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب، حفر چاه آب، تخلیه چاه فاضلاب ، لایروبی چاه فاضلاب و حفر هر نوع چاهی در سراسر مناطق تهران و کرج هستند.

حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران

 حفر چاه فاضلاب یکی دیگر از نیاز های شما عزیزان می باشد که به دلیل نبود امکانات اگو فاضلابی از جای گزینی چاه فاضلاب استفاده می شود. اگر در سراسر تهران نیاز به کندن چاه فاضلاب فوری و تضمینی دارید با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید که تمامی خدمات را با کارکنان ایرانی و 100% تضمینی ارائه می کند.
برای کندن چاه فاضلاب در داخل منزل یا حیاط حتما از متخصصین و کارشناسان رایگان شرکت برادران جعفری در تهران استفاده نمایید.

حفر-چاه-فاضلاب-در-تهران
حفر چاه فاضلاب تخصصی و تضمینی در سراسر تهران

شماره تماس شرکت چاه کن در تهران 09198806367

اگر می خواهید چاه فاضلاب خود را با مقنیان چاه کن کاملا ایرانی و با تجهیزات کامل بکنید با ما در هر تایمی می توانید تماس بگیرید. شماره تماس مقنی چاه کن فوری و تضمینی در استان تهران 09198806367 همین الان برای استعلام هزینه حفر چاه فاضلاب دستی و دستگاهی در استان تهران و کرج با ما تماس بگیرید.
از قسمت برگه اصلی سایت برادران جعفری (( لوله بازکنی استان تهران )) می توانید از نزدیک ترین چاه کن ها و تکنسین های چاه کن ایرانی یا افغانی در استان تهران و استان های همجوار آگاه بشوید.

تجهیزات ضروری در حفر چاه تهران

  • بالابر مخصوص دستی و دستگاهی برقی چاه کنی
  • کلاه ایمنی و کمربند بالابری مخصوص سه جانبه
  • کلنگ مخصوص میله چاه و انباری چاه
  • دبل های مخصوص بالابری برای میله و انباری
  • بیلچه مخصوص میله و انباری چاه
  • دستگاه برقی ( هیلتی  ) جهت کندن خاک سفت و سنگی چاه
  • هواکش و دمکش مخصوص چاه برای بیرون کشیدن گاز چاه و غیره

توجه توجه !!  برای انجام خدمات حفاری چاه از افراد متخصص و حرفه ای که دارای تجربه کاری می باشند استفاده بکنید. استفاده از افراد تا بلد در کندن چاه باعث ایجاد خطرات جانی ناشی از ریزش چاه، گازگرفتگی و غیره می باشد. در انتخابات وقتی دقت کامل داشته باشین ، شرکت فنی حفر چاه تهران با داشتن مقنیان باتجربه در این زمینه تا به امروز هیچ خطری را به چشم ندیده است.

حفر-چاه-تضمینی-در-تهران
حفر چاه تضمینی در سراسر تهران با بهترین نفرات

مقنی چاه کن ایرانی در تهران

شما برای دریافت مستقیم مقنی حفر چاه در تهران می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری به صورت 24 ساعته تماس بگیرید . اگر اندازه چاه فاضلاب مورد نیاز شما کم است و به دست مقنی چاه کن حفر می شود و نیازی به دستگاه های چاه کنی نیست می توانید با ما در سراسر تهران برای درخواست مقنی چله کن حرفه ای تماس بگیرید. 

مقنی چاه کن کیست ؟

مقنی، چاه کن یا کاریزگر از مشاغل ریشه‌دار و بسیار قدیمی در ایران است. با وجود آنکه امروزه و با وجود تجهیزات موجود و دستگاه های حفاری چاه عمیق در تهران و دیگر شهرها استفاده از نیرو و تخصص افراد مقنی تا حد زیادی کاهش یافته، اما نیاز به تخصص این افراد برای حفر چاه فاضلاب در تهران کماکان وجود دارد. به‌ویژه در موارد و موقعیت‌هایی که به‌دلایل مختلف امکان استفاده از این تجهیزات مدرن وجود نداشته باشد.

کار اصلی مقنی حفر چاه برای رسیدن به آب بوده است. هرچند امروزه حفاری چاه فاضلاب و تعمیرات درب چاه فاضلاب را نیز شامل می‌شود.

 شغلی که به شیوه سنتی، اغلب در مناطق خشک و بنابر اقتضا و نیاز صورت گرفته و بیشتر به‌شکل تجربی اجرا می‌شده است.

امروزه مقنی‌های کار آزموده و با توجه به اصول علمی به ‌دست آمده در این زمینه و شناخت نوع خاک و شرایط موجود و نیز استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا، کار حفر چاه فاضلاب در تهران را با سرعت و سهولت بیشتر به انجام می‌رسانند.

مقنی‌گری شغلی فصلی بوده و اغلب در فصول گرم و کم‌ آب سال و هنگامی صورت می‌گیرد که از دسترسی به سفره‌های آب زیرزمینی محروم باشیم.

ارائه خدمات حفر چاه شبانه روزی در استان تهران

شرکت برادران جعفری در زمینه حفر چاه و لوله بازکنی بیش از 40 سال تجربه شبانه روزی را دارد و شما در هر منطقه ای از استان تهران برای استعلام قیمت و درخواست چاه کن شبانه روزی می توانید با ما تماس بگیرید .
در بعضی از مکان ها به دلیل شلوغ بودن رفت و آمد در محیط نیاز به حفر چاه در شب دارید که ما می توانیم به صورت شبانه کاملا تضمینی بدون ایجاد صدا چاه شما را کنده کاری بکنیم.

حفر چاه فاضلاب در تهران: ایمنی و استاندارد خدمات را تجربه کنید!

تهران و کلانشهرهای مشابه به‌دلیل دارا بودن جمعیت بالا و استفاده از چاه فاضلاب همواره با چالش‌هایی در این زمینه روبرو هستند.

پر شدن دوره‌ای این نوع چاه‌ و به‌دنبال آن نیاز به تخلیه و خدمات جانبی از یک‌سو و تخصص و تجهیزات لازم برای رفع مشکلات و حواشی کار از سوی دیگر، انجام این خدمات را به موردی دشوار و تخصصی تبدیل نموده است. تا جایی که امروزه و با حضور کارشناسان مجرب نسبت به اجرای آن اقدام می‌گردد.

از جمله موارد مهم و کلیدی در این خدمات، رعایت استانداردهای ایمنی و کیفیت کار است که با توجه به خطرات موجود در این محیط نیاز به دانش فنی و تجربه کافی در این زمینه را طلب می‌کند.

در کنار این موارد، تجهیزات مورد نیاز بخش مهمی از پروسه اجرا و هزینه‌های مرتبط با حفر چاه فاضلاب در تهران را تشکیل می‌دهد.

برای اجرای صحیح و اصولی عملیات حفر چاه دستی یا مکانیزه، هم‌چنین رعایت یک سری اصول و استانداردها مد نظر بوده که بدون آنها نمی‌توان انتظار چندانی برای حفظ کیفیت کار داشت.

علاوه بر این موارد، تعمیرات تعمیر دهانه چاه فاضلاب و آب نیز بخش دیگری از این خدمات است که نیاز مبرم به رعایت اصول استاندارد و کیفی کار داشته و منحصرا باید به‌دست کارشناسان آشنا به فن انجام گیرد.

حفر-چاه-فاضلاب-با-اصول-کار
حفر چاه فاضلاب با رعایت ایمنی و اصول کار در سراسر ایران و تهران

حفر چاه در استان تهران

آیا تاکنون با بوی بد فاضلاب در ساختمان خود مواجه شده اید؟ آیا تجربه ناخوشایندی از بالازدگی آب از چاه حمام و توالت دارید؟ مطالب فوق نشان از گرفتگی چاه فاضلاب ساختمان شما دارد که بدین منظور می بایست برای رفع مشکل، اقدام به تخلیه چاه یا حفر چاه جدید نمایید.

امروزه با گسترش شهرنشینی و احداث ساختمان های چند طبقه، میزان گرفتگی چاه های فاضلاب نسبت به قدیم افزایش یافته است. از این رو حفر چاه تهران یکی از پرمشغله ترین مشاغل تهران است که برای حفر چاه نیروهای متخصص و با تجربه ای در اختیار دارد.

به طور کلی حفر چاه ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. به عنوان مثال در صورتی که چاه قدیمی کارایی خود را از دست بدهد و تخلیه چاه دیگر بر روی آن اثری نداشته باشد، می بایست چاه جدیدی را متناسب با ظرفیت ساختمان حفر کرد. در برخی از موارد نیز ممکن است چاه قدیمی در معرض ریزش قرار داشته باشد که در اینجا نیز می بایست پس از تخلیه چاه قدیمی اقدام به حفر چاه جدید نمود.

علاوه بر موارد گفته شده در بالا به طور کلی در زمان احداث هر ساختمان نیاز است که ابتدا برای آن ساختمان بنا به ظرفیتی که دارد حفر چاه توسط نیروهای کاربلد انجام شود.

در ادامه می خواهیم درباره حفر چاه، قیمت آن، محل حفر چاه و غیره اطلاعاتی را در خدمت شما عزیزان قرار دهیم. از این رو بدین خاطر که ممکن است شما نیز روزی احتیاج به حفر چاه برای ساختمان خود داشته باشید بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

حفر-چاه-در-استان-تهران
حفر چاه و کندن انواع چاه دستی تضمینی در سراسر تهران

مناطق تحت پوشش مؤسسه فنی تخلیه چاه تهران

مؤسسه بزرگ فنی برادران جعفری در حفر چاه تهران تمامی مناطق تهران را از شمال تا جنوب، از شرق تا غرب و مناطق حومه تهران به مانند کرج ساوه را به صورت کامل تحت پوشش قرار می گیرد.

  • پوشش خدمات حفر چاه در غرب تهران 
 • (( خدمات حفر چاه فاضلاب در آزادی، حفر چاه فاضلاب در مهر آباد، حفر چاه فاضلاب در سعادت آباد،  حفر چاه فاضلاب در دهکده المپیک، حفر چاه فاضلاب در اکباتان، حفر چاه فاضلاب در ستارخان، حفر چاه فاضلاب در پونک، حفر چاه در تهرانسر، حفر چاه در طرشت، حفر چاه در شهر زیبا، حفر چاه در شهرک آپادانا، حفر چاه در شهران، حفر چاه فاضلاب در مرزداران، حفر چاه فاضلاب در صادقیه و دیگر مناطق غرب  ))
  • پوشش خدمات حفر چاه در شمال تهران 
 • (( خدمات حفر چاه فاضلاب در پاسداران، حفر چاه فاضلاب در درکه، حفر چاه فاضلاب در جردن، حفر چاه فاضلاب در قیطریه، حفر چاه فاضلاب در ولنجک، حفر چاه فاضلاب در نیاوران، حفر چاه فاضلاب در تجریش، حفر چاه فاضلاب در فرمانیه، حفر چاه فاضلاب در کامرانیه، حفر چاه فاضلاب در اختیاریه، حفر چاه فاضلاب در شریعتی، حفر چاه فاضلاب در زعفرانیه، حفر چاه فاضلاب در اقدسیه، حفر چاه فاضلاب در شهرک نفت و دیگر مناطق ))
  • پوشش خدمات حفر چاه در جنوب تهران
 • (( ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب در مولوی، حفر چاه فاضلاب در راه آهن، حفر چاه فاضلاب در انقلاب، حفر چاه فاضلاب در توپخانه، حفر چاه فاضلاب در بازار تهران، حفر چاه فاضلاب در خزانه، حفر چاه فاضلاب در شاپور، حفر چاه فاضلاب در ولیعصر، حفر چاه 17 شهریور و دیگر مناطق جنوبی ))
  • پوشش خدمات حفر چاه در شرق تهران 

(( خدمات حفر چاه فاضلاب در تهرانپارس، حفر چاه فاضلاب در حکیمیه، حفر چاه فاضلاب در نظام آباد، حفر چاه فاضلاب در نارمک، حفر چاه فاضلاب در مجیدیه، حفر چاه فاضلاب در شمیران نو، حفر چاه فاضلاب در نیروهوایی، حفر چاه فاضلاب در سید خندان، حفر چاه فاضلاب در امام حسین، حفر چاه فاضلاب در تهران نو، حفر چاه فاضلاب در حشمتیه و دیگر مناطق در شرق ))

 • پوشش خدمات حفر چاه در مرکز تهران :

(( خدمات حفر چاه فاضلاب در میرداماد، حفر چاه طالقانی، حفر چاه خیابان سهروردی، حفر چاه چهار راه استانبول، حفر چاه یوسف آباد، حفر چاه آرژانتین، حفر چاه نامجو، حفر چاه هفت تیر و دیگر مناطق مرکزی ))

ارائه خدمات کلی فاضلابی ( لوله بازکنی تهران، تخلیه چاه تهران، لایروبی چاه تهران، تشخیص نشتی لوله، تشخیص درب چاه، صفر تا 100 خدمات فاضلابی حفر چاه تهران، خدمات چاه بازکنی تهران ) و دیگر خدمات فاضلابی را انجام می دهیم.

نمونه قرارداد با متن کامل برای حفر چاه

قرارداد حفاری و اجرای چاه آب کمپ پروژه راه اصلی بناب-منجیل

این قرارداد فنی مابین شرکت گوهررود به نمایندگی آقای مهندس میثم احمدی به آدرس… پروژه راه اصلی بناب-منجیل که از این پس کارفرما نامیده می شود. از یک طرف و آقای کلام اله جعفری دارنده شماره ملی … نام پدر … به آدرس … تلفن 09198806367 که از این پس پیمانکار نامیده می شود منعقد می گردد.

 1. موضوع قرارداد:
  حفاری دستی چاه آب کمپ پروژه بناب منجیل با قطر 90 سانتی متر و تا عمق 50 متری
  در صورت نیاز به کول گذاری به عهده پیمانکار می باشد.
 2. ماده 2- مبلغ قرارداد:
  عبارت است از ازای حفاری دستی چاه آب به ازای هر متر 55،000،000 ریال ( پنجاه و پنج هزار ریال ) 
  در صورت نیاز به کول گذاری، به ازای هر متر طول 8،000،00 ریال ( هشست میلیون ریال )
 3. ماده 3- اسناد و مدارک قرارداد:
  1. قرارداد حاضر
  2. مشخصات فنی ( نقشه های ابلاغی واحد اجرا )
  3. کلیه توافقات و الحاقیات قرارداد که در چهار چوب مفاد قرارداد حاضر می باشد.
 4. ماده 4- محل اجرای قرارداد
  محل اجرای قرارداد واقع در زنجان شهرستان طارم، …. کمپ راه اصلی بناب می باشد
 5. ماده 5- مدت قرارداد:
  مدت انجام کار از تاریخ 1401/05/01 الی 1401/07/30 می باشد
 6. ماده 6- تعهداد پیمانکار:
  انجام کلیه تعهدات زیر بر عهده و هزینه پیمانکار خواهد بود:

  1 – پیمانکار متعهد است که عواملی برای اجرای تعهدات موضوع این قرارداد استفاده نماید که هیچ نظر ممنوعیت قانونی نداشته باشد و نسبت به مسائل رعایت نکات ایمنی آموزش دیده باشند.
  2 – مسئولیت ایمنی و مراقبت کار کلیه عوامل پیمانکار بعهده پیمانکار است و پیمانکار متعهد است تمامی ملزومات ایمنی کارگران خود را تهیه و مسائل ایمنی کار را همواره رعیت نماید. هر گونه مسئولیت  سانحه و حادثه ای که احتمالا به وقوع بپیوندد بعهده شخص پیمانکار است و کارفرما در قبال آن هیچگونه مسئولیتی و تعهدی نخواهد داشت.
  3 – پیمانکار متعهد است که تمامی تعهدات خود را از قبیل ( حقوق و دستمزد، مزایای قانونی و سایر … ) را در قبال عوامل بکار گمارده خود بطور منظم انجام دهد، بطوری که در این رابطه هیچ مشکلی برای شرکت بوجود نیاورد اجرای کلیه ضوابط وزارت کار امور اجتماعی بعهده پیمانکار است.
  4 – پیمانکار متعهد است که کلیه عملیات موضوع قرارداد را با نظر دفتر فنی و مطابق نقشه های اجرائی انجام دهد و کلیه عملیات باید مورد تایید دستگاه نظارت باشد در صورتی که از این بابت قصوری از پیمانکار دیده شود کلیه هزینه ها رفع نواقص به حساب پیمانکار منظور خواهد شد.
  5 – شرکت هیچ گونه تعهدی در تامین وسیله ایاب و ذهاب و یا هزینه آن ندارد و پیمانکار خود متعهد تامین آن خواهد بود.
  6 – و غیره که بستگی به شرایط کاری دارد که این موارد ادامه دارد

 7. ماده 7- تعهدات کارفرمان
  1 – کارفرما جهت انجام عملیات موضوع قرارداد کارهای مربوطه را بر اساس نقشه و مشخصات فنی و الویت در اختیار پیمانکار قرار می دهد و پیمانکار موظف است به انجام دستورات فنی کارفرما باشد و تعیین الویت انجام امور بر عهده کارفرما است.
  2 – پس از انجام کار ماهیانه صورت کارکرد جهت کارهای انجام شده بر اساس نرخهای مندرج در این قرارداد توسط پیمانکار تنظیم و جهت رسیدگی به دفتر فنی کارگاه خواهد شد تا پس از تایید امضای رئیس کارگاه 50 درصد از صورت وضیعیت در قبال تضمین تا اتمام موضوع  قرارداد به پیمانکار پرداخت گردد.
  و غیره که در شرایط کار مختلف ارائه می شود
 8. ماده 8- نحوه پرداخت
  ……
 9. ماده 9- کسورات:
 10. ماده 10- تعدیل:

دلایل حفر چاه جدید فاضلابی در تهران 

عمر مفید چاه به نسبت اندازه چاه و میزان استفاده تعیین می شود، اگر یک چاه با متراژ استاندارد بیش از ۵ بار تخلیه شود حالت تانکر مانند را در خود ایجاد می کند. این نتیجه باعث جذب نکردن آب توسط چاه می باشد، در این مواقع دو روش جبران می باشد که چاه مثل روز اول بشود. اولین روش لایروبی چاه به روش دستی و دستگاهی می باشد، این روش کارسازی کمی دارد تا چند سال می توان چاه را ضمانت کامل کرد.

 

ولی در روش دوم کندن چاه جدید بهترین روش در راستای فاضلابی می باشد، حفر چاه جدید باعث بالا رفتن عمر چاه در ذخیره و دور کردن چاه از ریزش می باشد. باعث از بین رفتن بوی بد چاه قبلی می شود.

دلایل-نیاز-به-چاه-فاضلابی-جدید
دلایل نیاز به چاه فاضلابی جدید

سوالات اکثر درخواست کنندگان چاه فاضلاب از شرکت برادران جعفری در تهران:

 • هزینه کنده چاه فاضلاب متری چقدر است؟
 • هزینه حفر میله چاه فاضلاب با انباری چاه فاضلاب چگونه حساب می شود؟
 • متراژ انباری چاه فاضلاب با متر مقنی هر یک متر چقدر می شود؟
 • چگونه تشخیص دهیم چند متر چاه فاضلاب برای ما کافی است؟
 • آیا برای ساختمان مسکونی ما به غیر از چاه فاضلاب نیاز به چاه آب و باران داریم؟
 • شما در کدام منطقه از استان تهران ارائه خدمات حفر چاه می کنید؟

در سراسر استان تهران هیچ شرکتی به اندازه شرکت تخصصی حفر چاه تهران برادران جعفری تجربه ارائه خدمات چاه کنی را ندارد. به سخت ترین چاه های فاضلابی مقنیان ما وارد می شوند و اگر نیاز به تعمیر داشته باشد ما در کوتاه ترین زمان و با ارزان ترین هزینه چاه کنی تعمیر می کنیم.

حفر-چاه-و-تانکر-در-تهران
حفر چاه فاضلاب و نصب تانکر به جای چاه فاضلابی در سراسر تهران

ویکی پدیای حفر چاه تضمینی و ارزان در تهران

شما در سراسر استان تهران و کرج بدون نگرانی می توانید از خدمات شرکت حفر چاه تهران به صورت تضمینی و ارزان استفاده نمایید.
حفر چاه چیست و چه کسی می تواند برای شما چاه حفر نماید؟ شما برای نیاز به حفر چاه فاضلاب، حفر چاه آب باران، حفر چاه جذبی، حفر چاه آب، حفر چاه ارت، حفر شمع چاه و هر نوع چاه یا چاله ای را ما با دستگاه های تایید شده و به صورت دستی انجام می دهیم. در زمینه حفر چاه بیش از 40 سال مدیریت شرکت حفر چاه تهران تجربه دارد و صفر تا 100 خدمات چاه کنی را ما انجام می دهیم.

حفر-چاه-تضمین-و-ارزان
ویکی پدیای حفر چاه فاضلاب تضمینی و ارزان

تراش دیواره ها و انبار های چاه فاضلاب در تهران

چاه فاضلاب بعد از گذر زمان بیش از 20 ساله دیگر توان جذب خاک داخل چاه چه در میله چاه و چه در انباری چاه به اتمام می رسد و شما می توانید از شرکت های چاه کن به مانند شرکت چاه کن برادران جعفری برای حفر چاه فاضلاب به صورت حرفه ای استفاده نمایید.
تراش جرم و رسوب دیواره چاه کاملا تضمینی و تخصصی به صورت 24 ساعته بدون کثیف کاری و تضمینی انجام می شود. چاه کنه شما را تحویل می گیریم و بعد از گذر چند روز چاه فاضلاب جدید را با جذب خاک تضمینی تحویل می دهیم.

تراش-دیواره-انباری-چاه-فاضلاب
خدمات تضمینی تراش و لایروبی داخل چاه فاضلاب در تهران

حفر چاه دستی در تهران

حفر چاه به دو روش دستی و دستگاهی انجام می شود ، در روش دستگاهی برای چاه آب با ارتفاع بالا به کار می رود. در روش دستی هم برای چاه های آب و هم فاضلاب انجام می شود. اکثر چاه های فاضلاب به دلیل ارتفاع کم و ایجاد انباری به صورت دستی کنده می شوند. حفر چاه دستی در تهران با بهترین نفرات در کمترین زمان انجام می شود، برای مشاوره و دریافت قیمت می توانید با ما تماس بگیرید( 09190596238 )آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز هستیم.

 • حفر چاه دستی فاضلاب خانگی
 • حفر چاه دستی میله چاه فاضلاب خانگی
 • حفر چاه دستی انباری چاه فاضلاب خانگی
 • حفر چاه دستی میله چاه ارت 
 • حفر چاه دستی چاه توالت در تهران

حفر چاه فاضلاب

اگر تصمیم به حفر چاه فاضلاب برای ساختمان خود را دارید می بایست در نظر داشته باشید که کار را باید به کاردان سپرده و از مقنی کاربلد در این زمینه کمک بگیرید. از آن جا که حفر چاه کاری اصولی بوده و می بایست قبل از انجام آن وضعیت زمین، نوع خاک و میزان جذب آن بررسی شود، بنابراین نیروهای مشغول به کار در حفر چاه تهران می توانند پس از بررسی های لازم اقدام به حفر چاه اصولی نمایند.

به طور کلی حفر چاه به دو صورت دستی و سپتیک انجام می ‌شود که اگر در محلی بدون بررسی های اولیه حفر چاه دستی انجام شود، ممکن است خسارات زیادی مانند ریزش و عدم جذب و گرفتگی را برای شما بر جای بگذارد. از این رو در برخی مکان ها حفر چاه به روش سپتیک صورت می گیرد.

چرا چاه فاضلاب پر می شود؟

یکی از مهم ترین دلایلی که برای حفر چاه به وجود می آید، پر شدن چاه فاضلاب است که یکی از دلایل آن وجود چاه در زمین های غیر ماسه ای است که منجر به عدم کشش و مکش آب در خاک می شود. در زمین های غیر مجاز به علت کم بودن چاه و نداشتن انباری چاه ها زودتر از زمان مشخص پر می شوند و تخلیه مکرر دیگر چاره کار نخواهد بود.

به طور کلی در زمین های شنی احتمال پر شدن چاه فاضلاب نسبت به زمین های خاکی کم تر خواهد بود و تنها علت پر شدن این گونه چاه ها قوام و ضماری است که از فضولات، کف صابون و چربی ها بر جداره دیواره چاه نشست کرده و منجر به عدم مکش آب می شود.

دلایل حفر چاه

همان‌گونه که در بالا اشاره کردیم، حفر چاه ممکن است بسته به شرایط، دلایل مختلفی داشته باشد که در ادامه به چند مورد از آن ها خواهیم پرداخت.

 • از بین رفتن کارایی چاه قدیمی و عدم توانایی آن در جذب آب ورودی و پر شدن به صورت متناوب
 • عدم تاثیر تخلیه چاه در کارایی آن
 • احداث چاه جدید به علت کافی نبودن یک چاه برای ساختمان
 • خطر ریزش چاه قدیمی که می بایست در این حالت چاه قدیمی کاملا پر شده و چاه جدید احداث شود.

محل حفر چاه

بر اساس موارد بیان شده در بالا حفر چاه عملی دشوار است که نیاز به بررسی یک کارشناس جهت مشخص کردن مکان مناسب حفر چاه  دارد؛ ز این رو حفر چاه نیز کاملا تخصصی بوده که هر فرد عادی قادر به انجام آن نخواهد بود و تنها مقنی های کار بلد می ‌توانند حفر چاه را انجام دهند. محل قرارگیری چاه باید به گونه ‌ای باشد که رفت و آمد کم تری در آن جا انجام می شود مانند: زیر پله ها حیاط خلوت ها و غیره.

همواره محل حفر چاه باید به لوله های فاضلاب عمودی نزدیک باشد تا از لوله کشی فاضلاب به صورت افقی جلوگیری شود. چرا که در این نوع لوله کشی خطر مسدود شدن افزایش می یابد.

هنگام حفر چاه باید در نظر داشته باشید که اگر آب آشامیدنی ساکنین ساختمان از چاه آب تامین می شود، می بایست محل حفر چاه فاضلاب و چاه آب به اندازه مناسب از یکدیگر قرار داشته باشند. در غیر این صورت چاه آب به وسیله باکتری های موجود در چاه فاضلاب آلوده می شود.

پس از بررسی های لازم به منظور تعیین محل حفر چاه فاضلاب حال می ‌بایست نوع چاه مناسب با دفع فاضلاب انتخاب شود. از دیگر مواردی که برای انتخاب نوع چاه فاضلاب موثر است، جنس خاک، نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه خواهد بود.

اگر برای حفر چاه مجبور باشیم که آن را در محل های پر رفت و آمد مانند: راهروها، آشپزخانه یا پذیرایی احداث کنیم، می بایست پس از طوقه چینی روی آن را به وسیله یک دال بتنی بپوشانیم. چرا که وجود این دال بتنی در صورت ریزش طوقه چینی مانع از سقوط افراد به درون آن خواهد شد و هزینه زیادی را در بر ندارد.

حفر-چاه
حفر چاه در پایتخت ایران تهران

تاثیر نوع خاک بر حفر چاه فاضلاب

نوع خاک در حفر چاه فاضلاب تاثیر بسیاری دارد. به طور کلی نوع خاک در نواحی مختلف به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

 • خاک شنی که جذب آب بسیار بالایی دارد و آب به راحتی درون آن نفوذ کرده و به پایین منتقل می شود.
 • خاک رسی که این خاک از خاصیت جذب خیلی کمی برخوردار است و آب را همانند پنبه درون خود نگه می دارد.
 • خاک ماسه ای که میزان جذب در این نوع خاک بسیار ضعیف بوده و بعد از جذب مقدار کمی آب، خاک اشباع می شود.

عوامل موثر در هزینه حفر چاه

همواره هزینه حفر چاه توسط چاه کن تعیین می شود که این برآورد هزینه به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در هزینه حفر چاه عبارتند از: متراژ چاه، محل حفر چاه، نوع خاک، روش و ماشین حفر چاه و نوع چاه

به طور مثال هزینه حفر چاه با دستگاه با هزینه حفر چاه دستی کاملا متفاوت است. به طوری که اگر چاه فقط دارای میله و بدون انباری باشد، متراژ چاه بر اساس متر طول محاسبه خواهد شد. اما اگر چاه دارای انباری باشد، متراژ بخشی که میله است به صورت حاصل ضرب طول در عرض در ارتفاع و متراژ انباری به صورت دو برابر حاصل ضرب طول در عرض ارتفاع محاسبه می شود.

در چه مواردی نیاز به حفر چاه پیدا می‌شود؟

کندن چاه جدید در یک محل و حفر چاه فاضلاب در تهران مستلزم صرف هزینه‌ و زحمت زیادی است و نمی‌توان و نباید بی‌مورد نسبت به انجام آن مبادرت نمود. هم‌چنین لازم است تا با روش‌های صحیح از زود به زود پر شدن چاه فاضلاب جلوگیری به‌عمل آید.

با این وجود در مواردی نیاز به حفر چاه جدید پیدا می‌شود که از جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نیاز بیشتر به دهانه‌های بیشتر: چاه و ظرفیت بالاتر برای استخراج بیشتر آب یا دفع آسان و بهینه فاضلاب: در برخی موارد چاه موجود نسبت به تعداد کاربران از ظرفیت کمی برخوردار بوده و به‌تنهایی قادر به تامین نیاز کاربران خود نیست. در چنین موردی می‌توان نسبت به حفر چاه فاضلاب در تهران در یک دهانه جدید اقدام نمود.
 • عدم کارایی چاه قبلی: خشک شدن چاه آب یا تخریب و عدم کارایی چاه فاضلاب، بدون امکان تعمیر دهانه چاه فاضلاب و آب از دیگر دلایلی است که لزوم حفر دهانه جدیدی از چاه و حفر چاه فاضلاب در تهران را ایجاب می‌کند.
 • پروسه احداث باغ یا ساختمان جدید: سازه‌های جدید از ساختمان، ویلا، باغ و دیگر اماکن نیاز به چاه جدید داشته و باید یک دهانه چاه مخصوص و جداگانه برای آن حفر شود.
 • ریزش و تخریب چاه قبلی: در برخی موارد به‌دلایل زمین شناسی، گذشت زمان یا سایر موارد، چاه تخریب شده و یا ریزش می‌کند. در چنین مواردی لازم است نسبت به حفر دهانه جدید و حفر چاه فاضلاب در تهران اقدام شود.

روش های حفر چاه

حفر چاه تهران از روش های متعددی برای حفر چاه استفاده می کند که در زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 • چاه کن دستی: در روش سنتی یا همان دستگاه چاه کن دستی پس از حفاری و برداشتن خاک با استفاده از مته های مخصوص دیواره چاه با سیمان یا بتن پوشیده می شود.
 • حفر چاه با مته چرخشی: در حفر چاه با دستگاه مته چرخشی از مته فلزی بزرگ به صورت چرخشی استفاده می شود.
 • حفر چاه با مته کابلی: در این روش حفر چاه با استفاده از کابل های فلزی قوی که به سمت بالا و پایین به حرکت در می آیند با خورد کردن سنگ ها انجام می شود.
 • چاه های نقطه‌ای: در حفر چاه های نقطه ‌ای، لوله های فلزی به یکدیگر متصل شده و با ضربه زدن به صورت چرخشی وارد زمین می شوند.
  حفاری-چاه-ساختمان-در-تهران
  حفاری چاه های ساختمان مسکونی و تجاری در تهران

استانداردهای حفر چاه تهران

حفر چاه تهران در زمینه حفر و احداث چاه استانداردهایی را در نظر گرفته است که برخی از آن ها عبارتند از:

 • متصل شدن لوله هواکش برای خروج گازهای بدبو و مضر از چاه
 • مشخص شدن محل دقیق حفر چاه، عمق میله و حجم انباره آن در نقشه ساختمان
 • مشخص نمودن محل دقیق دهانه چاه تا در مواقع ضروری به منظور تعمیرات یا تخلیه چاه محل آن به سهولت پیدا شود.
 • عدم عبور لوله های آب سرد و گرم از روی دهانه چاه
 • بررسی مختصات دیگر چاه های موجود در محل قبل از حفر چاه فاضلاب، به طوری که تا شعاع ۳ متری چاه، چاه دیگری حفر نشده باشد.
 • حفر چاه در محلی که دسترسی به آن برای تخلیه در تمام فواصل زمانی فراهم باشد.
 • حفر چاه پس از بررسی های لازم از قبیل شرایط خاک، نوع چاه و غیره توسط کارشناس مربوطه
  حفاری-چاه-فاضلاب-و-مزیت-چاه-در-تهران
  مزیت حفر چاه فاضلاب و بهترین روش حفر چاه در تهران

اهمیت حفر چاه فاضلاب

همواره برای حفر چاه می بایست تمامی نکات گفته شده در بالا توسط کارشناس در نظر گرفته شود تا پس از بررسی های لازم مقنی اقدام به حفر چاه نماید. در این خصوص اگر حفار عمق چاه فاضلاب را کم در نظر بگیرد بدون ‌شک چاه پس از مدتی پر خواهد شد و هزینه زیادی را به مالک ساختمان تحمیل خواهد کرد. همچنین اگر انباری مناسبی برای چاه تهیه نشود پس از مدتی چاه پر شده و از لوله های ساختمان خارج خواهد شد.

همچنین اگر فاصله چاه جدید با چاه قدیمی اندک باشد، امکان نفوذ چاه ها به یکدیگر و تخریب دیواره ها بسیار زیاد خواهد بود که در این صورت احتمال ریزش ساختمان نیز وجود دارد. از این رو پیش از انجام حفاری باید وضعیت زمین، نوع خاک و میزان جذب آن بر اساس متراژ چاه محاسبه شود تا در آینده ریزش رخ ندهد.

نیروهای مشغول به کار در حفر چاه تهران با در نظر گرفتن تمام اصول و نکات ایمنی آماده مشاوره و همکاری با شما عزیزان هستند تا با کمک نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته هرنوع چاهی که مد نظر و مناسب ساختمان شما باشد را حفر نمایند.

نکات مهم هنگام حفر چاه تهران فوری

اگر قصد حفر چاه فاضلاب در تهران یا هر مکان دیگر را دارید، لازم است ضمن به‌کارگیری نیروی آشنا به کار و مجرب و دستگاه های حفاری چاه عمیق در تهران، از رعایت اصول و نکات فنی نیز غافل نشویم.

در این بخش برخی از اصول ایمنی و نکات کاربردی در این مورد را با هم مرور می‌کنیم:

انتخاب محل مناسب: محل حفر چاه با توجه به نکات و مواردی انتخاب می‌شود که مقنی بیش از سایرین نسبت به آن اشراف دارد. از نوع خاک تا دور بودن از محل تردد از موارد مهم در انتخاب محل حفر چاه به‌شمار می آیند.

زمان حفر چاه: در مورد چاه آب این زمان بهتر است در خشک‌ترین فصل سال و ماه‌های تیر و مرداد صورت گیرد. زیرا در این زمان سطح سفره‌ها و آب‌های زیرزمینی فروکش کرده و قابل بهره‌برداری نیست.

نوع خاک: بهترین چاه‌های آب در زمین‌های شنی، ماسه و خاک با قابلیت جذب بالا صورت می‌گیرد. خاک رس گزینه مناسبی برای حفر چاه نبوده و آب را به خود جذب می‌کند.

فاصله با چاه آب: در صورتی که با وجود چاه آب در حال استفاده، نیاز به کندن چاه فاضلاب داشته باشید، لازم است فاصله حداقلی 30 متری را رعایت نمایید. این کار به لحاظ جداسازی این دو مقوله و عدم سرایت فاضلاب به آب مصرفی و آشامیدنی و مشکلات بهداشتی ناشی از این تداخل الزامی است.

قرارداد حفر چاه دستی چگونه شرح و تنظیم می شود ؟

شما در نظر داشته باشید که اگر برای پیدا کردن چاه کن برای چاه کوچیک یا چاه با متراژ بالا وارد این صفحه از صفحات سایت حفر چاه تهران در گوگل شده اید بهترین انتخاب را کرده اید.
ما شما را در این بخش در رابطه با بستن قرارداد حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب به صورت دستی و دستگاهی روشن می کنیم که در این زمینه اشتباه نکنید و بهترین انتخاب را کرده باشید. نحوه بستن قرارداد و تمدید قرارداد حفر چاه دستی به صورت متراژی می باشد و بستگی به متراژ میله، متراژ انباری چاه فاضلاب شما، نیاز به کول گذاری میله انباری، باز و بسته کردن درب چاه، طوقه چینی و لوله کشی به چاه یا سایر موارد ریز ناگفته بستگی دارد.
قیمت حفر چاه به صورت متر مقنی تنظیم می شود و بایستی فرد چاه کن یا فرد پیمانکار مشتری را در رابطه با نوع حساب متراژ چاه به صورت مهندسی و با متراژ مقنی روش کند و در قرارداد ذکر بشود.

با تجهیزات برقی در مکان های دور از برق کشی شهری به شما ارائه خدمات چاه کنی می کنیم

در کلیپ حفر چاه زیر تماشا خواهید کرد که بدون برق ما با استفاده از موتور برق تمامی تجهیزات چاه کنی را به مانند دژبور روشن کرده ایم و حفر چاه می کنیم. شما در سراسر استان تهران بدون نیاز به تهیه هیچ وسیله ای فقط چاه فاضلاب خود را یا محل حفر چاه نو را به ما نشان بدهید با بهترین کیفیت به صورت 100% تضمینی تحویل شما می دهیم.

 • حفر چاه فاضلاب و آب در سخت ترین شرایط برای هر مکانی در تهران
 • خدمات لایروبی چاه فاضلاب و افزایش متراژ چاه فاضلاب در سخت ترین شرایط با بهترین تجهیزات
 • خدمات تمام شده را که هر مقنی ای انجام نمی دهد را ما تکمیل می کنیم

اهمیت کندن صحیح چاه فاضلاب

اکثر چاه های فاضلاب معمولا در پارکینگ ساختمان یا در حیاط قرار می گیرند. به همین دلیل حساسیت بالایی در صحیح کندن دارند، که ممکن است با نیم متر اشتباه باعث ریزش کل زیر بنا ساختمان و ایفا خطرات جانی و مالی بشود. پس در انتخاب مقنی کاری دقت بکنید، مؤسسه فنی حفر چاه تهران از باتجربه ترین مقنیان کشور جهت کندن چاه های فاضلاب و آب استفاده می کنند.

حفر چاه آب در تهران

حفر چاه آب در باغات و نقاط کم آب، حفر چاه آب به روش دستی و ماشینی در سراسر پایتخت ارائه می شود. کندن چاه آب با ماشین های روتاری، ماشین چاه کن مته چرخشی، ماشین چاه کن مته کابلی، ماشین حفر چاه با مته چاه کن نقطه ای و دستی انجام می شود.
اگر می خواهید از قیمت های حفر چاه آب با ماشین و دستی در تهران و حومه مطلع بشوید همین الان با مؤسسه خدماتی برادران جعفری در هر منطقه از پایتخت می توانید با ما تماس بگیرید.

حفر-چاه-آب-در-تهران
حفر چاه آب تضمینی و تخصصی در استان تهران ایران

اندازه استاندارد حفر چاه فاضلاب در تهران

اندازه استاندارد حفر چاه فاضلاب هم برای ساختمان چند واحده یکی می باشد و هم برای تک واحده فقط متراژ انباری و میله متفاوت می باشد. اگر در نظر دارید که چاه فاضلاب حفر بکنید حتما در نظر داشته باشید که چاه فاضلابی شما استاندارد های زیر را داشته باشد در غیر اینصورت در آینده ای نه چندان دور هم زود پر می شود و هم ریزش می کند که خطرات زیادی دارد.
قطر میله چاه فاضلاب در هر ارتفاعی از اه نباید بیشتر از 80 سانتی متر بشود، به دلیل محاسبه های مهندسی زمین شناسی جریان آب در کمتر از قطر 80 به میله چاه نمی تواند آسیب ظربه ای بزند ولی اگر قطر بالا برود با مواج شدن آب باعث ریختگی چاه و ریزش اه می شود.

 

استاندارد حفر انباری چاه فاضلاب باید بعد از ارتفاء 8 متری یعنی شروع انباری از ارتفاء 8 متری انجام بشود. عرض و طول انباری بستگی به خاک چاه دارد که نگهداری چاه فاضلاب چگونه باشد. در مواقعی که خاک چاه فاضلاب مناسب باشد از عرض 1/5 متر و ارتفاء 2 متری ارائه چاه کنی می کنند.
اگر می خواهید چاه فاضلاب استانداردی حفر بکنید با هزینه مناسب در تهران با ما در تماس باشید.

چاه بازکنی تضمینی در حفر چاه تهران

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در استان تهران به صورت تضمینی سراسر استان تهران را از نظر ارائه خدمات چاه بازکنی و حفر چاه فاضلاب با دستگاه و دستی پوشش می دهد. اگر چاه فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است را می توانید از تکنسین های متخصص لوله بازکن شرکت برادران جعفری استفاده نمایید و رفع گرفتگی کنید.
لوله بازکنی تضمینی در تهران
لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب در استان تهران
چاه بازکنی گرفتگی لوله فاضلاب در تهران فقط با یک تماس

لوله-بازکنی-در-استان-تهران
لوله بازکنی چاه بازکنی استان تهران 100 درصد تضمینی

حفر چاه سپتیک

سپتیک یکی از بخش های چاه های فاضلابی در مکان های بزرگ می باشد که جهت جذب بیشتر آب به چاه فاضلاب کمک می کند. سپتیک چند متر با فاصله از چاه قرار می گیرد که تمامی فضولات چاه اول وارد سپتیک می شود و آب آن وارد چاه می شود. فضولات سپتیک را بیشتر از آب آن خالی می کنند که باعث می شود کشش چاه بالا برود و عمر مفید چاه بالا برود.
ما در زمینه حفر مخزن سپتیک و نصب سپتیک فاضلابی تجربه 20 ساله در سراسر تهران و کرج داریم.
شماره چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب و آب در تهران را از ما بخواهید.

44173983
22981856
66968120
77379673

نوع خاک چه تاثیری بر حفر چاه فاضلاب دارد؟

حفاری در برخی انواع خاک به‌دلیل داشتن بافت متراکم و خاص از جمله زمین‌های حاوی خاک رس بسیار دشوار است. هم‌چنین اگر قصد حفر چاه فاضلاب در تهران را دارید، لازم است این مورد را به ‌دقت مورد بررسی قرار داده و محلی با خاک مناسب را برای این کار انتخاب نمایید.

جذب بخش زیادی از آب توسط چنین خاکی از یک سو و دشوار، طولانی و پرهزینه بودن عملیات حفر از سوی دیگر موانع موجود در این مسیر هستند. در صورت عدم محاسبه این موارد در منازل و ساختمان‌های کوچک تا ویلاها و بناهای بزرگ، احتمال بروز خسارات جدی وجود دارد.

حفر چاه نو فاضلابی در تهران 

در ساختمان های تازه ساخت، در ساختمان هایی که چاه قدیمی پاسخگویی به استفاده افراد نمی دهد مجبور به کندن چاه فاضلاب نو می کنند. در مؤسسه خدماتی برادران جعفری از مقنیان نام آشنا و حرفه ای برای ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب و لایروبی چاه فاضلاب نو استفاده می کنند. اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن به صورت کاملا استاندارد با تایید مهندس چاه کنی انجام خدمات حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران بشود همین الان با ما در هر منطقه از تهران و کرج می توانید تماس بگیرید.
شماره تماس چاه کن فوری در تهران: 09190596238

حفر چاه با تراکتور در سراسر تهران

چاه کنی با دستگاه تراکتور چگونه اجرا می شود و قیمت حفر چاه با تراکتور در تهران چقدر محسوب می شود ؟
دستگاه حفر چاه با تراکتور رومان برای چاه های فاضلابی که سنگ بسیار سخت دارد و مجوز استفاده از دستگاه های بزرگ روتاری ندارد استفاده می شود. اگر چاه آب شما آب دهیش کم شده و نیاز به افزایش متراژ دارد، اگر شما برای حفر چاه فاضلاب خود در استان تهران نیاز به دستگاه حفر چاه ظربه ای دارید می توانید از خدمات شرکت برادران جعفری در استان تهران در زمینه چاه کنی دستگاهی استفاده نمایید.

قیمت و هزینه دستمزد حفر چاه با تراکتور و دستمزد چاه کن با تراکتور را می توانید با یک تماس در سراسر ایران از ما دریافت نمایید ( از انتهای صفحه برای دسترسی به صفحه تماس با مشاورین شرکت حفر چاه تهران استفاده نمایید )

دلایل نیاز چاه به لایروبی 

اگر از چاه فاضلاب جهت تخلیه فضولات استفاده می کنید حتما مورد توجه قرار گرفته است که نیاز به تخلیه داشته باشد. هر چاه فاضلابی حداکثر عمر مفیدش 10 بار تخلیه می باشد. اگر بیش از 10 بار نیاز به تخلیه داشته باشد یعنی عمر مفیدش تمام شده است و این چاه توانایی جذب ندارد مانند تانکر عمل می کند. پس در این صورت دو راه چاره وجود دارد که یا باید چاه جدید بنا بشود یا چاه کهنه لایروبی بشود. لایروبی کردن چاه توسط بهترین مقنیان حفر چاه فوری طهران انجام می شود. تمامی افراد مشغول در این مؤسسه دارای بیمه و صلاحیت کاری می باشند.

هزینه‌های حفر چاه فاضلاب به چه عواملی بستگی دارد؟

بخشی از این هزینه‌ها بستگی به نیروی انسانی مورد استفاده و بخشی نیز به تجهیزاتی مربوط است که برای این کار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در شیوه سنتی انجام این کار که با تجهیزات ابتدایی و کمتر و زحمت بیشتر مقنی انجام می‌گیرد، نیروی کار مصرفی و در نتیجه دستمزد مقنی بیشتر است.

در روش مدرن، هزینه‌های حفر چاه فاضلاب بسته به تجهیزات مورد استفاده قابل تغییر است. اما در هر دو شیوه این هزینه‌ها با ارتفاع چاه و میزان حفر مورد نیاز تا رسیدن به آب و یا محل فاضلاب جهت دفع کامل آن ارتباط مستقیم دارد.

امروزه سایت‌های معتبر مجری این کار و نیز شرکت‌های ارائه دهنده چنین خدماتی، جداول محاسبه هزینه‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده و آنها را بابت کیفیت کار و مناسب‌ترین قیمت آسوده خاطر می‌کنند.

در این زمینه علاوه بر حفر چاه فاضلاب در تهران می‌توان به کارکردهایی نظیر حفر و پیاده‌سازی سپتیک، لایروبی چاه عمیق، حفر انواع چاه عمیق و جذبی، تعمیر چاه کهنه و تبدیل آن به نو، کندن میله چاه و انباره چاه، عملیات طوقه چینی و کول گذاری و حفر چاه ارت نیز اشاره کرد ک با نرخ‌های مصوب و تحت نظر اتحادیه انجام می‌گیرد.

حفاری و شمع زنی چاه در تهران

برای شمع زنی و حفر چاه ساختمان از دستگاه های برند آلمانی و هندی در سراسر ایران و تهران استفاده می کنیم 
شمع زنی ساختمان یعنی چه ؟ برای نگهداری و محکم شدن پایه های اولیه ساختمان با شناژ نیاز به شمع زنی با چاه های متراژ متفاوت بستگی به خاک زمین دارد. شمع زنی به 5 روش اساسی اجرا می شود ( 1 – شمع زنی درجا  2- شمع زنی ساخته شده در محل 3 – شمع ریختنی 4 – شمع جایگزینی 5 – و شمع بدون تغییر ) که بیشتر و اکثرا برای ساختمان ها به دلیل فوری بودن و خدمات آسان از شمع زنی درجا استفاده می شود.

جزئیات متراژ شمع زنی ساختمان: عمق چاه از 10 متر تا 50 متر به صورت معمولی  و در شرایط خاص تا متراژ 80 متری دامه دارد
قطر شمع چاه ساختمان حداقل 45 سانت و حداکثر تا 150 سانت در شرایت معمولی اجرا می شود ( قطر چاه شمع تا هر متراژی اجرا می شود و محدودیتی ندارد شما می توانید با قطر بیشتر از 3 متر هم چاه کنی شمع نمایید.)

اگر به شرکت برادران جعفری در حفر چاه تهران در زمینه حفر شمع ساختمان با دستگاه و دستی نیاز دارید می توانید همین الان از مشاورین شرکت استعلام قیمت و ارسال لوکیشن جهت رسیدن پیمانکار مربوطه به محل و برسی زمین اجرا نمایید.

صفر تا 100 حفر چاه شرکت برادران جعفری در سراسر ایران

در رابطه با چاه کنی، در رابطه با هزینه حفر چاه فاضلاب، در رابطه با حفر چاه فوری آب و فاضلاب در استان تهران و حومه این شهر چه می دانید می توانید با ما تماس بگیرید تا در رابطه با این مسئله می توانید با ما تماس بگیرید تا دقیق راهنمایی بشوید.

خدمات-حفر-چاه-فاضلاب-تضمینی-در-تهران
صفر تا 100 خدمات حفاری چاه تضمینی در تهران

اصلی ترین علل های پر شدن چاه

به صورت مهندسی و دقیق مکان های شنی به نسبط مکان های خاکی و سنگی زمان بیشتری طول می کشد تا پر بشود. مکان های خاکی توانایی جذب بیشتر فضولات و آب را در خود ندارند و این عمر باعث بالا زدن آب و فضولات در چاه می شود. بالا زدن آب باعث ایجاد بوی بد در محیط چاه و لوله های ورودی چاه  می شود. با شرکت فنی حفر چاه تهران دیگر نگران این عمر نباشید با بهترین تجهیزات چاه شما را مثل روز اول می کنیم.

آشنایی با دستگاه های حفاری چاه عمیق…

در انجام عملیات حفر چاه فاضلاب در تهران از ابزارهای متنوعی استفاده می‌شود که در طول زمان دستخوش تغییرات و پیشرفت زیادی داشته‌اند. برخی از این ملزومات از زمان قدیم نیز مورد استفاده بوده و برخی در چند دهه اخیر ابداع و به‌کار گرفته شده‌اند.

ابزارها در روش حفر دستی یا سنتی بسیار ساده بوده و حفر چاه با مته دستی، بیل و کلنگ و لوازم جانبی محدود می‌شد. لوازمی نظیر فرغون جهت حمل خاک اضافه، کلاه و کمربند ایمنی، بالابر و برخی تمهیدات دیگر نیز در مراحل بعدی به این تجهیزات افزوده شد که تا امروز نیز کماکان مورد استفاده هستند.

امروزه و با وجود تجهیزاتی نظیر دستگاه‌های حفاری چاه عمیق و تجهیزات مدرن مانند دستگاه دمنده و چکش دژبر ضربه‌ای و کمپرسور دمنده و امثال آن، کار حفر چاه فاضلاب در تهران به‌مراتب آسان‌تر و سریع‌تر صورت می‌گیرد. ضمن آنکه مراحل کار از نظر ایمنی و بهداشتی نیز قابل قیاس با شیوه‌های قدیمی نیست.

دستمزد ارائه خدمات کول گذاری دستی چاه کهنه و نو در استان تهران

کول گذاری به دو نوع چاه اجراع می شود یکی به چاه فاضلاب و یکی دیگر به چاه آب، در چاه فاضلاب هم به انباری چاه ارائه خدمات کول گذاری می شود و هم به میله چاه و بستگی دارد شما بعد از حفر چاه نو اجرای کول گذاری کنید یا بعد از گذر زمان به چاه کهنه ریزشی اجرای کول گذاری کنید.
کول گذاری به چاه آب ضروری است و باعث جلوگیری از ریختگی میله چاه و جلوگیری از گل آلود شدن آب چاه آب می شود.

نیرو های مقنی چاه کن شرکت بزرگ حفر چاه برادران جعفری در استان تهران هم به چاه فاضلاب کهنه کول گذاری می کنند، هم به چاه نو فاضلابی به صورت تضمینی کول گذاری می کنند. اگر چاه فاضلاب شما از قسمت میله یا انباری خاک ریختگی دارد و نیاز به تعمیر و اجرای خدمات کول گذاری دارد برای جلوگیری از ریختن کل خاک چاه از خدمات کول گذاری شرکت برادران جعفری به صورت شبانه روزی در سراسر استان تهران می توانید استفاده نمایید.

قیمت کول گذاری بستگی به متراژ درخواستی شما دارد و هزینه کول گذاری در چاه کهنه با چاه فاضلاب نو متفاوت است و بستگی به سختی کار دارد.

قیمت دقیق حفر چاه در تهران

تمامی خدمات فنی برادران جعفری در تهران از لوله بازکنی گرفته تا حفر چاه با قیمت های منصفانه انجام می شود. کندن هر نوع چاهی درهر محدوده ای با قیمت دقیق اتحادیه محسوب می شود. برای دریافت قیمت دقیق امروزی می توانید با این شماره ( 09190596238 ) در هر ساعتی از شبانه روز تماس بگیرید.

قیمت حفر چاه فاضلاب در تهران به چند نکته اصلی بستگی دارد که در ادامه توضیحات به این موارد اشاره خواهد شد.
متراژ چاه فاضلاب حفر شده: متراژ چاه فاضلاب شامل ارتفاء میله چاه و اندازه انباره چاه با متر مهندسی می باشد که به نسبط اندازه استفاده کنندگان و تعداد واحد ساختمانی ارائه می شود.
نوع کندن چاه فاضلاب دستی یا ماشینی: چاه فاضلاب هم به صورت دستی کنده می شود و هم با ماشین های چاه کن ارائه می شود که به نوع درخواست و مجوز حفر چاه شما بستگی دارد.
نوع خاک و جنس خاک: خاک چاه فاضلاب یا آب امکان دارد شل از جنس خاک ساده به مانند ماسه ای یا رسی باشد یا از جنس بتن و سنگی باشد که در هر شرایط یمت مرتبطی ارائه می شود که برای آشنایی بیشتر در رابطه با خدمات چاه کنی تهران می توانید با ما در تماس باشید.
حفر چاه نو فاضلابی یا حفر چاه کهنه فاضلابی: در بعضی از مواقع به دلیل نبودن مکان مناسب چاه جدید فاضلابی مشتری تصمیم به ادامه حفر چاه کهنه می کند که ریسک بالایی دارد و قیمت متفاوتی نسبط به متراژ چاه فاضلاب دارد.

هزینه حفر چاه فاضلاب خانگی در تهران

هزینه حفر چاه دستی، حفر چاه آب داخل سنگ، هزینه حفر چاه برای خاک نرم، هزینه حفر چاه برای مکان هایی که دستی انجام می شود و قیمت دقیق کندن چاه فاضلاب خانگی در تهران چقدر است می توانید با یک تماس دریافت نمایید (((  09198806367 ))) شبانه روزی برای استعلام هزینه چاه کنی در استان تهران می توانید با ما تماس بگیرید.

دستمزد چاه کن حفر چاه فاضلاب منزل با هر اندازه ای در تهران چقدر است؟

دستمزد حفر چاه فاضلاب به چه مواردی بستگی دارد؟
هزینه دستمزد مقنی چاه کن فاضلاب چگونه حساب می شود ؟ دستمزد چاه کن فاضلاب به صورت دستی و دستگاهی در تهران چقدر محسوب می شود؟

دستمزد حفر چاه فاضلاب را همین الان می توانید از مشاورین شرکت بزرگ حفر چاه استان تهران در سراسر مناطق و حومه این استان دریافت نمایید. دستمزد مقنی حفر چاه در تهران با نرخ روز محسوب  می شود و به صفت بودن و شل بودن خاک زمین چاه فاضلابی بستگی ندارد.
شما برای مشاوره در رابطه با حفر چاه فاضلاب یا موارد اولیه نیاز چاه فاضلاب به صورت تضمینی و ارزان قیمت با مشاوره رایگان در تهران می توانید با شرکت لوله بازکنی استان تهران شبانه روزی تماس بگیرید.
نرخ دقیق هزینه اتحادیه حفر چاه فاضلاب و خدمات چاه تهران در سال 1401 را از ما بپرسید 

از چه سایتی مقنی ایرانی و افغانی در تهران پیدا کنیم؟

سایت حفر چاه تهران شما را با تک تک مقنیان در مناطق مختلف استان تهران و حومه تهران آگاه می کند، برای حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب دستی در استان تهران ما مقنیان بیمه شده ایرانی و افغانی را با مجوز کار و تجهیزات کامل معرفی می کنیم.

مقنی ایرانی برای حفر چاه در تهران را می توانید با تماس روی لینک های زیر دریافت نمایید:
44173983
22981856
66968120
77379673 

مقنی چاه کن حرفه ای چه خصوصیاتی دارد؟

 • آشنایی با روش کار چاه کنی برای کندن چاه فاضلاب و آب به صورت دستی و با دستگاه های کوچک
 • تبدیل چاه فاضلاب میله ای به چاه فاضلاب انباری دارد بعد از استفاده طولانی مدت
 • ترمیم چاه فاضلاب ریزش کرده در هر شرایطی با تجهیزات کم
 • آمادگی مقابله و فرار از چاه در مواقع ریزش و انفجار چاه
 • شناخت چاه های خطر ناک که احتمال ریزش یا انفجار را دارند
 • آشنایی با انواع خاک، آشنایی با خاک هایی که احتمال نزدیکی به چاه فاضلاب قدیمی دارد
 • توانستن لایروبی چاه فاضلاب با هر متراژ و در هر عمقی
 • وصل کردن چاه فاضلاب ساختمان با هزینه و کنده کاری کم به اقوی شهری

شرکت حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب در تهران و حومه 09190596238

اگر می خواهید چاه فاضلاب یا چاه آب مورد نظر شما توسط شرکت معتبر که دارای 50 سال سابقه درخشان در زمینه حفر چاه و تخلیه چاه فاضلاب دارد انجام شود همین الان با مؤسسه خدماتی حفر چاه شبانه روزی تهران تماس بگیرید.
از مزیت های شرکت حفر چاه تهران:
حفر انواع چاه با بیمه خدماتی
حفر چاه تضمینی با ارائه تضمین و فاکتور اتحادیه
تخلیه چاه و حفر چاه با قیمت مشخص اتحادیه
حفر چاه فاضلاب شبانه روزی با موفق ترین و باتجربه ترین مقنیان خدماتی انجام می شود.

موسسه چاه کنی حفر چاه تهران یکی از شرکت های شناخته شده در زمینه حفر چاه فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب، لوله بازکنی در تهران، لایروبی چاه فاضلاب و تعمیر چاه ریزشی در تهران می باشد.

حفر-با-دستگاه-در-تهران
حفر چاه با ماشین روتاری و چرخشی در تهران

مقنی چاه کن افغانی برای کندن چاه فاضلاب یا آب در تهران

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری+ بر مقنیان حفاری چاه کشور خودمان ایرانی برای ارائه خدمات چاه کنی از مقنیان افغانی نیز به دلیل درخواست مشتری برای حفر چاه ارزان نیز استفاده می کند.

مزیت کار چاه کنی مقنی افغانی:

 • مقنی چاه کن افغانی در تهران برای حفر چاه فاضلاب ارزان تر از مقنیان ایرانی هزینه دریافت می کنند
 • از مقنیان افغانی می توانید برای کندن چاه آب دستی متراژ عمیق در محدوده تهران استفاده نمایید
 • کندن چاه بدون دریافت هزینه اول کاری
 • قبول کردن کار در هر شرایطی برای حفاری چاه فاضلاب و آب
 • توانایی کار حفاری چاه آب، حفاری قنات چاه، لایروبی چاه فاضلاب در شرایط بسیار دشوار و کار اصولی با تجهیزات ایمنی در تهران

حفر چاه ضروری و فوری در تهران

در بعضی از مواقع به دلیل پر شدن چاه فاضلاب قدیمی و بالا زدن بوی نامطلوب و آب فاضلابی در محیط پارکینگ و حیاط باعث ناراحتی همسایگان و ساختمان نشینان محل می شود. در این مواقع فقط چاه فاضلاب جدید و تخلیه چاه فاضلاب جبران خسارت می کند.
با بهترین چاه کنان در سراسر تهران در مواقع ضروری کاملا فوری و تضمینی چاه فاضلاب مورد نظر شما را با تعداد کارکنان زیاد در کمترین زمان تحویل شما عزیزان می دهیم.
شماره شرکت حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران: 09190596238

حفر چاه جذبی در تهران

اکثرا چاه جذبی برای مکان های عمومی معمولا برای برای آزادراه ها پارک ها و دیگر مکان ها برای جذب آب باران کنده میشود.

چاه جذبی دارای میله 80 سانتی تا 1 متری می باشد. مجوز کند قطر چاه جذبی بیشتر از 1 متر غیرقانونی می باشد. دارای انباری جهت ذخیره آب با اندازه های مختلف به نسبت درخواست مشتریان و میزان مصرف کنده می شود.

حفر-چاه-جذبی-در-تهران
خدمات حفر چاه جذبی در تهران

حفر چاه تهران 100 درصد تضمینی

اگر نیاز به کند چاه فاضلاب فوری و تضمینی دارید با ما تماس بگیرید. تمامی خدمات مانند لوله بازکنی، تخلیه چاه و دیگر خدمات تهران به صورت کاملا تضمینی برای مشتری تحویل داده می شود.

کندن چاه تضمینی به این صورت می باشد. که به اندازه چاهی که توسط مقنیان شرکت کنده می شود. نسبت به اندازه چاه تضمین نامه به مشتری ارائه می شود تا نگرانی از پر شدن چاه از بین برود.

تخلیه چاه فاضلاب در تهران

اگر می خواهید چاه فاضلابی شما با ارزان ترین هزینه در موقع بالا زدن آب چاه یا بوی نامطلوب تخلیه بشود با مؤسسه خدمات فنی برادران جعفری تماس بگیرید. تخلیه چاه فاضلاب تضمینی و ارزان قیمت در سراسر تهران، تخلیه چاه فوری در تهران، تخلیه چاه فاضلاب توالت در تهران، تخلیه چاه با تانکر در تهران، تخلیه چاه با نیسان آب در تهران ( استفاده از بروز ترین تجهیزات تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلابی در سراسر تهران باعث رضایت 100 درصدی مشتریان از شرکت فنی برادران جعفری شده است )
شماره شرکت تخلیه چاه و حفر چاه فاضلاب در تهران : 09190596238

تخلیه-چاه-تضمینی-در-تهران
خدمات تخلیه چاه تضمینی در استان تهران

هزینه پیدا کردن درب چاه فاضلاب با دستگاه در تهران

شرکت برادران جعفری در استان تهران و حومه با حرفه ای ترین تجهیزات و بهترین نفرات ارائه خدمات چاه کنی و لوله بازکنی می کند، ما با استفاده از دستگاه مخصوص تصویری، صوتی و با استفاده از تجربه بیش از 30 ساله نفرات چاه کن در هر مکانی کمتر از 20 دقیقه درب چاه شما را پیدا می کنیم.
هزینه جستجوی درب چاه و یافتن درب چاه برای افرادی که درخواست ارائه خدمات لایروبی از شرکت حفر چاه برادران جعفری در تهران دارند رایگان محسوب می شود. بدون خرابکاری اضافه درب چاه خود را پیدا می کنید، اکثر افراد به صورت دستی و با ضربه زدن به سراسر زمین چاه پیدا می کنند که احتمال پیدا شدن 50/50 می باشد ولی شرکت ما با استفاده از دستگاه به صورت مستقیم خیلی فوری 100 درصد تضمینی درب چاه شما را پیدا می کنند.

بهترین زمان برای حفر چاه فاضلاب

اگر قصد حفر چاه در زمینی را دارید باید بدانید که بهترین زمان برای حفر چاه های عمیق و لایروبی از آن ها زمانیست که سطح آب های زیرزمینی به پایین ترین حد ممکن برسد. این امر در کشور ایران در نیمه دوم تابستان رخ می دهد؛ بنابراین اگر می خواهید برای ساختمان خود حفر چاه انجام دهید، بهتر است پیش از شروع بارش ها به فکر آن باشید. همچنین توجه داشته باشید که استفاده از چاه ارت ایمنی کامل را در برابر صاعقه بوجود می آورد.

علت کم شدن آب چاه

به دلایل زیر فشار آب های زیر زمینی چاه آب شما کم می شود؟

 • ریزش میله چاه آب
 • ریزش انباری چاه آب
 • پایین رفتن سطح آب های زیرزمینی در منطقه شما
 • کندن چاه آب در همسایگی محل شما و باعث ریشه کن کردن ریشه آب چاه شما
 • چاه های همسایگی شما متراژ ارتفاع میله خود را افزایش دهند
 • اگر چاه لبه رودخانه باشد، در مواقع کم شدن آب رودخانه آب چاه شما کم می شود

حفر چاه ضروری و فوری در تهران

اگر در محیط پارکینگ و یا حیاط ساختمان خود با بوی بد فاضلاب و بالا زدگی آب مواجه شدید، وقت آن رسیده که به فکر تخلیه چاه یا حفر چاه جدید باشید، از این رو می بایست از نیروهای آموزش دیده در حفر چاه تهران کمک بگیرید تا این افراد پس از‌ انجام برسی‌ های لازم اقدام به حفر چاه جدید و تخلیه چاه فاضلاب قدیمی نمایند.

حفر-چاه-فاضلاب-فوری-در-تهران
حفاری و حفر چاه فاضلاب فوری در سراسر تهران

تعمیر و نوسازی تضمینی چاه فاضلاب و آب در استان تهران

تعمیر چاه چیست؟ شما اگر چاه فاضلاب از قسمت های مختلف دچار ریزش یا خرابی شده نیاز به تعمیر دارد، اگر چاه فاضلاب شما کول گذاریش از قسمت میله یا انباری کهنه شده و نیاز به نو سازی دارد می توانید از مقنیان شرکت حفر چاه استان تهران استفاده نمایید

تعمیر و نوسازی چاه فاضلاب از چه قسمت هایی انجام می شود؟

 • تعمیر کول گذاری چاه فاضلاب در تهران
 • نوسازی و تعویض کول قدیمی با کول جدید چاه فاضلاب و آب در استان تهران
 • تعمیر قسمت میله چاه فاضلاب و آب که با گذشت زمان دچار ریزش و فرسودگی می شود
 • تعمیر و تعویض درب چاه به جای درب قدیمی از بهترین مخزن های مناسب برای درپوشی چاه فاضلاب و آب استفاده می کنیم
 • تعویض و ترمیم اساسی توقه چینی یا طوقه چینی چاه فاضلاب از صفر تا 100

لایروبی چاه فاضلاب در تهران

لایروبی چاه فاضلاب به روش دستی و دستگاهی با بهترین مقنیان خدماتی ارائه می شود. اگر به دنبال قیمت خدمات لایروبی چاه فاضلاب هستید با مؤسسه خدماتی حفر چاه در طهران در سراسر مناطق و حومه این شهر تماس بگیرید. لایروبی چاه فاضلاب مزیت مهمی در ریزش نکردن چاه فاضلاب و زود زود نیاز نداشتن به تخلیه چاه را دارد. با لایروبی چاه فاضلاب دیگر نگران ایجاد بوی بد از چاه فاضلابی نباشید.

مؤسسه خدماتی برادران جعفری ارائه خدمات لایروبی چاه فاضلاب را بدون کثیف کاری و خرابکاری در سراسر استان تهران با مقنیان حرفه ای ارائه می کند.

هزینه خدمات وصل کردن چاه فاضلاب و لوله کشی فاضلاب ساختمان به اگو فاضلاب شهری در تهران

اگر شهرداری و امور شرکتی آب و فاضلاب استان تهران از شما هزینه بالایی برای وصل کردن فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری می خواهند می توانید از خدمات شرکت حفر چاه استان تهران استفاده درست و غیرقانونی نمایید. ما چاه فاضلاب شما را یا لوله کشی فاضلاب ساختمان شما را به صورت استاندارد در شبانه روز یک روز وصل به اگو شهری می کنیم بدون ایجاد مشگل و با تضمین واقعی

هزینه وصل کردن فاضلاب منزل به فاضلاب شهری در استان تهران به صورت متری حساب می شود و بستگی به متراژ فاضلاب لوله فاضلاب چاه شما تا اگو شهری دارد که در محل در رابطه با قیمت صحبت می شود و با قرارداد کاری ارائه خدمات می شود.

حفر چاه توالت فاضلابی با مغنی ایرانی تنها با کلنگ و بیل

اگر چاه توالت فرنگی یا ایرانی نیاز دارید از مغنیان ارزان قیمت و کم هزینه شرکت چاه کن برادران جعفری در تهران درخواست کار نمایید
حفر چاه توالت فرنگی درجای مناسب و نزدیک توالت فرنگی تضمینی و اصولی بدون خطر در تهران
حفر چاه مخصوص توالت ایرانی با انباری استاندارد و با استفاده از کول گذاری و طوقه چینی تضمینی انجام می شود
اگر می خواهید لوله فاضلاب توالت خود را به یک چاه دیگر در حیاط خود متصل کنید ما 0 تا 100 این خدمات را در کوتاه ترین زمان به صورت استاندارد با قیمتی خیلی ارزان انجام می دهیم.

معایب حفر چاه با مقنی ( مغنی ) افغانی در تهران

مقنیان چاه کن کشور همسایه افغانستان شامل:

 • نداشتن بیمه کاری و بیمه حوادث برای حفر چاه
 • نبود اطمینان کامل برای حفر چاه در ملک های شخصی و مسکونی به دلیل تجربه نادرست این افراد در کار
 • نداشتن استعداد و تجربه مناسب در زمینه حفر

در نظر داشته باشید که اگر کارکنان افغانی برای شما ارائه خدمات چاه کنی یا غیره بکنند تمامی حوادث و خطرات مالی و جانی به گردن صاحب کار می باشد . مقنی چاه کن افغانی، کارگر ماهر افغانی، بهترین نیروی افغانی در زمینه حفر چاه تهران یک انگشت کوچیک ترین نیروی شرک برادران جعفری در زمینه حفر چاه فاضلاب و آب در استان تهران نمی شود.

طوقه چینی چاه فاضلاب در تهران

یکی دیگر از خدماتی که هر نوع چاه فاضلابی برای جلوگیری از ریزش و قدم اولیه بستن درب چاه فاضلاب طوقه چینی حرفه ای و با مصالح مناسب می باشد. ما به شما این اطمینان را می دهیم اگر چاه فاضلابی شما را مقنیان چاه کن برادران جعفری در تهران ارائه بکنند به هیچ وجه شکتسگی ، تو رفتگی یا ریزشی در خاک مشاهده نخواهید کرد. ارائه خدمات کول گذاری و طوقه چینی چاه فاضلاب در سراسر تهران با ارزان ترین هزینه و به صورت شبانه روزی انجام می شود.

 

طوقه چینی با مقنی چاه کن حرفه ای در تهران
اگر چاه فاضلاب شما طوقه ندارد یا می خواهید طریقه صحیح چیدن طوقه چاه فاضلابی را در تهران ببینید لطفا ویدیو بالا را حتما مشاهده نمایید

طوقه-چینی-چاه-فاضلاب-در-تهران
طوقه چینی چاه فاضلاب و آب در استان تهران

برای حفر چاه فاضلاب نیاز به چه اطلاعاتی از جانب صاحب خانه داریم؟

 1. آیا نزدیکی این محل چاه فاضلاب یا چاه آب وجود دارد و اگر وجود دارد در چند متری است؟
 2. میزان تعداد خانوار استفاده کننده و آیا در آینده به تعداد ساکنین افراد افزایش می یابد
 3. محل دقیق حفر چاه فاضلاب در محیط مسکونی شما کجا باشد؟
 4. تا چه متراژ برای حفر چاه نیاز به میله دارید و انباری چاه فاضلاب چقدر باشد؟
 5. آیا نیاز به سپتیک فاضلابی و تصویه خانه فاضلاب ساختمان جهت کنترل و کاهش آب به چاه فاضلاب دارید؟
 6. چقدر هزینه برای حفر چاه فاضلاب خود در تهران کنار گذاشته اید؟
 7. برای حفر چاه آب آیا مجوز دارید و یا می خواهید به صورت غیر قانونی کار کنید
 8. آیا می خواهید چاه فاضلاب یا آب شما به صورت دستی کنده بشود و یا با دستگاه؟

و خیلی از سوالاتی که یک مقنی حرفه ای برای حفر چاه از هر صاحب کاری می پرسد تا در آینده دچار مشگل نشود . شما برای حفر چاه فاضلاب یا آب در استان تهران از کدام مقنی مغنی چاه کن استفاده می کنید؟

نصب و فروش دریچه انواع چاه فاضلاب با هر اندازه ای در حفر چاه تهران

خرید دریچه مخصوص با اندازه های مختلف برای درب چاه فاضلاب خود از شرکت حفر چاه استان تهران، نصب تضمینی دریچه های چاه با تکنسین ها شرکت برادران جعفری در سراسر استان تهران و حومه انجام می شود.
فروش و نصب دریچه چاه فاضلاب چدنی، آلمینیومی و پلاستیکی
فروش و نصب دریچه کامپوزیتی چاه فاضلاب در استان تهران، دریچه پلی اتیلن چاه فاضلاب 

هزینه دستمزد طوقه چینی چاه فاضلاب در تهران ایران

طوقه چینی چاه یعنی چه؟ چرای نیاز به طوقه چینی داریم؟ مصالح مورد نیاز برای طوقه چینی چاه چیست؟ طوقه چینی چاه فاضلاب را از چه متراژی شروع می کنند؟ قیمت و دستمزد طوقه چینی چاه فاضلاب در استان تهران و سراسر ایران چقدر است؟

شما برای بستن درب چاه به صورت محکم و بدون نگرانی ریختگی درب چاه نیاز به طوقه چینی دارید، طوقه چاه فاضلاب را از یک متری درب چاه به پایین از سر کول گذاری شروع می کنند، در ابتدای این کار به سر کول ها به دلیل پراکنده نشدن آب و ضربه نزدن به دیواره های چاه از گلدانی مخصوص استفاده می شود تا آب استفاده شده به صورت مستقیم به نقطه وست چاه ریخته شود.
طوقه چینی چاه را به مانند کله قند درست می کنند تا در مقابل فشار های محیطی و خروجی مستحکم باشد ، معمولا انتهای خروجی طوقه چینی را کمتر از 50 سانت می کنند تا درب مخصوص برای چاه ارائه بشود در غیره این صورت کلا با میلگر و بتون مخصوص در نقطه 30 سانت مانده به سطح اصلی زمین درب چاه را کامل می پوشانند.

هزینه و دستمزد طوقه چینی چاه فاضلاب با مصالح و بی مصالح به نرخ روز تنظیم می شود که بستگی به قیمت مصالح ( آجر، بلوک، سیمان، ماسه و میلگرد دارد ) شما هم اکنون با یک تماس می توانید از شرکت بزرگ حفر چاه در استان تهران نرخ دقیق طوقه چینی چاه فاضلاب را با مصالح یا بی مصالح دریافت کنید.

    44173983
  22981856
   66968120
   77379673
09198806367 تماس جهت مشاوره قیمت چاه کنی در تهران

حفر چاه و تحویل چاه در استان تهران با رضایت کامل مشتری

شرکت حفر چاه برادران جعفری در استان تهران بیش از 40 سال در این زمینه تجربه کاری در استان های ایران را داشته است و به صورت تضمینی در سراسر مناطق ایران ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب و آب با دستگاه و دستی می کند.
ما تا به امروز تمامی تلاش خودمان را کرده ایم که تک تک مشتریان حفر چاه ما در سراسر ایران مخصوصا تهران راضی باشند

حمل خاک و نخاله از سر چاه با نیسان در تهران

اگر در حیاط شما بعد از حفر چاه یا لوله کشی حیاط نخاله سیمان و خاک جمع شده برای حمل آسان با باربری حمل خاک استان تهران تماس بگیرید ( حمل نخاله با نیسان در تهران، حمل نخاله با خاور در تهران و حمل چربی چاه با دستگاه های تخلیه چاه 100 درصد تضمینی و فوری در تهران انجام می شود.
هزینه حمل نخاله از حیاط شما را با یک تماس از شرکت حفر چاه تهران دریافت نمایید.

حفر چاه آب و باران ( چاه جذبی ) در تهران

در مناطقی که استفاده کنندگان زیادی وجود دارد به مانند ساختمان های مسکونی بزرگ و ساختمان های تجاری با کاربران زیاد نیاز به حفر چاه استاندارد دارند تا در زمان کوتاه چاه فاضلاب پر نشود.
به مکان های پر جمعیت چگونه چاهی حفر می کنند ؟
حفر چاه در سه قسمت و با اندازه های مختلف ( حفر چاه فاضلاب مخصوص سرویس بهداشتی اجرای می شود که این نوع چاه های قبل خود از سپتینک مخصوص آب کردن فضولات طراحی می شود* حفر چاه آب باران مخصوص جذب آب کفشور حیاط، پشت بام، آشپزخانه و حمام حفر می شود* حفر چاه جذبی: چاه جذبی مسئولیت بسیار مهمی در جذب فضولات و آب باران دارد که بعد از پر شدن هر دو چاه به صورت مستقیم آب چاه ها وارد چاه جذبی می شود که ان چاه دارای انباری مستقیم هست که به نسبط اندازه استفاده بزرگ و کوچیک کنده می شود.)

جرم و مجازات حفاری چاه آب غیرقانونی در تهران چگونه است ؟

اگر در باغ یا محل حیاط مسکونی خود می خواهید چاه آب حفاری کنید نیازی به مجوز ندارد فقط به شرطی که تا 500 متری محل چاه شما چاه آب وجود نداشته باشد و تا 50 متری چاه فاضلاب حفر نشده باشد را ما به صورت دستی و با دستگاه در سراسر تهران حفاری می کنیم.
اگر در باغ و مناطق نزدیک چشمه های قدیمی و مناطق حساس کم آب که عمق آب های زیر زمینی پایین رفته اقدام به کار چاه کنی آب نمایید در گذر زمان اگر مامورین قانون آب فاضلاب منطقه از چاه شما مطلع بشوند در اولین اقدام چاه شما را پر کرده، به شما جریمه هزینه حفر چاه و پرداخت جریمه چند میلیونی می شود، این مثله جرم محسوب می شود و 2 تا 5 سال زندان قانونی دارد. پس برای حفر چاه موارد قانونی را رعایت کنید و اگر اطلاعات کاملی ندارید از مشاورین شرکت حفر چاه تهران درخواست مشاوره رایگان نمایید.

پر کردن چاه فاضلاب کهنه و دلیل پر کردن چاه چیست ؟

دلیل اصلی پر کردن چاه فاضلاب قدیمی یا کهنه را می توان از ریزش چاه فاضلاب، مناسب نبودن محل چاه نسبط به فونداسیون ساختمان، بالا زدن حشرات زیاد منفی کنترل این کار و دیگر موارد از اصلی ترین علل های می باشد که چاه فاضلاب کهنه پر می شود.
بعضی از چاه های فاضلابی را هر مقنی یا مغنی نمی تواند پر کند و نیاز به زمان زیادی جهت کیپ کردن انباری چاه وجود دارد، اگر مشتری متمایل باشد ما از درب انباری تا درب میله چاه از بتون برای پر کردن چاه فاضلابی جهت محکم کاری استفاده می کنیم

حفاری چاه آب ارتفاع پایین با بیل مکانیکی در تهران

اگر از دستگاه متراژ تعیین کن آب در زمین استفاده کرده اید و آب را در متراژ کمتر از 20 متری به شما نشان می دهد ما با بیل مکانیکی در کمتر از 5 روز چاله آب تضمینی را در تهران تحویل شما می دهیم.

 • حفر چاه آب با بیل مکانیکی در شرایط معمولی بدون نیاز به مجوز
 • چاه کنی با مته بیل مکانیک تا متراژ 30 متر
 • زمان کندن چاه با بیل مکانیک بسیار کمتر از روش دستی می باشد

فاصله قانونی و مهندسی چاه فاضلاب از شناژ و ستون ساختمان چقدر باید باشد ؟

از قدیم تا به امروز به صورت مهندسی برای حفر چاه فاضلاب نیاز به رعایت چند نکات مهم و ریز می باشد که شامل:

 • محل چاه فاضلاب بایستی از شناژ ساختمان 5 متر فاضله داشته باشد
 • چاه فاضلاب باید از ستون های ساختمان 5 متر فاصله داشته باشد
 • انباری چاه فاضلاب نباید به سمت ساختمان کنده شود
 • چاه فاضلاب نباید نزدیکی چاه فاضلاب همسایه شما کنده شود
 • چاه فاضلاب شما نباید نزدیک دیوار حیاط منزل به دلیل استحکام کم و ریزش با کم زریب کنده بشود

آیا حفاری چاه فاضلاب در استان تهران نیاز به مجوز قانونی دارد ؟

اکثر افراد در سایت های نامعتبر برای نگرانی کاربران و جذب کلیک کننده زیاد با متن چاه فاضلاب نیاز به مجوز دارد باعث نگرانی نیاز به چاه کنی فاضلاب در تهران می شود . چاه فاضلاب با هر متراژی در تهران اصلا نیاز به مجوز ندارد و برای احداث چاه فاضلاب در ساختمان بایستی چند نکته را از نظر شهرداری رعایت کرد و مجوز قانونی ثبت شده تا به امروز ارائه نشده است.

 1. انباری چاه فاضلاب نباید به کوچه و خیابان اصلی محل شما راه پیدا کند
 2. در مناطقی که آب های زیر زمینی در متراژ نزدیک زمین هستند نباید میله چاه فاضلاب زیاد ارتفاع داشته باشد و در بعضی از مکان ها اصلا به جای چاه فاضلاب باید از مخزن های تانکر شکل یا مخزن سپتینکی به جای چاه فاضلاب استفاده کنید.

تعمیر چاه ریزشی در تهران و کرج

اگر چاه فاضلابی شما به هر دلیل در گذشت زمان یا فشار زمین از هر ناحیه ای دچار ریزش شده است و می خواهید تعمیر بکنید همین الان با مؤسسه حفر چاه تضمینی برادران جعفری در تهران تماس بگیرید . اگر میله چاه فاضلاب شما ریزش کرده و نیاز به خاکبرداری و تعمیر انباری و یله دارد با شرکت حفر چاه استان تهران تماس بگیرید.

تعمیر-چاه-کهنه-در-تهران
تعمیر چاه ریزشی با بهترین نفرات در سراسر استان تهران فوری و تضمینی

از نمونه خدمات تعمیر چاه فاضلاب ریزشی شامل:
بلوک چینی در میله و انباری چاه فاضلاب
کول گذاری مجدد در میله و انباری چاه فاضلاب
تخلیه نخاله و خاک فاضلابی از تمامی سمت چاه
تراش مناطق گودی چاه و تبدیل به شیب
طوقه چینی در شروع انباری چاه
طوقه چینی در ابتدای میله
ایجاد ستون بتونی در هر دو سمت چاه فاضلاب
باز و بستن اصولی درب چاه فاضلاب

حفر چاه عمیق آب با دستگاه در تهران و مناطق حومه تخصصی و فوری

 • حفر چاه عمیق با دستگاه در تهران
 • حفاری چاه عمیق نیمه دستی و نیمه با دستگاه در تهران و مناطق حومه
 • هزینه حفر چاه عمیق در تهران
 • حفر چاه عمیق با کول غذاری استاندارد و مناسب با قطر چاه آب
 • نصب پمپ آب و تعمیر پمپ آب مورد نیاز چاه آب در تهران

افزایش متراژ میله و انباری چاه فاضلاب و چاه آب در تهران

اگر نسبت به استفاده کنندگان اندازه چاه فاضلاب شما کم است و خیلی فوری پر می شود ما می توانیم چاه فاضلاب کهنه شما را هم از متراژ میله و هم از متراژ انباری با بروز ترین تجهیزات افزایش دهیم. افزایش متراژ چاه آب کم آب با دستگاه و دستی در سراسر تهران با مقنیان ایرانی و دستگاه های پیشرفته انجام می شود.

تعمیر تضمینی میله چاه آب و زیاد کردن متراژ چاه عمیق و نیمه عمیق در استان تهران

اگر میله چاه آب شما کول ندارد ما به چاه آب شما تا هر متراژی کول گذاری می کنیم، اگر کول های کهنه ای دارد ما تعویض کول کهنه با کول نو را تحویل شما می دهیم، اگر آب چاه شما کم شده و متراژ آب پایین رفته ما متراژ چاه آب عمیق یا نیمه عمیق شما را در سراسر تهران و حومه افزایش می دهیم ، اگر انباری و محل ذخیره چاه آب شما کم است ما با تجهیزات تضمینی محل را افزایش می دهیم تا نیاز شما را برای آب فراهم نماییم.

در هر ساعتی در هر استانی از ایران برای استعلام قیمت چاه کنی با شرکت حفر چاه تهران تماس بگیرید تا مورد مشاوره رایگان قرار بگیرید.

دمنده هواکش چاه چه کارایی در حفر چاه دارد ؟

خرید و فروش دمنده هواکش چاه با هر جنسی در استان تهران و کرج با شرکت برادران جعفری انجام می شود
هواکش چاه نقش مهمی در حفر چاه فاضلاب کهنه دارد: اگر چاه فاضلاب کهنه شما نیاز به لایروبی دستی یا افزایش متراژ داشت حتما در اولین قدم تهیه تجهیزات به دستگاه دمنده هوا کش رجوع کرد تا از خطر خفه شدن چاه کن داخل چاه جلوگیری کرد، توجه داشته باشید بعد از استفاده فاضلابی از چاه جای هوا و چشمه های هوای چاه بسته می شود و گاز سمی تولید می کند که اگر مقنیان تازه کار وارد چاه بشوند خفگی ایجاد می شود و مسئولیت سنگینی دارد.

آیا می توان کنار رودخانه چاه آب کند متراژ استاندارد حفر چاه تا رودخانه چقدر است ؟

اگر می خواهید کنار رودخانه چاه آب اجرا کنید اول از نهاد و مؤسسه معتبری به مانند شرکت حفر چاه تهران اطلاع جمع نمایید و بعد هزینه خود را برای این کار ارائه کنید .
متراژ استانداردی که بدون نیاز به مجوز تا 20 متری می توان کنار رودخانه چاه آب کند بیشتر از 500 متر می باشد ( البته به دلیل کم آبی سد ها برای اکثر لبه های رودخانه چاه کنی را غیر مجاز اعلام کرده اند ) یعنی بایستی از لبه رودخانه تا محل حفر چاه آب بیش از 500 متر فاصله باشد

شرکت حفر چاه استان تهران از شرکت برادران جعفری برای ارائه خدمات چاه کنی در خود استان و مناطق حومه استان تهران استفاده می کند و هر چاه فاضلاب یا آبی که نیاز داشتید با مقنیان شرکت ما می توانید حفر نمایید.

و در پایان…، چیکار کنیم چاه فاضلاب دیر پر بشود؟

افزایش جمعیت و استفاده افراد بیشتر از چاه فاضلاب، زمان پر شدن آن را کم و کمتر نموده و این موضوع به مشکلی برای اهالی ساختمان‌ها تبدیل شده است.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی توجه به مواردی نظیر انتخاب اندازه مناسب چاه با توجه به تعداد افراد کاربر، جلوگیری از ورود مواد اضافه و جامد به مسیر فاضلاب و استفاده از چاه بست هنگام عملیات بنایی، تخلیه دوره‌ای و مرتب چاه و رعایت میزان آب ورودی به چاه فاضلاب و وارسی دوره‌ای چاه برای پیشگیری از ریزش احتمالی ضروری است.

در مناطق پرباران و ساختمان‌ هایی که چاه فاضلاب آنها بر روی خاک نامناسب احداث شده این بررسی‌ها باید دقیق‌تر صورت گیرد.

در پایان پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر معاینات دوره‌ای چاه فاضلاب توسط کارشناس، تعمیرات احتمالی مورد نیاز و خالی نمودن آن را نیز پیش از بروز مشکلات جدی و به‌ شکل دوره‌ای به شرکت‌های معتبر مجری این کار بسپارید.

بالاور یا چرخ دستی چاه چه کارایی در حفر چاه دارد ؟

اگر نیاز به اجاره بالاور چاه با تمامی تجهیزات در تهران دارید با شرکت برادران جعفری در هر تایمی تماس بگیرید، خرید و فروش بالاور برقی با قیمت اقساطی در تهران با شرکت حفر چاه تهران فوری و تضمینی انجام می شود.
چرخ دستی از قدیم برای کندن چاه استفاده می شد و امروزه به صورت پیشرفته از چرخه بالاور های آسان با قدرت فشاری کم استفاده می شود که هیچ خطری در  چاه کنی ایجاد نمی کند. توجه داشته باشید که اگر دستگاه بالاور در حفر انباری چاه وجود نداشته باشد زمان بسیار زیادی برای تخلیه نخاله انباری از چاه به خارج چاه به صورت دستی یا با چرخ اساس وجود دارد.

بلوک چینی انباری و میله چاه فاضلاب در تهران

چاه فاضلاب به دلیل ریزش و خاک نامناسب چاه نیاز به طوقه چینی دارد ( طوقه چینی به دو روش کولی و بلوکی انجام می شود ) قیمت بلوک چینی داخل چاه فاضلاب را می توانید با یک تماس دریافت نمایید.
مزیت بلوک چینی داخل انباری و میله چاه فاضلاب: ما با مقنیان حرفه ای داخل چاه فاضلاب شما را بلوک چینی می کینم، بلوک چینی باعث جلوگیری از ریزش چاه فاضلاب می شود و بایستی این کار توسط افراد حرفه ای و باتجربه انجام شود.

گلدانی چاه چیست و چه تاثیری در اجرای چاه کنی دارد ؟

یکی دیگر از مواردی که بر روی چاه فاضلاب اجراع می شود وصل گلدانی چاه در ابتدای چاه قبل از طوقه چینی می باشد.
وظیفه گلدانی چاه برای چاه فاضلاب باعث جلوگیری از ضربه خوردن دیواره های میله چاه می شود و از خطر ریزش میله چاه جلوگیری می کند. گلدانی چاه را بعد از تعیین محل طوقه به اجرای  می گذارند و بایستی به دست استاد کار انجام  بشود تا به صورت صحیح در محل خود اجرای بشود.
خرید فروش گلدانی چاه را می توانید از شرکت حفر چاه استان تهران استعلام نمایید 

نتیجه توضیحات حفر چاه در تهران

در هر منطقه از تهران و کرج قرار دارید نیاز به حفر چاه فاضلاب یا حفر چاه آب به روش دستی یا دستگاهی دارید همین الان با مؤسسه چاه کنی حفر چاه تهران شبانه روزی و ارزان تماس بگیرید.

همانگونه که در بالا نیز گفته شد حفر چاه عملی کاملا اصولی بوده که نیاز به بررسی شرایط توسط کارشناسان مربوطه دارد. چرا که اگر حفر چاه به صورت اصولی انجام نشود، ممکن است است خسارات جبران ناپذیری مانند ریزش چاه، گازگرفتگی حفار، پر شدن سریع چاه و… را به همراه داشته باشد. همواره برای حفر چاه اصولی می توانید با پرسنل حرفه ای و آموزش دیده در حفر چاه تهران ارتباط برقرار کنید تا با بروزترین وسایل و تجهیزات اقدام به حفر چاه در محل مورد نظر شما نمایند.

     44173983

 

 22981856
    66968120
    77379673


09198806367 📞📞 شبانه روزی می توانید تماس بگیرید
[/vc_column_text][vc_toggle title=”قیمت حفر چاه در تهران:” css=”.vc_custom_1657801787442{background-color: #eeee22 !important;}”]

برای دریافت هزینه های اتحادیه حفر چاه تهران می توانید با ما تماس بگیرید

44173983
22981856
66968120
77379673

[/vc_toggle][vc_toggle title=”حفر چاه چیست؟” css=”.vc_custom_1657801841851{background-color: #eeee22 !important;}”]

برای اجرای ذخیره آب فاضلابی از چاه های فاضلاب که دارای میله و انباری می باشند استفاده می کنند

[/vc_toggle][vc_toggle title=”چگونه می توانیم مقنی چاه کن در تهران پیدا کنیم؟” css=”.vc_custom_1657801911901{background-color: #eeee22 !important;}”]

فقط کافی است در هر منطقه ای از استان تهران قرار دارید برای دریافت مقنی حرفه ای چاه کن با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید

[/vc_toggle][vc_toggle title=”حفر چاه به صورت دستی بهتر است یا با دستگاه؟” css=”.vc_custom_1657801994651{background-color: #eeee22 !important;}”]

تمامی موارد چاه کنی دستی و با دستگاه بستگی به شرایط و خاک زمین دارد. ولی ما توصیعه می کنیم برای کندن چاه فاضلاب در تهران از روش دستی استفاده نمایید

[/vc_toggle][vc_toggle title=”مقنی چاه کن ایرانی و افغانی در تهران:” css=”.vc_custom_1657802075736{background-color: #eeee22 !important;}”]

اگر می خواهید برای کندن چاه فاضلاب خود از مقنیان ایرانی یا افغانی چاه کن حرفه ای استفاده کنید در سراسر تهران با ما می توانید تماس بگیرید.

[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

141 پاسخ

 1. باسلام خدمت پرسنل مجموعه برادران جعفری.
  ضمن تشکر از شما بزرگواران از خدماتی که برای ساختمان بنده در تهران ارایه دادید ونیروی فنی شما توانست درب چاه رو پیداکرده وآن راتخلیه نماید
  با تشکر.

 2. سلام ممنون از مطالب مفیدتون که اطلاعات کاملی بهم داد. یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
  زیرزمین ما یکی دوتا از موزائیک هاش یخورده خیس شده ینی ممکنه چاه پرشده باشه؟

 3. دراین مطالبی که نوشتید متوجه شدیم خیلی از اشتباهات را خودمان انجام دادیم که باعث پر شدن چاه فاضلاب شده است. ممنون از مطالب مفیدتون.

 4. سلام ما در یک مجتمع مسکونی ده واحدی زندگی میکنیم پس از گذشت هشت سال سقف تانک پر شد انرا تخلیه کردیم از ان پس ماهی یک دفعه پر میشود دلیلش چی میتونه باشه

 5. سلام پر شدن چاه فاضلاب از چی میتونه باشه؟
  ما یکبار چاه فاضلاب منزلمون رو دوهفته پیش تخلیه کردیم ولی در همین زمان کوتاه چاه دوباره پر شد لطفا راهنمایی کنید

  1. تراش انجام میدم با کلنگ دیواره های انباری و میله چاه را تراش میدم تا به خاک اصلی برسه تا جذب چاه به مانند روز اول بشه

 6. سلام ممنون از راهنمایی هاتون یک سوال داشتم ما داخل یک مجتمع مسکونی ۳٠واحدی زندگی میکنیم که متاسفانه چاه های مجتمع بعد از چهار سال پرشدندومجبور هستیم هر ۱۵روز یکبار تخلیه کنیم
  میخاستیم لایروبی کنیم که بعد از بازدید چند نفر چاه کن گفتند که چاه شما تا پایین گلویی سیمانی داره و نمیشه لایروبی کردحالا بنظر شما چیکار کنیم برای حل این مشکل.

 7. سلام یک بنده خدایی که کارش تشخیص نم ساختمان وتعمیرات هست به من گفت به جای لایروبی چاه ۳تا۴تا ۲٠لیتری اسید سولفریک بریزم تا صبح تمام چشمه های چاه باز میشه وچاه نیاز به تخلیه ولایروبی نداره آیا درسته؟

 8. سلام یک بنده خدایی که کارش تشخیص نم ساختمان وتعمیرات هست به من گفت به جای لایروبی چاه ۳تا۴تا ۲٠لیتری اسید سولفریک بریزم تا صبح تمام چشمه های چاه باز میشه وچاه نیاز به تخلیه ولایروبی نداره آیا درسته؟
  ممنون میشم ازتون اگه راهنمایی کنید

   1. سلام‌اقای‌جعفری‌
    ممنون‌از‌اقای‌جعفری‌واقعا‌شما‌بهترین
    دستمزد‌رو میکیرید
    و خیلی‌لوله‌ما‌را‌تمیز‌باز‌می‌کنید
    با‌تشکر

    1. سلام و درود شکر خدا که راضی هستیم ممنون بابت نظرتون امیدوارم بهترین سرویس کار لوله بازکنی اینجا برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب شما ارسال کنیم ترک لوله بازکن های شرکت برادران جعفری دارای تخصص در زمینه لوله کشی و لوله بازکنی دارند شما در هر ساعت از شبانه روز با شرکت لوازم خانگی برادران جعفری در مناطق مختلف تهران با قیمتی مناسب و استانداردهای لوله بازکنی می‌توان تماس بگیرید

 9. سلام و خسته نباشید تقدیم مینمایم
  میخواستم یه کلامی بیان کنم
  آقای جعفری بسیار با ادب
  و خوش برخورد هستن و
  در زمینه کاری بسیار ماهر
  و عالی هستن

 10. از هماهنگی بالا و ادب وحسن برخورد کردید و با دقت بالا و تمیز کاری در کارشان و همچنینحس همکاریبالا و ارائه اظهار نظر های کارشناسی بسیار راضی و سپاسگذار شان هستیم

 11. با سلام و ارض ادب
  شما گروه خیلی خوبی هستین
  نیروهای پرتلاش ومودب و
  پشتبانی پیگیر و محترمی دارین از
  خدماتتون راضی هستیم

 12. سلام خیلی ممنونم از شما خیلی ممنونم که زود مشکل رو پیدا کردین و حلش کردین و خیلی هم با انصاف بودین و خیلی خیلی کار بلد

 13. ممنون واقعا کارشون خیلی خوبه کیفیت انجام کارشون حرف نداره دستمزد منصفانه مهارت و تخصص کارشون خیلی بالااست در کل خیلی عالی هست کارشون
  واقعاممنون از آقای جعفری این دوسه تا از کار های منو راه انداختن خیلی ذحمت کشیدین ممنونم

 14. سلام داداش مایک چاه آب کندیم که هنوز دومتر هستش وآب در نیامده احتیاج به متراژداره میتونید انجامش بدین؟؟

 15. سلام و خسته نباشید
  داداش ما میخواهیم آب بکنیم شنیدم که شما به زمینش نگاه میکنید بعد قیمت می گید زمین ما سنگی هستش قیمت بگید اگه مناسب بود زنگ بزنید

 16. سلام و خسته نباشید ارض میکنم ممنونم چاهمون ریزش کرده بود آمدید حلش کردین خیلی ممنونم واقعا ممنونم مرسی بابت همه چیز که اوکی بود

 17. ممنونم آقای جعفری یک چاه انباری کندین عالی بود امروز هم توی باغ مون می خواهیم یک چاه پانزده متر بکنیم برای اینکه دیرتر پر بشه می خواهیم مترش بیشتر باشه اگه رحمت نباشه بیایید نگاه کنید یه کوچولو باداس کندیم اولش نرم بود ولی الان به سنگ گیر کرده ممنونم بیایید نگاه کنید

  1. سلام اگه بیشتر از 20 متر باشه و با دستگاه بخواین بکنین نیاز به مجوز داره و اگه نخواین با دستگاه حفر کنید یعنی به صورت دستی حفر بکنید نیاز به مجوز نداره

 18. سلام ببخشید چاه فاضلاب ما هر بار تخلیه به مدت 10روز دوباره پرمیشه میشه راهنمای کنید عمق چاه چاه هم زیاده

 19. سلام چاه منزل ما هر 3ما یک با پر میشه ما آخرش نفهمیدیم چگونه میتوان لایربی کرد تا به قول معروف چشمه ها باز شود و آب در زیر زمین قود کند تخلیه چاه میاد و بر میگرده میگه 100تومان رد کن بیاد

 20. سلام تشکر از لطف و خدمات شبانه روزیتون آقای جعفری ممنون که شب ساعت 12 اومدین لوله فاضلابی مارو باز کردین سپاس

 21. زمان بندی و حضور در اتمام کاربرنامه ریزی شده بود و مورد تایید انجانب بود دقت در ریر کار ها تمیز بودشریعتملاری هستم

 22. مقنی بسیار باادب و خوش قول و خوش اخلاق بودن و راحع به قیمت هم همونی که طی کرده میگیره من از کارش راضی بودم

 23. سلام‌جناب‌‌آشیپز‌خونمو‌ن‌گرفته‌بود‌
  بعد‌سرویس‌کارتون‌اومد‌باز‌کرد‌
  بعد‌یکی‌و‌دو‌ساعت‌بوی‌خیلی‌بدی
  می‌داد‌نمی‌دو‌نم‌دلیلش‌چی‌هست
  لطفا‌جواب‌دهید؟؟

  1. سلام عزیز اکثر رفع گرفتگی های چربی بعد از باز کردن لوله بوی بد میده تا ۱۲ ساعت یا یکی دو روز برای رفع این مشکل شما میتونید داخل لوله فاضلاب هایی که تازه باز شده آب نمک و آب جوش و چند لیتر پشت سر هم داخل لوله بریزید تا این رسوبات باقیمانده تا آخر روزه را کاملاً تراش بده

 24. سلام‌خسته‌نباشید‌خدمت‌شما‌کارتون‌خیلی
  عالی‌بود‌واقعا‌نمی‌دونم‌چطوری‌تشکر‌
  کنم‌خیلی‌به‌من‌کمک‌کردین‌با‌تشکر

  1. سلام و درود شکر خدا که از کارم راضی بودین امیدوارم در هر خدماتی که نیاز به لوله بازکن داشتید با ما تماس بگیرید

 25. سلام خسته نباشید ببخشید چاه فاضلاب شما از چیز از شناسه ساختمان چقدر باید فاصله داشته باشه شناس شناژ ساختمان

 26. ببخشید ما چاه فاضلاب نیاز داشتیم اشتباه کردیم از نفرات افغانی برای حفاری چاه استفاده کردیم الان بعد 5 روز میگن 10 متر میله کمدین با 500, متر انباری از ما 80 میلیون هزینه میخان شما نفر دارین بیاد این چاهو متر کنه

 27. واقعا منصف ترین و تکمیل ترین شرکت برای چاه کنی فاضلاب توی تهران نه کل ایران این شرکته برای حفر چاه 32 حله فاضلاب با قرار داد 2 ساله این شرکت توی کمتر از 10 ما توی سال 1401 این پروژه بزرگ رو تحویل دادن ممنونم

 28. سلام جناب جعفری
  عرض خداقوت ، بی زحمت جهت شناسایی موقعیت چاه فاضلاب واقع در شهرک صنعتی اشتهارد ، اقدامات لازم را مبذول فرمایید
  سپاس

 29. سلام از ساوه هستم درخواست بازدید از اپارتمان ما جهت حفر چاه جدید یا لایروبی چاه قدیمی را دارم باتشکر09109671736

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *