رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی 15 دقیقه

فهرست مطالب

لوله بازکنی جنوب تهران

لوله بازکنی جنوب تهران با مجرب ترین سرویسکاران انجام می شود، اگر اکنون در هر محله ای از مناطق جنوب و جنوب غربی تهران نیاز به لوله بازکن جهت رفع گرفتگی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید

  44173983
   22981856
    66968120
   77379673
☎️ 09198806367 تماس مستقیم

🟡 مناطقی که توسط شرکت برادران جعفری در جنوب تهران پوشش داده می شود؟ سراسر مناطق جنوب غرب، جنوب شرقی تهران را این شرکت شبانه روزی پوشش می دهد.
🟡 مدت زمانی که نیاز است تا سرویسکار از شرکت به مبدا برسد چقدر می باشد؟ بدون بدقولی در کمتر از 20 دقیقه
🟡 تعداد سرویسکار آماده در جنوب و جنوب غرب تهران: 350 سرویسکار با کار دو شیفته به صورت شبانه روزی برای خدمات چاه بازکنی ارسال می شوند.
 
لوله بازکنی در جنوب تهران
چاه بازکنی و لوله بازکنی در جنوب تهران

لوله بازکن در جنوب تهران

برای شرکت لوله بازکنی برادران جعفری فرقی ندارد که در کدام منطقه جنوب تهران دچار گرفتگی لوله شده باشید همین الان برای رفع گرفتگی و ارسال سرویسکار لوله بازکنی می توانید با شرکت همیشه آنلاین ما تماس بگیرید.

☎️ 09198806367 
ارسال لوله بازکن فوری به سراسر مناطق جنوب تهران، باز کردن گرفتگی لوله 100 درصدر ضمینی با مجرب ترین نفرات در جنوب تهران
لوله بازکن سینک ظرفشویی آشپزخانه، لوله بازکنی لوله کفشور آشپزخانه و حمام، لوله بازکن لوله توالت، لوله بازکن انواع لوله فاضلاب با هر نوع گرفتگی در منازل یا محل کار را به شرک همیشه آنلاین برادران جعفری ارائه بدهید.

لوله-بازکنی-جنوب-تهران
لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت جنوب تهران

چاه بازکنی ارزان قیمت در جنوب تهران

رفع گرفتگی و چاه بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در سراسر مناطق جنوب تهران با شرکت برادران جعفری
چاه بازکنی لوله کفشور پارکینگ
چاه بازکنی لوله کفشور حمام
لوله بازکنی لوله کفشور آشپزخانه
چاه بازکنی لوله توالت فرنگی و چاه بازکنی لوله کاسه توالت ایرانی 
چاه بازکنی سینک ظرفشویی 100 درصد تضمینی 
لوله بازکنی و چاه بازکنی لوله ناودانی ساختمان
هر نوع گرفتگی داشته باشید ما با استفاده از مجرب ترین نفرات و بروز ترین تجهیزات در کمترین زمان رفع گرفتگی می کنیم.
چاه بازکنی شبانه روزی و ارزان قیمت در مناطق و محدوده جنوب تهران

لوله بازکنی با فاکتور در جنوب تهران

رفع گرفتگی و چاه بازکنی انواع لوله فاضلاب به همراه فاکتور شرکت برادران جعفری انجام می شود. برای اطمینان به شرکتی بودن سرویسکار حتما از او دریافت فاکتور نمایید که احیانا بعد از رفع گرفتگی مشکلی در لوله باز  شده ایجاد شد یا دوباره در مدت زمان کمی دچار گرفتگی شد بتوانید پیگیری نمایید.

قیمت لوله بازکنی با فنر معمولی 8 متری و قیمت لوله بازکنی با فنر بزرگ 20 الی 40 متری در مناطق جنوب تهران با قیمت معمولی 250 هزار و فنر بزرگ 550 هزار تومان تا سال 1405 انجام می شود.

از کجا متوجه شویم که گرفتگی لوله فاضلاب نیاز به فنر معمولی دارد یا با فنر بزرگ سه نظامی حل می شود؟
توجه داشته باشید که شرکت لوله بازکنی تک برادران جعفری تنها شرکتی می باشد که از طرفند سه نظام برای افزایش هزینه لوله بازکنی استفاده نمی کند، شما با حداقل 250 هزار تومان و حداکثر هزینه 550 هزار تومان در نظر دارید و می دانید که آخر قیمت لوله بازکنی 550 هزار می شود، ولی با نفرات سیار لوله بازکن یا شرکت های دیگر که حداکثر قیمت را نمی گویند با هزینه های چند میلیونی گرفتگی لوله فاضلاب شما را باز می کنند.

لوله بازکنی در مناطق جنوب تهران:

مؤسسه لوله بازکنی جنوب تهران در سراسر مناطق پوشش دهنده ارائه خدمات فاضلابی را با ارائه فاکتور و تضمین نامه انجام می دهد . اگر به دنبال قیمت لوله بازکنی و درخواست سرویسکار فوری هستید با مؤسسه خدمات برادران جعفری تماس بگیرید.
رفع گرفتگی لوله فاضلاب، لوله بازکنی در جنوب تهران، جستجو لوله بازکنی در جنوب تهران، تخلیه لوله فاضلابی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در لوله بازکنی جنوب طهران با مؤسسه خدماتی برادران جعفری انجام می شود.

از منطقه 15 شهرداری تهران گرفه تا منطقه 16، 17، 18، 19، 20 شهراداری تهران را برای رفع گرفتگی و چاه بازکنی در جنوب استان تهران برای رفع گرفتگی پوشش می دهیم.

 نمونه مناطق تحت پوشش در جنوب تهران:

(( شهر ری * افسریه *  فلاح * افسریه * جوادیه *نازی آباد * یافت آباد * سیزده آبان * خزانه * دولت آباد *  آذری * خانی آباد نو *یاخچی آباد * راه آهن * مولوی * اعدام * دروازه غار * شاپور * مسعودیه * شوش * خاوران * امام زاده حسن * سیزده آبان  * لوله بازکنی منطقه 16 تهران * شهرک والفجر * اسلامشهر * منطقه 19 * بازار تهران * دروازه غار * منطقه 17 * امام زاده عبدالله * منیریه *  شهرک ولیعصر * عبدل آباد* زمزم و… ))

نمونه خدمات فنی برادران جعفری در جنوب تهران 

 • باز کردن لوله فاضلاب 
 • تشخیص کلی و جزئی ترکیدگی لوله ها و ترمیم آنها
 • بازکردن لوله حمام و سینک ظرفشویی و تمامی لوله های منازل
 • بازکردن لوله های سخت چدنی مانند پر شده از سیمانی، ماسه و گج و…
 • نصب کاسه توالت سنتی و نصب توالت فرنگی 
 • حفر چاه شمال تهران
 • تخلیه چاه جنوب تهران
 • تشخیص درب چاه و باز کردن درب چاه
 • تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی چاه و کلیه ی خدمات چاه

<

p style=”text-align: center;”>توجه توجه: خدمات فنی لوله بازکنی در جنوب تهران به صورت شباه روزی و بدون هیچ تعطیلی و زیر قیت اتحادیه و حدود 30 دقیقه در محل آماده به خدمات رسانی میشود.

"<yoastmark
لوله بازکنی جنوب تهران با بهترین سرویسکاران بدون کثیف کاری و خرابکاری

درخواست لوله بازکن ارزان قیمت برای گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در جنوب تهران از شرکت برادران جعفری

شبانه روز برای باز کردن گرفتگی لوله با فنر لوله بازکن مخصوص توالت فرنگی و ایرانی توسط شرکت برادران جعفری با ما تماس بگیرید:

☎️ 09198806367

چرا گرفتگی توالت فرنگی بدون فنر زنی و دستگاه تراش لوله بازکنی باز نمی شود؟
شما هرچقدر هم بی احساس باشید نمی توانید برای باز کردن گرفتگی توالت ایرانی یا فرنگی خود دستتان را دخل توالت کنید، برای رفع این نیاز حتما بایستی با لوله بازکن محل در سراسر مناطق جنوب تهران تماس بگیرید تا خیلی فوری و زود سرویسکار لوله بازکن خدمت شما ارسال شود.

توالت فرنگی معمولی به چه دلیلی دچار گرفتگی می شود و اکثر از کدام قسمت نیاز به فنر زنی دارد؟
سوال دیگری که وجود دارد و باعث کنجکاوی شما نیازمندان لوله بازکنی هست، این است که آیا قیمت لوله بازکنی لوله فاضلاب توالت سرویس بهداشتی با سایر گرفتگی های لوله فاضلابی تفاوتی دارد یا خیر؟
این سوال برای شرکت برادران جعفری شامل دو بخش می شود، اول اینکه رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلاب با قیمت های ارائه شده در متن های بالا می باشد و بیشتر یا کمتر از این قیمت ها غیر قانونی فقط برای شرکت برادران جعفری می باشد.

قیمت لوله بازکنی هر نوع گرفتگی چه توالت و چه لوله فاضلاب ساده یکی می باشد

سریع تر از اسنپ و تاکسی محل برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب خود در محله های جنوب تهران از شرکت برادران جعفری لوله بازکن دریافت نمایید

لوله بازکنی فوری جنوب تهران

جنوب تهران به دلیل قدیمی ترین ناحیه ی تهران و داشتن جمعیت بالا در این بخش استان با سرویسکاران زیاد پوشش می گیرد. اکثر لوله کشی این مناطق غیر اصولی میباشد و استاندارد مربوط به لوله کشی را رعایت نکرده اند. در اکثر آنها به تعداد زانوی توجه نشده است، به همین دلیل در دوره کم زمانی به صورت خیلی سریع دچار گرفتگی لوله می شوند.

لوله بازکنی در جنوب تهران با بیشترین و معروف ترین سرویسکاران انجام می شود که نتیجه ی این کار باعث افزایش سرعت در کار می شود. مناطق جنوب تهران را با بهترین سرویسکاران خیلی سریع و فوری پوشش می دهیم، تا مشتریان از ما راضیات کامل کسب کنند.

دلایل گرفتگی لوله در جنوب تهران

ریختن چربی و مایعات زیاد داخل لوله در لوله بازکنی جنوب تهران:

در لوله های سینک ظرفشویی آشپزخانه دلایل اصلی از ریختن بیش از حد چربی و روغن ها در هنگام شستشوی ظروف می باشد . در علم فیزیک آشنایی دارید که مایع و چربی ها به چه دلیلی سریع رسوب می بندند ، بانوان ایرانی بعد از شستشوی ظرف چربی دار و اتمام کار سینک و محیط آن را با آب سرد شستشو می دهند و آب سرد هم باعث اصلی جامد شدن مایع می باشد، و این عمل باعث ماندن چربی داخل لوله و بسته شدن خروجی لوله می شود.

گرفتگی لوله توالت با ریختن وسایل در لوله بازکنی جنوب تهران:

منظور از ریختن وسایل همچون دستمال کاغذی، پوشاک بچه، مصالح ساختمانی در هنگام تعمیرات محیط ( wc ) و غیره. بعد از استفاده دستمال کاغذی اکثر افراد آن را دخل کاسه توالت یا توالت فرنگی می ریزند، که این کار نتیجه ای جز گرفتگی لوله ندارد. یا با در هنگام تعمیرات محیط توالت امکان ریزش مصالح ساختمانی داخل لوله فاضلابی زیاد می باشد. اگر مصالح ساختمانی مانند دوغاب سیمان داخل لوله گیر کند باز کردن گرفتگی هم زمان زیادی می برد و هم هزینه بالا می شود.

ریشه درخت:

وجود درخت زیاد در آن منطقه و ریشه های قدیمی که به لوله کشی این مناطق آسیب جدی میزند. شما عزیزان می دانید که در اکثر منازل در جنوب تهران به صورت چند طبقه ای و یا تک طبه ای بوده است، امروزه مردم اندکی تلاش به آپارتمان نشینی در جنوب تهران می کنند. در اکثر حیاط ها بالای 10 عدد درخت وجود دارد که ریشه های آنها قادر به حرکت تا 100 متری می باشند، فشار قدرتی به لوله های فاضلاب واد می کند و باعث نشتی لوله ها می شود.

جرم و رسوب بستن لوله ها در لوله بازکنی جنوب تهران:

لوله فاضلاب در طول گذر زمان هر چند ماه یک بار بر اثر بستن رسوب دچار گرفتگی می شود. دلایل بستن رسوب هم به صورت ریختن چربی و غیره باعث تشکیل روسوب می شود و هم از گذر زمان رسوبات در لوله ها از آب تشکیل می شوند. و دیگر موارد که در مقاله های بعدی توضیح داده می شود.

لوله-بازکنی-لوله-چدنی
چاه بازکنی لوله چدنی در سراسر مناطق با قیمت ارزان

کارشناس لوله بازکنی در جنوب تهران چگونه و چه خدماتی ارائه می کند؟

کارشناس لوله بازکن چه وظایفی دارد و چگونه می توانید با این کارشناسان در ارتباط باشید؟

وظایف کارشناس لوله بازکنی:

 • برسی قیمت پرداخته شده برای لوله بازکنی
 • برسی محل گرفتگی و ارائه هزینه حداکثر و حداقل برای رفع گرفتگی توسط کارشناس لوله بازکنی
 • کارشناسی جهت حل مشکل بین مشتری و سرویسکار و خیلی از موارد دیگر که می توانید از کارشناسان لوله بازکنی در سراسر استان تهران و جنوب تهران برخوردار بشوید

44173983
22981856
66968120
77379673

لوله بازکنی لوله چدنی در جنوب تهران

در اکثر ساختمان های تجاری و سکونی با تعداد طبقات بالا از لوله چدنی فاضلاب برای لوله اصلی فاضلاب استفاده می کنند. اگرلوله فاضلاب چدنی شما دچار گرفگی شده است و نیاز به باز کردن لوله فاضلاب چدنی در سراسر مناطق جنوب تهران دارید همین الان با شرکت چاه بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید.
چاه بازکنی لوله چدنی، رفع گرفتگی لوله چدنی تضمینی بدون شکستگی، لوله بازکنی لوله چدنی با دستگاه فنر برقی، رفع گرفتگی لوله چدنی ارزان قیمت و فوری با مؤسسه چاه بازکنی برادران جعفری در مناطق تهران

ویژگی های سرویسکاران برادران جعفری در جنوب تهران 

 • اولین اصولی که به صورت استاندارد و منظم رعایت می کنند . رعایت بهداشت به صورت کاملا صحیح می باشد
 • سرویسکار دارای صلاحیت لوله کشی و لوله بازکنی می باشند
 • داشتن رفتار مناسب در صحبت کردن با مشتری
 • مشاوره رایگان و راهنمایی به جلوگیری از خسارت بیشتر در دوره های بعدی
 • منصف و امانت دار بودن در محیط کار خود
 • تراش رایگان لوله های فاضلاب برای مشتریان
 • استفاده از جدید ترین تجهیزات در لوله بازکنی جنوب تهران
 • خوش قول بودن در رسیدن به محل یر ساعت
فوری لوله بازکنی
سرویسکاران لوله بازکنی در جنوب تهران مشگل گرفتگی لوله شما را با ضمانت باز می کنند .

روش های رفع گرفتگی در لوله بازکنی جنوب تهران

1- لوله بازکنی از طریق دستگاه های برقی فنری انجام می شود، که داری انواع مختلف از این نوع دستگاه در لوله بازکنی جنوب تهران می باشد مانند: موشکی , چهار پایه , سه نظام , کیفی و … 

2- لوله بازکنی از طریق دستگاه های پمپ هوا که انواع مختلفی دارند، که  کاربردی ترین دستگاه پمپی به حساب می آید به کار لوله بازکنی آمده است و امروزه بیشر همکاران از دستگاه های پمپی جهت رفع گرفتگی استفاده می کنند

3 – کمپرسور هوا: با داشتن نیرویی منتظم که قابل تنظیم می باشد و قابلیت انتقال نیرو در لوله های مختلف تا 6000 متر میباشد.

دستگاه پمپ هوای بزرگ لوله بازکنی
این دستگاه چندین قابلیت به غیر از لوله بازکنی هم دارد که جزع بهترین های تولید ملی حساب میشود.

4 – لوله بازکنی از طریق پمپ آبی لوله بازکنی: جزع اولین شرکتی محسوب میشویم که پمپ های آبی را به زمینه لوله بازکنی به ارمغان آوردایم , پمپ های آبی دارای قابلیت انتقال نیروی جلوبری دارند که می تواند لوله های بسیار بزرگ حتی سیپتیکی رو هم به آسانی و در کمترین زمان باز  بکند.

علل گرفتگی لوله در جنوب تهران:

 • اکثریت منازل کهنه ساخت لوله کشی آن منازل مهندسی نبوده و از لوله های چدنی قدیمی زیاد استفاده شده است. و این عمل نتیجه ای جز جمع شدن فضولات در لوله نیست که باعث گرفتگی لوله می شود.
 • ریشه درختان: به علت قدیمی بودن مناطق ریشه های درختان به دلیل بوی نم فاضلاب به آنها بسته شده و باعث گرفتگی لوله ها میشود.
 • منازل تازه ساخت: در منازل تازه ساخت ماسه و سیمان و پس مانده مصالح داخل لوله ها  ریخته می شود. و باعث گرفتگی لوله ها می شود.
 • انداختن لوازم بهداشتی بعد از اتمام کار داخل کاسه توالت و در گذر زمان باعث گرفتگی لوله میشود. به مانند دستمال کاغذی و پوشاک
 • انداختن اشیا توسط کودکان و غیره

سوالات متداولی که در رابطه با لوله بازکنی در جنوب تهران پرسیده میشود؟

چه سوالات تکراری که در رابطه با لوله بازکنی در جنوب تهران پرسیده می شود؟ کارشناسان لوله بازکنی ما در مطالب زیر ذکر کرده و توضیح می دهند.

 • هزینه باز کردن لوله در جنوب تهران چگونه است؟

هزینه های لوله بازکنی به علت رقابتی بودن قیمت ها سعی کرده ایم تا پایین ترین قیمت را برای لوله بازکنی بدهیم. تا از گزینه های انتخاب شما باشیم و در آینده اگر مشگل لوله گرفتگی داشته باشید  با ما تماس بگیرید، پس از قیمت ها بسیار مطمئن باشید. ما با کمترین قیمت سعی کرده ایم بهترین خدمات را برای شما ارائه بکنیم.

 • ساعت کاری لوله بازکنی در طول شبانه روزه چقد میباشد؟

به علت تراکم سرویسکاران در جنوب تهران مدیر شرکت کار سرویسکاران را شیفتی کرده است . تمامی تلاش خود را خواهیم کرد و می کنیم تا در کمترین زمان برای ارائه خدمات شما درب منزل شما باشیم. ساعت کاری لوله بازکنی در جنوب تهران به صورت 24 ساعته می باشد بدون تعطیلی در هفت روز هفته

 • چه مقدار زمانی طول میکشه که نزدیکترین لوله بازکنی به محل برسد؟

زیر (( 20 )) دقیقه

چرا ؟سعی کرده ایم در هر منطقه ای چندین شعبه بزنیم تا اگر مشتری دچار لوله گرفتگی شد در کمترین زمان با موتور سیکلت برای رفع گرفتگی به صورت سریع و مطمئن خدمات رسانی بکنیم.

 • فنر لوله
  لوله بازکنی با کمترین هزینه و بسیار فوری
 • آیا در شرکت شما سرویسکاران و عوامل به طور کامل بهداشت فردی را برای جلوگیری از همه گیری کرونا در لولهبازکنی جنوب تهران رعایت می کنند ؟

تمامی سرویسکاران مؤسسه لوله بازکنی جنوب تهران بهداشت و موارد جلوگیری از انتشار ویروس کرونا را جلوگیری می کنند.

 • تضمین شما برای بعد لوله بازکنی جنوب تهران چه می باشد؟ 

اول اینکه اگر ما توانایی باز کردن لوله شما رو بازنداشتیم هیچ هزینه ای جهت کار دریافت نمی کنیم زیرا باز کردن لوله شرطی می باشد . حتی هزینه رفت و برگشت را نمی گیریم. این اتفاق خیلی کم رخ میدهد که سرویسکاران ما نتوانن مشگل گرفتگی لوله رو حل کنند. اگر مثلا قدرت دستگاه نرسید از یک دستگاه دیگرای استفاده میکنیم . در مواقعی که لوله نشتی داشته باشد یا چاه پر باشد از بهترین مقنیان و سرویسکاران خدماتی برای ارائه خدمات فاضلابی به مکان شما ارسال می شود.

دوم اینکه اگر ما توانستیم مشگل گرفتگی لوله شما عزیزان را به خوبی و تمیزی حل کنیم. بعد از رفع گرفتگی لوله فاضلاب منزل شما با ارائه ضمانت نامه و دریافت هزینه قانونی محل را ترک خواهیم کرد.

مؤسسه لوله بازکنی جنوب تهران آمادگی همکاری و ارائه خدمات فاضلابی در هر زمینه ای با هر مخاطبی و شرکتی می باشد.

بهترین خدمات را از لوله بازکنی جنوب تهران بخواهید ♥

https://lolehbazkonii.com/%d8%aa%d8%ae%d9%84%db%8c%d9%87-%da%86%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

کلام پایانی

در این مقاله تمام تلاش خود را جهت آشنایی شما با لوله بازکنی جنوب تهران کردیم.  امید در این است بهترین ها را از این مطالب بیاموزید. 

مناطق جنوب تهران

((( لوله بازکنی شهر ری ، لوله بازکنی افسریه ، لوله بازکنی امیر بهادر * لوله بازکنی جوادیه ، لوله بازکنی نازی آباد . لوله بازکنی یافت آباد ، لوله بازکنی سیزده آبان ، لوله بازکنی خزانه ، لوله بازکنی دولت آباد ، لوله بازکنی آذری . خدمات لوله بازکنی خانی آباد ، لوله بازکنی یاخچی آباد ، لوله بازکنی راه آهن ، لوله بازکنی مولوی ، لوله بازکنی اعدام ، لوله بازکنی دروازه غار ، لوله بازکنی شاپور ، لوله بازکنی مسعودیه . لوله بازکنی شوش ، لوله بازکنی خاوران ، لوله بازکنی امام زاده حسن. خدمات لوله بازکنی شهرک والفجر ، لوله بازکنی اسلامشهر ، لوله بازکنی منطقه 19 ، خدمات لوله بازکنی بازار تهران ، لوله بازکنی دروازه غار ، لوله بازکنی منطقه 17 ، لوله بازکنی امام زاده عبدالله ، لوله بازکنی شهرک ولیعصر . لوله بازکنی عبدیل آباد و لوله بازکنی زمزم )))

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

147 پاسخ

  1. بله حتما وضیفه اصلی ماست عزیز آدرستونو به شماره تماسای زیر بفرستین در کمتر از 10 دقیقه سرویسکار خدمتوت برسه

 1. سلام و خسته نباشید ارض
  میکنم بر شما برادران محترم
  ببخشید ما یه تخلیه چاه داریم
  میخواستم بپرسم که قیمت هاش فرق
  نمیکنه یا باید بیایید ببنید بعد قیمت
  بدید
  ببینید منظورم اینکه مثلا یه چاه سه
  متری داریم و یه چاه یک متری
  قیمت اینا فرق میکنه

 2. سلام و خسته نباشید
  منمیخواستم یه کلامی
  ارض کنم
  میخواستم بگم که شرکت
  لوله بازکنی برادران جعفری
  بهترین موسسه در جنوب
  تهران هستش امید وارم
  موفق باشید

 3. سلام
  اقای جعفری کارتون بسیارماهر
  وسریع انجام شد
  من از کارتون بسیار راضی شدم
  الان لوله همسایمون گرفته من
  شما را بهشون معفری کردم
  وقبول کرد از من خواست که بگم
  لوله پشت بام شون گرفته میگه
  نمیدونه که چی رفته داخلش
  میگه که به نوچه پشت بامشون
  یه لوله وسل کردن کشیدن
  پایین بعد از روشم سیمان کاری کردن
  الانم نمیتونن اون لوله را دربیارن عوضکنن
  شما اگه راه حلی می دونید بیایید
  اقای جعفری امید وارم منظورم را بفهمید
  اگه نفهید من شمارمو قبلا ارسال کردم اگه ندارید بگید
  زنگ بزنم تا با زنگ بگم چی شده
  خیلی ممنون

  1. سلام عزیز ممنونم که نظر دادید بله بفرمایید 09190596238 می تونید با این شماره تماس بگیرید تا به صورت دقیق راهنمایی بشید

 4. سلا و خسته نباشید
  ارض میکنم دداش داخل
  توالت فرنگی ما جرم
  بسته میشه یه راه حل بگیدد
  تا حلش کنیم یا بگید چرا
  اینجوری شده
  یک بارم شده بود بعد عوضش
  کردیم ممنون میشم یه راه حل گید
  باتشکر

 5. سلام و سته نباشید
  ارض میکنم بر خدمت شما برادر عزیزم
  امید وارم حالتون خوب باشه همون
  طور که حال مارا از این بوی بد
  خونه نجات مان د ادین
  داداش من هر چقدر تشکر کنم
  کمه
  ممممممممممممنون

 6. سلام
  داداش یه سوال داشتم خیلی
  خیلی ممنون میشم که جوابشو
  بدید این بوی بد لوله اشپز خانه
  ما از چی میونه باشه لوله اشپز
  خانه از داخل کابینت رد شده
  بعد کابینت را باز میکنیم یه
  بوی بد میده یعنی انقدر
  بده که ادم خفه میشه

  1. سلام عزیز اگه وسایل اضافه مانند اضافه غذایی یا مواد چربی دار را داخل لوله فاضلاب می ریزید این عمل باعث ایجاد بوی نامطلوب در لوله فاضلاب می شه

 7. سلام ممنون از توضیحات خوبتون.
  ما در یک ساختمان چهار طبقه زندگی میکنم متاسفانه بوی چاه های فاضلاب خودمان از پشت بام امان از ما بریده چه کنیم؟

 8. سلام لوله های روشویی حمام ودستشویی لوله شش هستش توسط کتشی کار پارسال پرشده وقتی گونی رو برداشتیم و متوجه شدیم یعنی دوغاب ریختند پر کردند چیکار کنیم با اسید بتن مشکل حل میشه یا باید کنده کاری بشه باتشکر

 9. همه چیز خوب بود واقعا کثیف کاری نداشت وخانمم خیلی راضی بود ولی فقط با ۱۵دقیقه تاخیر ساعت ۱۲/۵شب رسیدن البته ما ساعت۱۱:۴۵دقیقه شب درخواست خدمات کردیم.

 10. آقا سلام خیلی تشکر میکنم دیشب زنگ زدم بهتون لوله بازکن فرستادید. فنر ودستگاه رو توهمون سرویس بهداشتی بازکرد وهمونجا جمع کردبرد بیرون ممنونم خداخیرتون بده. ش

 11. آقا دست مریزاد واقعا
  تا الان همچین سرویسی ندیده بودم ساعت ده ونیم شب تماس گرفتم یازده نشده تشریف آوردن سرویسکارتون ومشکل رو سریع حل کردن خدایی شرکت هایی مثل شما که به کارشون اهمیت میدن واقعا نعمت بزرگی هستن برای ما.
  قطع به یقین شما وکارشما بسیار پیشرفت خواهد کرد ممنونم. خداقوت

 12. سلام دیروز از خدمات لوله بازکنی شرکت شما استفاده کردیم. زمان رسیدن سرویسکار از وقتی تماس گرفتیم فقط ۴٠دقیقه طول کشید که بسیار عالی بود.
  انجام کار هم که خیلی خوب بود سریع انجام شد خیلی هم کثیف نشد جایی. تشکر از شرکت خوبتون.

  1. سلام چنتا دلیل داره به عنوان مثال رسوب بستن لوله فاضلاب گیر کردن وسایل داخل لوله فاضلاب و دیگر موارد

 13. سلام امروز بارون زیادی اومد وبدون استفاده از حمام بوی بدی از سرویس بهداشتی تازه تاسیس میاد مشکل از چی میتونه باشه؟

 14. سلام اقا تشکر میکنم از خدمات بینظیرتون خانواده من واقعا از رفتار وبا حوصلگی شما رضایت کامل داشتند سپاسگزارم.

 15. امروز که بارون مفصلی اومد بدون استفاده از حمام بوی بدی در سرویس بهداشتی تازه تاسیس می اید.
  خونه ما دو طبقه است و چاه ساختمان در زیر زمین قرار دارد.

 16. سلام منزل ما در طبقه اول قرار داره ولی فاضلاب ما متصل به اگو وشبکه فاضلاب هست با این حال زمان بارندگی بوی فاضلاب در حمام میاد از چی میتونه باشه؟

 17. سلام من شهرستان هستم وامسال یک سرویس بهداشتی جدید در منزلم ساختم،
  در سرویس بهداشتی ما یک کفشور برای استحمام، یک دستشویی فرنگی و یک روشویی وجود دارد.
  چند دقیقه بعد از استحمام بوی بدی در حمام پخش میشود، مشکل از چی میتونه باشه؟

 18. دیروز باران شدیدی بارید بدون استفاده از حمام بوی بدی از سرویس بهداشتی تازه تاسیس می اید.
  خونه ما دوطبقه است وچاه ساختمان در زیر زمین قرار دارد.

 19. با سلام علت بوی بد روشویی چی میتونه باشه؟
  با وجود اینکه قبلا چاه فاضلاب بوده والان چاه کور کردیم وبه فاضلاب شهری وصل کردیم ولی بو هنوز هست یوقت زیاد یه وقت کم.

 20. سلام خسته نباشید. مدتی هست که از توالت ایرانی اپارتمانم بوی بدی میاد وداخل سالن میپیچه وسنگ توالت هم وسطش یک ترک نازک داره.

 21. از توالت ما خیلی بوی بد فاضلاب میاد انگار گازه ادم سر درد میگیره از چی میتونه باشه؟
  شبیه این توالت های بین راهی شده واقعا اذیتون میکنه اقا خواهش میکنم بیاین درستش کنین.

 22. علت بوی بد توالت در اپارتمان همین چیزهایی هست که توضیح دادین؟
  با این روش ها حل میشه یا نه؟
  چون دیدم نوشتید برای پیشگیری اگه برای پیشگیری هست چطور میشه از بین بردتش؟

 23. سلام من ساکن کرج هستم. خونه من در طبقه اول هست از زمانیکه هوایکم گرم میشه فاضلاب توالت بوی خیلی بدی میده طوربکه نمیتونیم تو خونه بمونیم چیکار کنیم؟ شما کرج هم شعبه دارید؟

 24. خسته نباشید برای بازکردن لوله اشپزخانه از شما کمک گفتم مشکل بنده رو با فرستادن سرویسکار حل کردید شخصی که اومد حرفه ای و سریع کار را انجام داد، مسئله ای برای من اهمیت داشت، داشتن ماسک بود که خوشبختانه شما رعایت میکنید و مایک زده بودن ممنون.

 25. سلام من تازه چاه کندم داخل باغ هست خاک وشن و سنگ های رودخانه ای قاطیه و خاکش احتمال جذب ابش۵۰ درصده هنوز که درب چاه بسته نشده باید چی بریزیم تا خاکش کفش ابکش کنه ماده ای رو پیشنهاد بدید ممنون از شما.

 26. سلام داداش رفع بودهی لوله هارا میشه بگید و خیلی ممنونم از متن های بالا که نوشتید ممنون.ممنون.ممنون.ممنون

 27. سلام ما طبقه سوم یک ساختمان پنج طبقه هستیم وقتی که بمدت چند ساعت از دستشویی استفاده نمیشه بوی خیلی بدی از چاه دستشویی بیرون میاد و دستشویی کلا بو میگیره و وقتی اب رو باز میکنیم این بو کم میشه و کلا از بین میره میخاستم بپرسم مشکل از چیه که وقتی چند ساعت اب ریخته نمیشه در دستشویی این بو بوجود میاد؟

 28. توالت ما بوی خیلی بدی میده و بارندگی که شروع میشه بدتر هم میشه بقدری که چند شب پیش نتونستیم خونه بخابیم و شب رفتیم خونه مادرم. طبقه اول هستیم تو رو خدا تگه میشه کمکون کنید ممنون میشم.

 29. سلام‌و‌تشکر‌به آقای‌جعفری‌واقعا‌خیلی‌خیلی
  از‌شما‌‌ممنون‌و‌متشکرم‌من‌اول‌شنیدم‌که‌میگن‌
  شما‌کارتون‌خوبه‌باور‌نکردم‌ولی‌وقتی‌شمارتونو
  از‌سایتتون‌پیدا‌کردم‌‌به‌شما‌زنگ‌زدم‌که‌بیایید
  لوله‌ما‌را‌باز‌کنید‌آن‌وقت‌فهمیدم‌که‌کارتون
  واقعا‌حرف‌نداره💗💗

 30. سلام‌اقای‌جعفری
  خسته‌نباشید‌‌‌کارتون بسیا‌‌پاک……..
  بود‌‌کارو‌نصفه‌نمیزاشتید‌……….
  بعضی‌ها‌یادم‌نیست‌اسماشونو‌کارو‌نصفه‌میزاشتندو
  منم‌اذیت‌میکردند‌ولی‌از ‌ شما‌متشکرم

 31. سلام اگه محل نصب توالت فرنگی دارای شتر گلو باشه موقع تخلیه کاسه توالت فرنگی ایجاد مشکل میشه؟

 32. عرض سلام و خسته نباشد حدود دو سال است که توالت فرنگی نصب شده و در کف توالت فرنگی که با چسب آکواریوم اب بندی شده لکه های سیاه رنگی مشاهده میشه علت بوجود امدن این لکه ها برای بنده توضیح بدید ممنون میشم مرسی.

 33. ببخشید اقا میخاستم بدونم ریختن مواد شیمیایی تو لوله به لوله اسیب میزنه یا باعث نشتی بعد از مدتی میشه؟

 34. واقعا لوله گرفته شده با سیمان رو میتونید باز کنید؟
  اگه باز کنید هر چقدر هزینش باشه بهتون میدم، یه استخر داریم لوله تخلیه اون گرفته میتونید یکی رو بفرستید بیاد؟؟؟؟

  1. سلام بستگی به نوع گرفتگی و متراژ گرفتگی لوله فاضلاب شما داره می تونید تماس بگیرید بیشتر راهنمایی بگیرید

 35. سلام لوله حمام ما گرفته شما سرویسکارانتان در شهرک شهید محلاتی هستید یا از جای دیگری اعزلم میشوید؟

 36. جناب لولمون ترکیده خونمون آب برداشته تعمیر لوله دارید تا اینکه سرویسکار بیاید چقدر طول میکشه؟؟؟

 37. جناب چه چیز هایی موجب گرفتگی لوله میشه؟
  خانوم من میگه که طور گذاشتیم لوله نمیگره دیگه ولی میخوام بدونم رسوب چگونه خود به خود اونجا جمع میشه یا چربی چگونه موجب گرفتگی میشه؟؟؟

 38. روشوی رفته تو لوله اونم نه یکی بلکه سه تا پشت سرهم دخترم انداخته
  به نظرتون میتونم بالا بکشم؟؟؟

 39. سلام ممنون از اینکه انقدر تو کارتون حرفه ای هستید و تو سایتتون انقدر همه چی رو عالی توضیح دادین؟

 40. سلام برای لوله بازکنی امامزاده عبدالله چقدر زمان میبره همکاران شما برسند؟
  یه سرویس داریم که لوله فاضلابش گرفته و اب بالا زده و میخایم هر چه سریعتر باز بشه؟

 41. سلام خسته نباشید ازت یه سوالی داشتم میخواستیم ما یه تشخیص کلی و جزئی از ترکیدگی لوله ها و در مورد ترمیم انها باهاتون مشورت کنیم اگه میشه لطفاً برای من شماره تماس بزارید تا بتونم باهاتون تماس بگیرم و شاید ازتون کمک خواستم ممنونم ازتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *