رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
حفر-چاه-شمال-تهران

فهرست مطالب

حفر چاه شمال تهران

حفر چاه شمال تهران شبانه روزی با مقنیان تخصصی انجام می شود ، اگر در محل زندگی یا محل کار خودتان نیاز به حفر چاه دستی یا حفر چاه با ماشین دارید همین الان با شرکت چاه کنی برادران جعفری حفر چاه شمال تهران تماس بگیرید .

 • حفر چاه فاضلاب تخصصی و تضمینی در شمال تهران
 • مقنی چاه کن دارای تجربه چند ساله در شمال تهران
 •  انجام خدمات حفر چاه فاضلاب و آب در سراسر شمال و محدوده تهران
 •      44173983
     22981856
      66968120
      77379673
  09198806367  شماره تماس شرکت چاه کن در شمال تهران

  حفر-چاه-در-شمال-تهران
  حفر چاه در شمال تهران

بهترین و مقرون به صرفه ترین خدمات حفر چاه شمال تهران

حفر چاه شمال تهران بایستی توسط تیمی مجرب و کاربلد انجام پذیرد تا در نهایت کار انجام شده مطابق با استانداردهای حفر چاه باشد و در هنگام حفر چاه و یا پس از اتمام کار و هنگام استفاده از چاه مشکلی ایجاد نشود.
حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران

با توجه به این گفته ها آیا هر کسی می تواند اقدام به حفر چاه نماید؟ اگر شخصی که می خواهد چاه را حفر کند، دقت و تجربه کافی را نداشته باشد و در زمین نامناسبی اقدام به حفر چاه نماید چه اتفاقی ممکن است رخ دهد؟ یک مورد اینکه ممکن است در اثر انتخاب غیرکارشناسانه، موقع حفر به زمین سخت یا دژ رسیده و مجبور به متوقف ساختن عملیات حفر شود و یا پس از حفر، به دلیل نامناسب بودن جنس خاک، چاه خیلی زود پر شود. پس اگر که می خواهید چاه ساختمانتان به خوبی و مطابق با اصول و استانداردهای مربوطه حفر شود کافیست با موسسه لوله بازکنی تهران تماس بگیرید تا پرسنل متخصص و مجربی را برای حفر چاه شما در اختیارتان بگذارد.
شماره چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در شمال تهران : 09190596238

برای حفر چاه و دریافت مقنی چاه کن در شمال تهران با چه شماره ای تماس بگیریم ؟

شماره مقنی ، شرکت ، چاه کن ، پیمانکار و مؤسسه حفر چاه در شمال تهران : 09198806367

شما عزیزان همشهری در سراسر منطقه شمال تهران و مناطق محدوده به خارج از شهر تهران می توانید برای دریافت چاه کن و شرکتی که خدمات حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب می کند را از تماس با ما دریافت نمایید .
تماس با مشاورین شرکت برادران جعفری چه مسائلی را برای شما روشن می کند ؟

اهمیت حفر چاه فاضلاب به صورت درست و اصولی

چنانچه فردی که کار حفر چاه را بر عهده گرفته است . عمق چاه را کمتر از حد استاندارد در نظر بگیرد، چاه پس از مدت کوتاهی پر می شود و چنانچه عمق آن را زیادتر از حد معمول در نظر بگیرد، هزینه اضافی برای مالک ساختمان تراشیده میشود. یا اگر فاصله چاه تازه حفر شده با چاه های کهنه ساختمان کمتر از حد تعیین شده باشد . احتمال نفوذ چاه ها به هم و از بین بردن دیواره یکدیگر خیلی بالاست که در این صورت ممکن است حتی زیربنای ساختمان ریزش پیدا کند. موسسه لوله بازکنی تهران با در نظر گرفتن کلیه استانداردها و نکات ایمنی، آماده خدمات رسانی در قالب لوله بازکنی و حفر چاه شمال تهران و سایر نقاط پایتخت، به شما عزیزان تهرانی می باشد.

هر کدام از نکات مذکور، نیازمند دقت و توجه فراوان است تا هنگام حفر و یا استفاده از چاه، مشکلی برای ساکنین ساختمان ایجاد نشود.

چنانچه می خواهید عملیات حفر چاه جدید ساختمان تان بدون خطر و با اطمینان خاطر انجام شود . متخصصین شرکت لوله بازکنی تهران آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما می باشند. تکنسین این موسسه آماده حفر چاه شمال تهران از هر نوعی اعم از چاه فاضلاب، چاه جذبی و … می باشند. نیروهای متخصص و کاربلد ما با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته، هر نوع چاهی که نیاز داشته باشید حفر می کنند. تنها کافیست با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید تا از کلیه خدمات و نیروهای متخصص بهره مند گردید.
در رابطه با حفر چاه در غرب تهران بیشتر مطالعه نمایید 

انواع چاه در حفر چاه شمال تهران

امروزه چاه ها کاربرد های گسترده ای دارند و لذا متناسب با هر نیازی چاه مخصوص آن حفر می شود. مهم ترین و معروف ترین نوع چاه ها که قطعا به گوش همه ما خورده است، چاه فاضلاب، ارت و چاه جذبی می باشد که هر یک از آنها حفر کاربرد منحصر به فردی دارند.

چاه فاضلاب به منظور دفع فضولات انسانی، چاه ارت جهت مصون نگه داشتن ساختمان در برابر صاعقه، چاه جذبی نیز  به منظور جذب آب و فاضلاب در مکان های ویژه مورد استفاده قرار می گیرند. چاه ها باستی در مکان مناسب و طبق اصول درستی حفر گردند تا کارایی لازم و کافی را داشته باشند. چرا که در غیر این صورت، ممکن است در استفاده از چاه مشکلات عدیده ای برای اهالی ساختمان به وجود آید. شرکت لوله بازکنی تهران، آماده ارائه خدمات از هر سه نوع حفر چاه به شما عزیزان تهرانی می باشد.
شماره چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در شمال تهران : 09190596238

چاه آب و فاضلاب
حفر چاه شمال تهران

قیمت حفر چاه فاضلاب و آب در سراسر شمال تهران

امروزه به صورت بروز شرکت برادران جعفری در سراسر تهران هزینه کندن چاه فاضلاب و چاه آب را به صورت دستی و با دستگاه خدمت شما با یک تماس ارائه می کنند . 

هزینه و قیمت حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران قیمت سال 1401 حفر چاه فاضلاب در تهران بین 400 تا 500 هزار تومان می باشد
قیمت حفر چاه آب در سراسر تهران متفاوت و بستگی به خاک زمین دارد بازدید ضروری می باشد جهت قیمت گذاری
قیمت حفر سپتینک فاضلابی در شمال تهران  بستگی به شرایط و اندازه دارد 
هزینه کول گذاری چاه فاضلاب و آب در شمال تهران  هر متری 200 هزار تومان در سال 1401
قیمت طوقه چینی چاه فاضلاب در شمال تهران  قیمت دقیق طوقه چینی در سال 1401 شامل 850 هزار تومان با تضمین 20 ساله
قیمت لایروبی و نوسازی چاه فاضلاب در شمال تهران بستگی به اندازه چاه داره و تعداد ماشین تخلیه

همه چیز در مورد حفر چاه فاضلاب شمال تهران

این نوع چاه تقریبا در تمامی منازل و ساختمان ها حفر می شود. پیش از حفر آن بایستی به نکاتی دقت شود تا در حین حفر و سپس در هنگام استفاده از آن، مشکل و یا اتفاق ناگواری رخ ندهد. برخی از این نکات عبارتند از:

 1. جنس زمین اطراف چاه بایستی مناسب برای حفر چاه و استفاده از آن باشد.
 2. عمق چاه باید بر اساس شمار افراد ساکن در ساختمان و میزان بکارگیری چاه، محاسبه شود.
 3. نکته دیگر اینکه چاه فاضلاب به یک انباره نیاز دارد تا عملکرد بهتر و مقدار جذب بهتر و بالاتری داشته باشد.
 4. رعایت فاصله استاندارد و اصولی مابین چاه تازه حفر شده با چاه قدیمی ساختمان نکته بسیار مهمی است.

موسسه حفر چاه برادران جعفری با در نظر گرفتن این نکات و با استفاده از تکنسینی متخصص و مجرب آماده حفر چاه نو با عمق های مختلف برای تهرانی های عزیز می باشد.

شمال تهران
حفر چاه شمال تهران شبانه روزی و فوری همه چیز در مورد حفر چاه فاضلاب

لایروبی چاه تراش چاه و نوسازی چاه فاضلاب در شمال تهران

چاه فاضلاب شما را در کمتر از یک هفته به صورت روز اول استفاده از چاه تحویل شما می دهیم ، اگر چاه فاضلابی شما قدیمی شده است و توان جذب آب خوبی را ندارد همین الان با شرکت برادران جعفری در شمال تهران تماس بگیرید تا عملیات لایروبی چاه فاضلاب شما را شروع کنند .

نوسازی چاه فاضلاب چگونه انجام می شود ؟

 • تعویض کول گذاری چاه فاضلاب قدیمی
 • تبدیل چاه کهنه به چاه نو جدید از هر لحاظ
 • تعوض توقه چینی چاه
 • کندن خاک میله و انباری چاه فاضلاب به صورت کاملا دستی
 • لایروبی لجن و آب چاه فاضلاب

مزایای حفر چاه شمال تهران توسط شرکت لوله بازکنی برادران جعفری

این موسسه به صورت جدی و با پرسنلی کاربلد و متخصص . مشغول فعالیت در زمینه حفر چاه و امور مربوط به آن از قبیل تخلیه و رفع گرفتگی می باشد. خدمات شبانه روزی ارائه شده توسط این تیم با رعایت کلیه نکات فنی و ایمنی و نیز پروتکل های بهداشتی انجام میشود . کلیه سرویسکاران رعایت این نکات را در حین کار، وظیفه ی خود می دانند.

شرکت حفر چاه برادران جعفری با رعایت کلیه نکات ایمنی در عملیات حفر چاه شمال تهران ، آسایش و آرامش را برای صاحبان ساختمان های این ناحیه فراهم آورده و خیال آنها را از بابت ریزش چاه و در پی آن خطرات جبران ناپذیری چون تخریب ساختمان راحت می کند. پس کافیست که با ما تماس بگیرید و از خدمات با کیفیت ارائه شده توسط پرسنلی متخصص نهایت لذت را ببرید.

نکات ایمنی در عملیات حفر چاه شمال تهران

رعایت مقررات ایمنی و حفاظتی در هنگام حفر چاه بسیار مهم و الزامی می باشد که در ادامه تعدادی از آنها را بیان می کنیم.

 1. در عملیات حفر چاه تا عمق پنج متری، حتما باید دو نفر نیروی کار، حضور داشته باشند .  با بالا رفتن عمق چاه نیز دست کم حضور سه نفر برای تداوم عملیات الزامی است. با استارت مرحله ی حفر انباری چاه، یک نیروی کمکی دیگر نیز به سایر افراد تیم می پیوندد. به منظور در امان ماندن پرسنل اجرایی عملیات حفر چاه، از خطر ریزش اطراف آن، بایستی در محل قرارگیری آنها موانعی محکم و با دوام در نظر گرفته شود.
 2. یکی از ملزومات عملیات حفر چاه این است که بایستی با استفاده از مصالحی از قبیل سیمان و آجر . در عمق صد و پنجاه و عرض هشتاد سانتی، دور چاه کار شود و دهانه آن نیز از 50 سانتی متر تجاوز نکند.
 3. چاه ها حتما باید دارای لوله تهویه هوا باشند و این لوله به بالاترین نقطه ساختمان انتقال یابد.
 4. فردی که قرار است کار حفاری چاه را انجام دهد قبل از رفتن به داخل چاه . حتما باید با استفاده از کمربند ایمنی ویژه، طناب محکم و بادوامی را به خود ببندد.
 5. خاکی که در اثر کندن چاه حاصل میشود، باید در فاصله ای بیشتر از دو متر از لبه‌های چاه ریخته شود. به طوری که احتمال ریزش مجدد آن به داخل چاه ایجاد نشود.
 6. چنانچه احتمال کمبود اکسیژن در بخش های عمقی چاه وجود داشته باشد . بایستی نسبت به تعبیه تجهیزات مناسب برای اکسیژن رسانی به داخل چاه اقدام شود!
 7. همه کارگرانی که در اطراف چاه مشغول کار هستند . باید تجهیزاتی از قبیل کمربند مخصوص و طناب را به خود ببندند. طرف دیگر طناب نیز به جای امن و مناسبی چفت شده باشد تا از خطر سقوط احتمالی به درون چاه پیشگیری گردد.
 8. در تامین روشنایی درون چاه هایی که احتمال وجود گازهای قابل احتراق در آنها وجود دارد . حتما باید از چراغ قوه هایی با ولتاژ حداکثر ۱۲ ولت استفاده شود.
 9. پس از اتمام کار روزانه، افزون بر پیش‌بینی های احتیاطی لازم، جهت جلوگیری از سقوط کودکان و حیوانات به داخل چاه . بایستی دهانه چاه به شکلی ایمن با صفحات مقاوم و مناسب پوشانده شود.
 10. وجود هر گونه ارتباط میان‌ چاه‌ نو احداث و چاه‌های قدیمی‌ غیر قانونی ‌است . مگر پس از تخلیه‌ و تهویه‌ کامل‌ چاه قدیمی‌ و مطمئن شدن از بی‌خطر بودن‌ آن! لذا فاصله‌ چاه‌ تازه حفر شده از چاه‌ قدیم‌ باید به ‎قدری باشد . که‌ احتمال ریزش‌ و ارتباط پیدا کردن غیر عمدی دو چاه‌ وجود نداشته‌ باشد.
فاضلاب
حفر چاه شمال تهران

چاه کن چاه فاضلاب در سراسر شمال تهران

مزیت چاه کن های شرکت برادران جعفری برای حفر چاه فاضلاب در سراسر تهران :

 • نیروی جوان و باتجربه در زمینه حفر چاه فاضلاب در هر متراژی
 • توان کار چاه کنی در هر شرایطی
 • رعایت کامل ایمنی و بهداشت کاری
 • تحویل و حفر چاه با کمترین زمان به صورت 24 ساعته
 • توان کار با هر نوع دستگاهی جهت حفر چاه فاضلاب در مواقع سفت بودن خاک چاه

حفر چاه آب در شمال تهران و محدوده تهران

 • خدمات حفر چاه آب عمیق با دستگاه و دستی در شمال تهران 
 • حفر چاه آب دستی فوری با خدمات کول گذاری
 • حفر قنات آب و لایروبی قنات آب در شمال تهران
 • لایروبی چاه آب تضمینی در سراسر منطقه شمال تهران

شما اگر در مناطق شمال تهران یا محدوده شمال شرقی استان تهران نیاز به چاه کنی چاه آب با قبول کردن هر نوع شرایطی حتی به دلایل مختلف کار در شب می توانید با شرکت برادران در سراسر ایران تماس بگیرید .

جمع بندی در رابطه با حفر چاه شمال تهران

خدمات حفر چاه شمال تهران با منصفانه ترین قیمت و بالاترین درجه از کیفیت، توسط موسسه حفر چاه برادران جعفری، برای ساکنین عزیز این منطقه از پایتخت ارائه میشود. همچنین ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت ها بر اساس نوع چاه و متراژ و عمق آن متفاوت خواهد بود . و بر اساس قیمت های اعلام شده از سوی نهاد مربوطه محاسبه می شود.

حفر چاه
حفر چاه شمال تهران

توصیه می کنیم اگر با کیفیت ترین و اقتصادی ترین خدمات حفر چاه شمال تهران، تخلیه چاه، لایروبی و … در این منطقه پر سکنه از تهران بزرگ را برای هر نوع ساختمانی اعم از مسکونی. صنعتی و تجاری می خواهید، کار خود را به تیم حرفه ای و کاربلد برادران جعفری بسپارید. این تیم با رعایت صد در صدی پروتکل های ایمنی و بهداشتی و بدون به بار آوردن آسیب و خرابی در بخش های دیگر ساختمان حفاری چاه در تمامی مناطق پایتخت را بر عهده میگیرد . و در نهایت کاری تمیز و با کیفیت و یا به اصطلاح شسته رفته تحویل صاحب ملک می دهد.

مناطق زیرمجموعه شرکت برادران جعفری در شمال تهران

حفر چاه فرمانیه ، حفر چاه نیاوران ، حفر چاه تجریش ، حفر چاه تهرانپارس ، حفر چاه زعفرانیه ، حفر چاه کامرانیه ، حفر چاه ولنجک ، حفر چاه ، گیشا ، حفر چاه فرشته ، حفر چاه شهرک نفت ، حفر چاه جردن ، حفر چاه شهرآرا و دیگر مناطق در شمال تهران برای ارائه خدمات حفر چاه فاضلاب و دیگر خدمات با شرکت برادران جعفری آمادگی عقد قرارداد می باشیم .
نمونه خدمات شرکت در شمال تهران : حفر چاه شمال تهران ، تخلیه چاه شمال تهران ، لوله بازکنی در شمال تهران ، لایروبی چاه فاضلاب در شمال تهران و دیگر خدمات چاه کنی می باشد . بهترین شرکت چاه کن مقنی حفر چاه تهران را از ما بخواهید .

نتیجه توضیحات در مقاله حفر چاه شمال تهران

برای ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا حفر چاه شمال تهران و لوله بازکنی ، تخلیه چاه و غیره با مؤسسه ما تماس بگیرید . بهترین خدمات فاضلابی را از شرکت ما دریافت بکنید . حفر چاه و حفر هر نوع چاهی را با هر اندازه ای در هر شرایطی را در شمال استان پایتخت به شرکت برادران جعفری ارائه دهید تا در کمترین زمان چاه مورد نظر شما را تحویل دهند .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

13 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید داداش
  میشه لطفا بگید که قیمت
  یک لایروبی چاه فاضلاب
  چقدره ممنون میشم جواب بدین
  خیلی ممنون
  حسنی هستم

  1. سلام عزیز باید اندازه متراژهای مختلف چاهو بگید میزان قطر لایروبی و غیره اگه تماس بگیرید دقیق توضیح میدین خددمتتون

 2. سلام و شب بخیر ارض می کنم
  شهادت امام حسین 🥀را تسلیت
  ارض میکنم داداش من اون روز
  بهتون پیام دادم که لوله خواهرن
  اینا گرفته طرف چیتگر بعد اومدید
  باز کردید خیلی ممنون کارتون عالی
  وتمیز وفوری بود
  ولی امروز لوله خودمون گرفته خود
  به خود اون دفعه هم گرفته بود بعد
  اومدن باز کردن ولی الان هم گرفته
  توی کوچه رسول محمدی آدرس
  دقیق را براتون ارسال کنم میشه
  بیایید باز کنید
  خیلی ممنون اگه قبول میکنید شماره
  بدید تا ارسال کنم چون توی نوشته
  های بالا سه چهار تا شماره هستش
  لطفا یه شماره بگید ارسال کنیم
  ممنون ممنون ممنون💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 3. سلام و قت بخیر داداش
  اون روز یه لوله بازکن اومدلوله
  ما را باز کرد ولی نتونست لوله
  را خوب بازکنه زد لوله را شکست
  و خیلی کثیف کاری کرد متسفانه
  پول خیلی زیادی هم گرفت هنوز
  زد لوله را هم خراب کرد شما میتونید
  بیایید لوله را هم باز کنید هم درستش
  کنید ما توی یک آپارتومان زندگی میکنم
  ولی یک خونه حیات دار اجاره کردم
  لوله اونجا گرفته بود گفتم اومدن
  باز کردن و گَند زدن توش ما پنج
  روز دیگه کوچ میکنیم اونجا لطفا
  جواب بدین که کی میایید باز کنید
  خیلی خیلی ممنون♥😘

 4. سلام و خسته نباشید ارض میکنم
  خیلی ممنون که دیروز آمدید لوله
  ما را باز کردین خیلی ممنون
  واقعا تشکر میکنم چون که کارتون
  حرف نداشت یعنی توی یه پلک زدن کار رو انجام دادین خیلی ممنون

 5. سلام و خسته نباشید
  ♥♥♥♥♥♥♥
  خواستم یه چیزی بگم
  ♥♥♥♥♥♥♥
  شرکت. لوله بازکنی
  ♥♥♥♥♥♥♥
  برادران جعفری بهترین
  ♥♥♥♥♥♥♥
  وبا کیفیت ترین لوله
  ♥♥♥♥♥♥♥
  بازکنی در منطقه تهران
  ♥♥♥♥♥♥♥
  پارس هستش
  ❣️❣️❣️❣️❣️❣️💔❣️💔❣️💙💙💙

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *