جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

حفر چاه شرق تهران

حفر-چاه-شرق-تهران

حفر چاه شرق تهران

حفر چاه شرق تهران با بهترین نفرات مقنی چاه کن و دستگاه های استاندارد برای حفر چاه فاضلاب و انواع چاه مورد نیاز ساختمان در اختیار همشهریان عزیز در محدوده شرق تهران می باشد .
شما در محدوده و حومه شرق استان تهران برای حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه آب و برای کندن انواع چاه مورد نیاز یک ساختمان از پایه ستون گرفته تا چاه فاضلاب سرویس بهداشتی می توانید با شرکت صنعتی برادران جعفری در این محدوده تماس بگیرید 
    44173983
   22981856
    66968120
    77379673
09198806367  شرکت چاه کن بی واسطه در شرق تهران

حفر-چاه-در-شرق-تهران
حفر چاه در محدوده شرق تهران

عملیات حفر چاه شرق تهران را به ما بسپارید!

لوله بازکنی شبانه روزی برادران جعفری با در نظر گرفتن کلیه استانداردهای تعیین شده از سوی اتحادیه، آماده خدمات رسانی سریع و مطمئن در حیطه حفر چاه شرق تهران و سایر مناطق پایتخت، می باشد. حفر چاه کاری کاملا تخصصی و حرفه ای بوده و نیازمند دقت و توجه فراوان از سوی تیم حفر چاه می باشد تا در حین انجام عملیات حفاری و یا پس از اتمام پروژه و در هنگام بهره گیری از چاه، خسارات جانی و مالی برای ساکنین ساختمان تراشیده نشود. پس اگر کاری باکیفیت و در عین حال اقتصادی می خواهید، آن را به ما بسپارید!

حفر-چاه-فاضلاب-در-شرق-تهران
حفر چاه فاضلاب در شرق تهران را به ما بسپارید

موسسه ما به طور تخصصی و با پرسنلی کاربلد و خبره، در زمینه حفر چاه و کارهای مربوط به آن مثل تخلیه و رفع گرفتگی فعالیت میکند. شایان ذکر است که خدمات 24 ساعته ارائه شده توسط این مجموعه، با رعایت دقیق و کامل نکات ایمنی و بهداشتی صورت می گیرد.

گفتیم که حفر چاه کاری کاملا تخصصی و حرفه ای بوده و نیازمند دقت و توجه فراوان از سوی اکیپ حفر چاه می باشد . اما چرا؟! ببینید یک مثال کوچک این که اگر کارشناس و مقنی حفر چاه، عمق آن را کمتر از حد استاندارد تشخیص داده و اقدام به حفاری کنند. چاه در مدت زمان خیلی کوتاهی پر خواهد شد و در صورتی که عمق آن را فراتر از حد معمول کار کنند، هزینه اضافی برای صاحب ملک ایجاد خواهند کرد.

یا مثلا در صورتی که فاصله چاهی که جدیدا در حال احداث است با چاه های قدیمی بنا کمتر از میزان مشخصی باشد. احتمال اینکه چاه های مذکور به هم نفوذ کرده و موجب تخریب همدیگر شوند بسیار بالاست و این مسئله گاهی میتواند خسارات بزرگتری همچون تخریب کلی ساختمان را در پی داشته باشد. لذا در انتخاب شرکتی معتبر و کاربلد برای سپردن کار حفر چاه خود به آنها، دقت فراوان داشته باشید.

پرسنل مجموعه برادران جعفری آماده حفر چاه شرق تهران از هر نوعی من جمله: چاه فاضلاب، ارت، جذبی و … برای املاک مسکونی، تجاری، کارخانه ها و … می باشند. پس تردیدی نداشته باشید و اگر کار حفر چاه دارید، همین الان با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن از خدمات با کیفیت و ارزان قیمت ما بهره مند گردید.

مقررات ایمنی و حفاظتی در پروسه حفر چاه شرق تهران

رعایت برخی مقررات ایمنی و حفاظتی در حین حفر چاه بسیار حیاتی و الزامی می باشد.که در ادامه این بخش به برخی از آنها اشاره می کنیم.

 1. اکیپ اعزامی برا انجام عملیات حفاری حتما مجهز به کمربند ایمنی ویژه و طناب نجات محکم و بادوامی باشند.
 2. در پروژه حفر چاه تا عمق پنج متر، حتما باید دو نفر مشغول کار باشند . و با افزایش عمق چاه نیز نیروی کمکی افزوده شده و کار با دست کم سه نفر ادامه می یابد. با آغاز مرحله ی کار بر روی انباری چاه، یک یا دو نفر دیگر نیز به سایر افراد اکیپ می پیوندند.
 3. یکی از کارهای مهم در پروسه حفر چاه این است که با استفاده از مصالحی نظیر سيمان، دور چاه در عمق صد و پنجاه و عرض هشتاد سانتی، کار شود.
 4. چاه حفر شده حتما دارای لوله تهويه هوا باشد.
 5. خاک دپو شده ای که در اثر کندن چاه ایجاد می گردد، بایستی در فاصله دست کم دو متری از لبه‌های چاه ریخته شود، به نحوی که احتمال ریزش مجدد آن به داخل چاه صفر باشد.
 6. در صورتی که احتمال نبود هوای کافی در بخش های عمیق تر چاه وجود داشته باشد . حتما باید نسبت به تجهیز اکیپ چاه کن به امکانات مناسب اکسیژن رسانی در داخل چاه اقدام شود!
 7. تمامی سرویس کارانی که در اطراف چاه مشغول به کار هستند نیز، باید مجهز به کمربند و طناب باشند تا از خطر سقوط احتمالی به داخل چاه پیشگیری گردد.
 8. برای تامین نور لازم جهت تداوم کار در داخل چاه هایی که احتمال وجود گازهای قابل احتراق بالاست، حتما باید از چراغ قوه هایی با ولتاژ پایین استفاده شود.
 9. پس از پایان کار روزانه، به منظور پیشگیری از سقوط کودکان . حیوانات یا وسایل نقلیه به داخل چاه . حتما باید بر روی دهانه آن صفحاتی مقاوم و مناسب گذاشته شود.
 10. وجود هر نوع ارتباطی میان‌ چاه‌ تازه حفر شده و چاه‌های قدیمی‌ خطر آفرین و غیر قانونی ‌است، مگر پس از اقدام به تخلیه‌ و تهویه‌ كامل‌ چاه قدیمی! بنابراین فاصله‌ چاهی که قرار است به تازگی‌ حفر شود از چاه‌ قدیمی موجود در ساختمان‌ باید به ‎اندازه ای باشد كه‌ احتمال ریزش‌ و ایجاد ارتباط بین دو چاه‌ صفر باشد.
حفر چاه فوری
مقررات ایمنی و حفاظتی در پروسه حفر چاه شرق تهران 

چاه کنی دستی و چاه کنی با دستگاه در سراسر شرق تهران

از گذشته های دور تا چند دهه گذشته برای حفر چاه آب و حفر چاه فاضلاب اکثرا از روش قدیمی یعنی دستی استفاده می کردند ، معمولا برای حفر چاه عمیق آب تا متراژ 150 متری بیش از 3 سال زمان نیاز داشت تا به صورت دستی حفر چاه انجام  بشود ، ولی امروزه با دستگاه های چاه کنی عمیق و نیمه عمیق در کمتر از چند هفته در هر شرایطی با هر متراژی از چاه آب عمیق را با هر قطری حفر می کنند .

مزیت حفر چاه دستی برای فاضلاب : اگر نیاز به کندن چاه فاضلاب دارید حتما روش دستی را امتهان کنید زیرا تنها این روش برای کندن میله چاه فاضلاب و انباری چاه فاضلاب کارساز می باشد . بهترین مزیتی که در کندن چاه فاضلاب به صورت دستی وجود دارد ایمنی کار می باشد که چاه فاضلاب اگر با دستگاه کنده شود در هر لحظه احتمال ریزش وجود دارد .

شرکت چاه کن فاضلاب بی واسطه در سراسر شرق تهران 

حفر چاه فاضلاب در شرق تهران چگونه است و با چه هزینه هایی چاه فاضلابی را به شما تحویل می دهند !
برای حفر چاه فاضلاب مناطق تجاری یا ساختمان های مسکونی در هر منطقه ای از شرق تهران و حومه این منطقه کافی است با ما تماس بگیرید تا مقنی تشخیص کار را برای کارشناسی و قیمت گذاری با بازدید رایگان خدمت شما ارسال نماییم .

شما در شرق تهران برای آب فاضلاب اصلی ساختمان که هم آب فاضلابی حمام ، آشپزخانه ،  سرویس بهداشتی و آب باران حیاط پشت بام نیاز به حفر چاه فاضلاب جذبی با انباری مناسب دارید که بتواند در چندین سال آینده پاسخگو به نیاز شما باشد و پر نشود یا ریزش نکند .

مزایای سپردن کار  حفر چاه شرق تهران به موسسه لوله بازکنی برادران جعفری

 1. انجام کار با تجهیزات و لوازم پیشرفته بدون آسیب رسانی به سایر بخش های ساختمان و تاسیسات برقی و مکانیکی شما
 2. داشتن اکیپ فنی باتجربه و کاربلد
 3. رعایت صد در صدی پروتکل های بهداشتی
 4. ارائه خدمات در سریع ترین زمان، با قیمتی منصفانه و تضمینی
 5. رضایت کامل مشتریان
 6. خدمات رسانی به صورت شبانه روزی
 7. داشتن انگیزه کاری در هر شرایطی از کار
 8. تحویل به موقع و بدون بدقولی در سراسر شرق و مناطق تهران
  مزیت-شرکت-حفر-چاه-در-شرق-تهران
  مزایای سپردن کار  حفر چاه شرق تهران به موسسه لوله بازکنی برادران جعفری

بیمه چاه کن مقنی حفر چاه چگونه است ؟

توجه داشته باشید تمامی مسئولیت های جانی و مالی چاه کن در صورت نبود قرارداد کاری به عهده صاحب کار می باشد ، پس در اولین قدم برای حفر چاه فاضلاب یا آب با کمترین متراژ هم از پیمانکار چاه کنی درخواست بیمه مقنی و افرادی که برای حفر چاه خدمات رسانی می کنند داشته باشید و در صورت عدم قبولی و بیمه نکردن پیمانکار حتما در قرارداد ذکر شود که بیمه و حوادث کارکنا چاه فاضلاب به صورت کاملا دقیق به پای پیمانکار می باشد .

برای بیمه کردن مقنی چاه کن در محدوده شرق تهران نیاز به مدارک خاصی نمی باشد تنها کارت ملی برای بیمه کردن روزانه یا ماهانه کافی می باشد ، شرکت برادران جعفری در شرق تهران شعبه مرکزی بیمه حوادث مقنی چاه کن را به عهده دارد و می توانید تماس بگیرید . 

شماره تماس با مقنی و پیمانکار چاه کن در سراسر شرق تهران 09198806367

 • تلفن شرکت حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب در شرق تهران : شماره شرکت شرق تهران   77379673 
 • شماره تماس مستقیم با مقنی چاه کن در شرق تهران 
 • شماره تماس با شرکت بیمه چاه کن در شرق تهران
 • تلفن شرکت تشخیص نوع خاک و متراژ چاه تا رسیدن به آب در شرق تهران
 • شماره تماس با پیمانکار چاه کن در شرق تهران 

شما عزیزانی که این مقاله حفر چاه شرق تهران را هم اکنون مطالعه می کنید بدانید که صاحب کسب کار این شرکت ( برادران جعفری ) بیش از نیم قرن در زمینه چاه کنی عمیق نیمه عمیق و حفر چاه فاضلاب سابقه درخشانی دارد . شما در هر منطقه ای از استان تهران برای حفر چاه و خدمات لایروبی چاه می توانید با این شرکت تماش بگیرید

حفر چاه فاضلاب جدید به چه علت انجام میشود؟

 1. عملکرد ناکافی و نامطلوب چاه کهنه ساختمان
 2. جذب نکردن آب ورودی توسط چاه قبلی
 3. پر شدن مکرر چاه و افاقه نکردن عملیات تخلیه بر عملکرد بهتر آن
 4. افزایش ساکنین ساختمان و عدم کفایت چاه قبلی برای ساختمان و ضرورت حفر چاه جدید
 5. احتمال ریزش چاه، که در چنین مواقعی بایستی این چاه به طور کامل پر شود و چاه جدیدی در بخش دیگری از ملک حفر گردد.

خدمات کول گذاری به چاه فاضلاب در شرق تهران چه مزیت هایی دارد ؟

کول گذاری اصولی و طوقه چینی اصولی از نکات مهم در حفر چاه فاضلاب می باشد ، چاه فاضلاب حفر شده برای محکم کاری و ایمنی از فشار خاک به میله و انباری نیاز به محافظ محکم دارد تا ریزش نکند ، محافظ چاه کول های بتنی می باشد که خاک میله و انباری چاه فاضلاب کنده شده را نمی گذارد شکل بندیش را خراب کند و از ریزش کلی یا ریزش کم کم چاه جلوگیری می کند .

کول بتنی چاه چیست ؟ کول های بتنی به شکل داره ، لوزی ، مربع و نیم دایره می باشند که در میله و انباری چاه فاضلاب و حتی برای چاه های عمیق و نیمه عمیق آب هم استفاده می کنند . اگر در شرق تهران نیاز به خرید کول بتنی هستید همین الان با شرکت حفر چاه شرق تهران تماس بگیرید .

چگونه تشخیص دهیم که خدمات کول گذاری درست انجام شده و در آینده دچار مشکل نمی شود ؟
اگر چاه فاضلاب یا چاه آب شما با مقنی چاه کن کول گذاری شده ، شما برای اطمینان کار و ایمنی کار مقنی می توانید با شرکت حفر چاه برادران جعفری در شرق تهران تماسس بگیرید تا به صورت رایگان برای برسی ایمنی کار چاه شما نیرو ارسال نمایند .

تشخیص مکان مطلوب برای حفر چاه شرق تهران

گفتنی است که گام نخست در حفر چاه شرق تهران، تشخیص مکانی مساعد برای حفاری می باشد که لازم است تحت نظارت فردی متخصص و بنا به موقعیت مکانی پروژه تعیین گردد. توجه داشته باشید که حفر چاه مناسب و پر بازده برای ساختمان نیازمند کارشناسی های ویژه ای است.که هر فرد غیر متخصصی قادر به انجام آن نخواهد بود. ضروری است که محل حفاری در جایی باشد . که کم رفت و آمد است، مثل زیر زمین یا حیاط پشتی ساختمان. البته در صورتی که کارشناس مربوطه تشخیص دهد که چاه باید در جاهای پر آمد و شد ساختمان، مثل راهروها حفر شود. در این موارد نیاز است که پس از طوقه ‌چینی، روی آن را به وسیله یك محافظ بتنی بپوشانند.

اجرای این حفاظ كه هزینه خیلی زیادی هم به صاحب ملک تحمیل نمی کند . در صورت ریزش چاه، از آسیب های ناگوار جانی پیشگیری خواهد کرد. همچنین چاه بایستی به لوله ‌های عمودی دسترسی داشته باشد. به این دلیل که درصد گرفتگی لوله‌های افقی بسیار بالاست.

نکته دیگر در رابطه با مکان مطلوب برای حفر چاه شرق تهران این است که اگر در پروژه ای قرار است آب خوردنی ساکنین از چاه آب مهیا شود، چاه های آب و فاضلاب باید حداقل سی متر از هم فاصله داشته باشند. چرا که در غیر این صورت امکان آلوده شدن چاه آب وجود دارد که ممکن است خطرات جانی جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

پس از تشخیص محل حفاری، لازم است که نوع چاه مناسب نیز تعیین شود. انتخاب نوع چاه هم تا حد زیادی بستگی به جنس زمین و سطح آب زیرزمینی محل مد نظر دارد.

جالب است بدانید که مناسب ترین ماه سال برای حفر چاه‌ های عمیق، وقتی است که سطح آب‌های زیرزمینی در حداقل مقدار ممکن باشد. که این اتفاق در ایران اکثرا در شهریور ماه، یعنی پیش از شروع بارندگی های پاییزی به وقوع می پیوندد. بنابراین اگر قصد دارید حفاری برای ملک خود انجام دهید . پیشنهاد میکنیم که در این زمان یعنی نیمه دوم مرداد ماه و اوایل شهریور اقدام نمایید. شایان ذکر است که شما با استفاده از حفر چاه ارت، می توانید ساختمان خود را در برابر صاعقه های شدید ایمن کنید.
شماره چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در شرق تهران : 09190596238

قیمت حفر چاه در شرق تهران

خدمات حفر چاه شرق تهران با منصفانه ترین قیمت و کیفیتی بی نظیر توسط اکیپ لوله بازکنی برادران جعفری، برای اهالی این منطقه ارائه میشود. البته پر واضح است که قیمت ها بر اساس نوع چاه و عمق آن متغیر خواهد بود .و بر اساس نرخی که از سوی اتحادیه اعلام شده است، محاسبه می گردد. قیمت حفاری در زمین های سخت نیز که با استفاده از کمپرسور انجام میشود. عموما به شکل توافقی بین دو طرف کار تعیین می گردد.

بهترین و اقتصادی ترین خدمات حفر چاه شرق تهران .تخلیه چاه و … در این منطقه از پایتخت، برای هر نوع پروژه ای اعم از مسکونی، کارخانه، پاساژ، کارگاه و… ، توسط تیم خبره و کاربلد لوله بازکنی برادران جعفری با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و بدون هیچگونه صدمه به سایر نواحی ساختمان و یا کثیف کاری ارائه می شود.

شایان ذکر است که تکنسین حفاری چاه مجموعه ی ما سابقه ای 20 ساله در حیطه حفر چاه دارند . که به واقع امتیاز و پوئن مثبت بزرگی محسوب میشود. ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که همه کارکنان این شرکت بیمه حوادث دارند .و از این بابت خود و خانواده شان هیچگونه نگرانی و ترسی از جهت خطرات احتمالی در حین کار به خصوص در عملیات حفر چاه نخواهند داشت.

خدمات حفر چاه عمیق آب در محدوده شرق تهران

 • حفر چاه عمیق با دستگاه ( روتاری ، چرخشی ، مته ای و ظربه ای ) در سراسر شرق تهران
 • حفر چاه آب دستی بدون مجوز در شرق تهران
 • کندن چشمه چاه آب برای مناطق محدوده شرق تهران
 • حفر چاه آب تا هر متراژی در سراسر شرق تهران

شرکت برادران جعفری در محدوده شرق تهران آمادگی حفاری چاه آب با توان دستی و نیرو های مقنی کهنه کار یا تازه کار و به صورت دستگاهی با استفاده از ماشین عالات قوی با مجوز کاری از آب فاضلاب استان تهران ارائه خدمات می کند .

حفر-چاه-آب-در-شرق-تهران
حفر چاه آب عمیق و نیمه عمیق به صورت دستی و با استفاده از ماشین عالات در شرق تهران

مناطق زیر مجموعه برادران جعفری در شرق تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری تمامی مناطق شرق تهران را از نظر ارائه خدمات حفر چاه پوشش می دهد . از نمونه مناطقی که بیشتر در شرق تهران توسط شرکت برادران جعفری ارائه خدمات می شود شامل : حفر چاه حکیمیه ، حفر چاه پاسداران ، حفر چاه رسالت ، حفر چاه مسعودیه ، حفر چاه تهران نو ، حفر چاه نظام آباد ، حفر چاه مجید آباد ، حفر چاه مجیدیه ، حفر چاه لویزان و دیگر مناطق می باشد .
از نمونه خدمات فاضلابی در شرق تهران : حفر چاه فاضلاب در شرق تهران ، تخلیه چاه فاضلاب در شرق تهران ، لوله بازکنی در شرق تهران ، لایروبی چاه فاضلاب در شرق تهران و دیگر خدمات فاضلابی می باشد . بهترین شرکت چاه کن مقنی حفر چاه فاضلاب در تهران را بشناسید .

نتیجه توضیحات حفر چاه شرق تهران

آماده دریافت تماس شما در هر ساعتی و ارائه خدمات فاضلابی به مانند حفر چاه ، لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، لایروبی چاه و غیره می باشیم در اولین تماس پاسخ شما داده می شود . اگر چاه فاضلاب شما نیاز به برسی وضیعت دارد و یا اگر چاه فاضلابی شما نیاز به تعویض کول گذاری در شرق تهران دارد همین الان با شرکت برادران جعفری در شرق تهران تماس بگیرید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+