رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی تهران نظام آباد

فهرست مطالب

لوله بازکنی نظام آباد را به صورت شبانه روزی از شرکت خدمات رسانی برادران جعفری دریافت نمایید. اگر به هر دلیلی یکی از لوله های فاضلابی آشپزخانه، سرویس بهداشتی، حمام، پارکینگ، تراس یا سایر لوله های فاضلابی دچار گرفتگی شده باشد، می توانید از شرکت لوله بازکنی نظام آباد فوری ترین درخواست ها را برای دریافت لوله بازکن ثبت نمایید.

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه فنر برقی قوی در نظام آباد
 • رفع بوی بد فاضلاب از لوله کشی فاضلاب در محدوده نظام آباد تهران
 • تخلیه لوله های فاضلاب و کف تراشی به صورت تخصصی در محدوده نظام آباد تهران
شماره تماس لوله بازکن در نظام آباد چنده:؟ 09198806367
دیگر خدمات ما در محدوده نظام آباد تهران:؟ تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی چاه و لوله کشی
بهترین خدمات برای جلوگیری از گرفتگی:؟ استفاده از محلول لوله بازکن تک به صورت ماهانه
ساعت خدمات رسانی برای ارسال چاه بازکن در نظام آباد:؟ 24 ساعته بدون تعطیلی

سخت ترین مشکلات گرفتگی لوله فاضلاب را که سرویسکار عادی نمی تواند باز کند را به ما بسپارید تا خیلی فوری و در کمترین زمان این نوع مشکل را باز کنیم.

لوله بازکنی نظام آباد

رفع گرفتگی و لوله بازکنی تضمینی لوله های فاضلابی در سراسر مناطق نظام آباد را به حرفه ای ترین سرویسکاران لوله بازکن در نظام آباد ارائه بدهید. شماره چاه بازکن و لوله بازکنی را در سراسر منطقه شرق تهران همین الان می تونید پیدا بکنید. رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری و خرابکاری به صورت شبانه روزی در منطقه نظام آباد با مؤسسه خدماتی برادران جعفری ارائه می شود.

لوله-بازکنی-نظام-آباد
لوله بازکنی و چاه بازکنی نظام آباد فوری و تضمین

گرفتگی لوله های ساختمان، یک معضل جدی

یکی از معضلاتی که در ساختمان های مختلف به وجود آمده و آنها را دچار دردسر می سازد؛ گرفتگی لوله هاست. لوله ها در ساختمان، نقش مهمی بر عهده داشته و از اجزای ضروری به شمار می آیند. با توجه به اینکه گرفتگی و خرابی لوله ها می تواند مشکلات بزرگتری را در ساختمان به وجود بیاورد؛ لذا باید نسبت به تعمیرات و بررسی دوره ای آنها اقدام نمود. با استفاده از خدماتی همچون لوله بازکنی می توان بررسی های دوره ای را انجام داده و از پیشرفت مشکلات مربوط به لوله ها جلوگیری نمود. یکی از شرکت های مجرب که خدمات لوله بازکنی در نظام آباد تهران را ارائه داده و در رفع مشکلات ذکر شده، موثر می باشد؛ شرکت لوله بازکنی برادران جعفری است.

چاه بازکنی در نظام آباد

لوله های فاضلابی به هر دلیلی در هر حداکثر 5 سال یک بار دچار گرفتگی رسوبی از لوله فاضلاب می شوند. این گرفتگی زمان مشخصی تعیین نمی کند امکان دارد در هر ساعتی از شبانه روز ایجاد بشود، بهترین راه کارهای لوله بازکنی در منزل و جستجوی لوله بازکن تضمینی در محل را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.
چاه بازکنی و لوله بازکنی شبانه روزی را در منطقه نظام آباد به مؤسسه خدماتی چاه بازکنی برادران جعفری ارائه بدهید. سخت ترین گرفتگی لوله فاضلابی را با بروز ترین روش های لوله بازکنی باز می کنیم.

چاه-بازکنی-خیابان-نظام-آباد
چاه بازکنی شبانه روزی در خیابان نظام آباد

جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده

این شرکت از نیروهای حرفه ای برای رفع مشکلات لوله از جمله گرفتگی لوله استفاده نموده و خدمات سریع و قابل قبولی را در این زمینه ارائه می دهد. لذا می توانید مشکلات خود را به شرکت ما سپرده و از یک معضل بزرگ، نجات پیدا کنید. اگر خطر گرفتگی لوله ها را جدی نگرفته و نسبت به این موضوع، بی توجهی نشان دهید؛ در آینده با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد. مشکلاتی که نیازمند صرف هزینه کلان جهت برطرف شدن می باشند.

چرا باید خدمات لوله بازکنی را تنها از شرکت های مجرب بخواهیم؟

اگر خدمات لوله بازکنی را از شرکت های حرفه ای و معتبر درخواست کنید؛ قطعا با نتایج بهتری روبرو خواهید شد. این شرکت ها تجربه لازم برای انجام اموری همچون رفع گرفتگی لوله ها را به دست آورده و با توجه به مهارت بالای خود، سرعت انجام کار را افزایش می دهند. ضمنا با سپردن کار به چنین شرکت هایی، از نظر هزینه نیز برد خواهید کرد.

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری که خدمات لوله بازکنی را در اکثر نقاط تهران از جمله نظام آباد انجام می دهد؛ نمونه ای از این شرکت های حرفه ای است. مجموعه ای که در کنار ارائه خدمات سریع و به موقع، به فکر مشتریان خود بوده و به همین دلیل، هزینه معقولی را از آنها اخذ می کند.

لوله بازکنی خیابان نظام آباد

لوله بازکنی نظام آباد با بهترین نوع تجهیزات جهت باز کردن لوله ایفای خدمات بدون استفاده از مواد شیمیایی مضر، برای باز کردن لوله های (( لوله بازکنی سرویس بهداشتی، لوله بازکنی حمام، لوله بازکنی سینک ظرف شویی و غیره )) در کمترین زمان خدمات لوله بازکنی در نظام آباد با کمترین هزینه بهترین تجهیزات را برای باز کردن لوله شما استفاده میکنند. تا بدون آسیب رساندن به لوله گرفتگی حل بشود.

لوله بازکنی در نظام آباد
چاه بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در نظام آباد

لوله بازکنی با دستگاه

یکی از روش هایی که برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب به صورت عمومی استفاده می شود استفاده از دستگاه و سرویسکار لوله بازکن متخصص است. ما از بروز ترین دستگاه های چاه بازکنی برای رفع گرفتگی سریع و بدون کثیف کاری استفاده می کنیم. در ادامه توضیحات بهترین دستگاه های لوله بازکنی و چاه بازکنی مؤسسه خدماتی برادران جعفری را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

دستگاه لوله بازکنی فنری:

دستگاه فنری یکی از پر کاربرد ترین وسیله در رفع گرفتگی و چاه بازکنی فاضلابی محسوب میشود. این دستگاه قابلیت به باز کردن هر نوع لوله ای می باشد، قابلیت حمل بسیار آسان را دارد. با فنر هایی که روی آن نصب میشود اجازه باز کردن هر نوع لوله ای را به این دستگاه می دهد یکی از مجهز ترین و بروز ترین دستگاه در خدمات ما  محسوب میشود.

دستگاه لوله بازکنی پمپ فشاری:

قابلیت این دستگاه پمپی برای فشار هوا به باز کردن لوله استفاده میشود. در گرفتگی های قابل متحرک مانند گرفتگی از نوع مصالح ساختمانی یا اشاء و غیره باشد. برای باز کردن لوله های توالت، سینک ظرفشویی، کفشور پارکینگ و حیاط انجام میشود که این دستگاه قادر به باز کردن آن می باشد.

دستگاه لوله بازکنی پمپ مکنده: 

دستگاه چاه بازکنی پمپ مکنده در مواقعی استفاده می شود که باید گرفتگی لوله فاضلاب را به سمت ورودی بکشیم. استفاده های این دستگاه ها در چاه بازکنی کاربرد دارد و هم در بیرون کشیدن و سایل قیمتی از لوله فاضلابی کاربرد زیادی دارد.

لوله بازکنی بدون کثیف کاری و خرابکاری در نظام آباد

اگر اصلی ترین ملاک شما برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی جلوگیری از کثیف کاری می باشد با بهترین مؤسسه خدماتی چاه بازکنی برادران جعفری در منطقه نظام آباد تماس بگیرید. یکی از اصلی ترین نکات مثب این مؤسسه استفاده درست از سرویسکاران و تجهیزات لوله بازکنی حرفه ای می باشد. برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری و خرابکاری همین الان با ما در منطقه نظام آباد تماس بگیرید.

بهره مندی از تکنولوژی های نوین

اگر تا به حال، جستجوی بسیاری در رابطه با شرکت لوله بازکنی در نظام آباد تهران انجام داده اید؛ اما نتایج مناسبی دست نیافته اید؛ پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده از خدمات شرکت لوله بازکنی برادران جعفری استفاده کنید. این مجموعه علاوه بر اینکه باعث مدیریت هزینه ها از سوی شما خواهد شد؛ بلکه با بهره مندی از تکنولوژی های نوین، بهترین شیوه جهت رفع گرفتگی لوله ها را ارائه می دهد. یکی از مشکلاتی که شرکت های نامعتبر داشته و به همین دلیل افراد را دچار دردسرهای بیشتر می سازند؛ استفاده از روش های قدیمی است.

ساختمان ها دیگر مانند گذشته ساخته نشده و فرآیند ساخت و ساز آنها فرق کرده است. این موضوع روی ساختار لوله کشی نیز تاثیر نهاده و آن را دچار تغییراتی نموده است. لذا به محض وقوع مشکل در لوله ها، باید از تکنولوژی های جدیدتر استفاده نمود؛ چون روش های قدیمی، پاسخگوی حل این مشکلات نخواهند بود. شرکت برادران جعفری با واقف بودن به این حقیقت، خدمات لوله بازکنی در نظام آباد تهران را ارائه می دهد.

دارای تجهیزات لوله بازکنی قابل حمل

مجموعه فوق علاوه بر اینکه شیوه های جدید و کارآمد را جهت رفع گرفتگی لوله ها به کار می برد؛ از تجهیزات قابل حمل نیز برخوردار می باشد. تجهیزاتی که دسترسی به آنها آسان است. به همین دلیل، نیروهای شرکت به محض درخواست از سوی مشتری، سریعا برای خدمتگزاری حاضر شده و به رفع مشکل می پردازند.

حاوی مجوزهای لازم لوله بازکنی

به نظر شما بهترین شرکت لوله بازکنی در نظام آباد تهران باید دارای چه شاخصه مهمی باشد تا بتوانید روی خدمات آن، حساب باز کرده و به آن اعتماد کنید؟ این شرکت از شاخصه های مختلفی برخوردار است. مهمترین آن، برخورداری از مجوزهای لازم در این حوزه می باشد. شرکت ما، مجوزهای مورد نیاز جهت ارائه خدمات مختلف لوله بازکنی را اخذ نموده و تمامی خدمات را در قالب قانونی و مجاز انجام می دهد. لذا می توانید با خیال آسوده از ما خدمات دریافت کرده و مشکلات مربوط به لوله های ساختمانی را حل نمایید.

لوله بازکنی شبانه روزی در نظام آباد

یکی از اصلی ترین مواردی که باعث جلب توجه مشتریان در لوله بازکنی شده است ارائه خدمات رفع گرفتگی به صورت شبانه روزی می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به چاه بازکنی فوری و تضمینی در منطقه نظام آباد دارید با ما به صورت شبانه روزی می توانید تماس بگیرید.
چاه بازکنی شبانه روزی در نظام آباد، رفع گرفتگی شبانه روزی در منطقه نظام آباد و حومه این منطقه را به متخصصین چاه بازکن شبانه روزی در شرق تهران ارائه بدهید.

رفع بوی بد فاضلاب در نظام آباد 

بوی نامطلوب ( بد ) فاضلاب یکی از مشگلاتی می باشد که برای رفع گرفتگی اکثر مردم درخواست نیروی لوله بازکن می کنند. اگر می خواهید در منزل خود به صورت حرفه ای و تخصصی بدون صرف هزینه لوله بازکنی و رفع بوی بد از لوله های فاضلابی بکنید با مؤسسه همیشه آنلاین برادران جعفری همین الان تماس بگیرید.
استفاده از جوش شیرین ، آب نمک و آب گوره یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین راه کار ها برای رفع گرفتگی و جلوگیری از رسوب گیری لوله فاضلابی می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به چاه بازکنی تخصصی یا نیاز به مشاوره فوری در رابطه با رفع گرفتگی دارید با مؤسسه همیشه آنلاین برادران جعفری تماس بگیرید.

لوله-بازکنی-لوله-فاضلاب
لوله بازکنی لوله فاضلاب اصلی تضمینی در منطقه نظام آباد

لوله بازکنی لوله فاضلاب در نظام آباد

رفع گرفتگی لوله فاضلاب اصلی با دستگاه فنر تضمینی در منطقه نظام آباد تهران با گروه مجرب برادران جعفری انجام می شود.
ارسال لوله بازکن در 15 دقیقه به نظام آباد شمالی و جنوبی رفع گرفتگی لوله فاضلاب با بروز ترین دستگاه ها و حرفه ای ترین نفرات در منطقه نظام آباد ارائه می شود.

اگر لوله فاضلاب اصلی شما دچار گرفتگی شده است با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق تهران تماس بگیرید.
نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب اصلی: اگر لوله فاضلاب اصلی دچار گرفتگی بشود یا حجم رسوب در لوله های فاضلاب اصلی بالا برود سرعت تخلیه آب از لوله های منازل و غیره پایین می رود.
اگر می خواهید لوله فاضلاب شما در هر قسمتی بدون آسیب 100 درصد تضمینی و با هزینه مناسب باز بشود با شرکت لوله بازکنی در نظام آباد تماس بگیرید.

قیمت لوله بازکنی در نظام آباد

هزینه لوله بازکنی و چاه بازکنی در منطقه نظام آباد چقدر می باشد؟
اگر می خواهید هزینه دقیق اتحادیه لوله بازکنی را دریافت نمایید همین الان با ما تماس بگیریn. رفع گرفتگی و چاه بازکنی یا قیمت تضمینی و پایین تری از نرخ همکاران در منطقه نظام آباد ارائه می شود.
لطفا و لطفا توجه نمایید: قبل از درخواست سرویسکار لوله بازکن از هر مؤسسه ای یا نفرات لوله بازکن سیار در هر منطقه ای قیمت لوله بازکنی را طی نمایید.

خدمات تخلیه و لایروبی چاه در لوله بازکنی نظام آباد 

خدمات فنی لوله بازکنی در نظام آباد خدماتی لوله بازکنی به همراه تخلیه چاه و لایروبی چاه هم انجام می دهد . تخلیه چاه تضمینی و بدون کثیف کاری در نظام آباد با بروز ترین تانکر های امروزی بدون ایجاد بوی نامطلوب در محیط و کثیف کاری انجام می شود . ارائه خدمات تخلیه اه و لایروبی چاه فاضلاب را در منطقه نظام آباد به گروه مجرب و حرفه ای باتجربه مؤسسه خدماتی برادران جعفری ارائه بدهید .
همچنین می توانید از صفحه لوله بازکنی نارمک ما بازدید داشته باشید.

رفع گرفتگی لوله فوری در نظام آباد 

با داشتن نیروی مجرب کاری و تجهیزات پیشرفته  بعد از تماس شما . سرویسکاران ما در کمتر از 10 دقیقه به محل میرسند. با وسیله موتور سیکلت برای ارائه سریع خدمات بدون ماندن در ترافیک انجام میشود. با تجهیزات پیشرفته بدوندردسر در کمترین زمان بهترین خدمات انجام میشود. لوله بازکنی فوری در نظام در سراسر شبانه روزی بدون هزینه رفت و برگشت انجام میشود . با کمترین هزینه بهترین کار را از ما بخواهید.

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی در نظام آباد

باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی بدون آسیب و کثیف کاری را به مؤسسه چاه بازکنی شبانه روزی در نظام آباد ارائه کنید. باز کردن گرفتگی توالت فرنگی با فنر های مخصوص آن در نظام آباد انجام میشود، توالت فرنگی به ظربه بسیار حساس می باشد و ممکن است دچار شکستگی بشود. پس باید با فنرهای مخصوص توالت فرنگی گرفتگی باز شود.
مؤسسه خدمات فنی در نظام آباد تنها شرکتی می باشد که فنر مخصوص توالت فرنگی را دارد . این فنر با نرمی و ظربه ای بودن می تواند لوله را بدون فشار و تراش باز کند.

شماره تماس لوله بازکنی در نظام آباد
لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در منطقه نظام آباد را به ما بسپارید

رفع گرفتگی و لوله بازکنی ارزان قیمت

اگر به دنبال قیمت بروز و قانونی لوله بازکنی ، باز کردن لوله فاضلاب با فنر و هر دستگاهی را همین الان استعلام کنید با ما تماس بگیرید. ارائه قیمت چاه بازکنی با نرخ اتحادیه به صورت شبانه روزی ارائه می شود. سرویسکاران چاه بازکن مؤسسه خدماتی برادران جعفری با ارزان ترین هزینه لوله بازکنی در سراسر منطقه شرق تهران ارائه خدمات چاه بازکنی می کنند.

لوله بازکنی کاسه توالت ایرانی در نظام آباد

رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله شترگلویی کاسه توالت ایرانی ، باز کردن لوله تخلیه کاسه توالت ایرانی، چاه بازکنی لوله فاضلاب توالت، لوله بازکنی سرویس بهداشتی 100 درصد تضمینی در منطقه و خیابان نظام آباد.
اکثر گرفتگی های لوله فاضلاب کاسه توالت ایرانی در بخش سرویس بهداشتی در ناحیه شترگلویی دچار گرفتگی می شود. اگر می خواهید لوله فاضلاب توالت ایرانی خود را بدون کثیف کاری و با تجهیزات کامل با ارائه فاکتور باز کنیم همین الان با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران تماس بگیرید.

لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا در تهران

یکی از تجهیزات لوله بازکنی که در چندین سال اخیر برای رفع گرفتگی تمیز و بهداشتی وارد بازار خدمات اه بازکنی شده است دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا می باشد.
مزیت دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا: رفع گرفتگی تمیز، رفع گرفتگی و لوله بازکنی بدون نیاز به دستگاه فنر، باز کردن لوله فاضلاب بدون بالا زدن بوی بد، چاه بازکنی انواع لوله فاضلاب در هر چرایطی
معایب دستگاه تراکم هوا: این دستگاه فقط توانایی این را دارد که گرفتگی های با قدرت ضعیف را باز کند.
در چه مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟ توصیه شرکت لوله برادران جعفری در رابطه با محل استفاده فقط به لوله فاضلاب سینک ظرفشویی، توالت فرنگی و لوله های فاضلابی که مانند لوله پایین لوله سینک دستشویی می شود تبدیل به دستگاه زد.
آیا می توان با این دستگاه در منزل به صورت دستی لوله بازکنی انجام داد؟ بله شما می توانید در هر منطقه از استان تهران دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا را طحیه نمایید و در هنگام گرفتگی لوله به راحتی از این دستگاه در منازل استفاده نمایید.

دیگر خدمات شرکت در منطقه نظام آباد

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران با بیش از 30 سال سابقه خدماتی لوله بازکنی و تخلیه چاه تمامی تلاش خود را می کند که تمامی مشتریان از ما در زمینه قیمت و کیفیت لوله بازکنی راضی باشند.

 • لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در منطقه نظام آباد
 • تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های مختلف در منطقه نظام آباد
 • حفر چاه فاضلاب فوری و تضمینی در منطقه نظام آباد
 • لایروبی چاه فاضلاب با نفرات ایرانی و با دستگاه مکنده در منطقه نظام آباد
 • چاه بازکنی چاه فاضلاب در خیابان نظام آباد
 • ارسال فوری لوله بازکن در کمتر از 15 دقیقه به سراسر مناطق
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با پتیبانی چند ماهه

شماره تماس لوله بازکن چاه بازکن در نظام آباد

اگر می خواهید همین الان به صورت تضمینی در کمتر از 20 دقیقه سرویسکار چاه بازکنی در منطقه نظام آباد آماده ارائه خدمات رفع گرفتگی بشود با مؤسسه همیشه آنلاین چاه بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

65 پاسخ

 1. من انگشتر نامزدیم افتاد تو دستشویی چیکار باید بکنم تو رو خدا کمکم کنید دارم دیونه میشم میشه در آوردتش؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام ععزیز اگه زیادی تلاش کنید احتمال داره بره پایین اگه میتونید ببینید با یه سیمی اینا بیرون بکشید در غیر این صورت اگر می خواین با اطمینان بیرون بیاد با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا براتون سرویسکار ارسال کنیم بدون دردسر توی 5 دقیقه انگششترتونو بیرون بکشیم .

 2. سلام و خسته نباشید ارض میکنم
  اقای جعفری خیلی ممنونم که امدید و لوله
  ما را باز کردین واقعا به این میگن لوله بازکنی
  ماهر
  ممنون که ذحمت کشیدید و امدید

 3. سلام
  داداش داداش ما در اطرافات
  کرج ها هستیم خواستم ببینم
  اونجا هم لوله بازکنی دارین
  تنها مانیستیم اینجا که بگین
  ما برای یه نفر بیاییم اونجا
  دوعدد از همسایه هم اینجا لولشون
  گرفته شده است
  برای ما لوله اشپز خانه مان گرفته
  و برای همسایه اولی حماکم و اون
  یکی لوله حیاطشان اگه ذحمت
  نمیشه بیایید بازش کنید
  خیلی خیلی ممنون میشم
  که فوری خودتون را برسونید

 4. سلام
  خیلی خیلی ممنونم که دیروز
  تو اون ئوقت اومدید لوله مارا
  باز کردین خیلی خیلی ممنونم به
  خاطر اینکه شما هم مثل این لوله بازکن هایییی
  که توی صفحه اول بودن نیستیدزنگ زدیم بر نداشتن
  مثلا گفتن که شبانه روزی هستش ولی نه اینجور نیستش
  اولش فک کردم شما همنمیایی ولی کارکنانتون
  رسیدن وگفتن که از طرف لوله بازکنی
  برادران جعفری هستیم خیلی خیلی ممنونم
  باتشکر

 5. کارتون عالیه زنجیرم وقتی افتاد داخل چاه حموم
  چاه داخل وان بود
  هرچقدر نگاه کردم دیده نمیشد کاملا ناامید بودم که شمارو پیدا کردم
  وقتی تشریف اوردین بعید میدونستم در بیاد زنجیرم
  وبا کمال نا باوری شا زنجیرم رو در اوردین
  کلا پنج دیقه بیشتر طول نکشید ممنونم از خدماتتون

  1. تراش لوله فاضلاب ریختن آب نمک داخل لوله از اصلی ترین روش های از بین بردن بوی بد می تونه باشه ولی بهترین روش فنر زنی هست که بوی بد کامل و تضمینی از بین می بره

 6. سلام بسیار عالی سرویسکاری که از طرف شرکت شما میاد واقعا کارش رو بلده تخصص وتجربه مهمترین چیزی هست که باعث میشه من شرکتی رو برای استفاده از خدماتش انتخاب کنم.

 7. بنظر من یکی از بهترین شرکت هایی هستبد که در حوضه لوله بازکنی و تخلیه چاه تونستید به من کمک کنید ممنونم.

 8. سلام مرسی از اینکه کار مارو خیلی تمیز انجام دادین فقط یه سوالی که داشتم شما به مناطق دیگر تهران سرویس دهی دارین؟

  1. سلام بله سراسر تهران و کرج رو از نظر خدمات لوله بازکنی حفر چاه و تخلیه چاه فاضلاب پوشش می دیم

  1. سلام عزیز خودنون هر چقدر میتونید آب نمک با آب جوش داخل لوله بریزید در صورت باز نشدن می تونید با ما تماس بگیرید یا نیروی حرفه ای برای ارائه خدمات به محل شما ارسال نماییم یا راحل نسبط به گرفتگی به شما عزیزان ارائه کنیم

 9. ممنونم بابت شبانه روزی بودن کارتون نصفه شب بود لولمون ترکید زنگ زدم هیچ کس برنداشت ولی شرکت شما باز بود….

  1. ((لوله بازکنی تخلیه چاه شبانه روزی و فوری در نظام آباد شرق تهران ارائه می شود ))

   شبانه روزی حتی ایام تعطیلات ۱۵ درب منزل
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   ((بازکردن لوله های توالت ایرانی فرنگی آشپز خانه حیاط پشت بام پارکینگ و غیره…..))
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   بارعایت تمام پروتکل های بهداشتی
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   تخلیه چاه با تانکر های دوازده هزار لیتری و شش هزار لیتری
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   بازکردن لوله های سیمانی روسوب گج و غیره……

   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   صد درصد تضمینی
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   دارای فنر های متفاوت
   ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

   تماس از شما خدمت از ما

 10. سلام قیمت دستگاه تراکم هوا چنده ؟
  چون که اتحاد های دیگه اومدن بازدید کردن کفتن که با اون مشکلتون حل میشه

  1. سلام و خسته نباشید ورود بابت نظرتون قیمت لوله بازکنی به دستگاه تراکم هوا همون با دستگاه لوله بازکنی فنری یکی ۸۰ هزار تومان محسوب میشه ولی باید از محل گرفتگی شما بازدید بشه تا قیمت دقیق برای شما ارائه بشه �سسه برادران جعفری به صورت شبانه‌روزی با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات شاه باز کنی و رفع گرفتگی لوله های فاضلابی شما در سراسر مناطق تهران میباشد
   https://lolehbazkonii.com/tehransar-opening-pipe/

 11. سلام برای رفع بوی بد دستشویی آپارتمان چه راهکاری دارید؟ چه کارهایی انجام میدید اصلا میتونید رغعش کنید یا نه؟
  من تو شرق تهران هستم اونجا هم میتونید کسی رو بفرستید؟

 12. سلام ببخشید دستشویی تو راه خونه قرار داره و تابستون ها بوی خیلی بدی داره ولی زمستون ها اوکی اگه میشه راهنمایی کنید تا چطور ب رو برطرف کنیم و علت اینکه فقط این مشکل برای تابستون ها پیش میاد چیه؟

 13. سلام و خسته نباشید
  یه سوال داشتم ازتون که ایا کار شما تضمینی هستش
  ضمانتش چندین ساله است ایا برا کارتون فاکتور هم میدین/؟/

 14. سلام و عرض ادب خدمت تمامی کارکنان شرکت لوله بازکنی برادران جعفری
  و از سایت بسیار خوب و مفیدتون هم قدر دانی میکنم.

 15. خسته نباشید
  انگشترم افتاده بود تو لوله کف آشپزخانه متاسفانه اب هم ریختم روش خودم نتونستم در بیارم با شما تماس گرفتم واقعا از شما ممنونم سرویسکارتون اومد و انگشتر رو با ابزارش درآورد.

 16. سلام و عرض ادب آقا یه سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  ما تازه اسباب کشی کردیم ساختمانمون نو و تازه تاسیس هستش. ولی کلا راه آب سرویس بهداشتی و حمام بستس و هر چقدر آب میریزیم پایین نمیره در حالی که هیچ استفاده ای نشده که بخواد بگیره اطرافیان میگن که ممکنه موقع کار مصالح ساختمانی ریخته شده باشه و لوله ها کیپ شدن میخواستم ببینم این حرف درسته ممکنه که این اتفاق افتاده باشه؟
  واینکه اگه اینجوری باشه چطوری باید درستش کنیم برا اینکه من هیچ سر رشته ای از این کار ندارم و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم و اینکه اصلا نمیخوام هیچ کنده کاری و خرابکاری بشه فقط اینکه امکانش هست با فنر زدن مشکل حل بشه یانه؟
  خواهش میکنم جواب بدید خیلی نگرانم
  معذرت میخوام که خیلی طولانی شد
  تشکر.

  1. سلام خدمت شما مشتری عزیز
   اول اینکه برای رفع و تشخیص این نوع مشکل باید سرویسکار حضوری خدمت شما ارسال بشود
   این نوع مشکل از ریختن سیمان یا مصالح ساختمانی به لوله فاضلاب بعد از اتمام کار است
   و احتمال خیلی زیاد که سرویسکاران لوله بازکن ما این نوع مشکل را با کمترین کثیف کاری و بدون کنده کاری رفع بکنند.

 17. آقا دستتون درد نکنه اومدید و گرفتگیه سرویس بهداشتیمون رو رفع کردید من سالهاست که مشتری شما هستم و نهایت رضایت رو دارم خیلی ممنون از شرکت خوبتون 👌🏻

  1. سلام امکان داره چند روز آینده با گرفتگی لوله فاضلاب روبه رو بشوید
   اگه محتوا سایتمون رو مطالعه کرده باشید متوجه خواهید شد که یکی از دلایل و علائم گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایجاد همین صدا است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *