لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد 

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی و ارزان قیمت می باشد
اگر گرفتگی فاضلاب دارید همین الان با شرکت چاه بازکنی جنت آباد تهران تماس بگیرید

     44173983
   22981856
    66968120
    77379673
09198806367 تماس مستقیم

لوله بازکنی
خدمات شبانه روزی تخلیه چاه و لوله بازکنی جنت آباد با ارزان ترین هزینه می باشد .

>>09190596238<<

لوله بازکنی جنت آباد در غرب تهران
لوله بازکنی جنت آباد بهترین خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را برای شما عزیزان فراهم کرده است .

لوله بازکنی در جنت آباد

رفع گرفتگی و لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب را به صورت شبانه روزی در جنت آباد شمالی و جنت آباد جنوبی با بهترین دستگاه های چاه بازکنی در هفت روز هفته ارائه می شود . اگر می خواهید همین الان سرویسکار لوله بازکن سیار را دریافت مشاوره و بازدید رایگان بکنید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری در این منطقه تماس بگیرید .

لوله بازکنی خیابان جنت آباد

چگونه در خیابان و منطقه مخصوص جنت آباد لوله بازکن شرکتی با قیمت منصفانه پیدا کنیم ؟ شما می توانید به شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق غرب تهران مخصوصا این منطقه اعتماد کاملی هم از نظر حرفه ای بودن سرویسکار و هم نظر استاندارد بودن قیمت لوله بازکنی دریافت نمایید .
باز کردن لوله فاضلاب ارزان قیمت در این منطقه و محدوده این منطقه باعث افزایش اعتبار شرکت لوله بازکنی برادران جعفری از 30 سال گذشته تا به امروز شده است .

نمونه خدمات فاضلابی در جنت آباد 

 • لوله بازکنی جنت آباد
 • چاه بازکنی در جنت آباد
 • لوله بازکنی غرب تهران
 • تخلیه چاه در جنت آباد
 • حفر چاه فاضلاب در جنت آباد
 • لایروبی چاه فاضلاب در جنت آباد
 • لوله بازکنی فوری و ارزان قیمت در جنت آباد
 • لوله بازکنی غرب تهران
 • حفر چاه در غرب تهران
 • تخلیه چاه غرب تهران
 • ترمیم چاه ریزشی در جنت آباد
 • لوله کشی منزل در جنت آباد
 • ترمیم چاه ریزشی در جنت آباد
 • تشخیص نتشی لوله و تشخیص ترکیدگی لوله در جنت آباد
 • کول گذاری چاه فاضلاب در جنت آباد
 • هر نوع خدماتی مرتبط به چاه فاضلاب یا لوله کشی فاضلابی باشد از صفر تا 100 به صورت تضمینی انجام می دهیم . بهترین سرویسکاران چاه بازکنی و لوله بازکنی را به صورت شبانه روزی را در جنت آباد می توانید از ما دریافت نمایید .<

  /li>

لوله بازکنی شبانه روزی جنت آباد ارزان قیمت

ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی %100 تضمینی در سراسر مناطق جنت آباد به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت با مجرب ترین سرویسکاران چاه بازکنی ارائه می شود . رفع مشگل گرفتگی یکی از اصلی ترین مشغله های شغلی شرکت لوله بازکنی جنت آباد می باشد . دیگر از این به بعد نگران گرفتگی هر یک از لوله های فاضلابی و باز کردن با قیمت مناسب لوله بازکنی نباشید .
لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران مخصوصا در منطقه جنت آباد به صورت شبانه روزی با گروه مجرب خدماتی ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه می کند . در ایام تعطیل و غیره نگران ارسال فوری سرویسکار نباشید ، رسیدن سرویسکار به محل شما در کمتر از 15 دقیقه می باشد .

چاه بازکنی جنت آباد شمالی و جنوبی

چاه بازکنی شبانه روزی و بازدید رایگان در جنت آباد شمالی و جنوبی به صورت کاملا فوری و در هفت روز هفته ارائه می شود .
رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله فاضلاب ساختمان ، چاه بازکنی لوله فاضلاب توالت فرنگی ، چاه بازکنی لوله فاضلاب کاسه توالت ایرانی ، چاه بازکنی لوله فاضلاب کفشور حمام ، چاه بازکنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی ، چاه بازکنی شبانه روزی در جنت آباد ، چاه بازکنی با قیمت اتحادیه در جنت آباد با مؤسسه لوله بازکنی جنت اباد بهترین خدمات را بدون کثیف کاری و خرابکاری تجربه نمایید .

لوله بازکنی در جنت آباد شمالی

لوله بازکنی با بهترین دستگاه های چاه بازکنی در جنت اباد شمالی ارائه می شود . خدمات لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه فاضلاب ، لایروبی چاه فاضلاب در منطقه جنت اباد شمالی به صورت شبانه روزی با افراد متخصص چاه بازکن و متخصص چاه کن انجام می شود .

لوله بازکنی جنت آباد جنوبی

لوله بازکنی جنت آباد جنوبی بدون واسطه و به صورت شبانه روزی می باشد ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه بدون کثیف کاری و خرابکاری در منطقه جنت آباد جنوبی ارائه می شود .
بهترین سرویسکار لوله بازکن در جنت آباد را همین الان برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب خود استخدام بکنید . در کمترین زمان بهترین سرویسکار چاه بازکنی را برای ارائه خدمات فاضلابی به شما عزیزان ارسال می نماییم .
شماره چاه بازکن ، شماره لوله بازکن سیار و شبانه روزی را در منطقه جنت آباد شمالی و جنوبی همین الان دریافت نمایید .

لوله بازکنی سینک دستشویی در جنت آباد

بسیار کم مشگل گرفتگی لوله سینک دستشویی ایجاد می شود که نیاز به سرویسکار باشد تا گرفتگی را باز بکند .
اگر در منطقه جنت آباد و مناطق حومه به هر دلیلی سینک دستشویی یا سینک ظرفشویی شما دچار گرفتگی بشود می توانید با ما تماس بگیرید .
برای رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی وسیمک دستشویی با دستگاه مخصوص بدون نیاز به فنر و کثیف کاری همین العان با ما در این منطقه تماس بگیرید

لوله بازکنی لوله ناودانی در جنت آباد

اکثر گرفتگی های لوله فاضلاب ناودانی در فواصل بارندگی به مانند زمستان و بهار بیشتر به چشم می زند و حساسیت بالایی دارد .
یکی از این حساسیت ها اگر در فصل زمستان لوله کفشور ناودانی گرفته خود را باز نکنید باعث آسیب به سخف و لوله تخلیه می شود . شرکت چاه بازکنی برادران جعفری در جنت آباد با دستگاهی پیشرفته کاملا تضمینی و ارزان قیمت لوله ناودانی شما را با ارائه فاکتور باز می کند .

لوله بازکنی لوله شترگلویی توالت

با توجه به تجربه و دستگاه های فنر دوربینی اکثر گرفتگی های لوله فاضلاب سرویس بهداشتی مخصوصا توالت ایرانی در بخش شتر گلویی ایجاد می شود . به صورت کاملا تضمینی ما لوله شترگلویی تواالت شما را تراش می دهیم و به مانند روز اول با تخلیه آسان بدون گیر به شما عزیزان تحویل می دهیم .

درآوردن وسایل قیمتی از لوله فاضلاب در لوله بازکنی جنت آباد

در اکثر مواقع به هر دلیل و شرایطی وسایل قیمتی به مانند گردنبند طلا ، گوشواره ، انگشتر نامزدی ، ساعت نامزدی ، مدارک و دیگر موارد به هر دلیلی داخل لوله فاضلاب کاسه توالت یا هر یک از بخش های لوله کشی می شود . اگر می خواهید بدون خرابکاری و کثیف کاری در کمترین زمان با پیشرفته ترین تجهیزات وسایل ارزشی شما را از چاه فاضلاب و لوله فاضلاب به آسانی بیرون می کشیم .

اولین قدم بعد از گرفتگی لوله فاضلاب در جنت آباد

اگر دچار گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه جنت آباد به هر دلیلی شده اید یا به صورت دستی یا با درخواست فوری سرویسکار گرفتگی را در ساعات اولیه باز بکنید . در غیر این صورت در گذر زمان گرفتگی سخت تر شده و باعث افزایش هزینه برای لوله بازکنی جنت اباد می شود .
سریع ترین سرویسکار لوله بازکنی را در منطقه جنت آباد در کمتر از 15 دقیقه برای ارائه خدمات بعد از تماس شما ارسال می کنیم .
همین الان برای ارائه مشاوره و بازدید رایگان برای ارائه قیمت لوله بازکنی با شماره زیر تماس بگیرید

حفرر چاه جنت آباد
حفر چاه فاضلاب شبانه روزی با ارزان ترین هزینه در جنت آباد

حفر چاه فاضلاب در جنت آباد شمالی و جنوبی

شماره چاه کن در جنت آباد ، شماره مقنی چاه کن فاضلاب در جنت آباد ، شماره چاه کن با دستگاه در جنت آباد را در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از مؤسسه لوله بازکنی جنت اباد دریافت نمایید . حفر چاه فاضلاب دستی و حفر چاه فاضلاب با دستگاه ، حفر چاه فاضلاب تضمینی و ارزان قیمت در جنت اباد را با متخصص ترین مقنیان چاه کن فوری در منطقه جنت اباد دریافت نمایید .
حفر چاه فاضلاب با خاک برداری مستقیم در جنت آباد ، حفر چاه فاضلاب بدون کثیف کاری در جنت اباد ، حفر چاه فاضلاب ارزان قیمت و فوری در جنت آباد ، حفر چاه فاضلاب با کارکنان و مقنیان ایرانی ، حفر چاه فاضلاب با مقنیان افغانی و چینی در منطقه جنت آباد تهران ارائه می شود .

تخلیه چاه شبانه روزی
خدمات تخلیه چاه لایروبی چاه در جنت آباد

تخلیه چاه فاضلاب در جنت آباد شمالی ، جنوبی

تخلیه چاه فاضلاب بدون کثیف کاری و خرابکاری در جنت آباد شمالی و جنوبی ، تخلیه چاه فاضلاب %100 تضمینی و ارزان قیمت با نیروی مبتکر و باتجربه در منطقه جنت آباد ارائه می شود . پوشش ماشین های تخلیه چاه در مرکز ، شمال و جنوب جنت آباد به صورت شبانه روزی ارائه می شود .
تخلیه چاه با تانکر ، تخلیه چاه با ماشین ساکشن معمولی و فوق قوی ، تخلیه چاه کوچیک توالت با نیسان تخلیه ، تخلیه چاه فاضلاب بدون ریختن حتی یک قطره آب فاضلاب از لوله های فاضلابی انجام می شود .

قیمت لوله بازکنی در جنت آباد

آیا نیاز به استعلام قیمت لوله بازکنی دارید ؟ آیا سرویسکار لوله بازکنی در جنت اباد از شما قیمت زیادی برای رفع گرفتگی درخواست کرده است ؟ و آیا می خواهید قیمت لوله بازکنی اتحادیه را به صورت تمام وقط و دائمی دریافت نمایید . همین الان با مؤسسه لوله بازکنی جنت اباد برای ارائه مشاوره قیمت لوله بازکنی و قیمت ارسال سرویسکار چاه بازکن تماس بگیرید .
اگر می خواهید از قیمت های لوله بازکنی در منطقه خود بیشتر مطلع بشوید همین الان با شرکت ما می توانید تماس بگیرید ، پشتیبانه شبانه روزی و ارزان قیمت در سراسر تهران انجام می شود .

بازکردن لوله فاضلاب با دستگاه فنری در جنت آباد

باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی ، باز کردن لوله فاضلاب کاسه توالت ایرانی ، باز کردن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی با دستگاه فنر برقی بدون کثیف کاری و خرابکاری ارائه می شود . اگر می خواهید لوله فاضلاب گرفته خود را بدون کثیف کاری و با ارزان ترین هزینه همین الان باز کنید با مؤسسه لوله بازکنی جنت اباد شمالی و جنوبی به صورت فوری تماس بگیرید .

دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب در جنت آباد

اگر بیش از دو سال است که در یک مسکن معیشت خود را گذرانده اید حتما تجربه گرفتگی لوله فاضلاب در بخش لوله کشی منازل مانند لوله سینک ظرفشویی شده اید یا بالا زدن آب فاضلاب از لوله های فاضلابی در منازل مشاهده کرده اید .

در نظام مهندسی جدید لوله کشی که بیش از 10 سال است اجرا میشود تمامی شبکه های لوله کشی به یک لوله مادری وصل شده و به مبدع میرود، اگر دچار مشگل گرفتگی از لوله مادری بشوید، اگر استفاده شود، تمامی لوله های فاضلابی که در پایین ترین نقطه مسکن هستند مانند ( لوله کفشور پارکینگ یا از سینک آشپز خانه و…)  بالا میزند،  که بسیار عصاب خوردکنی دارد مخصوصا اگر مهمان داشته باشید و بوی بدی که دارد شما را آزار میدهد. پس در اولین فرست گرفتگی با ما تماس بگیرید.

لوله بازکنی جنت آباد
خدمات لوله بازکنی جنت آباد

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در جنت آباد

 • 1- رسوب و جرم بستن لوله ها :

رسوب و جرم تشگیل شده از تمامی پس مانده فوضولات در لوله های فاضلاب , از انداختن دسمال کاغذی داخل لوله باعث ایجاد جرم می شود که در گذر زمان باعث گرفتگی لوله میشود .

در لوله های آشپز خانه که از طریق سینک شستشو میشود پس مانده مواد غذایی و مواد شوینده باعث ایجاد جرم میشود .

در لوله های حمام انداختن موی بلند داخل لوله و افتادن درب شامپو و ژلت و … باعث گرفتگی میشود .

 • 2- چربی و روغن :

این نوع مواد بیشتر در لوله های سینکی مانند آشپز خانه دچار مشگل میکنند ,  زیرا بعد از شستوشوی ظروف روغنی یا چربی دار این نوع مایع وارد لوله میشود و برای شستشوی سینک بانوان از آب سرد استفاده میکنند , چربی ها در لوله از مایع به جامد تبدیل مشود و به مرور زمان پسمانده های غذایی و … را به خود جزب میکند تا لوله را بسته کند.

 • 3- ریخته شدن مصالح ساختمانی مانند : ( تیکه آجر , دوغاب سیمان , دوغاب گج , شن , ماسه و… )

در خانه های نوساز یا در دست تعمیر این امکان دارد که جزئی از مصالح ساختمانی داخل لوله گیر بکند .

برای مثال موقع کاشی کاری امکان این وجود دارد که داخل لوله دوغاب یا تیکه سنگ برود در بروز همچین مشگلی فقط باید لوله بازکنی بیاید تا مشگل شما را حل بکند .

 • 4- ریختن لوازم بهداشتی بعد از استفاده به کاسه توالت یا کفشور حمام

مانند انداختن نوار بهداشتی داخل کاسه توالت یا انداختن دستمال کاغذی به کاسه توالت و در حمام انداختن درب ژلت  یا انداختن لوازم بهداشتی دیگر که باعث گرفتگی میشوند .

لوله بازکنی جنت آباد
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در این منطقه

روش های رفع گرفتگی لوله در جنت آباد 

برای رفع گرفتگی لوله در جنت اباد روش های متفاوتی وجود دارد , که سرویسکاران مجرب لوله بازکنی برادران جعفری در جنت اباد از آن روش ها و ایده های جدید استفاده می کنند .

بهترین روش از لحاظ کارشناسان امور تاسیسات و لوله کشی برای رفع گرفتگی  لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی می باشد . که مهمترین اجزای اصلی این دستگاه خود دستگاه و انواع فنر هایی است که از آن استفاده میشود . در لوله بازکنی 4 دهه پیش تا به امروز از بهترین و جوابگو ترین دستگاه برای لوله بازکنی می باشد . این دستگاه در لوله بازکنی قابلیت های فراوانی دارد .

لوله بازکنی لوله توالت ایرانی ، لوله بازکنی لوله توالت فرنگی ، لوله بازکنی سینک ظرفشویی ، لوله بازکنی حمام ، لوله بازکنی کفشور پارکینگ و دیگر لوله های فاضلابی را می توان با این دستگاه حرفخه ای لوله بازکنی کرد.

ارائه خدمات فاضلابی در لوله بازکنی جنت آباد

اگر به دنبال خدمات فاضلابی جنت آباد هستید با مؤسسه لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید . ارائه تمامی خدمات فاضلابی از لوله بازکنی تا تخلیه چاه را با بهترین سرویسکاران در این منطقه و مناطق حومه مورد انجام می شود . رفع گرفتگی لوله فاضلاب کاملا ارزان تر از همکاران ، لوله بازکنی تضمینی با ارائه فاکتور رسمی ، مؤسسه لوله بازکنی جنت آباد در مؤسسه های خود در تهران بزرگ از باتجربه ترین و باکیفیت ترین سرویسکاران استفاده می کند .
شماره چاه بازکن ارزان قیمت در جنت اباد : 09190596238

انواع دستگاه های لوله بازکنی در جنت آباد 

 • دستگاه لوله بازکنی برقی فنری : این نوع دستگاه جزع بهترین ها در لوله بازکنی محسوب میشود . در تهران بزرگ فقط خدمات فنی برادران جعفری از این نوع دستگاه در اکثر گرفتگی ها استفاده میکند . این دستگاه در پی سالها نشان داده است که بدون هیچ کثیف کاری و تخریب لوله را باز میکند حتی اگر سخترین نوع گرفتگی باشد. اجزاع مهم این دستگاه خود دستگاه که با برق کار میکند و دارای خازن هست هیچ آسیبی به سیستم برق شما وارد نمیکند و فنر است که انواع مختلفی دارد از لحاظ طول متراژی , قطر فنر , نوع سر فنر و… میباشد .
 • دستگاه لوله بازکنی واتر جت : این نوع دستگاه اندازه ابعادی نسبتا بزرگی دارد و دارای چرخ است . از این طریق قابل حمل است و از فنری که از آن برای باز کردن لوله های سخت استفاده میشود که کار فنر انتقال قدرت ضربه ای و قدرت آبی است که از این روش لوله های که قطر بالای 15 اینچ هستند را باز میکند .
 • دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا : قابلیت این دستگاه در گرفتگی های جزئی که مصالح یا وسایل داخل لوله گیر کرده باشد با قدرت بادی که دارد آن را باز میکند .
 • دستگاه پمپ هوای مکنده ساکشن : از این دستگاه در گرفتگی لوله فاضلاب استفاده میشود . که اشیا ارزشی داخل لوله گیر کرده باشد . و آن را باید در بیاوریم . یا مثلا اشیا یا چیز دیگری داخل لوله گیر کره باشد . که راه خروجی ندارد و باید به طرف ورودی کشیده شود . از این دستگاه استفاده میکنیم این دستگاه دارای انباری مخزنی است.که بعد از درآورد اشیا به بیرون نریزد داخل انباری دستگاه برود. بدون کثیف کاری شدن اجسام .
 • مواد شیمیایی .: ( مواد شیمیایی برای لوله ها خیلی مضر است . شاید به باز کردن لوله اندکی کمک کند . ولی باعث خرابی ولایه لایه شدن لوله میشود .
  شماره لوله بازکن تضمینی و سیار در جنت اباد : 09190596238
لوله بازکنی
خدمات فنی لوله بازکنی در غرب تهران

لوله بازکنی زیر قیمت همکاران در جنت آباد 

به علت رقابتی بودن قیمت ها لوله بازکنی در سراسر تهران از کمترین قیمت های خدماتی با دستمزد بسیار کم برای لوله بازکنی جنت آباد برای  مشتری ساکن در جنت آباد ارائه میدهیم .

ارائه قیمت کم نشانه افت کار یا کم کاری نیست . بلکه برای جلب رضایت مشتری میباشد . تا در آینده با ما مشتری بشوند . ما توانسته ایم با کمترین هزینه لوله بازکنی جنت آباد بهترین خدمات را به مشتریان ارائه بکنیم .

لوله بازکنی بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی در جنت آباد 

خدمات فنی برادران جعفری به علتی که سرویسکاران فراوانی در هر منطقه دارد . مخصوصا در لوله بازکنی جنت اباد که توانسته است تا برای ارائه سرویس کارکنان شیفت بندی بشود . تا نه سرویسکاران خسته بشوند . و در رسید به محل بد قول نشوند . و هم مشتری اگر در طول شبانه روز در هر ساعتی که دچار گرفتگی شدند .برای مثال اگر از ساعت 12 به بعد با ما تماس بگیرد .

لوله بازکنی زیر 20 دقیقه در جنت آباد

سرویسکارانی که در این منطقه خدمات ایفا میکنند بسار زیاد هستند . به همین دلیل در چندی از محله های جنت آباد شعبه ایفا کرده ایم . تا در سریع ترین زمان به مشگل مشتری رسیدگی یشود .شرکت ما قادر است تمامی خدمات لوله بازکنی و چاه این منطقه را به تنهایی پوشش بدهد .

شماره لوله بازکن ، چاه بازکن در جنت اباد شمالی و جنوبی :

>>09190596238<<
>>09194104643<<
>>09920262447<<
>>09190596238<<

مؤسسه لوله بازکنی جنت اباد برادران جعفری در منطقه جنت آباد به صورت شبانه روزی ارائه خدمات فاضلابی لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، حفر چاه و تشخیص نشتی می کند . اگر می خواهید همین الان از نزدیک ترین شعبه محله شما بهترین سرویسکار برای ارائه خدمات به منطقه شما ارسال بشود با ما در تماس باشید .

23 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی جنت آباد»

 1. سلام چاه منزل ما هر سه ماه یکبار پر میشه ما اخرش نفهمیدیم چگونه میتوان لایروبی کرد
  لطفا کمک کنید

 2. سلام‌لوله‌ما‌هر‌سه‌ماه‌یک‌بار
  میگیره‌ما‌چه‌کار‌کنیم‌لطفا‌مارا‌‌راهنمایی‌کنید

  1. سلام و خسته نباشید عزیز باید لوله فاضلاب شما و نوع گرفتگیش بررسی بشه از کوچکترین مسئله باعث گرفتگی لوله میشه باید بررسی بشه که نوع لوله کشی شما چه جوری بوده مثلاً از زانوی بیشتر استفاده بشه در لوله کشی بیشتر احتمال گرفتگی دارد و به نوع استفاده شما بستگی دارد و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید

 3. سلام چاه منزل ما در حیات است و ماهفت سال است که در این جا ساکنیم اخیراً وقتی کسی در حال حمام هست یا در داخل منزل از ماشین لباسشویی به طور مثال در حال تخلیه آب می باشد در حیاط نزدیک خروجی چاه صدای شبیه قلپ قلپ می آید.
  نزدیک چاه سرویس توالت ایرانی است در طول روز که آبریز بالایی هست سطح اب در توالت بالاست اما صبح خیلی زود کاملاً توالت سطح آبش پایین اومده و فروکش کرده بوی نامطبوعی هم حس نمیکنیم از علایم ای هم که گفتید هیچکدام نیست فقط همین صدای شبیه به قلپ قلپ مانند و سطح بالا آمدن آب در توالت حیاط در ساعتهای روز امکان داره چاه پر شده باشه چون برای باز کردن چاه باید موزاییک هیات برداشته بشه و مقداری کنده کاری لازم است لطفاً در صورت امکان راهنمایی کنید ممنون از شما

 4. کاسه توالت ایرانی داریم نمی دونم از لوله شتر گلوییش گرفته یا آب چاه فاضلابمون بالا زده لطفا تکنسین بفرستین که به هردو مورد وارد باشه tankyo

  1. سلام مشگل نداره عزیز لطفا با شماره تماس شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا آدرس دقیق شما ثبت بشه در کمتر از 15 دقیقه بهترین لوله بازکن به سراسر جنت آباد ارسال می شود

 5. سهراب سپهری

  سلام یه دنیا از تو ممنونم به خاطر کاری که امروز برام انجام دادیم پلاک طلا رو خیلی حرفه‌ای بعد از یک روز از سرویس بهداشتی خارج کردیم تشکر و سپاس فراوان

  1. سلام ممنون شکر خدا انشالله دیگه مشکل گرفتگی نداشته باشین ولی در هر صورت شرکت برادران جعفری آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه می‌باشد در سراسر تهران

 6. سلام خدمات خوبی دارید ممنون که تو تعطیلات دم عید هم فعالیت میکنید و مشکل ما رو حل میکنید.

 7. خسته نباشید اگه یک تکه پارچه داخل فرنگی افتاده باشه و موقع تخلیه کند عمل کنه مشکل گرفتگی هست؟
  فنر مشکل را برطرف میکنه؟

 8. ضمن تشکر از اینکه مشکل گرفتگی ما توسط لوله بازکن شما ارشد یک سوال داشتم آیا لزوم هست بعد از فنر زدن و باز کردن گرفتگی توسط همکاران شما ما کاری انجام بدیم تا لوله دوباره نگیره؟
  پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما

 9. سلام من شهرستان هستم و امسال یه سرویس بهداشتی جدید در منزل ساختم.
  در سرویس بهداشتی ما یک کفشور برای استحمام،
  یک دستشویی فرنگی و یک روشویی قرار دارد
  چند دقیقه بعد از استحمام بوی خیلی بدی در حمام پخش میشود
  مشکل از چی میتونه باشه؟

  1. هیچ چیز برای ترسیدن – لوله بازکنی
   مانند یک پیستون، دستگاه لوله بازکنی ابزارهای مفیدی برای هر صاحب خانه هستند. مارهای لوله کشی معمولی می توانند توالت های چینی را خراش دهند یا به آن آسیب برسانند ، بنابراین حتما از توالت یا مار مخصوص کمد استفاده کنید که به آن مارپیچ نیز می گویند . این مار لوله کشی مخصوص دارای روکش لاستیکی است که سطوح را خراش نمی دهد و از چینی توالت محافظت می کند.

   برای مار کردن صحیح توالت:

   سر آوگ را در کاسه توالت قرار دهید.
   به آهستگی دستگیره فالون را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
   وقتی احساس مقاومت کردید، مار را به عقب برگردانید.
   توالت را بشویید تا ببینید آیا گرفتگی شل شده است یا خیر.
   اگر توالت هنوز گرفتگی دارد، مار را دوباره به داخل بپیچید و این کار را تا زمانی که گرفتگی از بین برود و توالت به راحتی آب شود، تکرار کنید.
   باز هم، فال را در جایی ذخیره کنید که بتوانید به راحتی آن را تهیه کنید، زیرا فقط به این دلیل که یک بار گرفتگی توالت را باز کرده اید، به این معنی نیست که دیگر تکرار نخواهد شد.

  1. ممنونم تشکر خانوم نازیا شما همونی بودید که طوی جنت آباد بودید ما تمامی تلاش خودمونو می کنیم تا تمامی شما راضی و خوشنود باشید
   همچنین می توانید از محتوا
   راه حل 24/7 100% روباتیک بازشو توالت
   راه حل 24/7 100% روباتیک بازشو توالت
   چگونه گرفتگی کاسه توالت را باز کنیم؟ در توالت ها، مانند توالت های ترکی، اغلب در ناحیه es زیر سنگ انسداد وجود دارد. در کاسه توالت، سیفون یک قطعه جدا نیست بلکه یک کل با سنگ است. در برخی موارد لازم است سنگ را از هم جدا کنید تا در حین باز کردن کاسه توالت به سنگ آسیبی وارد نشود.

   کاسه توالت، به خصوص در حمام، گرفتگی بیشتری دارد. پدهای پرتاب شده در کاسه توالت، نوارهای موم، چوب های گوش پاک کن باعث انسداد توالت می شوند. علاوه بر این، کاسه توالت در اثر افتادن مواد خوشبو کننده متصل به داخل کاسه توالت به داخل توالت، مسدود می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+