رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-ولنجک

فهرست مطالب

لوله بازکنی ولنجک

لوله بازکنی ولنجک چگونه برای مشتریان بهترین خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی را ارائه می کند؟

 • ارسال لوله بازکن در کمتر از 15 دقیقه به سراسر محدوده ولنجک تهران
 • برای هر محله ای یا هر خیابانی در محله ولنجک تهران می توانید به صورت بازدید رایگان از نفرات متخصص ما استفاده نمایید
 • با کمترین هزینه بهترین نتیجه را تحویل شما می دهند
 • اگر کوچیک ترین اشتباه یا خسارتی در زمینه لوله بازکنی به شما وارد شد تمامی هزینه های تعمیر یا تعویض وسایل به عهده شرکت برادران جعفری می باشد
  🔴 برای دریافت لوله بازکن فوری در منطقه ولنجک چه اقدامی نیاز است؟ فقط و فقط کافی است با این شماره 09198806367  تماس بگیرید
  +🔴 لوله بازکنی در این منطقه با رضایت مشتری می باشد تک تک متخصصین چاه بازکن بایستی بعد از باز کردن لوله رضایت کامل از مشتری دریافت بکنند
+🔴 چه سایتی در گوگل می تواند به شما در منطقه ولنجک در زمینه چاه بازکنی و تخلیه چاه کمک کند؟ سایت Lolehbazkonii.com شرکت نوین لوله بازکنی برادران جعفری

مشکل لوله بازکنی شما را ما حل می کنیم و هزینه را با رضایت کامل شما بدون برخورد نادرست اکثر لوله بازکنان دریافت می کنیم تا شما به عنوان مشتری درجه یک برای سایت لوله بازکنی برادران جعفری در شمال تهران باقی بمانید.

لوله-بازکنی-ولنجک-تهران
چاه بازکنی ولنجک تهران

     22981856
     09198806367


مختصات لوله بازکنی در منطقه و خیابان ولنجک

ولنجک یکی از مناطق قدیمی شمال تهران محسوب میشود. ولنجک در منطقه 1 شهرداری تهران توضیح شده است، این منطقه دارای طبیعت زیبا و بکر از هر طرف می باشد که به توچال بسیار نزدیک هست و غیره

در خیابان ولنجک شمال غربی تهران و خیابان امیرآبادی منطقه یک تهران برای ساختمان های تجاری، ساختمان های مسکونی، دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، دانشگاه پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان آیت الله طالقانی در کمتر از 20 دقیقه از خود خیابان ولنجک تهران لوله بازکن دریافت نمایید.

اگر به دنبال آدرس شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه ولنجک هستید به ادامه این محتوا بپردازید:

 

لوله-بازکنی-منطقه-ولنجک
لوله بازکنی شبانه روزی در منطقه ولنجک

خدمات لوله بازکنی در ولنجک 

مطمئن باشید اگر به خدمات لوله بازکن نیاز داشته باشید خیلی فوری از سایت های نامعتبر و برچسب های دیواری برای لوله بازکنی استفاده می کنید، اما با این نتیجه این کار را می کنید که بعد از رفع گرفتگی لوله فاضلاب با هزینه ای چند برابری با خشونت و خیلی مسائل دیگر و حتی بدون فاکتور و ضمانت گرفتگی لوله فاضلاب شما باقی خواهد ماند.

با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در هر زمینه ای به صورت تضمینی گرفتگی فاضلاب را باز می کنند تا 2 سال گرفتگی تضمین می شود و شما باخیالی راحت در زمینه لوله بازکنی می توانید به ما در منطقه و خیابان ولنجک تهران اعتماد نمایید.

 1. لوله بازکنی توالت فرنگی در ولنجک
 2. لوله بازکنی توالت ایرانی در خیابان ولنجک
 3. رفع گرفتگی لوله با فنر معمولی و فنر بزرگ در ولنجک تهران
 4. لوله بازکنی سینک ظرفشویی در ولنجک تهران
 5. لوله بازکنی کفشور آشپزخانه در ولنجک تهران
 6. رفع گرفتگی لوله با دستگاه تراکم هوای لوله بازکن در خیابان امیرآبادی شمال تهران
 7. لوله بازکنی کفشور پارکینگ 
 8. لوله بازکنی کفشور پشت بام و باز کردن لوله فاضلاب ها در سراسر قسمت های منزل تک واحده یا ساختمان های بلند قامت را در منطقه و خیابان ولنجک تهران به شرکت برادران جعفری بسپارید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در ولنجک

شما اگر متوجه بشوید که چه دلایلی باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود، می توانید از این دلایل برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب استفاده نمایید. شاید اکنون سرویس بهداشتی شما گرفته است و می خواهید فورا با دلایل گرفتگی توالت فرنگی یا توالت ایرانی آشنایی بیشتری داشته باشید تا از لوله بازکن شیمیایی یا لوله بازکن برقی توسط متخصص استفاده نمایید، اما توجه داشته باشید که به دیگر قسمت های لوله کشی فاضلاب ساختمان توجه نمایید تا شما را با انواع گرفتگی و دلایل روشن هر نوع گرفتگی آشکار سازیم.

شاید اکثر متخصصان لوله بازکن همکار برای مشتری در رفع گرفتگی لوله فاضلاب دلیلی بیش از رسوب و جرم را مشخص نمی کنند، اما در شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه ولنجک تهران با استفاده از دوربین های لوله بازکنی ما تک تک دلیل ریز و درشت را در رفع گرفتگی مشخص کرده ایم و به مشتری توضیح می دهیم که چه مواردی را رعایت کند و چه کار انجام دهد تا دیگر با این دلایل گرفتگی لوله فاضلاب روبه رو نشود.

لوله-بازکنی-منطقه-ولنجک-تهران
رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه ولنجک تهران

لوله بازکنی خیابان ولنجک شمال غربی تهران

پوشش خدمات لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در شمال تهران در منطقه ولنجک با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری می باشد. اگر چاه گرفتگی دارید برای رفع گرفتگی چاه فاضلاب خود به صورت شبانه روزی می توانید با شرکت چاه بازکنی ولنجک تهران تماس بگیرید.
در هر ساعتی از شبانه روز با یک تماس در هر قسمتی از منطقه ولنجک تهران می توانید چاه بازکن و تخلیه چاه جهت تمیز کردن چاه فاضلاب خود از شرکت برادران جعفری دریافت نمایید.

 • تخلیه چاه فاضلاب در منطقه ولنجک تهران
 • تشخیص نشتی لوله فاضلاب و لوله کشی آب در منطقه ولنجک تهران
 • پیدا کردن درب چاه فاضلاب و سپتینک فاضلابی در منطقه ولنجک تهران
 • لایروبی چاه و سپتینک فاضلابی در منطقه ولنجک تهران
 • چاه بازکنی و لوله بازکنی کفشور حمام تضمینی با دستگاه فنر برقی
لوله-بازکنی-حرفه-ای-در-ولنجک
لوله بازکنی تخصصی در تهران ولنجک

لوله بازکنی در منطقه ولنجک

باز کردن لوله های فاضلاب در منطقه ولنجک با افراد حرفه ای شرکت برادران جعفری انجام می شود. اگر در هر شرایطی در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به چاه بازکن در ولنجک دارید با شرکت همیشه آنلاین برادران جعفری تماس بگیرید.
رفع گرفتگی لوله کفشور پارکینگ در ولنجک تهران با دستگاه فنری، چاه بازکنی لوله سینک ظرفشویی در ولنجک تهران با دستگاه تراکم هوا انجام می شود.

آدرس شرکت برادران جعفری در منطقه ولنجک به صورت زیر می باشد:

✔️ شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در خیابان ولنجک تهران، استاد موحد دانش ( 10 ) می باشد، برای پیگیری یا درخواست دستگاه لوله بازکن سیار به صورت شبانه روزی برای این منطقه یا می توانید به صورت حضوری اقدام نمایید و یا می توانید از شماره تماس های زیر به صورت شبانه روزی استفاده نمایید.

لوله بازکنی در خیابان ولنجک

پوشش سراسر منطقه ولنجک از نظر ارائه خدمات چاه بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه با مؤسسه برادران جعفری می باشد.
رفع گرفتگی لوله در ولنجک تهران، تخلیه چاه فاضلاب در ولنجک تهران، حفر چاه فاضلاب در ولنجک تهران، تعمیر چاه ریزشی 100 درصد تضمینی در ولنجک تهران با بهترین نفرات به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت انجام می شود.
برای دریافت بهترین مقنی چاه کن در سراسر منطقه ولنجک همین الان با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید.

رفع گرفتگی و چاه بازکنی در ولنجک

رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله فاضلابی را در هر ساعتی از شبانه روز به حرفه ای ترین نفرات چاه بازکنی و لوله بازکنی در شمال تهران را بسپارید. لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی، رفع گرفتگی و چاه بازکنی توالت ایرانی در شمال تهران ، رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله فاضلاب لوله پایین سینک ظرفشویی در شمال تهران انجام می شود.
شماره لوله بازکن و چاه بازکن در ولنجک : 09190596238

اقدامات لازم برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

اقداماتی که برای جلوگیری از لوله فاضلاب لازم میباشد شامل»:
✓ 1 _ از انداختن وسایل بعد از استفاده داخل کاسه توالت و غیره مانند انداختن دستمال کاغزی خود داری کنیم

✓ 2 _ استفاده نکردن بیش از حد از مواد شوینده شیمیایی
3 _ استفاده از درپوش مناسب برای درب لوله کفشورها مانند در کفشور کشویی
✓ 4 _ تراش سالیانه لوله مادری فاضلاب
✓ 5 _ خرید فنر دستی و باز کردن هنگام گرفتگی جزئی و غیره

لوله-بازکنی-ولنجک-بازدید-رایگان
رفع گرفتگی لوله و اقداماتی برای پیشگیری از گرفتگی

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ولنجک بدون کثیف کاری و خرابکاری

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلیلی که مؤسسه فنی لوله بازکنی در تهران جزوه اولین شرکت های لوله بازکنی معرفی میشود. باز کردن لوله ها بدون کثیف کاری و خرابکاری می باشد. سرویسکاران لوله بازکنی در ولنجک با بهترین نوع دستگاه ها گرفتگی شما را رفع میکنند بدون کاستی با عملکرد استاندارد.

لوله بازکنی شبانه روزی در ولنجک

خدمات لوله بازکنی در ولنجک به علت تراکم کار و نامعلومی گرفتگی ها شبانه روز می باشد. برای دریافت سرویسکار در هر ساعتی از شبانه روز می تواند با ما تماس بگیرید. ارائه سرویسکار در هر ساعتی از شبانه روز و سریع بدون دریافت هزینه اضافه در تمام نقاط تهران بزرگ
در اکثر همکاران برای ارائه خدمات بعد از ساعت 23 شبانه برایرفع گرفتگی چند برابر قیمت میگیرند. اما خدمات مؤسسه برادران جعفری به صورت شبانه روزی آمادگی ارائه سرویس میباشد بدون دریافت هزینه اضافه

رفع بوی بد فاضلاب در لوله بازکنی ولنجک

بوی بد فاضلاب در منازل ولنجک از باقی مانده رسوب در لوله ها یا از بالا زدن آب چاه پرشده به وجود می آید. برای جلوگیری از بوی بد فاضلاب باید لوله کشی فاضلاب به صورت خیلی استاندارد شیب گرفته باشد. از تراش سالیانه لوله باید استفاده کرد، از ریختن اضافه مواد غذایی داخل لوله ها خود داریی کرد.

لوله بازکنی و باز کردن لوله کاسه توالت در ولنجک

اگر لوله توالت فرنگی یا لوله توالت ایرانی شما به هر دلیلی دچار بالا زدن آب فاضلاب و برگش آب از لوله شده است، برای باز کردن خروجی آب توالت اگر نیاز به لوله بازکن حرفه ای و متخصص دارید همین الان با شرکت برادران جعفری در این منطقه تماس بگیرید.
رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی کاملا بهداشتی و تضمینی انجام می شود، شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه ولنجک بهترین خدمات چاه بازکنی را به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت ارائه می کند.

لوله-بازکن-توالت-در-ولنجک
باز کردن گرفتگی توالت در ولنجک

چاه بازکنی و رفع گرفتگی کفشور پارکینگ با دستگاه فنر تراش در ولنجک

باز کردن گرفتگی لوله کفشور پارکینگ یا حیاط در منطقه ولنجک با دستگاه فنر تراش کاملا تضمینی و بدون آسیب به لوله فاضلاب شما انجام می شود. اگر لوله چاه فاضلاب شما در منطقه ولنجک به هر دلیلی دچار گرفتگی شده است همین الان با ما در این منطقه تماس بگیرید.

خدمات تخلیه چاه در لوله بازکنی ولنجک

مؤسسه فنی لوله بازکنی برادران جعفری در شمال تهران به غیر از لوله بازکنی خدمات زیادی انجام میدهند که یک نمونه از این خدمات تخلیه چاه می باشد.
تخلیه چاه با اکیپ مجرب و حرفه ای با پیشرفته ترین تجهیزات و عوامل تخلیه چاه با تانکر های 8 تا 25 هزار لیتری با پمپ مکنده ساکشن قوی خدمات تخلیه چاه ولنجک با داشتن نامه تایید صلاحیت کار از شهرداری قادر به کار در هر منطقه ای می باشد.

لوله بازکنی با رعایت پروتکل های بهداشتی در ولنجک 

بهترین عمل امروزه رعایت بهداشت فردی و اجتماعی میباشد. خدمات فنی لوله بازکنی در ولنجک به این عمل بسیار تاکید دارد زیرا کار لوله بازکنی در زمینه بهداشت می باشد. باید رعایت بشود، لوله بازکنان در ولنجک با زدن ماسک چند لایه و دستکش دو منظوره و با ضدعفونی کردن فنر و محیط کار لوله بازکنی از ایجاد ویروس جلوگیری میکنند.
پس شما عزیزان در ولنجک از رعایت بهداشت خیالتان راحت باشد زیرا شرکت ما تنها شرکتی میباشد که در زمینه لوله بازکنی هیچ آمار کرونایی نداشته است.

خدمات رایگان تراش لوله فاضلاب

تراش لوله فاضلاب یکی از اصلی ترین دلایل می باشد که لوله در دوره زمان کوتاه مدت دچار گرفتگی نشود.
مؤسسه فنی لوله بازکنی در تهران با باز کردن لوله آن را به صورت کاملا رایگان تراش میدهند. این تراش باعث از بین رفتن بوی بد فاضلاب و بالا رفتن توان لوله در مکش آب میشود.

رفع گرفتگی و تراش لوله فاضلاب گرفته بدون کثیف کاری با کمترین دستمزد به صورت شبانه روزی در این منطقه انجام می شود. برای دریافت بهترین چاه بازکنی به صورت شبانه روزی می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در ولنجک تهران تماس بگیرید.

رفع-رسوب-و-جرم-از-لوله-فاضلاب
تراش رسوب و جرم 100% تضمینی از لوله های فاضلابی

لوله بازکنی با تجهیزات استاندارد در ولنجک

مهمترین کار در لوله بازکنی استفاده از تجهیزات مناسب در باز کردن لوله می باشد. در لوله بازکنی برای مثال اگر برای باز کردن لوله با قطر پائین تر از 6اینچ از فنر رسوب گیر یا قلابی نباید استفاده کرد زیرا این فنر ها برای لوله های بالای 6 اینچ استفاده میشود.
سرویسکار در ولنجک با رعایت دور استاندارد فنر برای جلوگیری از لایه برداری لوله ایجاد میکنند. زیرا با داشتن تجربه بیش از 5 سال موفق در این زمینه بهترین ها را برای شما ایفا میکنیم.

لوله بازکنی با دستگاه مته ای در ولنجک تهران: رفع گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفویی کاملا بهداشتی و تزمینی در این منطقه با دستگاه چاه بازکنی مته ای انجام می شود. شما عزیزان می توانید برای رفع گرفتگی در منزل این دستگاه ارزان قیمت را از شرکت برادران جعفری خریداری نمایید.
شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در هر زمینه ای آمادگی ارائه خدمات چاه بازکنی و تخلیه اه را در هر منطقه ای از تهران بزرگ را دارد.

لوله بازکنی با کمترین هزینه در ولنجک

تمامی هزینه های لوله بازکنی در ولنجک با نرخ تایید شده توسط اتحادیه انجام میشود . سرویسکاران در تمامی محله های تهران حق ندارد از نرخ تایین شده زیاد دریافت کند. شما میتوانید در این مواقع با اتحادیه تماس گرفته و شکایت بکنید.
خدمات رفع گرفتگی در ولنجک با کمترین هزینه و در مواقعی پایین تر از نرخ اتحادیه کار انجام میشود . زیرا کار حرفه ما در تمای مناطق رقابتی میباشد و ما سعی میکنیم همیشه با پایین ترین قیمت کار انجام بدهیم .

لوله بازکنی 20 دقیقه ای در ولنجک

منظور از لوله بازکنی 20 دقیقه ای در ولنجک یعنی مدت زمان رسیدن لوله بازکن به مقصد 20 دقیقه یا کمتر از آن میباشد .
سرویسکاران  در تمامی مناطق تهران به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی هستند . فقط کافی است که با ما تماس بگیرید زیر بیست دقیقه به شما خدمات ارائه میکنیم . سرویسکاران از وسیله موتور سیکلت برای ارائه خدمات لوله بازکنی استفاده میکنند . زیرا این وسیله هم باعث سریع رسیدن سرویسکار به مقصد میشود و هم از آلودگی و ترافیک جلوگیری میشود.

لوله بازکنی ولنجک با سرویسکاران مجرب 

بعد از تجهیزات مهمترین بخش در لوله بازکنی استفاده از سرویسکاران حرفه ای و مجرب می باشد. مجرب بودن سرویسکار یعنی داشتن صلاحیت کاری دررفع گرفتگی و برخورد با مشتری شرکت فنی برادران جعفری در تهران با داشتن سرویسکاران با تجربه در این زمینه که بهترین خدمات را برای مشتریان ارائه میکنند.

خدمات مشاوره رایگان در زمینه لوله بازکنی ولنجک 

بهترین و پسندیده ترین خدمات ما مشاوره رایگان حضوری و غیر حضوری می باشد. مؤسسه فنی خدمات رفع گرفتگی در تهران از نظر ارائه خدمات رتبه اول در کل تهران را دارد. ما با سرویسکاران مجرب و کار بلد برای اجرای خدمات آماده هستیم .

مشاوره حضوری و غیرحضوری چه فرقی دارد؟

مشاوره غیره حضوری از پشت تلفن نوع گرفتگی، مقدار فنر خوری، چه لوله ای گرفته شده است و خدمات پشت تلفنی می باشد. اما مششاوره حضوری بسیار مفید و کاربردی می باشد. زیرا سرویسکار محل گرفتگی را برسی کرده و در صورت باز شدن دستی به شما مشاوره میدهد. و در غیر این صورت قیمت های فنر مورد استفاده را به شما ابلاغ میکند و در صورت تایید لوله را بدون کثیف کاری و خرابکاری باز میکند .

چرا مؤسسه فنی لوله بازکنی در ولنجک از نظر ارائه خدمات لوله بازکنی از بهترین ها میباشد ؟

در منطقه ولنجک با به کارگیری بهترین تجهیزات و سرویسکاران در لوله بازکنی ما توانسته ایم بهترین و کارآمدترین مؤسسه باشیم .
با تجهیزات جدید در لوله بازکنی بدون دردسر از ما سرویسکار بخواهید . زیرا ما برای لوله بازکنی بدون خرابکاری و کثیف کاری اعتقاد زیادی داریم و در این زمینه پیشرفت زیادی کرده ایم.

بیرون کشیدن اشیاء قیمتی از چاه و لوله فاضلاب در ولنجک

با داشتن تجهیزات جدید و حرفه ای در این حرفه سرویسکاران ما توانایی بیرون کشیدن وسایل قیمتی در هر نقطه از لوله فاضلاب و چاه را میباشند . بیرون کشیدن اشیاء قیمتی مانند طلا ، ساعت و غیره از داخل شترگلوی کاسه توالت و چاه با فنر قلاب دار بدون خرابکاری و کثیف کاری در کمترین زمان ممکن .

خدمات فنی لوله بازکنی در ولنجک آماده بستن قرارداد برای ارائه خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه و غیره در هر قسمت از تهران بزرگ در هر مجموعه یا ساختمانی به صورت موقط و دائم میباشد .

شماره های تماس با شرکت لوله بازکنی در ولنجک

در هر تایمی از شبانه روز برای خدمات رسانی به شما عزیزان در منطقه ولنجک و حومه این منطقه آمادگی کاملی داریم که می توانید از این شرکت استفاده نمایید.
چاه بازکنی تخصصی، چاه بازکنی شبانه روزی، چاه بازکنی ارزان قیمت و با نرخ اتحادیه در ولنجک تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

92 پاسخ

 1. سلام ببخشید دستشویی توراه خونه قرار داره وتابستون ها بوی خیلی بدی داره ولی زمستون ها اوکیه اگه میشه راهنمایی کنید تا چطور بو رو برطرف کنیم وعلت اینکه فقط این مشکل برا تابستون ها پیش میاد چیه.

 2. سلام چاه توالت ما وصل به توالت پایین طبقه پایین
  چاه توالتش هواکش نداره بوی نامطلوب فاضلاب بنظرتون از نداشتن هواکش پایینه؟

 3. سلام و خسته نباشید تقدمتون میکنم داداش شما لایروبی چاه هم انجام میدین ما یک چاه داشتیم تخلیه شده

 4. سلام من ساکن کرج هستم خونه ما در طبقه اول هست از زمانی که هوا یکم گرم میشه فاضلتب توالت بوی خیلی بدی میده طریکه نمیتونیم تو خونه بمونیم علت چی میتونه باشه

  1. سلام شاید احتمال داشته باشه ولی اصلی ترین علل گرفتگی یا رسوب بستن لوله فاضلاب میشه گفت چون گرفتگی لوله باعث نگه داشتن فضولات داعمی داخل لوله می شود و وقتی که استفاده نمی کنید از داخل لوله فاضلاب بوی بد بالا می زند

 5. سلام ما در یک مجتمع مسکونی ده واحدی زندگی میکنیم پس از گذشت هشت سال سقف تانک پر شد انرا تخلیه کردیم از ان پس ماهی یکدفعه پرمیشود دلیلش چیست؟

 6. با سلام چیلو چیست مقنی گفته زمین چیلو است ایا موادی است که بتواند به جذب اب کمک کند
  کوداوره چیست؟

 7. سلام ما در یک مجتمع مسکونی ده واحدی زندگی میکنیم پس از گذشت هست سال سقف تانک پر شد انرا تخلیه کردیم از ان پس ماهی یک دفعه پر میشه دلیلش چیه؟

 8. ببخشید شما در اطرافات تهران هم فعالیت میکنید؟؟
  آخه ما یه باغی داریم در نزدیکی دماوند دوس دارم یه چاه آب و فاضلاب بکنم
  اگه فعالیت میکنید بگید

 9. سلام آقای جعفری من زنگ زدم خدمتتون گفتم قیمت لوله بازکنی چقدره؟؟؟؟؟؟؟
  شگا جواب دادین گفتین هشتاد هزار تومااااااان ولی یارو سرویس کارتون اومده میگه دویست هزار تومان میگم چرا میگه پول کرایم
  من صحبتم اینجاست شما گفتین هشتاد ولی دویست گرفتین چچچچچچچچچررررااااا؟؟؟؟؟؟ 🙁😡😶😡😶😶😠

 10. محمد امین پاکدل هستم در مورد کار شماهم نظرم بسیار عالی
  در بدنه کار بسیار حرفه ای و ماهرانه کار میکنید

 11. در یک باغی در بیست کیلو متری کرج یه باغی داریم که نه آب داره نه چاه فاظلاب اومدن تشخیص دادن که از یک جاش آب در میاد شما حفر چاههم انجام میدین
  ضمانتم دارین؟؟؟؟

 12. سلام بنده آب دارچی بانک در منطقه ولنجک بانک اینده هستم لوله چاهمون گرفته بعد توی گوگل سرچ کردم برا رفع مشکلش سایت شمارا اورد لطفا راهنمایی کنید

 13. سلام خسته نباشید ببخشید من یک سوال داشتم ما یک چاه کنیدم زمستان آ ب داره ولی بعد بهار خوشگ میشه ماباید بکنیم یا چکار کنیم ممنون میشم یک راهنما کنید

 14. سلام خسته نباشید ماتوی آپارتمان زندگی میکنیم همسایه بالا ی همیشه که به حمام میره از سخفه ما نم میده میشه یک راهنما ی کنید که چکار کنیم

 15. سلام یک دنیا ازتون ممنونم بخاطر کاری که امروز برامون انجام دادین پلاک طلارو خیلی حرفه ای بعد از یک روز از سرویس بهداشتی خارج کردین. سپاس

 16. ببخشید علت بی دلیل گرفتگی لوله کفشور چیه از اون مدتی که آمدیم این خونه اصلا ازش استفاده نکردیم امروز که خانومم می خواست بشوره اب ازش رد نشد

 17. ببخشید علت بی دلیل گرفتگی لوله کفشور چیه از اون مدتی که آمدیم این خونه اصلا ازش استفاده نکردیم امروز که خانومم می خواست بشوره اب ازش رد نشد.؟؟؟

 18. ببخشید علت بی دلیل گرفتگی لوله کفشور چیه از اون مدتی که آمدیم این خونه اصلا ازش استفاده نکردیم امروز که خانومم می خواست بشوره اب ازش رد نشد.؟؟؟ ………..

 19. دقتتون توی کار بسیار بالا بود تمیز کارتون موجب جلب موشتری تون میشه
  ممنونم از خدمات خوب وبا کیفیتتون

 20. آخه من نمیدونم چرااین چاه اینقدر ریزش میکنه الان حدودا سه چهار بار تعمیرش کردیم ولی انگار نه انگاررررررررر
  شما میدونید چرا همچین میشه؟؟؟؟

  1. سلام ممنون بابت نظرتون قیمت تراش عزیز بستگی به گرفتگی لوله فاضلاب شما داره چون تراش با میلیمتری محسوب میشه دستگاه ما نباید ساکشن انجام بده و تراش لوله را انجام بده تراش معمولاً از ۸۰ تا ۲۰۰ هزار تومان قیمت رفع گرفتگی داره برای ارائه خدمات و دریافت قیمت دقیق لوله بازکنی همین الان از شرکت برادران جعفری در سراسر تهران درخواست مشاوره و ارائه قیمت نمایید
   09190596238

 21. سلام‌اقای‌جعفری‌لوله‌ما‌گرفته‌و‌من‌
  از‌چند‌نفر‌شنیدم‌میتونیم‌از‌جوهر‌نمک‌
  و۰۰۰۰۰۰۰ ‌استفاده‌کنیم
  ‌ایا‌میتوانیم‌از‌انها‌استفاده‌کنیم؟؟؟؟

  1. سلام بله می تونید از این موارد استفاده کنیم بری برای اطلاع بیشتر از لباس نمی‌توانیم شرکت لواسان برادران جعفری تماس بگیرید

  1. سلام عزیز کلمه لوله تراش مفهوم کمیل نداره برای باز کردن لوله فاضلاب اصلی یا غیر اصلی ما ۸۰ هزار تومان هزینه دریافت می کنیم

 22. چرا بعضی از سرویس کار میان میگن مشکل گرفتگی توان از روش خوبه و ما نمیتونیم حلش کنیم این رو چه جوری آنجا می بنده همیشه در مورد یکی برام توضیح بدین پس از رسوبات چی مگه از رسوبات همبازی گرفتگی میشن ولی نفهمیدم ممنون میشم شما در مورد این جمله یه توضیح بفرمایید خیلی ممنونم

  1. سلام و درود بله برادران جعفری سراسر استان تهران را پوشش می‌دهند در شهرک محلاتی اما شعبه داریم به احتمال در کمتر از ۱۵ دقیقه ۳۲ سال خدمت می‌رسد مشکل ندارید همین الان با ما تماس بگیرید تا برای هماهنگی و استعلام قیمت با شما قرارداد بین تلفنی بسته بشه

 23. سلام و خسته نباشید به تمام دست‌اندرکاران عزیز لوله بازکنی برادران جعفری میخواستم ببینم شرکت شما لایروبی لوله هم داره یعنی لایروبی لوله هم انجام میدیم ممنون میشم که پاسخ من را بدهید

 24. سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان زحمت کشم ببخشید ما یه چاه ۲۰ متری داریم که حدوداً ۳ سال پیش کندیم بعد الان ۱ سال هستش که ریزش میکنه ما چند بار ترمیمش کردیم ولی فایده ای نداشت میشه بگی چیکار کنیم یا شما ترمیم عالی دارین برای ترمیم تونم ضمانت میدین

  1. سلام و درود بله اگر شما کلاهبرداری شده میتونید با شرکت تماس بگیرید تا دقیق پیگیری کنه گرگان واقعاً متاسفم برای افرادی که در این زمینه کلاهبرداری می‌کنند و باعث سرافکندگی شرکت های بزرگی مثل برادران جعفری دارند زمینه می‌شود

 25. لوله باز کنی برادران جعفری با بهترین سرویسکار با بهترین مشاوره و بهتون بگم مشاوره رایگان وخدمات بسیار حرفه ای وبروز قیمت کارشون ارزان تر از اتحادیه های دیگر هستش اقای جعفری مشاوره عزیز شرکت برادران جعفری واقعا بسیار متشکرم بابت لطفتون

 26. با سلام و خسته نباشید ببخشید شما تو قسمت محمودیه زندگی می‌کنیم اکثرا و کفش و هم ما دچار گرفتگی میشه دلیل اصلیش چیه حمام بهتره بگم که در موقع استفاده بیشتر دچار گرفتگی میشه چون �ولا همه چیز را رعایت می‌کنیم به نظر شما دلیل چیه و اینکه میتونید من آدرس بدم تا لباسمون ارسال کنید تا رفع گرفتگی کنیم

  1. با سلام و خسته نباشید ممنون بابت نظرتون شرکت لباس خونی برادران جواهری صد در صد تضمینی در سراسر تهران ارائه خدمات لوله بازکنی می‌کند در هر جایی که تشریف دارید تماس بگیرید تا کمتر از ۱۵ دقیقه لوله بازکن خدمتتون ارسال بشه

   پس از اصلاح در سینک حمام، موهایی که به سمت فاضلاب می روند به مرور زمان باعث انسداد می شوند.
   باریک شدن قطر لوله پس از کلسیفیکاسیون که به مرور زمان رخ می دهد
   ازدحام ناشی از خروج نخاله های ساختمانی به داخل فاضلاب
   09198806367

 27. ببخشید فک کنم که لوله ای وقتی سیفون را میکشیم اب میده
  بیرون گرفته چون هرچی میکشیم اب میده ولی کم ایا این
  مشکل حل شدنی هستش هزینش زیاده؟؟

 28. خیلی ممنون از توضیحات خوبتون سرویس کار شما از ماسک استفاده میکرد و خیلی تشکر می کنم بابت باز کردن سرویس بهداشتی بنده.

 29. سلام خسته نباشید برای بازکردن لوله فاضلاب توالت فرنگی دو منطقه ولنجک شما چقدر هزینه می گیرین عزیز من از چند جا استعلام قیمت گرفتم همشون از ۳۰۰ تومان به بالا میگن چه غذاهایی که مملکت ما داریم زندگی میکنیم

 30. ببخشید آقا من می خواهم از یک موسسه لوله بازکنی شکایت کنیم میشه بگید باید به کجا مراجعه کنیم با چه شماره تماس بگیریم چون من از خودشون پرسیدم جواب نمیدن معلومه که نمیدن چون تقصیر کار خودشونه وزن چون سایت شما اوله گفتم بپرسم راهنمای کنید ممنون

 31. با سلام عید نوروز رو به همتون تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید.
  از خدمات خوب تان هم می خواستم تشکر کنم واقعا ممنون که تو تعطیلات عید هم لوله بازکنی انجام می دهید.

 32. اگه یه لوله بگیره و فنر بلند لوله بازکنی هم بخوره امکان داره بعد از دو روز دوباره بگیره؟
  اگه میشه توضیح بدید چه دلیلی داره اینجوری بشه ممنون میشم
  لوله هم تو کف اشپزخونه هست.

 33. سلام واقعا شرکت خوبی دارین تکنسین شما برای رفع گرفتگی سینک ظرفشویی ما در منطقه ولنجک ارسال شدند که این مشکل را کمتر از نیم ساعت بدون کثیف کاری با فنر واقعا تمیز بهداشت کردند ایشان واقعاً فرد مودب و خوش اخلاق بودن خواستم تشکر کنم از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری که همچنین تکنسین هایی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب ما ارسال می‌کنند من راضی بودم خواستم رضایت خودم می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *