رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی غرب تهران

فهرست مطالب

لوله بازکنی غرب تهران

 لوله بازکنی غرب تهران با ارسال فوری لوله بازکنی به سراسر مناطق غرب تهران و حومه انجام می شود .
اگر در هر منطقه ای از غرب تهران نیاز به لوله بازکن فوری در کمتر از 15 دقیقه دارید همین الان با ما تماس بگیرید.

باز کردن هر نواع لوله فاضلابی با بازدید رایگان
پوشش شبانه روزی و سراسر مناطق غرب تهران
رفع گرفتگی لوله با ارائه فاکتور تضمینی و با پشتیبانی چند ماهه

 همین الان برای ارائه مشاوره و دریافت لوله بازکن فوری با ما تماس بگیرید

 غرب تهران   44173983
   22981856
    66968120
    77379673
09198806367 تماس مستقیم

 

ارسال فوری لوله بازکن به سراسر مناطق غرب تهران

در هر قسمتی از مناطق غرب تهران و محدوده غرب تهران قرار دارید و دچار گرفتگی لوله فاضلاب شده اید همین الان با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا در کمتر از 15 دقیقه لوله بازکن در محل خود دریافت نمایید.
شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق غرب تهران و محدوده دارای شعبه لوله بازکنی و تخلیه چاه می باشد. ما به شما قول می دهیم که حداکثر در کمتر از 20 دقیقه لوله بازکن درب منزل شما آماده ارائه خدمات باشد.

لوله-بازکنی-فوری-غرب-تهران
ارسال فوری و 15 دقیقه ای لوله بازکن به سراسر مناطق غرب تهران

رفع گرفتگی لوله تمیز و بهداشتی در غرب تهران

یکی از اساسی ترین اصولی که سرویسکاران شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران رعایت می کنند رفع گرفتگی همراه با بهداشت و تمیز می باشد. اگر بعد از گرفتگی محدوده لوله فاضلاب شما به عنوان مثال لوله توالت با آب فاضلاب پر شده و کثیف شده است ما بعد از رفع گرفتگی کاملا اصولی و بهداشتی تمیز می کنیم.
اولین اساس کار شرکت برادران جعفری در زمینه لوله بازکنی ایمنی و بعد بهداشت خدماتی می باشد.

لوله بازکنی لوله فاضلاب در غرب تهران

هر نوع لوله فاضلابی که دچار گرفتگی شده است بدون نگرانی به شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در غرب تهران و سراسر تهران ارائه بدهید. باز کردن انواع لوله فاضلاب با بروز ترین دستگاه ها ، باز کردن لوله فاضلاب اصلی در غرب تهران، باز کردن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی در غرب تهران، باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی در غرب تهران، باز کردن لوله فاضلاب کفشور حمام  و پارکینگ در غرب تهران، رفع گرفتگی و باز کردن لوله فاضلاب لوله ناودانی در غرب و محدوده غرب تهران با شرکت مجرب برادران جعفری انجام می شود.

نمونه خدمات لوله بازکنی غرب تهران:

 • رفع گرفتگی لوله با واتر جت و دستگاه های برقی
 • بازکردن لوله های فاضلابی در هر ابعادی
 • لوله کشی فاضلاب
  حفر چاه غرب فاضلاب تهران
 • تخلیه چاه  فاضلاب غرب تهران
  لوله بازکنی شبانه روزی تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آلمانی
 • رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و توالت
 • لوله بازکنی لوله های کفشوری مانند: کفشور حمام، حیاط، پارکینگ و غیره به صورت حرفه ای
 • رفع بوی بد فاضلاب لا تراش و لایروبی لوله های فاضلابی
 • تخلیه چاه اساسی در لوله بازکنی غرب تهران
 • حفر چاه با اکیپ با تجربه و حرفه ای
 • لایروبی چاه بدون کثیف کاری و خرابکاری 
 • تشخیص درب چاه با دستگاه دقیق

 

لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت لوله بازکنی تهران بزرگ که قادر است با سرویسکاران مبتکر تمامی نقاط تهران را پوشش دهد.

لوله بازکنی برادران جعفری در غرب تهران

 • آیا بوی بد سرویس بهداشتی و لوله ها باعث ایجاد مشگل روحی روانی و تنفسی شده است؟
 • می دانید چرا لوله های شما در مدت زمان دوره ای کوتاه دچار گرفتگی میشود؟
 • آیا نمی دانید چاه شما پر شده است یا لوله شما گرفته است؟
 • آیا نمیتوانید نشتی لوله هایتان را پیدا کنید و نیاز به دستگاه نشت یاب دارید؟
 • نمی توانید به لوله بازکنی ها از لحاظ قیمت اعتماد کافی داشته باشید؟

همه و همه سوالات برای شما عزیزان پاسخ داده خواهد شد، در مقاله های زیر ادامه مطالب را در رابطه بارفع گرفتگی تهران مطالعه نمایید.


لوله بازکنی غرب تهران چه مناطقی را پوشش می دهد؟

در لوله بازکنی غرب تهران تمامی مناطق و تک تک محله ها تحد پوشش خدمات شرکت ماست . از نمونه مناطق پوشش داده شده شامل:

(( دهکده المپیک * حصارک * تهرانسر * شهر زیبا * پونک * آزادی * صادقیه * استانبل * استاد معین * آریا شهر * چهار دیواری * ستارخان * جنت آباد * مرزداران * گیشا * طرشت * شهرک غرب * چیتگر * کن * شهران * فتح * دریان نو * اکباتان * تهران ویلا * ابوذر * لوله بازکنی دستغیب *  فرحزاد *  فردوس * سعادت آباد * آریا شهر * آیت اله کاشانی * اشرف اصفهانی * باغ فیض * سازمان برنامه * شاهین * شریف * شهرک آپادانا * مهرآباد * شهرک مخابرات * شهرک اندیشه * شهرک نفت * کنکوی *  و بیمه ))

 

لوله بازکنی غرب تهران
لوله بازکنی غرب تهران خیلی فوری و سریع به صورت شبانه روزی

 

بهترین خدمات لوله بازکنی غرب تهران 

در لوله بازکنی غرب تهران از جدید ترین تجهیزات و بهترین سرویسکاران جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود. با ما در تهران دیگر نگران گرفتگی لوله در هر ساعتی از شبانه روز نباشید. مؤسسه لوله بازکنی شرکت ما در غرب تهران تمامی مناطق و محله های غرب تهران و حومه را پوشش لوله بازکنی می دهند.

با داشتن شعبه های لوله بازکنی در اکثر مناطق غرب تهران خدمات لوله بازکنی زیر 15 دقیقه طول می کشد. شرکت فنی لوله بازکنی تهران با داشتن بیش از 25 شعبه فعال در غرب تهران تمای مشگل های این مناطق را رسیدگی و رفع می کند.

سرویسکاران لوله بازکنی در این منطقه دارای صلاحیت لوله بازکنی و لوله کشی می باشند . از باز کردن هر نوع لوله ای خیال شما راحت باشد .

لوله بلزکنی زیر 20 دقیقه
لوله بازکنی برادران جعفری یکی از خوش قول ترین لوله بازکنی های تهران محصوب میشود .

شماره تماس در نمونه مناطق غرب تهران :

( لوله بازکنی در آیت الله کاشنی . رفع گرفتگی در اشرف اصفهانی و لوله بازکنی در باغ فیض و در فردوس. :09190596238 )

( لوله بازکنی در پونک 09190596238.جنت آبادلوله بازکنی جنت آباد . مرزداران / گیشا. : 09194104643 )

( لوله بازکنی در طرشت . شهرک غرب چاه بازکنی شهرک غرب تهران بزرگ . چیتگر / کن و اکباتان لوله بازکنی اکباتان.: 09904104643 )

( لوله بازکنی در تهرانسر ، ستارخان ، آریاشهر ، شهرک اپادانا ، استانبل و … 09920262447 )

(( بقیه مناطق با شماره :09190596238 تماس حاصل نمایند ))

خدمات فنی لوله بازکنی برادران جعفری دارای اکیپ مجرب می باشد که اگر شما در طول 24 ساعت شبانه روز دچار مشگل گرفتگی لوله شده باشید . می توانید با ما تماس بگیرید تا مشگل شما را در کمترین زمان حل کنیم . مشاورین لوله بازکنی در این منطقه با کمترین وقط و هزینه مشگل شما را رفع می کنند .


نمونه سوالات ساکنان غرب تهران از لوله بازکنی :

 • مقدار هزینه لوله بازکنی چقدر و چگونه محسوب میشود ؟

از قیمت لوله بازکنی غرب تهران اطمینان کامل داشته باشید زیرا سرویسکاران این شرکت با انجام بهترین نتیجه کاری و قیمت پایین مشتری را به مؤسسه جلب می کند . تا در آینده از مشتریان داعمی در این رشته باشند .

 • چند دقیقه زمان می برد تا نزدیک ترین سرویسکار به محل برسد ؟

به علت بالا بودن جمعیت سرویسکاران در غرب تهران و مهم ترین دلیل شیفتی بودن سرویسکاران در زیر 20دقیقه و به صورت شبانه روزی خدمات رسانی میکنند . با بیش از 200 سرویسکار فعال شبانه روزی در لوله بازکنی غرب تهران آماده خدمات رسانی می باشند .

 • آیا از نظر امنیت فردی و بهداشتی در رابطه با سرویسکاران خطری ما را تحدید نمیکند ؟

متاستفانه بعضی از همکاران سرویسکاران خود را برای رفع مشگل لوله ارسال کرده که نه از نظر بهداشتی صلاحیت دارند نه از نظر اخلاقی و… که شما مردم عزیز از هیچ نظر در امنیت نمی باشید . اما شرکت برادران جعفری در لوله بازکنی غرب تهران از مجرب ترین بهترین سرویسکاران را برای رفع مشگل شما اعزام میکند . تا شما عزیزان از خمات لوله بازکنی و غیره ما در این مناطق رضایت کامل داشته باشید .

علت گرفتگی لوله فاضلاب در محله های غرب تهران

گرفتگی لوله های فاضلاب علت های مختلفی دارد ، برای مثال برای لوله های سرویس بهداشتی یک علت جدایی دارد برای حیاط یا سینک ظرفشویی علت های جداگانه ای دارند .

علت گرفتگی لوله فاضلاب توالت ( ایرانی و فرنگی ) :

یکی از مهم ترین علت انداختن دستمال کاغذی داخل کاسه توالت بعد از استفاده . اکثر افراد ساکن غرب تهران بعد از استفاده از دستمال کاغذی آن را به جایه اینکه داخل سطل آشغال بریزند داخل کاسه توالت میریزند که این عمل در گزر زمان باعث گرفتگی لوله فاضلاب میشود .  استاندارد نبودن شیب لوله های فاضلابی در جهت خروجی ، اگر لوله های فاضلاب مخصوصا لوله خروجی توالت با شیب استانداردی نصب نشود باعث انباشته شدن فضولات داخل لوله می شود .

علت گرفتگی لوله پایین سینک ظرفشویی :

اصلی ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی باز بودن درب کفشور می باشد . ریختن اضافه مواد غذایی داخل لوله سینک ظرفشویی از اصلی ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب می باشد .

علت گرفتگی لوله کفشور حیاط یا باغچه :

 شاید دلیل آخر یکی از مهمترین علل ها می باشد که به آن دچار می شوید . مهم ترین علت افتادن موجودات ریز مانند موش و غیره داخل آن . کفشور حیاط  می تواند در صورت رانندگی داخل آن تیکه سیمان یا خاک بریزد و در مرور زمان دچار گرفتگی بشود . یا با انداختن اشیاء داخل آن توسط کودکان و غیره بشود .کفشور استخر یا حوض حیاط : در هنگام تخلیه استخر ممکن است با گیر کردن سبزه آب یا ماهی و غیره داخل آن دچار گرفتگی بشود .

علت گرفتگی لوله کفشور حمام

از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله کفشور حمام این موارد می باشد .

باز بودن درب کفشور و ریختن وسایل کوچک داخل لوله فاضلاب

افتادن روشو یا تکه صابون

ریخته شدن موهای بلند به اندازه زیاد

شکستگی لوله های خروجی

رسوب گیری لوله ها در طول زمان طولانی بر اثر ریخته شدن چربی و غیره داخل لوله.

لوله بازکنی
لوله بازکنی فوری

 

قیمت لوله بازکنی در غرب تهران

در اولین مرتبه بعد از دریافت قیمت توسط مشاورین شرکت .می توانید با اتحادیه قیمت تماس گرفته و مقدار هزینه های لوله بازکنی را دریافت کنید . مؤسسه فنی لوله بازکنی در غرب تهران یکی از با وجدان ترین لوله بازکنی ها در تهران بزرگ و حومه شناخته می شود . زیرا ما به این عمل اعتقاد داریم که پول حلال باعث افزایش کسب و روزی می شود .

لوله-بازکنی-با-فنر
لوله بازکنی با فنر و مزیت فنر زنی لوله در غرب تهران

مزیت لوله بازکنی با فنر در غرب تهران

به صورت خلاصه و مفید به خدمت شما عزیزان و کاربران سایت لوله بازکنی برادران جعفری عرض می کنیم که سخت ترین گرفتگی ها را با دستگاه های لوله بازکنی فنری رفع می کنیم که هیچ آسیبی به سیستم لوله کشی ندارند .
رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب با انواع فنر و سرفنر به صورت تضمینی و ارزان قیمت انجام می شود . از اصولی ترین و بهترین فنر ها و سر فنر ها برای باز کردن و تراش رسوبات لوله های فاضلابی استفاده می کنیم .

رفع گرفتگی شبانه روزی در لوله بازکنی غرب تهران

اگر شما از گرفتگی لوله های فاضلاب کلافه شده اید .شاید می خواهید با ضمانت چند ساله لوله شما را باز کرده و تحویل شما بدهیم با ما تماس بگیرید . رفع گرفتگی بسیار فوری و سریع در لوله بازکنی شبانه روزی غرب تهران .

با در اختیار داشتن بهترین و مجرب ترین سرویسکاران در غرب تهران باعث بالا رفتن سرعت کار شده است .به علت حساسیت کار خدمات لوله بازکنی در تمام مناطق تهران بزرگ و حومه به صورت شبانه روزی انجام می شود . حساسیت کار ما در این جهت می باشد که اگر در هر ساعتی از شبانه روز شما مشگل گرفتگی شدید می توانید با مؤسسه فنی ما در غرب تهران تماس بگیرید . برای مثال شاید گرفتگی لوله توالت باشد در منزل تک واحده ، برای رفع مشگل باید سریعا در هر زمانی با لوله بازکنی تماس بگیرید .

تخلیه چاه در لوله بازکنی غرب تهران

برای انجام خدمات کارشناسی وضیعت چاه و تخلیه با مؤسسه  تماس بگیرید .

آیا می دانید چرا شما باید تخلیه چاه را به موقع انجام بدهید ؟ زیرا باعث ایجاد خطرات و از بین روتن مکش چاه بشود . اگر شما چاه فاضلاب خود را در مدت زمان مشخص به نسبت اندازه چاه تخلیه نکنید باعث بروز خطراتی به مانند : ریزش انباری چاه ، ریزش میله چاه ، ریزش کف حیاط یا خانه بشود . بعد از پر شدن چاه با فشار آبی که مخصوصا در منازل ساختمانی وارد می شود ، باعث فشار به دیواره چاه می شود و امکان بالای ریزش چاه وجود دارد .

بعد از پر شدن چاه باعث فشار به چشمه های مکش چاه شده . فشار فضولات باعث بسته شدن مکش چشمه های چاه می شود . شما بعد از تخلیه نیاز به لایروبی چاه دارید . اگر این کار را انجام ندهید چاه شما مانند تانکر در نگه داشتن آب کار می کند .

خدمات لوله
رفع گرفتگی و تخلیه چاه در غرب تهران
دستگاه های مورد استفاده در چاه بازکنی غرب تهران

از بهترین دستگاه های لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله در تهران استفاده می شود .

دستگاه رفع گرفتگی فنری :

یکی از اصلی ترین روش ها در لوله بازکنی تمام مناطق تهران بزرگ و غرب تهران استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنری می باشد . این دستگاه با قابلیت های چنگانه باعث باز کردن هر نوع لوله ای با هر اندازه ای می باشد . جایگیری انواع فنر و سر فنر جهت رفع گرفتگی و تراش لوله ها استفاده می شود .

دستگاه پمپ تراکم هوا :

وظیفه این دستگاه فشار هوای مستقیم به گرفتگی جهت باز شدن می باشد . باز کردن گرفتگی های متوسط و جزئی توسط پمپ تراکم هوا انجام می شود .

دستگاه پمپ مکنده هوا :

از دستگاه پمپ مکنده در مواقعی استفاده می شود که گرفتگی لوله فاضلاب اشیاء قیمتی باشد و بایستی آن اشیا از ورودی لوله خارج شود از این دستگاه استفاده می کنیم .
بیرون کشیدن وسایل قیمتی از لوله و چاه فاضلاب را بدون آسیب و تمیز در غرب و محدوده غرب تهران را به ما ارائه بدهید .

لوله-بازکنی-با-فنر-آبی
لوله بازکنی تضمینی با فنر آبی در سراسر تهران
دستگاه پمپ فشاری آب با فنر :

یکی از جدید ترین دستگاه های چاه بازکنی که با استفاده از فشار آب و تراش فنر هر نوع گرفتگی را به صورت 100 درصد تمیز بدون باقی ماند رسوب باز می کند . شرکت خدماتی برادران جعفری برای باز کردن سخت ترین گرفتگی ها در سراسر مناطق استان تهران از این نوع فنر و پمپ فشار آب فنری استفاده می کند .
رفع گرفتگی فوری و تضمینی لوله فاضلاب ، تراش تضمینی رسوب و چربی از لوله های فاضلاب ، باز کردن لوله فاضلاب بدون آسیب و کثیف کاری انجام می شود .

دستگاه سه نظام بسیار قوی :

دستگاه لوله بازکنی سه نظام یکی از پیشرفته ترین دسگاه های چاه بازکنی می باشد که در رفع گرفتگی های سخت به مانند سیمانی یا غیره ایفا می کند . باز کردن سخت ترین لوله های فاضلابی به مانند لوله سیمانی ، لوله بسته شده از رسوب و لوله گرفتگی با مصالح ساختمانی را بدون آسیب به لوله و محیط لوله فاضلاب را به صورت تضمینی و ارزان قیمت انجام می دهیم .

مؤسسه فنی لوله بازکنی برادران جعفری در غرب استان آمادگی بستن قرار داد  در زمینه ها لوله بازکنی حفر چاه ، تخلیه چاه و دیگر خدمات می باشد .

برای دریافت بهترین سرویسکار در کمتر از 15 دقیقه با ما تماس بگیرید .

⇐ >>09190596238<<

>>09194104643<<
>>09920262447<<

⇐>>09920133963<<

مناطق غرب تهران 

((( لوله بازکنی دهکده المپیک ، لوله بازکنی حصارک ، لوله بازکنی تهرانسر ، لوله بازکنی شهر زیبا ، لوله بازکنی پونک ، لوله بازکنی صادقیه ، لوله بازکنی استاد معین ، لوله بازکنی استانبل ، لوله بازکنی آریا شهر ، لوله بازکنی چهر دیواری ف لوله بازکنی ستارخان ، لوله بازکنی جنت آباد ، لوله بازکنی مرزداران  ، لوله بازکنی گیشا ، لوله بازکنی طرشت ، لوله بازکنی شهرک غرب ، لوله بازکنی چیتگر ، لوله بازکنی کن ، لوله بازکنی شهران ، لوله بازکنی اکباتان ، لوله بازکنی فرحزاد ، لوله بازکنی فردوس ، لوله بازکنی دریان نو * لوله بازکنی سعادت آباد ، لوله بازکنی آریا شهر ، لوله بازکنی آیت الله کاشانی ، لوله بازکنی اشرف اصفهانی ، لوله بازکنی باغ فیض ، لوله بازکنی شاهین ، لوله بازکنی سازمان برنامه ، لوله بازکنی شهرک آپادانا ، لوله بازکنی شهرک اندیشه ، لوله بازکنی شهرک نفت ، لوله بازکنی کنکور ، لوله بازکنی بیمه )))

هزینه تخلیه چاه در استان تهران چگونه محاسبه می‌شود؟

https://lolehbazkonii.com/%d8%aa%d8%ae%d9%84%db%8c%d9%87-%da%86%d8%a7%d9%87-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

93 پاسخ

 1. ممنونم آقای جعفری لوله بازکنی خیلی خیلی با قیمت مناسب باز شد با 80 هزار تومان لوله خیلی سخت رو باز کردن

 2. تخلیه چاه شما بدون کثیف کاری انجام شد بیبخشی یادم رفت دوره بعدیشو بپورسم مجیدم، استادمعین، کوچه یگانه

 3. آیا خدمات لوله بازکنی که تو سایتتون هست واقعا شبانه روزیه؟ چون من واسه لوله بازکنی برچسب هایی رو دیدم که خدمات شبانه روزی روشون نوشته شده. میخوام ببینم واقعا درسته و اگه ساعت 2 شب چاه بزنه بالا میاین درستش کنین؟؟؟

  1. با سلام ممنون که نظر دادین و سوال پرسیدین . بله تمامی خدمات ما شبانه روزی می باشد و اگر تماس بگیرین در هر ساعتی از شبانه روز آماده پاسخگویی تماس هستیم شاید ایمیل بدین یکم دیر جواب بدیم ولی تمامی تماس های شما را به صورت تمام وقط جواب می دیم

 4. سلام و خسته نباشید خیلی
  ممنون اقای جعفری که دیروز
  تواون باران شدید زو خودتون را رسوندین
  خیلی تشکر میکنم ارتون

  1. سلام عزیز باید برسی بشه نوع گرفتگی بعد قیمت دقیقو ارائه بدیم معمولا قیمت معمولی 80 هزار تومانه باز مونده به نوع گرفتگی لوله فاضلابی شکا

 5. سلام چسب دور توالت فرنگی اگه باز بشه امکان داره اب نفوذ پیداکنه وبه طبقه یپایین چکه میکند و دور تا دور توالت فرنگی چسبش اسیب دیده یا کلا کنده شده

  1. سللام امکان نشتی به داخلو داره ولی امکان پایین رفتن آب از توالت فرنگی رو نداره ولی امکان داره این نشتی از جای دیگه ای باشه

 6. سلام برای رفع بوی بد سرویس بهداشتی کثیف کاری نمیشه هزینش چطور؟؟
  چون خونه استیجاری هست نمیدونم صاحب خونه قبول کنه یا نه.
  واقعا بوش ازار دهندس

 7. سلام لوله فاضلاب ساختمان ما اب راحت جریان داره ومشکلی نداره ولی مشکلمون اینه که کف پودر یا شامپو از اخرین سیفون که در حیاط هست بالا میاد وتمام سرامیک اطراف رو پوشش میده. اگه امکانش هست راهنمایی کنید که مشکلش از کجاست. ممنون

 8. سلام خانه ما ویلایی هست وجنوبی وتوالت داخل حیاطه هروقت بریم توالت بوی بدی داخل حال وپذیرایی واشپزخانه تا چند دقیقه میاد لوله ها هم باز هستند مشکل گرفتگی ندارندفقط بو
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 9. سلام وخسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم لوله حمام ما اب میده من نمیدونم از کجا ترکیده ونشتی داره هر روز از یه قسمت حموم نشتی داره من زنگ بزنم بهتون میتونین خیلی سریع سرویسکار بفرستید.

 10. سلام ممنون از راهنماییهاتون ما داخل یک مجتمع مسکونی سی واحدی زندگی میکنیم که متاسفانه چاههای مجتمع بعد چهار سال پرشده وما مجبور هستیم هر ۱۵روز یکبار چاههارو تخلیه کنیم میخاستیم لایروبی کنیم که بعد از بازدید چند نفر چاه کن گفتندکه گفتند که چاه شما تا پایین گلویی سیمانی داره و نمیشه لایروبی کنیم حالا بنظر شما ما چیکار کنیم که مشکلمون برطرف بشه؟

 11. سلام لوله حمام ما گرفته شما سرویسکارانتان در شهرک شهید محلاتی هستند یا از جای دیگری اعزام میشوند.

 12. عرض سلام وخسته نباشید حدود دوسال است که توالت فرنگی نصب شده ودر کف توالت فرنگی که باچسب اکواریوم اب بندی شده است در بعضی از قسمتهایی که اب بندی شده لکه های سیاه رنگی مشاهده میشود علت بوجود امدن این لکه هارو برای بنده توضیح بدهید.
  با تشکر از شما.

 13. سلام وخسته نباشید انشاالله که حالتون خوب باشه.
  یه سوال داشتم زیر زمین خونه ما یکی دوتا از موزائیک هاش خیس شده یعنی امکان داره چاهمون پرشده باشه؟

 14. سلام و تسلیت
  شهادت امام حسن عسگری را تسلیت ارض میکنم ممنونم که توی روز های تعطیل شما هم کار انجام میدین می دونم که توی روز های شهادت نباید کار انجام داد همه چیز را باید تعطیل کرد ولی شما کارو تعطیل کنید مای بیچاره چی کار کنیم الان دیروز شما اگه نمی یومدید خانه ما را اب میبرد

 15. سلام جناب شما در استان زنجان هم فعالیت دارین ما توی یکی از باغ ها ی استان زنجان در یکی از روستا هاش یه چاه داشتیم

 16. ممنونم که کارتون عالی بود و در تمام مناطق کار میکنید من این همه نظر خوب در بالا دیدم منم نظرم خوبه بس منم یه نظر قلمه خوب مینیسم ممممممممممممممممممممممممممممنووووووون

 17. کربلایی من نمی دونم چرا هر یک ماه یه بار لوله حمام ما میگیره علتش چیه میشه کمی رهنمایی کنیدو

 18. سلام جناب من یک دانشجو هستم از همسایه هامون پرسیدم گفتم یه لوله باز کن مورد اعتماد کیه شما را گفتن می تونید تشیف بیارید این لوله را صاحب خانه نمی دونم چی کار کرده گرفته بیایید بازش کنید

 19. سلام خسته نباشید لوله سرویس بهداشتی ما میگیره متوجه شدیم کارگرا سیمان اضافی رو ریهتن توش حالا چجوری بازش کنیم

 20. سلام چاه توالت ما وصل به توالت پایین طبقه پایین چاه توالتش هواکش نداره بوی نامطبوع فاضلاب بنظرتون از نداشتن هواکش پایینه.

 21. ممنونم از تمامی کارکنان شرکت شما لوله بازکنیتون عالی بود سرویسکارتون هم خیلی با اخلاق رفتار کرد.

 22. با سلام چاه خانه من در پارکینگ است و چاه همسایه پشت دیوار خانه من است.
  وقتی چاه تخلیه میشود اب چاه همسایه مانند ابشار در چاه من سرازیر مبشود.
  دیوار پذیرایی من نم زده و ترک برداشته. و دیوار حیاط هم ترک بزرگی برداشته به حدی که دیوار شکم برداشته و در حال ریزش است. من باید چیکار کنم ایا من میتوانم شکایت کنم.

  1. عزیز اول باید بازدید بشه به احتمال شما یا همسایتون باید چاهتونو یکیشو پر بکنیم تا ریزش نکنه به احتمال چاهتون داره توی زمین ایجاد ریزش میکنه و زود باید اقدام بکنید

 23. سلام اگر یکبار چاه پر شود و تخلیه شود و یه مدت کوتاه از چاه استفاده شود و مدت ۶ ماه اب داخل چاه نرود امکان این هست که اب چاه خشک شود یا فروکش کند البته چاه داخل منطق کویری است.

 24. سلام اگر یکبار چاه پرشود و تخلیه شود و یه مدت کوتاه از چاه استفاده شود و مدت شش ماه اب داخل چاه نرود امکان این هست که اب چاه خشک شود یا فروکش کند البته چاه داخل مناطق کویری هست.

 25. سلام و خسته نباشید امید وارم حالتون خوب باشع.
  میخاستم بگم ممنون از خوب لوله بازکنی از سرویس کارتون هم تشکر میکنم.

 26. در صورتی که اب در داخل روشویی دستشویی وسینک ظرفشویی اشپزخانه جمع بشه و خالی نشه دراین صورت گرفتگی پیش اومده یا ایتکه ممکنه در لوله اصلی فاضلاب ساختمان گرفتگی ایجاد شده باشه؟

 27. وقتی اب داخل روشویی دستشویی وسینک ظرفشویی اشپزخانه جمع بشه و خالی نشه دراین صورت گرفتگی پیش اومده یا ایتکه ممکنه در لوله اصلی فاضلاب ساختمان گرفتگی ایجاد شده باشه.

 28. من با اینکه همیشه رعایت می کنم که آشغال داخل سینک ظرفشویی نره
  ولی همیشه آب به سختی رد میشه تقریباً هر هفته از محلول لوله بازکن استفاده می کنم آیا راهی برای من هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *