رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تخلیه چاه شبانه روزی

فهرست مطالب

خدمات تخلیه چاه شرق تهران جهت تخلیه انواع چاه های فاضلاب

هر نوع چاه فاضلابی که پر می شود نیاز به استفاده از خدمات تخلیه دارد. ما در مجموعه لوله بازکنی خدمات تخلیه چاه شرق تهران را با استفاده از ماشین های پیشرفته مخصوص و نیروی انسانی متخصص ارائه می دهیم. انواع تانکر تخلیه چاه، پمپ لجن کش، پمپ آبکش و ماشین های ساکشن برای تخلیه چاه های فاضلاب پر شده به کار گرفته می شوند.

تخلیه چاه شرق تهران پروسه ای است که علاوه بر بازگردانی کارایی اولیه به چاه، احتمال رخداد خطراتی همچون ریزش چاه یا تخریب آن را نیز به حداقل می رساند. پس از اتمام تخلیه چاه اگر بنا به تشخیص نیروی متخصص سرویسکار نیاز به ارائه خدمات لایروبی چاه نیز وجود داشته باشد این کار نیز با موافقت مشتری صورت می پذیرد. لایروبی پس از تخلیه چاه می تواند راندمان جذب آب و فضولات چاه را به بیشترین میزان رسانده و خیال شما را تا سالها از عدم وقوع مشکل پر شدن چاه فاضلاب راحت کند.
تخلیه چاه و قیمت تخلیه چاه تضمینی 

تخلیه چاه تضمینی و فوری در شرق تهران
تخلیه چاه شرق تهران

انواع چاه های فاضلاب

انواع چاه های فاضلاب را در حالت کلی می توان به چاه های جذبی و سپتیک تقسیم کرد؛ در اینجا معرفی کوتاهی از هریک از این چاه ها را ارائه می دهیم.
شماره ماشین تخلیه چاه در شرق تهران :  09198806367 

چاه های فاضلاب جذبی

اغلب چاه های فاضلاب ساختمان هایی که شبکه فاضلاب آنها به شبکه فاضلاب شهری متصل نیست از نوع جذبی هستند. این نوع چاه ها به شیوه سنتی حفر می گردند و خود به سه دسته چاه های گلدانی، میله ای و انباری تقسیم می شوند. این سه دسته چاه در شیوه حفر توسط مقنی با یکدیگر متفاوت هستند.

آلودگی آبهای زیرزمینی را می توان بزرگترین اشکال در مورد این نوع چاه ها در نظر گرفت. به همین سبب متخصصان حفر چاه های جذبی آنها را در محل هایی حفر می کنند که منابع آب زیرزمینی در آن محل ها کمتر باشد. این نوع چاه ها همچنین در صورت پر شدن بوی بد بدی را در محیط اطراف پخش می کنند که این بو می تواند برای ساکنین طبقات پایین ساختمان و ساختمان های اطراف آزار دهنده باشد.

حفر چاه شرق تهران
چاه های فاضلاب جذبی در مؤسسه خدماتی تخلیه چاه شرق تهران

چاه های فاضلاب سپتیک

چاه های فاضلاب سپتیک را می توان چاه های فاضلاب مدرن محسوب کرد. این نوع چاه ها محفظه هایی با جنس بتن، پی وی سی یا فایبرگلاس هستند که محتویات فاضلاب ورودی در این محفظه ها جای می گیرد. باکتری های بی هوازی در این نوع چاه ها پیش از تخلیه چاه محتویات درون آن را تجزیه می کنند.

برخی از انواع چاه های فاضلاب سپتیک یک بخشی و برخی دیگر دارای دو یا چند بخش هستند. چاه های دو یا چند بخشی این قابلیت را دارند که آب را در یک بخش و محتویات غیر آبی فاضلاب را در بخش دیگر جمع آوری کنند. چاه های فاضلاب سپتیک عمر مفید بالایی دارند (حداقل 50 سال)، سالم و بهداشتی هستند، هیچ گونه ضرری به محیط زیست از جمله منابع آب زیرزمینی وارد نمی کنند، استحکام بالایی در برابر انواع تنش های وارده دارند، نصب آنها آسان است، پروسه تصفیه فاضلاب را تسهیل می کنند.

چاه فاضلاب سپتیکی تهران
ارائه چاه های فاضلاب سپتیک در مؤسسه خدماتی تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه شرق تهران به صورت تخصصی

هم در مورد تخلیه چاه های جذبی و هم در مورد تخلیه چاه های سپتیک از تانکرهای تخلیه و ماشین های لجن کش و ساکشن برای خالی کردن محتویات چاه استفاده می شود. استفاده از خدمات تخصصی تخلیه چاه شرق تهران این مزیت را دارد که هم پروسه تخلیه به صورت تضمینی انجام می شود و هم خطراتی همچون سقوط کارگر به درون چاه اتفاق نمی افتد.

علاوه بر اینها برای اغلب مشتریان ارائه خدمات تخلیه چاه با هزینه مناسب نیز حائز اهمیت می باشد. مراکز معتبر فعال در زمینه تخلیه چاه شرق تهران از نرخ های مصوب اتحادیه برای تعیین هزینه تخلیه چاه استفاده می کنند و از این رو هزینه گزافی را در این مورد به مشتری تحمیل نمی نمایند. ما در مرکز تخصصی لوله بازکنی انواع خدمات در زمینه لوله بازکنی، حفر چاه، تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی چاه، کف تراشی چاه و … را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهیم. خدمات مرکز ما هم از نظر کیفیت بالا و هم از نظر قیمت مناسب به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شوند.

تخلیه چاه فوری و ارزان قیمت
تخلیه چاه شرق تهران به صورت تخصصی

عوامل تاثیرگذار بر هزینه ارائه خدمات تخلیه چاه شرق تهران

در حالت کلی عوامل تاثیرگذار بر هزینه ارائه خدمات تخلیه چاه شرق تهران را می توان شامل مواردی به شرح زیر دانست:
شماره ماشین تخلیه چاه در شرق تهران : 09198806367 

موقعیت جغرافیایی چاه

اینکه چاه فاضلاب در داخل تهران یا خارج از آن و در حومه شهر باشد بر هزینه نهایی ارائه خدمات تاثیر گذار است. در حقیقت در این مورد مسافتی که ماشین های تخلیه برای ارائه خدمات تا محل طی می کنند بر قیمت ارائه خدمات تاثیر می گذارد. معمولا هزینه ارائه خدمات تخلیه در خارج از شهر به دلیل طی مسافت بیشتر، گران تر است.

حجم تانکر

تانکرهایی که جهت انجام پروسه تخلیه چاه به کار برده می شوند شامل تانکرهای 6 هزار لیتری و 12 هزار لیتری هستند. با توجه به گنجایش چاه و حجم فضولات موجود در آن تصمیم گرفته می شود که کدام یک از این نوع تانکرها به محل اعزام شود. واضح است که هزینه ارائه خدمات تخلیه چاه با استفاده از تانکر 12 هزار لیتری نسبت به هزینه ارائه خدمات تخلیه با استفاده از تانکر 6 هزار لیتری بیشتر است.

متراژ شیلنگ تخلیه

شیلنگ تخلیه فاضلاب در واقع پل ارتباطی بین محتویات داخل چاه فاضلاب و تانکر تخلیه می باشد. این شیلنگ در قطرهای استانداردی تولید می شود و علاوه بر متراژ شیلنگ بکار گیری ، قطر آن نیز بر هزینه ارائه خدمات تخلیه چاه تاثیر می گذارد. ماشین ساکشن یا پمپ های آب کش و لجن کش از طریق این شیلنگ محتویات درون چاه را مکیده و به داخل تانکر منتقل می کنند. هر چه متراژ شیلنگ به کار رفته در طی پروسه تخلیه بیشتر باشد هزینه تخلیه چاه شرق تهران نیز بیشتر می شود.

تعداد نیروی انسانی سرویسکار

جهت انجام پروسه تخلیه چاه از حداقل دو نفر نیروی انسانی متخصص استفاده می شود. هر چه به سبب وجود مشکلاتی چون تخریب چاه، نیاز به لایروبی، کف تراشی چاه و … تعداد نیروی انسانی به کار گرفته شده بیشتر شود، هزینه نهایی ارائه خدمات افزایش می یابد.

چه زمانی باید از خدمات تخلیه چاه شرق تهران استفاده کنیم؟

در مقالات پیشین نیز در مورد زمان استفاده از خدمات تخلیه چاه اخطارهای لازم را داده ایم . چاه فاضلاب پر را دارای نشانه هایی است که با مشاهده این نشانه ها بایستی فورا با یک مرکز تخلیه چاه معتبر تماس بگیرید. نشانه هایی از جمله وجود حشرات و حیوانات موذی مانند انواع سوسک و موش، پخش بوی نامطبوع فاضلاب در منطقه و به خصوص در نزدیک کانال های خروجی فاضلاب، بالا گیری آب و فاضلاب از کانال های خروجی چون کاسه توالت و … همگی از جمله علائم پر شدن چاه فاضلاب هستند. اگر در مورد تشخیص پر شدن یا نشدن چاه فاضلاب ساختمان خود دچار تردید هستید می توانید از تخصص و تجربه کارشناسان ما در این مورد کمک بگیرید.

تخلیه چاه فاضلاب پر را اگر به تاخیر بیفتد و در زمان لازم انجام نشود می تواند خطراتی از جمله ریزش چاه و حتی ریزش بخشی از ساختمان را به همراه داشته باشد. بارها در طی گزارش های در سطح شهر چندین مورد ریزش چاه فاضلاب ثبت می شود که در برخی از آنها وسایل نقلیه و حتی افراد با ریزش به درون چاه فاضلاب سقوط کرده اند. پس علاوه بر خسارات مالی فراوان اهمال کاری در مورد استفاده از خدمات تخلیه چاه شرق تهران احتمال وارد آمدن خسارات جانی نیز وجود ندارد و به هیچ عنوان نباید هشدارهای متخصصان این حوزه را در مورد تخلیه به موقع چاه های فاضلاب نادیده گرفت.

چاه فاضلاب توالت
ریزش چاه فاضلاب بر اثر اهمال کاری در مورد تخلیه به موقع چاه (( تخلیه چاه شرق تهران ))

خدمات لایروبی چاه فاضلاب

در برخی موارد تخلیه چاه فاضلاب به تنهایی نمی تواند کارایی و راندمان اولیه را به چاه بازگرداند. به عبارت دیگر در این موارد به دلیل وجود موادی چون مو، انواع چربی ها، رسوبات و … منافذ لایه سطحی خاک چاه مسدود می شود و در واقع چاه فاضلاب به استخری برای پر شدن فاضلاب ورودی تبدیل می شود. اگر لایروبی چاه در مورد چنین چاه هایی انجام نشود پر شدن چاه زود به زود اتفاق می افتد و کوتاه ترین زمان پس از تخلیه بایستی مجددا به دنبال خدمات تخلیه چاه باشید.

جهت لایروبی چاه فاضلاب نیروهای متخصص و آموزشی لایه سطحی خاک چاه را تا حدود نیم متر تراش می دهند . در واقع خاک را برای جذب آب و مواد فاضلاب به صورت کاملا بهینه سازی می کنند. خدمات لایروبی و کف تراشی چاه می توانند کارایی چاه فاضلاب را تا حد چاهی که تازه حفر انجام است افزایش دهند.

خدمات تخلیه چاه شرق تهران به صورت شبانه روزی

ما در مجموعه تخصصی لوله بازکنی،خدمات تخلیه چاه شرق تهران را به صورت شبانه روزی به مشتریان خود ارائه می دهیم. شما می توانید در هفت روز هفته و حتی در ایام تعطیل نیز از خدمات ما در این مورد به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب استفاده کنید. برای این کار کافی است با کارشناسان کادر پشتیبانی شرکت تماس گرفته و درخواست دریافت خدمات خود را به ثبت برسانید. سرویس کاران متخصص ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند و تخلیه چاه فاضلاب شما را به صورت کامل و با استفاده از ماشین آلات به روز و پیشرفته به انجام می رسانند.

در برخی موارد مشتریان با مشاهده ریزش آب از یکی از کانال های خروجی فاضلاب همچون کاسه توالت گمان می کنند که چاه فاضلاب آنها پر می باشد و درخواست دریافت خدمات تخلیه چاه می نمایند؛. اما سرویسکاران ما با مراجعه به محل بررسی مشکل متوجه می شوند که مشکل پیش رو ناشی از وجود انسداد در لوله های فاضلاب است. در این موارد لوله بازکنی با فنر راهکاری است که می تواند هم مشکل انسداد لوله ها را حل کند و هم راهی برای تشخیص پر شدن یا عدم پر شدن چاه فاضلاب باشد. زمانی که سر فنر لوله بازکنی پس از خروج از کانال فاضلاب سیاه می شود. هیچ گونه انسداد در لوله ها وجود ندارد و چاه فاضلاب از کاسه توالت باعث می شود. بفهمیم چاه فاضلاب پر می باشد .

تخلیه چاه فاضلاب و لایروبی چاه اگر به صورت کامل و تخصصی انجام شود می تواند تا سالها خیال شما را از بابت عدم پر شدن چاه فاضلاب و نیاز به دریافت خدمات تخلیه چاه راحت نماید.

تخلیه چاه
ارائه خدمات تخلیه چاه شرق تهران به صورت شبانه روزی

نمونه خدمات فاضلابی

 • تخلیه چاه شرق تهران
 • حفر چاه شرق تهران
 • لوله بازکنی شرق تهران
 • چاه بازکنی شرق تهران
 • تخلیه چاه تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب شرق تهران
 • تخلیه چاه و سپتیک فاضلابی شرق تهران
 • حفر چاه فاضلاب
 • حفر چاه آب
  تخلیه چاه جنوب تهران
  لوله بازکنی جوزستان
 • لوله بازکنی ارزان قیمت
 • حفر چاه دستی
 • حفر چاه با دستگاه
 • تشخیص نشتی و ترکیدیدگی لوله فاضلاب
 • ارائه خدمات فاضلابی با فاکتور
 • حفر چاه فوری و تضمینی
 • لوله کشی ساختمان
 • ترمیم چاه ریزشی
 • تخلیه چاه تضمینی و ارزان قیمت شرق
 • حفر چاه تهران
 • حفر چاه تضمینی
 • تخلیه چاه فاضلاب بدون کثیف کاری در شرق تهران
 • حفر چاه کم هزینه
 • لوله بازکنی فوری و تضمینی

ارائه مشاوره و بازدید رایگان به صورت شبانه روزی در زمینه های خدماتی لوله بازکنی شرق تهران ، تخلیه چاه شرق تهران ، حفر چاه شرق تهران به صورت تلفنی و حضوری می باشد .
شماره ماشین تخلیه چاه در تهران : 09190596238

نتیجه توضیحات تخلیه چاه شرق تهران

مؤسسه خدماتی تخلیه چاه شرق تهران آمادگی عقد قرارداد با هر شرکت و مؤسسه ای می باشد . در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات اگر نیاز به راهنمایی یا ارسال سرویسکار دارید می توانید با مؤسسه خدماتی تخلیه چاه شرق تهران تماس بگیرید . تخلیه چاه شرق تهران با پوشش شبانه روزی سراسر مناطق شرق تهران یکی از موفق ترین شرکت های خدمات فاضلابی محسوب می شود .

44173983
22981856
66968120
77379673

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

9 پاسخ

 1. بابا خیلی از لوله بازکن ها با دستگاه هیچ آشنایی ندارن اومده یاروهه میگه بااین دستگاه چی کارکنیم انداختمش بیرون
  ولی سرویسکار شما عالی در زمینه کار هستن

 2. لوله بازکنی بسیار فوقعلاده ای دارید و معلومه که دارای تجربه چندین ساله دارین✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓✓

    1. بله رسوب گرفتن لوله فاضلاب اگه به صورت متوسط باشه مثلا تب استفاده نباشه بیشتر از پنج سال طول میکشه که گرفتگی تشکیل بشه ولی اگه رسوب گیری با استفاده از مثلاً استفاده ناصحیح شما باشه استفاده بیش از حد از چربی یا ریختن وسایل بهداشتی مانند نوار بهداشتی و دیگر موارد داخل لوله چاه فاضلاب باشد در کمترین زمان دچار گرفتگی و باعث بالا زدن بوی بد از لوله های فاضلاب میشه و شما در هر شرایطی برای بازکردن لوله فاضلاب با سرویس کار لوله بازکن میتونید با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید انجام خدمت خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه یکی از خدمات اولیه شرکت موسسه برادران جعفری محسوب می شود برای چاه بازکنی تخلیه چاه حفر چاله روی چاه فاضلاب صد در صد تضمینی و ارزان قیمت در سراسر مناطق استان تهران و کرج با ما تماس بگیرید

 3. با‌شلام‌خدمت‌‌اقای‌جعفری
  واقعا‌ممنونم‌بابت‌باز‌کردن‌لوله‌ما‌که‌کاملا‌
  تمیز‌و‌فری‌و‌با قیمت‌کاملا‌خوب‌
  متسکرم‌خسته‌نباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *