جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع

11 نکته عالی برای رفع گرفتگی توالت با مدفوع

رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع لوله بازکنی با مدفوع در سراسر تهران به صورت تضمینی و فوری در تهران ارائه می شود . لوله بازکنی فوری تهران ، لوله بازکنی کم هزینه تهران ، لوله بازکنی با هزینه قانونی تهران

چند نکته سریع برای باز کردن گرفتگی توالت استاندارد فرنگی با مدفوع در آن وجود دارد. همچنین می توانید از این روش ها برای حل کردن مدفوع گیر کرده در هر توالت دیگری که دارید استفاده کنید. مؤسسه لولهه بازکنی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات چاه بازکنی توالت فرنگی با مدفوه ، لوله بازکنی توالت فرنگی با مدفوع و رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع را برای شما عزیزان ارائه می کنیم .

اصلاً کار لذتبخش و راحت نیست. با این حال، من مطمئن هستم که می توانید بدون صرف هزینه برای خدمات لوله کشی گران قیمت، کار را تمام کنید. بیایید نگاهی دقیق به گزینه های موجود بیندازیم.

بهترین راه برای رفع گرفتگی توالت با مدفوع در تهران

وقتی با این وضعیت وحشتناک مواجه شدید ناامید نشوید. لیستی از راحت ترین و مطمئن ترین راه ها برای حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی در این بخش از توضیحات رفع گرفتگی توالت فرنگی تهران به شما عزیزان ارائه می شود .

1. برس توالت

فرچه توالت
رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع در تهران

احتمالاً همه ما یک برس توالت در کنار کاسه داریم و از آن برای تمیز کردن لکه های مدفوع پس از شستشوی توالت استفاده می کنیم. با این حال ، هنگامی که مدفوع توالت شما را مسدود می کند ، به ویژه در حمام مهمان ، می توانید از آن به عنوان اولین کمک استفاده کنید.

من معتقدم که یافتن خود در وسط چنین سناریویی یک کابوس واقعی است. هنگامی که چنین اتفاقی می افتد، تنها گزینه این است که سعی کنید با استفاده از یک برس توالت، توالت را که با مدفوع چسبیده است، از برق بکشید.

در واقع ، شما هیچ گزینه دیگری در حمام شخص دیگری بدون توضیحات ناخوشایند و کاملاً شرم آور ندارید.

سیستم ساده است، برس توالت را بردارید و سعی کنید محتویات باقی مانده را به داخل فاضلاب فشار دهید. این کار را با دقت انجام دهید تا از پاشیدن صندلی توالت جلوگیری کنید. اگر خوش شانس باشید، همه چیز پس از شستشوی دوم توالت به خوبی پیش خواهد رفت.

این در صورتی است که زهکشی توالت قابل عبور باشد. با این حال، زمانی که لوله‌ها کاملاً تمیز نیستند، مدفوع ممکن است باقی بماند و توالت مسدود شود. در این صورت، میزبان شما احتمالاً مشکل را می داند و می توانید پیستون را بخواهید.

2. پیستون

باورنکردنی است که چگونه چنین چیز ساده ای می تواند اینقدر مفید باشد. تمیزترین، سریعترین و بسیار کارآمدترین راه برای باز کردن گرفتگی توالت این است که این کار را با استفاده از پیستون انجام دهید.

پیستون را به اندازه کافی گسترده انتخاب کنید تا بتوانید در قسمت باز کاسه خلاء ایجاد کنید. آن را در دهانه قرار دهید و حرکت آن را به آرامی بالا و پایین شروع کنید.

به این ترتیب، یک جاروبرقی لازم برای رفع گرفتگی ایجاد خواهید کرد. سپس سرعت حرکات خود را به تدریج افزایش دهید. وقتی مدفوع به زهکش رفت، باید یک بار دیگر آب را بشویید .

اگر متوجه شدید که آب کندتر از حد معمول می رود ، باید این روش را تکرار کنید حتی اگر به نظر می رسد مدفوع ناپدید شده است. در واقع، هنوز در فاضلاب گیر کرده است. در آنجا رها شود، دفعه بعد که از توالت سیفون استفاده می کنید مشکلات جدیدی ایجاد می کند .

3. دستان خود شما

دست خودت
رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع به کمک دست

این یک روش کارآمد اما بسیار جذاب برای رفع گرفتگی توالت است. از آنجایی که این یک کار کاملا کثیف است، توصیه می کنم قبل از شروع کار از یک جفت دستکش ضد آب استفاده کنید.

همچنین به یک کیسه زباله و یک پیستون نیاز خواهید داشت. با هر دو دست پیستون را بگیرید و شروع به پمپاژ بالا و پایین کنید. پس از چند حرکت، قسمت هایی از مدفوع درست به پیستون شما می چسبد. آن را با احتیاط از پیستون خارج کرده و داخل کیسه زباله بیندازید.

توالت را بشویید و بررسی کنید که آیا همه چیز تمیز و بدون انسداد است. اگر توالت به آرامی تخلیه شود، کار را به خوبی تمام کرده اید. در غیر این صورت، باید روش دیگری برای رفع گرفتگی آن پیدا کنید.

4. رخت آویز فلزی

رخت آویز فلزی 1
رفع گرفتگی توالت فرنگی با رخت آویز فلزی با مدفوع

اگر نمی‌خواهید دستتان کثیف شود، می‌توانید از چوب لباسی فلزی که با پلاستیک پوشانده شده است، مدفوع را از توالت گرفتگی پاک کنید. برای جلوگیری از آسیب رساندن به ظروف چینی، هرگز از آن بدون روکش پلاستیکی استفاده نکنید.

دستکش ضد آب بپوشید، آویز را با انبردست باز کنید و یک سر آن را داخل توالت قرار دهید. سعی کنید با حرکت دادن آویز گرفتگی را از بین ببرید. پس از باز کردن انسداد توالت، باید آن را چند بار شستشو دهید تا زمانی که کاسه کاملاً تمیز شود.

5. آب داغ و صابون ظرفشویی

رفع گرفتگی توالت پر از مدفوع با استفاده از آب گرم روشی کارآمد است، اما به صبر و زمان کافی نیاز دارد. هدف این است که مدفوع را با آب نرم کرده و آن را کاملاً متلاشی کنید تا زمانی که به زهکش برود.

برای اتمام موفقیت آمیز کار، باید پشتکار داشته باشید و این روش را چند بار تکرار کنید. با ریختن آب داغ در کاسه شروع کنید.

برای این منظور از یک سطل استفاده کنید یا اگر به اندازه کافی بلند است که به توالت شما برسد، از دوش استفاده کنید. در هر دو مورد ، باید آب جوشانده را تا زمانی که آب سرد را از توالت به طور کامل جایگزین کنید ، بریزید. 5 تا 10 دقیقه صبر کنید تا مدفوع شروع به نرم شدن کند. سپس توالت را بشویید .

اگر کاسه همچنان گرفتگی دارد، باید با ریختن آب داغ همراه با صابون ظرفشویی در توالت، عمل را تکرار کنید. اجازه دهید حدود 5 تا 10 دقیقه بماند و یک بار دیگر آب جوش بریزید. پس از 5 تا 10 دقیقه دیگر، می توانید توالت را شستشو دهید.

مزیت این روش این است که دستان خود را کثیف نمی کنید. از طرفی خطر سوختگی وجود دارد. بنابراین مراقب باشید و خود را ایمن نگه دارید.

6. کوکاکولا و فویل پلاستیکی

کوکاکولا و فویل پلاستیکی
رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع به وسیله نوشابه گاز دار

باور کنید یا نه، کوکاکولا یک عامل بسیار کارآمد برای تمیز کردن و رفع گرفتگی توالت است. شما به چهار بطری 20 اونس (0.5 لیتری) کوکاکولا نیاز دارید. مراقب باشید که از کوکاکولای تازه همراه با نوشابه استفاده کنید.

تمام کوکاکولا را داخل کاسه بریزید و تا جایی که می توانید دهانه آن را با فویل پلاستیکی بپوشانید. یک ساعت صبر کنید تا کوکاکولا مدفوع نرم شود. فویل پلاستیکی و نوشابه فشار لازم را ایجاد می کند و مدفوع را به داخل فاضلاب فشار می دهد. بعد از آن توالت را بشویید.

جوش شیرین

جوش شیرین
رفع گرفتگی توالت فرنگی با مدفوع به وسیله جوش شیرین

احتمالاً در آشپزخانه خود جوش شیرین دارید. این ماده برای بسیاری از موارد مرتبط با شستشو و از بین بردن لکه مفید است.

با این حال، می توانید از آن برای از بین بردن مدفوع مسدود شده توالت خود نیز استفاده کنید. دو گزینه کارآمد وجود دارد که بسته به صبر و زمان در دسترس می توانید از هر کدام از آنها استفاده کنید.
تعمیر ترکیدگی لوله در تهران
لوله بازکنی استخر

7. جوش شیرین و سرکه

جوش شیرین و سرکه

اگر این راه را انتخاب کردید، ابتدا یک فنجان جوش شیرین را در کاسه بریزید. یک فنجان سرکه را به تدریج اضافه کنید تا یک واکنش شیمیایی ایجاد شود. خود را برای کف کردن بسیار آماده کنید و مراقب باشید که از پاشیدن آن جلوگیری کنید. با ریختن سرکه ادامه دهید تا زمانی که مخلوط تولید حباب نکند.

در برخی موارد، شستشوی توالت کافی خواهد بود. با این حال، اگر کاسه بیش از حد مسدود شده است، باید سعی کنید یک گالن (3.8 لیتر) آب جوش در آن بریزید. عمل را هر چند بار که لازم است تکرار کنید.

گزینه دیگر این است که آب را در یک قابلمه بزرگ بجوشانید. پس از مدتی خنک شدن مایع، باید یک فنجان جوش شیرین و دو فنجان سرکه اضافه کنید.

مراقب باشید که آب خیلی داغ نباشد زیرا از تأثیر کامل جوش شیرین جلوگیری می کند. مخلوط را در توالت بریزید و بگذارید یک شب کار کند. پس از شستشوی توالت، خواهید دید که آیا نیاز به تکرار این فرآیند دارید یا خیر.

8. جوش شیرین و فویل پلاستیکی

جوش شیرین و فویل پلاستیکی 1

روش را با ریختن آب در کاسه مسدود شده شروع کنید و فوراً جوش شیرین را اضافه کنید. به خاطر داشته باشید که آب باید گرم باشد نه خیلی داغ. اگر جوش شیرین را با آب جوش مخلوط کنید واکنش کافی نشان نمی دهد.

بنابراین، آب گرم و جوش شیرین را به کاسه اضافه کنید و دهانه آن را با فویل پلاستیکی بپوشانید. بگذارید تقریباً یک ساعت بماند. کار را با شستن توالت فرنگی تمام کنید.

9. شامپو

شامپو

فرآیند به هیچ وجه پیچیده نیست. کافی است آب جوشیده داغ و هر شامپویی که در حمام دارید داخل کاسه بریزید. سپس کمی صبر کنید.

اگر توالت بیش از حد مسدود نشود، خواهید دید که چگونه سطح آب به تدریج کاهش می یابد. در حالی که شامپو مدفوع را نرم می کند، آب داغ آن را تا مجرای فاضلاب تجزیه می کند. برای تمیز کردن کامل لوله‌ها، می‌توانید قبل از شستشوی توالت، آب جوشیده بیشتری اضافه کنید.

10. سفید کننده خانگی

سفید کننده های خانگی

فقط در مواقعی که توالت شما به شدت گرفتگی دارد از سفید کننده استفاده کنید. شما باید دو تا سه فنجان سفید کننده خانگی را در کاسه بریزید. صبر کنید تا مدفوع را حل کند و سپس چند بار توالت را بشویید.

11. مواد شیمیایی تجاری

مواد شیمیایی موثرترین عوامل برای این کار هستند، اما سوال اینجاست که آیا ارزش ریسک همراه را دارند یا خیر. بهترین گزینه انتخاب محصولات در دسترس است.

هر کدام را که انتخاب کنید، مدفوع را متلاشی می کند. با این حال، مدت زمان این فرآیند بستگی به نوع مواد شیمیایی مورد استفاده شما دارد.

نتیجه

من مطمئن هستم که هیچ کس نمی خواهد با توالت مسدود پر از مدفوع گیر کند. با این حال، گهگاه اتفاق می افتد. آه، چه عبارتی برای چنین موقعیتی!

جدی باشیم اگر در حمام با چنین مشکلی مواجه شدید ، نیازی به شروع وحشت نیست. آرام بمانید، به اطراف نگاه کنید، و هر یک از چند چیز کاربردی را از لیست بردارید.

هر خانواده حداقل دو یا سه راه حل دارد که می تواند شما را از یک موقعیت ناخوشایند خارج کند. از آنها استفاده کنید، تمیز کردن را به پایان برسانید و آنچه را که اتفاق افتاده است در اسرع وقت فراموش کنید. مؤسسه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران ارائه خدمات فاضلابی در سراسر تهران می کند .

نمونه خدمات شرکت :

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات لوله بازکنی به سراسر تهران ارائه خدمات می کند . برای ارائه مشاوره و دریافت قیمت با مؤسسه خدماتی برادران جعفری تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+