رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
تعمیر لوله

فهرست مطالب

تعمیر ترکیدگی لوله در تهران

با توضیحات متخصصین لوله کش مؤسسه خدماتی برادران جعفری همراه باشید ، توضیح در رابطه با تعمیر ترکیدگی لوله در تهران می باشد . هر نوع لوله فاضلابی یا لوله آب گرم و سرد می تواند دچار ترکیدگی یا نشتی بشود که باید برای جلوگیری از بروز حوادث بزرگ از موارد توضیحی در ادامه توضیحات جلوگیری بکنید . مؤسسه خدماتی برادران جعفری به صورت شبانه روزی در تهران آمادگی ارائه خدمات را به شما عزیزان نیز دارد .

آیا آب از ترکیدگی غیرمنتظره لوله در همه جا بیرون می زند؟ شما یک فاجعه لوله کشی دارید که در صورت عدم رسیدگی به موقع می تواند به سرعت منجر به آسیب جدی آب شود. به کارشناسان تعمیر لوله مؤسسه خدماتی برادران جعفری در تهران مراجعه کنید. به زودی درب منزل شما خواهیم بود. مشتریان اولیه 20 درصد تخفیف دریافت می کنند !

با هر تماس سرویس می توانید یک تست فشار آب رایگان دریافت کنید! امروز با شماره 09190596238 تماس بگیرید و ببینید که آیا فشار آب در خانه شما خیلی زیاد است یا خیر.

تعمیر نشتی لوله
تعمیر ترکیدگی لوله در تهران

علل ترکیدگی لوله

شما احتمالاً لوله ترکیده اید زیرا زمستان است و درجه حرارت کاهش یافته است. اگر لوله ها عایق بندی مناسبی نداشته باشند ، انجماد یا نزدیک به دمای انجماد اغلب منجر به ترکیدگی لوله ها می شود. شما می توانید با اطمینان از اینکه خانه شما به طور زمستانی می شود ، از این مشکل جلوگیری کنید .

وقتی آب داخل لوله ها یخ می زند ، منبسط می شود. انبساط و انقباض مداوم آب فشار زیادی را به لوله وارد می کند و در نهایت می ترکد. گرفتگی شدید یکی دیگر از دلایل رایج نشتی یا انفجار لوله ها است. موردی که وارد سیستم می شود از جریان عادی آب جلوگیری می کند و یکپارچگی ساختاری لوله را تضعیف می کند. اگر بقایای کافی دیواره های داخلی مواد را پر کند ، در نهایت منبسط و منفجر می شود. این امر با نگهداری منظم قابل اجتناب است.

همین امروز با تعمیر ترکیدگی لوله در تهران تماس بگیرید!

یافتن ناگهانی برخورد با ترکیدگی لوله می تواند یک کابوس واقعی باشد. آب از دست رفته از ترکیدگی لوله می تواند بیش از 100 گالن در ساعت باشد. این نه تنها هدر دادن آب است، بلکه هزینه ای بر قبض آب شما نیز می گذارد. بسته به مدت زمانی که آب تا رسیدن لوله‌کش شما می‌گذرد، آن آب از دیوارهای شما می‌گذرد، به زیرزمین شما می‌رود، فرش‌های شما را خیس می‌کند و کف‌های چوبی شما را تاب می‌دهد.

در حالی که لوله ها از نظر مهندسی محکم طراحی شده اند ، اما خراب نشدنی هستند. این امر به ویژه زمانی که زمان خود را می گیرد صادق است. با این وجود ، با بازرسی منظم لوله کشی می توان از مشکلات جلوگیری کرد و بلافاصله رسیدگی کرد . تیم لوله کشی برادران جعفری تهران شما خوشحال است که در مورد چگونگی جلوگیری از این مشکل در آینده مشاوره ارائه دهد.

تمام لوله کشی شهر را روی شماره گیری سریع قرار دهید. ما با شما در زمینه بهترین اقدامات پیشگیرانه که خطر ابتلا به ترکیدگی لوله ها را کاهش می دهد ، همکاری خواهیم کرد. تیم لوله کشی ما آماده اعزام لوله کش به خانه شما است اگر متوجه شدید که با شرایط اضطراری دست و پنجه نرم می کنید.

تعمیر لوله ترکیدگی
تعمیر ترکیدگی لوله در تهران ارزان و تضمینی می باشد 09190596238

رفع مشکلات سریع ترکیدگی لوله ها

آمادگی برای دفاع از سیستم لوله کشی منزل در برابر ترکیدگی ناگهانی لوله می تواند هزاران ریال در خسارت شما صرفه جویی کند. این راه حل های سریع و آسان را به عنوان کمک های اولیه لوله کشی در نظر بگیرید – آنها نشت لوله را به اندازه کافی کند یا متوقف می کنند تا به شما این فرصت را بدهد تا در ساعات کاری از خدمات یک لوله کش مجرب استفاده کنید.

برای توقف موقت نشت سوراخ سوزنی، باید به دهانه فشار وارد کنید. راه حل؟ نوار چسب را دور لوله بپیچید. در بسیاری از موارد، فشار لازم را تامین می کند. متأسفانه، نوار چسب همیشه به شما فشار کافی وارد نمی کند. در این صورت ، باید به راه حل قوی تری بروید.

استفاده از گیره C

روش دیگر برای متوقف کردن موقت نشتی کوچک شامل بستن C ، یک تکه چوب و یک تکه لاستیک است.

از آنجا که بلوک چوب صاف است (و لوله گرد است) ، فقط می تواند در امتداد یک منطقه بسیار باریک از لوله فشار ایجاد کند.

این مراحل را دنبال کنید:

 1. آب را در شیر اصلی قطع کنید.

 2. یک تکه لاستیک را روی ناحیه ای که لوله نشت می کند قرار دهید.

 3. بلوک چوب را روی تکه لاستیک قرار دهید.

 4. گیره C را به اندازه کافی باز کنید تا لوله ، مواد واشر و بلوک چوب را احاطه کند.

 5. قسمت ثابت دهانه گیره C را در برابر لوله (مقابل محل نشت) و قسمت پیچ گیره C را در برابر بلوک چوب قرار دهید. گیره پیچ را محکم کنید تا محکم شود.

محوطه های آشغال پر از لاستیک است که می توان آن را با سکه ای تهیه کرد. شیلنگ های قدیمی رادیاتور و بخاری خودرو همان چیزی است که پزشک دستور داده است. اگر دوستی دارید که روی اتومبیل کار می کند، احتمالاً خوشحال خواهد شد که تمام آنچه را که نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد.

راه های مقابله با نشتی
تعمیر ترکیدگی لوله ارزان قیمت در سراسر تهران

استفاده از گیره آستین

یک گیره آستین همه چیز را از نشتی سوراخ سوزن گرفته تا نشتی های بزرگتر متوقف می کند. گیره آستین متشکل از دو قطعه فلزی نیم دایره است که وقتی روی هم قرار می گیرند ، لوله را به طور کامل احاطه می کنند – از این رو نام آستین نامیده می شود . گیره حدود 3 اینچ طول دارد ، اما شما باید آن را بخرید تا متناسب با اندازه لوله شما باشد.

به غیر از گیره آستین، فقط به یک پیچ گوشتی نیاز دارید:

image0.jpg

 1. قسمت آسیب دیده لوله را با مواد واشر ارائه بپیچید.

 2. دور لوله پیچیده با واشر را با دو گیره نیم دایره احاطه کنید.

 3. پیچ هایی را که دو نیمه گیره آستین را به هم متصل می کند، ببندید.

با نحوه پیشگیری و رفع رایج ترین مشکلات لوله کشی آشنا شوید

آب می تواند آسیب جدی به خانه شما وارد کند، بنابراین در صورت بروز مشکل در سیستم لوله کشی، اقدام سریع ضروری است. نگه داشتن چند ابزار و مواد اولیه تعمیر در کیت ابزار خود و دانستن اینکه در مواقع اضطراری چه کاری باید انجام دهید، از خارج شدن بیشتر موقعیت ها جلوگیری می کند.

برق و آب را قطع کنید

اگر دچار ترکیدگی لوله، نشتی یا سیل شدید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که برق جعبه فیوز را فوراً قطع کنید.

وقتی نشتی تعمیر شد و آب پاک شد، تمام پریزها، کلیدها، گل رز سقفی و تجهیزات الکتریکی نزدیک را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خشک هستند. اگر آب وارد آنها می شود، تا زمانی که کاملاً خشک نشده اند، برق را دوباره روشن نکنید.

در این شرایط بسیار مهم است که سیستم لوله کشی خود را بدانید – محل شیرها، به ویژه شیر توقف اصلی که به شما امکان می دهد در مواقع اضطراری یا برای کارهای ضروری، منبع تغذیه را قطع کنید. هر چند ماه یکبار شیرها را چک کنید تا مطمئن شوید که به راحتی باز و قفل می شوند. استفاده از کمی روغن یا روان کننده نافذ به شفت سوپاپ به آزادسازی آن کمک می کند. هرگز یک دریچه را کاملاً باز نگذارید، زیرا این کار باعث می شود که احتمال انسداد آن افزایش یابد و از بستگی آن در زمانی که واقعاً نیاز دارید جلوگیری می کند – آن را با یک دور تا یک چهارم ببندید.

نحو آب بندی لوله
نحوه تعمیر و تشخیص نشتی لوله در تهران

نحوه تعمیر ترکیدگی لوله

گیره تعمیر لوله سریع ترین راه برای جلوگیری از نشت آب از ترکیدگی لوله است و نیازی به تخلیه لوله قبل از نصب ندارد. برخی از گیره ها پیچ می شوند، در حالی که برخی دیگر به سادگی روی ناحیه نشتی قفل می شوند. با این حال، گیره های تعمیر فقط باید به عنوان یک تعمیر موقت ارائه می شوند.

گزینه دیگر استفاده از نوار تعمیری خودجوش برای ساخت آب بندی سریع ضد آب است. در اینجا آنچه شما نیاز دارید و نحوه قرار دادن آن آورده می شود .

مرحله 1

لوله را تمیز کنید تا هر دو طرف ناحیه آسیب دیدگی را تمیز کنید تا هر گونه چربی یا آلودگی پاک شود.

گام 2

حدود 20 سانتی متر نوار را باز کنید و با یک قیچی برش دهید. پشتی را از نوار جدا کنید. مهم است که پس از برداشتن نوار پشتی، سریع کار کنید، در غیر این صورت نوار به خودش نمی‌چسبد.

مرحله 3

نوار برش را تا حدود دو برابر طول آن بکشید. حدود 30 میلی متر تا 40 میلی متر از سوراخ شروع کنید و نوار را محکم دور لوله بپیچید. نوار را در حالتی که آن را با یک همپوشانی 50 درصد دور می‌پیچید، محکم نگه دارید تا نوار به خودش بچسبد.

مرحله 4

هنگامی که به قسمت آسیب دیدگی لوله رسیدید، یک شکاف (جایی که سوراخ است) بگذارید و نوار را به کناره سوراخ بپیچید. بستبندی را به مدت 30 تا 40 میلی متر دیگر در سمت دیگر آسیب ادامه دهید، قبل از اینکه با یک لایه چسب دیگر به سمت دیگر برگردید. این بار سوراخ را بپوشانید. فراموش نکنید که همیشه یک همپوشانی 50 درصدی روی نوار چسب داشته باشید.

مرحله 5

به عقب و جلو هدایت کردن ادامه دهید تا ناحیه آسیب دیدگی کاملاً مهر و موم شود. وقتی به انتهای نوار رسیدید، آن را محکم فشار دهید تا انتهای نوار به خودش بچسبد.

تعمیر لوله
تعمیر ترکیدگی لوله در شرایت سخت تهران

نحوه تعمیر دائمی ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله را می توان با کوپلینگ ترکیدگی لوله تعمیر کرد، مشروط بر اینکه طول بخش آسیب دیدگی بیش از 40 تا 50 میلی متر نباشد (اما همیشه دستورالعمل های سازنده را بررسی کنید).

همچنین می‌توانید از کیت تعمیر لوله فشاری استفاده کنید، که لوله آسیب‌دیده را بدون نیاز به جدا کردن لوله‌های موجود یا استفاده از اتصال دهنده شلنگ انعطاف‌پذیر تعمیر می‌کند. در غیر این صورت باید قسمت جدیدی از لوله را وارد کنید

اول ایمنی

اتصالات فشاری پلاستیکی روی لوله‌های مسی، تداوم اتصال زمین سیستم لوله‌کشی را از بین می‌برد. این باید با اتصال دو لوله مسی با کابل زمین تک هسته ای به طول 4 میلی متر مربع، که توسط دو گیره اتصال محکم بشود، بازسازی شود.

کیت تعمیر لوله فشاری

بدون نیاز به ابزار تخصصی، کیت تعمیر لوله فشاری به راحتی بر روی لوله های مسی یا پلاستیکی نصب می شود. پس از برداشتن قسمت آسیب ، کافی است اتصالات را به طور کامل روی لوله فشار دهید.(لوله های پلاستیکی نیاز به یک درج دارند که با کیت ارائه می شود . ابتدا باید به لوله فشار داده شود تا شکل لوله حفظ شود) و سپس مهره پلاستیکی را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. تا در جای خود قفل شود. دستورالعمل های کامل همراه با کیت ارائه می شود .

شما نیاز دارید:

 • برش لوله یا برش لوله
 • اره برقی مینی
 • فایل نیم گرد باریک
 • برس پشم فولادی یا برس پاک کن
 • آچار لوله یا انبر پمپ آب
 • اچار فرانسه
 • جفت کننده های فشاری (مستقیم)، زیتون ها و کاپنات ها، 15 میلی متر یا 22 میلی متر
 • کیت تعمیر لوله پوش فیت، برای لوله های 15 یا 22 میلی متری موجود است
 • نوار PTFE

مرحله 1

منبع آب خود را خاموش کرده و لوله را تخلیه کنید.

گام 2

در حالت ایده‌آل از یک مینی برش لوله برای بریدن هر طرف ناحیه آسیب گذار و برداشتن آن بخش از لوله استفاده کنید. ممکن است متوجه شوید که باید لوله را از هر گیره ای که در نزدیکی آن قرار دارد آزاد کنید تا بتوانید کاتر را به دور آن بچرخانید. اگر این امکان پذیر نیست، از اره برقی استفاده کنید.

مرحله 3

سوراخ ها را از داخل انتهای برش خورده با سوهان باریک نیم گرد و پشم فولادی یا برس پاک کن جدا کنید تا هرگونه رنگ، کدر یا رسوب آهکی از لوله مسی پاک شود.

مرحله 4

مهره های درپوش و زیتون ها (حلقه های فلزی) را از کوپلینگ لوله بر روی هر انتهای لوله بریده بلغزانید. نوار PTFE را حدود پنج بار در جهت عقربه های ساعت دور تارهای هر مفصل فشاری بپیچید. نوار PTFE آب را دفع می کند و به ایجاد مهر و موم ضد آب کمک می کند. هنگام قرار گیری نوار PTFE روی نخ، نوار را در خلاف جهت نخ روی لوله بپیچید تا وقتی مهره را سفت می کنید باز نشود.
لوله بازکنی با فنر در تهران
نحوه تحویه لوله کشی توالت

مرحله 5

انتهای لوله برش خورده را داخل کوپلینگ لوله ترکیدگی قرار دهید. کوپلینگ را با آچار لوله یا انبر پمپ آب نگه دارید و مهره ها را با یک آچار قابل تنظیم سفت کنید.

نحوه تعمیر اتصال لوله نشتی

بازسازی اتصال لوله لحیم که نشتی دارد نیاز به مهارت دارد، اما استفاده از بتونه تعمیری بسیار ساده تر است که نشت را برای همیشه متوقف می کند. سپس، وقتی بتونه سفت شد، می توانید آن را سمباده، صاف و رنگ کنید.

شما نیاز دارید:

 • برس سیمی
 • بتونه تعمیرات لوله کش
 • پارچه
 • دستکش لاستیکی

مرحله 1

جریان آب را به قسمت آسیب دیدگی لوله ببندید و آن را تخلیه کنید.

گام 2

لوله را با یک پارچه خشک کنید، سپس با یک برس سیمی، قسمتی را که نیاز به تعمیر دارد کلید بزنید.

مرحله 3

پوشیدن دستکش لاستیکی برای محافظت از پوست، ترکیب اپوکسی 2 قسمتی را به اندازه کافی بچرخانید یا برش دهید تا تعمیر انجام شود.

مواد را بین انگشتان خود کار کنید تا به رنگ ثابتی برسد. در این مرحله، باید به سرعت کار کنید، زیرا فقط حدود 5 دقیقه فرصت دارید تا شروع به سفت شدن کند.

مرحله 4

بتونه تعمیری را در اطراف محل اتصال فشار دهید و آن را به شکاف بین لوله و اتصال فشار دهید. آن را تا حد امکان صاف کنید، اما به سرعت کار کنید، زیرا بتونه به سرعت خشک می شود.

مرحله 5

قبل از وصل مجدد منبع آب و بررسی نشتی، 24 ساعت بگذارید تا کاملا سفت شود.

نحوه مقابله با نشتی مخازن ذخیره آب

مخازن و مخازن ذخیره آب معمولاً در زیر شیروانی یا در طبقه بالای خانه قرار دارند. این به این معنی است که اگر نشتی اتفاق بیفتد، اولین چیزی که از آن مطلع خواهید آب از سقف است. شما باید سریع عمل کنید وگرنه ممکن است سقف فرو بریزد.

ابتدا برق را در کلید اصلی برق و منبع آب را در شیر توقف اصلی خاموش کنید.

ظروف را طوری قرار دهید که نشت آب را بگیرد و تمام شیرها را باز کنید و تمام توالت های خانه را بشویید. این کار باعث خالی شدن لوله ها و مخزن ذخیره آب سرد می شود و تا زمانی که شیر توقف اصلی خاموش است دوباره پر نمی شوند.

علت نشتی را بررسی کنید که ممکن است ترکیدگی لوله، شل شدن مفصل یا نشتی یا سرریز شدن خود مخزن به دلیل مشکلات دریچه توپی و سرریز باشد.

اگر نشتی از سیلندر آب گرم است، دیگ را خاموش کنید و با کشیدن شیلنگ از لوله تخلیه نزدیک پایه آن به یک خندق بیرونی، سیلندر را خالی کنید. در صورت لزوم اقدام به تعمیر یا تعویض اقلام نمایید.

نمونه خدمات شرکت

تعمیر ترکیدگی لوله در تهران

 • تعمیر لوله های فاضلابی
 • لوله کشی آب گرم و سرد
 • تعمیر نشتی لوله
 • تشخیص نشتی لوله فاضلاب
 • تعمیر لوله پاره
 • لوله کشی ساختمان
 • لوله بازکنی تهران
 • حفر چاه فاضلاب
 • حفر چاه تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب
 • تشخیص نشتی لوله بادستگاه دیجیتالی
 • حفر چاله چاه فاضلابی
 • حفر چاه ارت تهران
 • لوله بازکنی ارزان قیمت و تضمینی تهران
 • لوله کشی فاضلاب تهران
 • تعمیر قطعات فاضلابی
 • رفع گرفتگی لوله فاضلابی
 • تعمیر لوله فاضلاب
 • تعمیر لوله کشی فاضلاب
 • ارائه خدمات لوله بازکنی فوری تهران

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در زمینه تعمیر ترکیدگی لوله تهران آمادگی ارائه خدمات فاضلابی 24 ساعته به سراسر تهران می باشد . با مؤسسه همه کاره تهران در هر ساعتی از شبانه روز می توانید تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *