رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
رفع گرفتگی لوله در حمام

فهرست مطالب

نحوه رفع گرفتگی در حمام

در این مقاله تصمیم داریم بنا به درخواست مشتریان روش های نحوه رفع گرفتگی در لوله حمام را در منزل به شما عزیزان آموزش بدهیم . اگر از مطالب ارائه  شده رضایت کاملی داشتید می توانید در نظرات از نحوه ارائه خدمات یا اگر نیاز به توضیح بیشتری بود به ما خبر بدهید .

انسداد فاضلاب، یعنی انسداد در حمام – یک پدیده کاملا ناخوشایند است، زیرا آب به داخل کفشور تخلیه نمی شود، بوی نفرت انگیزی ظاهر می شود و همه اینها استفاده از حمام را غیرممکن می کند. چگونه با چنین کار به ظاهر دشوار در نگاه اول کنار بیایید، از مقاله ما یاد خواهید گرفت.

رفع گرفتگی لوله حمام
خدمات و آموزش های نحوه رفع گرفتگی لوله کفشور در حمام

پس از یادگیری دستورالعمل ها، اکثر انسدادها را می توان خود به خود از بین برد

به عنوان یک قاعده، به دلیل نقض قوانین تعیین می شود برای استفاده صحیح از فاضلاب، مسدود . اگرچه همه چیز در انبار موجود است، گاهی اوقات پیگیری آن سخت است.

بنابراین اغلب علت مشکل این است:

و همه این اجزاء یک توده متراکم را در لوله فاضلاب تشکیل می دهند که شروع به جلوگیری از عبور آزادانه آب از آن می کند. در نتیجه، انسداد در حمام رخ می دهد.

قبل از رفع گرفتگی حمام، باید بدانید که برای رفع این مشکل، گزینه های زیادی برای رفع گرفتگی وجود دارد. بیایید به هر یک از آنها نگاه کنیم.

نحوه رفع گرفتگی با پیستون در حمام

پیستون وسیله ای نسبتاً ساده است که برای رفع انسداد طراحی شده است.

دستورالعمل نحوه تمیز کردن انسداد توسط پیستون، شامل موارد زیر است:

 • نصب پیستون به گونه ای ضروری است که قسمت لاستیکی بتواند سوراخ تخلیه را کاملاً بپوشاند.
 • بهتر است حمام را قبل از پر کردن آن با آب تمیز کنید، نه “در حالت خشک”. از آنجایی که در این حالت جریان آب به جای جریان هوا، زباله ها را بیرون می راند که موثرتر است.
 • دسته را به سمت بالا و پایین حرکت دهید تا پیستون را چند ضربه انجام دهید، باعث می شود هوا به سرعت وارد سوراخ تخلیه شود و انسداد لوله را فشار دهید بسیار بیشتر است، سپس باید آب را روشن کنید و سطل زباله را بشویید.
رفع گرفتگی لوله حمام فوری
لوله بازکنی لوله کفشور سینک حمام و نحوه رفع گرفتگی در حمام

نحوه رفع گرفتگی لوله در حمام با مواد شیمایی

استفاده از انواع مواد شیمیایی خانگی یکی دیگر از راه های رفع گرفتگی است. این روش از بین بردن انسداد برای مدت طولانی شناخته می شود ، اگرچه امروزه فرمول های بهبود یافته ای برای جایگزینی سودا وجود دارد که نسبتاً رایگان هستند.

نحوه رفع گرفتگی انسداد در حمام را با کمک مواد شیمیایی خانگی در نظر بگیرید:

 • لازم است یک ماده شیمیایی خانگی خاص را انتخاب کنید که می تواند مایع یا به شکل پودر باشد.
 • شما باید دستورالعمل استفاده را بخوانید و تعیین کنید که آیا محصول برای نوع لوله فاضلاب شما مناسب است یا خیر.
 • لازم است طبق دستورالعمل وسیله را در سوراخ تخلیه ریخته یا پر کنید و هنگام استفاده از ماده خشک نیز باید یک لیوان آب داغ بریزید.
 • برای تأثیر بهتر وسیله بر روی انسداد، لازم است برای مدت معینی مقاومت کنید – دستورالعمل ها زمان نگهداری را مشخص می کنند.
 • لازم است شیر ​​آب گرم را باز کنید و لوله ها را به اندازه کافی شسته و در نتیجه رسوبات و زباله های مختلف را بشویید.

اغلب، قبل از رفع انسداد، لازم است سیفون را تمیز کنید. از این گذشته ، جلوگیری از ظهور بوی نامطبوع در حمام نیز مفید خواهد بود ، که به دلیل تشکیل رسوب سیفون با بوی جنین روی دیواره ها ظاهر می شود.

لوله بازکنی با مواد شیمیایی
فرایند نحوه رفع گرفتگی لوله در حمام با مواد شیمیایی
فرآیند تمیز کردن سیفون شامل چندین مرحله است:
 1. زیر سیفون روی زمین، پارچه ای که آب را به خوبی جذب می کند، باید گذاشته شود.
 2. روی پارچه تخت یک سینک قرار دهید که از احتمال کثیف شدن آب روی زمین جلوگیری می کند و بر این اساس زمان تمیز کردن را کاهش می دهد.
 3. مهره پیچ را با دقت و به آرامی باز کنید، سپس لامپ را به طور کامل جدا کنید.
 4. آبی که آب بند را تشکیل می دهد به داخل سینک می ریزد.
 5. سیفون از داخل به خوبی با آب شسته می شود ، که به شما امکان می دهد زباله های جمع می شود را بشویید و رسوب تشکیلی روی دیواره های سیفون را حذف کنید.
 6. همه چیز را به عقب برگردانید تا فلاسک سیفون روی لوله تخلیه قرار نگیرد، در غیر این صورت ممکن است آب بند آب شکسته شود.
 7. آب را روشن کنید و درزگیر آب را پر کنید، بنابراین محکم بودن اتصالات را بررسی کنید.

انجام چنین تمیزکاری بسیار مفید و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است. با یک هدف مشابه، تمیز کردن یک بار در 2 یا 3 ماه توصیه می شود، پس از آن اغلب این سوال عذاب نمی شود: “چگونه به گرفتگی در حمام نفوذ کنیم؟”.

از کابل برای رفع گرفتگی در حمام استفاده کنید

کابل لوله کشی یک سیم نسبتاً ضخیم است که به صورت مارپیچ نیز پیچ خورده و پیچ خورده است. برای انجام چرخش کابل در انتهای آن، یک دسته با نازل ساخته شده از چوب یا پلاستیک نصب شده است. این دستگاه به طور کامل خود را به عنوان ابزاری با هدف از بین بردن انسداد در حمام، به ویژه در لوله های فاضلاب ساخته می شود از فلز ثابت کرده است.

روند تمیز کردن انسداد با کابل نیز شامل مراحل خاصی است:

 1. لازم است انتهای کابل را در سوراخ تخلیه یا مستقیماً در خروجی لوله قرار دهید.
 2. این نوع کار برای دو نفر راحت تر خواهد بود: بنابراین، یکی از دستگیره ها می چرخد، در نتیجه کابل را در اطراف محور طولی می چرخاند، و دیگری – کابل را به جلو هل می دهد و آن را هدایت می کند.
 1. لوله بازکنی با کابل
  نحوه رفع گرفتگی در حمام با کابل

  هنگامی که کابل پیچ خورده است، چرخش لوله به راحتی عبور می کند، علاوه بر این، انتهای کابل به داخل انسداد پیچ ​​می شود که منجر به تخریب آن می شود.

 2. پس از عبور از انسداد، که با کشش کم مشخص می شود، لازم است تعداد زیادی حرکت به جلو و عقب انجام دهید.
 3. سپس باید کابل را بردارید، آن را بشویید و برای نگهداری بعدی با دقت تا کنید.
 4. در غیاب نتیجه مناسب، این فرآیند تمیز کردن باید تکرار شود.

جلوگیری از انسداد

همانطور که از موارد بالا مشخص است، می توان انسداد حمام را بدون اینکه از خود بپرسید چه کاری انجام دهید تمیز کنید. اما بهتر است اقدامات اولیه برای جلوگیری از ایجاد انسداد انجام شود.

به عنوان اقداماتی که با هدف جلوگیری از وقوع انسداد انجام می شود، می توان موارد زیر را ذکر کرد:

 • شبکه های کوچک، نصب در سوراخ تخلیه برای توانایی به دام انداختن زباله های کوچک.
 • مواد شیمیایی خانگی مورد استفاده برای تمیز کردن لوله ها، که باید به طور دوره ای در زهکشی ریخته شود.
 • فانتوز برای اهداف پیشگیرانه استفاده می شود.

ته نشین شدن برای خشک کردن یک راه عالی برای جلوگیری است

رعایت این اقدامات پیشگیرانه اجازه ایجاد انسداد را نمی دهد – حمام همیشه تمیز و راحت برای استفاده خواهد بود.

هرگونه کپی از مطالب سایت به شرط ارائه لینک فعال به منبع مجاز است.
لوله بازکنی همایونشهر
لوله بازکنی توالت فرنگی شهرک غرب

چگونه و چه چیزی می تواند گرفتگی را در حمام از بین ببرد؟

برای رفع گرفتگی در حمام از پیستون استفاده کنید

مطمئنا این وسیله ساده در هر خانه ای موجود است. برای رفع گرفتگی هم در سینک و وان و هم در کاسه توالت استفاده می شود. فانتوز نه تنها برای از بین بردن انسداد ظاهر شده، بلکه برای جلوگیری از آن مناسب است.

دستورالعمل استفاده از پیستون ساده است و بنابراین این روش برای همه قابل استفاده است:

 • پیستون باید طوری قرار گیرد که قسمت لاستیکی سوراخ تخلیه را کاملاً بپوشاند.

تحت این فشار، می تواند به عمق فاضلاب مسدود شود و برخی از ذرات کثیفی می توانند ظاهر شوند، آنها باید با آب شسته شوند.

انسداد را با نوشابه یا سرکه برطرف کنید

اگرچه امروزه یک وسیله محبوب برای غلبه بر گرفتگی آبگرم زیاد نیست، نوشابه و سرکه یک وسیله جهانی برای گرفتگی هستند، که می توان از آن در هنگام دست از هر وسیله دیگری برای گرفتگی در حمام استفاده کرد.

 • در زهکشی حمامی که نباید آب در آن باشد، نصف قوطی نوشابه را پر کنید، بعد از 5 دقیقه با فشار زیاد آب داغ روشن کنید.

آب لیمو در مقابله با انسداد گرفتگی حمام

یکی از بدوی ترین راه های عامیانه برای “زفع گرفتگی لوله در حمام” فاضلاب استفاده از آب لیمو معمولی است. 3-4 لیمو کامل طول می کشد، که برای آن باید آب آن را مستقیماً در سینک فشار دهید و دو ساعت آنجا بگذارید (در این زمان نمی توانید از حمام استفاده کنید و آب را روشن کنید). پس از گذشت دو ساعت، باید فشار قوی آب گرم را روشن کنید.

محصولات تمیز کننده فاضلاب

ساده ترین راه برای رفع گرفتگی فاضلاب، خرید مواد شیمیایی خاصی است که به دلیل اجزای فعال تهاجمی خود، تمام کار را برای فرد انجام می دهد. موثر ترین آن چیزی است که مو و مو را حل می کند.

برای انتخاب صحیح بین انواع مواد شیمیایی خانگی و استفاده بهینه از آنها، باید از چندین توصیه استفاده کرد:

 • انسداد نه تنها وجوهی که به صورت پودر فروخته می شود، بلکه وجوه نقد را نیز از بین می برد، اما مصرف وجوه نقد بیشتر است.

نحوه تمیز کردن و رفع گرفتگی در حمام

علاوه بر پلانجر سنتی و عوامل شیمیایی، چندین روش موثرتر و نه چندان استاندارد برای تمیز کردن فاضلاب وجود دارد. شما می توانید در مورد آن از یک سایت متخصص به مانند سایت لوله بازکنی برادران جعفری در تهران یاد بگیرید:

همیشه جلوگیری از انسداد آسان تر از از بین بردن آن است، بنابراین توصیه می شود یک توری محافظ روی حوضچه نصب کنید، که آلودگی را فیلتر می کند و اجازه نمی دهد انسداد قابل توجه وارد لوله ها شود. راه حل های رفع انسداد در حمام را می توان به طور دوره ای برای تمیز کردن استفاده کرد که به جلوگیری از دوشاخه های قوی کمک می کند.

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت برادران جعفری بدون رضایت کتبی ما ممنوع است!

ما تمای سعی خود را برای آموزش و را های رفع گرفتگی لوله در حمام را به شما عزیزان آموزش بدهیم . آموزش لوله بازکنی لوله حمام با برادران جعفری ارائه می شود .

نحوه رفع انسداد و گرفتگی لوله در حمام – راه ها و روش ها

بهترین راه برای رفع گرفتگی لوله ها چیست؟ این تجارت ساده نیست، بنابراین بسیاری از صاحبان با استاد تماس می گیرند که خدمات آن پرداخت می شود. و بنابراین پول در کیف پول باقی ماند و زمانی که لازم نیست برای انتظار یک متخصص صرف کنید، می توانید سعی کنید همه چیز را خودتان انجام دهید.

چرا لوله گرفتگی دارد، چگونه گرفتگی لوله را تمیز کنیم؟ علت اصلی ایجاد چوب پنبه در طول زمان مانند زباله، باقی مانده صابون، کثیفی، مو و موارد دیگر است. انسداد نشان می دهد که آب ضعیف تخلیه می شود یا اصلاً به سیستم فاضلاب نمی رود. اگر لوله ها را به موقع تمیز نکنید، می تواند منجر به آبگرفتگی خانه شود و در آپارتمان ها علاوه بر اینکه سرویس بهداشتی خراب می شود، همسایه ها نیز از زیر آسیب می بینند. بنابراین، قبل از تماس با لوله کشی، ابتدا باید سعی کنید لوله ها را تمیز کنید.

راه های ساده برای رفع موانع

اگر با مشکل انسداد مواجه شدید، گزینه های زیادی برای خلاص شدن از شر آن در خانه وجود دارد. قبل از شروع تمیز کردن، باید علل قابل مشاهده درزگیری (باقی مانده پس از شستن ظروف، مو و سایر زباله ها) را از بین ببرید. سپس به یک ابزار انسداد ارزان قیمت – یک پیستون – برای استفاده ساده تر نیاز خواهید داشت. این دستگاه برای مدت طولانی به صاحبان کمک می کند تا انسداد حمام را برطرف کرده و آن را در هر سرویس بهداشتی دیگری برطرف کنند.

 • صرف نظر از گرفتگی سینک یا حمام، لازم است همه چیز را با آب پر کنید و سوراخ سرریز را با پارچه مسدود کنید. این امر حتی در هنگام استفاده از پیستون در زمانی که لوله های فاضلاب گرفتگی دارند و فشار ناشی از آب کاهش نمی یابد ضروری است.
 • پیستون را بالای دهانه پشته نصب کنید، دسته را فشار دهید تا فشار در لوله ایجاد شود. لازم است چندین بار آب را پمپاژ کنید و سپس به طور ناگهانی دریچه هوا را بردارید. انسداد باید به دو طرف لوله تبدیل شود.
 • اگر این اتفاق نیفتاد، باید یک کتری را بجوشانید و آب داغ را مستقیماً در زهکشی بریزید. سپس این روش را چندین بار با پیستون تکرار کنید.

اگر کمکی نکرد، روش دوم قطعاً به انسداد حمام ضربه می زند، زیرا انسداد با جوشاندن آب از بین می رود.

علاوه بر این، راه های زیادی برای تمیز کردن هلو در حمام با کمک ابزارهای بداهه وجود دارد. دانش آنها مفید است، زیرا این مشکل اغلب غافلگیر می شود. برای استفاده از وسایل ملی برای نظافت، به کابل لوله کشی نیاز دارید. به نظر می رسد یک فنر فولادی انعطاف پذیر با یک مارپیچ در انتهای آن است.

با ادامه توضیحات رفع گرفتگی در حمام و آموزش رفع گرفتگی در حمام همراه باشید 
 • ابتدا باید یک ظرف زیر سیفون قرار دهید.
 • سپس آن را بردارید تا ببینید آیا با زباله مسدود می شود یا خیر، در صورت لزوم – آن را تمیز کنید.
 • سپس سیفون را دوباره داخل سینک قرار داده و آب را روشن کنید.
 • اگر او نیز به نوشتن آن ادامه دهد، لوله کاملاً گرفتگی و گرفتگی می شود تا تمیز شود.
 • لازم است دوباره سیفون را برداشته و کابل لوله کشی را داخل لوله ها قرار دهید.
 • در اولین مقاومت، آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید. به احتمال زیاد، این بر خم اول غلبه خواهد کرد. تمیز کردن بعدی باعث از بین رفتن چوب پنبه می شود. فشار و کشیدن کابل، جمع آوری زباله روی آن.
 • اگر دستگاه عبور نکرد، آن را به زور به آنجا فشار ندهید. ممکن است فرو بریزد و در آنجا بماند و لوله های حمام غیر قابل استفاده شوند.

آنالوگ کابل لوله کشی را می توانید خودتان بسازید، یک راه خوب و ساده وجود دارد. برای انجام این کار، باید یک بطری (2 لیتر) را با کاغذ بپیچید (ضخامت آن باید 2 سانتی متر باشد). هنگامی که یک مارپیچ روی بطری تشکیل می شود، لازم است آن را با یک نشانگر دور بزنید.

بعد، شما باید یک الگوی دایره ای را برش دهید، و شروع به برش از بالا کنید. از پایین بطری دسته را کنترل می کنیم. سپس در تمام طول مارپیچ از هر دو طرف، بریدگی هایی ایجاد می کنیم که اصطلاحاً به آن دندانه می گویند. کابل های بهداشتی خود ساخته تشکیل می شود که با آن می توانید لوله ها را تمیز کنید.

روش های رفع گرفتگی موثر در حمام

امروزه در قفسه مغازه ها می توانید مواد شیمیایی زیادی پیدا کنید که به این سوال کمک می کند که چگونه انسداد را در حمام یا سینک از بین ببرید. اما یک مشکل کوچک وجود دارد، زیرا شما باید تصمیم بگیرید که بهترین کار برای انجام آن چیست. گاهی اوقات انتخاب از بین فراوانی مواد شیمیایی که واقعاً با مشکل مقابله می کند دشوار است: می تواند از انسداد حمام عبور کند و مطمئن شود که لوله ها در آینده نزدیک مسدود نمی شوند.

قبل از استفاده از شیمی، با این وجود توصیه می شود که سعی کنید لوله ها را به روش مکانیکی (کابل، پیستون) تمیز کنید. هر روشی برای تمیز کردن گرفتگی ها با مواد شیمیایی باعث آسیب به مواد می شود و این به ویژه در مورد لوله های پلاستیکی صادق است.

چندین تکنیک و ابزار ساده وجود دارد که از شما می خواهد چه کاری انجام دهید، اگر قبلاً اتفاق افتاده است:

 1. یک فنجان نوشابه را در سوراخ تخلیه بریزید. حدود 0.5 لیتر آب داغ روی آن قرار دهید. سودا یک مخلوط قلیایی تشکیل می دهد که در نتیجه به پانچ کردن پلاگین کمک می کند.
 2. نصف فنجان جوش شیرین را در سینک فرو می‌کنیم، روی آن کمی سرکه مقطر اضافه می‌کنیم. بسیار مراقب باشید، در حمام یا سینک کف از یک واکنش شیمیایی تشکیل می شود، بنابراین سوراخ تخلیه بهتر است با پارچه یا چوب پنبه پوشانده شود. بعد از 10 دقیقه 1 لیتر آب جوش بریزید. این محلول با رفع گرفتگی اصلی، تمامی گرفتگی های جزئی لوله ها را از بین می برد.
ادامه توضیحات نحوه رفع گرفتگی لوله در حمام

اصولاً برای تمیز کردن انسدادها، این وجوه را در سینک، حمام ریخته و به مدت نیم ساعت می گذارند. جزئیات بیشتر را می توان در دستورالعمل هایی که وجوه ناشی از انسداد لوله را همراهی می کند، یافت. بهتر است آن را در شب یا به مدت طولانی رها کنید تا نه تنها گرفتگی را پاک کند، بلکه تمام کثیفی های پشت آن را به دلیل گرفتگی لوله ها پاک کند.

حتی اگر خانه تعمیر شود، این تضمینی برای مسدود نشدن لوله ها در طول زمان نیست. و به نظر می رسد که لوله های جدید راهی برای خروج است، زیرا قدیمی، علاوه بر زباله برای کاربر، می تواند با بسیاری از محصولات دیگر – زنگ زدگی، لایه برداری فلز و غیره پر شود.

فقط برای لوله های پلاستیکی جدید محدودیت هایی برای رفع گرفتگی وجود دارد. به عنوان مثال، همانطور که قبلا ذکر شد، پاک کننده های شیمیایی می توانند به مواد، به خصوص به شما آسیب بزنند. بنابراین، عجله برای “صرفه جویی” لوله ها در این راه ارزش ندارد. در صورت نو بودن کافی است با پیستون مربا را سوراخ کنید.

از این به بعد باید سعی کنید غذا، مو و چیزهای دیگر مانعی نشوید که به دلیل آن ممکن است سینک ظرفشویی یا هر لوله کشی دیگری مسدود می باشد . انجام دوره ای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از لوله کشی مفید است.

نمونه خدمات فاضلابی
 • نحوه رفع گرفتگی لوله در حمام
 • لوله بازکنی و نحوه رفع گرفتگی لوله در حمام
 • چاه بازکنی لوله در حمام
 • لوله بازکنی تضمینی تهران
 • حفر چاه تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب حمام و توالت
 • لوله کشی منازل
 • چاه بازکنی لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی لوله کفشور حمام
 • حفر چاه فاضلاب
 • تخلیه چاه فاضلاب
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • ترمیم چاه ریزش تهران
 • کول گذاری چاه در تهران با مجوز
 • حفر چاه دستی در تهران
 • حفر چاه با دستگاه در تهران
 • مقنی چاه کن قانونی و شبانه روزی در تهران
 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان در زمینه فاضلابی و خدمات فاضلابی تهران انجام می شود .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *