رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

لوله بازکنی توالت فرنگی شهرک غرب

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات شبانه روزی در زمینه رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب می باشد . برای ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی توالت فرنگی شهرک غرب می توانید با مؤسسه همیشه آنلاین برادران جعفری تماس بگیرید .: لوله بازکنی شهرک غرب 09190596238

در صورت گرفتگی توالت چه باید کرد: بررسی روش ها
لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب توسط شکرت خدماتی برادران جعفری در تهران

وسایل لوله کشی به مرور زمان مسدود می شوند ، این امر با رسوب نمک های آب بسیار سخت، اوره و سایر رسوبات که وارد لوله ها می شود و سوراخ داخلی را باریک می کند تسهیل می شود. و صاحبان باید انتخاب کنند: یا با یک لوله بازکنی حرفه ای تماس بگیرند، یا به دنبال راه هایی برای کمک به تمیز کردن توالت باشند. ما بهترین روش های تمیز کردن لوله کشی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

نحوه تعیین علل و درجه گرفتگی لوله فاضلاب

اگر لوله تخلیه طبق فناوری نصب نشود، مثلاً با نقض زاویه شیب، رسوب به مرور زمان در لوله جمع می شود و انسداد ایجاد می شود.

تهویه ناکافی فن منجر به مسدود شدن زهکشی می شود. این به دلیل سرعت کمتر تخلیه آب در صورت عدم ورود هوا به لوله آسانسور است.

نقض شرایط استفاده از فاضلاب اغلب به تقصیر ساکنان رخ می دهد.

از این گذشته، باقی مانده هایی که آماده سازی های خانگی را تخمیر می کنند، مانند ترشی گوجه فرنگی، می توانید با خیال راحت بریزید. و گاهی اوقات پس از تمیز کردن آپارتمان، همراه با آب کثیف تخلیه ، یک پارچه به طور تصادفی پاک می شود. پس از چنین “تغذیه” توالت از کار خودداری می کند، که از عبور آب در لوله ها جلوگیری می کند.

گرفتگی توالت با گربه های پرکننده و تکه های بزرگ دستمال توالت منجر به همین نتایج می شود. خاک رس، که اساس پرکننده آگلومرا را تشکیل می دهد، در لوله می نشیند.

اقلام نامحلول، اشیاء و اسباب بازی هایی که به طور تصادفی در زهکشی سقوط می کنند، یک چوب پنبه در لوله ایجاد می کنند. همین امر در مورد ماسه، سیمان و سایر مصالح ساختمانی نیز اتفاق می افتد.

لوله های گرفتگی
رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب تضمینی

بدون یک پرکننده شیمیایی محافظ، لوله ها به تدریج با رسوبات نمک رشد می کنند و اجازه عبور آب را حتی بدون انسداد اضافی متوقف می کنند.

در صورت گرفتگی توالت فرنگی چه باید کرد؟

اگر پیشگیری انجام نمی شود و لوله ها هنوز مسدود هستند، سعی کنید انسداد را از رفع و آن را با ترکیبات ویژه پر کنید.

به شرح زیر عمل کنید:

 1. آب اضافی را بگیرید و کمی در محل تخلیه بگذارید.
 2. 1/2 قوطی نوشابه را بیرون بریزید و آن را تا حد امکان به عمق فشار دهید.
 3. یک فنجان سرکه بریزید.
 4. صبر کنید تا واکنش تمام شود (حدود 15-20 دقیقه).
 5. آب جوش را داخل توالت بریزید.

ریختن آب جوش بر روی توالت ها که راه راه آن از پلاستیک نازک است، توصیه نمی شود، زیرا ممکن است ترکیده شود. در این حالت فقط با آب گرم شسته می شود و نه با آب جوش.

تمیز کردن توالت با نوشابه
رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت فرنگی با مواد شیمیایی در شهرک غرب

خاکستر سودای رقیق شده در آب، اگر سرکه روی آن پاشیده شود، بلافاصله واکنش شیمیایی ایجاد می کند

اگر صاحبان ترجیح می دهند از شیمی تهاجمی استفاده نکنند، می توانید به داروهای مردمی متوسل شوید که سال ها آزمایش شده و ایمن هستند.

اگر مشکل فقط در توالت باشد، اغلب از روش مکانیکی، شیمی، مشت زدن با پیستون استفاده می کنند.

لوله بازکنی توالت فرنگی با مواد شیمیایی در شهرک غرب

یک گزینه تمیز کردن شیمیایی مقرون به صرفه تر، فروشگاه ویژه ای مانند “مول”، “تیرت” و “فلوپ” است. آنها هر چیزی را که در داخل لوله ها انباشته است از رفع می کند (مو، فلس آهک، نمک ها، چربی ها و غیره). از این مواد قوی با احتیاط استفاده کنید، بوی تند دارند، برای پوست خورنده هستند و نباید وارد چشم شوند، بنابراین توصیه می شود با دستکش کار کنید. قبل از تمیز کردن، دستورالعمل ها را به دقت بخوانید. پس از برداشتن دوشاخه از رسوب، لازم است فاضلاب را با آب بشویید.

شما نمی توانید چندین محصول مختلف را به طور همزمان مخلوط یا استفاده کنید. در نتیجه یک واکنش شیمیایی، مواد سمی می توانند تشکیل شوند و وضعیت فقط بدتر می شود.

اما اگر لوله ها “خیلی پف کرده” نباشند و رسوب در مراحل اولیه باشد، باید حداکثر اثر را انتظار داشت. اگر رسوب زمان برای فسیل شدن داشت، هیچ شیمی قادر به نفوذ در آن نبود. به همین دلیل است که توصیه می شود به طور مرتب فاضلاب را با وسایل مخصوص تمیز کنید.

رفع گرفتگی مکانیکی لوله توالت فرنگی

اگر چیزی (پارچه، سیب و غیره) داخل توالت فرنگی افتاد و صاحبان علت مربا را حدس زدند، اولین کاری که باید انجام دهید این است که محل رهاسازی و سیفون را بررسی کنید. برای انجام این کار، باید تمام آب را داخل کاسه بیل کنید، دستکش لاستیکی را روی دست خود بکشید و در صورت امکان بینی خود را با گاز پانسمان بپوشانید، زیرا بوی آن خوشایند نخواهد بود. آنها دست را تا آنجا که ممکن است در عمق سوراخ تخلیه قرار دادند و آنها را لمس کردند تا ببینند آیا چیزی در لوله وجود دارد یا خیر. پارچه یا اسفنج را می توان به راحتی با انگشتان خود جدا کرد و اگر نوعی سبزی یا میوه به دست آوردید، می توانید آن را با سیمی که در انتهای آن یک قلاب است حرکت دهید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی در شهرک غرب
لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب با سرویسکاران مجرب و حرفه ای

اگر چیزی یا پارچه ای وارد توالت بشود ، آن را با هوا نزنید، در غیر این صورت چوب پنبه را جلوتر می برید، جایی که خودتان نمی توانید

لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب با استفاده از پیستون

اگر علت انسداد به طور کامل شناخته نشده است، اما آب به آرامی تخلیه می شود، می توانید از پیستون استفاده کنید . تقریباً همه این دستگاه را دارند، بنابراین پیدا کردن آن دشوار نیست. نکته اصلی این است که قطر مکنده لاستیکی باید بزرگتر از قطر سوراخ تخلیه باشد. مدل های سنتی دارای دسته چوبی هستند، اما طرح های مدرن تری نیز موجود است. به این ترتیب می توان انسداد ایجاد می شود در سیفون یا لوله محلی که زهکش ها را به فاضلاب مشترک تخلیه می کند، برطرف کرد. زیر فشار هوا و آب، درپوش زباله عمیق‌تر حرکت می‌کند و از لوله‌ای با قطر بزرگتر خارج می‌شود و پس از آن آزادانه در خارج از خانه شناور می‌شود.

برای اینکه سوراخ کاری تا حد امکان موثر باشد، باید سوراخ فاضلاب تحتانی و بالایی حمام و آشپزخانه را ببندید و با ضربه های تند آب را با پیستون به داخل توالت پمپ کنید. با تخلیه آهسته، نه تنها در توالت، بلکه در تمام سینک ها، این روش باید در تمام وسایل لوله کشی تکرار شود و دهانه های دیگر بسته شود.

رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب با بطری

از وسایل بداهه ای که همیشه می توانید در خانه پیدا کنید، یک بطری پلاستیکی معمولی از 1.5 تا 2.5 لیتر آب مناسب است. درب آن پیچ خورده است، قسمت پایین آن با یک چاقوی تیز بریده می شود و در توالت فرو می رود تا لبه برش عمیق تر به کاسه برسد. به شدت فشار دهید، چندین بار تکرار کنید. از طریق این اقدامات، انسداد را بیرون می‌زنیم و باعث ایجاد یک چکش کوچک آب و رها شدن زهکشی می‌شویم.

انسداد توالت را با یک بطری از بین ببرید
لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب با استفاده از بطری

لوله بازکنی توالت فرنگی با استفاده از شیلنگ لاستیکی

این روش نه تنها به صورت مکانیکی، بلکه هیدرودینامیکی نیز با کمک فشار و دمای بالا بر روی انسداد عمل می کند. با یک فرآیند شیمیایی عالی کار می کند. یک لبه شلنگ لاستیکی شیر آب را با آب گرم ثابت می کنیم و انتهای دیگر آن را تا جایی که امکان دارد داخل لوله فاضلاب توالت می کنیم. شیر آب را تا انتها باز می کنیم و با فشار قوی می گذاریم آب داغ باز شود.

اگر توالت فرنگی گرفتگی دارد و نمی توانید آن را تمیز کنید کجا می روید ؟

اگر همانطور که می توانید سعی کنید توالت گرفتگی را تمیز کنید و هیچ بهبودی حاصل نشد، ممکن است مشکل در رایزر معمولی باشد که از طریق آن فاضلاب از تمام آپارتمان های طبقات بالا خارج می شود. در این مورد، فوراً با سازمان خدمات دهنده خانه یعنی لوله بازکنی تهران تماس بگیرید و اجازه دهید متخصصان با مشکل برخورد کنند.  09190596238

در این حالت، آب نه تنها می تواند در توالت بایستد، بلکه خیلی سریع می رسد و پس از مدت کوتاهی از لبه کاسه جاری می شود و به آپارتمان می رسد.

در این مورد، فوراً با اورژانس، تیمی که هر شرکت مدیریتی مالک آن است، HOA یا با سازمانی که به خانه خدمات می دهد تماس بگیرید و اجازه دهید متخصصان با مشکل برخورد کنند. می توانید با هر سرویس لوله کشی یا لوله کش استاد تماس بگیرید. آنها به سرعت چوب پنبه را با تجهیزات حرفه ای جدا می کنند.

مشکل گرفتگی توالت فرنگی حل می شود و برای اینکه دیگر تکرار نشود باید وضعیت لوله کشی خود را زیر نظر داشته باشید و بدون وقفه از آن استفاده کنید. درمان پیشگیرانه را به طور منظم با کمک وسایل خاص انجام دهید، سپس فضای بهداشت و راحتی در خانه حاکم می شود .

نتیجه توضیحات لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب

مؤسسه لوله بازکنی برادزان جعفری در شهرک غرب آمادگی ارائه خدمات فاضلابی در زمینه لوله و چاه فاضلاب می باشند . لوله بازکنی توالت فرنگی در منزل شهرک غرب فوری و تضمینی انجام می شود ، بدون نگرانی در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات لوله بازکنی توالت فرنگی در شهرک غرب می توانید با مؤسسه همیشه آنلاین برادران جعفری تماس بگیرید .

09190596238

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

5 پاسخ

 1. سلام چاه اب فاضلاب خونه من خاکش صابونی اب نشت نمیکنه دوتا چاه ۵ متری کنار هم هست ایا موادی هست که بریزیم داخل چاه ته نشین بشه زود زود پر نشه ممنون.

 2. دمتون گرم تا به حال تا به حال لوله بازکنی انقدر سریع وفوری ندیده بودم
  خیلی زود اومد باز کرد رفت

 3. خسته نباشید برای باز کردن لوله اشپزخانه از شما کمک گرفتم مشکل بنده رو با فرستادن سرویسکار حل کردید. شخصی که اومد حرفه ای و سریع کار را انجام داد. مسئله ای که برای من اهمیت داشت، داشتن ناسک بود که خوشبختانه شما رعایت میکنید و ماسک زده بودن ممنونم.

 4. سلام و خسته نباشید عرض می کنم خدمت محترمتان
  یک سوال داشتم سینک ظرفشویی ما گرفتگی داره و نمیتونیم مشکلش را برطرف کنیم با یک شرکت تماس گرفتم سرویسکار اومد و نتونستم مشکل رو برطرف کنه بعد چند روز دوباره دچار گرفتگی شده با اینکه چیزی توش انداختیم میخواستم این دفعه که گوگل شما را معرفی کرده بهم درخواست سرویس کار و کمک بکنم.
  ممنون از سایت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *