جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان با بهترین نفرات و با پشتیبانه چند ساله هر نوع گرفتگی را با قیمت مناسب در منطق اکباتان و حومه باز می کند .
اگر به لوله بازکنی مخصوص منطقه اکباتان نیاز دارید همین الان با مشاورین شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در این منطقه تماس بگیرید .
ارسال لوله بازکنی به آیت الله کاشانی از اکباتان تهران

لوله بازکنی سریع اکباتان
لوله بازکی اکباتان توانسته سراسر این منطقه را به تنهایی پوشش بدهد هر لحظه آماده پاسخ تماس شما عزیزان

نمونه خدمات فنی فاضلاب در اکباتان

 • لوله بازکنی در شهرک اکباتان
 • ارائه خدمات لوله بازکنی 24 ساعته در غرب تهران
 • چاه بازکنی فوری در اکباتان
 • لوله بازکنی شبانه روزی در اکباتان
 • حفر چاه فاضلاب در اکباتان
 • لوله کشی تضمینی در اکباتان
 • حفر چاه ارت در اکباتان
 • ارائه خدمات تخلیه در لوله بازکنی جنت آباد
 • تخلیه چاه در اکباتان
 • تخلیه چاه شبانه روزی در اکباتان
 • لایروبی چاه فاضلاب در اکباتان
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در اکباتان
 • چاه بازکن فوری در اکباتان
 • رفع بوی بد از لوله فاضلاب در اکباتان
 • رفع گرفتگی ارزان قیمت در اکباتان
 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان چاه بازکنی در اکباتان
لوله-بازکنی-اکباتان
لوله بازکنی منطقه اکباتان تهران

لوله بازکنی منطقه اکباتان تهران

بهترین لوله بازکن را با قیمت مناسب برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب خود از شرکت آنلاین برادران جعفری در منطقه اکباتان انتخاب نمایید .
اگر هر یک از لوله های فاضلابی شما در هر قسمتی از لوله کشی دچار رسوب گیری یا گرفتگی سخت شده است می توانید از شرکت ما برای رفع گرفتگی فوری و تضمینی لوله فاضلاب خود درخواست لوله بازکن نمایید .

شرکت-لوله-بازکنی-اکباتان
شرکت چاه بازکنی در اکباتان

شرکت لوله بازکنی در اکباتان

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در اکباتان چه خصوصیاتی دارد که شرکت های همکار یا نفرات لوله بازکن سیار ندارند ؟
مزیت انتخاب لوله بازکن یا چاه بازکن از شرکت برادران جعفری در منطقه اکباتان شامل قیمت منصفانه لوله بازکنی ، باز کردن لوله بدون باقی ماند زره ای گرفتگی داخل لوله ، برسی سراسر لوله با دوربین پاناتومیک فنری ، رفع گرفتگی بدون ایجاد بوی بد ، ارسال یک ربعی لوله بازکن به سراسر منطقه اکباتان ، رفع گرفتگی همراه با فاکتور و تضمین چند ماهه و ارائه خدمات شبانه روزی با مشاوره و بازدید رایگان در محل

مطمئن باشید شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در مناطق شما که شعبه اصلی لوله بازکنی دارد ارزان تر از هر شرکتی یا صنفی می باشد .

لوله-بازکنی-اکباتان-با-پشتیبانی-چند-ماهه
لوله بازکنی غرب تهران با پشتیبانی چند ماهه

لوله بازکنی با پشتیبانه چند ماهه در اکباتان

منظور دقیق از پشتیبانی به صورت چند ماه یا سال می باشد ؟ اگر سرویسکار لوله بازکنی از جانب شرکت برادران جعفری با مهر تایید صلاحیت شرکت فاکتور باز کردن لوله فاضلاب شما را تایید کند تا مدت زمان های زیر بستگی به نوع لوله با پشتیبانی چند ماهه یا چند ساله دارد
اگر گرفتگی لوله فاضلاب در مناطق مسکونی باشد تا مدت زمان دو سال تضمین می شود
اگر گرفتگی در مکان های تجاری و خدماتی باشد بیشتر یا کمتر از یک سال مورد تضمین قرار می گیرد .
ولی اگر گرفتگی برای رستوران ها و مراکز شلوغ با استفاده های بیشتر از لوله های مورد نظر باشد به صورت ماهانه تضمین می کنیم

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی در اکباتان

باز کردن گرفتگی لوله سینک ظرفشویی در سراسر مناطق اکباتان و حومه این منطقه با شرکت برادران جعفری انجام می شود . اگر می خواهید به صورت کاملا رایگان بازدید از محل شما انجام بشود و در صورت قبولی شرایت به مانند شرایت هزینه و غیره در کمتر از نیم ساعت لوله بازکنی انجام شود همین الان با شرکت ما در این منطقه از غرب تهران تماس بگیرید .
رفع گرفتگی تضمینی و ارزان قیمت لوله پایین سینک ظرفشویی در اکباتان با ارائه فاکتور

استفاده از دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای جلوگیری از کثیف کاری و آسیب به تجهیزات سینک یا محوطه سینک ظرفشویی در منطقه اکباتان با سرویسکاران شرکت برادران جعفری انجام می شود .
لوله بازکنی تضمینی ، لوله بازکنی با دستگاه جدید و بدون کثیف کاری ، باز کردن گرفتگی با قبول کردن تمامی شرایط بعد از کاری و دیگر موارد برای باز کردن لوله سینک ظرفشویی در منطقه شما

چاه-بازکنی-توالت-اکباتان
چاه بازکنی توالت ایرانی تضمینی با فنر در اکباتان تهران

چاه بازکنی لوله توالت ایرانی در اکباتان

اگه لوله توالت فرنگی یا لوله توالت فرنگی شما نیاز به فنر زنی دارد همین الان برای چاه بازکنی و رفع گرفتگی کاسه توالت خود در منطقه اکباتان با ما تماس بگیرید .
باز کردن گرفتگی لوله توالت فرنگی بدون آسیب و کثیف کاری با دستگاه پمپ فنر فشار آب انجام می شود . اگر در هر ساعتی از شبانه روز لوله فاضلاب توالت فرنگی یا لوله فاضلاب توالت ایرانی شما دچار گرفتگی شد می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران تماس بگیرید .

لوله بازکنی لوله کفشور حمام حیاط و غیره در منطقه اکباتان

رفع گرفتگی و لوله بازکنی کفشور پارکینگ ، رفع گرفتگی و لوله بازکنی کفشور حمام 100 درصد تضمینی و ارزان قیمت در منطقه اکباتان
دلیل اصلی گرفتگی لوله کفشور حمام در سراسر مناطق ریختن موی سر بانوان و گرفتگی با چربی جرمی لوله فاضلاب کفشور می باشد .
بهترین روش را برای باز کردن لوله فاضلاب کفشور حمام در خانه را در مقاله ای کوتاه در آینده ای نچندان دور توضیح خواهیم داد

لوله بازکن اکباتان

لوله بازکن آیا شرکتی برای رفع گرفتگی لوله صلاح است یا لوله بازکن سیار ؟
لطفا توجه نمایید شما باید از شرکت های لوله بازکن برای درخواست سرویسکار لوله بازکن درخواست نیرو بکنید تا بعد از رفع گرفتگی مشگلی پیش آمد یا در بین بالا بودن قیمت بتوانید از اتحادیه لوله بازکنی آن شرکت را استعلام نمتیید .

لوله-بازکن-مطمئن-در-اکباتان
چاه بازکنی مطمئن و با تجهیزات کامل در منطقه اکباتان

لوله بازکنی مطمئن در اکباتان

اکیپ های خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری در تمام مناطق تهران به صورت تمام وقت مستقر می باشد .یکی از مناطق مهمی که خدمات لوله بازکنی برادران جعفری به آن اهمیت زیادی داده است و نیروی کاری استاندارد در آن منطقه مستقر کرده است منطقه 5 تهران یعنی لوله بازکنی اکباتان می باشد .

جرم -گیری-لوله-در-اکباتان
جرم گیری و رسوب گیری تضمینی با فنر از لوله در منطقه اکباتان تهران

تراش رسوب لوله در اکباتان

شاید به چشم دیده نشود ولی ما با دستگاه های دوربینی خود  به شما عزیزان ثابت می کنیم که رسوبات داخل لوله فاضلاب باعث اصلی گرفتگی و بالا زدن بوی بد از لوله فاضلاب می باشد .
بهترین روش و تنها ترین روش تراش فوری رسوب در لوله های فاضلابی استفاده از فنر دستگاه برقی با دور تراش ملایم بدون آسیب به لوله های فاضلابی می باشد . شرکت ما با قبول کردن تمامی مسئولیت های تراش لوله لوله فاضلاب شما را به مانند روز اول نو می کند .

لوله بازکنی تضمینی در اکباتان

دلایل پیشرفت لوله بازکنی و چاه بازکنی در اکباتان :
( 1- لوله بازکنی زیر قیمت همکاران ، 2- لوله بازکنی در کمتر از ( نیم ساعت ) در اکباتان . 3- لوله بازکنی شانه روزی در اکباتان ، 4- لوله بازکنی بدون تخریب و کثیف کاری در اکباتان . 5-  رفع انواع گرفتگی در اکباتان . 6- تشخیص ترکیدگی لوله ها و خدمات کلی چاه در اکباتان )
مؤسسه لوله بازکنی اکباتان تممامی سعی خودش در این است که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت کاری مشتری خود را در هر منطقه ای راضی نگه دارد .

1 – لوله بازکنی ارزان قیمت در اکباتان 

لوله بازکنی اکباتان زیر قیمت همکاران ، لوله بازکنی ارزان قیمت اکباتان ، لوله بازکنی با ارائه خدمات شبانه روزی در غرب تهران

امروزه همه مردم به دلیل وضیعیت اقتصادی به دنبال وسایل یا خدمات ارزان هستند . مؤسسه لوله بازکنی غرب تهران به دلیل بالا رفتن همکاران در زمینه لوله بازکنی با قیمت پایین تر از همکاران خدمات ارائه می کند .

چه دلایلی باعث افزایش قیمت لوله بازکنی می شود ؟ در بعضی مواقع نوع گرفتگی سخت می شود به مانند گرفتگی بر اثر ریختن سیمان ماسه داخل لوله فاضلاب . این نوع گرفتگی هم تجهیزات مخصوصی برای لوله بازکنی می خواهد و هم زمان کافی به همین علل باعث افزایش قیمت لوله بازکنی می شود .

قیمت چاه بازکنی در اکباتان ، قیمت رفع گرفتگی فوری در اکباتان را با یک تماس دریافت نمایید : 09190596238

2 – لوله بازکنی فوری اکباتان 

لوله بازکنی برادران جعفری به دلیل تعداد سرویسکار آماده کار خیلی فوری می باشد . سرویسکاران لوله بازکنی در این منطقه با بهترین خدمات اگر در هر محله ای که دچار گرفتگی بشوید و درخواست لوله بازکنی بکنید در کمتر از نیم ساعت برای خدمات رسانی به محل شما می رسند . منظور در نیم ساعت یا کمتر از آن در رابطه با زمانی است که که بعد از تماس شما  با لوله بازکنی سرویسکاران در مدت زمان کمتر از نیم ساعت از مبدا به مقصد شما میرسند زیرا اکیپ های لوله بازکنی مستقر در اکباتان به نسب خیلی زیاد هستند و در کمترین زمان بعد از تماس شما به مقصد میرسند .

3 – لوله بازکنی شبانه روزی در اکباتان 

سرویسکاران فنی برادران جعفری در اکباتان با تعداد نفرات بالا و دستگاه های لوله بازکنی زیاد دوره کاری این افراد. را در اکباتان شیفت بندی کرده ایم .که هم سرویسکاران به صورت شبانه روزی خدمات رسانی بکنند . بدون خستگی  و هم شما در هر ساعتی که دچار گرفتگی لوله بشوید با ما تماس بگیرید . برای مثال اگر لوله شما از ساعت 24 شب به بعد هم دچار گرفتگی شد .

4 – لوله بازکنی بدون تخریب و کثیف کاری در اکباتان 

باز کردن لوله های ایرانی و فرنگی ,حمام , حیاط , سینک ظرفشویی , کفشور آشپزخانه و… به طریق حرفه ای توسط سرویسکاران برادران جعفری در اکباتان انجام میشود . که هیچ عمل خرابی و کثیف کاری پدید نیاید .
رفع گرفتگی و چاه بازکنی تضمینی بدون واسطه را در زمینه لوله بازکنی منطقه غرب تهران به حرفه ای ترین مؤسسه خدماتی ارائه بدهید .

جبران آسیب یک نقطه در لوله کشی

جبران آن بسیار سخت و باعث اتلاف وقت میشود . به عنوان مثال فرض کنید که شما برای رفع گرفتگی از سرویسکاری استفاده میکنید .  که شرکتی نیست و زیر مجموعه اتحادیه کار نمیکند , شما نمیدانید سابقه کاری در این رشته دارد . مهارت کاری دارد , شاید باعث خسارت جانی و مالی بسیار بالایی بشود .

شماره چاه بازکنی سیار تضمینی در اکباتان :

09190596238

5 – رفع انواع گرفتگی در اکباتان

رفع گرفتگی های بسیار سخت و آسان در کمترین زمان با بهترین قابلیت

شما چه نوع گرفتگی دارید ؟ آیا سختر از بتون یا غلیز تر از قیر هست ؟ ما سخترین لوله ها را با بهترین تجهیزات و با تجربه ای که در این چندین سال داشتیم توانسته ایم باز بکنیم .

انواع لوله چدنی , پلاستیکی شل یا محکم , لوله هایی که چندین زانو و سه راه داشته اند را با مهندسی کامل و آراسته توانسته ایم باز بکنیم .لوله بازکنی غرب تهران

دلایل گرفتگی لوله در اکباتان

1 – رسوب و جرم بستن لوله ها 2 – استفاده بیش از حد از وسایل روغنی و چربی دار   3 – افتادن اشیا  4 – ریختن مواد شیمیایی بی رویه 5 – ریخته شدن مصالح ساختمان

1 – رسوب و جرم بستن لوله ها : تشکیل رسوب و جرم در گذر زمان به صورت تدریجی خود به خود به وجود می آید . اگر شما فقط آب خالی هم استفاده کنید این رسوب تشکیل میشود . نه به اندازه ای که باعث گرفتگی بشود بلکه شما بیشتر از چربی و مواد شیمیایی زیاد استفاده میکنید . این عمل باعث افزایش رسوب لوله میشود .

2 – استفاده بیش از حد از وسایل روغنی و چربی دار : اگر شما عزیزان این آزمایش را بیرون از لوله داخل ظرفی امتحان بکنید . مشاهده میکنید که بعد از ریختن چربی یا روغن روی ظروف اگر آب سرد روی آن بریزید . مایع تبدیل به جامد میشود اکثر بانوان ایرانی بعد از شستوشوی ظروف سینک را با آب سرد میشوند که این عمل باعث بسته شدن خروجی لوله میشود .

ادامه مطالب دلایل گرفتگی در اکباتان

3 – افتادن اشیا :افتادن اشیا مانند افتادن درب شماپو یا درب ژلت وغیره داخل کفشور حمام که باعث گرفتگی میشود . و یا اگر فرزند نونهالی در خانه دارید ممکن است . اسباب بازی های خود را داخل کفشور حیاط یا پارکینگ وغیره بیاندازد . و شما اطلاع نداشته باشید بعد از استفاده آب گرفتگی لوله را ببینید .

4 – ریختن مواد شیمیایی بی رویه :خیلی از افراد در این باورند که اگر ماهیانه مواد شیمیایی داخل لوله های منازل بریزند باعث رسوب زدایی میشود .استفاده از مواد شیمیایی ممکن است که آسیبی جدی به خروجی لوله های شما بزند . زیرا لوله های شما را لایه لایه میکند و باعث میشود لوله شما آب بدهد . یا اگر مواد اشتعالی باشد ممکن است بعد از ریخته شدن . با گاز چاه ضد همگرا باشد و انفجار کند .

5 – ریخته شدن مصالح ساختمان :در منازل تازه ساخت یا در دست تعمیر این امکان دارد . که مصالح ساختمانی در محیط کار داخل لوله ها بریزند . مانند (( تیکه آجر / تیکه سفال / دغاب سیمان یا دغاب گج / قیر و…))اگر همانند دوغاب سیمان داخل لوله بماند . وسفت بشود باز کردن آن به غیر از متخصص بسیار سخت و دشوار است .

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری به صورت شبانه روزی آمادگی ارائه خدمات فاضلابی مخصوصا چاه بازکنی و رفع گرفتگی می باشد . بهترین و حرفه ای ترین چاه بازکنی را با یک تماس یک دقیقه ای دریافت نمایید .

بهترین چاه بازکن شبانه روزی را در اکباتان با یک تماس دریافت نمایید .

>>09190596238<<

>>09194104643<<

>>09920262447<<

110 دیدگاه دربارهٔ «لوله بازکنی اکباتان»

 1. سلام اقای جعفری خسته نباشید امید وارم درتمامی مراحل کاریتون موفق وموئید باشید کار لوله بازکنی مارو خیلی خوب وتمیز انجام دادین مرسی متشکرم

 2. سلام وخسته نباشید عرض میکنم
  خدمتان خیلی ممنون از لوله بازکنی
  شبانه روزی شما برادران محترم

 3. سلام یاسری هستم ممنون از خدمات خوبتون تشکرمیکنم خیلی منصف و با اخلاق وبهداشتی ممنون و سپاسگزارم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 4. سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان زحمت کش امیدوارم همیشه در کارتون موفق باشید وخدا به کسب و کارتون برکت بده کارتون خیلی تمیز و بهداشتی وخوب بود

 5. عالی هستین از خدماتتون استفاده کردیم. از کوی بیمه با لوله بازکنی اکباتان تماس گرفتیم پاسخگویی وطرز برخورد خوبی داشتید مرسی✌

 6. سلام و خسته نباشید شهادت
  امام حسین تسلیت
  ارض میکنم امید وارم
  موفق باشید
  وخیلی ممنون که در روز
  های تعطیل شما کارتون را
  تعطیل نمی کنید کارتون
  فوری و خیلی عالی بود
  ممنون

 7. سلام و خسته نباشید تقدیم شما
  برادران ذحمت کشم میکنم
  داداش کارتون حرف نداشت
  ببینید از کل نظر ها یه دونه
  نظر بدی ندارین کاملا عالی بود داداش
  موفق باشید

 8. سلام و خسته نباشید تقدیم شما
  برادران ذحمت کشم میکنم
  داداش کارتون حرف نداشت
  ببینید از کل نظر ها یه دونه
  نظر بدی ندارین کاملا عالی
  بود داداش
  ممنون و تشکر
  موفق باشید

 9. سلام میدم بر شما
  برادر گلم خیلی
  ممنون که دیروز
  ذحمت کشیدید امدید و
  لوله ما را باز کردین
  من می خوام بگم که
  کار شما چطور بود
  اول اینکه خیلی زود
  لوله را باز کردید
  دوم اینکه بسیار
  پاکیزبود و سوم اینکه
  بدون اسیب رسوندن
  به کفشور….
  فقط کمی فکر کنم
  توی ترافیک گیر کرده
  بود کمی دیر رسید
  خواستم تشکر کنم و
  بگم موسسه لوله بازکنب
  برادران جعفری مرکه
  است
  باتشکر بنده ناظری
  هستم

 10. سلام و خسته نباشید ارض میکنم
  دیروز کارتون مرکه کرد یعنی اگه
  کمی دیر مرسیدید کل ساختمان
  را اب می برد تا اخر عمری که دارم
  براتون ارزوی موفقیت میکم خیلی
  کارتون عالی بود من که از کار شما
  راضی هستم من اینو میدونم چون
  کسبو کرتون حلال هستش خدا هم از
  شما راضی هست من مشتری شما هستم
  خیلی وقته ولی نمی دونستم اینجا می تونیم
  نظر بدیم مگر نه کل نظراتمو در مورد کار پاکیزه
  و فوری می نوشتم و ارسال میکردم
  خیلی خیلی ممنون

 11. سلام و درود خدمت شما
  می میکنم لطف کردین
  دیروز امدید و لوله ما را
  باز کردین بعضی از لوله
  باز کن میامدن و کثیف
  کاری میکردن و تمیز نمی کردن
  ولی شما امدی خیلی پاکیزه بود

 12. سلام و خسته نباشید تقدیم روی ماهتان میکنم
  می تونم بگم که کار شما حرف نداشت عزیز
  خیلی کارتون عالی اون روز لوله ما را سه سوته باز کردین
  ازتون تشکر میکنم و از خدا می خواهم موفق و موئید
  باشید

 13. سلام
  جناب کارتون عالی بود
  یعنی اون جور هایی که مادر بنده
  اون قدر وسواس بودن کار
  شما را پسندیدن یعنی هر بار
  که لوله بازکن اومد خونون اونو پرت
  کرده بیرون و پولشو نداده ولی شما که امدید
  اولش مامان قبول نکرد بعدش کارکنان شما
  گفتن که من کرم رو انجام می دم اگه بد بود
  من پول نی گرم بعد مامانم قبول کرد بعدش که
  کارشو نجام داد مامانم چشاش برق افتاد یعنی انقدر
  پاکیزه انجام دادن خواستم تشکر کنم از شم و کارکنان
  شما
  با تشکر اتنا حیدری هستم

 14. سلام و خسته نباید ارض می کنم
  می خواستم یه چیزی بگم

  یعنی کارتون عالی بود اقای
  جعفری ما را از این بوی بد
  حمام خلاص کارتون حرف نداشت
  باتشکر

 15. سلام و خسته نباید ارض می کنم
  می خواستم یه چیزی بگم

  یعنی کارتون عالی بود اقای
  جعفری ما را از این بوی بد
  حمام خلاص کارتون حرف نداشت
  باتشکر
  محمد شکیبا هستم

 16. سلام داداش
  لوله ظرف شویی ما خیلی خیلی
  بوی بدی می ده لطفا کار کنید
  دوبار به لوله بازکنی زنگ زدیم
  گفتیم ولی گفته خود به خود
  درس میشه ولی نشده
  لطفا شما بیایید کاری کنید
  ممنون میشم سریع جواب
  منو بدید که کی تشیف یارید
  ممنون

 17. سلام و خسته نباشید
  داداش ما یه تخلیه چاه
  داریم حدودا 3متر
  می باشد زنگ بزنید
  یا تشیف بیارید ببیتید
  قیمت بگید اگه مناسب
  بود بیایید تخلیه کنید

 18. سلام و خسته نباشید
  میکنم امید وارم که
  نباشید جناب ببخشید
  یه لوله معمولی چقدره؟
  ممنون میشم زود جواب
  بدین
  یا اگه میشه من براتون
  شمارمو ارسال میکنم
  زنگ بزین باهم هماهنگ کنیم
  میکنم

 19. سلام و خسته نباشید
  ارض میکنم امید وارم خسته
  نباشید و هرجای این دنیا
  هستید موفق باشید داداش خیلی خیلی
  ممنونم که سه روز قبل به داد ما
  رسیدید خیلی خیلی ممنونم
  باتشکر مشکلی هستم

 20. سلام
  قربان شما بجز تخلیه چاه یا لوله باز کنی
  کار دیگه ای هم می کنید؟ چون ما
  می خواهم تقریبا پنج یا شش متر
  متر یه چاه بکنیم ما این چاه رابرای
  برای یک ساختمان ده واحده می خواهیم
  اگه انجام می دین بگین که من با دوستان
  مشورت کنم و یه قیمت هم بگین
  اگه مناسب بود ما با شما
  تماس بگیریم که بیایید
  باتشکر
  محمد لطفی هستم

  1. سلام عزیز بله هر خدماتی که مرتبط با فاضلاب باشد در موسسه برادران جعفری قابل انجامه
   عزیز برای قیمت دقیق حفر متراژی چاه باید منطقه شما معرفی بشه متراژ کامل انباری و غیره برای دریافت دقیق قیمت با ما تماس بگیرید

 21. سلام و خسته نباشید ارض یکنم داداش کارتون
  عالی بود دیروز کارتون را بسیار ماهرانه و با دقت
  فاوان انجام دادین یه چیزیش خیلی قشنگ بود
  که اونم قیمتش خیلی مناسب بود داداش یعنی
  کارتون اونقدر عالی بود که همسایمون اقای شریفی
  امد دید و بهمن گفت بگم قیمت یه لایروبی تخلیه
  چاه چقدره/؟
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام ممنون که نظر دادین عزیز سوالتون رو کامل متوجه نشدم میشه تماس بگیرید دقیق توضیح بدهند

 22. سلام ما میخاهیم در گوشه ای از حمام توالت فرنگی بگزاریم ولی از قبل برای اینکار پیش بینی نشده ینی جای لوله اینا ندارند میخام ببینم ایا امکانش هست توالت فرنگی بزاریم؟ ایا نیاز به خراب کردن کف حمام هست؟ اینکار هزینش زیاد میشه؟

 23. سلام ممنون از راهنماییهاتون یک سوال داشتم ما داخل یک مجتمع مسکونی ۳٠واحدی زندگی میکنیم که متاسفانه چاههای مجتمع بعد از چهارسال پرشده وما مجبور هستیم هر۱۵روز چاههارو تخلیه کنیم میخاستیم لایروبی کنیم که بعد از بازدید چند نفر چاه کن گفتند که چاه شما تا پایین شتر گلویی سیمانی داره ونمیشه لایروبی کنیم حالا بنظر شما ما چیکار کنیم تا این مشکل حل بشه؟ تشکر

 24. سلام خسته نباشید ممنونم از شما
  و مقنی شما کارتون عالی بود برای
  همتون یه خسته نباشید مفصل
  میگم

 25. سلام و خسته نباشید تقدمتون میکنم کارتون با موفقیت به پایان رسید
  و اینم بگم که کارتون خیلی با تمیز کاری انجام شد ممنونم از لطف فراوانتون

 26. مجید ساعدی دوسیه

  سلام و خسته نباشید تقدیم روی ماهتون کنم برادر
  که مارا از این بوی بدددددد خانه نجاتمون دادی تشکر
  فراوان به خاطر راحل خوبتون

 27. سلام ممنونم از خدمات خوبتون تشکر میکنم
  واقعا عالی بود از تشکر کردن گذشته قیمت
  خوب میگیرین …تمیز کاری و……………
  خلاصه ممنونم از همه چیز

 28. بهروز جمال وندی

  سلام و خسته نباشید ارض تسلیت بر شما و مقنی شما
  از شما خیلی ممنونم که در روز های تعطیل هم کار
  میکنید خیلی ممنونم

 29. کارتون خیلی حرفه ای. در رشته لوله بازکنی هستش همین جور کارتون را ادامه بدید و موفق باشیددددددد

  1. سلام تشکر عزیزمی
   خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه برادران جعفری در سراسر تهران مخصوصا در اکباتان و آزادی

   ✅خدمات ما
   لوله بازکنی
   تخلیه چاه
   حفره چاه
   رفع بوی بدلوله ها
   لوله کشی

   ٪۴۵تخفیف بیواسطه بدون تعطیلی
   ارزانترازهمه جا ۱۰۰٪تضمینی شبانه روزی

   ⌚سرویس دهی به سراسرتهران ازنزدیکترین شعبه کمتراز۲۰دقیقه حتی ایام تعطیلات⌚

   لوله بازکنی بازکردن تمامی لوله ها حتی سخت سیمانی گچ ماسه نخاله و غیره… با فنرهای جدا گانه حمام.توالت.آشپزخانه با سرویسکاران کاربلد و با تجربه با رعایت کامل اصول بهداشتی و پروتکل ها

   تخلیه چاه با تانکرهای ۶و۸و۱۲هزارلیتری با انواع پمپ های ساکشن مکنده لجن کش
   بازو بسته کردن درب چاه با کمترین خرابی

   درآوردن اشیاء افتاده ب لوله با ابزارمخصوص تضمینی

   شماره تماس در بخشپایین صفحه 09190596238

 30. سلام بنده از استخر مروارید با شما در حال چت هستم لوله استخر به دلیل رفتن اشیا گرفته شده الان تا شما خودتون را برسونید با یه راه حلی آبشو خالی میکنیم فقط چقدر میگیرید؟؟ووو؟

 31. ببخشید ریختن وایتکس موجب گرفته شدن لوله میشه یا نه؟؟؟
  چون من با وایتکس ظرف شویی را میشویم وداشتم مطالب بالا را میخوندم دیدم که گفتین مواد شیمیایی موجب گرفتن لوله میشه
  فقط خواستم همینو بپرسم ؟؟؟؟؟؟؟

  1. سلام هر طوری که شما بخاین انجام می دیم اگه برای اولین بار تا پنجمین با جرم بگیره با فنر لوله بازکنی جرم لوله فاضلابی را تراش می دهیم و اگر بیشتر از این مقدار باشه شما مجبئور به تعویض لوله هستید

 32. از ارائه سریعتون خیلی ممنونم
  از مشاورتونم تشکر کنید خیلی راهنمایی کردن تا اینکه سرویسکار خودشو برسونه

  1. سلام ممنونم لطف دارید ممنونم که از سایت برادران جعفری برای ارائه خدمات فاضلابی استفاده نموودیددددددددددددددددددددددددددددددد

  1. سلام تشکر
   سلام با داشتن آگهی تخفیف ویژه برخردار شوید

   ارسال نیرو ۲۰دقیقه به سراسری تهران شبانه روز

   بازکردن هر نو لو بافنر های جداگانه

   ۱ ___ لوله بازکنی
   ۲_____ تخلیه چاه
   ۳____حتی بازکردن لوله های سخت سیمانی
   ۴_____درآوردن اشیا ازداخله لوله باپمپ مکنده بشرط
   ۵_____تشخیص ترکیدگی لوله بادستگاه دقیق
   ۶_____نصب شیرآلات کلی وجزئ

   ۷___تخلیه چاه باماشینهای ۱۲هزارتای و ۶هزارتای

   ۸____لوله کشی آب وفاظلاب تعمیرات کلی وجزئ
   ۹_____نصب توالت فرنگی وغیره
   *09190596238

 33. سلام خسته نباشید ما توی ساختمان طبقه دوم توی کمد دیواری یه دریچه است خیلی بوی بد میاد چه راهکاری توصیه میکنید که این بو از بین بره؟

 34. خیلی ممنون و مچکر از خدمات عالی و بینظیرتون مطالب سایتتون هم خیلی عالیه.استفاده کردیم تشکر. 👌👌👌

 35. سلام داخل حیاط ما کوچک است میتوانیم چاه دیگری کنارش حفر کنیم مشکلی ندارد لطفا راهنمایی کنید.

 36. عباس حاتمی کیا

  سلام روز بخیر در مجتمعی زندگی می‌کنیم که حدود ۲۰۰ واحد خانوار دارد از سال گذشته خصوصاً همزمان با بارندگی ها بالازدگی در چاه‌های مجموعه مشاهده شده که البته به صورت مقطعی تخلیه نیز صورت گرفته است اما به تازگی وجود گاز در چاه‌های مجموعه تشخیص داده شده و بوی بد در واحدهای طبقات اول نیز احساس شده است راه حل موضوع چیست و چه باید کرد ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 37. هوشنگ ابتهاج

  سلامت آب و فاضلاب خونه من خاک صابونی منش نمیکنه دو تا چاه5 متری کنار هم هست آیا موادی هست که بریزیم داخل چاه ته‌نشین بشه و زود پر نشه ممنون

  1. سلام و درود درود عزیز هیچ موادی باعث ته نشین شدن آب و فاضلاب شما نمیشه و شما برای این کار نیاز به لایروبی و تعمیر داری

 38. با سلام و عرض ادب یک ساختمان دو طبقه دارم که چاه توالت و فاضلاب از هم جداست.
  حدود یک ماهی میشود هر از چند روز موقع استحمام یا ظرف شد در یک حوضک چه در حیاط داریم حدود ۱۰ سانت آب بالا می زند و بعد سریع حوضک تخلیه می شود شاید چند روز هم مشکلی نداشته باشد چند نفر لوله کش و تخلیه چاه آوردم تعدادی می گویند چاه پر شده و تعدادی میگویند گرفتگی است دیروز هم فنر دزددم ولی مشکل حل نشد

 39. سلام ممنون که مشکل ما رو تو این تعطیلات و قرنطینه سریعاً حل کردید لوله خونمون گرفته بود و به محض تماس خیلی فوری کسی را برای انجام کار فرستادید.

 40. امروز باران مفصلی اومده بدون استفاده از حمام بوی بدی از سرویس بهداشتی تازه تاسیس می آید خونه ما دو طبقه است بچه های ساختمان در زیر زمین قرار دارد

  1. بدون نیاز به ابزار – جوش شیرین و سرکه
   اگر یک پیستون دستی ندارید، به کمک معتمد غیر سمی خانگی مراجعه کنید: جوش شیرین و سرکه. شاید بدانید که جوش شیرین و سرکه برای مصارف مختلف ، از جمله تمیز کردن بسیاری از سطوح، عمل به عنوان یک خوشبو کننده عالی و حفظ روان زهکشی ها، فوق العاده هستند. جوش شیرین و سرکه برای رفع گرفتگی توالت بدون پیستون با پیروی از این مراحل ساده به همان اندازه عالی هستند:

   یک فنجان جوش شیرین به توالت گرفتگی اضافه کنید.
   دو دقیقه صبر کن
   دو فنجان سرکه را به آرامی داخل توالت بریزید. جوش شیرین و سرکه واکنش نشان می دهند و حباب ایجاد می کنند، بنابراین حتما به آرامی و با احتیاط بریزید تا آب توالت پاشیده یا سرریز نشود.
   اجازه دهید مخلوط سرکه و جوش شیرین برای چند دقیقه عمل کند.
   توالت را بشویید تا ببینید گرفتگی پاک شده است یا خیر.
   اگر این کار نمی کند، خرید پیستون یا پیروی از توصیه های زیر را در نظر بگیرید.

   نحوه رفع گرفتگی توالت – مار

 41. سلام امیدوارم عبادات شما در این ماه پربرکت مورد قبول درگاه حق قرار گرفته باشه ضمن تشکر از اینکه مشکل گرفتگی ما توسط لوله بازکن شما حل شد یک سوال داشتم آیا لازم هست بعد از فنر زدن و باز کردن گرفتگی توسط همکاران شما ما کاری انجام بدهیم تا لوله دوباره نگیره پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما

  1. بله تشکر از لطف شما بابت نظر خوب و جلب توجهی شما
   توجه داشته باشید که
   مضرات محصولات شیمیایی مورد استفاده در باز کردن سینک؟
   مضرات محصولات شیمیایی مورد استفاده در باز کردن سینک؟
   مضرات سینک بازکن؟ درب بازکن های پودری و مایعی که برای سینک بازکن استفاده می شود ، محصولات شیمیایی هستند. قبل از هر چیز باید توجه داشت که این مواد برای سلامتی شما کاملا مضر هستند. در صورت تماس با مجاری تنفسی، چشم و پوست اثر سوز آور دارد.

   علاوه بر این، استفاده مداوم از سینک بازکن های شیمیایی به واشرهای اتصالات لوله های تخلیه آسیب می رساند . حتی اگر باز شدن سینک با موفقیت انجام شود، مشکل نشت آب رخ می دهد. به همین دلیل بسیاری از صاحبان خانه از خرابی خانه خود شگفت زده می شوند.

   هزینه های تعمیر بالا ممکن است در نتیجه تخریب لوله های تخلیه توسط درن بازکن های شیمیایی ایجاد شود که به راحتی از فروشگاه ها یا بازارهای سخت افزاری در دسترس هستند.

   اگر سینک دائماً گرفتگی دارد، درست نیست که مدام درب بازکن تخلیه را بریزید. رفع انسداد سینک با دوربین باید انجام شود. پس از رفع گرفتگی، داخل لوله تخلیه باید با دوربین بررسی شود.

   اگر مشکلی وجود دارد که در نتیجه کنترل ها دوباره عود می کند، بهتر است لوله تخلیه سینک تخلیه را دوباره بسازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+