رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
رفع گرفتگی حمام

فهرست مطالب

رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در 15 مرحله

در این بخش از توضیحات در نظر داریم برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حماد در 15 مرحله به شما عزیزان توضیح مختصر و مفیدی ارائه بکنیم . با استفاده از ابزار و تکنیک های مناسب در منزل یکی از نکته های اصلی مطالب ما در ادامه توضیحات برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب منازل شما می باشد .

ما به شما عزیزان 15 روش تخصصی و حرفه ای در منزل برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در بخش سرویس بهداشتی ، حمام ، آشپزخانه و دیگر منطقه های منزل را معرفی می کنیم . در صورت ارائه خدمات و صرف وقت خود می توانید با این توضیحات در کمتر از نیم ساعت به سرعت لوله بازکنی بکنید .

توجه نمایید اگر حوصله ارائه خدمات لوله بازکنی در منزل را به دلیل ایجاد کثیف کاری یا صرف وقت ندارید با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران تماس بگیرید تا در کمتر از چند دقیقه برای ارائه خدمات به منزل شما برسند .

لوله بازکنی حمام
رفع گرفتگی لوله فاضلابی حمام در 15 مرحله

ابزار های مورد نیاز برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی در حمام

 • دستکش مخصوص ضد آب
 • تلمبه بادی
 • اسفنج جهت خشک کردن محوطه
 • فنر دستی
 • میله رخت لباس
 • جارو برقی موتور مخصوص و دیگر موارد ضروری

با کمترین ابزار می توانید در منزل بدون ارائه هزینه و اضافه کردن چند مواد دیگر لوله بازکنی بکنید . رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام را به سادگی با ما آموزش ببینید و روش های لوله بازکنی حرفه ای سایت لوله بازکنی برادران جعفری در تهران را دنبال نمایید .

لوله بازکنی تضمینی حمام
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در 15 مرحله به صورت دستی در صورت نیاز درخواست سرویسکار متخصص

نحوه رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام بدون مواد شیمیایی

 • بسیاری از مردم قبل از استخدام یک متخصص لوله بازکنی فاضلاب، مواد شیمیایی را امتحان می کنند زیرا می خواهند در هزینه خود صرفه جویی کنند. سپس به هر حال به تمیز کننده تخلیه زنگ می زنند زیرا ماده شیمیایی لوله فاضلاب را پاک نکرده است.
 • مواد شیمیایی می توانند در یک خط تخلیه جامد شوند و انسداد را تشدید کنند. اگر ماده شیمیایی از طریق انسداد نمی خورد، بنابراین در زهکشی تخلیه نمی شود، ماده شیمیایی در خط سینک شما می نشیند. متبلور می شود و پس از سخت شدن مواد شیمیایی در آن، هیچ راهی وجود ندارد که بتوانید به راحتی خط سینک را تمیز کنید.
 • این ایده خوبی است که یک دستگاه لوله بازکنی ساده در خانه خود نگه دارید. دستگاه لوله بازکنی می تواند به شما کمک کند در صورتی که مو و سایر مواد زائد مانع از انسداد سینک، وان حمام یا مجرای حمام خود شوند، مسدود کنید.اما استفاده از این نوع دستگاه ها نیاز به استفاده تجربه و تمرکز کاری دارد که با این دستگاه ارائه خدمات با خطا انجام نشود .
چاه بازکنی فاضلاب
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در 15 مرحله تضمینی و تخصصی

مرحله 1 برای رفع گرفتگی در بخش حمام

در اولین مرحله رفع گرفتگی لوله فاضلاب بخش کفشور حمام محل گرفتگی را با پوشیدن دستکش در دست تمیز می نماییم . اکثر گرفتگی ها در بخش حمام با مو و تکه صابون تشکیل می شود که زیر کفشور جمع می شود . اگر محل گرفتگی را کامل تمیز کردید باز نشد می توانید با استفاده از فشار آب باز نمایید .

مرحله 2 برای رفع گرفتگی حمام

با استفاده از فنر دستی شما می توانید سخت ترین گرفتگی ها را به آسانی باز نمایید . اگر می خواهید طریقه کار اصولی با فنر دستی را برای لوله بازکنی آموزش ببینید به صفه اصلی سایت ما مراجه نمایید .

مرحله 3 برای رفع گرفتگی کفشور حمام

یکی دیگر از لوازمی که در منزل کارایی های متفاوتی دارد و در لوله بازکنی اصولی استفاده می شود جاروبرقی می باشد . از جارو برقی موتور مخصوص می توانید سخت ترین گرفتگی ها را با مکش فوری و قوی باز نمایید . فقط توجه نمایی هیچ راه هوایی برای کناره های شیلنگ جارو بروی نباید وجود داشته باشد .

علائم گرفتگی لوله های فاضلابی

هنگامی که فاضلاب شما مسدود است یا سپتیک تانک شما نیاز به پمپاژ دارد و یا چاه فاضلابی شما پر شده است ، این اتفاق می افتد:

 • هنگام شستشوی توالت، آب از مجرای فاضلاب خارج می شود.
 • هنگامی که وان حمام خود را خالی می کنید، جریان آب متوقف می شود و به سمت شما حباب می شود یا به داخل توالت حباب می کند.
 • وقتی سینک آشپزخانه خود را خالی می کنید، آب سینک به داخل توالت برمی گردد.
 • هنگامی که توالت خود را شستشو می دهید، آب فاضلاب از طریق یک خروجی بیرونی، لوله پاسیو، لوله ورودی خانه یا پایین ترین لوله طبقه خانه شما به سمت بالا برمی گردد.
 • هنگامی که شما یک بار لباس‌های شسته شده را می‌چرخانید، آب صابون به داخل توالت، دوش یا فاضلاب کف می‌آید.
رفع گرفتگی ارزان قیمت حمام
رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در 15 مرحله به صورت شبانه روزی

مرحله 4 برای رفع گرفتگی کفشور وان و حمام

آب گرم یکی از روش های قدیمی می باشد که در کمک به رفع گرفتگی انجام می شود . شما در صورت توانستن تمامی آب داخل لوله کفشور حمام را خالی نمایید و تا گرفتگی لوله کاملا آزاد بشود . پس از چند دقیقه آب گرم را به صورت تکمیلی داخل لوله گرفتگی بریزید بعد از 15 دقیقه صبر به احتمال گرفتگی نرم می شود و شما می توانید با فنر دستی یا میله خم شو گرفتگی را باز نمایید .

مرحله 5 برای رفع گرفتگی کفشور حمام

استفاده از تلمه بادی یا تلمبه مکشی یکی دیگر از روش ها برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام چه وان و چه کفشور حمام می باشد  . در بعضی از مواقع حساس آب داخل لوله را خالی باید کردن و تلمبه فشار هوا را داخل لوله گرفتگی باید انداخت دور لوله فاضلاب را کامل باید با لباس های کهنه گرفت تا از ورود و خروج هوا جلوگیری بشود .
شماره شرکت لوله بازکنی در تهران
لوله بازکنی 50 هزاری در تهران

علل متداول و راه‌حل‌های احتمالی گرفتگی فاضلاب لوله حمام

  1. بیشتر گرفتگی‌های فاضلاب حمام زمانی ایجاد می‌شوند که کثیفی، پوسته پوسته شدن و به‌ویژه موها به کف صابون روی دیواره‌های لوله‌های فاضلاب بچسبند. با گذشت زمان، این مواد باعث کم شدن ضخامت لوله فاضلابی در بخش کفشوری می شود .

عیب یابی: درپوش تخلیه را بردارید و تمیز کنید. در مرحله بعد، سعی کنید از پیستون تخلیه ساده استفاده کنید، به خاطر داشته باشید که لوله فاضلاب بیش از حد در وان یا سینک را مسدود کنید. اگر کار نکرد، مفصل آرنج تخلیه را بردارید و آن را تمیز کنید. درپوش های فاضلاب را به طور معمول تمیز کنید تا از گرفتگی آن جلوگیری شود و از یک پوشش زهکشی صافی مو برای به دام انداختن موها قبل از پایین رفتن از لوله استفاده کنید.

  1. گرفتگی توالت های ایرانی و فرنگی یکی از مواردی می باشد که برای رفع گرفتگی آنها باید فورا تلاش کرد زیرا بوی نامطلوب باعث ناراحتی خانواده و همسایگان می شود . از نمونه مواردی که باعث گرفتگی لوله فاضلاب می شود شامل :
   • محصولات بهداشتی زنانه
   • موی سر
   • نخ دندان
   • دستمال مرطوب پوشک از قبل مرطوب شده

بهترین پیشگیری برای عاری از گرفتگی توالت، گذاشتن زباله و کاغذهایی است که به راحتی در آب حل می شوند. تمیز کردن منظم نیز جریان آب را روان نگه می دارد.

  1. زهکشی سینک آشپزخانه هنگام پختن کیک روغنی یا گریس روی دیواره لوله تخلیه مسدود می شود. کف صابون شوینده و ذرات غذای حل نشده (مانند برنجی که در آب منبسط می شود) را اضافه کنید، و یک گرفتگی سرسخت و ضخیم خواهید داشت.

عیب یابی: فاضلاب سینک آشپزخانه را مانند سینک های حمام حل کنید. با ریختن آب بسیار داغ در لوله فاضلاب شروع کنید تا گرفتگی آن نرم شود، سپس مقداری مواد شوینده ظرف و سپس آب داغ بیشتری انجام دهید. چند دقیقه صبر کنید و سپس از پیستون استفاده کنید و آب داغ را تکرار کنید. اگر هنوز شانس ندارید، ممکن است بخواهید به یک دستگاه تخلیه مواد شیمیایی بروید. باز هم باید احتیاط کرد.

در آینده، مقدار زیادی روغن و روغن آشپزخانه را با گذاشتن جامد شدن آنها دور بریزید. آشغال را در یک کیسه پلاستیکی بخراشید، در آن را ببندید و آن را با زباله بیرون بیندازید. مقدار کمی روغن (کمتر از یک فنجان) قبل از ریختن در سینک باید با آب داغ و مایع ظرفشویی کاملاً رقیق شود.

اگر دائماً گرفتگی یا کندی لوله دارید، از یک لوله بازکنی بخواهید لوله کشی را بررسی کند تا تشخیص دهد که آیا خط تخلیه به درستی طراحی و نصب شده است یا خیر. هم تهویه لوله تخلیه و هم شیب بر نحوه عملکرد لوله خوب تأثیر می گذارد.

چگونه بفهمم لوله حمام من مسدود شده است؟

اگر کفشور شما به آرامی تخلیه می شود و اغلب متوجه می شوید که آب برای دقایقی پس از بستن شیر آب در حمام می ایستد، این معمولاً نشانه مسدود شدن لوله کفشور شما یا ایجاد گرفتگی است. بوی نامطبوعی که از لوله شما متصاعد می شود، نشانه دیگری از مسدود شدن لوله فاضلابی است و ممکن است ناشی از زباله هایی باشد که دیواره های داخلی لوله ها را مسدود کرده است. انسداد جدی لوله حتی ممکن است منجر به آبگرفتگی حمام شود، یا نشتی ایجاد شود زیرا آب راکد ممکن است از طریق اتصالات کفشور نفوذ کند. فضاهای خالی در دوغاب دوش یا درزگیری نیز ممکن است باعث شود که آب ایستاده دوش به داخل دیوارها نفوذ کند و باعث آسیب جدی شود.

چه چیزی باعث انسداد تخلیه در کفشور حمام می شود؟

انسدادهای کوچکتر فاضلاب معمولاً به دلیل تجمع کف صابون، کثیفی و مو ایجاد می شود. مخصوصاً موهای بلند می توانند به راحتی مجرای فاضلاب را مسدود کنند و صابون با چسبیدن موها به دیواره های فاضلاب راحت تر از آنچه در غیر این صورت می شد، مشکل را بدتر می کند. با گذشت زمان، عبور آب به طور فزاینده ای توسط این تجمع مسدود می شود تا زمانی که یک انسداد ایجاد شود. اگر لوله حمام شما به‌رغم تعمیرات متعدد، مکرراً مسدود می‌شود، یا گرفتگی‌های متعددی در خانه‌تان وجود دارد، ممکن است نشانه‌ای از انسداد جدی‌تر در خط اصلی فاضلاب شما باشد.

چه اقداماتی را می توانم انجام دهم تا از گرفتگی لوله کفشور حمام جلوگیری کنم؟

چندین قدم وجود دارد که می توانید به عنوان صاحب خانه انجام دهید تا مجرای حمام خود را از مو و کف صابون پاک کنید. در حالی که این راه حل ها برای تعمیر و نگهداری منظم عالی هستند و همچنین می توانند برای رفع انسدادهای کوچکتر و کمتر جدی موثر باشند، نباید به عنوان راه حلی برای انسداد خط فاضلاب اصلی استفاده شوند، زیرا این امر می تواند در دراز مدت آسیب را بدتر کند.

مرحلیه 6 برای رفع گرفتگی کفشور ححمام

 • آب جوش

  ریختن آب جوش در کانال حمام این اولین قدم خوب برای برداشتن است، زیرا دمای آب به شکستن کف صابون و تجمع کثیفی به طور موثرتر کمک می‌کند تا به درستی شسته شود. اگر این کار را یک بار در هفته انجام دهید، باید از انسداد جلوگیری کنید.

مرحله 7 برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام

 • پیستون

  استفاده از پیستون می تواند راهی موثر برای رفع انسداد مو باشد. پوشاندن درزگیر پیستون با ژل نفتی به ایجاد مکش بهتر هوا کمک می کند و باعث موثرتر شدن پیستون می شود. استفاده منظم از پیستون انباشته شدن مو را متوقف می کند، اما بهترین کاری که می توانید برای جلوگیری از انسداد مو انجام دهید این است که پس از هر بار دوش گرفتن، موهای گیر کرده در پوشش فاضلاب را بردارید.

مرحله 8 برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام

 • جوش شیرین و سرکه

  یک انسداد عمیق تر و بزرگتر ممکن است به چیزی بیش از یک پیستون نیاز داشته باشد. ترکیب جوش شیرین و سرکه یک راه طبیعی برای از بین بردن گرفتگی مو بدون استفاده از مواد شیمیایی خشن است. ابتدا یک فنجان جوش شیرین را در کانال مسدود شده بریزید و بعد از چند دقیقه یک فنجان سرکه اضافه کنید. چند ساعت به مخلوط زمان دهید تا انسداد را حل کند و سپس لوله را با آب جوش بشویید.

مرحله 9 برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام

 • محصولات شیمیایی لوله فاضلاب

  به نظر می رسد مواد شیمیایی پاک کننده فاضلاب راه حلی سریع و ارزان برای رفع گرفتگی فاضلاب شما باشد، اما در واقع استفاده منظم از این مواد شیمیایی سوزاننده می تواند به لوله ها و اتصالات دوش شما آسیب برساند، برای سلامتی شما خطرناک باشد و محیط را آلوده کند. اگر زهکشی شما به قدری مسدود شده است که قصد استفاده از این مواد شیمیایی سمی را دارید، احتمالا وقت آن رسیده است که با متخصصان تماس بگیرید.

مرحله 10 استفاده از دستگاه تراکم هوا برای رفع گرفتگی لوله حمام

یکی دیگر از دستگاه هایی که هم همکاران لوله بازکنی می توانند برای رفع گرفتگی از این دستگاه استفاده بکنند و هم مردم عادی استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد که با کمترین قدرت و کمترین قیمت تا آخر مر برای شما خدمات لوله بازکنی می کند . خرید و فروش دستگاه تراک هوا مخصوص لوله بازکنی را می توانید در این سایت برسی نمایید .

از سوالاتی که سرباز از شما می پرسد آگاه باشید

برخی از شرکت ها کارمندان خود را آموزش می دهند تا مشتریان مستعد را شناسایی کنند، به ویژه افرادی که بیوه یا مجرد هستند یا افراد مسن. مراقب سوالاتی باشید که این گونه مسائل شخصی را بررسی می کنند، مانند “آیا شوهرت در خانه است؟” یا “آیا شما تنها کسی هستید که در این خانه زندگی می کنید؟”. این نوع سوالات اولیه توسط کارمند برای تعیین اینکه آیا مشتری می تواند قربانی کلاهبرداری بعدی آنها باشد، استفاده می شود.

نگذارید سرباز از چشم شما دور شود

کارمندان نادرست تکنیک‌های متقاعدکننده‌ای را آموخته‌اند تا به صاحب خانه ثابت کنند که زهکشی‌شان مشکلاتی جدی‌تر از آنچه واقعاً ممکن است داشته باشد دارد. مراقب کارمندان دوتایی باشید: ممکن است یکی با شما مشتری سروکار داشته باشد، در حالی که دیگری به طبقه پایین می رود و خاک را روی لوله فاضلاب پخش می کند که بعداً به عنوان نشانه ای از زهکشی آسیب دیده اشاره خواهند کرد. یکی دیگر از ترفندهای حیله گر برای کلاهبرداری از صاحبان خانه این است که سنگ ها را در لوله های تمیز کردن لوله قرار دهید تا از توقف خط در آینده نزدیک اطمینان حاصل کنید. پس از توقف های متعدد، سرویسکار این سنگ ها را “کشف” می کند و آنها را از لوله ها خارج می کند و صاحب خانه را به این باور می رساند که لوله ها نیاز به بازرسی دارند. اگر کارمند در طول مدت بازدید از منزل در کنار شما بماند، قادر به انجام هیچ ترفند فریبکاری نخواهد بود.

نتیجه توضیحات رفع گرفتگی لوله فاضلاب حمام در 15 مرحله

در این بخش از توضیحات سعی کردیم بهترین مطالب را در رابطه با رفع گرفتگی لوله کفشور و وان حمام را به شما عزیزان توضیح بدهیم . رفع گرفتگی لوله کفشور حمام با ارزان ترین هزینه برای شما انجام می شود اگر از شرکت معتبری همچون مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری درخواست نیرو بکنید . همچنین در مؤسسه خدماتی برادران جعفری به غیر از رفع گرفتگی و چاه بازکنی انجام خدمات تخلیه چاه در تهران ، حفر چاه در تهران ، لایروبی چاه فاضلاب در تهران ، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در تهران ، رفع نشتی در تهران و دیگر خدمات ارائه می شود .

تماس با مؤسسه لوله بازکنی شبانه روزی در تهران

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *