رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-آذری

فهرست مطالب

لوله بازکنی آذری 

لوله بازکنی آذری فوری شبانه روزی با ارسال رایگان لوله بازکن در جهت بازدید رایگان انجام می شود
رفع گرفتگی اواع لوله فاضلاب با ارزان ترین هزینه در خیابان آذری تهران به صورت تضمینی با بروز ترین دستگاه های چاه بازکنی بدون کثیف کاری ارائه می شود .

 غرب تهران   44173983
شمال تهران  22981856
جنوب تهران   66968120
شرق تهران   77379673
09198806367 تماس مستقیم

لوله بازکنی در خیابان آذری و توضیح خصوصیات این منطقه

منطقه آذری واقع در جنوب غربی تهران در منطقه 17 شهرداری قرار دارد . علت نام گذاری آذری این منطقه وجود تعداد زیاد هم وطنان ترک زبان میباشد . >>یاشاسن بتون تورک زباناری <<   بافت 70 درصد از منازل در منطقه آذری فرسوده بوده . به همین دلیل در این منطقه بیشتر دچار گرفتگی لوله و ریزش چاه میشوند .

لوله-بازکنی-شبانه-روزی-در-آذری
لوله بازکنی 24 ساعته آذری

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در خیابان آذری

شاید برای شما هم پیش بیاید در هنگام شستوشوی ظروف یا شستوشوی کف حیاط و پارکینگ از کفشور آب فاضلابی بالا بزند . یا در هنگام شستوشوی ظروف در سینک ظرفشویی آب فاضلاب همراه با نخاله فاضلابی بالا بزند . این عمل باعث کثیف کاری در محیط زندگی میشود . که اکثر مردم به دلیل توجه نکردن به اصول لوله بازکنی دچار این قضیه شده اند .

یکی از اصلی ترین دلایل توجه کافی نداشتن در تراش دوره ای لوله های فاضلابی میباشد . اگر تراش لوله در مدت زمان بیشتر از 8 ماه نباشد ، دچار بالا زدگی آب و گرفتگی لوله میشوید . این عمل به صورت تکراری قابل تحمل نمی باشد . بیشتر افراد در این فکر هستند که بعد از گرفتگی در گذر زمان لوله باز میشود . لوله باز که نمیشود هیچ نقطه گرفتگی سفت تر هم میشود .

علل گرفتگی لوله فاضلاب سرویس بهداشتی در آذری

 • علت گرفتگی لوله های فاضلابی در سرویس بهداشتی های آذری به صورت زیر می باشد .
 • انداختن دستمال کاغذی داخل کاسه توالت ایرانی و فرنگی
 • ریخته شدن سیمان و مصالح ساختمانی داخل لوله توالت در هنگام نصب کاسه توالت یا تعمیر محیط سرویس بهداشتی .
 • تنظیم نبودن لوله خروجی به شتر گلویی فاضلاب .
 • انداختن نوار بهداشتی یا پوشاک بچه داخل کاسه توالت .
 • نکشیدن طولانی مدت سیفون دستشویی و غیره

علل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در خیابان آذری

 • ریختن اضافه مواد غذایی داخل سینک ظرفشویی
 • افتادن تیکه اسکاج ظرف شویی داخل لوله سینک
 • ریختن تفاله چایی داخل سینک
 • ریختن اضافه روغن در هنگام شستوشو داخل لوله سینک ظرفشویی که باعث جرم بستن لوله میشود .
 • تنظیم نبودن زانویی لوله سینک ظرفشویی که با ساده ترین مسائل دچار گرفتگی میشود .
 • ریختن بیش از حد مواد شیمیایی برای تراش لوله باعث جرم بستن لوله و گرفتگی آن میشود .
 • رسوب و چربی بستن معمولی لوله ها

علل گرفتگی لوله فاضلاب حمام در آذری

 • تشکیل رسوب و جرم در لوله های حمام در گذر زمان
 • افتادن تکه صابون داخل لوله حمام
 • افتادن درب شامپو یا ژیلت داخل لوله
 • گرفتگی لوله بر اثر ریخته شدن موهای بلند زیاد یکپارچه
 • گرفتگی بر اثر ریختن روشوی زیاد در روزانه باعث جرم بستن داخل لوله میشود .
 • ریختن مصالح ساختمانی داخل لوله در هنگام تعمیرات ، یا تعویض کاشی های حمام
 • به صورت صحیح و استاندارد شیب بندی نشدن لوله های فاضلابی حمام
لوله-بازکنی-کفشور-حمام-در-آذری
رفع گرفتگی و لوله بازکنی تضمینی کفشور حمام در خیابان آذری

لوله بازکنی تضمینی کفشور حمام در خیابان آذری

اگر لوله کفشور حمام نیاز به لوله بازکن جهت رفع گرفتگی در خیابان آذری تهران دارد همین الان با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در این منطقه تماسی بگیرید .
لوله بازکنی کفشور حمام 100 درصد تضمینی و ارزان قیمت

نکات مهم برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلابی در آذری

در این زمینه همیشه پیش گیری بهترین کار است . به احتمال زیاد برای شما عزیزان مشگل لوله گرفتگی و بالا زدن آب فاضلاب به وجود آمده است . بسیار چندش آور و باعث پراکنده شدن بوی بد داخل محیط منزل می شود .برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلابی در خیابان آذری به این نکته ها توجه فرمایید .

در سرویس بهداشتی از انداختن (( دستمال کاغذی ، پوشاک کودکان ، نوار بهداشتی و غیره )) خودداری بکنید . در هنگام تعمیرات یا تعویض کاسه توالت ، درب لوله کاسه توالت را کاملا ببندید .

در آشپزخانه های منازل در هنگام شستوشو از ریختن اضافه مواد غذایی داخل سینک کاملا خودداری بکنید . از شستوشوی بیش حد لوازم روغنی که باعث ریخته شدن روغن زیاد داخل لوله کاملا خودداری بکنید . به هیچ وجه در هنگام شستوشو درب کفشوری سینک ظرفشویی را بر ندارید . ممکن است لوازم کوچک مانند چاغو یا قاشق به داخل لوله انداخته شوند . این عمل باعث می شود در گذر زمان رسوب سراسر لوله شما را بگیرد .

در حمام از بسته بودن کفشور حمام کاملا مطمئن بشوید . زیرا ممکن است اجسام کوچک و پلاستیکی با آب داخل لوله بروند و باعث گرفتگی بشوند . اجسام پلاستیکی کوچک مانند درب شامپو ، صابون ، ژلت ، روشور و غیره را در زمین رها نکنید . زیرا جریان آب آنها را به سوی خروجی آب انتقال میدهد .

<<09190596238>>

<<09194104643>>

فنر زنی و مزیت لوله بازکنی با دستگاه فنر

آیا تا به امروز رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر لوله بازکن در خیابان آذری تجربه کرده اید ؟
باز کردن لوله فاضلاب 100 درصد تضمینی  و ارزان قیمت در خیابان آذری تهران انجام می شود

اصلی ترین روش در لوله بازکنی فاضلاب آذری

برای لوله بازکنی روش های بسیار زیادی وجود دارد . از این روش ها در لوله بازکنی آذری به صورت مختصر و مفید استفاده میشود .

مانند لوله بازکنی با دستگاه فنری چهار پایه و موشکی ، لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا ، لوله بازکنی با پمپ فشار آب ، لوله بازکنی با سه نظام محره ای ، لوله بازکنی با مواد شیمیایی و غیره .

لوله بازکنی با دستگاه فنر به چندین دستگاه تقسیم میشود. که اصلی ترین و مهم ترین دستگاه های فنری (( چهار پایه و موشکی)) میباشد.

لوله بازکنی با دستگاه موشکی در آذری بسیار مهم و اجرایی میباشد. رفع گرفتگی با این دستگاه که با وزن و اندازه کم که به هر جایی از منزل میتوان حمل کرد. این دستگاه قادر به باز کردن هر نوع گرفتگی در لوله های توالت، حمام، سینک ظرفشویی و غیره. تراش لوله ها با فنر های مختلف با این دستگاه موشکی بسیار آسان می باشد. رفع گرفتگی لوله بدون آسیب به تجهیزات در آذری.

با فنر هایی که روی این دستگاه موشکی وصل میشود قادر به باز کردن لوله ها تا قطر 6 اینچی و طول 150 متری به آسانی میباشد.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا بسیار آسان و بدون استفاده از فنر میباشد. یک نکته مثبتی که این دستگاه دارد تولید صدا مانند دستگاه فنری نمیکند. با داشتن مخزن هوا باعث ایجاد هوا به لوله میکند و قادر به باز کردن گرفتگی ها از نوع کفشوری میباشد.

لوله بازکنی با پمپ فشار آب برای لوله های که طول زیادی دارند استفاده میشود. این دستگاه قادر به باز کردن لوله های آشپزخونه، حمام و کفشوری میباشد.

لوله بازکنی از طریق مواد شیمیایی که کارسازی مفیدی در رفع گرفتگی ندارد. باز کردن لوله از طریق مواد شیمیایی ممکن است به سطح داخلی لوله آسیب برساند. پس ما این روش را به شما عزیزان در آذری توصیه نمیکنیم زیرا اکثر لوله ها دارای پوسیدگی میباشند امکان شکستن دارند.

لوله-بازکنی-لوله-فاضلاب-در-آذری-تهران
لوله بازکنی تضمینی لوله فاضلاب در منطقه آذربایجان تهران

لوله بازکنی توالت فرنگی در سه راه آذری

لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی در خیابان آذری تهران

سرویسکاران لوله بازکنی در آذری چه خصوصیاتی دارند ؟

لوله بازکنی در خیابان آذری با بهترین سرویسکاران در رشته لوله بازکنی و غیره می باشند .این سرویسکاران دارای خصوصیات مبتکر بودن ، خوش قول بودن در رسیدن به موقع به مکان ، خوش برخورد کردن با مشتری ، مجرب بودن در کار اکثر سرویسکاران ما دارای تجربه بیش از 5 سال میباشند به همین دلیل پختگی کامل در این کار را دارند . مشاوره رایگان اول کار و بعد کار . امانت دار بودن در محیط کاری از لحاظ امنیت و …
در رابطه با چاه بازکنی نیاوران مطالعه نمایید

در چه شرایطی شما به لوله بازکنی نیاز دارید ؟

هیچ منطق و قانونی برای درخواست لوله بازکنی برای رفع مشکل نوشته نشده است . اما مشاورین و کارشناسان ما در این رابطه این چنین ذکر میکنند .

بعد از گرفتگی لوله باید تلاش خود را برای باز کردن لوله کرد . برای مثال با فشار آب یا با لوله انداختن داخل لوله گرفته شد تلاش برای باز کردن کرد . در صورت باز نشدن لوله با تلاش شما و گذشت یک روز زمان با نزدیک ترین لوله بازکنی محل تماس بگیرید تا برای رفع مشگل به محل برسند . سرویسکاران لوله بازکنی در این منطقه با قانون کار لوله بازکنی ارائه سرویس میدهند ، بدون هیچ کاستی در لوله بازکنی لوله توالت ، حمام ، لوله سینک ظرفشویی ، لوله بازکنی تمام کفشور های منازل به صورت کاملا مرتب و بدون کثیف کاری در آذری .

هزینه لوله بازکنی در خیابان آذری

هزینه لوله بازکنی در خیابان آذری به نسبت گرفتگی تعین میشود . گرفتگی ممکن است بسیار سفت مثل گرفتگی سیمانی باشد . باید در این مورد از سه نظام استفاده کرد که با توجه به تعداد سه نظام لوله بازکن هزینه دریافت میکند . هزینه رفت و برگشت در لوله بازکنی آذری سرویسکاران ما لحاظ نمیکنند و رایگان میباشد .

در اول کار بعد از تشخیص گرفتگی لوله سرویسکار هزینه فنر را به مشتری کاملا توضیح می دهد . در صورت قبول کردن مشتری لوله بازکن شروع به کار میکند . بعد از رفع گرفتگی سرویسکار با ارائه فاکتور اتحادیه که مشتری توانایی درخواست قیمت از اتحادیه بکند .

لوله-بازکنی-آذری-ارزان-قیمت
لوله بازکنی ارزان قیمت آذری تهران

لوله بازکنی بی واسطه در آذری

در درخواست لوله بازکن برای رفع مشگل توجه داشته باشید که واسطه میان کار نباشد . در هر کاری اگر پای واسطه یا همان دلال در وسط باشد ، مقدار هزینه ای صرف دللی میشود . این عمل باعث بالا رفتن هزینه لوله بازکنی میشود که سرویسکار مجبور میشود چند برابر هزینه از مشتری دریافت کند تا برای خودش هم صرف کند . پس با لوله بازکنی آذری تماس بگیرید تا با 40 سرویسکار آماده در این منطقه برای خدمات رسانی ارسال بشوند . این سرویسکاران زیرمجموعه ی شرکت فنی لوله بازکنی برادران جعفری در تهران میباشد به همین دلیل هیچ دلالی در میان کار نمیباشد و با هزینه بسیار کم مشگل شما حل میشود .

<<09190596238>>

<<09194104643>>

لوله بازکنی شبانه روزی در آذری

به دلیل تراکم سرویسکاران در خیابان آذری ارائه سرویس به صورت شبانه روزی انجام میشود. اصلی ترین دلیل شبانه روزی بودن لوله بازکنی در آذری شیفت بندی کردن سرویسکاران میباشد. شما اگه در هر زمان از 24 ساعت شبانه روز دچار مشگل گرفتگی لوله بشوید. میتوانید برای مثلا ساعت 2 شب با ما تماس بگیرید تا سرویسکار به شما ارسال کنیم.

رفع گرفتگی لوله بدون کثیف کاری و خرابکاری در آذری

سرویسکاران لوله بازکنی در آذری با بهترین عملکرد کاری جزوه اولین و منتخب ترین سرویسکار در زمینه لوله بازکنی شده اند . باز کردن لوله با بهترین دستگاه های لوله بازکنی با بهترین سرویس کاران باعث تمیزی کار و نداشتن خرابی در کار شده است .

لوله بازکنی بدون کثیف کاری و خرابکاری در الویت اول لوله بازکنی ماست . تمام تلاش خود را در این ضمینه کرده ایم تا مشتریان از ما راضی و خوشنود باشند . امروزه اکثر افراد در تمام محلات تهران رو به ساختمان نشینی کرده اند . اگر در ساختمان مشگل شکستگی لوله اصلی یا غیره به وجود بیایید باعث به وجود آمدن مشگلات بزرگی میشود .

رفع بوی بد لوله های فاضلابی در آذری

شما عزیزان حتما دچار این مشگل بسیار آزار دهنده (( بوی بد فاضلاب )) شده اید . لوله بازکنی آذری برای رفع این مشگل با بهترین تجهیزات و سرویسکاران وارد به عمل شده . رفع بوی بد فاضلاب با دستگاه فنر تراش حرفه ای ،  لوله های چربی گرفته باعث ایجاد بوی بد در محیط منزل مخصوصا در آشپزخانه و توالت میشود . تراش لوله ها با فنر های الماسی سر تراش که سرتا سر لوله را رسوبگیری میکند ، باعث از بین بردن جرم و چربی لوله میشود و دیگر آب در لوله گیر نمیکند تا بوی بد به محیط وارد شود  .

لوله-بازکنی-شبانه-روزی-در-آذری
رفع گرفتگی و رفع رسوب لوله فاضلاب
از بین بردن حشرات از سر چاه یا لوله های توالت و غیره با بهترین روش ها

دلایل به وجود آمدن و بالا آمدن حشرات از چاه به محیط خانه چیست ؟

آیا میخواهید حشرات از منازل مخصوصا از درب چاه یا ورودی لوله های فاضلاب مثل کفشور ها رفع بشوند ؟

آیا برای از بین بردن حشرات از مواد شیمیایی استفاده کرده اید و نتیجه نگرفته اید ؟

ما به شما عزیزان در هر منطقه که هستید بهترین و ساده ترین راهکار ها را ابلاغ میکنیم . رفع حشرات بدون نیاز به مواد شیمیایی در هر منطقه با ساده ترین روش ها .

اصلی ترین دلیلی که حشرات به وجود می آیند بالا رفتن عمر چاه می باشد . وقتی یک چاه بیشتر از 10 سال از تعمیر یا لایروبیش بگذرد باعث تولید کرم و حشرات میشود . یا اگر چاه شما در مدت زمان طولانی تخلیه نشود این مشگل به وجود خواهد آمد .

همیشه به پرشدن چاه توجه فرمایید تا با بالا آمدن چاه حشرات به محیط زندگی نیایند به موقع تخلیه کنید .

برای از بین بردن حشرات به هیچ وجه از مواد شیمیایی استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث افزایش این حشرات بشود . برای از بین بردن حشرات از دو روش میتوان استفاده کرد بدون استفاده از مواد شیمیایی .

یک : یا با لوله بازکنی محل تماس بگیرید و برای رفع مشگل از تراش لوله و قرص بودار که حشرات به بوی این قرص حساسیت دارند استفاده کنند این عمل موقعی کار ساز است که چاه شما پر نشده باشد .

دوم : در هنگام پر شدن چاه با تخلیه چاه منطقه تماس بگیرید که برای نابودی حشرات تمام نخاله ها و تخلیه میکنند و دیگر این حشرات از محیط خارج میشوند .

برای دریافت سرویسکار در هر منطقه و محلی که هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا مشگل شما را بدون دردسر و با رعایت بهداشت حل کنیم برای دریافت سرویسکار بر روی شماره های زیر کلیک کنید .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *