رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکن-نیاوران

فهرست مطالب

لوله بازکنی و چاه بازکنی در محدوده خیابان نیاوران تهران را برای باز کردن سخت ترین گرفتگی لوله های فاضلاب دریافت بکنید. رفع گرفتگی لوله فاضلاب بدون کثیف کاری و بدون کنده کاری از بهترین مزیت های سایت خدمات رسانی فنی در خیابان نیاوران است. 

 • فنر زنی شبانه روزی در خیابان نیاوران
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب سخت و دشوار در خیابان نیاوران
 • باز کردن لوله های سیمانی و دارای رسوب در نیاوران
 • باز کردن تمامی لوله های آب و فاضلاب در نیاوران تهران
🟡 شماره تماس چاه بازکن در نیاوران:؟ 09198806367
🟡 ارسال بهترین متخصص برای باز کردن لوله باز کردن چاه فاضلاب بدون کثیف کاری
🟡 باز کردن قفل گرفتگی با کامل ترین تجهیزات متخصص ترین نفرات در چاه بازکنی نیاوران
🟡 رسوب تراشی و لایروبی جرم لوله فاضلاب فنر زنی با ارزان ترین قیمت

شما در هر ساعتی از شبانه روز بهترین و متخصص ترین نفرات را برای باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب از ما در خیابان نیاوران تهران دریافت بکنید.

لوله بازکنی نیاوران

لوله بازکنی نیاوران با کیفیت بسیار عالی و به صورت 24 ساعته در خود منطقه نیاوران و حومه این محدوده
اگر قیمت لوله بازکنی برای شما مهم است !
اگر کیفیت کار برای شما مهم است !
اگر نیاز به لوله بازکن خوش قول و حرفه ای دارید همین الان با ما تماس بگیرید

 44173983
 22981856
66968120
77379673
09198806367 تماس مستقیم

لوله-بازکنی-نیاوران
لوله بازکنی نیاوران

شماره لوله بازکن و چاه بازکن در نیاوران

اگر هر منطقه از نیاوران قرار دارید و به هر دلیلی در هر ساعتی لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است یا نیاز به تعمیر فاضلابی دارد با چاه بازکنی و لوله بازکنی نیاوران تهران تماس بگیرید .
شرکت لوله بازکنی برادران جعفری برای ارائه خدمات رفع گرفتگی از بهترین لوله بازکن ها برای ارائه خدمات در نیاوران استفاده می کند

باز کردن گرفتگی کاسه توالت سرویس بهداشتی با بهترین سرویسکار لوله بازکن نیاوران

لوله بازکنی لوله توالت ، رفع گرفتگی و چاه بازکنی توالت ایرانی و فرنگی با تکنسین مجرب بدون اضافه کاری و کثیف کاری با بهترین دستگاه های لوله بازکن در نیاوران انجام می شود .
اگر لوله توالت فرنگی یا لوله کاسه توالت ایرانی شما کیپ شده است و هر چه تلاش می کنید باز نمی شود بدون نگرانی با شرکت شبانه روزی لوله بازکنی منطقه نیاوران تماس بگیرید تا در کمترین زمان تکنسین های لوله بازکن در محل شما مستقر بشوند و با تجهیزات لوله بازکنی ارائه خدمات بکنند .
دستگاه مدنظر برای لوله بازکنی توالت ایرانی : با سابقه کاری بیش از 35 سال سابقه در این زمینه و با ارسال بیش از 5000 هزار سرویسکار لوله بازکن به سراسر استان تهران تا به امروز از بهترین دستگاه های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله ها استفاده کردیم اما بهترین دستگاه را دستگاه ساکشن فنری می دانیم .

لوله بازکنی بی واسطه در نیاوران تهران

رفع گرفتگی و چاه بازکنی شبانه روزی را در منطقه نیاوران به حرفه ای ترین سرویسکاران چاه بازکن در این منطقه ارائه بدهید . واسطه کاری باعث افزایش هزینه و کم شدن کیفیت لوله بازکنی می باشد .
رفع گرفتگی و لوله بازکنی در شمال تهران به صورت شبانه روزی و رازان قیمت به صورت شبانه روزی با ارزان ترین هزینه ارائه می شود .

تعرفه چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب در نیاوران

اگر می خواهید با دقیق ترین و اصلی ترین قیمت چاه بازکنی شرکتی در منطقه نیاوران بیشتر آشنا بشوید همین الان با مؤسسه چاه بازکنی شبانه روزی و فوری نیاوران و تهران تماس بگیرید . ارائه خدمات مشاوره قیمت لوله بازکنی و تعیین زمان ارسال لوله بازکن به منطقه شما در هر ساعتی از شبانه روزی می تواند باشد .
قیمت لوله بازکنی در سال 1400 و 1401 را به صورت آنلاین یا با یک تماس 30 ثانیه ای به صورت دقیق می توانید دریافت نمایید .

محدوده لوله بازکنی در نیاوران 

منطقه نیاوران واقع شده در شمال شرقی تهران، این منطقه در ناحیه 1 شهرداری تهران گسترش یافته است. این منطقه دارای طبیعت بسیار زیبا برای زندگی می باشد، که واقع در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز می باشد. به علت اصلی بودن اکثر خیابانها در این منطقه لوله بازکنی بسیار آسان می باشد.

 

لوله-بازکنی-فوری-نیاوران
ارسال فوری لوله بازکن شبانه روزی به سراسر نیاوران

لوله بازکنی شبانه روزی در نیاوران

با تعداد مناسب سرویسکار برسی لوله بازکنی شمال تهران در نیاوران ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در 24 ساعت کل هفت روز هفته فعال می باشد. چاه بازکنی نیاوران برای رفع گرفتگی تمامی لوله های فاضلابی از سرویسکاران منتخب به این رشته که دارای صلاحیت مهندسی لوله کشی میباشند استفاده میکند.
رفع گرفتگی در نیاوران بدون تعطیلی و کم کاری می باشد . برای دریافت سرویسکار زیر 10 دقیقه تضمینی با ما تماس بگیرید، با بهترین تجهیزات در کمترین زمان در محل آماده میشوند.

لوله بازکنی ارزان قیمت کفشور حمام در نیاوران

هزینه لوله بازکنی در این منطقه به صورت رقابتی و منصفانه انجام می شود. منظور در لوله بازکنی قیمت کم برابر با کارکرد کم نمی شود، سرویسکاران مجرب لوله بازکنی در نیاوران برای ادامه کار با مشتری از دریافت هزینه بالا جلوگیری می کنند، با هزینه خیلی ناچیز گرفتگی شما را باز می کنند.
لوله بازکنی لوله کفشور حمام در نیاوران بدون نیاز به کنده کاری با ارزانده ترین تکنسین ها در کمترین زمان رفع گرفتگی میشود .

لوله بازکنی بدون کثیف کاری و خرابکاری

در کار الویت اول سرویسکاران ما بهداشت کاری و دوم جلوگیری از خرابی یا کثیف کاری محیط کار میباشد. رفع گرفتگی بدون کثیف کاری شرط بسیار مهمی میباشد که مشتریان بر روی این موضوع بسیار حساسیت دارند. سرویسکاران فنی لوله بازکنی با ارائه بهترین خدمات از هر لحاظ مشتری خود را راضی نگه داشته ایم. برای مثال در هنگام رفع گرفتگی لوله توالت از جا فنر استفاده میکنیم . تا در هنگام تراش آب فاضلاب را به دیواره ها و محیط پرت نکند.

لوله-بازکنی-بدون-کثیف-کاری-در-نیاوران
لوله بازکنی بدون کثیف کاری در نیاوران تهران

لوله بازکنی با رعایت اصول استاندارد لوله کشی 

اکثر همکاران لوله بازکن در تهران اصول استاندارد لوله بازکنی را کامل رعایت نمیکنند. با انداختن یک نو فنر مستقیم با فشار آوردن روی لوله های فاضلاب یا لوله را باز میکنند، یا اکثر قادر به باز کردن نمیشوند. زیرا اصول استاندارد لوله بازکنی را رعایت نمیکنند. برای رعایت این قوانین باید علم و تجربه لوله بازکنی را در خود داشت.
منظور از علم لوله بازکنی یعنی با آموزش کار کردن از هر نوع فنر و سر فنر آشنایی داشته باشد. بتواند نسبت گرفتگی را تشخیص درست بدهد، یا در هنگام بروز مشگل مانند شکستگی لوله آن را تعمیر کند. با داشتن تجربه کاری سرویسکاران بیش از 5 سال در این زمینه توانسته اند در نیاوران بهترین خدمات را ایفا کنند.

چاه بازکنی نیاوران

چاه بازکنی لوله فاضلاب توالت فرنگی در نیاوران ، چاه بازکنی لوله فاضلاب توالت ایرانی ، چاه بازکنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی ، چاه بازکنی لوله فاضلاب حمام ، چاه بازکنی لوله فاضلاب حیاط و دیگر قسمت های لوله کشی فاضلابی در نیاوران با ارزان ترین قیمت چاه بازکنی اتحادیه انجام می شود .
شرکت چاه بازکنی برادران جعفری در منطقه نیاوران یکی از زیر مجموعه شرکت های چاه بازکنی اتحادیه رفع گرفتگی لوله فاضلاب سراسری می باشد . با ارزان ترین هزینه و با بهترین کیفیت کار چاه بازکنی مشگل گرفتگی خود را حل نمایید .

لوله بازکنی توالت فرنگی با دستگاه تراکم هوا در نیاوران

چرا ما دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا را برای رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی و لوله سینک ظرفشویی بهتر از دستگاه چاه بازکنی فنری ترجیح می دهیم ؟
اصولا بهترین دستگاه برای لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب دستگاه فنر برقی با ژنراتو سه نظام معرفی شده است ولی ما برای جلوگیری از آسیب به تجهیزات توالت فرنگی و محیط سینک ظرفشویی و دیگر موارد بهداشتی از دستگاه تراکم هوای لوله بازکنی استفاده می کنیم .

روش باز کردن لوله با دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا : در اولین مرحله تمامی قسمت هایی که با لوله بخشی مورد نظر منصل می شوند درپوش میزنیم تا هوایی که دستگاه به لوله گرفتگی وارد می کند درزی نداشته باشد که هم قدرت هوا کم بشود و هم باعث هدایت گرفتگی از یک مسیر به مسیر دیگر بشود .

بیرون کشیدن وسایل قیمتی از لوله و چاه فاضلاب در نیاوران

سرویسکاران لوله بازکنی در منطقه شما با به همراه داشتن فنر قلاب کن آهن رباط، قادر به بیرون کشیدن اجناس قیمتی از داخل لوله توالت،حمام، حیاط و غیره به صورت سالم تحویل شما میدهند.شما مردم عزیز در نیاوران نگران افتادن وسایل خود داخل کاسه توالت یا کفشور نباشید با یک تماس سزویسکاران ما مشگل شما را به آسانی حل میکنند.

تخلیه-چاه-در-نیاوران
تخلیه چاه بهداشتی در نیاوران

تخلیه چاه در لوله بازکنی نیاوران

تخلیه چاه یکی از پر مخاطب ترین درخواستی در لوله بازکنی نیاوران می باشد ، تخلیه چاه به چند روش انجام میشود؟
انجام خدمات تخلیه چاه به سه روش (( 1☆ کشیدن آب فاضلاب از طریق تانکر  های مختلف تخلیه چاه با پمپ های مختلف. 2☆  کشیدن لجن با نیسان تخلیه. از این ماشین به پارکینگ هایی که ارتفاع آن کمتر از 2 متر میباشد . از نیسان تخلیه استفاده میکنند که هم از طریق بشکه. هم تانکری تخلیه انجام میشود. 3 ☆ تخلیه چاه به روش پمپاژ، این روش در مکان هایی که چاه فاضلاب در نزدیکی محل بوده، یا از یک چاه به چاه دیگر زدنی از روش پمپاژی استفاده میکنند.))

مزایای تخلیه چاه در نیاوران ؟

تخلیه کردن چاه در مدت زمان مشخص نسبت به مقدار استفاده و ابعاد انباری چاه باعث از بین رفتن بوی بد فاضلاب میشود. از بالا زدن ناگهانی آب به یکباره جلوگیری میکند. در هنگام تخلیه از سالم و یا نیاز به تعمیر بودن چاه مطلع میشوید تا خطری برای شما و ساختمان به وجود نیاید. از تولید حشرات جلوگیری میکنید، چشمه های چاه فعال باقی می مانند.

حفر-چاه-فاضلاب-در-نیاوران
حفر چاه فاضلاب دستی در نیاوران

حفر چاه در لوله بازکنی نیاوران

حفر چاه فاضلاب و آب با مغنیان حرفه ای که دارای بیش از 20 سال سابقه میباشند در نیاوران انجام میشود.
روش اول کندن چاه با دستگاه دور بور برای چاه های آب انجام میشود. این دستگاه ها قادر به کندن ارتفاع بیش از 180 متری مجاز می باشد.

روش دوم کندن به روش دستی با تجهیزات پیشرفته، از این روش در حفر هر چاهی انجام میشود . حفر چاه (( آب، فاضلاب، ارت و…)) انجام میشود. استاندارد ترین روش را مغنیان ما در حفر چاه جدید یا قدیم فاضلاب که نیاز به اضافه کردن طول انباری میباشد استفاده میکنند. استاد جعفری مغنی حرفه ای این رشته توانسته قواهنامه شماره پنج پیمانکاری چاه را دریافت کند. او توانسته چاه هایی به متراژ 115، 125 متری را به صورت دستی حفر کند البته بی خطر.
کندن چاه با میله و انباری استاندارد نسبت به خاک و کشش آب منطقه نیاوران را از مغنیان پیشکسوت ما بخواهید. دارای بیمه کامل کارکنان و مغنیان در کار با رعایت اصول ایمنی.
شماره شرکت چاه کن حفر چاه فاضلاب در نیاوران : 09190596238

خدمات برادران جعفری در زمینه فنر زنی در نیاوران

 • رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله فاضلاب توالت فرنگی به روش فنر زنی در نیاوران
 • رفع گرفتگی و باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در نیاوران
 • باز کردن لوله سیمانی و سخت به روش فنر زنی دستی و دستگاهی در منطقه نیاوران
 • لوله بازکنی لوله تراس ، ناودانی و پشت بام در نیاوران
 • چاه بازکنی تضمینی حمام کف حمام در نیاوران
 • چاه بازکنی لوله کفشور حیاط در نیاوران

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر استان تهران برای مشتریانی که بیش از یک بار از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه این شرکت استفاده می کنند تخفیف 20% درصدی داده است .

باز کزدن لوله فاضلاب آشپزخانه در نیاوران

رفع گرفتگی و باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه ، حمام ، حیاط ، سرویس بهداشتی با دستگاه های لوله بازکنی فنری و تراکم هوا در مجموعه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه شما ارائه می شود .
رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب از قدیم تا به امروز به روش های مختلفی ارائه می شود ولی اما امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی با استفاده از بهترین دستگاه های چاه بازکنی ارائه خدمات می شود . اگر می خواهید لوله فاضلاب بخش آشپزخانه خود را بدون کثیف کاری و خرابکاری با کمترین هزینه در هر ساعتی از شبانه روز رفع گرفتگی بکنید با مؤسسه چاه بازکنی نیاوران به صورت شبانه روزی تماس بگیرید .

 

لوله بازکنی به چند روش و با چه دستگاه هایی در نیاوران انجام میشود ؟

استفاده از بروز ترین دستاه های لوله بازکنی و چاه بازکنی در منطقه نیاوران باعث رشد مثبت لوله بازکنی فوری در این منطقه شده است . برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب از بروز ترین تجهیزات لوله بازکنی بدون کثیف کاری و خرابکاری استفاده می شود .
دستگاه لوله بازکنی چهار پایه ، دستگاه لوله بازکنی فنری ، دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا ، دستگاه لوله بازکنی ژنراتور برقی از نمونه دستگاه های حرفه ای در زمینه لوله بازکنی نیاوران می باشد .

لوله-نیاوران-دستی
باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب در نیاوران به صورت دستی
مدت زمان رسیدن سرویسکار لوله بازکنی به محل در نیاوران

خوش گولی و صداقت داشتن در زمینه لوله بازکنی باعث پیشرفت کاری ما در نیاوران و کل مناطق تهران شده است . بعد از دریافت آدرس از مشتری توسط مشاورین لوله بازکنی در نی اوران ، یکی از نزدیکترین سرویسکار لوله بازکن را به محل عازم میکنند . که این عمل زیر 10 دقیقه انجام میشود . سرویسکاران لوله بازکنی تمام تلاش خود را کرده اند . تا بهترین و به صرفه ترین خدمات را برای شما ارائه کنند .

چربی زدایی و تراش رسوب لوله فاضلاب در نیاوران

با توجه به نظر کارشناسان لوله بازکن و لوله کش در سراسر استان تهران اصلی ترین علل گرفتگی لوله های فاضلابی بدون در نظر گرفتن افتادن اشیاء داخل لوله چربی و رسوب می باشد .
بعد از باز کردن لوله با فنر از سرویسکار لوله بازکنی درخواست نمایید تا سراسر گرفتگی و محل گرفتگی لوله فاضلاب باز شده را با فنر تراش و فنر فرچه ای تراش بدهد تا رسوبات از و چربی باقی مانده در لوله فاضلاب کاملا از بین برود ، برای این کار سرویسکار شاید هزینه ای ناچیزی از شما دریافت کند ولی لوله شما حداقل تا به مدت 5 سال نه دچار گرفتگی می شود و نه بوی بد می دهد .

رفع گرفتگی با سرویسکاران مجرب و حرفه ای در نیاوران

برای باز کردن لوله به هر سرویسکاری نمی توان اعتماد کامل کرد . زیرا ممکن است باعث تراش لوله یا باز نکردن کامل در رسوبگیری بشود . سرویسکاران لوله بازکنی در نی اوران با داشتن تجربه بیش از 5 سال در کار لوله بازکنی بهترین نتیجه را به ارمغان گذاشته اند . اگر به دنبال لوله بازکنی سریع در منطقه خود هستین با ما تماس بگیرید . زیر 10 دقیقه نیرو به محل می رسد . باز کردن لوله با یرویسکاران حرفه ای در این زمینه باعث رشد ما در رفع گرفتگی لوله ها در کل تهران بزرگ شده است .

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در شمال تهران آمادگی ارسال شبانه روزی لوله بازکن به سراسر نقاط این منطقه و حومه می باشد
اگر نیاز به خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه ، حفر چاه و لایروبی چاه فاضلاب با عقد قرارداد و اجرای خدمات با رعایت تمامی استاندارد ها در نیاوران هستید همین الان با ما تماس بگیرید .

www.Lolehbazkonii.com  

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

130 پاسخ

 1. سلام آقای جعفری واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم ازتون خیلی کمکمون کردین اگر فقط چند دقیقه دیر میرسیدین کل ساختمون رو آب میگرفت ممنون از خوش قولی شما

 2. سلام حمام ما دوتا کفشور داره و دوتاشونم شتر گلو دارن ولی بااینکه دوتاشونم آب دارن ولی بازم بوی بد بیاد بیرون. کفشور حمام وقتی که داریم دوش میگیریم اب میریزه توش ازش بوی بد میاد بیرون.کلافم کرده.

 3. سلام توالت فرنگی ما از روزهای اول نصب پس از سیفون جرم وکثیفی داخل آب باقی میمونه با یکی دونفر مشورت کردم میگن عیب از خود توالت فرنگیه وتعویض کن، لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. باتشکر

 4. سلام داداش حالتون خوبه .شما می تونید بیایید لوله فاضلاب سینک ظرف شویی مارا با دستگاه بازش کنید ؟

 5. با سلام و ارض ادب امید وارم حالتون خوب باشه آقای جعفری خیلی ممنونم که دیروز خیلی زود خودتون را رساندید خیلی ممنونم واقعا ازتون تشکر میکنم اگه کمی دیر تر می‌ رسیدید الان منو خونه و وسایل هاشو آب برده بود
  تشکر فراوان

 6. آقای جعفری سلام
  من یه سوال داشتم ممنون میشم که جواب بدین
  می شه بگید که دلایل اصلی بود هی لوله های فاضلاب چیه ؟؟
  لوله آشپز خانه ما خیلی خیلی بد بو میده یعنی از خود شیر بو نمیاد ها وقتی که کابینت را باز میکنیم لوله ظرف شویی از داخل کابینت رد شده وقتی بازش میکنیم بوش آدم را بی هوش میکنه چی کار کنیم؟؟

 7. سلام ممنون از توضیحات خوبتون ما در یک ساختمان چهار طبقه زندگی میکنیم متاسفانه بوی چاههای فاضلاب خودمان از پشت بام امان از ما برید چه کار میشه بکنیم

 8. سلام ممنون از مقاله وآموزش رایگانی که به اشتراک گذاشتید. نکات مهم در نصب توالت فرنگی خیلی بهم کمک کرد.

 9. با‌عرض‌سلام‌اقا‌جعفری
  شما‌لوله‌ما گرفته‌بود‌باز‌کردید‌واقعا‌ممنون ازتون‌چطور‌جبران‌کنم‌بدون‌کثیف‌کاری

 10. سلام‌اقای‌جعفری‌
  ممنون‌از‌کارتون‌
  که‌اونروز‌لوله‌ما‌گرفته شده‌بود
  هیچگی‌نتو‌نست‌باز‌کنه
  ولی‌شما‌‌زود‌باز‌کردید‌و‌توی‌لوله‌انگشتر
  افتاده‌بود‌شما‌انگشتر‌را‌از‌لوله‌بیرون
  آوردید
  ممنون‌و‌تشکر‌از‌اقای‌جعفری

 11. سلام‌اقای‌جعفری‌
  ممنون‌از‌کارتون‌
  که‌اونروز‌لوله‌ما‌گرفته شده‌بود
  هیچگی‌نتو‌نست‌باز‌کنه
  ولی‌شما‌‌زود‌باز‌کردید‌و‌توی‌لوله‌انگشتر
  افتاده‌بود‌شما‌انگشتر‌را‌از‌لوله‌بیرون
  آوردید
  ممنون‌و‌تشکر‌از‌اقای‌جعفر.ی

 12. لوله فاضلاب حمام گرفته شده با سیمان و اب از داخلش رو نمیشه باید چیکار کنیم لطفا پاسخ را بدهید.

 13. خیلی ممنون از توضیحات خوبتون سرویسکار شما از ماسک استفاده میکرد خیلی تشکر میکنم بابت باز کردن سرویس بهداشتی بنده.

 14. با سلام و ممنونم از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری توانایی تون تو این کار خیلی بالا و عالی بود
  امید وارم موفق باشید

 15. احمد باغ نشینی هستم از سه تا چیز ممنونم یکی اسنکه ممنونم جای نظر دهی گذاشتن که اگه کسی نظرش خوب یا بد بود نظرشون را بگه البته من داشتم نظر های بالا را می خواندم هیچ نظر بدی نبود و اینکه به خاطر خوش اخلاقی و کیفیت کار شما ممنونم

 16. لوله پشت بامون را تازه خریده بودیم ونصبش کرده بودیم که سنگ رفته گرفته به نظر شما باراه حل دیگه نمیتوان بازش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. از هماهنگی بالا وبرخورد عالی با مشترکی ودقت بالا و تمیز بودن در کارتون و همکاری بالا بسیار سپاسگزارم

 18. با سلام و خسته نباشید خدمت برادران جعفری لولمون به علت رفته اسکاج به لوله سینک ظرف شویی و با لوله بازکن دستی همون کلاهک پلاستیکی نشد میشه آدرس بفرستیم بیایید باز کنید؟؟؟

 19. ببخشید توی راهرچی آپارتومان بوی بد میپبچه توی خونه ها نه ها توی راهروها بعضی از ساکنان اینجا گفتن که توی لوله هایی که از اینجا میگزره رسوب گیر کرده به خاطر همین خواستم یه راهنمایی بکنید

 20. ببخشید توی راهرچی آپارتومان بوی بد میپبچه توی خونه ها نه ها توی راهروها بعضی از ساکنان اینجا گفتن که توی لوله هایی که از اینجا میگزره رسوب گیر کرده به خاطر همین خواستم یه راهنمایی بکنیدـــــــــــــــــــــــــــــــ

 21. ببخشید توی راهرچی آپارتومان بوی بد میپبچه توی خونه ها نه ها توی راهروها بعضی از ساکنان اینجا گفتن که توی لوله هایی که از اینجا میگزره رسوب گیر کرده به خاطر همین خواستم یه راهنمایی بکنیدـــــــــــــــــــــــــــــــ………….

 22. ممنون لولمون ترکیده بود اومدید تعمیر کردید بعد سرویسکارتون گفت که اگه نظرتون خوبه بگید اگه بد همهست توی سایت ما بیایید بگید منم پظرم درمورد کار شما عالیه

  1. بله

   ★((خدمات لوله بازکنی ارزانترازهمه جا ۲۴ساعته نیاوران لوله بازکنی ارزان قیمت نیاوران))★ ـلوله بازکنی فوری و تضمینی نیاورانـ ↙باارائه‌ سرویس‌به‌سراسرنقاط‌تهران بمدت20دقیقه ↙سرویس‌ازنزدیکترین‌شعبه‌محل بصورت‌شبانه‌روزی ↙لوله بازکنی تخلیه چاه‌ارزانترازهمه‌جابا۵۰%تخفیف ـ……………………………………………………………ـ ↙رفع‌ گرفتگی لوله‌های فاضلاب بادستگاه وپمپ‌‌باد ↙بازکردن سخترین‌گرفتگی‌لوله‌ها بادستگاه‌پیشرفته ↙درآوردن‌اشیاء‌ازداخل‌لوله‌فاضلاب باابزارمخصوص ـ…………………………………………………………..ـ ↙تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب و فاضلاب..
   ↙تخلیه چاه با ماشین بزرگ و کوچک بامکنده..
   ↙قیمت کارتوافقی وبارضایت مشتری میباشد.. ـ………………………………………………………….ـ
   ⤵ ⤵ پاسخگویی فقط با اطلاعات تماس ⤵ ⤵

 23. سلام و خسته نباشید میگم به شما همه ی زحمت کشان کارتون بسیار خوب بود و خیلی سریع انجام شد ممنونم.

 24. سلام خسته نباشید برای باز کردن لوله اشپز خانه از شما کمک گرفتم کارتونو خیلی خوب انجام دادین دستتون درد نکنه

 25. سلام اقای جعفری خیلی ممنونم واقعا کارتون خوب بود و تشکر میکنم از اینکه فعاایتتون دارای فعالیت شبانه روزی هست مچکرم.

 26. خیلی ممنون از توضیحات خوبتون سرویسکار شما از ماسک استفاده میکرد و خیلی تشکر میکنم بابت باز کردن سرویس بهداشتی بنده.

 27. قیمت لوله بازکنی ۸۰ هزار تومن واقعیت داره یا اینکه کلاهبرداری هستش بعضی از لوله بازکنی ها قیمت پایین تر می دهند و بعد از کار قیمت بالایی می‌گیرند قیمت در لوله بازکنی شرکت شما چقدر است

  1. سلام و تشکر بابت نظرتون عزیز قیمت لوله بازکنی بله ۸۰ هزار تومان البته تا سال ۱۴۰۰ یک موسسه لباسهای برادران جعفری چون زیر مجموعه شرکت اتحادیه است قیمت‌های خود را با صنف اتحادیه میزان میکنه شما برای رفع گرفتگی و چاه بازکنی میتونی از این شرکت استفاده نمایید ارائه خدمات تخلیه چاه حفر چاه لایروبی چاه فاضلاب ۱۰۰% تضمینی با قیمت اتحادیه در سراسر تهران با کمترین قیمت به صورت ۱۰۰% تضمینی انجام می‌شود قیمت لوله باز کنی و اگه میخواین در از همکارانم بپرسین از شرکت برادران جعفری درخواست نمایید ولی اکثر همکاران که از دیوار یا مراجع دیگه �دا می‌کنیم قیمت پایه را می کنم بعد قیمت چند برابر افزایش می دهند ولی شرکت لوله بازکنی برادران جعفری به هیچ وجه قصد افزایش هزینه لوله بازکن رو نداره با تشکر مدیریت شرکت برادران جعفری

 28. سلام اقای‌جعفری‌‌‌‌من‌از‌کار‌شما‌ممنونم‌
  واقعا‌خیلی‌خیلی‌لوله‌ما‌را‌تمیز‌باز‌کردید
  و‌هزینه‌مناسبی‌گرفتید‌با‌تشکر‌از‌شما‌💗💗

  1. بله سلام و درود دوستان لطفاً توجه نمایید اولین زمینه شغلی موسسه لباسشویی برادران جعفری رفع گرفتگی تمیز و بهداشتی می باشد که به علت انتشار ویروس کرونا ما تمامی سعی خود را کردیم که ۱۰۰ درصد تضمینی و صد در صد بهداشتی فاضلاب به شما را باز کنیم

 29. در واقع کارت انقدر عالیه که همه را هم سایتتون رو میشناسن هم خودتون واقعاً دیروز خواستم بالا باز کنید که تماس بگیرم توی مغازه بودم یارو گفت با کسی تماس می گیریم یه بوس کنه عالی پیش رو براتون پیشنهاد میدم واقعاً یعنی از همه کس پرسیدم فقط لوله بازکنی شما بود لوله بازکنی توکه منطقه نیاوران از این حرف نداره از همه خوبی تو را شنیدیم ولی تومن شدیم در این همه نظرات خوبی که بالا من دیدم خواهر برادرای عزیزم داده اند واقعا منم نظرم در مورد شما عالی واقعاً سرویس کارتون خیلی خوب کنه انجام دادن ممنونم از شرکت خوبتون

 30. سلام ممنون از صفحه آموزشی شما. اگه فیلم نصب آموزشی از توالت فرنگی از نوع خروج از کف بود بهتر بود چون 99درصد توالت فرنگی ها خروج از کف هستند لطفاً بگید مشکل توالت فرنگی اونیکس چیه که تخلیش درست انجام نمیشه؟ هر کاریش کردم نشد.

 31. سلام و خسته نباشید ما در اطراف باغی داریم که با استفاده از تانکر و دینام لوله کشی کردیم به آشپزخانه کلا همه جا خونمون لوله کشی کردیم تند دیناممون به صدا در میاد یعنی مثلا از یه جایی آب میره بعد این به صدا در میاد از کجا بفهمیم این نشریه کجاست خداییش آب تانکری که تمام شده هر دقیقه یه بار مثلاً صداش در میاد از کجا بفهمیم که نشریه از کجا میره به همه جا نگاه کردیم دستمزدی ولی متوجه نمیشیم که این شرایط کجاست ممنون میشم که در موردش کمی توضیح بدیم

 32. خیلی خیلی ممنونم که فیلم هایی آموزشی رایگان و آمرزنده هم در سایتتون هم در آپارات هم در یوتیوپ می گذارید واقعا تاثیر گذار بود

 33. سلام چاه اب فاضلاب خونه من خاکش صابونی اب نشت نمیکنهدو تتا چاه پنج متری کنار هم هست ایا موادی هست که بریزیم داخل چاه ته نشین بشه زود زود پر نشه؟

 34. ببخشید ما یه توالت فرنگی داریم که پوسیده و جرم زده
  الان می خواهیم تعویضش کنیم شما تعویض توالت فرنگی
  دارید ببخشید اگه ما بخواهیم تعویض کنیم چقدر هزینه
  می خواد لطفا بگید

 35. سلام و درود و خسته نباشید خدمت شرکت لوله بازکنی برادران جعفری ببخشید دلیل گرفتگی توالت فرنگی چیه چرا هی توالت فرنگی گرفته میشه ما همین دو ماه پیش از شرکت‌های همکارتون درخواست لوله بازکن دادیم و توالت فرنگی ما را باز کردم ولی باز هم امروز دچار گرفتگی شده میشه چندتا از دل داریم هم بهش بگین با تو یادمون بمونه این خطا را انجام دادیم تا در آینده دچار گرفتگی لوله فاضلاب نشیم ممنون از لطفتون مسعود حبیبی هستم از منطقه نیاوران تهران

  1. چرا توالت فرنگی مسدود می شود؟
   انداختن دستمال مرطوب به داخل توالت باعث گرفتگی توالت می شود
   کاغذهای توالت پرتاب شده در رول ها، مجرای فاضلاب را مسدود می کند
   اشیاء سخت قاچاق شده در توالت را مسدود می کند
   انداختن کیسه ها، پارچه های تمیز کردن، پدها، پوشک ها در فاضلاب، توالت را مسدود می کند.
   اشیایی مانند خاک گربه، خاک گلدان توالت را مسدود می کند
   دور انداختن دستمال های کاغذی که ذوب نشده اند باعث گرفتگی توالت می شود
   مواد ارثی مانند گچ، سیمان توالت را مسدود می کند
   به غیر از موارد ذکر شده در بالا، ممکن است دلایل دیگری برای انسداد وجود داشته باشد. به همین دلیل، علت انسداد باید با دوربین های تصویربرداری داکت/لوله تشخیص داده شود و متناسب با آن مداخله شود.
   اگر نیاز فوری به لباس کن توالت فرنگی دارید همین الان با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه ای نیاوران تماس بگیرید تا بهترین لباس خود را در کمترین زمان به خدمت شما ارسال کنیم
   09198806367

 36. سلام وقت بخیر داخل حمام دوغاب ریختیم و رفته داخل راه اب و سفت شده تقریبا دو سه سال پیش اب به حمام طبقه پایین نشت میکرد میخاستم بدونم بدون خرابی میشه هر جفتشو درست کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ما سمت شمال هستیم اگه میشه تلفنتون رو هم بنویسید.

 37. به علت ریختن تفاله قهوه توی سینک ظرفشویی باعث شده هم گرفته بشه هم جلو زده باشه ممکنه الانم بیا بشکن و بیفته لطفاً هرچه سریعتر خودتونو به آدرسی که در پی وی می‌فرستم برسونید ممنون میشم که ارائه سرویس تون خیلی سریع تر باشه

 38. بسیار مطالب خوبی نوشتید و خیلی عالی توضیح دادید چه خدماتی ارائه می دهید یک منهول داریم که با فنر باز نمیشه امکان باز شدنش هست شما میتونید کمکی به ما بکنید در نیاوران هستیم.

 39. سلام ببخشید یه سوال داشتم ما از وقتی که کفش اول آشپزخونه گذاشتیم اصلا ازش استفاده نکردیم الان گرفته خیلی ها میگن گرد و خاک رفته ولی نه یک دبه آب ریختم و رفت دوباره بالا زد نظرتون چیه در مورد این گرفتگی

 40. خسته نباشید و تشکر می کنم بابت خدمات خوبتون یک سوال هم دارم همکار شما زحمت کشیدن لوله سرویس بهداشتی مون رو باز کردن الان دیگه نمیگیره آخه چند وقت پیش چند بار پشت سر هم گرفت مشخص شد توش سیمان هست همکار شما گفت بازش کرده.

 41. باسلام با این توضیحات واضحی که زحمت کشیدید گذشتید متوجه شدیم خیلی از اشتباهات را خودمان انجام دادیم که باعث پر شدن چاه فاضلاب شده ممنون از مطلب بسیار مفید تان.

 42. سلام لوله فاضلاب ساختمان ما اب راحت جریان داره و مشکلی نداره
  ولی مشکلمون اینه که کف شامپو یا پودر از اخرین سیفون که در حیاط هست بالا میاد و تمام سرامیک اطراف رو پوشش میده.
  اگه امکانش هست راهنمایی کنید
  که مشکلش از کجاست ممنون.

 43. لوله کف آشپزخونه داره آب سیاه میده بالا هر چه با تلمبه زدم درست نشد با لوله بازکن تماس گرفتم از یک فنر باریک استفاده کرد و گفتند که کیسه پلاستیک فریزر کع داخل لوله گذاشتیم برای اینکه بو نیاد افتاده داخل لوله و الان گیر کرده.
  خیلی سریع درش آوردن ولی من فکر میکردم بیشتر از اینا طول بکشه.

  1. هزینه های تعمیر خط اصلی شکسته چقدر است؟
   هزینه تعمیر خط تخلیه شکسته می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. اگر دسترسی به خط اصلی فاضلاب سخت باشد، هزینه تعمیر می تواند به میزان قابل توجهی افزایش یابد. برای حفاری ها و تعمیرات، در صورتی که ریشه درختان یا دال های بتنی برداشته شوند، انتظار می رود بیش از 150 دلار در ساعت یا بیشتر پرداخت کنید.

   گرفتگی مکرر: اگر توالت، حمام و سینک آشپزخانه و همچنین وان و دوش خانه شما بدون پیستون یا پاک کننده شیمیایی فاضلاب تخلیه نمی شود، ممکن است مشکل از خط اصلی فاضلاب باشد. این مشکل را نباید نادیده گرفت، به خصوص اگر لازم است هر بار که سینک را شستشو می دهید، از یک پیستون / پاک کننده تخلیه شیمیایی استفاده کنید.
   تخلیه کند: اگر متوجه شدید که چندین زهکش به طور همزمان کند می شود، این نشانه انسداد فاضلاب است. اگر مشکوک به انسداد در زهکشی خود هستید، تمام وسایل کم ارتفاع را بررسی کنید. این وسایل شامل حمام، وان و توالت است. اگر تخلیه آنها کند باشد یا اصلاً تخلیه نشود، ممکن است مشکلاتی ایجاد شود.
   بوهای بد: هنگامی که خط اصلی فاضلاب و زهکشی مسدود می شود، فاضلاب می تواند به توالت، سینک و وان حمام شما برگردد. بوی بد آب مشهود خواهد بود حتی اگر بلافاصله آن را نبینید. این نشان می دهد که لوله های فاضلاب به درستی تخلیه نمی شوند یا آب کثیف برگشته است.
   وسایل چندگانه: اگر ماشین لباسشویی و سرریز توالت را روشن کنید، به احتمال زیاد مشکلات متعددی وجود دارد.
   صداهای غیرمعمول: آیا وقتی توالت شما آن را بیرون می کشید صدای عجیبی در می آید؟ آیا وقتی دوش را خاموش می کنید یا آب سینک خود را می ریزید صداهای عجیبی از دیوارها یا کف می شنوید؟ ممکن است در لوله فاضلاب خود دچار انسداد شده باشید.
   بالا و پایین رفتن سطح آب در توالت: اگر سطح آب توالت شما نرمال نیست، ممکن است مشکل از خطوط اصلی فاضلاب باشد. سینک و وان آشپزخانه خود را تخلیه کنید تا بررسی کنید که آیا سطح آب تغییر کرده است. اگر این اتفاق افتاد باید خطوط فاضلاب خود را بررسی کنید.
   آب از Cleanout نشت می کند: این یک لوله عمودی است که لوله کش برای رفع انسداد خطوط فاضلاب از آن استفاده می کند. انسداد زهکشی فاضلاب زمانی است که آب از محل پاکسازی خارج می شود. آب علاوه بر غیربهداشتی بودن می تواند بوی حیاط را زیاد کند.
   مسائل بیرونی: نمای بیرونی خود را از نظر وجود گودال های آبی (به خصوص پس از مدتی بارندگی)، لکه های زرد یا قهوه ای روی چمن و ریشه های درختان در معرض دید که خیلی نزدیک به خانه شما هستند، بررسی کنید. این علائم معمولاً نشان دهنده انسداد خط اصلی فاضلاب است.

 44. شهاب پورحیدری هستم از خیابان نیاوران شما تکنسین لباس خونه تون رو امروز ارسال کردیم برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب اومدن و از من خواستم بعد از انجام کار از نظر ارسال کنم در رابطه با لوله بازکنی مفرد آقای محمد حیدری و سما لوله بازکنی انجام دادن از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری واقعا راضی بودیم از خدماتشان تمیز و بهداشتی لوله فاضلاب آشپزخانه ما را باز کردند من تشکر می کنم از شرکت خدمات رسانی فنی لوله بازکنی برادران جعفری و مدیریت این شرکت بابت ارسال لوله بازکن به منطقه نیاوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *