رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-تجریش

فهرست مطالب

لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش با ارسال 15 دقیقه ای به خود منطقه و حومه انجامی می شود
رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب با بهترین دستگاه های چاه بازکنی
لوله بازکنی با بازدید رایگان در میدان تجریش تهران

    44173983
   22981856
     66968120
    77379673
09198806367 تماس مستقیم

لوله بازکنی تجریش میدان تجریش

در این مقاله قصد داریم تا در ارتباط با لوله بازکنی میدان تجریش، توضیحاتی را خدمت شما عرض کنیم. توضیحاتی که به افرادی که در محله تجریش در شهر تهران ساکن هستند، کمک می کند تا در صورت گرفتگی لوله های فاضلاب در منازل آن ها، به راحتی با مراجعه به شرکت های لوله بازکنی تجریش، مشکل خود را حل کنند. با ما همراه باشید.

لوله-بازکنی-میدان-تجریش
لوله بازکنی میدان تجریش

دیگر خدمات لوله بازکنی در تجریش

 1. لوله بازکنی لوله توالت فرنگی در تجریش
 2. چاه بازکنی و رفع گرفتگی کاسه توالت ایرانی در تچریش
 3. لوله بازکنی تضمینی لوله های آشپزخانه در تجریش
 4. رفع گرفتگی لوله کفشور آشپزخانه و حمام در میدان تجریش با لوله بازکن منتخب
 5. لوله بازکنی لوله کفشور پشت بام در هر شرایطی با ارسال اضطراری در میدان تجریش
 6. لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت کفشور پارکینگ در میدان تجریش
 7. چاه بازکنی سینک ظرفشویی در میدان تجریش

لوله بازکنی تجریش شمال تهران

شما عزیزان می توانید به راحتی در سراسر مناطق شمال تهران مخصوصا در منطقه تجریش لوله بازکنی حرفه ای و تخصصی با قیمت دولتی و مناسب دریافت نمایید .
شاید برای شما هم پیش آماده باشد که بعد از شستشوی ظروف با اضافه مواد غذایی باعث گرفتگی چند ساعته یا داعمی لوله فاضلاب آشپزخانه بشود . اگر با این مشگل رو به رو شدید در کمتر از 15 دقیقه می توانید از محل خود سرویسکار لوله بازکن دریافت نمایید .

لوله بازکن تجریش

آیا به دنبال لوله بازکن در مناطق شمال تهران هستید ؟ آیا بوی بد فاضلاب از لوله های شما در هر شرایطی بالا میزند ؟
برای رفع این مشگل بزرگ می توانید از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه تجیش کمک بگیرید که این منطقه را از نظر لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی پوشش می دهد .
باز کردن انواع لوله فاضلاب تضمینی با کیفیت مناسب در منطقه تجریش بدون صرف هزینه زیاد با شرکت برادران جعفری انجام می شود .

هزینه لوله بازکنی در تجریش چقد است ؟

باید گفت هزینه های لوله بازکنی که اکثر افراد نا آشنا با این خدمات بدون داشتن تجربه و بدون شرکت در این خدمات ارائه لوله بازکنی می کنند باعث افزایش هزینه می شوند .
شما عزیزان در هر منطقه ای برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی تضمینی با ارائه فاکتور با هزینه بسیار مناسب می توانید از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری درخواست خدمات رسانی نمایید .

برای دریافت هزینه لوله بازکنی از شرکت برادران جعفری در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با این شرکت جهت استعلام قیمت تماس بگیرید .

بیرون کشیدن وسایل از چاه و لوله در تجریش

برای همه ما اتفاق افتاده است که به یک باره وسایل خود داخل کاسه توالت یا لوله های فاضلابی همانند افتاده باشد . برای بیرون کشیدن تضمینی این وسایل ارزشی به مانند طلا یا موارد دیگر می توانید از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه شما درخواست سرویسکار نمایید .
بیرون کشیدن وسایل قیمت از چاه فاضلاب ، بیرون کشیدن تضمینی وسایل قیمتی از لوله فاضلاب با تکنسین های حرفه ای و تخصصی انجام می شود .

بله شاید وسایل برای شما ارزش داشته باشد که چاه فاضلاب خود را کاملا اصولی تخلیه نمایید امام وسیله مورد نظر خود را از چاه یا لوله فاضلاب بیرون بکشید .

تخلیه چاه فاضلاب تضمینی در تجریش

تخلیه چاه فاضلاب در منطقه تجریش ، قیمت تخلیه چاه فاضلاب در منطقه تجریش ، ساعت کاری ارائه خدمات تخلیه چاه فاضلاب در منطقه تجریش و بهترین شرکت تخلیه چاه در منطقه تجریش را از شرکت بزرگ لوله بازکنی برادران جعفری در این منطقه دریافت نمایید .
تخلیه چاه فاضلاب در این منطقه بدون کثیف کاری و بدون خرابکاری با شستشوی رایگان انجام می شود .
شماره تانکر تخلیه چاه را در منطقه تجریش از شرکت برادران جعفری دریافت نمایید .

لوله بازکنی لوله توالت فرنگی و ایرانی در تجریش

رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله توالت فرنگی ، و رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی در منطقه تجریش با تکنسین های حرفه ای و تخصصی ارائه می شود . در ادامه مقاله از دلایل گرفتگی لوله های فاضلابی در بخش سرویس بهداشتی با شما عزیزان بیشتر صحبت خواهیم کرد .

چاه بازکنی در تجریش

چاه بازکنی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی در تجریش ، چاه بازکنی شبانه روزی در تجریش ، چاه بازکنی ارزان قیمت در تجریش ، چاه بازکنی لوله توالت فرنگی در تجریش ، چاه بازکنی لوله آشپزخانه در تجریش ، چاه بازکنی کفشور پارکینگ در تجریش ، چاه بازکنی لوله روشویی در تجریش را به تکنسین های حرفه ای برادران جعفری در این منطقه ارائه بدهید .

رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله ناودانی در منطقه تجریش

باز کردن گرفتگی لوله ناودانی کاملا تضمینی بدون ایجاد نشتی به صورت شبانه روزی و ارزان قیمت انجام می شود . اگر لوله کفشور پشت بام شما نیاز به تعمیراتی همچون رفع رسوب ، تراش خاک و گل از لوله ، تعویظ لوله تخلیه ناودانی ، برسی به وضیعت سالم یا ناسلم بودن لوله کفشور پشتبام دارید همین الان می توانید با ما تماس بگیرید .

باز کردن لوله با کارکنان شرکتی در تجریش

شرکت های بسیاری به صورت سیار یا تکمیلی در سراسر مناطق استان تهران یا دیگر استان ها در حال ارائه خدمات چاه بازکنی و تخلیه چاه هستند . شرکت لوله بازکنی برادران جعفری 30 سال تمام تا به امروز در زمینه چاه بازکنی فعالیت داشته و خواهید داشت ، بیشتر شرکت های بزرگ همچون شرکت های فرودگاهی و غیره از خدمات شرکت ما در هر زمینه ای استفاده کرده اند و می کنند .
شما هم برای باز کردن لوله فاضلاب خود اگر از شرکت ما سرویسکار انتخاب نمی کنید حداقل از دیگر شرکت های نام آشنا برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب خود استفاده نمایید تا دردسری برای باز کردن لوله در آینده نداشته باشید .

لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در تجریش

رفع گرفتگی و لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب با بهترین دستگاه های لوله بازکنی انجام می شود . لوله بازکنی لوله کاسه توالت ایرانی ، لوله بازکنی کاسه توالت فرنگی ، لوله بازکنی دستشویی ، لوله بازکنی لوله پایین سینک ظرفشویی ، لوله بازکنی کفشور آشپزخانه ، لوله بازکنی کفشور پارکینگ و دیگر قسمت های لوله کشی فاضلابی در تجریش با بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی و حرفه ای ترین سرویسکاران لوله بازکن انجام می شود .
شماره تماس لوله بازکن و چاه بازکن در منطقه تجریش : 09190596238

لوله بازکنی ارزان قیمت در تجریش

رفع گرفتگی و لوله بازکنی با بهترین تجهیزات به صورت شبانه روزی و با حرفه ای ترین لوله بازکن ها انجام می شود . لوله بازکن در تجریش را با ارزان ترین هزینه از ما دریافت بکنید . قیمت لوله بازکنی قبل از ارسال سرویسکار به شما به صورت تکمیلی ارائه می شود اگر رضایت کاملی داشتید ارسال انجام می شود .
هزینه چاه بازکنی و رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلابی را از معتبر ترین و باتجربه ترین شرکت خدماتی برادران جعفری دریافت نمایید .
شماره تماس لوله بازکنی و رفع گرفتگی فوری و شبانه روزی در تجریش : 09190596238

مروری به شکل گیری لوله های فاضلاب

با توجه به پیشرفت زمان و دانش، زندگی انسان ها به مرور زمان راحت تر شده است. در زمان قدیم لوله کشی وجود نداشته است  و آب شهری در اختیار مردم به طور گسترده قرار  نمی گرفت. بنابراین  مردم آب مورد نیاز خود را از چشمه و چاه تامین می کردند. فاضلاب انسانی در چاهی ریخته می شد و سپس به روش دستی تخلیه می شد.

بنابراین زندگی بسیار سخت و دشوار بوده است. بیماری های انگلی، میکروبی، قارچی و ویروسی، در بین مردم بسیار رواج داشت. به  مرور زمان و گستردگی خانه ها، رفته رفته لوله کشی مفهوم جدید و نوین پیدا کرد. در ابتدا از لوله‌های سفالی استفاده می کردند اما لوله های سفالی  بسیار سنگین و شکننده بودند. سپس لوله‌ های فلزی مورد استفاده قرار گرفت و بعدا از لوله هایی از جنس چدن و گالوانیزه استفاده می کردند و نهایتا امروزه از پلیکا که  از جنس پلاستیک است، استفاده می کنند.

تاسیس چاه های فاضلاب یکی از مهم ترین دستاورد های بشر بوده است که در زمینه بهداشت محیط و عمومی  بسیار تاثیر گذار است. اما گاهی شاهد گرفتگی لوله های فاضلاب حمام، دستشویی، آشپزخانه، لباسشویی و ظرفشویی هستیم. در چنین مواقعی آب از لوله ها بیرون آمده و سطح محیط را بسیار آلوده می کند و شرایط لازم  را برای رشد انواع میکروب ها و قارچ ها و انتشار آلودگی فراهم می‌کند. در چنین حالتی باید برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب اقدام کنیم. شرکت های مختلفی در زمینه لوله بازکنی تجریش  در محله تجریش فعالیت می کنند. این شرکت ها از جدید ترین و بهترین وسایل استفاده می کنند. سرعت، دقت، قیمت مناسب و کیفیت عالی از خصوصیات بارز  این شرکت های معتبر است.
شماره تماس لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در تجریش : 09190596238

نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب

 • آب در سینک ظرفشویی تجمع پیدا می کند.
 • آب در سینک ظرفشویی و روشویی به راحتی تخلیه نمی شود.
 • بوی نامطبوع فاضلاب در محیط حمام یا آشپزخانه پراکنده می شود.
 • آب از لوله پلیکای حمام یا آشپزخانه بالا می آید.
 • در هنگام شستشوی ظروف امکان بالا زدن آب فاضلاب از لوله های فاضلابی وجود دارد

علل گرفتگی لوله های فاضلاب در تجریش و لوله بازکنی تجریش

 • علل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

 • ریختن باقی مانده مواد غذایی مثل دانه های برنج، حبوبات و… در سینک ظرفشویی
 • ریختن تفاله های چای و قهوه در سینک ظرفشویی
 • ریختن روغن درسینک: بسیاری از افراد فکر می‌کنند روغن به دلیل روان بودن و مایع بودن به راحتی از لوله‌ های فاضلاب عبور می کند. اما روغن ها مخصوصا روغن جامد بعد از مدتی در لوله‌ های فاضلاب رسوب کرده و بر اثر تجمع رسوب چربی و روغن،  لوله فاضلاب تنگ می شود و آب نمی تواند از لوله‌ های فاضلاب  عبور کند. پس نباید در سینک ظرفشویی به هیچ وجه روغن بریزیم.
 • گرفتگی لوله هایی مثل لوله زانوی رابط در  سینک ظرفشویی
 • نشت یا گرفتگی لوله فاضلاب لباسشویی
 • گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی به علت باقی مانده مواد غذایی
 • ریختن سیمان، شن و سایر مصالح ساختمانی هنگام ساخت یا تعمیر آشپزخانه

رفع گرفتگی و لوله بازکنی فوری با ارائه فاکتور در تجریش

 • علل گرفتگی لوله فاضلاب دستشویی

 • انداختن دستمال کاغذی در سنگ دستشویی : دستمال کاغذی به علت  نرم بودن باعث عبور آب می شود اما به مرور زمان رسوب می کند.
 • گاهی هنگام نصب سنگ دستشویی قیر یا مصالح ساختمانی مثل  سیمان یا شن  در داخل  لوله فاضلاب می ریزد.
 • گاهی اوقات  ممکن است نوار  بهداشتی یا پوشک بچه در لوله فاضلاب بیفتد در چنین حالتی  محل خروجی آب  گرفته می شود و آب عبور نمی کند.
 • ریختن قیر در لوله فاضلاب و گرفتگی لوله فاضلاب
 • گاهی ممکن است  وسایلی مثل نخ دندان یا مو و چربی در سینک روشویی دستشویی بیفتد در چنین حالتی امکان تجمع  مو و آسیب به لوله فاضلاب وجود دارد.
  شماره لوله بازکنی توالت در تجریش : 09190596238

علل گرفتگی لوله فاضلاب حمام

 • گاهی ممکن است لوله فاضلاب حمام  درپوش نداشته باشد و صابون در پلیکا بیفتد.
 • گرفتگی لوله فاضلاب به علت رسوب چربی
 • گرفتگی لوله فاضلاب به علت موهای زائد: در چنین حالتی مو های زائد در لوله فاضلاب تجمع پیدا کرده و مانع عبور آب می شود.
 • افتادن وسایل پلاستیکی در پلیکا مثل درب شامپو
 • افتادن سنگ، سیمان و شن در پلیکا هنگام ساخت و ساز
 • و افتادن وسایلی مثل طلا و… در لوله فاضلاب
 • تجمع چربی در لوله فاضلاب
 • جنس نامناسب لوله فاضلاب و مقاومت کم لوله فاضلاب
 • شیب نامناسب لوله فاضلاب

 

لوله-بازکنی-کفشور-حمام-در-تجریش
چاه بازکنی و لوله بازکنی کفشور حمام در تجریش

راه های مختلف  باز کردن لوله های فاضلاب

برای باز کردن گرفتگی لوله به روش خانگی می توان از مواد و محلول های شیمیایی مختلفی مثل لوله بازکن، اسید، جوهرنمک، تلمبه دستی، فنر دستی ، نشاسته، آب داغ، دستگاه هایی مثل واترجنت و فنر برقی استفاده کرد.‌ همچنین می توان از دستگاه تراکم هوا و دستگاه پمپ که خاصیت مکندگی دارد  استفاده کرد.

در استفاده از اسید باید به چند نکته توجه کرد. اسید باعث از بین رفتن و خوردگی لوله فاضلاب و پلیکا می شود و در نتیجه لوله فاضلاب نشت می‌کند و در چنین حالتی لوله پلیکا به طور کامل باید تعویض شود. اسید منجر به ایجاد گاز های سمی می شود این گاز ها برای سلامتی انسان بسیار مضر و خطرناک است. در هنگام استفاده از اسید باید مواظب باشید که اسید به پوست بدن برخورد نکند. زیرا اسید باعث سوختگی پوست می شود. اکثر  اسید های موجود در بازار خالص هستند.

برای رفع  گرفتگی لوله فاضلاب بهتر است از شرکت های لوله باز کنی تجریش استفاده کرد. در چنین حالتی بدون ایجاد هیچ‌گونه مشکلی در زمان بسیار کوتاهی مشکل گرفتگی لوله ‌های فاضلاب رفع می گردد.
بهترین لوله بازکن و چاه بازکن را در منطق محمودیه دریافت نمایید

اقدامات لازم برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب

باقی مانده مواد غذایی مثل نان، میوه، سبزی و تفاله های چای و قهوه در سینک ظرفشویی نریزیم. برای لوله های فاضلاب حمام و دستشویی از درپوش استفاده کنیم. از انداختن  دستمال کاغذی، پوشک و نوار بهداشتی در لوله فاضلاب خودداری کنیم. در صورت بروز کوچکترین مشکل در لوله های فاضلاب سعی کنیم مشکل را خیلی زود رفع کنیم. در صورتی که چاه فاضلاب دچار ریزش شده برای تعمیر آن حتما اقدام کنیم.
شماره لوله بازکنی در شمال تهران : 09190596238

باز کردن لوله فاضلاب با مایع ظرفشویی در منزل

اگر لوله فاضلاب سینک ظرفشویی یا کاسه توالت شما با افتادن دستمال کاغذی یا اشیاء دیگر دچار گرفتگی شد می توانید با ریختن کمی مایع ظرفشویی و با فشار تلمه دستی لوله را باز کنید .
در اکثر مواقع اشتباهاتی رخ می دهد که وسایل ریز به هر دلیلی داخل لوله های فاضلاب گیر می کنند که نیازی به لوله بازکنی تجریش ندارد شما می توانید با ریختن مایع ظرفشویی ، آب گرم و بعد از کمی صبر با فشار آب یا فشار تلمه دستی چاه فاضلاب خود را باز کنید .

خصوصیات   لوله  بازکنی  تجریش

 •  لوله بازکنی لوله فاضلاب حمام، دستشویی و آشپزخانه
 • رفع گرفتگی روشویی، دستشویی و سینک  آشپزخانه
 • تعمیر چاه های فرسوده و تخریب شده
 • ساخت چاه های فاضلاب جدید
 • استفاده از روش های نوین برای لوله بازکنی لوله های فاضلاب
 • فعالیت شبانه روزی و تمام وقت تیم لوله بازکنی تجریش
 • تسلط کافی نسبت به مناطق مختلف در لوله بازکنی تجریش
 • آشنایی با انواع گرفتگی های لوله های فاضلاب
 • کادر مجرب و متخصص در لوله بازکنی تجریش
 • راه های برقراری مختلف
 • لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در منطقه و خیابان تجریش
 • تعمیر و تعویض لوله های پوسیده
 • تعویض لوله های فاضلاب
 • در آوردن اشیای مختلف مثل طلا، گوشی و… از لوله ‌های فاضلاب
 • استفاده از دستگاه های پیشرفته
 • رعایت بهداشت حین انجام کار
 • لوله بازکنی خیابان تجریش
 • استفاده از ماشین های پیشرفته برای تخلیه چاه فاضلاب
 • از بین بردن بوی بد فاضلاب
 • حضور در محل در کمترین زمان ممکن
 • رفع گرفتگی چاه های فاضلاب
 • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب به علت ریخته شدن شن، ماسه، سیمان و…
 • تخلیه و پاکسازی لجن های چاه فاضلاب
 • دارای تاییدیه لازم از صنف لوله بازکنی
 • گستردگی اطلاع رسانی و آموزش به افراد عادی

وسایل مورد استفاده در شرکت های لوله  بازکنی تجریش

شرکت های لوله بازکنی تجریش برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب  حمام، دستشویی، آشپزخانه، لباسشویی، ظرفشویی، سینک ‌ظرفشویی، سینک روشویی و … براساس نوع گرفتگی که ایجاد می شود از دستگاه های مختلف استفاده می کنند.

برخی از این دستگاه های پیشرفته در لوله بازکنی عبارتند از:

 • استفاده از فنر برقی: بهترین و دقیق ترین دستگاه برای رفع گرفتگی های شدید لوله های فاضلاب، استفاده از دستگاه فنر برقی است. وقتی که لوله های ساختمان یا منازل دچار گرفتگی شدید می شوند، بهترین روش، استفاده از وسیله برقی فنر دار می باشد. فنر در ابعاد و ضخامت مختلفی است و متناسب با نوع گرفتگی از فنر مخصوص استفاده  می کنند.
 • استفاده از تراکم هوا: در این روش هوا با فشار و تراکم بسیار زیاد منجر به حرکت مواد در طول لوله فاضلاب می شود.
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از پمپ مکنده قوی
لوله-بازکنی-توالت-فرنگی-تجریش
رفع گرفتگی توالت فرنگی در تجریش
عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوله باز کنی تجریش
 • نوع شرکت مورد استفاده در لوله بازکنی تجریش
 • میزان اعتبار و ارزش شرکت های لوله بازکنی تجریش
 • وسعت گستردگی گرفتگی لوله های فاضلاب
 • تعداد لوله های فاضلابی که دچار گرفتگی شدند.
 • تعداد نیروی لازم برای رفع مشکل گرفتگی لوله فاضلاب
 • طول لوله های فاضلاب گرفته شده
 • نوع دستگاه مورد استفاده شده برای باز کردن لوله فاضلاب
 • زمان لازم برای رفع گرفتگی لوله های  فاضلاب
 • میزان عمق و ارتفاع چاه فاضلاب تخریب شده
 • میزان و شدت فرسودگی چاه فاضلاب
چاه بازکنی لوله فاضلاب در تجریش

چاه بازکنی فوری و ارزان قیمت در تجریش ، چاه بازکنی شبانه روزی با ارزان ترین هزینه خدماتی در سراسر محله های تجریش انجام می شود . رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله توالت ایرانی و فرنگی با فنر ، رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی و دستشویی با دستگاه تراکم هوا ، رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله کفشور پارکینگ و کفشور پشت بام با فنر لوله بازکن در سراسر منطقه تجریش به صورت شبانه روزی انجام می شود  .

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با دستگاه فنری چه مزیتی دارد ؟

شاید برای شما سوال باشد که چرا اکثر سرویسکاران لوله بازکن از دستگاه های مشابه ای برای باز کردن لوله های فاضلابی استفاده می کنند . فنر زنی لوله فاضلاب اگر صحیح باشد و با دورتراش دقیق تنظیم بشود می تواند هم گرفتگی را باز نماید و هم رسوبات لوله فاضلاب شما را تراش کند .
شرکت لوله بازکنی برادران جعفری برای باز کردن لوله های فاضلابی از هر نوع دستگاهی شامل تراکم هوا یا دستگاه مکنده ، انواع دستگاه فنری ، دستگاه ژنراتور فشار آبی و خیلی از دستگاه های مغناطیستی که در شرایط خواصی استفاده می کنیم .

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی در مورد خصوصیات لوله بازکنی تجریش در اختیار شما قرار دهیم. سرویسکاران شرکت لوله بازکنی برادران جعفری به صورت شبانه روزی آمادگی رفع گرفتگی و لوله بازکنی هر نوع لوله فاضلابی با هر نوع گرفتگی هستند . در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به لوله بازکن یا مشاوره در رابطه با قیمت لوله بازکنی ، رفع گرفتگی و چاه بازکنی داشتید می توانید با تماس بگیرید .
شماره تماس لوله بازکنی شبانه روزی در تجریش

09198806367

09190596238
02122981856

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

167 پاسخ

 1. سلام داداش دمتون گرم دیروز آمدین لوله حمام مارا باز کردین امروز هم نمی دونم چی رفته تو لوله ظرف شویی میشه یه راه حل بگین که بازش کنم یا اگه ذحمت بکشید خودتون بیایید ممنون میشم

  1. سلام بله تمامی خدمات فاضلابی رو مخصوصا لایروبی و تخلیه چاهو انجام می دیم لطفا برای دریافت دقیق مشخصات و مشاوره با ما تماس بگیرید

 2. کارتون را خیلی بادقت و سریع انجام دادین کلا از۱۰دقیقه کم کشید که رسیدید خونمون و خیلی زودم کارو تمام کردین

  1. سلام لطفا خونسردی خودتونو حفظ بکنید سریعا با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا سرویسکار ازام بکنیم . به هیچ وجه شما اگه آشنایی ندارید به لوله دست نزنید ممکن است آسیب بزنید به تجهیزات لوله مممنون با ما سریعا تماس بگیرید 09190596238

 3. از زمانی که زنگ زدم وادرس دادم تا نیروی لوله بازکن برسه کلا یه ساعت طول نکشید وخیلی فوری شد خدا به کسب و کارتون درست بده

 4. من هی لوله آشپز خونمون را باز می کردم همی دوباره می گرفت بعد از این که شما آمدین که در ارض یک ماه پیش بود دیگه نمی گیره من که خیلی راضی بودم

 5. واقعا از شرکت لوله باز کنی برادران جعفری ممنون هستم که انقدر زمان برای شما مهم است اگر چند دقیقه دیرتر میرسیدین آب به داخل پذیرایی می رسید واقعا ممنون

  1. اصلی تترین دلیل جذب مشتری در شرکت ما خوش گول بودن افراد کاری مؤسسه می باشد شما می توانید در هر ساعتی از مؤسسه درخواست سرویسکار در هر زمینه ای بکنید

 6. کارتون خوب بود دست سرویسکاری که برای ما فرستاده بودین درد نکنه علی خیرآبادی هستم از خیابان تجریش

 7. ببخشید من یک سوال داشتم در مورد باز کردن لوله دو روز پیش درب شامپو رفت توی لوله میشه یه راه حل بگید که چگونه این یه مشکل کوچک را چگونه بر طرف کنیم..؟

  1. سلام غعزیزم اگه گیر کرد اشیائ سنگین نباشه شما میتونید با فشار آب رفع کنید در غیر این صورت با لوله بازکنی تماس بگیرید ممکن است با فشار زیاد باعث آسیب زدن به لوله بشوید

  1. اگر بی دلیل بدون اینکه وسایل یا چیزی خودتون نداخته باشین داخلش گرفته باشه ممکنه از رسوب بستن باشه ولی اگه در محیط لوله خدمات ساختمانی به مانند سیمانکاری یا غیره انجام بشه ممکنه با افتادن کوچیک ترین وسایل باعث گرفتگی بشه

 8. مچکرم دیروز تو اون بارندگی خیلی سریع اومدید لوله رو باز کردید. از سرویسکاری هم که فرستادید نهایت تشکر رو دارم بنده خدا تو اون بارون با موتور هم اومده بود

 9. ما یک فرنگی داریم دیروز گرفته بود بی دلیل یهو زد بالا یک لوله بازکن از محل آوردیم نتونست بازکنه شما می تونید بیاید چقدر طول می کشه تا برسین

  1. سلام بله بدون کثیف کاری و خرابکاری در سریع ترین زمان فقط با شماره های موجود در سایت جهت هماهنگی تماس بگیرید.

  1. سلام آقای رحمانی شما می تونین با تماس از مشاورین فنی لوله بازکنی برادران جعفری راهنمایی بگیرید و در صورت نیاز سرویسکار به محل شما ارسال بکنیم

 10. خداخیرتون بده روز هشتم عید توالت خونمون گرفته بود با شرکت شما تماس گرفتیم سریع یه نفر فرستادن اومد توالت رو باز کردواقعا تشکر میکنم ازتون که مشکلمان رو حل کردین

 11. درود برشما و ممنون از خدمات سریع شما.واقعا زمان برای من مهمه ودوست دارم همیشه از جایی خدمات بگیرم که برای وقت مشتری ارزش قائل استانداران شما دقیقا همین مورد که برای من مهم هست رو رعایت میکنه

 12. سلام خانه ما ویلایی هست وجنوبی وتوالت داخل حیاطه هر وقت بریم توالت بوی بدی داخل حال وپزیرایی واشپزخانه تا چند دقیقه میاد لوله ها هم باز هستن مشکل گرفتگی ندارن فقط بو.
  اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

 13. عرض سلام و خسته نباشید
  حدود ۲سال است که توالت فرنگی نصب شده ودر کف توالت فرنگی که با چسب آکواریوم آب بندی شده است در بعضی از قسمت هایی که آب بندی شده لکه های سیاه رنگی مشاهده میشود علت بوجود امدن این لکه ها را برای بنده توضیح دهید.
  با تشکر از شما.

 14. سلام بسیار خوب توضیح دادید از شما متشکرم.
  ازشما سوالی داشتم ما نمیدونیم چاه ساختمونمون کجاست یکی دوتا از دیوار ها نم دارن که به هیچ عنوان لوله ای از انجا نرفته و دچار لرزش شده ممکنه که چاه همون مسیر باشه

 15. واقعا لوله گرفته شده با سیمان رو میتونید باز کنی؟
  اگه باز کنید هر چقدر هزینش باشه میدم
  یه استخر داریم لوله تخیله اون گرفته میتونید کسی رو بفرستید سمت تجریش؟

 16. سلام وعرض خسته نباشید خدمت شما.
  ما تو طبقه اول ساکن هستیم منطقه نیاوران تهران که حدودا دو هفته ای میشه مشکل بوی بد فاضلاب رو تو توالت حمام وسینک ظرفشویی اشپزخانه داریم.
  میخاستم توضیح بدید این مشکل به چه علت هست واینکه چطور باید رفعش کنیم،
  ایا خودمون میتونیم یا نیاز هست که سروبسکار بفرستید.

 17. خیلی ممنونم خدماتتون توی لوله بازکنی عالی بود تخصصتون در همه زمینه ها واقعا عالی بود خیلی خیلی ممنونم مرسی

 18. ببخشید ما سینک ظرف شویی را ریختیم بیرون تا اینکه گرفتگی را برطرف کنیم نه تونستیم برطرف کنیم نه تونستیم خرتو پرت هارا جمع کنیم میشه بیایید

  1. سلام عزیز طبق توضیحات لوله بازکنی شهرک غرب رو جستجو کنید صفر تا 100 لوله بازکنی خانگی با پارچرو توضیح دادیم

 19. لوله کف آشپز خانه گرفته ما تابه حال آب یا چیزی نردیختیم این اولین باری هستش که من داشتم کف آشپز خانه را می شوستم که دیدم آب نرفت

  1. سلام خسته نباشید ببخشید مزاحمتون شدم لوله فاضلاب سینک ظرفشویی ما چه ارزهایی میگیره چرا خیانت می کنم ما اومده باز کرده بازدید ۵ روز دیگه دوباره گرفته خواستم از اتحادیه لوله بازکنی برادران جعفری درخواست بازدید و شکایت کنم اگه خواستین میتونین بیارین اگر نخواستی به زور باید بیاید

 20. لولمون ترکیده به زور جلوشو گرفتیم قیمت چقدر میگرید بیایید داشتم سایت هارا میگشتم که سایت شمارا دیدم نوشتین تعمید لوله هم دارین چی کار کنیم الان تشیف میارید یا راه حل میگید.؟؟؟؟ ♡

 21. سلام وخسته نباشید به همه شماها من خیلی از لوله بازکنی شما راضی هستم انشاالله در کار ها تون موفق باشید

 22. اقا ممنونم دمتون گرم دیروز تهرون خیلی بارونی بود لوله اصلی حیاط گرفته بود اب جمع شده بود تو حیاط به هرکی زنگ زدم سرکار بود ولی لوله بازکنی شما عالی بود ممنون که همه متطق تهران رو پوشش دادبن مرسی.

 23. ممنون آقای جعفری تخصصتون توی این کار خیلی خوب بود اصلا با این کارتون نشون میدین توانایی بالایی توی کار لوله بازکنی دارید
  ممنون

 24. مادر من ساکن تجریش هستش چند وقت پیش ازتون خدمات گرفتیم که مشکل گرفتگی لوله حمام مادرمینارو حل کنید.
  خیلی تمیز بود کارتون دستتون درد نکنه

 25. سلام ببخشید سینک اشپزخانه ما بوی خیلی بدی میده پشت بوم رفتم مگا کردم لوله ونت اجرا نشده چیکار باید بکنیم؟

 26. جناب خسته نباشید تقدیم میکنم لومون خیلی پوسیده الانکه بیوفته خودتونو به این آدرسی که می فرستم برسونید

 27. آقا لولمون نشری میده یعنی تو یک ساعت سه چهار تا استانبول پر شده خالیش کردیم تشخیص انجام میدین که ببینیم از کجاشه؟

 28. کارتون را خیلی دقیق وبا حوصله انجام میدین و هماهنگیتونم خیلی خوب بود حین انجام کار هم به بهداشت اهمیت میدادین کلا همه چیزتون okبود
  ممنون

 29. سلام اقا خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه سرویس کارتون خیلی زحمت کشید اومد لولمونو باز کرد دستشون درد نکنه.

 30. ببخشید میشه توضیح بدید که چگونه از تراکم هوا استفاده می‌کنید و لوله را باز میکنید تو ضیح بدید خودمون باز کنیم اگه راحته
  ممنون

  1. سلام عزیز این دستگاه با فشار هوا کار میکنه وقتی وصل می کنیم لوله فاضلاب گرفته را با فشار هوا باز میکنه بدون نیاز به فنر و کثیفکاری

 31. توی پلکای لوله حمام نمی دونم چی رفته دخترم انداخته ولی نمیدونم چیه میتونین چارش چیه با فشار آب در نیومد باس فنر بندازید

  1. سلام عزیزم اگه با فشار فنر ایندامین فنر دستی لوله دستی یا نتونستیم بازش کنیم باید سرویسکار بیاد باز کنه شرکت لوله بازکنی برادران جعفری به صورت تمام اختیار آماده تمام اختیار و تضمینی آماده رفع گرفتگی لوله فاضلاب شماست در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید لوله پلیکا چون حساسیت زیادی داره ما از دستگاه تضمینی تراکم هوا برای رفع گرفتگی لوله پلیکا استفاده می‌کنیم در هر منطقه از استان تهران هم شرکت لوله بازکنی برادران جعفری شعبه داره با ما به صورت شبانه‌روزی برای ارائه مشاوره قیمت و مشاوره زمان ارائه خدمات می‌توان تماس بگیرید
   09190596238

 32. با سلام خدمت دوستان و برادران جعفری کارتون ماهرانه پیشرفت یعنی این که بخواب به کل ازتون تعریف کنم که خیلی عالی بودین سرویس کار با اخلاق و حوصله این نشون میده که کار شما خیلی عالیه واقعا سرویس کاراتون خیلی ماهرانه بودن ممنون از خدمات خوبتون

  1. سلام و درود شما لطف دارید ممنون از طریق تمجید توتون امیدوارم هم رضایت شما هم رضایت خداوند را در رابطه با خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه جلب نمایید

 33. تخلیه و پاکسازی لجن های چاه فاضلاب قیمتش چقدره ما دنبال یک لوله بازکنی حرفه ای و ارزان قیمت میگردیم شما قیمت میگین تا ببینم با اون یکی قیمت ها فرق داره یا نه

 34. ببخشید جناب الان تقریبا دو هفته پیش من سرویسکار خبر کردم اومد لوله را باز کرد الان هم آب را بالا میاره یعنی به طور کامل بگم آب میریزم کمی میره پایین دوباره بالا میده راه کاری هم داره یا باس سرویسکار خبر کنیم؟

 35. من نمیدونم چه فنر دستگاه لوله بازکنی یکی از کارآمدترین از فنرها می‌باشد ولی چرا میگن که خطرناک کرد میشه در مورد این کمک کمک کنید یه توضیحی بدید ممنون میشم

  1. سلام عزیز منظورتونو متوجه نمیشم ولی خطر باز کردن لوله با سرویسکار نابلد بالاست زیرا باعث شکستگی یا نشتی لوله شما میشود ولی شما می توانید با اطمینان به شرکت لوله بازکنی برادران جعفری بهترین لوله بازکنی را با قارانتی کامل دریافت نمایید

 36. لوله باز کنی بعد با دستگاه برقی انجام میشه اگه با چیزهای دیگر انجام میشه لطفاً بگین تا ما باخبرشویم ممنون میشم

  1. سلام بهتره برای باز کردن لوله های سخت و سیمانی از دستگاه لوله بازکنی فنری استفاده بشه تا گرفتگی کامل باز بشه
   دستگاه هایی همانند دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا ، دستگاه لوله بازکنی فشار هوا ، دستگاه لوله بازکنی فشار آب ، دستگاه لوله بازکنی مغناطیستی ، دستگاه لوله بازکنی سه نظام ، دستگاه لوله بازکنی سه پایه ، دستگاه لوله بازکنی چهار پایه و دستگاه لوله بازفنری ، دستگاه لوله بازکنی با ماشین های بنزینی و دیگر دستگاه های لوله بازکنی برای ارائه خدمات لوله بازکنی در سراسر تهران کمک می کند ولی بهترین دستگاه برای رفع گرفتگی لوله های سخت دستگاه لوله بازکنی فنری می باشد و ما برای باز کردن لوله های فاضلابی سینک ظرفشویی از دستگاه تراکم هوا استفاده می کنیم

 37. دلیل اینکه بعد از باز کردن لوله سینک دوباره بالا زدن آب از لوله چیه ممنون میشم در موردش توضیح بدید یا راه کاری بدین ما خودمون بر طرفش کنیم ممنون

  1. عزیز دلیل اصلیش سروسیکار باز نکرده یا نتونسته کامل گرفتگی رو از لوله فاضلابتون برطرف کنه مونده طه لوله

 38. سلام چاه فاضلاب ما گاهی اوقات گاز خیلی سمی خارج میکنه که باعث حالت تهوع میشه ولی بعد از اب ریختن در چاه بو برطرف میشه احتمال داره برای شتر گلویی باشه؟

 39. هنگام تعویض کاسه توالت ایرانی درب لوله باز بود انگشترم از دستم داخل لوله افتاد به خاطر اون انگشتر ما ازش یعنی از دست شویی استفاده نکردیم تا سرویسکار بیاد باز کنه الانم تمنا میکنم تا پایین نرفته تشریف بیارید

  1. سلام لطفاً هیچ اقدامی نکنید از اول از همه لطفاً تماس بگیرید تا هماهنگ بشه و بیاییم ارائه خدمات به بیرون بکشیم و همین دیگه لطفاً تماس بگیرید و کار اضافه کنید تا کار ما سخت تر نشه

 40. از راهنمایی شما بابت دیروز خیلی متشکرم واقعا مشاورتون واس خودشون یک پا متخصص هستن واقعا فک نمی کردم که لولمون با اون همه اشغالی که رفته توش باز شه ولی با راهنمایی شما خودم تونستم بعد از مدتی یه کار مفید انجام بدم واقعا متشکرم جناب

 41. سلام توالت فرنگی به چه روش های باز میشه میشه لطف کنید توضیح کلی بدید اصلی ترین روشاشو بگین
  شما تجریش هم برای ارائه خدمات لوله بازکنی پوشش می‌دهد بهترین لوله بازکن چه خاصیتی دارد

  1. روش هایی وجود دارد که می توانید خودتان در خانه برای رفع گرفتگی مجرای فاضلاب توالت استفاده کنید. با این حال، باز کردن انسدادهای پیشرفته با استفاده از چنین روش هایی امکان پذیر نیست.

   رفع گرفتگی توالت با استفاده از سینک بازکن
   برای استفاده از این روش، توالت شما نباید نتیجه معکوس داشته باشد. از مواد شیمیایی ساخته شده برای باز کردن سینک می توان برای باز کردن توالت نیز استفاده کرد. چند بسته از مواد شیمیایی درب بازکن تخلیه داخل زهکشی توالت ریخته می شود. انتظار می رود پس از ریختن آب جوش روی آن واکنش نشان دهد. با این حال، از آنجایی که چنین محصولاتی می توانند واشرهای لوله های تخلیه را ذوب کنند، ممکن است در آینده مشکلات بسیار بزرگتری ایجاد کنند. به همین دلیل است که اساتید لوله کش استانبول ما آن را توصیه نمی کنند.

   رفع گرفتگی توالت با استفاده از سرکه و جوش شیرین
   اگر گرفتگی توالت فرنگی شدید نباشد، می توان از این روش استفاده کرد و نتایج موفقیت آمیزی گرفت. یک لیوان سرکه و یک لیوان جوش شیرین داخل توالت می ریزند. پس از یک ساعت انتظار روی آن آب جوش می ریزند. اگرچه این فرآیند در هزینه ها موفقیت آمیز است، اما ممکن است لازم باشد چندین بار در توالت ها اعمال شود.

   اگر همه اینها را امتحان کرده اید اما به نتیجه ای نرسیده اید، باید با یک دستگاه لوله کش تماس بگیرید. استانبول تسیسات خدمات باز کردن گرفتگی سینک و فاضلاب توالت را بدون شکستگی به تمام مناطق استانبول ارائه می دهد. اگر به دنبال سرویس رفع گرفتگی توالت هستید، در جای مناسبی هستید.

   دستگاه های مورد استفاده در سرویس تخلیه مسدود شده
   شرکت ما که خدمات لوله کشی اضطراری در استانبول مشکلات لوله کشی را ارائه می دهد، با صنعتگران متخصص و دستگاه های تکنولوژیکی خود خدمات تضمینی ارائه می دهد. دستگاه‌های گرفتگی سینک و دستگاه‌های بازشوی توالت فرنگی ، محصولات پیشرفته‌ای هستند. دستگاه های مورد استفاده در سرویس تخلیه توالت فرنگی و گرفتگی سینک در زیر لیست شده است.

   ربات رفع گرفتگی
   دوربین دید کانال
   خدمات باز کردن فاضلاب مسدود شده ما

   سرویس تخلیه فاضلاب گرفتگی
   سرویس برای باز کردن گرفتگی فاضلاب توالت بدون شکستن
   سرویس تخلیه سینک گرفتگی
   خدمات رفع انسداد فاضلاب ماشین ظرفشویی
   سرویس باز کردن منهول با دستگاه دوربین
   سرویس باز کردن بدون شکستن گرفتگی فاضلاب حمام
   شما در سراسر تهران میتونید با لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید
   09198806367
   09190596238

 42. سلام و خسته نباشید ما شمال یه آپارتمان چهار طبقه داریم که چاه ساختمان در زیر ساختمان حفر شده و بدنه چاه هم از بتن است البته اکثرا در شمال دیواره چاه رو بلوک میچینن ولی ما لوله های بتنی آماده گذاشتیم به علت مقاومت بالاتر ولی چاه خیلی زود به زود پر میشه که کارشناس گفتند بخاطر اینکه زمین رطوبتی است و چون دیواره چاه بتنیه جذب انجام نمیشه و یکی هم پیشنهاد داده اسید بریزیم. لطفا میشه راهنمایی کنید چیکار کنیم؟

 43. سلام و خسته نباشید خیلی ممنونم واقعا دستگاه های پیشرفته و فعالی داشتین سرویسکار معدب و با اخلاق و خوش قول واقعا شرکتتون خیلی شرکت عالی و معرکه ایع ممنون

 44. مادر من ساکن تجریش هستش چند وقت پیش ازتون خدمات گرفتیم که مشکل گرفتگی لوله حمام مادرمینا رو حل کنید خیلی تمیز بود کارتون دستتون درد نکنه.

 45. سلام شبتون بخیر دیدم نوشتید شبانه روزی یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید خانم سینک رو که باز میکنه از کفپوش آشپزخانه آب و فاضلاب میزنه بالا لباسشویی هم که کار میکنه این اتفاق میوفته به نظر شما مشکل از چیه لوله گرفته؟

 46. سلام ممنون از راهنمایی هاتون یک سوال داشتم ما داخل یک مجتمع مسکونی ۳۰ واحدی زندگی میکنیم که متاسفانه ۴ مجتمع بعد از چهار سال پر شده و ما مجبور هستیم هر ۱۵ روز چاه ها را تخلیه کنیم میخواستیم لایروبی کنیم که بعد از بازدید چند نفر چاه کن گفتند که چاه شما تا پایین گلویی سیمانی داره و نمیشه لایروبی کنیم حالا به نظر شما ما چیکار کنیم تا این مشکل حل بشه
  با تشکر

 47. سلام چند وقت پیش لوله آشپزخانه ما گرفت و فنر انداختیم متاسفانه سرفنر شکست و در لوله ماند این سر فنر رو چطور میتونیم دربیاریم؟

 48. سلام امیر علی نوروزی آن هستم من حدود ۹ ماه پیش از شرکت لوله بازکنی خیابان تجریش درخواست لوله بازکنی جردن خواستم رضایت مو اعلام کنم واقعا راضی بودم ممنونم از سایت تضمینی و پشتیبانی برادران جعفری خیلی سریع اومدم و مشکل من را حل کردند تا امروز اصلاً مشکل گرفتگی داشتی من مشکل بوی بد من خواستم تشکر کنم و خواستم به کسانی که درخواست لوله بازکن دارم معتبر لوله بازکن را معرفی کنم چون من قبلاً چند بار مشکل گرفتگی داشتم از سایت های برچسب از برچسب های تبلیغاتی و دیگر موارد استفاده کردم که واقعا آمدن هزینه رادو بله بله گرفتن از من و نامعتبر بودن خواستم به شما که زحمت میکشی می خوام لوله بازکنی معتبر درخواست کنیم با قیمت مناسب واقعاً قیمتشون نداشت درخواست کنین از شرکت لباس کنی تجریش در شمال تهران توسط شرکت برادران جعفری اقدام نمایید

 49. سلام امیرعلی یادگاری هستم از منطقه تجریش دیروز از شرکت شما را متخصص لوله بازکن برای رفع گرفتگی کفشور پشت بام برای منطقه ما ارسال شدند که کارشون حرف نداشت با قیمت منصفانه رفع گرفتگی لوله فاضلاب را انجام داد ممنونم از شرکتتون خواستم تشکر کنم از آقای حسن جعفری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *