رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی تضمینی لوله ناودان ساختمان

فهرست مطالب

رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام

برای رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام می توانید با این شماره تماس بگیرید .: 09190596238 لوله بازکنی 24 ساعته و حرفه ای در سراسر تهران جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلابی و رفع بوی بد لوله های فاضلابی به صورت شبانه روزی تلاش می کند .

رفع گرفتگی لوله فاضلابی ناودانی
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام ساختمان به صورت تضمینی و حرفه ای در سراسر تهران با گروه مجرب و حرفه ای به صورت شبانه روزی انجام می شود .

در شیش ماه پاییز و زمستان بیشترین احتمال جهت گرفتگی لوله فاضلابی لوله ناودانی وجود دارد . شاید برای شما سوال باشد که در مواقعی که هم طوری و دیگر موارد ظروری را برای جلوگیری از گرفتگی به لوله ناودان وصل کرده اید باز دوباره دچار گرفتگی می شود . در این مواقع به دلیل عبور گل و لای و یخذدگی اصلی ترین علل گرفتگی لوله فاضلابی ناودانی می شود .

شماره لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام منازل در سراسر تهران : 09190596238

اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله ناودانی ساختمان

برای همه ما سوال است که چه مواردی باعث گرفتگی لوله فاضلابی ناودانی می شود ؟ به صورت استاندارد و قانون لوله کشی باید هر 5 سال یک بار جهت تمیز کردن و رفع گرفتگی لوله ناودانی اقدام کرد . در ادامه توضیحات 0 تا 100 نحوه تمیز کردن و رفع گرفتگی لوله ناودانی در منزل را به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد .

بیشترین مواردی که باعث گرفتگی لوله فاضلابی ناودانی می شود شامل : گل و لای ، برگ درخت ، خاک و ماسه ، نشتی و ترکیدگی لوله ، رشد بوطه و ریشه داخل لوله ناودانی ، یخ ضدگی و جرم گیری لوله در فواصل سرد سال و دیگر موارد از اصلی ترین موارد گرفتگی می باشد .

اگر در رابطه با محل زندگی و اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله ناودانی و طریقه رفع گرفتگی لوله ناودانی سوال دارید با مؤسسه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران به صورت شبانه روزی می توانید تماس بگیرید .

09190596238

لوله بازکنی لوله ناودان پشت بام خانه
رفع گرفتگی و لوله بازکنی لوله ناودان پشت بام منازل در تهران

چگونه از گرفتگی یا باز بودن لوله ناودانی خود مطلع بشویم ؟

لوله های ناودانی در هنگام گرفتگی بروز نشانه های متفاوت و قابل دید را ایفا می کنند . در هنگام گرفتگی لوله ناودانی امکان جمع شدن آب باران در اطراف لوله وجود دارد ، در هنگام گرفتگی امکان ریزش آب از گوشه های دیوار و وجود نم در اطراف دیوار وجود دارد .

اگر می خواهید به صورت ایمنی قابل از وقوع بارش لوله ناودانی خود را امتهان کنید تا از باز یا گرفتگی لوله ناودانی مطلع بشوید موارد زیر را ادامه دهید .

 1. با ریختن یک سطل آب مشاهده کنید تا آب خیلی سریع از لوله خارج شود
 2. ریزش آب داخل لوله از لوله پس نزند
 3. سرعت تخله آب از ناودانی کم نباشد
 4. گل و لای یا برگ درخت در هنگام گرفتگی امکان دارد بعد از ریختن آب بالا بزنند .

محل دقیق گرفتگی لوله ناودانی در کدام قسمت می باشد ؟

لوله ناودانی در بین گرفتگی از سه قسمت اصلی معمولا دچار گرفتگی می شود . در مواقع معمولی امکان دارد با ریزش شاخ و برگ درختان در دهانه لوله کفشور امکان گرفتگی داشته باشد و این موارد خیلی صاده و به صورت خیلی فوری در منزل با دست و یا دیگر موارد می تواند رفع بشود .

در دومین شرایط امکان گرفتگی از زانوی لوله ناودانی معمولا در فواصل سرد سال به دلیل یخ زدگی و جمع شدن گل و لای داخل لوله باعث گرفتگی لوله ناودانی بشود . و آخرین شرایط امکان گرفتگی از پایین ترین قسمت لوله که معمولا به کانال فاضلابی وصل می شود وجود دارد . در این مواقع امکان دارد ارتفاء لوله از روی زمین کم باشد و ایجاد یخ زدگی بشود و امکان دارد با گیر کردن حیوانات ریز به مانند موش یا دیگر موارد طبیعی باعث گرفتگی بشود .

گرفتگی ناودان

اصلی ترین علل گرفتگی لوله ناودان وزن اضافی برگ ها، شاخه ها و آب ایستاده نیز می تواند باعث افتادگی و گرفتگی لوله ناودانی شود.

لوله های ناودانی را حداقل سالی یک بار و اگر درختان زیادی در نزدیکی دارید دو بار در سال تمیز کنید.

اگر روی نردبان راحت هستید، خیس شدن و کثیف شدن برایتان مهم نیست و خانه بسیار بلندی ندارید، می‌توانید ناودان‌های خود را باز کنید . بعد از اینکه گل و لای را پاک کردید، آنها را با یک شلنگ باغبانی بشویید تا مطمئن شوید که به درستی جریان دارند. اگر ترجیح می دهید، می توانید شخصی را استخدام کنید که این کار را با قیمتی استاندارد و قانونی و  کمتر از آن که شما فکر می کنید انجام بدهد !! می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران تماس بگیرید .: 09190596238

یکی دیگر از گزینه‌های مقابله با گرفتگی مزمن ناودان، تجهیز آنها با پوشش ناودان است. اینها شامل صفحه های مشبک، رنده های گیره دار و فوم متخلخل است. با این حال، آنها هنوز به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارند و هزینه آن می تواند بیشتر از خود ناودان باشد.
رفع گرفتگی توالت
رفع گرفتگی لوله فاضلاب در تهران

اگر ناودان های خود را تمیز نکنید چه اتفاقی می افتد؟

 • مشکلات زیربنا: اگر خانه ای به مساحت 2000 متر مربع دارید، هر اینچ باران به معنای ریختن بیش از 1200 گالن آب به روی سقف شما است! یک ناودان که به درستی کار می کند، آن آب را از طریق یک دهانه پایین و از خانه شما دور می کند. اما یک ناودان مسدود برعکس عمل می کند – اجازه می دهد آب از طرفین بریزد و دیوارهای شما را بریزد. جمع کردن آب در اطراف فونداسیون می تواند باعث فرسایش شود. که دیواره ها را ضعیف می کند و منجر به ترک و نشست فونداسیون می شود.
 • ناودان های شکسته: وقتی ناودان های شما گرفتگی دارند، آبی که جمع می کنند جایی برای رفتن ندارد. در عوض، ناودان های شما را تا لبه پر می کند. با وزن هر گالن آب که حدود 8 کیلو وزن دارد، تمام آن وزن اضافی می تواند ناودان های شما را خم کند یا آنها را از سقف جدا کند.
 • آسیب دیوار و سقف: گرفتگی ناودان ها همچنین می تواند باعث نشت آب در داخل خانه شما شود. آب به دام افتاده می تواند تخته های فاسیای چوبی را که ناودان های شما روی آنها نصب شده اند پوسیده و اجازه دهد رطوبت وارد خانه شما شود. و در ماه‌های زمستان، سدهای یخی می‌توانند ذوب برف را در زیر زونا ایجاد کنند. (آیا می دانید چگونه یک سد یخ را حذف کنید؟ در این پست وبلاگ پیدا کنید .)
 • زیرزمین مرطوب: اگر زیرزمین شما ضد آب نباشد، آبی که به زیر زمین شما می ریزد می تواند به زیرزمین مرطوب منجر شود. این به دلیل نفوذ آب از دیواره ها و کف متخلخل زیرزمین شما است. (در مورد اینکه چگونه نصب یک زهکش ایرانی می تواند به مشکلات آب زیرزمین کمک کند بیشتر بیاموزید .)

قبل از تمیز کردن ناودان چه نکاتی را باید بدانید:

 • ایمنی نردبان : نردبان شما باید محکم، ایمن و به اندازه کافی برای انجام کار بزرگ باشد. هرگز روی سه پله بالای نردبان بایستید و خود را در موقعیت ناامن قرار ندهید و در مواقع اضطراری حتماً کسی را در نزدیکی خود داشته باشید. این موارد را به منازل تک واحده یا ویلایی ارائه می شود ولی در نمواقع گرفتگی لوله ناودان ساختمانی می توان بدون استفاده از نردبان این خدمات را ارائه کرد .
 • از ابزار مناسب استفاده کنید: ابزارهای بیشتری نسبت به نردبان و دستان شما درگیر هستند. دستکش‌های جیر ضخیم، عینک‌های محافظ و آستین‌های بلند یک لایه محافظتی اضافی در برابر باکتری‌ها، بریدگی‌ها و آفات می‌افزایند. یک ابزار و سطل پلاستیکی می تواند به شما کمک کند زباله ها را تمیز کرده و از بین ببرید. همچنین می توانید از شلنگ باغچه برای شستن گل و لای و رفع گرفتگی دهانه ها استفاده کنید.
 • بدانید چه زمانی یک حرفه ای برای رفع گرفتکی لوله ناودان منازل درخواست کنید: اگر کار از نظر فیزیکی بسیار سخت است یا ترجیح می دهید ایمن و بدون دردسر آن را انجام دهید، با یک متخصص لوله بازکنی در محل تماس بگیرید تا ناودان های خود را تمیز کند. هزینه رفع گرفتگی لوله ناودانی در محل شما بستگی به نوع گرفتگی و و متراژ فنر زنی به لوله فاضلابی ناودانی شما دارد .

چگونه از سرریز ناودان جلوگیری کنیم و آب باران را به درستی هدایت کنیم

اکنون دلیل تراوش کردن آب باران اضافی در کنار خانه و تجمع در زیر ناودان را شناسایی کرده اید. گام بعدی این است که مشکل سرریز را متوقف کنید تا آب باران به درستی جریان یابد و توزیع شود.

با این حال، قبل از ورود به آن، چند هشدار:

 • ما به شما توصیه نمی کنیم که در هنگام طوفان، ناودان های خود را تمیز کنید. بالا رفتن از پشت بام یا ایستادن در زیر آن می تواند خطرناک باشد. هوشمند باشید و صبر کنید تا باران بگذرد و سقف خشک شود.
 • تمیز کردن ناودان ها در حالی که روی نردبان ایستاده اید یا روی پشت بام خود خمیده اید خطرناک است. اگر کاملاً راحت نیستید یا تجهیزات مناسب ندارید، بهتر است با یک سرویس حرفه ای تماس بگیرید تا از آن مراقبت کند (اول ایمنی).

گفته شد، در اینجا نحوه جلوگیری از سرریز ناودان ها یا جلوگیری از وقوع آن در آینده آمده است.

1.) برای ناودان های پر از زباله (برگ، خزه و غیره) این کار را انجام دهید

 • یک ضمیمه نازل برای دمنده برگ خود بخرید و زباله ها را با هوای اجباری خارج کنید. این باعث صرفه جویی در زمان می شود و در مقایسه با استفاده از شلنگ، آشفتگی کمتری ایجاد می کند.
 • از شیلنگ برق برای باد کردن برگ ها و کثیفی ها استفاده کنید. این همچنین به تمیز کردن کثیفی های جمع شده در امتداد داخل و خارج ناودان کمک می کند.
 • آیا نمی خواهید خاک را باد کنید و آن را در حیاط خود پخش کنید؟ این کار را با دست انجام دهید یک نردبان، سطل، دستکش های سنگین بردارید و به مسیر قدیمی بروید.

هنگامی که آشفتگی را تمیز کردید، همیشه ناودان و سرریزها را با یک شلنگ باغبانی بشویید تا خاک باقی مانده را خارج کنید.

ناودان خانه
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام خانه به صورت تضمینی با گروه مجرب و حرفه ای به صورت 24 ساعته در تهران

رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام خانه به صورت 24 ساعته

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری یکی از معدود شرکت هایی می باشد که در زمینه لوله بازکنی به صورت 24 ساعته با بهترین نفرات و تجهیزات ارائه خدمات می کند . رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام خانه بدون کثیف کاری و بدون بدقولی در زمان رسیدن سرویسکار با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران انجام می شود .

در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه لوله فاضلاب ناودانی پشت بام خانه خود می توانید با معتبر ترین شرکت خدماتی در تهران تماس بگیرید .

دستگاه های لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام منازل

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری برای کثب رضایت و رفع گرفتگی تضمینی از مشتری از بهترین و بروز ترین دستگاه های لوله بازکنی استفاده می کند . در رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام بهترین دستگاه برای این کار دستگاه لوله بازکنی فنری معرفی می شود . دستگاه فنری به دلیل تراش و فرسایش رسوبات داخل لوله ناودانی از گرفتی دوباره جلوگیری می کند و به صورت تضمینی گرفتگی های لوله به صورت سخت به مانند مصالح ساختمانی را رفع می کند .

توصیه مؤسسه خدماتی برادران جعفری برای جلوگیری از گرفتگی لوله ناودانی پشت بام

اگر می خواهید از گرفتگی های لوله ناودانی و از مشکلات نشتی آب به داخل منازل جلوگیری بکنید ، هر ساله قبل از فصل پاییز از سالم بودن و باز بودن لوله ناودان پشت بام منازل خود مطلع بشود . ما در مطالب ارائه در گزینه های بالا تمامی موارد را برای جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلابی ناودانی به شما عزیزان معرفی کردیم .

در هنگام گرفتگی لوله ناوددانی به شما عزیزان توصیه می شود از سرویسکار متخصص جهت رفع گرفتگی و جلوگیری از بروز نشتی آب در دیوار ساختمان و ترکیدگی لوله انجام دهید . مؤسسه خدماتی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات لوله بازکنی شمال تهران ، لوله بازکنی جنوب تهران ، لوله بازکنی شرق تهران ، لوله بازکنی غرب تهران و حومه تهران را پوشش بدهد .

تماس جهت رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام ساختمان :

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *