رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

رفع گرفتگی توالت

اکنون تماس بگیرید ،  30 دقیقه بعد برای رفع گرفتگی لوله توالت منزل شما سرویسکار درب منزل شما آماده می باشد .

لوله بازکنی 100 درصد تضمینی
خدمات رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی و فرنگی در تهران

رفع گرفتگی توالت 24 ساعته کار ماست. رفع گرفتگی توالت فقط 10 دقیقه

با  روش باز کردن توالت با دوربین ،  رفع انسداد توالت  فرنگی درعرض چند دقیقه بدون شکستن هیچ قسمتی انجام می شود. ما به عنوان  شرکت رفع انسداد توالت تهران ،راه حل هایی را برای گرفتگی های فاضلاب بدون شکستن آنها تولید می کنیم. توالت ها معمولاًمسدود می شوندزیرا دستمال توالت دور ریخته می شود. جدای از این،ممکن است به دلیل نگه داشتن آهک و کثیفی در قسمت داخلی لوله های تخلیه به مرور زمان،گرفتگی ایجاد شود.  

برای اینکه علت دقیق گرفتگی دائمی توالت فرنگی را بفهمید، باید توالت فرنگی را  با دوربین باز کنید  . پس از اتمام  فرآیند رفع گرفتگی بدون شکستن آن، داخل زهکشی با دوربین بررسی می شود و علت آن به طور قطع مشخص می شود.

اکنون تماس بگیرید – 09190596238
رفع گرفتگی توالت تضمینی
رفع گرفتگی و لوله بازکنی توالت

راه حل رفع گرفتگی توالت 24 ساعته در تهران؟

برای رفع گرفتگی توالت همین حالا تماس بگیرید تا 30 دقیقه دیگر سرویس ما به شما خواهد رسید. با ربات های مخصوص رفع گرفتگی، فورا انسدادهای فاضلاب توالت ها و کاسه های توالت را بدون شکستن و ریختن آن ها باز می کنیم. از گرفتگی مداوم توالت ها خسته شده اید؟ همین الان تماس بگیرید و اجازه دهید اساتید رفع انسداد توالت ما بیایند.

راه حل رفع گرفتگی توالت 24 ساعته در تهران

با باز شدن توالت فرنگی دوربین در مدت زمان کوتاهی بدون شکستن هیچ فضایی فرآیند رفع انسداد توالت فرنگی را باز می کنیم. شرکت رفع انسداد توالت ایرانی ما با ربات لوله های فاضلاب را باز می کند . توالت ها معمولاً مسدود می شوند زیرا دستمال توالت دور ریخته می شود. جدا از این، ممکن است به دلیل نگه داشتن آهک و کثیفی در قسمت داخلی لوله های تخلیه به مرور زمان، گرفتگی ایجاد شود.

برای اینکه علت دقیق گرفتگی دائمی توالت فرنگی را بفهمید، باید توالت فرنگی را با دوربین باز کنید . پس از تکمیل فرآیند رفع انسداد توالت ، داخل فاضلاب با دوربین بررسی می شود و علت آن به طور قطعی مشخص می شود.

اکنون تماس بگیرید – 09190596238
لوله کشی توالت
رفع گرفتگی توالت

دلایل گرفتگی توالت فرنگی

  • دستمال توالت های بی کیفیت که به سختی در آب حل می شوند باعث گرفتگی توالت می شوند.
  • کاغذ توالت را به شکل توپ درآورید و آن را داخل توالت بیندازید
  • دستمال مرطوب ، دستمال خشک کن را در توالت بیندازید
  • قرص های پلاستیکی از بین برنده بو که وارد زهکشی می شوند
  • چسباندن آهک و کثیفی قسمت سیفون توالت فرنگی و داخل لوله های فاضلاب باعث گرفتگی توالت فرنگی می شود .
  • مشکل شیب و فروریختگی در لوله های تخلیه
  • انسداد ناشی از مشکلات در لوله های تخلیه اصلی ساختمان
اکنون تماس بگیرید – 09190596238
رفع گرفتگی لوله
لوله بازکنی و رفع گرفتگی توالت فوری و تضمینی می باشد

هنگام استفاده از توالت طبقه بالا، آب سرریز می کند

لوله های تخلیه اصلی در ساختمان شما وجود دارد که از طبقه بالا شروع می شود و به طبقات پایین می رود . به عنوان مثال؛ شما در طبقه پایین یک ساختمان 3 طبقه زندگی می کنید. زمانی که لوله فاضلاب اصلی ساختمان گرفتگی دارد ، خانه شما غرق فاضلاب می شود، زیرا فاضلاب خارج نمی شود. ازدحام بیشتر در مکان هایی که به صورت افقی روی زمین قرار دارند رخ می دهد. به همین دلیل است که همه ساکنان ساختمان شما باید به کاربری توجه کنند.

مشکل رایج است زیرا فاضلاب تمام آپارتمان ها از لوله های فاضلاب اصلی ساختمان عبور می کند. لوله های عمودی به راحتی مسدود نمی شوند.

اکنون تماس بگیرید – 09190596238
لوله کشی که نشتی آب Combi را بدون شکستن آن تعمیر می کند
لوله بازکنی تضمینی و رفع گرفتگی شبانه روزی توالت در تهران

روش های شیمیایی برای رفع گرفتگی توالت

باز کردن یک توالت با استفاده از سود سوز آور ، نوشابه و تخلیه – باز مواد شیمیایی : مواد سوزاننده و تخلیه افتتاحیه می تواند در مفید گرفتگی توالت است که بیش از حد پیشرفته نیست . با این حال، هنگام استفاده از این مواد، لطفا مراقب سلامتی خود باشید. از ماسک، دستکش و در صورت امکان از عینک ایمنی استفاده کنید.

اگر به طور مداوم از مواد شیمیایی که توالت ها را باز می کنند استفاده شود، واشرهای موجود در اتصالات و فاصله دهنده های لوله های تخلیه شما آسیب می بیند. از آنجایی که درن بازکن‌های کاستیک و زهکشی با آب گرم اجرا می‌شوند، باعث ذوب شدن و جمع شدن لوله‌های جوش قدیمی می‌شوند .
لوله بازکنی فوری در تهران
رفع گرفتگی لوله ناودان پشت بام

اکنون تماس بگیرید – 09190596238
لوله کشی که نشتی آب Combi را بدون شکستن آن تعمیر می کند
رفع گرفتگی توالت

لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی

انداختن دستمال توالت، دستمال مرطوب و دستمال خشک کن به داخل توالت باعث احتقان می شود. جدای از این، نشت پارچه و مواد خارجی به داخل فاضلاب توالت فرنگی باعث گرفتگی توالت می شود.

پارچه توالت، موادی مانند اسباب بازی ها به طور حتم آب نمی ریزد. بلافاصله با سرویس رفع انسداد توالت با ربات تماس بگیرید.

ممکن است مواد خارجی از توالت خارج بشود و به لوله اصلی تخلیه بروند. بنابراین لوله تخلیه اصلی ساختمان گرفتگی دارد. در چنین مواقعی اگر ماده ای که باعث گرفتگی توالت می شود قابل مشاهده باشد می توانید خودتان آن را تهیه کنید.

مخصوصا سیفون es که ته سنگ توالت است گرفتگی می کند. قسمت داخلی سیفون به مرور زمان آهکی می شود و منقبض می شود. دستمال توالت به فضای داخلی کوچک می شود و آهکی می چسبد. در صورتی که سیفون از توالت طبقه زیرین قابل مشاهده باشد، می توان سنگ توالت فرنگی شما را بدون شکستگی با سنگ جدید تعویض کرد.

روش های تضمینی لوله بازکنی توالت

در توالت ها، مانند توالت های ترکی، اغلب در ناحیه es زیر سنگ انسداد وجود دارد. و در کاسه توالت، سیفون یک قطعه جدا نیست بلکه یک کل با سنگ است. در  برخی موارد لازم است سنگ را از هم جدا کنید تا در حین باز کردن کاسه توالت به سنگ آسیبی وارد نشود.

کاسه توالت، به خصوص در قسمت حمام، گرفتگی بیشتری دارد. پدهای انداخته می شود در کاسه توالت ، نوارهای موم، چوب های گوش پاک کن باعث انسداد توالت می شوند. علاوه بر این، کاسه توالت در اثر افتادن مواد حذف کننده بو که به داخل توالت متصل می شوند، مسدود می شود.

سرویس رفع انسداد 24 ساعته با دوربین

ما به عنوان یک شرکت رفع انسداد تهران ، راه حل هایی را برای تخلیه گرفتگی ها بدون شکستن آنها تولید می کنیم و توالت فرنگی را به مدت 10 دقیقه باز می کنیم.

راه حل 100% نشکن برای گرفتگی توالت

سوال: راحت باشید. من به عنوان مستاجر در یک آپارتمان نیم طبقه در باغجیلار زندگی می کنم . از زمانی که به خانه نقل مکان کردم، کاسه توالت و فاضلاب روی زمین دائماً مسدود می شود. همانطور که می دانیم از دستمال توالت استفاده نمی کنیم و چیزی داخل توالت پرتاب نمی شود. در مواردی که گرفتگی کاسه توالت خیلی بد بود، مایع درب بازکن ریختم، باز هم تاثیری نداشت، در چنین شرایطی چه کار می شود، سرویس از کیست؟

پاسخ: با سلام، جایی که لوله فاضلاب گرفتگی ، فاضلاب حمام، سینک، تعمیر خانه، مانند مشکل هزینه های پرکاربرد راه حل 100% برای ربات های رفع گرفتگی دوربین با مانیتورینگ انجام می شود .این دوربین رفع گرفتگی انسداد از لوله پس از فرآیند چه چیزی باعث آن می شود و افراد صاحبان کسب و کار ما چه اتفاقی در اطراف شما می افتد توضیح می دهند مدت زمان کوتاهی در خدمت برای باز کردن انسدادها شماره مشترک 09190596238 به شما توصیه می کنیم تلفن خود را بردارید.

چگونه گرفتگی زهکشی آب باران را حل کنیم؟

سوال: سلام، من در یک آپارتمان دوبلکس زندگی می کنم. 3 ماه از خرید خانه می گذرد. وقتی باران می بارد، آب کمتر از زهکشی تراس می رود   . برای بازکردن درن  از آهن فروشی  سیم خریدم اما بعد از 20 سانتی متر نمی رود. جایی که فیلتر هست شکستم. قطعات بتنی را تمیز کردم. سپس من شلنگ در و آب نگه داشته، آن را کردم قرار مسدود دوباره  . من می خواهم داخل زهکشی با دوربین نگاه شود. ببینید مشکل از کجاست.

پاسخ: ما  می توانید پیدا  علت انسداد تخلیه، حاجی بیگ  ، با دستگاه های تشخیص دوربین بدون شکستن آنها  .  هر آنچه در داخل لوله تخلیه است دقیقاً بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود.  کافی است با شرکت ما تماس بگیرید و یک سابقه خدمات برای نظارت بر هزینه و  خدمات رفع انسداد تخلیه باز کنید .

09190596238 لوله بازکنی تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

2 پاسخ

  1. خسته نباشید برای باز کردن لوله اشپزخانه از شما کمک گرفتم. مشکل بنده رو با فرستادن سرویسکار حل کردید شخصی که اومد حرفه ای و سریع کار رو انجام داد مسئله ای که برای بنده اهمیت داشت، داشتن ماسک بود که شماخوشبختانه رعایت میکنید وممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *