رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-ونک

فهرست مطالب

لوله بازکنی ونک

لوله بازکنی ونک تهران %100 درصد تضمینی با ارسال شبانه روزی لوله بازکن به محل شما
ما در منطقه ونک و حومه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی تضمینی هستیم
لوله بازکنی با بازدید رایگان را در میدان ونک را از شرکت برادران جعفری تجربه نمایید

📞📞   44173983
📞📞   22981856
📞📞    66968120
📞📞   77379673
09198806367 تماس مستقیم

لوله-بازکنی-ونک-تهران
لوله بازکنی ونک تهران

تماس شبانه روزی با لوله بازکنی میدان ونک

به جرات و با افتخار می توان گفت شرکت چاه بازکنی برادران جعفری در محدوده میدان ونک تنها شرکتی می باشد که به صورت شبانه روزی برای حل مشگل چاه بازکنی با تمام سرعت تلاش می کند .
شما برای درخواست لوله بازکنی در میدان ونک چه در ساعات روز و چه در اوقات شب و بی وقت می توانید با ما تماس بگیرید

شماره-تماس-لوله-بازکن-ونک
شماره تماس شرکت لوله بازکنی ونک تهران

چاه بازکن لوله بازکن منطقه ونک

اگر برای باز کردن گرفتگی های لوله فاضلاب خود در منطقه ونک نیاز به لوله بازکن دارید همین الان با شرکت خصوصی ما در این منطقه تماس بگیرید ، ما به شما قول می دهیم کمتر از نیم ساعت لوله بازکن درب منزل شما آماده است .
چاه بازکن با خصوصیت های بسیار زیاد که در ادامه توضیحات به هر یک از موارد به صورت خلاصه وار اشاره خواهیم کرد .
مورد تایید ترین شرکت برای ارائه خدمات چاه بازکنی شرکت رفع گرفتگی ایران می باشد در منطقه شمال شرقی تهران

لوله-بازکنی-تضمینی-ونک
ارائه خدمات چاه بازکنی تضمینی در ونک و محدوده این منطقه

تنها شرکت لوله بازکنی در ونک

مؤسسه خدماتی و آموزشی لوله بازکنی شرکت برادران جعفری در محدوده منطقه ونک تنها مجموعه ای می باشد که با کد اختصادی و با برند شرکتی معتبر ارائه خدمات لوله بازکنی می کند .
شما برای باز کردن تضمینی و هزینه مناسب و سابت لوله بازکنی در این منطقه می توانید با ما تماس بگیرید .

قیمت باز کردن لوله با فنر در ونک

هزینه های باز کردن لوله فاضلاب در ونک چقدر است ؟ آیا تا به امروز برای باز کردن لوله از سرویسکار لوله بازکنی استفاده کرده اید ؟ از نرخ هزینه های لوله بازکنی در منطقه خود خبر دارید ؟ چه مواردی برای افزایش و کاهش هزینه لوله بازکنی تاثیر مثبت و منفی دارد ؟ شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در این منطقه با چه قیمتی لوله بازکنی می کند ؟

نکته ریز و مهم برای پیشگیری از کلاهبرداری لوله بازکن : (( دوستان عزیز هزینه فنر های دستگاه لوله بازکنی یکسان هست و هیچ فنر سه نظامی در لوله بازکنی وجود ندارد ))
اگر تمایل دارید همین الان با هزینه لوله بازکنی با دستگاه فنری و دستگاه تراکم هوا بیشتر مطلع بشوید همین الان با ما تماس بگیرید .

هزینه-لوله-بازکنی-با-فنر-در-ونک
هزینه باز کردن لوله ارزان قیمت با فنر در ونک

فاکتور هایی که در هزینه لوله بازکنی ونک تاثیر دارند

در این بخش به صورت کاملا ساده و منصفانه با مشتری صحبت خواهیم کرد ( لطفا به سوالات و پرسش های مشتری در زمینه قیمت لوله بازکنی توجه نمایید )

سوال لوله بازکن : اگر دستگاه لوله بازکن نبود و خدمات سرویسکار حرفه ای لوله بازکن نبود شما قادر به باز کردن لوله فاضلاب سیمانی بودید
پاسخ مشتری : به هیچ وجه
سوال : آیا شما می توانید به صورت دستی داخل کاسه توالت پر شده از آب لجن لوله بازکنی بکنید
پاسخ : به هیچ قیمتی
سوال : این نکته را می دانید که اگر دستگاه لوله بازکنی نباشد در مواقع گرفتگی لوله با سیمان باید کنده کاری انجام بدهید
پاسخ : بله بسیار دشوار و با هزینه زیادی رو به رو خواهیم شد اگر کنده کاری بکنیم

شرکت لوله بازکنی برادران جعفری با هزینه کاملا منتقی و ارزان هر یک از لوله های گرفته را باز می کند و می توانید نرخ قیمت های لوله بازکنی را از سایت اتحادیه لوله بازکنی پیگیری نمایید .

کامل ترین دلایل انسداد لوله فاضلاب در ونک

در چند بند مختصر و مفید به شما عزیزان توضیح خواهیم داد که چرا لوله فاضلاب شما می گیرد و برای پیشگیری از گرفتگی لوله فاضلاب چه باید کرد 

تک تک دلایلی که باعث گرفتگی می شوند از سه ریشه اصلی تشکیل می شوند که شامل : گرفتگی لوله با چربی ، گرفتگی لوله با افتادن اشیاء و گرفتگی لوله با غیر استاندارد بودن و شکستگی لوله فاضلاب
چربی فاضلابی هم لوله فاضلاب آشپزخانه را منسدد می کند و هم باعث گرفتگی لوله فاضلاب اصلی می شود پس برای جلوگیری از این مشگل بعد از شستشوی چربی حتما چند لیتر آب گرم همراه با نمک را داخل لوله فاضلاب خود بریزید تا از گرفتگی جلوگیری نمایید .

ونک لوله بازکنی تهران 24 ساعته

بعد از گرفتگی لوله برای انتخاب لوله بازکن هیچ عجله ای نکنید ، شما با انتخاب لوله بازکن نابلد هم با هزینه زیادی رو به رو خواهید شد و هم با آسیب هایی که به لوله و محیط منزل خود میرسد رو به رو می شوید .
شما اگر از سایت لوله بازکنی برادران جعفری برای باز کردن لوله فاضلاب خود استفاده کنید از تخفیف 30 درصدی کاملا واقعی و تضمینی استفاده خواهید کرد
به صورت 24 ساعته ما هستیم خدمتتون

اسید لوله بازکن

اسید لوله بازکن برای باز کردن لوله تاثیر دارد ؟ قیمت اسید لوله بازکن در تهران چقدر است ؟ آیا شرکت لوله بازکن برادران جعفری خرید و فروش اسید لوله بازکن را دارد ؟ برای دریافت اسید لوله بازکن به کجا مراجعه باید کرد ؟

از نظر منتقی یک مضوعی را به زور وارد ذهن شما بکنند راحت یاد میگیرید یا به صورت کم کم و با بهترین ترفند ها ؟ اسید لوله بازکن را اگر داخل لوله فاضلاب گرفته بریزید هم احتمال نشتی لوله وجود دارد و هم احتمال باز شدن لوله ، ولی با ریختن اسید لوله بازکن این قول را نمی دهیم که گرفتگی کامل باز شده باشد به احتمال خیلی زیاد رسوبات و جرماهی زیادی داخل لوله فاضلاب شما باقی خواهد ماند و در ادامه ای نه چندان دور دوباره با گرفتگی لوله مواجه خواهید شد .

برای باز کردن لوله در ونک از سرویسکار متخصص استفاده نمایید

شاید شما از دادان هزینه ناچیز به تکنسین لوله بازکن خسیس بازی در بیاورید و به صورت دستی چاه بازکنی بکنید ولی این نکته را بدانید که لوله فاضلابی که شما به صورت دستی باز می کنید تضمینی در نگرفتگی و آسیب ندیدن داخل لوله وجود ندارد .
در بعضی از مواقع افراد تلاش زیادی می کنند و بعد از ناتوانی با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در ونک تماس می گیرند ، بعد از اعزام سرویسکار لوله بازکن با شکستگی لوله و آسیب های محیطی توسط فرد لوله بازکن به مانند شکستگی توالت فرنگی ، کثیف کاری در سینک ظرفشویی ، نشتی لوله توالت فرنگی به کف همسایه پاینی و خیلی از مواردی که باعث آسیب رسیدن می شود .
سروسکار لوله بازکن ونک همیشه آماده است

برترین روش های چاه بازکنی در ونک

برای باز کردن لوله فاضلاب در هر بخشی از منازل نیاز به دستگاه های مجزا هست ، شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در ونک با رعایت نکات بهداشتی کرونا بهترین خدمات راضی کننده را به هموطنان تهرانی ارائه می کند .
معرفی چند دستگاه لوله بازکنی کاربردی :

 • ژنراتور برقی فنر تراش
 • ژنراتور برقی فنر آبی
 • ژنراتور برقی فنر چکشی
 • دستگاه فشار هوا و فشار آب

شما برای باز کردن لوله به صورت تضمینی در هر بخشی از منزل نسبت به گرفتگی از دستگاه های بالا استفاده خواهید کرد . تکنسین های دوره دیده شرکت برادران جعفری %100 تضمینی بدون آسیب سخت ترین گرفتگی های شما را باز می کنند .

فنر تراش ( فنر سه نظام ) چگونه عمل می کند : دستگاه لوله بازکنی با دنده خلاصی توانایی باز کردن هر نوع لوله فاضلابی را دارد ، پس این نکته را در نظر بگیرید که برای باز کردن لوله فاضلاب پر شده از سیمان دنده خلاصی قدرت تراش را ندارد و باید از فنر مخصوص تراش با سه نظام های دور تراش استفاده کنیم .
لوله بازکنی با فنر سه نظام هیچ آسیبی به سیستم لوله کشی نمی رساند

خدماتی که به همراه لوله بازکنی در ونک انجام می شود

 • باز کردن هر نوع لوله فاضلاب با تمیز کردن محیط لوله بازکنی
 • توضیح لوله بازکن به فرد مشتری ( اصلی ترین نکاتی که به پیشگیری از گرفتگی کمک می کند )
 • ارائه فاکتور لوله بازکنی باعث کامل شدن اعتبار و اعطماد مشتریان به شرکت
 • خدمات تعمیر و نصب توالت فرنگی در ونک
 • خدمات نصب و کنده کاری توالت ایرانی در ونک
 • لوله کشی فاضلاب در ونک
 • حفر چاه فاضلاب دستی در ونک
 • تخلیه چاه فاضلاب در ونک تهران از چند نمونه خدمات فاضلابی ما می باشد

شما در منزل خود هر مشکلی که دارید به فاضلاب مرتبط می شود می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در این منطقه تماس بگیرید .

معایب باز نکردن لوله در گذر زمان

مهم : اگر گرفتگی لوله فاضلاب دارید در هر بخشی سریع به باز کردن لوله از طریق دستی یا با تکنسین های لوله بازکن مراجه نمایید زیرا معایب فراوانی به ساختمان و افرادی که در این ساختمان زندگی می کنند دارد .
اگر آب فاضلابی در بخش توالت ایرانی شما جمع شود و بیش از یک روز این آب داخل کاسه توالت شما باقی بماند باعث نشتی به محیط ، بالا زدن بوی بد فاضلابی و انتشار به محل خانه می شود . شما با کمترین هزینه می توانید از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری لوله بازکن دریافت نمایید

لوله بازکن و تخلیه چاه شبانه روزی در ونک

از کجا می دانید لوله فاضلاب گرفتگی دارد یا چاه فاضلاب شما پر شده است ؟
شما برای تخلیه و خالی کردن کامل چاه فاضلاب نیاز به شرکتی معتبر که دارای مجوز رسمی هست و با نرخ های اتحادیه کار می کند دارد . شرکت تخلیه چاه برادران جعفری در ونک و حومه این منطقه خدمات تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب را 24 ساعته بدون کثیف کاری با لوله ماشین های جدید بدون ریختن آب در زمین انجام می دهند .
شماره ماشین تخلیه چاه در ونک را از ما دریافت نمایید 📞📞 09198806367

نصب ، تعمیر ، لوله بازکنی و تغیر محل توالت فرنگی در ونک

صفر تا 100 خدمات مرتبط به توالت فرنگی را در سراسر استان تهران ونک انجام می دهیم
اگر توالت فرنگی شما نیاز به تعمیر و آببندی دارد ، اگر توالت فرنگی شما نیاز به تغییر محل دارد ، اگر نیاز به نصب توالت فرنگی دارید ، اگر می خواهید گرفتگی توالت فرنگی را با بهترین لوله بازکن ها رفع کنیم در هر تایمی از شب و روز می توانید با شرکت همیشه آنلاین لوله بازکنی میدان ونک تماس بگیرید

لوله بازکنی به همراه تشخیص گرفتگی با دوربین در ونک

چرا شرکت لوله بازکنی برادران جعفری مورد تایید سایت گوگل و استفاده کنندگان قرار گرفته است ؟
هر خدماتی نیاز به برنامه ریزی و ارائه خدمات اصولی دارد ، تک تک تکنسین های لوله بازکن شرکت برادران جعفری در سراسر تهران تمامی استاندارد های لوله بازکنی زیر را به صورت تضمینی رعاییت می کنند

 • اولین قدم به موقع بدون بدقولی در محل شما حاضر می شوند
 • برای باز کردن لوله در مرحله اول دوربین فنری را به همراه دستگاه تشخیص وارد لوله کرده و نوع گرفتگی را تشخیص می دهیم
 • به نسبط قطر لوله و نوع گرفتگی از سرفنر های مختلفی استفاده می کنیم
 • لوله بازکنی را با دور تراش معمولی ادامه می دهیم تا هیچ آسیبی به لوله و محیط لوله فاضلاب شما وارد نشود

رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی در ونک

بله امروزه از شرکت برادران جعفری برای لوله بازکنی توالت فرنگی در ونک درخواست بسیاری می شود
توالت فرنگی حساس می باشد و بایستی سرویسکار و تجهیزات سرویسکار به تجهیزات توالت فرنگی هیچ آسیبی نرساند
برای باز کردن توالت فرنگی در ونک با فنر و دستگاه تراکم هوا می توانید با ما تماس بگیرید
لوله بازکنی توالت فرنگی مدل کاتیا ، لوله بازکنی توالت فرنگی مدل ژوپیتر ، لوله بازکنی توالت فرنگی مدل مارانتا ، لوله بازکنی توالت فرنگی مدل یاریس ، پلاتوس ، مگا ، تانیا ، وال هنگ آستر ، الگانت و سایر مدل ها را به صورت تضمینی بدون آسیب باز می کنیم

لوله بازکنی توالت فرنگی دستی بنا به توضیحات تصویری زیر در ونک :

بهترین-روش-لوله-بازکنی-توالت-فرنگی
بهترین روش لوله بازکنی توالت فرنگی با پمپ و دستگاه فنری

چاه بازکنی لوله توالت ایرانی در ونک

برای باز کردن و لوله بازکنی لوله توالت ایرانی در ونک فقط با ما تماس بگیرید
اگر آب فاضلابی از کاسه توالت میزند بالا زمان کمی دارید تا با ما تماس بگیرید در غیر این صورت آب فاضلابی سراسر محیط منزل شما را در پی خواهد گرفت ، اگر مدفوع فاضلاب سراسر کاسه توالت را گرفته نرگان از بین بردین کثیفی و بوی بد نباشید ما با بهترین دستگاه های تراش برای باز کردن گرفتگی  توالت ایرانی تلاش می کنیم

دلیل گرفتگی توالت ایرانی شامل موارد زیر می باشد :

 • افتادن مصالح ساختمانی
 • جمع شدن رسوب در شترگلویی
 • افتادن مدفوع بزرگ و سخت
 • بالا زدن آب چاه توالت
 • رسوب گیری لوله های توالت
 • و ریختر اشیاء از اصلی ترین دلایل گرفتگی تولت ایرانی می باشد

توصیه بهترین دستگاه شرکت برای باز کردن گرفتگی توالت ایرانی : دستگاه فنر موشکی خیلی سریع و 100% تضمینی لوله فاضلاب شما را باز می کند ، بدون نگرانی شبانه روزی برای درخواست لوله بازکن می توانید با ما تماس بگیرید .

سیفون کشیدن چه تاثیری در جلوگیری از گرفتگی توالت ایرانی دارد ؟ کشیدن سیفون هم از گرفتگی توالت فرنگی و هم از گرفتگی توالت ایرانی جلوگیری می کند و از جمع شدن رسوبات بعد از استفاده در شترگلویی و لوله فاضلاب اصلی جلوگیری کرده و تراش می دهد .

لوله بازکن توالت ایرانی در ونک 24 ساعته آنلاین و با 10 نوع فنر با هر متراژی و با بهترین سر فنر ها آماده ارائه خدمات می باشد

باز کردن لوله کفشور حمام در ونک

چرا آب از کفشور حمام حرکت نمی کند و پایین نمی رود ؟ 
آیا لوله کفشور حمام با ریختن موهای اصلاح شده دچار گرفتگی می شود ؟
برای جلوگیری از گرفتگی لوله کفشور حمام چه کاری باید کرد ؟
در نظر داشته باشید که لوله کفشور حمام به نازکی لوله خورتمی تخلیه ماشین لباسشویی می باشد و اگر در ارائه لوله کشی از زانو های زیادی استفاده نمایید در مواقع استفاده زیاد و غیر استاندارد احتمال بالا زدن آب فاضلاب از کفشور حمام وجود دارد .
موی سر بانوان و موهای اصلاح شده بدن از مهم ترین دلیل جمع شدن رسوبات در یک نقطه از لوله کفشور حمام می باشد
اکثر افراد به صورت دستی لوله کفشور حمام را باز می کنند ولی اگر این کار بیشتر ادامه پیدا کند باعث رسوبگیری سراسر لوله فاضلاب شما می شود و بایستی شما با کنده کاری لوله فاضلاب کفشور خود را تعویض نمایید .

لوله بازکنی تضمینی لوله کفشور پارکینگ در ونک

معمولا بعد از بارندگی یا بعد از بالا زدن آب چاه فاضلاب آب فاضلابی از کفشور پارکینگ به دلیل نزدیک بودن به چاه فاضلاب بالا می زند ، برای حل این مشگل کافی است با یک تماس با مشاورین شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا راهنمایی های کاملی را برای رفع مشگل شما ارائه نمایند .
شما برای لوله بازکنی لوله کفشور پارکینگ در ونک می توانید از بهترین و تخصص ترین چاه بازکنان استفاده نمایید

نابود کردن انسداد و بوی بد از لوله کفشو پارکینگ به روش فنر زنی :
اگر انسداد لوله کفشور پارکینگ دارید یا از لوله کفشور پارکینگ شما بوی بسیار نامطالبی بالا می زند می توانید از شرکت ما لوله بازکن درخواست نمایید تا در کوتاه ترین زمان با کمترین هزینه این مشگل را رفع نمایند .
دستگاه لوله بازکنی فنری بهترین روش فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله کفشور پارکینگ می باشد که می توانید از ما درخواست نمایید
هزینه باز کردن لوله کفشور پارکینگ بستگی به متراژ و قطر لوله فاضلاب شما دارد که بعد از بازدید اعلام می شود

لوله بازکنی لوله پشت بام در ونک

برای باز کردن لوله فاضلاب کفشور پشت بام نیازی نیست به شرکت های دیگری تماس بگیرید می توانید از محله خودتان با تماس به لوله بازکنی ونک در کمتر از 5 دقیقه لوله بازکن دریافت نمایید
چاه بازکنی لوله پشت بام با هر متراژی
چاه بازکنی تضمینی لوله پشت بام بدون آسیب
همین الان با مشاورین شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید

دلیل انتخاب شرکت برادران جعفری در ونک

واقعا چرا برای باز کردن لوله از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری باید استفاده کنیم ؟
عزیزانی که هم اکنون در حال مطالعه و بازدید از سایت لوله بازکنی ونک هستید ما تنها شرکتی هستیم که در منطقه ونک بدون واسطه و دلال کاری لوله بازکنی می کنیم . نرخ هزینه های چاه بازکنی ما پایین تر از همکاران می باشد ، در هر تایمی برای باز کردن لوله می توانید از این شرکت درخواست لوله بازکن نمایید ، بدون نگرانی این شرکت تمامی مسعولیت های ارائه خدمات را به گردن می گیرد .

حفر چاه فاضلاب به همراه لایروبی چاه فاضلاب در ونک

هم چاه فاضلاب حفر می کنیم به صورت دستی و هم چاه فاضلابی که کهنه شده و توان مکش را ندارد را ترمیم و لایروبی می کنیم تا دوباره جان بگیرید و به شما چندین سال کار بدهد
پس برای حفر چاه فاضلاب ونک ، حفر چاه آب ونک ، لایروبی چاه فاضلاب ونک ، ترمیم چاه ریزشی در ونک و خدمات کول گذاری و غیره در ونک می توانید با شرکت ما به صورت تمام وقت تماس گرفته و استعلام قیمت یا درخواست مقنی چاه کن ونک نمایید .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

13 پاسخ

 1. سلام روزتون بخیر چند روز پیش از خدمات شما استفاده کردیم می خواستم تشکر کنم چون به جایی رسید که فکر می کردیم باید کف آشپزخانه رو بکنیم تا سیمان سفت شده �خل لوله را از بین ببریم و لوله را عوض کنیم که هزینه خیلی زیادی داشت وقتی با شما تماس گرفتیم اول فکر می‌کردیم شما هم میتونید باز کنید ولی واقعاً همان طور که می گفتید سرویس کارتون خیلی با تجربه بود و فقط با فنر زدن لوله رو برامون باز کردند و سیمان را از بین بردن واقعا دستتون درد نکنه کارتون خیلی درسته خدا خیرتون بده

  1. سلام شما لطف دارین ممنون از شرکت لوله باز کنید برادران جعفری با بیش از ۲۰۰۰ سرویس کار لوله بازکن آماده ارائه خدمات چاه بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب و انواع گرفتگی لوله بازکنی میباشد برای تخلیه چاه ۷۴۷ در سراسر استان تهران در سراسر استان کرج می توانید با این شرکت تماس بگیرید

 2. جناب ما ۱ توالت فرنگی خریدیم که نمیتونیم نصبش کنیم شما میتونید هم لوله کشی شده انجام بدین هم نصبش کنید شما میدونید چجوری نصب میشه

 3. سلام و خسته نباشید در شرکت پرتلاش برادران جعفری یه سوال داشتم از خدمتتون که ما یه چاه خیلی قدیمی داریم تقریبا برا سال ۷۰ و ۸۰ اینا هستش بعد الان میخوایم تعمیرش کنیم سوالم این بود که تعمیر و نوسازی و فاضلاب ای از چه قسمت هایی انجام می شود

 4. سلام منزل ما در طبقه اول قرار داره ولی فاضلاب ما متصل به اگو و شبکه فاضلاب هست با اینحال زمان بارندگی بوی فاضلاب در حمام میاد از چی میتونه باشه؟

 5. ما یک فرنگی داریم دیروز گرفته بود بی دلیل یهو زد بالا یک لوله بازکن از محل آوردیم نتونست باز کنع گفت باید فرنگی بلند شود
  ینی چی فرنگی باید بلند شود؟

  1. اگر کف در انتهای لوله ورودی گیر کرده است، آن را با یک میله یا چوب کنار بزنید. لایه کف زباله جامدی است که در بالای تانک سپتیک ایجاد می شود. از یک تکه چوب یا فلز بلند و جامد استفاده کنید و از آن برای حرکت دادن کف به پایین یا کنار لوله ورودی استفاده کنید. تا جایی که می توانید به فشار دادن کف از اطراف لوله ادامه دهید تا بتواند مخزن شما را پر کند. [3]
   همیشه در حین کار در سپتیک تانک خود دستکش بپوشید تا هیچ گونه باکتری یا ضایعاتی روی دستان خود وارد نکنید.
   اگر پس از فشار دادن به اطراف کف، آب شروع به خارج شدن از لوله کرد، پس گرفتگی را از بین برده اید.

 6. سلام هزاران بار ازتون ممنونم بخاطر کاری که امروز برام انجام دادین
  پلاک طلارو خیلی حرفه ای بعد از یک روز از سرویس بهداشتی درآوردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *