رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-در-سهروردی

فهرست مطالب

لوله بازکنی سهروردی

اگر ساکن سهروردی هستید پس بهتر است بدانید این مطالب برای شما عزیزان است. مشکلات فراوانی در منازل یا ادارات ممکن است رخ دهد که هر کدام برای این که بر طرف شوند نیاز به شرکت های لوله بازکنی داشته باشند. شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که شرکت های لوله بازکنی تنها برای رفع گرفتگی لوله ها است. اما لازم است بدانید شرکت های لوله بازکنی خدمات بسیار متنوعی را به عموم مردم ارائه خواهند کرد. یکی از شرکت هایی که همواره در زمینه های مختلف در حال فعالیت است و مشکلات مرتبط با حوزه کاری شرکت های لوله بازکنی را انجام می دهد، لوله بازکنی سهروردی است. در این مطلب سعی داریم تا شما را بیشتر با خدمات لوله بازکنی سهروردی تهران آشنا کنیم. پس تا پایان ما را همراهی کنید.

لوله-بازکنی-سهروردی
لوله بازکنی سهروردی

خدمات لوله بازکنی سهروردی

اگر بخواهیم از خدمات لوله بازکنی سهروردی صحبت کنیم باید صفحات بسیار زیادی را پر کنیم. اما در میان خدمات مختلفی که این شرکت دارد موارد زیر در فهرست مهمترین های آن قرار گرفته است:

 • بر طرف کردن گرفتگی چاه فاضلاب
 • بر طریف کردن نشتی لوله های شکسته و ترک خورده
 • رفع گرفتگی چاه حمام
 • تخلیه چاه
 • درآوردن اشیای افتاده در فاضلاب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع نم
 • رفع گرفتگی لوله رستوران ها، ادارات، شرکت ها و منازل مسکونی
 • رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی
 • عوض کردن کاسه سرویس فرنگی و ایرانی
 • ترمیم ریزش چاه، مقاوم کردن چاه و اضافه کردن متراژ چاه های قدیمی
 • باز کردن لوله فاضلاب با کمک وسایل و تجهیزات بروز و جدید

ویژگی های لوله بازکنی سهروردی

خوشبختانه شرکت لوله بازکنی سهروردی دارای ویژگی های بسیار زیادی است که هر کدام از آن ها می تواند باعث شود همشهریان تهرانی این شرکت را برای انجام خدمات مورد نیاز انتخاب کنند. موارد زیر تنها بخشی از ویژگی های لوله بازکنی سهروردی هستند:

 • سرویس دهی با قیمت مقرون به صرفه
 • سرعت در انجام خدمات
 • اعزام کردن سرویس کار مربوطه ماهر خیلی فوری
 • خدمات تشخیص مکان چاه
 • اجرای خدمات به صورت کاملا تضمینی
 • تشخیص فوری محل ترکیدگی لوله
 • انجام کار با حداقل کثیف کاری
 • انجام خدمات به صورت 24 ساعته

از کجا بفهمیم لوله ها دچار گرفتگی شده اند؟

زمانی که لوله ها با مشکل گرفتگی مواجه می شوند بدون شک علائمی را از خود نشان می دهند. در صورتی که هر کدام از موارد زیر را مشاهده کردید بدون وقفه با لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید.

 • خروج دیر هنگام آب
 • تجمع آب داخل کاسه توالت ایرانی یا فرنگی
 • بالا آمدن آب سرویس بهداشتی
 • عدم تخلیه فاضلاب روشوئی و سینک ظرفشوئی
 • احساس بوی بد فاضلاب و پیچیدن این بو در ساختمان

در صورت گرفتگی لوله چه کنیم؟

اگر مواردی را که بیان کردیم، مشاهده کردید باید اول از مواد لوله بازکن که در بازار هم ارائه می شود با رعایت نکات لازم استفاده کنید. این مواد می توانند که مو، چربی و دیگر موادی از این دسته را حذف کنند و مشکلات را بر طرف کنند. البته باید به این نکته توجه کنید که تحت هیچ شرایطی از اسید استفاده نکنید.

اگر از طریق این مواد هم نتوانستید لوله را باز کنید پس در این صورت اید با یک لوله باز کنی معتبر تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت به محل اعزام شوند. این افراد با مهارتی که دارند می توانند با کمک دستگاه لوله بازکنی مشکل گرفتگی لوله ها را بر طرف کنند.

دستگاه لوله باز کنی چیست ؟

تمام شرکت های لوله بازکنی پیش از این که دستگاه لوله بازکنی به بازار روانه شود از فنر استفاده می کردند و این فنرها از یک دریل  برخوردار بودند. این فنر لوله باز کنی را به سر دریل متصل می کردند و با این روش تلاش می کردند که گرفتگی لوله را از بین ببرند. فنرهای مورد استفاده محفظه ای برای دور کردن خطر نداشتند و شاید مقداری کار با آن ها برای سرویس کاران خطرناک بود. زمانی که از این فنرها استفاده می شد این احتمال می رفت که فنر به اطراف برخورد داشته باشد و مشکلاتی را به وجود آورد.

بعد از این که دستگاه های لوله بازکنی به بازار کار وارد شدند خوشبختانه این خطر هم از بین رفت. دستگاه های لوله بازکنی شیوه کار سختی را ندارند و خطر کسی را تهدید نخواهد کرد. این دستگاه ها از فنر و موتور برای کار کردن استفاده می کنند. موتور با کمک نیرویی که به فنر وارد می کند موجب حرکت فنر خواهد شد و فنر هم به وسیله نیرویی که به آن وارد آمده است گرفتگی لوله ها را می تواند باز کند.  فنر به سبب خاصیت انعطاف پذیری که برخوردار است، در این دستگاه  استفاده می شود. لوله بازکنی سهروردی برای رفع مشکلات لوله ها از بهترین دستگاه ها و تجهیزات بهره می گیرد و در زمان بسیار کمی گرفتگی لوله ها را به صورت کامل حفظ می کند. با این وجود دیگر نیاز نیست که نگرانی از بابت مشکل به وجود آمده در منزل یا محل کار خود داشته باشید.

دستگاه-لوله-بازکنی-چیست
دستگاه لوله بازکنی چیست

مراحل باز کردن لوله

برای اینکه باز کردن لوله منزل شما انجام شود، لازم است تا موارد زیر انجام شود:

 1. اول باید با لوله بازکنی سهروردی تماس حاصل کنید و مشکل پیش آمده را مطرح نمایید.
 2. پس از این که درخواست خود را به ثبت رساندید نیروهای لوله بازکنی سهروردی به آدرسی که اعلام کردید اعزام خواهند شد.
 3. بعد از بررسی کردن مشکل، کار را شروع می کنند.
 4. مدت کوتاهی زمان لازم است تا کار آن ها تمام شود.
 5. بعد از باز کردن گرفتگی محل تمیز خواهد شد.

انواع فنرهای لوله بازکنی

فنرهای لوله باز کنی تنها در یک دسته قرار ندارند و تنوع بالایی را می توان در میان ها پیدا کرد. با در نظر گرفتن این که مشکل لوله چیست باید یکی  از آن ها را انتخاب کرد و مورد استفاده قرار داد. این فنر ها کاربردهای متعددی دارند که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهیم شد.

 • فنر کوزه ای: از این فنر برای حذف رسوباتی که درون لوله قرار دارد استفاده می شود.
 • فنر سر نیزه ای: به جهت پایین بردن اجسام سفت و سخت از آن استفاده می کنند.
 • فنر سر تیز و چاقوئی: از این نوع فنر به جهت تکه کردن پارچه بهره می گیرند.
 • فنر برسی: برای از بین بردن و پاک کردن چربی ها از این فنر استفاده خواهد شد.
 • فنر الماسی: برای ریز کردن سنگ در لوله ها از فنر الماسی استفاده می نمایند.
انواع-فنر-لوله-بازکنی
انواع فنر لوله بازکنی

ویژگی های بارز دستگاه لوله بازکنی

 لوله باز کنی سهروردی با در نظر گرفتن این که مدت هاست در این زمینه سابقه کار طولانی مدت دارد با دانش روز دنیا و استفاده از بهترین وسایل توانسته به مردم کمک کند. این لوله بازکنی  مزایای دستگاه لوله باز کن را به خوبی می شناسد و اقدام به تهیه این دستگاه کرده است. در صورتی که منزل شما با مشکل گرفتگی لوله مواجه شد سرویس کاران این شرکت خود را به شما خواهند رساند و از این دستگاه استفاده برای رفع مشکلات به وجود آمده بهره استفاده می کند. از مزایایی که این دستگاه دارد باید موارد زیر را برشمرد:

 1. بسیار سبک بوده و به نیروی کار زیادی احتیاج ندارد.
 2. برق خود را برق شهری تامین می کند.
 3. حتی عمقی ترین گرفتگی ها را می تواند به راحتی باز کند.
 4. گرفتگی های سخت را از بین خواهد برد.
 5. این دستگاه برای تمام لوله ها از سر فنر مخصوص استفاده می کند.
 6. دارای یک فنر بلند است و سبب شده تا حتی اگر لوله های بلند با گرفتگی مواجه شوند به راحتی بتوان آن ها را باز کرد.
 7. این دستگاه بزرگ نیست و به آسانی می توان آن را حمل کرد.
 8. دارای محفظه ای اختصاصی برای جمع آوری و نگهداری است.
 9. در انجام کار سرعت زیادی دارد و زمان زیادی برای رفع گرفتگی لوله نیاز ندارد.

شیوه کار با دستگاه لوله باز کنی

اول باید دستگاه را به برق وصل کرد. سپس سر فنر مناسب را انتخاب کنید و به دستگاه وصل کنید. خیلی آرام فنر دستگاه لوله بازکنی را از محفظه اختصاصی که روی دستگاه قرار دارد بیرون آورید.  فنر را داخل آن لوله فاضلابی که دچار گرفتگی است کنید. باید فنر را به صورت متوالی داخل لوله فاضلاب کرده تا سر فنر به مکانی که گرفتگی دارد برخورد کند.

 هنگامی که به محل مورد نظر برسد باید دستگاه را روشن نمایید تا موتور دستگاه لوله بازکنی حرکت را آغاز کند. سپس فنر گرفتگی هایی که داخل لوله است را باز خواهد کرد. به این نکته توجه داشته باشید که در کار خود باید آرامش را حفظ کنید و با دقت بسیار بالایی کار خود را به انجام دهید. چند کلید روی دستگاه لوله بازکنی قرار دارد. باید از کلیدهای چپ گرد و راست گرد برای جهت یابی دستگاه لوله باز کنی استفاده کرد. بعد از اتمام کار  فنر را از لوله خارج کنید و در محفظه ای که به آن تعلق دارد قرار دهید.

شیوه-کار-با-دستگاه-لوله-بازکنی
شیوه کار با دستگاه لوله بازکنی در سهروردی

لوله بازکنی تضمینی در سهروردی تهران

لوله بازکنی تضمینی به چه معنا است؟ اگر بخواهیم به صورت کامل آن را تشریح نماییم که ضمانت لوله بازکنی چه چیزهایی است؟ بهتر است بدانید که تضمینی بودن لوله بازکنی به این معنی است که دوباره در قسمت آسیب دیده مشکلی به وجود نخواهد آمد. لوله بازکنی تضمینی به معنای آن است که نیروهای آن کار خود را به صورت حرفه ای انجام خواهند داد و به نیروهای خود اطمینان دارد. نیروها می دانند که باید چگونه کار را انجام  دهند تا مشتریان راضی باشند. اگر به دنبال یک لوله بازکنی مطمئن و تضمینی در سهروردی هستید، پس همین الان با لوله بازکنی سهروردی تماس حاصل نمایید.

ضمانت باز کردن تمام لوله‌ های منازل، ادارات و محل کار شما را لوله بازکنی سهروردی بر عهده می ‌گیرد. این شرکت با دارا بودن تعمیرکاران و سرویس کاران حرفه ‌ای و مجهزترین وسایل برای این کار می تواند هر نوع  گرفتگی را رفع کند. سرویس کاران لوله بازکنی سهروردی از تمام شیوه های که باید در رفع مشکل مورد استفاده قرار دهند استفاده می کنند تا بتوانند مشکلات لوله را رفع کنند. ضمانت کار این شرکت پس از کار مشخص خواهد شد؛  زیرا بعد از بر‌طرف شدن مشکل آن را رها نمی کنند بلکه حتما آن را تست خواهند کرد.

آیا فنر زنی لوله فاضلاب کثیف کاری دارد؟

با قاطعیت به این سوال جواب می دهیم، خیر به هیچ عنوان فنر زنی لوله محیط منزل یا کار شما را کثیف نمی کند. این روها به دلیل جدید شدن دستگاه های مورد استفاده در عرصه باز شدن لوله فاضلاب، کثیف کاری هایی که پیش از این به بار میآمد به حداقل رسیده است. لوله بازکنی سهروردی در طول مدت فعالیت خود همواره تلاش می کند که تمیزی و نظافت محیط را در بالاترین سطح ممکن رعایت نماید تا هیچ گونه  کثیف کاری و آلودگی در محیط صورت نگیرد.

 بنابراین برای تمیزی منزل یا اداره خود اصلا نگران نشوید و رفع گرفتگی لوله را به تعویق نیندازید. پس از این که کارها تمام شد در صورتی که کمی کثیفی اتفاق افتد نیروهای لوله بازکنی سهروردی محیط را به صورت کامل تمیز می کنند و مانند لحظات اول به شما تحویل خواهند داد.

لوله بازکنی سریع برای درآوردن تلفن همراه از چاه دستشوئی در سهروردی

امروزه تلفن همراه نقش بسیار مهمی در زندگی ما انسان ها دارد. به غیر از  این که دستگاه دارای  قیمت زیادی است، اطلاعات و داده های مهمی را هم در خود جای می دهد و برای همه افراد بسیار مهم  است که به این اطلاعات دسترسی کافی را داشته باشند. این اطلاعات میتواند حتی در شماره هایی باشد که در تلفن وجود دارند و اگر این اطلاعات در اختیار کاربران قرار نگیرد دچار مشکل خواهند شد.

ممکن است گاهی پیش آید که تلفن همراه به داخل چاه دستشوئی بیفتد و سبب نگرانی شود؛ اما بهتر است اصلا نگران در آوردن تلفن همراه خود نباشید فقط لازم است پشت سر خود آب خالی نکنید. آب خالی کردن موجب می شود که تلفن همراه دورتر برود و کار را برای سرویس کاران سخت کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با لوله بازکنی سهروردی تمام بگیرید. این لوله بازکنی متخصصان خود را برای دراوردن تلفن همراه شما به محل اعزام خواهد کرد.

شرکت لوله بازکنی برای لایروبی چاه فاضلاب در سهروردی تهران

شاید بهتر باشد ابتدا کمی با مفهوم لایروبی چاه آشنا شوید. در آوردن کردن خاک، سنگ و مواردی از این قبیل که موچب گرفتگی چاه می شوند را لایروبی چاه می گویند. زمانی باید لایروبی انجام  شود که چاه پر شده باشد و مانند سابق توان نداشته باشد. به وجود آمدن این مشکل به خاطر تجمع مو، و زباله های بسیار زیادی است که به دیواره چاه خواهد چسبید. در این خصوص باید تعمیرکاران و سرویس کاران ماهر و مجرب لوله بازکنی سهروردی  اقدام به لایروبی چاه کنند. پس از این که این اقدام صورت گرفت همه چیز مانند روز اول خواهد شد.

لوله بازکنی فوری در سهروردی

رسیدن سریع و فوری سرویس کاران و نیروهای لوله بازکنی امری ضروری و مهم تلقی خواهد شد. پس اگر شما هم با مشکل گرفتگی لوله، ترکیدگی لوله، گرفتگی لوله توالت و… روبرو شدید با لوله بازکنی سهروردی تماس حاصل کنید. نیروها و سرویس کاران این لوله بازکنی در مدت بسیار کمی خود را به محل خواهند رساند. با توجه به این سریع بودن و سرعت عمل مشکل منزل یا محل کار شما در کمترین زمان ممکن رفع خواهد شد.

نحوه ثبت سفارش خدمات

برای درخواست تعمیرکار باید با لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید. بعد از اینکه مشکل خود را به کارشناسان و مشاوران شرکت در میان گذاشتید، همه کارها از ثبت سفارش تا فرستادن تعمیرکاران ظرف مدت بسیار کمی صورت می پذیرد. زمانی که با این مجموعه تماس می گیرد مشکل را به صورت دقیق بیان کنید و آدرس را به صورت واضح به ثبت برسانید.

نحوه-ثبت-سفارش-لوله-بازکنی-در-سهروردی
نحوه ثبت سفارش برای لوله بازکنی محدوده سهروردی

ساعات کاری شرکت لوله بازکنی سهروردی

این شرکت در جهت آرامش عزیزان تهرانی به خصوص افرادی که در سهروردی زندگی می کنند، فعالیت خود را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی انجام خواهد داد. پس بدون این که نگران چیزی باشید در هر ساعت از شبانه روز که با مشکلاتی در زمینه گرفتگی لوله ها و خدماتی که مرتبط با است روبرو شدید فقط کافی است با لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید. این شرکت در تمام روزهای هفته و ایام تعطیل سال آماده است تا پاسخگوی نیازهای شما همشهریان تهرانی باشد.

رفع نم و بوی فاضلاب

بهتر است بدانید که یکی از عوامل ایجاد نم زدگی و بوی مانده آب و فاضلاب، به وجود آمدن گرفتگی در لوله های فاضلاب است. گرفتگی ها امکان دارد در حمام، آشپزخانه و دستشوئی اتفاق افتاده باشد. اگر شما هم در سهروردی ساکن هستید و  با بوی بد نم مواجه هستید در اولین فرصت با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر اعزام نیرو به آدرس خود ثبت کنید.

اسید برای لوله باز کنی

اسید باعث می شود اتصالات لوله و چسب های آن از بین برود. ریختن اسید در لوله ها سبب خواهد شد تا فاضلاب دچار نشتی شود و اوضاع را خیلی بدتر از قبل کند. بهترین شیوه برای باز کردن لوله ها استفاده از فنر است. برای باز کردن لوله هایی که دچار گرفتگی شده اند می توانید با لوله باز کنی سهروردی در تهران تماس حاصل کنید.

آیا فنر منجر به شکستگی کاسه توالت فرنگی و ایرانی نمی شود؟

فنرهای دستگاه لوله بازکنی از آلیاژی مناسب برخوردار هستند و به صورت کامل دارای انعطاف می باشند. همین انعطاف سبب خواهد شد تا هیچ گونه آسیبی به کاسه توالت نرسد. اگر با فنر به کاسه های توالت و از این دسته اشیایی که شکننده هستند آسیب وارد شود هیچ کدام از شرکت های لوله بازکنی حاضر نیستند  از آن ها استفاده کنند. بنابراین با خیالی راحت و بدون نگرانی در صورت بروز مشکل می توانید با شرکت های لوله باز کنی سهروردی تماس بگیرید.

لوله-بازکنی-سهروردی-بدون-شکستگی
لوله بازکنی در سهروردی بدون شکستگی

لوله بازکنی در سهروردی برای ایام تعطیل

خدمات لوله بازکنی سهروردی در تمام ایام هفته فعالیت خود را برای انجام خدمان به همشهریان عزیز انجام می دهد. در طی ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد. در صورتی که در ایام تعطیل با مشکل گرفتگی لوله ها روبرو شدید می توانید با لوله باز کنی سهروردی ارتباط بگیرید.

انجام سریع خدمات لوله بازکنی در سهروردی

بعد از اینکه ثبت سفارش خود را انجام دادید، طی کمتر از نیم ساعت نیروها و تکنسین های لوله باز کنی سهروردی در محل حاضر خواهند شد و کار خدمت رسانی را شروع می کنند. این سرعت انجام خدمات است که سبب شده مشتریان از این لوله بازکنی همیشه راضی باشند.

لوله بازکنی شبانه روزی در سهروردی

لوله بازکنی سهروردی در هر ساعتی از شبانه روز نیروهای خود را آماده کرده است که به کار مشتریان رسیدگی کند و خدمات خود را به آن ها ارائه نماید.خدمات  لوله بازکنی سهروردی به شکل 24 ساعته آماده  پاسخگوئی به شهروندانی است که در منطقه سهروردی زندگی می کنند.

سرویس کاران لوله بازکنی سهروردی

تمام متخصصان و نیروهای این شرکت از مهارت های فنی لازم برخوردار هستند. همچنین این شرکت همیشه، در انتخاب سرویس کاران به اخلاق، آداب مشتری مداری و عدم سوء پیشینه نیروها توجه می کند خوشبختانه تا کنون همه مشتریان از برخورد نیروهای این شرکت راضی بوده اند. سرویس کاران و تکنسین های شرکت لوله بازکنی سهروردی از سابقه طولانی مدت در عرصه لوله باز کنی، لایروبی چاه، شکستگی لوله، حفر چاه، مشخص کردن محل درست ترکیدگی لوله، باز کردن رسوب و جرم لوله های آشپزخانه  و… برخوردار هستند. این افراد در مدت زمان کوتاهی خود را به محل ثبت شده توسط مشتری خواهند رساند و تمام مشکل را حل خواهند کرد. تمام این افراد آموزش های لازم را دیده اند و کلیه دوره های مربوطه را پشت سر گذاشته اند.

مدت زمان باز کردن لوله

شاید برای شما سوال پیش آید که باز کردن لوله چقدر زمان لازم دارد؟ زمان لازم برای باز کردن لوله به شدت گرفتگی و نوع گرفتگی آن بستگی دارد. علاوه بر این نوع دستگاهی که می خواهند با کمک آن لوله را باز کنند بسیار مهم است. همه این عوامل دست به دست هم می دهند تا در زمان بندی اثر گذار باشند. اما به صورت متداول کمترین زمان برای رفع کامل گرفتگی لوله فاضلاب به کمک  دستگاه لوله باز کنی تقریبا 5 دقیقه است.

مدت-زمان-باز-کردن-لوله-در-سهروردی
مدت زمان باز کردن لوله گرفتگی در سهروردی

زمان رسیدن لوله بازکن به محل

تکنسین های لوله بازکنی سهروردی بعد از این که مشتریان تماس می گیرند و درخواست خود را به ثبت می رسانند به محل اعزام خواهند شد. این افراد در مدت نیم ساعت یا کمتر خود را به محلی که مشتریان اعلام کرده اند،  خواهند رساند و کارهای لازم را انجام خواهند داد.

لوله بازکنی ارزان قیمت در محله سهروردی

لوله بازکنی سهروردی کلیه تعرفه های خود را بر اساس تعرفه های اعلام شده از سوی  اتحادیه به مشتریان ارائه خواهد کرد. این لوله بازکنی در طی  تمام سال های فعالیت خود همواره انصاف را سر لوحه کارهای خود قرار داده و چیز اضافه تر از آن چه که اتحادیه اعلام می کند از مشتریان نخواهد گرفت. از این رو مشتریان شرکت لوله بازکنی سهروردی را به دیگران که مشکل گرفتگی لوله منزل را دارند یا با هر مشکلی در زمینه کاری شرکت های لوله بازکنی است روبرو می شوند، پیشنهاد می دهند.

رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در سهروردی

لازم است بدانید که این گرفتگی را باید سخت ترین نوع گرفتگی کفشورها دانست. در این لوله ها که در پارکینگ یا حیاط قرار می گیرند بیشترین گرفتگی به وسیله ماسه، سیمان، قیر و مواد ساختمانی رخ می دهد. برای رفع این  گرفتگی هنگامی می توانید از تلمبه های دستی بهره بگیرید که آشغال و یا موادی ریز همچون سنگ ریزه ها سبب گرفتگی آن شده باشند. در غیر این صورت با تلمبه دستی شما نمی تواند مشکل را حل کنید.

اما  کاری که در این زمان باید آن را انجام دهید این است که با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس حاصل کنید. این شرکت معتبر آماده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای خود را اعزام کند تا به وسیله دستگاه هایی که دارند مشکل را حل کنند.

رفع-گرفتگی-کفشور-پارکینگ-در-سهروردی
رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در سهروردی

هزینه رفع گرفتگی کفشور پارکینگ

در صورتی که از بابت پرداخت قیمت برطرف شدن گرفتگی کفشور ناراحت هستید لازم است به شما بگوییم که تمامی هزینه هایی که از لوله بازکنی سهروردی از مشتریان دریافت می کند، طبق نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود. پس به خاطر نگرانی از گران قیمت بودن هزینه ها، رفع مشکل خود را به عقب نیندازید.

رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در وضعیت کرونائی در سهروردی

در صورتی که با در نظر گرفتن شرایط کرونایی که در جامعه حاکم است به این فکر هستید که ممکن است سلامتی خود و خانواده با اعزام نیرو به خطر افتد و به این دلیل با لوله بازکنی تماس نمی گیرد پس به این نکته توجه داشته باشید که لوله بازکنی سهروردی به صورت دائم از تعمیر کاران . سرویس کاران تست کرونا را دریافت می کند و تمام آن ها از کارت واکسن برخوردار هستند. این نیروها در زمان حضور در آدرس  از ماسک و دستکش هم استفاده خواهند کرد.

لوله بازکنی با ارائه فاکتور برای رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در سهروردی

گاهی شرکت ها برای این که بتوانند از پشتیبانی های مالی استفاده کنند، نیاز دارند که برای تمام خدماتی که برای شرکت انجام خواهد گرفت فاکتور ارائه دهند. در صورتی که اداره یا شرکت شما به خدمات لوله بازکنی نیاز دارد و در فکر این هستید که کدام لوله بازکنی خدمات خود را با فاکتور ارائه خواهد داد، پس روی لوله بازکنی سهروردی حساب بازکنید.

رفع گرفتگی کفشور پارکینگ تضمینی در محدوده سهروردی

شاید برخی از افراد بارهای برای رفع گرفتگی کفشور به شرکت های مختلف مراجعه کرده باشند اما مشکل آن ها حل نشده باشد. اگر شما از این افراد هستید و الان به دنبال یک لوله بازکنی مطمئن هستید همین حالا با لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید. این شرکت تمام کارها و خدماتی که سرویس کاران شرکت انجام می دهند را تضمین خواهد کرد. اگر مشکل کفشور حل نشد یا بعد از زمان کوتاهی دوباره گرفتگی ها خود را نشان داد، مطمئن باشید همه هزینه ای که پرداخت کرده اید به شما باز گردانده خواهد شد.

رفع-گرفتگی-کفشور-پارکینگ-در-محدوده-سهروردی
رفع گرفتگی کفشور پارکینگ در محدوده سهروردی

افتادن حلقه طلا در چاه توالت

توصیه ای که به شما می کنیم این است که هر زمانی حس کردید حلقه ای که استفاده می کنید از دست شما گشاده شده است آن را به هیچ وجه مورد استفاده قرار ندهید و گرنه این احتمال وجود دارد که در زمانی که از دستشوئی استفاده می کنید داخل چاه توالت انداخته شود. همانطور که می دانید افتادن انگشتر و حلقه طلا داخل چاه توالت اصلا خوب نیست و انسان را نگران می کند. به هر حال حلقه یکی از مهمترین هدایایی است که انسان در طول زندگی دریافت می کند و در قبال آن تعهد دارید. در این مواقع آب خالی نکنید سیفون را هم نکشید. در صورتی که خود شما نمی توانید برای بیرون آوردن آن کاری را انجام دهید، پس لطفا با شرکت لوله بازکنی سهروردی تماس بگیرید تا نیروهای ماهر خود را به کمک شما بفرستد.

برای دراوردن طلا از لوله فاضلاب چه کاری انجام دهیم؟

ما به شما پیشنهاد می دهیم که در صورتی که تجربه ای را در این عرصه ندارید، پس لطفا هیچ نوع کاری را انجام ندهید. تنها با یک لوله بازکنی معتبر تماس بگیرید و منتظر بمانید تا خود را به شما برسانند. اگر مصمم هستید که خودتان به میدان وارد شوید و مبلغی برای این خدمات هزینه نکنید لطفا موارد زیر را دقت کنید.

 • در صورتی که قصد دارید با دست طلا را بیرون آورید حتما از یک دستکش مهم استفاده کنید.
 • با کمک آویزهای لباسی که در هر منزلی وجود دارد یک قلاب تهیه کنید و از طریق آن کمک آن شی افتاده در لوله را بیرون آورید.
 • اگر گیرهایی که مخصوص فاضلاب هستند را دارید پس می توانید از آن ها استفاده کنید.

از کجا بفهمیم طلا هنوز در چاه توالت است؟

مطمئن باشید اگر آب درون چاه ریخته نشود یا کسی پس از شما از توالت استفاده نکرده باشد، طلا هنوز داخل چاه دستشویی مانده است. دقت داشته باشید تنها صرف این که کسی فقط از دستشویی استفاده نکند کافی نیست، گاهی اوقات در برخی منازل و ادارات مسیرهای فاضلاب حمام، آشپزخانه و.. یکی است. اگر حتی آب این قسمت ها هم باز باشد این احتمال وجود دارد که شی مورد نظر را نتوانید به راحتی پیدا کنید.

دراوردن فوری طلا و جواهر از دستشویی در سهروردی تهران

اگر اشیای گران قیمت شما مانند طلا و جواهر، داخل چاه توالت افتاده است، پس به شما پیشنهاد می کنیم که هیچ اقدامی به جز تماس گرفتن با لوله بازکنی سهروردی انجام ندهید. این نیروها در کمترین زمان خود را به آدرسی که داده اید، می رسانند و فوری وسیله مورد نظر را بیرون خواهند آورد.

پس از بیرون آوردن طلا از چاه توالت باید چه کاری انجام دهیم؟

همان طور که می دانید چاه توالت بسیار کثیف است و باید حتما وسیله ای که از آن بیرون می آورید را به خوبی مورد شستشو قرار دهید. اول با آب سرد طلای خود را تمیز بشویید. برای این کار حتما از مواد ضد عفونی کننده استفاده کنید. می توانید با یک برس کوچک یا مسواکی که دیگر از ان استفاده نمی کنید روی طلای خود بکشید تا اگر چیزی لا به لای ان است خارج شود. پس از این کار حتما با الکل و دیگر مواد ضد عفونی کننده طلا را تمیز کنید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با جوش شیرین و سرکه

در برخی از موارد لازم نیست که برای رفع مشکل حتما با لوله بازکنی تماس بگیری بلکه روش های سریع و فور یهم می تواند مشکل شما را حل کند. برای این که مشکل گرفتگی توالت فرنگی را حل کنید می توانید از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. این شیوه را ساده است اما بسیار کاربردی خواهد بود. به  جهت این که گرفتگی توالت که از طریق دستمال، مدفوع و.. رخ داده است را رفع نمایید. 1 استکان یا نصف استکان جوش شیرین را داخل لوله توالت فرنگی بریزید. سپس 2 یا 3 لیوان سرکه سفید را پس سر جوش شیرین بریزید. این موضوع موجب خواهد شد تا یک واکنش شیمیایی بین آن ها به وجود آید. البته اصلا خطرناک نیست و نگران نباشید. این دو ماده موجب خواهند شد تا به راحتی و سادگی توالت فرنگی رفع گرفتگی شود.

رفع-گرفتگی-لوله-فاضلاب-در-سهروردی
رفع گرفتگی لوله فاضلاب در سراسر سهروردی

شرکت لوله بازکنی برای ادارات در سهروردی

گاهی ممکن است که ادارات هم با مشکل گرفتگی لوله مواجه شوند. برای این که مشکل خود را حل کنند باید با یک لوله بازکنی مطمئن تماس بگیرند که مشکل آن ها را یکبار برای همیشه حل کند. در صورتی که محل کار شما در سهروردی است و با گرفتگی لوله، بالا آمدن فاضلاب توالت، ترک لوله و.. مواجه شده اید می توانید با لوله بازکنی سهروردی تماس حاصل کنید. نیروهای این شرکت کمتر از نیم ساعت خود را به شما خواهند رساند.

رفع کم فشاری آب گرم در منطقه سهروردی

کم فشاری آب گرم در سهروردی می تواند یکی از دغدغه های مردم این منطقه مخصوصا  همشهریانی باشد که آپارتمان نشین هستند. البته باید به این نکته توجه داشت که به غیر از کم فشاری آب در برخی ساعات این احتمال وجود دارد که گرفتگی لوله ها باعث این کم فشاری آب شده باشند. برای این که اطمینان حاصل کنید که مشکل از گرفتگی لوله ها نیست منزل با لوله بازکنی سهروردی تماس گرفته و مشکل خود را با کارشناسان و واحد مشاوره شرکت در میان بگذارید. آن ها به شما کمک خواهند کرد تا مشکل را پیدا کرده و از این معضل رهایی یابید.

تشخیص ترکیدگی لوله در محدوده سهروردی

در صورتی که به تازگی بوی نم را در منزل یا ساختمان خود حس می کنید اینکه رطوبت را دیوار و محل زندگی و کار مشاهده می نمایید، بدون اینکه وقت را هدر دهید با لوله بازکنی سهروردی ارتباط بگیرید. نیروهای این شرکت با دارا بودن وسایل جدید و بروزی که در اختیار دارند به شما کمک خواهند کرد تا مشکل را پیدا کنید و فوری آن را حل می کنند. دقت داشته باشید که این موضوع را نباید پشت گوش انداخت و فوری برای رفع آن اقدام نکرد؛ زیرا اگر ترکیدگی لوله در ساختمان رخ داده باشد می توانند منجر به سست شدن دیوارها شود و دیوار پس مدتی فرو ریزد. پس هر چه سریع تر اقدام به درخواست نیرو کنید.

تشخیص-ترکیدگی-لوله-در-سهروردی
تشخیص ترکیدگی لوله در سهروردی

جمع بندی

لوله بازکنی سهروردی یکی از بهترین شرکت های لوله بازکنی منطقه است که تا کنون توانسته رضایت همه مشتریان را به دست آورد. در صورتی که نیاز به انجام خدماتی که در فهرست کارهایی که برای شما در ابتدا عنوان کردیم، دارید پس می توانید روی این شرکت حساب باز کنید. در ادامه سوالاتی که به صورت متداول از ما پرسیده می شود را مطرح کرده ایم.

سوالات متداول

1.هزینه لوله بازکنی چقدر است؟

هزینه هایی که شرکت لوله بازکنی سهروردی از مشتریان می گیرد بسیار مقرون به صرفه است. این شرکت پس از این که عیب یابی انجام شد و رفع مشکل را صورت دادند، فاکتور خدماتی که انجام شده را به مشتریان ارائه می کنند. قیمت هایی که در هزینه لوله بازکنی موثر است بر اساس سختی و محل گرفتگی، طول فنر، نوع گرفتگی، وجود وسیله داخل لوله و فنر زدن در ورودی های مختلف است.

 1. نزدیک ترین لوله بازکن در چه زمانی خود را در محل حاضر می کند؟

لوله بازکنی سهروردی با توجه به این که در تمام سهروردی لوله بازکن و تکنسین فعال دارد به صورت متداول خیلی حضور نیروهایش طول نمی کشد و در کمتر از نیم ساعت به آدرسی که  داده اید می رسند.

3.ساعت کاری این شرکت چگونه است؟

لوله بازکنی سهروردی به شکل 24 ساعته فعال است و تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی به همشهریان ساکن سهروردی ارائه می کند.

4.آیا در روزهای تعطیل هم خدمات ارائه می دهید؟

بله. لوله بازکنی سهروردی در روزهایی که به صورت رسمی تعطیل هستند نیز به ساکنان سهروردی خدمات لازم را ارائه خواهد کرد.

5.آیا فنر برقی به کاسه توالت آسیب می زند؟

خیر، مطمئن باشید هیچ گونه مشکلی برای کاسه  توالت به وجود نمی آید و حتی دچار ترک هم نخواهد شد. فنرهای برقی از جنسی کاملا منعطف برخوردار هستند که سبب شده هیچ مشکلی برای کاسه توالت و دیگر جاهایی که شکستنی هستند ایجاد نشود.

 1. چرا لوله فاضلاب می‌گیرد؟

 ریختن آشغال و مو در لوله فاضلاب، چربی و روغن داخل سینک ظرفشوئی و …  موجب گرفتگی لوله فاضلاب می شود.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

3 پاسخ

  1. نشانه هایی مبنی بر اینکه گرفتگی خط فاضلاب اینجاست
   یک پیمانکار زهکشی حرفه ای باید به مشکل هر گونه فاضلاب رسیدگی کند. اگر متوجه بوی بدی از سینک، توالت، وان حمام یا دوش خود شدید، ممکن است لوله فاضلاب شما مسدود شده باشد. گرفتگی می تواند باعث تخلیه نامناسب فاضلاب شود و حتی باعث مشکلات سلامتی خانواده و حیوانات خانگی شما شود.

   از آنجایی که آنها به سیستم فاضلاب شهری یا سپتیک تانک متصل هستند، انسداد می تواند باعث از کار افتادن فاضلاب در خانه ها شود. اگر زهکشی ها به درستی کار نکنند، سطح آب در توالت می تواند نوسان داشته باشد. وقتی توالت را می‌شویید، زهکش‌های متصل به فاضلاب می‌توانند باعث غرغره شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *