رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-پاسداران

فهرست مطالب

لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران شبانه روزی و ارزان قیمت می باشد

لوله بازکنی پاسداران %100 تضمینی      لوله بازکنی پاسداران شبانه روزی
ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با نرخ اتحادیه در پاسداران
رفع گرفتگی لوله اصلی فاضلاب

Pipe-opener-guards-instant
لوله بازکنی پاسداران فوری 

لوله بازکنی در پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران  %100 تضمینی ، فوری ، لوله بازکنی شبانه روزی و اصلی ترین علل با قیمت خیلی منصفانه در کار باز کردن هر نوع لوله فاضلاب ، مخصوصا لوله فاضلابی به مانند (( لوله توالت ، آشپز خانه ، حمام و غیره ) رفع گرفتگی بدون کثیف کاری در خیابان بزرگ پاسداران انجام می شود . لوله بازکنی پاسداران با سرویسکاران مجرب و حرفه ای در پاسداران انجام می شود .

در آوردن اشیاء قیمتی از داخل لوله و چاه توسط دستگاه پیشرفته در مؤسسه لوله بازکنی پاسداران ،  رفع گرفتگی لوله های از هر جنسی (( لوله پلیکا ، لوله مسی ، لوله چدنی و غیره )) در لوله بازکنی پاسداران
ارائه سرویس لوله بازکنی به محل کمتر از 10 دقیقه از محله های  حومه (( گلستان ، چالهز ، احتشامیه ، هروی ، اختیاریه ، شهرک شهید چمران ، فرمانیه ، اقدسیه ، صاحبقرانه ، حصار بوعلی ، دروس ، گل نی ، کلاهدوز ، لسانی )) به پاسداران . به صورت خیلی فوری و بدون بدقولی .

Pipe-opener-neighborhood-guards
محله پاسداران از زاویه کلی در زمینه لوله بازکنی

 

جهت دریافت سرویسکار چاه بازکن در پاسداران با ما تماس بگیرید

>>09190596238<<

>>09194104643<<

مختصات لوله بازکنی در خیابان پاسداران

این منطقه در شمال شرقی تهران واقع شده است . نام قدیمی این منطقه از دوران قبل انقلاب به نام سلطنت آباد بود . طول این خیابان 9 کیلو متر می باشد ، خیابان پاسداران باعث جدا شدن دو منطقه 3 و 4 از همدیگر می باشد . با بزرگ راه ها و خیابان های اصلی که به این منطقه محدود می شوند باعث راحت شدن عبور مورور در این منطقه شده است . با بهترین سرویسکاران در پاسداران مشگل گرفتگی لوله شما به راحتی و با هزینه بسیار ارزان قابل حل می باشد .
شماره لوله بازکن لوله بازکنی ، شماره چاه بازکن چاه بازکنی در پاسداران با ما تماس بگیرید : 09190596238

لوله بازکنی فوری در پاسداران

رفع گرفتگی لوله های فاضلابی در این منطقه به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با سرویسکاران مجرب و حرفه ای ، رفع گرفتگی لوله سرویس بهداشتی ، پشت بام ، حمام و غیره با ارزان ترین قیمت و خیلی فوری در خیابان پاسداران . لوله بازکنی در این منطقه خیلی فوری انجام می شود ، با تراکم سرویسکاران در این منطقه و حومه پاسداران سریع تر از تام همکاران لوله بازکن در اختیار شماست .

Pipe-opener-24-hour-guards
پاسخگوی لوله بازکنی به صورت 24 ساعته

لوله بازکنی با کیفیت عالی در خیابان پاسداران

در هر کاری و عملی مهم ترین بخش کیفیت کار می باشد ، در انجام هر کاری در نتیجه کار به کیفیت کار از نظر استاندارد بودن و کارآمد بودن توجه خاصی می شود . در لوله بازکنی شرکت مؤسسه لوله بازکنی ما در مهمترین خش توجه به کیفت کار می باشد . سرویسکاران مؤسسه فنی لوله بازکنی در تهران به بهترین روش گرفتگی ها را باز می کنند ، که شما با روز اول کار تفاوت ندهید .

بهترین روش های لوله بازکنی پاسداران

در این توضیحات لوله بازکنی پاسداران بیش از (( 10 )) تا از روش های اصلی لوله بازکنی بدون نیاز به سرویسکار را به شما توضیح خواهیم داد . ولی در نظر داشته باشید که فقط این روش ها در مواقعی کارساز است که گرفتگی به صورت خیلی ملایم و سطحی باشد تا شما بتوانید رفع کنید . در غیر این صورت اگر گرفتگی طوری باشد که شما نتوانید رفع کنید باید از سرویسکار لوله بازکن جهت باز کردن لوله درخواست ارائه سرویس بکنید .
بهترین روش های اصلی لوله بازکنی با دستگاهی در پاسداران به صورت زیر می باشد .
دستگاه فنر برقی در لوله بازکنی پاسداران
دستگاه پمپ تراکم هوا در لوله بازکنی پاسداران
دستگاه واتر جت
دستگاه پمپ فشار آب
از بهترین دستگاه های لوله بازکنی در مطالب بالا نامبرده شد و توضیح داده میشود در مورد چگونگی کار این دستگاه ها .
⇓ 10 تا از روش های اصلی لوله بازکنی بدون نیاز به سرویسکار به صورت مختصر در زیر ارائه می شود ⇓

1 – جارو برقی فشار قوی ( با سیم پیچ جدا ) 

شما اگر یک جارو برقی با سیمپیچ جدا در منزل داشته باشید ، میتوانید بهترین کار ها را با این دستگاه در باز کردن لوله بکنید .

در اول کار مخزن و انباری جارو برقی را در بیاورید و به جای آن از مشمپای زباله بزرگ استفاده کنید ، مهم تر از همه توجه داشته باشید که سیمپیچی موتور جارو برقی جدا باشد تا آب داخل آن نرود تا بسوزد . در مرحله بعدی سر لوله را داخل لوله گرفته شده گذاشته و کناره های لوله جارو برقی را بپوشانید تا راه هوا بسته بشود و هوا نکشد . بعد از فشاری که این دستگاه وارد می کند اگر گرفتگی سطحی باشد به احتمال خیلی زیاد باز می شود . از نظر کارشناسان مؤسسه لوله بازکنی در پاسداران تهران یکی از بهترین روش ها می باشد در لوله بازکنی .

2 – سرکه و جوش شیرین

با درهم زدن سرکه و جوش شیرین در یک ظرف یک لیتری ، بعد از حل شدن این دو ماده در همدیگر  این ماده را در ظروف به 5 قسمت تقسیم کرده و در هر نیم ساعت یکی از ماده های این ظروف رو داخل لوله بریزید . این کار را تا ظرف آخر امتهان کنید اگر گرفتگی سطحی و متوسط باشد به آسانی باز می شود .

3 – آب جوشان  

در هنگام گرفتگی لوله به اندازه چند سطل آب را بجوشانید . بعد از جوشیدن آب آن را با سطل بزرگ که بتوانید به آسانی خالی کنید بریزید . مطمئن باشید که آب بسیار کمی یا اصلا قبل گرفتگی وجود نداشته باشد . با ریختن آب جوشان و داغ داخل لوله گرفتگی را نرم می کند و از وله به آسانی خارج می کند .

4 – فنر لوله بازکنی خانگی

اگر در منازل خود از تجهیزات خانگی لوله بازکنی مانند فنر دستس لوله بازکنی استفاده می کنید . می توانید با فشار دادن آن فنر داخل لوله و ظربه به گرفتگی لوله را باز کنید . با این فنر میتوانید با دسته ای که دارد هم به گرفتگی فشار دهید و هم فنر را بچرخانید تا گرفتگی باز بشود .

5 – نمک و سرکه 

در هنگام گرفتگی لوله های فاضلابی آشپزخانه و حیاط می توانید از روش نمک و سرکه استفاده کنید . این دو ماده را با هم مخلوط بکنید طوری که در هم حل بشوند . بعد از مخلوط این دو ماده را به مدت یک ساعت کامل بجوشانید و در داخل لوله گرفته شده بریزید ، هم ماده محلول کار خودش رو میکنه هم نسبط داغی جوشان ماده باعث نرمی گرفتگی جهت باز شدن میشه .

6 – فشار آب با شیلنگ 

با فشار آب خانگی توسط شیلنگ با طول زیاد شما می توانید گرفتگی لوله را بدون دردسر باز کنید . شیلنگ را داخل لوله گرفته شده بیندازید و تا گرفتگی فشار بدهید و آب را باز کنید با فشار آب گرفتگی را به سمت خروجی هدایت کنید .

7 – فلز نرم

بعد از گرفتگی لوله شما می توانید با یک ترفند خوب ، با استفاده از فلز نرم نشکن و به راحتی خم بشود جهت باز کردن لوله استفاده بکنید . با فلز چند متری نرم که گرد باشه لبه نداشته باشه تا به لوله ها آسیب برسونه شما میتونید به آسانی با چند ظربه ملایم به گرفتگی ، رفع گفتگی بکنید .

8 – پمپ یخچال

اگر شما کارایی پمپ یخچال را بدانید ، میتوانید بهترین استفاده ها رو از این وسیله کارساز بکنید . برای مثال از این وسیله در مکانیک ها بیشتر استفاده می شود . جهت باد زدن لاستیک ، در کاواش ها برای تمیز کردن ماشین و غیره کارایی دارد .

ولی شاید برای شما سوال باشه این وسیله در لوله بازکنی به چه کاری میاد ؟

با باد هوایی که این وسیله تولید می کند ، با فشار آن شما می توانید لوله های خود را به راحتی باز کنید . در اول کار لوله هوای دستگاه رو داخل لوله گرفته شده انداخته و بغل لوله را بپوشانید تا هوا خارج نشود و با هوایی که این دستگاه وارد می کند به احتمال خیلی زیاد لوله شما باز می شود .

9 – تمیز کردن شتر گلویی لوله

در اکثر گرفتگی های ساده از شتر گلویی لوله دچار گرفتگی می شود  . با جمع شدن اجسام و رسوبات در این ناحیه باعث گرفتگی لوله می شود . شما میتوانید با یک پلاستیک کوچک و فلز شترگلویی رو پاک کنید .

10 – فنر برق 

اکثر افراد برق کار در هنگام گرفتگی لوله از فنر مورد استفاده خود برای رفع گرفتگی استفاده می کنند . اگر از این فنر ها در دسترس دارید با انداختن داخل لوله گرفته شده ، منبع گرفتگی را می توانید بیرون بکشید .

تمامی این توضیحات مختصر و مفید در رابطه با لوله بازکنی بدون نیاز به سرویسکار بود . ما با این توضیحات هم کا شما را آسان کردیم و هم از دادن هزینه اضافه شما جلوگیری کردیم . پس در این شرایط اگر گرفتگی ها راحت و آسان بود می توانید با این روش ها رفع گرفتگی بکنید . در غیر این صورت با سرویسکاران ما جهت رفع گرفتگی تماس بگیرید .

Pipe-opener-guards-without-need-of-service
رفع گرفتگی لوله بدون نیاز به سرویسکار در پاسداران ، لوله بازکنی به بهترین روش ها در پاسداران

بهترین روش های اصلی لوله بازکنی دستگاهی در پاسداران

در متالب شرح شده بالا، به صورت کامل از لوله بازکنی دستی توضیح کامل و مفید داده شد. اما در صورت یاز نشدن لوله باید از روش های زیر استفاده بکنید.

درخواست سرویسکار و باز کردن لوله با دستگاه های زیر در پاسداران و تمام مناطق تهران.

لوله بازکنی با دستگاه فنری:

این دستگاه در کار لوله بازکنی از نمونه ترین دستگاه در این زمینه معرفی شده است.

رفع گرفتگی لوله های کفشوری، توالت ایرانی و فرنگی، سینک ظرفشویی و غیره با لوله در هر جنسی و ابعادی را می توان با این دستگاه و سرویسکار متخصص باز کرد.

این دستگاه دارای فنرهای مختلفی هست که در هر نوع گرفتگی استفاده می شود. از نظر کارشناسان این رشته و لوله کشی از نوع بهترین روش ها در رفع گرفتگی می باشد.

لوله بازکنی با پمپ تراکم هوا در مؤسسه لوله بازکنی پاسداران :

پمپ تراکم هوا از بهترین و نمونه ترین دستگاه ها در لوله بازکنی می باشد. این دستگاه توانایی کار در شرکت ها، کارخونه ها و غیره می باشد.

جهت تماس با لوله بازکنی پاسداران بر روی شماره های زیر کلیک کنید

>>09190596238<<
>>09194104643<<

لوله بازکنی شبانه روزی در پاسداران

در 24 ساعت شبانه روز برای درخواست سرویسکار لوله بازکنی و تخلیه چاه جهت استعلام قیمت یا ارائه خدمات فاضلابی می توانید تماس بگیرید . نزدیک ترین سرویسکار چاه بازکنی پاسداران را برای ارائه خدمات فاضلابی به محل شما ارسال می کنیم . تمامی تلاش مشاورین و سرویسکاران لوله بازکنی برادران جعفری و سراسر تهران این است که مشتری هم در زمینه قیمت لوله بازکنی و هم در زمینه کیفیت لوله بازکنی رضایت کاملی داشته باشد .
شماره ، چاه بازکن در پاسداران : 09190596238

تخلیه چاه فاضلاب در لوله بازکنی پاسداران

تخلیه انواع چاه فاضلاب به صورت شبانه روزی با ارزان ترین هزینه در منطقه لوله بازکنی پاسداران با حرفه ای ترین نفرات و بروز ترین تجهیزات ارائه خدماتی انجام می شود . اگر می خواهید همین الان نزدیک ترین ماشین تخلیه چاه برای پاک کردن چاه فاضلابی شما به مقصد برصد با مؤسسه لوله بازکنی پاسداران به صورت شبانه روزی تماس بگیرید .

نمونه خدمات فاضلابی در پاسداران

 • چاه بازکنی در پاسداران
 • لوله بازکنی شرق تهران
 • چگونه چاه کن در پاسداران پیدا بکنیم ؟
 • لایروبی چاه فاضلاب در پاسداران
 • لوله بازکنی تضمینی شرق تهران
 • تخلیه چاه فاضلاب در شرق تهران
 • ترمیم لوله کشی فاضلاب
 • حفر چاه فاضلاب تضمینی در پاسداران
 • لوله کشی منازل
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 • باز کردن لوله فاضلاب با دستگاه تضمینی و ارزان قیمت
 • چاه بازکن در پاسداران
 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان جهت ارائه خدمات فاضلابی در پاسداران
  لوله بازکنی بی واسطه و فوری در شرق تهران

علل گرفتگی لوله های فاضلاب در مؤسسه لوله بازکنی پاسداران

از نظر کارشناس لوله بازکنی در پاسداران و تهران بزرگ اصلی ترین دلیل گرفتگی به بی توجهی در نوع استفاده از مواد چربی دار و افتادن اشیاء می باشد. ولی اما نمونه های زیر باعث گرفتگی در لوله های فاضلابی می شود.
☆ ریختن روغن و چربی داخل لوله
☆ ریختن مصالح ساختمانی در هنگام ساخت و ساز
☆ موی بلند و پرز
☆ تکه صابون
☆ تفاله چایی، سبزیجات و مواد غذایی
☆ انداختن نوار بهداشتی و پوشک بچه
☆ دستمال کاغذی
☆ جمع شدن لجن بعد از تخلیه چاه

Pipe-opener-guards-without-hassle
رفع گرفتگی لوله بدون نگرانی شما با کمترین هزینه و بهترین نتیجه

هزینه لوله بازکنی در پاسداران

شرکت فنی لوله بازکنی برادران جعفری در پاسداران هزینه لوله بازکنی را با توجه به تعرفه های مورد تایید اتحادیه که در زیر ذکر شده است انجام می دهند.
✓ نوع گرفتگی و شدت آن
✓ ریخته شدن مصالح ساختمانی
✓ افتادن اشیاء داخل لوله
✓ مدت زمان گرفتگی لوله
✓ اندازه قطر فنر و استلاک دستگاه
✓ گرفتگی در اول لوله یا در لوله اصلی
✓ مدت زمان کار کرد سرویسکار
✓ دلایل گرفتگی  ( ممکن است با افتادن یک اشیاء کوچیک لوله دچار گرفتگی بشود و یا با ریخته شدن قیر یا سیمان داخل لوله)
هر کدام از موارد بالا در هزینه لوله بازکنی ملاک می شود. شما می توانید با تماس با مشاورین از قیمت تخلیه چاه و حفر چاه اطلاعات بیشتری دریافت بکنید.

خدمات بیرون آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب

با لوله بازکنی پاسداران در پاسداران دیگر نگران افتادن اشیاء داخل لوله های فاضلابی نباشید. سرویسکاران ما در این منطقه با دریافت هزینه خیلی کم اشیاء افتاده شده را به صورت خیلی سالم از لوله در می آورند. فقط کافیست با ما تماس بگیرید در کمتر از 10 دقیقه سرویسکار دربه منزل آماده است.
شماره چاه بازکن در پاسداران : 09190596238

تراش رایگان رسوب لوله ها ی فاضلابی

اصلی ترین علل گرفتگی لوله رسوب بستن لوله می باشد. اگر شما فقط به مدت یک سال فقط خالص آب هم بریزید داخل لوله حتما دچار رسوب بستن لوله می شوید.
مؤسسه فنی لوله بازکنی در پاسداران بعد از چندین سال همکاری جهت رفع گرفتگی در این منطقه تصمیم گرفته بعد از باز کردن لوله فاضلابی شما عزیزان را به طور کامل تراش بدهد.

زمان رسیدن سرویسکار به محل 10 دقیقه 

باتوجه به بالا بودن تعداد سرویسکار در این منطقه و اطراف محلات این منطقه، بعد از تماس شما با لوله بازکنی پاسداران در کمتر از 10 دقیقه سرویسکار در محل آماده خدمات رسانی می باشد. در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با مؤسسه لوله بازکنی پاسداران برای دریافت سرویسکار چاه بازکن به صورت فوری و تضمینی تماس بگیرید .

شماره های تماس با  شرکت فنی لوله بازکنی پاسداران 

در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به لوله بازکن داشتید می توانید از سایت بزرگ لوله بازکنی تهران در سراسر مناطق استان تهران مخصوصا این منطقه به صورت همه جانبه استفاده نمایید .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

13 پاسخ

 1. سلام ممنون از خدمات برادران جعفری، لوله بازکنی آشپزخانه ما در کمترین زمان با مناسب ترین قیمت انجام شد.

 2. سلام چاه توالت ما وصله به توالت پایین توالت پایبن چاه توالتش هواکش نداره بوی نا مطبوع فاضلاب بنظرتون از نداشتن هواکش پایینه؟

 3. بینهایت از خدمات خوب شما ممنونم.
  سرویس بهداشتی شرکت گرفته بود نیروی فنی شما انقدر خوب لوله رو باز کرد که کثیف کاری خاصی نشد از مدیریت مجموعه هم تشکر میکنم.

 4. سلام ما میخایم در گوشه ای از حمام توالت فرنگی بزاریم ولی از قبل برای اینکار هبچ پیش بینی نشده ینی جای لوله اینا نداره میخام ببینم ابا امکانش هست توالت فرنگی بزاریم؟ ایا نیاز به خراب کردن کف حمام هست؟ ایا اینکار هزینش زیاده؟

 5. سلام خسته نباشید ما توی ساختمان طبقه دوم توی کمد دیواری دریچه است خیلی بوی بد میاد چه راهکاری توصیه میکنید که این رو از بین بره

 6. واقعا شرکتتون بینظیره
  تو هر ساعتی از شبانه روز که درخواست لوله بازکنی کردم تشریف آوردین ممنونم ازتون.

 7. ببخشید یه سوال داشتم از خدمتتون چرا کفشور حمام منزل ما بعد از استفاده آب و صابون بوی بد فاضلاب را بالا میزنه خیلی بوی لجنی داره لطفاً راه حلی یا راهنمایی برامون بگید که مشکل راه رفتن یا خودتون به این آدرسی که براتون ایمیل میشه تشریف بیارید

 8. سلام ممنون از مطالب مفیدتون که اطلاعات کاملی بهم داد
  یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدید:
  زیرزمین ما یکی دو تا از موزاییک هاش یه خورده خیس شده یعنی امکان داره چاه پر شده باشه که این اتفاق افتاده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *