جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چگونه چاه توالت را باز کنیم

راه های رفع گرفتگی چاه توالت

چگونه چاه توالت را باز کنیم

یکی از اصلی ترین نکته ها و سوال ها در رابطه با لوله بازکنی چگونه چاه توالت را باز کنیم است . برای رفع گرفتگی چاه توالت فرنگی و ایرانی نسبط به هر روشی می توانید اقدام به ارائه خدمات چاه بازکنی و لوله بازکنی توالت بکنید . شاید بعد از گرفتگی لوله فاضلاب اولین نکته برای رفع گرفتگی استفاده از تجهیزات لوله بازکنی در منازل می باشد که باید به نسبط نوع گرفتگی اقدام بشود .

در مناز چه نوع گرفتگی ها را می توانیم باز بکنیم ؟ گرفتگی لوله بازافتادن دستمال کاغذی ، نوار بهداشتی ، وسایل ریز و دیگر موارد داخل لوله را می توانید در منزل با تجهیزات صاده لوله بازکنی یا چاه بازکنی بکنید .

(( در این بخش از توضیحات می خواهیم هم در رابطه با چگونه چاه توالت را باز کنیم توضیح ارائه بکنیم و مهم تر از همه در رابطه با نکات جلوگیری از گرفتگی توالت فرنگی به شما عزیزان توضیح ارائه خواهیم کرد .))

لوله کش کارتونی که یک پیستون در دست دارد و یک شست بالا می دهد
چگونه چاه توالت را باز کنیم

با این نکات از گرفتگی توالت فرنگی جلوگیری کنید

توالت اغلب قسمتی از خانه شما است که مورد توجه قرار نمی گیرد. تعداد کمی از مردم زمان و تلاش خود را صرف فکر کردن در مورد عملکرد خود می کنند تا زمانی که البته کار خود را متوقف کنند. دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک توالت می تواند در موارد متعدد مسدود شود، با نیاز به شناسایی مشکلات اصلی که باعث انسداد می شوند، بهترین راه برای اطمینان از رفع مشکلات برای آینده.

1. توالت فرعی شما به اندازه کافی قدرتمند نیست

توالت فرنگی کم یک راه عالی برای کاهش میزان استفاده از آب برای شستن توالت است ، که قبوض آب و مصرف را تا حد ممکن پایین نگه می دارد. با این حال ، ما اغلب می بینیم که این نوع توالت ها با فشار پایین آب مشکلاتی ایجاد می کنند.

اقدامات توصیه شده: در مورد میزان کاغذ توالت که سعی می کنید همزمان بمالید ، بسیار مراقب باشید. همچنین ممکن است بخواهید توالت خود را به مدل جدیدی ارتقا دهید که بدون از دست دادن کارایی در مصرف آب صرفه جویی می کند.

2. خط تخلیه شما مسدود است

در برخی موارد ، سن خط تخلیه می تواند بر خلاف آن عمل کند و خط تخلیه ممکن است اغلب حتی در صورت شستشو فقط زباله های معمولی و محصولات کاغذی مسدود شود. مو ، کاغذ و اجسام خارجی از دیگر مجرمان شایع هستند که خطوط پیری تخلیه با آن مشکل دارند.

اقدامات توصیه شده: با لوله بازکنی محل تماس بگیرید تا خطوط تخلیه شما پاک شود. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض لوله های فاضلاب یا فاضلاب داشته باشید. سعی کنید در اولین اقدام با چاه بازکنی توالت فرنگی یا ایرانی تماس بگیرید این افراد تخصص در تشخیص باز یا ترکیدگی لوله را دارند .

3. آب کافی در مخزن وجود ندارد

باید به هرگونه زباله ای که از توالت خارج می شود فشار وارد شود. اگر در هنگام شستشوی توالت، مخزن توالت کاملاً پر نباشد، فشار کافی برای پاک کردن کاسه وجود نخواهد داشت.

اقدامات توصیه شده: بررسی کنید تا مطمئن شوید که شیر تغذیه در موقعیت باز است ، سپس منبع خط لوله آب را از نظر نشتی بررسی کنید. اگر مشکلی با هیچکدام وجود ندارد، شیر پرکننده را تعویض کنید. انجام خدمات صفر تا 100 تعویض و تعمیر توالت فرنگی و اجزاء جانبی با تکنسین های مؤسسه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری در تهران و مناطق حومه ارائه می شود .

4. ایجاد آب سخت

آب سخت یک مشکل بسیار رایج در تهران است. اگرچه نوشیدن یا استحمام با آن خطرناک نیست ، اما آب سخت می تواند کلسیفیه و یک ماده سفید ایجاد کند که به سختی از توالت خارج می شود و شکاف آب و مواد زائد را از بین می برد. هرچه آب سخت‌تر باشد، مواد معدنی بیشتری در سیستم لوله‌کشی شما جمع می‌شود و احتمال گرفتگی توالت بیشتر می‌شود.

اقدامات توصیه : یک راه حل سریع این است که یک لوله کش از محلول استفاده کند تا سیستم توالت خود را بیرون بکشد. یک راه حل طولانی مدت این است که یک نرم کننده آب برای تصفیه آب خود قبل از ورود به توالت خود نصب کنید تا با جلوگیری از تجمع مواد معدنی مشکلات پیش روی توالت خود را کاهش دهید.

5. گرفتگی لوله توالت فرنگی

تله ها آن تکه لوله S شکل در پشت توالت شما، برای جلوگیری از ورود گازهای فاضلاب به خانه شما از طریق زهکشی توالت است که به آن شتر گلویی گفته می شود . اگرچه در این زمینه مفید هستند ، اما ممکن است مستعد گرفتگی نیز باشند.

اقدامی که توصیه می شود : ممکن است یک پیستون تمام چیزی باشد که برای رفع گرفتگی جزئی تا این اندازه بالای خط تخلیه نیاز دارید.

6. در قسمت دیگری از سیستم لوله کشی شما انسداد وجود دارد

برخی از مشکلات ناشی از سایر خطوط انتقال آب به داخل زهکشی است. به عنوان مثال، انسداد ماشین لباسشویی می تواند باعث مشکلاتی شود که کل سیستم لوله کشی، از جمله توالت های شما را تحت تاثیر قرار دهد.

توالت با نوار روی صندلی
چگونه چاه توالت را در منزل باز کنیم

اقدامی که توصیه می شود : با یک لوله بازکنی تماس بگیرید تا خطوط تخلیه خود را بررسی کرده و محل دقیق انسداد را مشخص کند.

7. دستمال مرطوب

باور کنید یا نه ، دستمال مرطوب کودک به منظور شستشو نیست. منطقی به نظر می رسد که هر چیزی که برای پاک کردن پشت نوزاد استفاده می شود، بتواند به توالت برود، اما متأسفانه، اینطور نیست. این وسایل راحتی عامل شماره یک گرفتگی هستند و می توانند به لوله کشی شما آسیب زیادی وارد کنند. اگرچه دستمال توالت و دستمال نوزاد اغلب دارای نشان هستند که می گویند برای شستشو بی خطر هستند ، اما به راحتی می توانند باعث ایجاد پشتیبان اصلی شوند ، به ویژه هنگامی که تخلیه در حال حاضر کمی مسدود شده است.

اقداماتی که توصیه می شود: هرگز دستمال مرطوب به اصطلاح “قابل شستشو” را شستشو ندهید ، به خصوص اگر سیستم عفونی دارید. در عوض آنها را در سطل زباله بیندازید.

8. شستشوی اجسام خارجی

بچه ها آب را دوست دارند. آنها همچنین عاشق آبی هستند که به طرز مرموزی اشیا را به قلمرو دیگری منتقل می کند. توالت بی نهایت برای کودکان نوپا و خردسالان جذاب است. به همین دلیل است که اسباب بازی ها و سایر اشیاء که در توالت توسط بچه ها قرار می گیرد ، عامل شایع بعدی گرفتگی است. بسیاری از وسایل به اندازه ای بزرگ هستند که داخل کاسه قرار می گیرند اما وقتی به لوله ها می رسند تحت تأثیر قرار می گیرند.

اقداماتی که توصیه می شود: فقط ضایعات و دستمال توالت باید در توالت ریخته شود. هرگز سطل زباله یا هر مورد دیگر را حذف نکنید. حتماً بچه های کوچک را زیر نظر داشته باشید و به آنها دستور دهید اسباب بازی ها و زباله ها را از حمام دور نگه دارند.

9. عوامل خارجی

گرفتگی اتفاق می افتد ، اما مسائل متداول نگهداری نیز ایجاد کننده گرفتگی هستند. لوله هایی که خارج از خانه شما قرار دارند می توانند باعث مسدود شدن لوله های فاضلاب شوند که ممکن است منجر به تخلیه آهسته یا بدون حرکت توالت در خانه شما شود.

اقداماتی که توصیه می شود : با لوله کش خود در مورد برنامه تعمیر و نگهداری فاضلاب صحبت کنید.

10. سیستم های سپتیک آهسته

سیستم های سپتیک کند حرکت می کنند ، یا سیستم هایی که در حال متوقف شدن هستند و به سرعت کافی واژگون نمی شوند ، می توانند باعث مسدود شدن توالت در خانه شما شوند. حفظ یک سیستم سپتیک سالم مهم است. با تعادل مناسب برای جریان زهکشی ایده آل.

اقداماتی که توصیه می شود : سپتیک تانک خود را به طور مرتب پمپاژ کنید. بسته به اندازه خانه و مخزن شما، ممکن است هر یک تا سه سال یکبار نیاز به تمیز کردن سپتیک تانک داشته باشید.

11. لوله کشی قدیمی

خراب شدن لوله ها می تواند مشکلات گرفتگی را نیز ایجاد کند. معمولاً اولین نشانه شستشوی معکوس رسوبات است ، اما تخلیه آهسته در چند سرویس بهداشتی یا سایر زهکش ها در خانه شما نشانه ای است که ممکن است مشکل بزرگتر باشد. این می تواند در طول زمان هزینه بر باشد و نشانه ای است که به یک متخصص نیاز است.

اقداماتی که توصیه می شود : لوله کشی خود را توسط متخصص بررسی کنید. اگر در بازرسی مشخص شود که لوله های شما آسیب دیده یا در معرض خرابی هستند ، ممکن است لازم باشد دوباره در نظر بگیرید.

12. آگاهی از نحوه عملکرد توالت فرنگی شما

مهمترین نکته برای صاحب خانه این است که سیستم خود را به خوبی بشناسد تا از مشکلات احتمالی احتمالی ناشی از آن جلوگیری کند. بدانید که آیا توالت شما به سیستم فاضلاب متصل است یا اینکه برای کار به یک مخزن سپتیک متکی است. سیستم‌های سپتیک نگرانی‌های خاصی در رابطه با نحوه عملکردشان دارند و به مواد شیمیایی خاصی برای تسریع مکانیسم پردازش زباله و اجتناب از شستشوی مواد خاص نیاز دارند.

اقداماتی توصیه می شود : با لوله کش خود در مورد راههای خاصی برای نگهداری سیستم لوله کشی خود بر اساس سن ، مکان ، اندازه و سایر ملاحظات مشورت کنید.
لوله بازکنی دریان نو
لوله بازکنی با فنر در تهران

چگونه چاه توالت خود را باز کنیم

با ما همراه باشید تا روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی را به شما عزیزان ارائه کنیم . چاه توالت فرنگی و ایرانی به هر دلیلی به صورت نامشخص در هر یک سال یک بار دچار گرفتگی می  شود . اصلی ترین نکته برای لوله بازکنی توالت و چاه بازکنی توالت جلوگیری از نکات برای گرفتگی لوله فاضلابی می باشد .

اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله توالت

بیش از 80 درصد گرفتگی های لوله توالت ایرانی و فرنگی از بی احتیاطی در استفاده می باشد . اکثر افراد بعد از استفاده از دستمال کاغذی و نوار بهداشتی آن را داخل کاسه توالت انداخته و سیفون را می کشند . شاید از نظر شما دستمال کاغذی نتواند گرفتگی لوله فاضلاب ایجاد بکند ولی با ریشه گیری و رسوبگیری داخل لوله باعث گرفتگی می شود .

برای رفع گرفتگی چاه توالت چه اقدامی نیاز است

چاه های توالت فرنگی به هر دلیلی در هر شرایطی می تواند دچار گرفتگی بشود اما راه های رفع گرفتگی در منازل را باید به صورت کامل آموزش ببینید . اگر در رابطه با روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی در منزل با ابزار های صاده نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مؤسسه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری تماس گرفته یا به سایت مخصوص آموزش رفع گرفتگی توالت فرنگی برادران جعفری اقدام نمایید .

چگونه گرفتگی توالت را باز کنیم

از بین همه گرفتگی های موجود ، گرفتگی توالت بدترین است … به دلایل واضح. اما عجله نکنید که با یک لوله کش تماس بگیرید – این احتمال وجود دارد که بتوانید به تنهایی با انجام این اقدامات هوشمندانه مشکل توالت را از بین ببرید!

فقط به سرریز نه بگویید

ابتدا آب را خاموش کنید. اگر توالت شما در آستانه پر شدن است (یا قبلاً شروع به سرریز شدن کرده است)، این مانع از ورود آب بیشتر به توالت شما و بدتر شدن مشکل می شود. شیر خاموش کننده ای را که در پشت توالت ، نزدیک کف قرار دارد ، پیدا کرده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید.

HowToUnclogAToilet_Body_1

برخی عضلات (و یک شل کننده) را وارد آن کنید

پیستونهای قیف با یک فلنج از پایین امتداد دارند و برای توالت ها بهترین هستند. ابتدا مطمئن شوید که آب کافی در کاسه وجود دارد که کف پیستون را بپوشاند. اگر نبود، مقدار بیشتری را در کاسه بریزید. همانطور که پیستون را به سمت پایین و بالا فشار می دهید، به یاد داشته باشید که کشش به سمت بالا به اندازه فشار به سمت پایین مهم است، بنابراین مقداری عضله در آن قرار دهید!
نمونه خدمات فنی چاه بازکنی چاه توالت در تهران

لوله بازکنی توالت ایرانی

 • چاه بازکنی چاه توالت فرنگی
 • چاه بازکنی چاه توالت ایرانی
 • لوله بازکنی چاه توالت ایرانی
 • لوله بازکنی چاه توالت فرنگی
 • حفر چاه فاضلاب تهران
 • حفر چاه ارت تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب دستی
 • لایروبی چاه فاضلاب با دستگاه در تهران و مناطق حومه
 • تخلیه چاه فاضلاب فوری و تضمینی
 • رفع گرفتگی چاه توالت فوری و تضمینی
 • لوله بازکنی لوله های فاضلابی چاه توالت
 • حفر چاه توالت
 • حفر چاه فاضلابی توالت فرنگی و جذبی
 • لوله کشی فاضلاب
 • لوله کشی ساختمان
 • رفع گرفتگی چاه توالت تضمینی
 • خدمات ساختمانی

هر خدماتی در رابطه با فاضلاب ساختمان یا مراکز به مانند لایروبی کانال فاضلابی یا حفر چاه در شرایط سخت به صورت حفر چاه دستی و حفر چاه دستگاهی می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری در تهران تماس بگیرید .

نتیجه توضیحات چاه بازکنی چاه توالت تهران

مؤسسه خدمات فاضلابی برادران جعفری در تهران و سراسر مناطق تهران ارائه خدمات لوله بازکنی و حفر چاه فاضلاب می کند . اگر نیاز به تعمیر یا تعویض لوله فاضلابی یا خدمات لوله بازکنی و لایروبی چاه فاضلاب و خدمات ارائه شده در بخش بالا نیاز دارید می توانید با مؤسسه قانونی و فنی برادران جعفری در تهران تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+