رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
رفع گرفتگی توالت فرنگی

فهرست مطالب

رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

برای رفع توالت ایرانی و فرنگی عجله زیادی نداشته باشید که با سرویسکار لوله بازکنی تماس بگیرید . شما می تونید با چند روش آسان ارائه خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی توالت را انجام دهید . استفاده از آب صابون ، سرکه ، جوش شیرین ، مار توالت ، فنر دستی آسان ترین روش هایی می باشد که اگر آموزش و روش های رفع گرفت با این وسایل را در ادامه نکات کامل آموزش ببینید می توانید به آسانی ارائه خدمات رفع گرفتگی بکنید .

 • چه دلایلی باعث گرفتگی لوله توالت می شود ؟
 • مار تخلیه چیست ؟
 • نحوه مار تخلیه کردن گرفتگی توالت در 5 مرحله
 • رفع گرفتگی با متخصص لوله بازکنی
رفع گرفتگی توالت
رفع گرفتگی تضمینی

چه دلایلی باعث گرفتگی توالت می شود

هر لوله فاضلابی خلاصه در گذر زمان دچار گرفتگی می شود . گرفتگی لوله فاضلابی توالت فرنگی و ایرانی می تواند به دلایل زیر بستگی داشته باشد .

1 – گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی یا فرنگی بر اثر افتادن مدفوع بزرگ داخل کاسه توالت

2 – گرفتگی لوله بر اثر جرم گیری و چربی گیری لوله توالت

3 – گرفتگی لوله فاضلاب بر اثر دستمال توالت و پوشاک کودکان داخل کاسه توالت ارائه می شود

4 – در آخرین مورد می توانیم ذکر کنیم که یکی از پر هزینه ترین گرفتگی های توالت بر اثر مصالح ساختمانی می باشد . اکثر افراد در هنگام تعویض یا کاشی کاری سرویس بهداشتی به باز یا پوشیدگی درب کاسه توالت توجهی نمی کنند. مصالح ساختمانی به مانند دوغاب سیمان ، تکه سنگ و دیگر موارد داخل لوله فاضلابی می ریزند .

در بیشتر لوله فاضلاب های توالتی رسوب گیری مرسوم به  گرفتگی فوری می شود . دلیل رسوب گیری لوله فاضلاب شستشو کامل نکردن جرم های فضولاتی داخل لوله فاضلاب باعث گرفتگی می شود . اگر با اردامه توضیحات متخصصین لوله بازکنی برادران جعفری همراه باشید روش های جلوگیری از رسوب گیری لوله فاضلاب و رفع رسوب داخل لوله را با آسان ترین روش به شما عزیزان راهنمایی می شود .

چه دلایلی باعث گرفتگی توالت می شود
رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

مار تخلیه چیست

مار تخلیه چیست و کار برد آن در رفع گرفتگی توالت ایرانی چه می باشد ؟

نکته مهم : مار تخلیه یک کابل فلزی بلند و جمع شونده است که شما آن را به داخل لوله تخلیه می برید تا یا مواد مسدود کننده را بگیرد یا به زور از آن عبور کند. مار توالت نوعی مار تخلیه است که مخصوص استفاده در توالت ساخته می شود . شما از مار توالت به همان روشی که از مار تخلیه استفاده می کنید استفاده می کنید ، اما مارهای توالت به طور خاص ساخته شده اند تا به ظروف چینی کاسه توالت شما آسیب نرسانند. 

شما کلمات مار توالت ، حوله توالت و مار گنجه را به طور متناوب به کار می برید ، اما نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که این ابزارها با سایر مارهای لوله کشی متفاوت هستند زیرا دارای روکش لاستیکی محافظ هستند که شفت فلزی را برای جلوگیری از توالت شما قرار می دهند .

نحوه مار تخلیه کردن گرفتگی توالت در 5 مرحله

مار تخلیه برای رفع گرفتگی لوله توالت کمک مخصوصی کرده است . این وسیله در لوله بازکنی توالت فرنگی و دیگر موارد هیچ آسیبی وارد نمی کند به دلیل ساختار مناسب مار تخلیه یا مار توالت می باشد .

شما می توانید با رعایت 5 نکته زیر به صورت کاملا استاندارد در چند مرحله ارائه خدمات بکنید .

 1. انتهای مار توالت که فلزی می باشد را درون کاسه توالت قرار دهید تا در ارائه خدمات هیچ آسیبی به تجهیزات وارد نکند .
 2. دسته را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا کابل را به داخل تخلیه بفرستید. تا زمانی که کابل به طور کامل عبور کرده باشد. اگر پیچ خوردن کار دشواری شد ، میل لنگ را رها کنید تا دوباره تنظیم شود و سپس دوباره امتحان کنید.
 3. با چرخاندن دسته در خلاف جهت عقربه های ساعت ، کابل را به آرامی بکشید تا یا گرفتگی را بشکند یا کابل را بتوان دوباره برای رفع گرفتگی امتهان کرد.
 4. هنگامی که کابل به طور کامل جمع شد و گرفتگی برداشته شد ، می بینید که سطح آب به حالت عادی باز می گردد. توالت را بشویید تا مطمئن شوید که توالت بار دیگر به طور عادی تخلیه می شود. 
 5. مطمئن شوید که مار تخلیه خود را پس از استفاده تمیز کرده اید. 

اگر متوجه شدید که سرویس بهداشتی شما اغلب مسدود است ، این نکات پیشگیرانه را امتحان کنید:

 • همیشه صندلی توالت فرنگی را بگذارید و بعد از استفاده روی آن را بپوشانید تا از افتادن تصادفی اجسام در داخل جلوگیری شود.
 • فقط چیزهایی را که قصد شستشو دارند ، بشویید. به عنوان مثال ، حوله های کاغذی و دستمال های تمیز کننده مانند کاغذ توالت خراب نمی شوند!
 • از استفاده از پاک کننده های شیمیایی تخلیه که می تواند باعث جمع شدن در تخلیه و آسیب رساندن به کاسه توالت شود ، خودداری کنید.
نحوه مارتخلیه کردن
نحوه مار تخلیه توالت فرنگی و ایرانی با بروز ترین روش ها

رفع گرفتگی توالت با متخصصین چاه بازکنی تهران

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران آمادگی راهنمایی و ارسال سرویسکار برای رفع گرفتگی لوله های فاضلابی همشهریان عزیز می باشد . در هر ساعتی از شبانه روز برای رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی یا فرنگی می توانید با یک تماس در کمتر از 10 دقیقه رفع گرفتگی بکنید .

با توجه به روش هایی که در مطالب بالا برای لوله بازکنی خانگی به شما عزیزان ذکر شد در ادامه توضیحات در نظر داریم روش های دیگری را هم برای رفع گرفتگی خانگی به شما عزیزان معرفی نماییم .

لوله بازکنی با فنر دستی و مواد شوینده در منازل

یکی دیگر از روش های لوله بازکنی در منازل استفاده از مایع صابون و فنر دستی می باشد . در هنگام رو به رو با گرفتگی لوله های قاضلابی در هر بخشی سعی کنید تا جایی که می توانید آب داخل لوله را تخلیه نماید . بعد از تخلیه آب داخل لوله نیم لیوان چای خوری متوسط داخل لوله مایع صابون بریزید . 20 دقیقه صبر نمایید اگر گرفتگی رفع نشد یک یا چند لیوان آب گرم توجه داشته باشید آب خیلی داغ را داخل لوله نریزید امکان نشتی و ترکیدگی وجود دارد . بعد از ریختن آب گرم داخل لوله باز چند دقیقه صبر نمایید .

در صورت باز نشدن گرفتگی در این مواقع می توانید با چند فشار نرم فنر دستی در منازل رفع گرفتگی بکنید . مایع صابون وظیفه روند کردن و نرم کردن گرفتگی را دارد ، آب جوش گرفتگی را حالت پذیر می کند و شما با فنر دستی با کو چیک ترین فشار می توانید رفع گرفتگی بکنید .

رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی با سرکه و جوش شیرین

سرکه و جوش شیرین یکی از مواد های مخالفی می باشند که در رفع گرفتگی در منزل کمک به همشهریان می کند . سعی کند داخل کاسه توالت یا سینک ظرفشویی به اندازه چند لیوان آب بریزید تا به میزان نصفه پر باشد . یک لیوان جوش شیرین را داخل آب لوله گرفته بریزید بع از 5 دقیقه جوش شیرین به صورت کامل در کف سینک یا غیره قرار گرفت یک لیوان سرکه سفید را داخل آن بریزید .

این ترکیب امکان دارد 10 دقیقه طول بکشد تا رفع گرفتگی بکند ، اگر بعد از 10 دقیقه رفع گرفتگی انجام نشد و آب شستشو شده از لوله به آسانی پایین نرفت می توانید با چند بار استفاده رفع گرفتگی را تکرار و به نتیجه کامل برسید .

رفع گرفتگی با فنر دستگاه
رفع گرفتگی به روش سرکه و جوش شیرین و در آخر با فنر مار تخلیه

لوله بازکنی توالت با دستگاه تراکم هوا

یکی دیگر از روش هایی که برای رفع گرفتگی در منزل کمک می کند استفاده از دستگاه تراکم هوا می باشد . از دستگاه تراکم هوا اکثر همکاران برای رفع گرفتگی توالت فرنگی و سینک ظرفشویی استفاده می کنند . این دستگاه در لوله بازکنی هیچ فشار و فنری ندارد و با فشار هوای تولیدی توسط برق شهری کار می کند .

شما می توانید با خرید دستگاه تراکم هوا از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری آموزش چند دقیقه ای لوله بازکنی با این دستگاه را یاد بگیرید . رفع گرفتگی با این دستگاه به دور از کثیف کاری و خرابکاری می باشد .

در هر منطقه ای که قرار دارید برای تحویل مطمئن و پرداخت بعد از امتهان لوله بازکنی دستگاه تراکم هوا می توانید با مؤسسه لوله بازکنی تهران مراجعه نمایید .

نمونه خدمات لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی تهران

 • رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی
 • چاه بازکنی
 • رفع گرفتگی لوله کفشور حمام
 • رفع گرفتگی لوله پایین سینک ظرفشویی
 • حفر چاه تهران
 • تخلیه چاه تهران
 • تشخیص نشتی لوله فاضلاب با دستگاه
 • تشخیص ترکییدگی لوله با دستگاه
 • لوله بازکنی شبانه روزی تهران
 • رفع گرفتگی لوله فاضلابی ارزان و با ارائه فاکتور تضمینی انجام می شود .
 • حفر چاه توالت
  قوانین و مقررات لوله بازکن
 • حفر چاه دستی
  نصب و تعمیر آبگرمکن
 • تخلیه چاه فاضلاب ارزان قیمت
 • حفر چاه با دستگاه در سراسر تهران
 • حفر چاه جذبی تهران
 • ترمیم چاه ریزشی
 • حفر انباری چاه فاضلاب
 • اضافه کردن متراژ به چاه فاضلابی دوباره کاری
 • حفر کانال فاضلابی
 • ترمیم چاه ریزشی
 • لوله بازکنی سراسر محله های تهران به صورت شبانه روزی و با تعرفه قانونی
 • حفر چاه نو

مؤسسه لوله بازکنی تهران هر خدماتی مرتبط به چاه فاضلاب ، آب و لوله کشی ساختمان باشد را با کمترین هزینه انجام خدمات می کند . اگر نیاز به مشاوره یا بازدید رایگان دارید می توانید با ما تماس بگیرید .: 09190596238

نتیجه توضیحات رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی در تهران

در این بخش از توضیحات تمامی تلاش خود را کرده ایم تا آسان ترین و مفید ترین روش های لوله بازکنی را به شما عزیزان به صورت کامل آموزش بدهیم . تمامی تلاش ما در این است که اکثر همشهریان تهرانی و کرجی از خدمات ارائه شده و توضیحات مخصوص لوله بازکنی ما راضی باشند .

مؤسسه خدمات فاضلابی برادران جعفری یکی از قانونی ترین مؤسسه های خدماتی در سراسر تهران می باشد . در هر ساعتی از شبانه روز اگر نیاز به ارائه مشاوره یا ارسال سرویسکار داشتید می توانید با ما تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

5 پاسخ

 1. سلام جناب ببخشید مایک چاه داشتیم همه میاد نگاه میکنه انجام نمیده میگم شما بیمه شدید بیایید انجامش بدین

 2. با ارض سلام و خسته نباشید بر شما
  ببخشید یه چاه داریم که هر یک ماه یه بار درستش میکنم حتی کور هم میزاریم اما ریزش میکنه به نظر شما علتش چیه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *