رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-گیشا

فهرست مطالب

لوله بازکنی در گیشا

لوله بازکنی گیشا یکی از شرکت های چاه بازکنی شبانه روزی می باشد که در این منطه و مناطق حومه به صورت 24 ساعته ارائه خدمات می کند .
اگر چاه فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است ! اگر نیاز به فنر زنی جهت رفع بوی بد فاضلاب از لوله های منازل خود دارید همین الان با شرکت لوله بازکنی مخصوص منطقه گیشا تماس بگیرید .

📞    44173983
📞   22981856
📞    66968120
📞    77379673
09198806367  پاسخ تماس شبانه روزی

لوله-بازکنی-در-منطقه-گیشا
لوله بازکنی تضمینی و شبانه روزی در منطقه گیشا تهران

شماره تماس لوله بازکن در خیابان گیشا 09198806367

شما برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی هر نوع گرفتگی لوله فاضلابی در خیابان گیشا می توانید با شرکت برادران جعفری به صورت 24 ساعته تماس بگیرید .

 • لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی
 • لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه
 • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام
 • رفع گرفتگی و چاه بازکنی انواع لوله فاضلاب در خارج و داخل منزل با بهترین و تمیز ترین دستگاه های معتبر در منطقه گیشا

شماره چاه بازکن همیشه آنلاین را از شرکت شبانه روزی در خیابان گیشا دریافت نمایید .
  44173983
   22981856
    66968120
    77379673

چاه بازکنی تمیز و بهداشتی در خیابان گیشا

برای تمامی افراد درخواست کننده نکته ای که مهم است سرویسکار بهداشت و نظافت کاری را در ارائه خدمات چاه بازکنی مراعات نماید . شما برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه به لوله بازکنی نیاز دارید که هم تجهیزاتش بهداشتی باشد و هم خدمات خود تکنسین اصولی باشد که هیچ کثیف کاری و خرابکاری در اجرای خدمات به وجود نیاید .

شما برای چاه بازکن معتبر و بهداشتی پیدا کردن می توانید از سایت معتبر لوله بازکنی گیشا به صورت 24 ساعته لوله بازکن دریافت نمایید

رفع گرفتگی و سرویسکار مخصوص لوله بازکنی توالت ایرانی و فرنگی سرویس بهداشتی در گیشا

لوله بازکنی تضمینی و تمیز توالت فرنگی در گیشا
اگر امروز توالت فرنگی شما با افتادن اشیا ، با افتادن مدفوع بزرگ و یا با جرم خود توالت فرنگی دچار گرفتگی شده در صورت توانایی و داشتن ابزار مناسب لوله بازکنی توالت فرنگی خودتان رفع کنید و یا با شرکت برادران جعفری برای باز کردن تضمینی و با ارائه فاکتور در منطقه خودتان تماس بگیرید .
رفع گرفتگی توالت فرنگی در گیشا 100% تضمینی و ارزان قیمت
چاه بازکنی توالت فرنگی با دستگاه فشار آب تضمینی
باز کردن گرفتگی توالت فرنگی به صورت دستی و با ابزار های خانگی در منطقه گیشا تهران

لوله بازکنی شبانه روزی توالت ایرانی در خیابان گیشا تهران
چاه بازکنی توالت ایرانی با هر دلیلی از گرفتگی و باز کردن گرفتگی توالت ایرانی فوری تضمینی بدون بالا زدن آب از کاسه توالت در منطقه گیشا تهران انجام می شود .
کاسه توالت ایرانی بعد از گرفتگی آب فاضلابی را یا پس میزند و یا بوی بسیار نامطلوبی را به محیط ترشح می کند که باعث ناراحتی ساکنین منزل می شود . شما در هر شرایطی از روز یا شب برای دریافت لوله بازکنی توالت ایرانی در محل یا خیابان خود می توانید از شرکت لوله بازکنی برایدران جعفری در منطقه گیشا استفاده نمایید
باز کردن گرفتگی توالت ایرانی با سرویسکار متخصص در محله گیشا
رفع گرفتگی و چاه بازکنی تضمینی کاسه توالت ایرانی در منطقه گیشا تهران
همین الان با 35 چاه بازکن همیشه آماده جهت اعزام فوری در خیابان گیشا تماس بگیرید 

باز کردن گرفتگی لوله ناودانی کفشور پشت بام در گیشا با بهترین لوله بازکن در هر شرایطی

 • اگر در مواقع بارندگی لوله فاضلاب کفشور پشت بام یا لوله ناودانی شما دچار گرفتگی شده است ( با لوله بازکنی برادران جعفری در منطقه خودتان تماس بگیرید )
 • اگر لوله ناودانی شما در فصل سرد سال دچار یخ زدگی شده و باعث انسداد لوله تخلیه ناودانی شده ( با لوله بازکنی شرکت بزرگ برادران جعفری تماس بگیرید )
 • اگر لوله ناودانی شما دچار نشتی شده یا به هر دلیلی دچار شکستگی شده ( با شرکت لوله بازکنی تهران برادران جعفری تماس بگیرید )

در فواصل سرد سال امکان گرفتگی ، شکستگی ، نشتی به دیوار و یا در مواقع تعمیرات پشت بام به هر دلیلی بی احتیاطی می شود و مصالح ساختمانی به مانند تکه آجر و ملات سیمن داخل لوله ناودانی میریزد ، شاید شما متوجه نشوید که این مسئله باعث گرفتگی می شود زیرا در این مدت استفاده نمی شود و بعد از وقوع باران و برف مشگل گرفتگی را مشاهده می کنید که برای رفع گرفتگی در این شرایط فقط به لوله بازکن نیاز دارید .

علت گرفتگی لوله فاضلاب و رفع گرفتگی

لوله هایی که در این منطقه اکثرا دچار گرفتگی می شوند ، لوله توالت ، آشپزخانه ، حمام و غیره می باشند . در بعضی مواقع این گرفتگی ها با چندین راه کار ساده باز می شوند ، ولی اما اگر با راهکارهایی که گفته می شود باز نشود باید درخواست سرویسکار رفع گرفتگی ارزان قیمت لوله در شمال تهران بکنید ، تا با استفاده از تجهیزات دستگاه فنر و غیره رفع گرفتگی بکند .

علل گرفتگی لوله های آشپزخانه 

لوله های آشپزخانه که دچار گرفتگی می شوند . شامل سه بخش اصلی ، لوله سینک ظرفشویی ، لوله کفشور آشپزخانه ، لوله لباسشویی می باشد .

در لوله های سینک ظرفشویی این دلایل باعث گرفتگی می شوند . ⇐ ریختن باقی مانده مواد غذایی و سبزیجات ، ریختن تفاله چایی بعد از استفاده ، ریخته شدن مایعات و چربی های ظروف در هنگام شستشو به داخل لوله ،

دلایل گرفتگی لوله کفشور آشپز خانه . ⇐ افتادن لوازم کوچک پلاستیکی ، شکستگی داخلی لوله ها ، ریخته شدن چربی ها در هنگام تمیز کردن گوشت گربانی در داخل لوله کفشور آشپزخانه و غیره .

لوله لباسشویی اکثرا با دلایل مشخصی که رعایت نمی شود دچار گرفتگی می شوند . برای مثال در هنگام شستشوی لباس ها از لباس های بسیار کوچک به مانند لباس عروسک استفاده می کنند . که در هنگام تخلیه داخل لوله گیر می کند . یا با تغییر نامنظم شوینده لباس از طریق رسوبات لوله دچار گرفتگی می شود .

علل گرفتگی لوله های توالت 

در لوله های توالت دلایل بسیار کوچکی و ریزی باعث گرفتگی لوله می شود . به مانند انداختن دستمال کاغذی داخل کاسه توالت ایرانی یا فرنگی . انداختن پوشاک بچه ها یا نوار بهداشتی داخل کاسه توالت ، ریخته شدن مصالح ساختمانی در هنگام تعمیرات یا تعویض کاسه توالت . تراش ندادن لوله حدقل هر یک سال یکباره اگر لوله خود را تراش ندهید . رسوبات با افراشته شدن داخل لوله باعث ایجاد گرفتگی می شود .

علل گرفتگی لوله های کفشوری مخصوصا حمام 

در لوله های کفشوری معمولا با افتادن وسایل ریز باعث گرفتگی می شود . در لوله کفشور حمام که مشتریان برای رفع گرفتگی از شرکت فنی لوله بازکنی گیشا درخواست سرویسکار می کنند ، اکثرا باعث گرفتگی از افتادن وسایل کوچک پلاستیکی به مانند درب شامپو ، درب ژلت ، لیف کوچک ، تکه صابون و موهای بلند متراکم باعث گرفتگی می شود .

برای رفع تمامی مشگل های لوله بازکنی می توانید با شرکت فنی لوله بازکنی گیشا تماس بگیرید . و مشاوره رایگان دریافت بکنید . با سرویسکاران گیشا شما در کمتر از 10 دقیقه درب به منزل لوله بازکنی تحویل می گیرید .

لوله بازکنی فاضلاب به روش فنر زنی در خیابان گیشا

فنر زنی با دستگاه سه نظام لوله بازکن انجام می شود ، اگر گرفتگی لوله فاضلاب دارید در هر قسمتی از ساختمان که خود شخص شما توانایی باز کردن را ندارد می توانید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید تا از بهترین دستگاه های فنری برای باز کردن و رفع تضمینی گرفتگی استفاده نماید .
لوله بازکنی انواع لوله فاضلاب فوری بدون کثیف کاری در کوتاه ترین زمان با متخصص ترین سرویسکار شرکت در محدوده منطقه گیشا انجام می شود

لوله-بازکنی-با-فنر-در-گیشا
رفع گرفتگی و چاه بازکنی گرفتگی لوله فاضلاب به روش فنر زنی در خیابان گیشا

لوله بازکنی 100 درصد تضمینی در خیابان گیشا 

ضمانت کاری ما در تمام زمینه های کاری مخصوصا در لوله بازکنی بسار موفق بوده و ثابت می باشد . باز کردن هر نوع لوله ای با 100 درصد ضمانت ، مؤسسه فنی شرکت گیشا برای رفع گرفتگی این مناطق و محله ها از بهترین سرویسکاران جهت رفع گرفتگی استفاده می کند . لوله بازکنی گیشا سخت ترین گرفتگی ها را با بهترین تجهیزات و سرویسکاران باز می کند . برای دریافت اطلاعات ضمانت نامه شرکت ما در این منطقه می توانید به سایت زیر مراجعه کنید .

رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله کفشور حیاط و استخر و پاستیو در گیشا تهران

باز کردن گرفتگی لوله کفشور حیاط ، چاه بازکنی لوله فاضلاب استخر و حوض ، رفع گرفتگی و چاه بازکنی لوله فاضلاب پاستیو با تکنسین حرفه ای در محدوده و خیابان گیشا انجام می شود .

لوله بازکنی گیشا با بهترین سرویسکاران

یکی از سخت ترین و حساس ترین بخش لوله بازکنی تراش لوله بعد از رفع گرفتگی می باشد . علت تراش لوله فاضلاب : اصلی ترین علت تراش لوله فاضلاب از بین رفتن رسوبات داخل لوله و جلوگیری از گرفتگی دوباره لوله می باشد . در لوله بازکنی گیشا اکثر سرویسکاران قدیمی آشنایی با این مورد بسیار حساس می باشند ، که چگونه یک لوله را تراش بدهند که نه آسیب و  نه کثیف کاری بشود .

سرویسکاران منتخب لوله بازکنی در این منطقه با توجه به تجربه خدمات رسانی در این منطقه داشته اند ، قادر به باز کردن هر نوع لوله ای هستند . شما جهت رفع گرفتگی لوله در این منطقه فقط با لوله بازکنی گیشا تماس بگیرید .

از منتخب ترین خدمات مرتبط به زمینه کاری در منطقه گیشا

خدمات فنی شرگت گیشا در این منطقه به طور کلی به 4 بخش کلی تقسیم می شود ، 1 – خدمات لوله بازکنی گیشا ، 2 – خدمات کلی چاه گیشا ، 3 – خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در گیشا ، 4 – خدمات تعمیرات و نصب در گیشا . این مواد اصلی ترین ریشه کاری در این منطقه می باشد .

1 – خدمات لوله بازکنی گیشا

خدمات لوله بازکنی گیشا به چندین بخش مختلف از هر جهت تقسیم می شود . امروز در این توضیحات در رابطه با چگونه رفع گرفتگی بکنیم تا بعد کار بوی فاضلاب بالا نزند . آیا می دانید علت بالا زدن بوی بد فاضلاب چه می باشد ؟ دو علت دارد یا رسوبات جمع شده مانع عبور کامل فوضولات می شود ، یا چاه پر شده است . در دلیل اول که اکثرا با این موضوع سرویسکاران ما زیاد برخورد می کنند و چاره این کار فقط در دست سرویسکاران لوله بازکنی گیشاست .

با تراش لوله ها با فنر مجهز تراش لوله بدون آسیب و خرابکاری از بوی بد فاضلاب به آسانی راحت می شوید .

2 – خدمات کلی چاه

خدمات تکمیلی چاه به چندین بخش مشخص تقسیم می شود . بخش : کندن چاه ، تخلیه چاه ، حفر چاه ، لایروبی چاه ، تشخیص درب چاه و خیلی از موارد دیگر در این زمینه می باشد . امروز در این توضیحات در رابطه با لایروبی چاه به صورت خلاصه و مفید توضیح خواهیم داد . آیا تا به امروز خدمات لایروبی چاه برای شما انجام شده است ؟ مؤسسه فنی لایروبی در گیشا با مجرب ترین سرویسکاران و جدید ترین تجهیزات انجام می شود . آیا سوال می کنید در چه زمان چاه شما نیاز به لایروبی دارد ؟ برای مثال در زمانی که چاه شما تخلیه شده است و بعد از اتمام کار به صورت غیره معمولی دوباره پر می شود و کارکرد گذشته خود را ندارد در این زمان چاه شما چشمه هایش پر شده است و نیاز به نفس گیری دارد .

با سرویسکاران مغنی ما در گیشا بدون هیچ گونه خطر و کثیف کاری مشگل شما را حل می کنیم . لایروبی چاه به دو روش مفید و نیمه مفید تقسیم می شود . روش مفید لایروبی انسانی می باشد و روش نیمه مفید روش تجهیزاتی و دستگاهی می باشد . در روش دستگاه فقط فضولات و ماسه جات را لایروبی می کند ولی اما در روش انسانی چاه به مانند روز اول می شود .

3 – خدمات تشخیص ترکیدگی لوله

خدمات تشخیص ترکیدگی لوله یک بخش اصلی در زمینه لوله بازکنی گیشا می باشد . تشخیص نشتی لوله با دستگاه و قدیمن با پمپ اجرا می شد .مؤسسه فنی لوله بازکنی گیشا با جدیدترین تجهیزات به صورت ارزان خدمات تشخیص شما را انجام می دهند . در بعضی از لوله ها به گونه ای رد شده اند که از لایه دیوار چند لایه عبور می کند که اگر نشتی پیدا کند و شما از آن بی خبر باشید باعث ریزش ساختمان می شود . شما همشهریان عزیز در هر بخشی از تهران بزرگ زندگی می کنید در هر چند سال یک بار نیاز به تشخیص نشتی لوله دارید تا از خطرات پیش رو جلوگیری بکنید .

تشخیص-نشتی-لوله-با-دستگاه-در-گیشا
تشخیص نشتی و تترکیدگی لوله با دستگاه در خیابان گیشا تضمینی و فوری
 4 – خدمات تعمیرات و نصب در گیشا

خدمات تعمیرات و نصب در گیشا برای تجهیزات فاضلابی انجام می شود . با تعمیرات سیستم لوله کشی ، تعمیرات توالت فرنگی و ایرانی ، تعمیرات هواکش توالت و نصب تمامی این موارد به صورت کاملا اصولی و مهندسی در لوله بازکنی گیشا .

لوله بازکنی بسیار فوری در گیشا

آیا تا به امروز از سرویسکاران لوله بازکنی مؤسسه ما در گیشا استفاده کرده اید ؟

آیا در دوره قبلی سرویسکار لوله بازکنی چه مقدار زمان کشید تا به محل برسند ؟

مدت زمانی که برای رسیدن به محل جهت رفع گرفتگی قول داده بودن آیا در آن زمان رسیدن ؟

سرویسکاران فنی مؤسسه ما در گیشا بیش از 50 سرویسکار فعال در زمینه لوله بازکنی دارند . با قولی که جهت رفع گرفتگی می دهند که به محل برسند ، حتی کمتر از آن زمان به محل می رسند .

به لوله بازکنی 15 دقیقه گیشا نیاز داشتید سریعا تماس بگیرید . زیر 15 دقیقه در هر کجایی از این محلات و حومه قرار داشته باشید به خدمت می رسیم . شما شاید در دوره های قبلی با سرویسکاران همکاران کار کرده باشید . اگر از خوش قولی آنها راضی بودید می توانید با آنها تماس بگیرید ولی اما اگر می خواهید امتحان خوش قولی شرکت ما را بکنید با ما جهت هماهنگی تماس بگیرید .

لوله بازکنی گیشا به صورت 24 ساعته

هر زمانی که دچار گرفتگی بشوید ما نیرو اعزام می کنیم جهت رفع گرفتگی . لوله بازکنی گیشا به صورت 24 ساعته در زمینه لوله بازکنی توالت ، آشپزخانه ، حمام ، حیاط و به صورت کلی می باشد . تمامی خدمات ما در گیشا به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد ، سرویسکاران لوله بازکنی در گیشا قادر به باز کردن هر نوع گرفتگی با بهترین تجهیزات و کمترین هزینه هستند .
مرکز لوله بازکنی در دارآباد

چرا باید از خدمات لوله بازکنی گیشا استفاده بکنیم ؟

اکثر همشهریان عزیز بعد از رفع گرفتگی سریعا با لوله بازکنی تماس می گیرند . بدون اطلاع از وضیعت لوله که شاید به دست خود فرد با کوچیک ترین وسایل باز شود و شاید چاه شما پر شده است . سرویسکار بعد از انجام کار و و پر بودن چاه هزینه خود را  دریافت می کند . ولی اما در مؤسسه فنی لوله بازکنی گیشا بعد از تماس شما جهت درخواست لوله بازکن به محل . در اولین مرحله مشاورین جهت رفع گرفتگی لوله شما به دست خودتان راهنمایی می کند . تا بدون واریز هزینه رفع گرفتگی بشود تمامی این خدمات رایگان و با صبوریت می باشد .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

90 پاسخ

 1. مطالبتون خیلی جامع بود ممنون ما تازه دوهفته هست به این آپارتمان اومدیم. این ساختمان یک سال ساخته ولی بوی فاضلاب اشپزخونه خیلی زیاده با محلول جوش شیرین حل میشه؟

  1. سلام عزیزم ممنونم از نظر کارشناسی نه این نوع واسه لوله بازکنی تاثیر خواصی نداره و فقط وقتتونو طلف می کنید شما می تونید بدون صرف وقتتون با ما تماس بگیرید تا برسیم خدممتون

 2. سلام واقعا تو کارتون حرفه ای هستید
  سرویسکاری که برای دراوردن انگشتر من از توالت اومد خیلی عالی دراوردتش درصورتی که من فکر میکردم اصلا دیگه حلقه ازدواجمو نمیبینم. واقعا ازتون ممنونم.

 3. سلام توالت فرنگی ما از روزهای اول نصب پس از سیفون جرم وکثیفی داخل اب باقی میمونهبا یکی دونفر مشورت کردم میگن عیب از خود توالت فرنگیه وتعویض کن لطفا درصورت امکان راهنمایی بفرمایید.. مممنون

 4. سلام و خسته نباشید ممنونم از ذحمت های شما یه لوله داشتیم آمدید بازش کردید چون بهتون اعتمام دارم بازم بهتون میگم که یه لوله داریم کفشور آشپز خانه اگه مشکلی نیست بیایید توضیح بدم چی شده آدرس هم براتون ارسال کردم

 5. سلام خدمات شما بنظر خوب میاد نظرات زیادی هم تو سایتتون هست واینکه میشه بگید هزینه باز کردن توالت ایرانی چقدره؟

 6. ممنونم از سایت خوبتون من متوجه شدم که با این چیزایی که توضیح دادین خیلی از اشتباهات رو خودمون انجام میدیم که باعث پرشدن چاه میشه.

 7. سلام لوله های روشویی دستشویی وحمام لوله شش هستش توسط کاشی کار پارسال پرشده وقتی گونی رو برداشتیم ومتوجه شدیم یعنی دوغاب ریختند پر کردند چیکار کنیم با اسید بتن برطرف میشه یاباید کنده کاری بشه؟

 8. بسیار مطالب خوبی نوشتید و عالی توضیح دادید چه خدماتی ارائه میدید؟
  یک منهول داریم که با فنر باز نمیشه امکان باز شدنش هست؟
  شما میتونید کمکی به ما بکنید.

 9. ممنونم که شرکتتون بیست و چهار ساعته هستش شب بود لوله ماشین ظرف شویی ترکید تقریبا ساعت دو بود که داشتیم میخوابیدم ظرف ها را گذاشتم بشوره نمیدونم چیرشد یهو زنگ زدیم تشیف آوردید

 10. واقعا لوله گرفته شده با سیمان رو میتونید باز بکنید؟
  اگه باز کنبد هرچقدر هزینش باشه بهتون مبدم یه استخر داریم لوله تخلیه اون گرفته میتونید یکی رو بفرستید بیاد؟

  1. سلام مشگل نداره تماس بگیرید تا سریعا برای ارائه خدمات بهترین سرویسکار لوله بازکنی خدمت شما عزیزان برسند
   ✔✔ لوله بازکنی شبانه روزی و تضمینی در منطقه گیشا✔✔✔
   لوله بازکنی شبانه روزی با ۵۰ >درصد< تخیفیف > تضمینی ✔
   لوله بازکنی با دستگاه پیشرفته مکانیزه مدرن بدون خرابی وکثیف کاری✔
   تشیخیص ترکیدگی ونشت با دستکاه دیجیتال✔
   باز کردن انواع لوله ها✔ اشبزخانه توالت حمام پارگینک پشت بام وغیره …….
   ✔ سرویسدهی فوری به سراسر تهران توسط اکیپ کار بلد وماهر
   ✔✔✔ پیام وچت پاسخگو نیستم✔✔✔
   شماره تماس دفتر ها
   ✔ حتی باز کردن لوله های سخت سیمانی
   ارسل نیرو به تمام نقاط ذکرشده شمال تهران تمام مناطق ، جنوب تهران تمام مناطق ، غرب تهران فوری و سراسر مناطق تهران و کرج
   شهرری ✔دولت آباد ✔کیانشهر ✔شهرک بعثت✔ شهرک بروجردی✔ شهرک شاهد✔ شهرک سجادیه✔ نازی آباد✔ یا خچی آباد ✔باغ آذری✔ شوش✔ مولوی✔ فدائیان اسلام ✔بهشتی ✔شهرک علائین✔ عباس اباد✔ کهریزک✔ باقرشهر ✔۱۳ابان✔ صالح اباد غربی شرقی✔ خاوران✔ هاشم اباد✔ وحومه…..

 11. قیمت هر ماشین تخلیه چاه چقدره حدودا بیست سی تا چاه داشتیم در بیمارستان داشتیم
  لطفا زود تر به من اطلاع بدین
  ممنون

 12. ممنونم کارتون خوب و عالی و از همه مهم تر با تمیز کاری انجام شد ولی کمی امدن سرویس کار به تخیر کشیده شد

 13. قیمت ها روز به روز عوض میشه یا ممینونه سرجاش من امروز بیرون شهرم بعد لوله حمامون گرفته قبل رفتنم یادم رفت زنگ بزنم تا جمعه1400/10/10 قیمت ها فرق میکنه؟؟

 14. لوله ما که به جوب کوچه باز شده داخلش موش رفته بعد مرده نمیدونم چی کار کنم شما راه حلی دارین مرده انگار چسبیده اونجا اب میریزم نمیره

 15. بسیار مطالب حوبی نوشتید و عالی توضیح دادید چه خدماتی ارائه میدید
  یک منهول داریم که با فنر باز نمیشه امکان باز شدنش هست؟ شما میتونید کمکی به ما بکنید؟

 16. با توجه به اینکه زمستان از راه رسیده و سرما را باخود آورده باعث ترکیدگی لوله ها میشه و راه حلی شما برای اینکه لوله ها نترسه دارید ؟

  1. سلام عزیزم بله ما یه راهکاری به تمام مشتریان عزیز می دیم که تو سایت لوله بازکنی برادران جعفری ثبت شده برای جلوگیری از یخ زدگی لوله ناودانی لوله که پشتمون بهتره از نمک آب نمک گوسفند استفاده کنید که بالای پشت‌بام بذارین ولی به ایزوگام نترس به چون این عمل باعث میشه که باعث میشه وام سوراخ بشه ولی اگه از اونجا ساز های مخصوص بگیرید مخصوص داخل لوله را پوشش می‌دهد و به هیچ وجه داخلی لوله و خروجی لوله به علت سرمازدگی و یخ می بنده و عوامل ترکیدگی و دیگران را ندارد

 17. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آلمانی یعنی چه ممنون میشم در موردش توضیح بدید شما خودتون از این دستگاه دارین

 18. ممنونم از این همه خدمات خوب و پیشرفت تون واقعا عالی و پیشرفته بودن ممنونم از سرویسکار پرتلاش تون واقعا تلاششون عالی بود ممنون از دقت سرویس کارتون که دقت چون خیلی بالا بود بدون آسیب رساندن به وسایل آتما کارشون پیشرفت �واقعاکه زمان‌بندی تون خیلی خوب به عالی هستش واقعاً کمتر از بیست دقیقه رسیدن و کمتر از ۱۵ دقیقه لوله را باز کردن ممنونم از مشاوره رایگان و عزیزتون که تا اینکه سرویس کار خودش رو برسونم به ما راه‌حل‌هایی را که تا از ترکیدن لوله خودداری کنیم من در هر صورت از شما و سایت شما حمایت و طرفداری می کنم ممنونم زهرا سعادتی هستم

 19. بهترین کار بعد از گرفتگی لوله چیه ممنون میشم با راهنمایی عالی تون راهنمایی کنید اگر مشاور تون رایگان هستش بگید تا تا تماس بگیریم تا کمی راهنمایی کنید ممنون

 20. به دلیل ماندن استخوان در لوله سینک ظرف شویی الان باعث گرفتگی شده الانم پیش از عیدی دیگه واقعا نمیدونم چی کار کنم فورا خود را برسانید

  1. سلام عزیزم مشکلی نداره لطفاً با ما همین الان تماس بگیرید تا ۳۰ این کمتر از ۱۵ دقیقه به درب منزل شما ارسال باشد

 21. لوله سینک ظرف شوییمون داعما سوراخ میشه و تازه
  گرفتمش بعد سرویسکار میاد اون همه پول تشخیص
  میگیره ودر اخر هم میگه باس تعویض شه شما راه
  کاری دارین بدون اینکه تعویض شه این مشکل
  حل بشه////؟؟؟

 22. سلام و درود به بخشید و قدم اول من از سایت لوله بازکنی برادران جعفری و طراح و نویسنده آقای جعفری که خدمات لوله بازکنی ۲۴ ساعته را می کنند ببخشید اگه میشه روش های لوله بازکن را توضیح بدین تا بدونیم چگونه دلیل گرفتگی چه مواردی می باشد

  1. روش های باز کردن لوله های مسدود شده
   چند روش ساده برای رفع گرفتگی زهکشی لوله وجود دارد، اما باید به این نکته اشاره کنیم که این روش ها راه حل های موقتی هستند و حتی گاهی اوقات با آسیب رساندن به خطوط لوله باعث ناراحتی بیشتری می شوند. متداول ترین روش ها شامل استفاده از مواد شیمیایی، سیم لوله بازکنی، راهنما یا مارپیچ است. استفاده از مواد شیمیایی لوله بازکن می تواند باعث ایجاد ترک، ذوب و شکستگی در لوله ها شود. در صورت استفاده نادرست از سیم، راهنما یا مارپیچ، آسیب دائمی نیز ممکن است رخ دهد

   یکی از روش های گرفتگی لوله بازکنی، روش تمیز کردن گرفتگی لوله با انجام اصلاحات بسیار پرهزینه است. هم اکنون به جای پرداخت هزینه های بالا با آخرین تکنولوژی دستگاه رفع گرفتگی لوله بدون شکستگی و بدون آسیب رساندن به گرفتگی لوله ها به شما ارزانتر خدمت رسانی می کنیم.

   زمانی که می خواستیم گرفتگی لوله ها را با استفاده از موادی مانند مواد شیمیایی گرفتگی لوله بازکنی (زاویه لوله)، گرفتگی سیم لوله بازکنی (مارپیچ)، میله آهنی باز کنیم، لوله ها سوراخ یا ترک خورده بودند. تلاش برای بازکردن گرفتگی لوله ها با چنین راه حل های ناسالمی به جای تعمیر، یک راه حل موقت بود. با این حال، با همگام شدن با تکنولوژی در حال توسعه، می‌توانیم به راحتی لوله‌های گرفتگی را که در گذشته به سختی سعی می‌شد باز شوند، با دستگاه لوله‌بازکن مسدود شده درست کنیم. هیچ آسیبی به لوله ها وارد نمی شود. از آنجایی که راهنمای دستگاه که به داخل لوله نوسان می کند به صورت قوس است، لبه های تیز ندارد، فقط با مالش به لوله به سمت جلو حرکت می کند. نوک آن نیز سوراخ نمی شود.

 23. سلام و خسته نباشید چاه منزل ما در حیات است و هفت سال است که در این منزل ساکنین اخیراً وقتی کسی در حال حمام است یا در داخل منزل ماشین لباسشویی به طورمثال مشغول تخلیه آب می باشد در حیاط نزدیکی خروجی چاه صدای شبیه قلپ قلپ می اید نزدیک چاه سرویس توالت ایرانی است در طول روز که آبریز با لایه سطح آب در توالت بالاست اما صبح خیلی زود کاملاً توال دسته آبش پایین اومده و فروکش کرده بوی نامطبوعی هم حس نمیکنیم از علایم که گفتید هیچکدام نیست فقط همین صدا و بالا آمدن سطح آب در توالت حیات در ساعت‌های روز به نظر شما چاه پر شده؟ چون برای باز کردن چاه باید موزاییک حیاط برداشته شود و مقداری کنده کاری لازم است تشکر می کنم از تو اگه راهنماییم کنید.

 24. ببخشید جناب قیمت تو هزینه بازکردن لوله در منطقه مینی سیتی با بقیه منطقه فرمان کنه یا نه
  در این منطقه هم شعبه داریم من به دلیل دور بودن راه و حساب کرایه ازتون پرسیدم

 25. سلام چاه اب فاضلاب خونه من خاکش صابونی اب نشت نمیکنه دو تا چاه پنج مترب کنار هم هست ایا موادی هست که بریزیم داخل چاه ته نشین بشه زودزود پر نشه. ممنون.

 26. چرا نمیدونم چرا بدون دلیل آب کفش و خانه ما بالا میزنه به نظرتون از چی میتونه باشه چون آب ریختیم توش اصلاً هیچ کاری نکردیم یکبارم ازش استفاده نشده

 27. سلام من تو منطقه ۱۷ هستم خدمات دارید اینجا؟
  با همین شماره تلفن چاه بازکنی که تو سایت زدید تماس بگیرم؟

 28. سلام جناب خسته نباشید فاضلاب مون مسدود شده و هیچ جوره باز نمیشه با آب فشار قوی گرفتیم توش ولی فرقی نکرد لطفاً اگه میشه یه نفر رو بفرستید بیاد به دادمون برسه.

  1. سلام لوله های روشویی حمام و دستشویی لوله 6هستش توسط کاشی کار پارسال پر شده وقتی گونی رو برداشتیم و متوجه شدیم ینی دوغاب ریختن و پر کردن
   چیکار کنیم با اسید بتن مشکل برطرف میشه یا باید کنده کاری بشه با تشکر.

 29. خیلی خوبه که آدمای مسعولیت پذیری مثل شما پیدا میشن که به وقت و زمان خیلی اهمیت میدن و بد قولی نمیکنن.
  من از زمانی که زنگ زدم تا زمانی که لوله بازکن اومد کلا نیم ساعتم طول نکشید.
  اگه یه ذره دیر تر میومدن کل خونه رو آب برمیداشت.
  تشکررر

 30. خیلی خوبه که آدمای مسعولیت پذیری مثل شما پیدا میشن که به وقت و زمان خیلی اهمیت میدن و بد قولی نمیکنن.
  من از زمانی که زنگ زدم تا زمانی که لوله بازکن اومد کلا نیم ساعتم طول نکشید.
  اگه یه ذره دیر تر میومدن کل خونه رو آب برمیداشت.
  تشکر.

 31. ممنون از مطالب مفیدی که توضیح دادید؟ یک سوال دارمممنون میشم راهنماییم کنید خواهشا نگید با اتحادیه تماس بگیرم. یه توالت ایرانی داریم که یهو گرفت و آبش زد بالا اما بعد از چند ساعت رفت پایین باز آب میریختیم میومد بالا با یه شرکت لوله بازکن از طریق گوگل زنگ زدیم یکی رو فرستادیم اومد با کلی روش و اصلاحات خاصی که خودش میگفت لوله رو باز کرد. مبلغ انجام لوله بازکنی شد 2میلیون و 650هزار تومان!!!!
  این مبلغ برای یه لوله بازکنی ساده که کلا یه ربع شد منطقی هست؟؟؟؟!

 32. سلام و درود
  ببخشید قبلا برای برادر خانوم من یک سرویسکاری اومدن و به کفشور اشپزخونشون فنر زدن
  که بعد از فنر زنی و بیرون کشیدن فنر جرم و لجن کلا با فنر به بیرون از محیط کشیده شد و باعث کثیف کاری ششد
  و امروز هم لوله سینک گرفته میخاستم ازتون درخاست کنم اگه میتونید و مشکل کثیف کاری ویش نمیاد لطفا یکیی رو بفرستید بیاد برای انجام کار.
  تشکر

  1. سلام بله متوجه بعضی از سرویسکاران از دستگاه‌های تخصصی برای لباسشویی استفاده نمی کنند که این کار باعث کثیف کاری و ناراحتی درخواست‌کنندگان میشه که در اکثر مواقع باعث ایجاد خشونت و اذیت در هزینه پرداخت هزینه می‌شود ولی شرکت لوله بازکنی برادران جعفری از دستگاه های بسیار تمیز و تضمینی برای لوله بازکنی استفاده می‌کند که بدون کشیدن گرلا یا حتی چربی به بیرون از لوله گرفتگی لوله فاضلاب را باز میکند اگر شما از این ترس دارید که چربی یا مدفوع فاضلابی بعد از لوله بازکنی با فنر بیرون بکش کشیده شود ما بدون این کار را انجام می‌دهیم و چرب و چیز همه چیز داخلی لوله بابونه تراش میره پایین تر کار ما صد درصد تضمینی و بیش از ۳۰ سال با این کار تو تهران بزرگ شدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *