رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
اتحادیه تضمینی لوله بازکنی سراسر ایران

فهرست مطالب

گرفتگی لوله و چاه یکی از مشکلات شایعی است که ممکن است برای بسیاری از شما پیش آمده باشد. هر چقدر هم که شما استفاده درست و اصولی از تأسیسات خانه خود داشته باشید، فاکتورها و دلایلی گوناکونی وجود دارند که باعث ایجاد ایراد در تأسیسات ساختمان شما می‌شوند. در این شرایط است که شما می‌توانید با کسب اطلاعات دقیق در رابطه با قوانین اتحادیه لوله بازکنی تهران از بهترین و باکیفیت‌ترین خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود نهایت استفاده را ببرید.

درست مانند هر صنف دیگری، در صنف خدمات لوله بازکنی نیز ممکن است که کلاه‌برداری‌های گوناگونی صورت بگیرد. دقیقاً همین موضوع، باعث شده تا تصمیم بگیریم اطلاعات کاملی در این ‌رابطه به شما ارائه دهیم تا بتوانیم راهنمای شما در مسیر استفاده از این خدمات باشیم. اگر دچار مشکل تاسیساتی در ساختمان خود شده‌اید یا می‌خواهید اطلاعات خود در رابطه با این خدمات را افزایش دهید، حتماً با ما تا انتهای محتوا  همراه بمانید‌. ما در ادامه اطلاعات کاملی برای شما داریم.

اتحادیه لوله بازکنی تهران چه وظیفه‌ای دارد؟

اتحادیه لوله بازکنی تهران درست مانند هر اتحادیه دیگری در هر بخشی از کشور وظایف خاصی را به عهده‌ دارد. فاکتورهایی مثل تعیین قیمت، بررسی شکایات، ارائه مجوزها و … جزو آن دسته از وظایفی می‌باشند که این اتحادیه بر عهده دارد. شما نیز به ‌عنوان یک شهروند، می‌توانید با کمک این اتحادیه بهترین و باکیفیت‌ترین شرکت‌های لوله بازکنی را پیدا کنید و از خدمات آن‌ ها بهره ببرید. علاوه‌ بر این موضوع، امکان این نیز برای شما وجود دارد که در صورت داشتن شکایت، آن را به اتحادیه لوله بازکنی تهران منتقل کنید. راه‌های ارتباطی گوناگونی وجود دارند که می‌تواند به شما کمک کنند تا به این اتحادیه متصل شوید و از خدمات مردمی آن بهره ببرید. سعی کنید برای پیدا کردن شرکت لوله بازکنی معتبر از طریق سایت اصلی اتحادیه اقدامات لازم را انجام دهید، تا بتوانید با خیال راحت‌تر از این خدمات بهره ببرید.

صنف قیمت لوله بازکنی در تهران
خدمات پیگیری قانونی برای شکایت از لوله بازکنی استان تهران

با توجه به تعرفه های اتحادیه لوله بازکنی تهران، چقدر هزینه باید پرداخت کرد؟

قبل از این که به استفاده از این خدمات بپردازید، به این نکته توجه داشته باشید که طبق قوانین اتحادیه لوله بازکنی تهران، یکسری قیمت‌های پایه برای ارائه خدمات گوناگون به مشتریان وجود دارد. اما در کنار این نرخ‌های پایه، فاکتورها و عوامل دیگری نیز هستند که می‌توانند تاثیر زیادی در قیمت خدمات ارائه ‌شده داشته باشند. با دانستن این اطلاعات و فاکتورها، شما می‌توانید دلیل بالا بودن قیمت خدمات شرکت‌های گوناگون را بدانید و با خیال راحت از خدمات آن‌ها بهره ببرید.

مواردی مانند نوع گرفتگی و میزان گرفتگی لوله‌ها، تجهیزات مورد نیاز برای برطرف کردن گرفتگی ایجاد شده، میزان استهلاک دستگاه‌هایی که برای این خدمت استفاده شده‌اند، محدوده مسکونی مورد نظر شما و همچنین هزینه ایاب‌ و ذهاب جزو فاکتورهای مهمی هستند که می‌توانند تاثیرات زیادی روی قیمت خدمات ارائه ‌شده داشته باشند. سعی کنید که حتماً بعد از استفاده از این خدمات، از شرکت مورد نظر فاکتور دریافت کنید تا در ادامه بتوانید در صورت وجود مغایرت از طریق اتحادیه لوله بازکنی تهران اقدامات لازم را انجام دهید و به اطلاعات مورد نیازتان دست پیدا کنید.

خدمات شکایت از لوله بازکنی در تهران
اتحادیه چاه بازکنی در تهران

اتحادیه لوله بازکنی در تهران

اگر می خواهید قیمت دقیق و شرکت های معتبر لوله بازکنی را در شهر خود ( تهران ) را پیدا بکنید، با مؤسسه اتحادیه لوله بازکنی در تهران تماس بگیرید. اتحادیه لوله بازکنی فقط شرکت هایی که مجوز ارائه خدمات چاه بازکنی دارند را به افراد پیگیر ارائه می کنند تا در زمینه قیمت و کیفیت کار مشتری رضایت کاملی داشته باشند.

اگر از هزینه های چاه بازکنی در سال جدید آشنایی ندارید، ما در جدول زیر به صورت کامل جدول نرخ لوله بازکنی را در هر شرایطی با هر ابزاری را خدمت شما ارائه کرده ایم.

 اتحادیه لوله بازکنی در تهران چگونه می تواند به شما کمک کند؟
همه کسانی که به این سایت مراجعه می کنند یا از قیمت های لوله بازکنی با نرخ اتحادیه سال جدید پیگیری می کنند، یا از لوله بازکن کلاهبردار که بیشتر از نرخ اتحادیه لوله بازکنی، از مشتری هزینه دریافت کرده است می خواهند شکایت بکنند.

شما به کدام راهنمایی نیاز دارید، می خواهید از قیمت های لوله بازکنی در سال 1402 مطلع بشوید یا از لوله بازکنی به دلیل کلاهبرداری شکایت بکنید؟

در هر شرایطی ما آمادگی راهنمایی کامل را به شما داریم.

{{ آدرس و شماره تماس }} اتحادیه لوله بازکنی استان تهران:
 تهران، خیابان سعدی شمالی، خیابان شهید برادران قائدی ( هدایت ) پلاک 167

تلفن: 77379673 ، 77531759، نامبر: 77532105

اتحادیه رسیدگی به شکایت فنر زنی
برسی مشکلات مراجعه کنندگان لوله بازکنی در تهران

نرخ اتحادیه لوله بازکنی در سال 1402

ردیف شرح مبلغ ( ریال )
1 باز کردن لوله فاضلاب از 1 تا 6 متری با دستگاه کوچک 3,200,000
2 باز کردن لوله فاضلاب از 6 تا 15 متری با دستگاه معمولی 5,000,000
3 باز کردن لوله فاضلاب با دستگاه موشکی نیاز به تراش تا متراژ 40 متری 15,000,000
4 تخلیه چاه با تانکر 12 هزار لیتری، یک سرویس تا 50 متر شیلنگ خوری 18,000,000
5 لایروبی کانال یا چاه با نیسان 12 بشکه ای، یک سرویس با نیروی انسانی 35,000,000
6 باز کردن لوله فاضلاب از منهول با متراژ 15 تا 20 متری با دستگاه موشکی 40,000,000
7 تخلیه چاه با ماشین 8 هزار لیتری، یک سرویس با شیلنگ خوری 50 متری 8,000,000
8 پمپاژ هر یک ساعت با پمپ تک فاز 15,000,000
9 کف تراشی و لایروبی هر کمپرسی خاور با بردن خاک بدون کارگر اضافه 50,000,000
10 طوقه چینی هر متر طول بدون مصالح و پر کردن خاک پشت کول ها به صورت دوبله 25,000,000
11 حفر چاه نو در زمین معمولی طول در عرض در ارتفاع ضرب میشود برابر با متر مقنی 4,500,000
12 درب چاه باز و بسته کردن طوقه چاه بدون مصالح تا یک متر 27,000,000
13 لوله کشی فاضلاب و بنایی درب چاه توافی است —-

شما می توانید از این جدول به هر قیمتی که می خواهید در رابطه با لوله بازکنی در تهران، تخلیه چاه در تهران و خدمات حفر چاه یا سایر خدماتی که به شغل ها مرتبط می شود را به صورت کامل برای سال 1402 دریافت کنید.

اتحادیه لوله بازکنی مخصوص تهران
صنف خدماتی اتحادیه لوله بازکنی در استان پایتخت

طبق قوانین اتحادیه لوله بازکنی تهران، من می‌توانم از چه خدماتی بهره ببرم؟

به ‌طور کلی شرکت‌هایی که تحت نظر اتحادیه لوله بازکنی تهران قرار دارند، باید خدمات جامع و نسبتاً کاملی را به مشتریانشان ارائه دهند. بازکردن چاه توالت، بازکردن لوله حمام، بازکردن لوله آشپز‌خانه، باز کردن لوله حیاط، درآوردن اشیاء از چاه، رفع بوی بد فاضلاب، لای‌روبی چاه، حفاری چاه، لجن زدایی، ترمیم چاه، تخلیه چاه و … جزو آن دسته از خدماتی هستند که باید توسط شرکت‌های خدمات ‌دهنده به مشتریان ارائه شوند. البته در برخی موارد ممکن است که برخی شرکت‌ها نتوانند در برخی شرایط خاص خدمات کاملی را به شما ارائه دهند. شما باید با توجه به نیاز خود، با شرکت خدمات‌ دهنده صحبت کنید و متوجه شوید که آیا می‌توانید از خدمات ارائه شده بهره ببرید یا خیر.

چگونه می‌توانم از کلاه‌برداری شرکت‌های خدمات دهنده جلوگیری کنم؟

در بسیاری از موارد ممکن است که هنگام استفاده از خدمات لوله بازکنی شما حس کنید که چیزی اشتباه است. فاکتورهایی مثل دستمزد های  بیش ‌از حد با دلایل با ارائه دلایل غیرمنطقی، عدم رفع کامل مشکل به واسطه نداشتن مهارت و تخصص کافی، بزرگ ‌کردن بیش ‌از حد مشکل و دریافت دستمزدهای غیرمعقول و … جزو آن دسته از روش‌هایی هستند که ممکن است برخی از شرکت‌های لوله بازکنی از آن بهره ببرند تا کلاه‌برداری کنند.

البته پیش‌تر نیز به شما گفتیم که در برخی موارد، ممکن است که فاکتورهایی مثل پیچیده بودن مشکل و استفاده از تجهیزات خاص باعث بالا رفتن هزینه شما شود. اما این شما هستید که باید تشخیص دهید که آیا دلایل ارائه‌ شده دلایل منطقی هستند یا کاملاً غیرمنطقی می‌باشند. با بالا بردن اطلاعات و بررسی اعتبار شرکت خدمات‌دهنده از طریق اتحادیه لوله بازکنی تهران، می‌توانید با خیال راحت‌تر از خدماتی که در این زمینه ارائه می‌شود بهره ببرید.

شماره تماس اتحادیه لوله بازکنی استان تهران

اکثر سایت های لوله بازکنی با نشریه اتحادیه لوله بازکنی جلب مشتری می کنند اما اتحادیه لوله بازکنی کشوری زیر مجموعه صنف تعاون کار شرکتی ایران تهران است. اعتماد شما تا به امروز باعث بروز شدن و حرفه ای شدن نفرات ارائه خدمات قیمت لوله بازکنی است .
با اتحادیه لوله بازکنی استان پایتخت همین الان تماس بگیرید تا قیمت های دقیق لوله بازکنی را به شما عزیزان ارائه بکنند. مشاورین این شرکت به صورت شبانه روزی آماده رفع مشگل و ارائه قیمت در  صورت درخواست ارسال سرویسکار به منطقه شما برای رفع گرفتگی هستند .

در هر ساعتی از شبانه روز برای استعلام قیمت لوله بازکنی با صنف اتحادیه می توانید با ما تماس بگیرید.

اتحادیه لوله بازکنی
قیمت اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه را با یک تماس دریافت نمایید .

آدرس اتحادیه لوله بازکنی در تهران

اگر می خواهید شکایت خود را از شرکت ها و نفرات ارائه خدمات لوله بازکنی به صورت حضوری ارائه بکنید می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید. شرکت اتحادیه لوله بازکنی مخصوص استان آمادگی رفع مشگل بین سرویسکاران و مشتری می باشد.

موارد اجرایی اتحادیه لوله بازکنی تهران 

 • بازگشت قیمت از فرد یا شرکت لوله بازکن به مشتری ( اگر سرویسکار لوله بازکن بیش از 800 هزار تومان  از شما دریافت قیمت کرده است می توانید برای بازگشت هزینه خود یا با ما تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به شرکت ما مراجعه نمایید.
 • پیدا کردن سرویسکار کلاهبردار در سراسر تهران
 • پاسخ به سوالات در رابطه با قیمت و شرکت های لوله بازکنی
 • ارسال سرویسکار لوله بازکن از شرکت مخصوص اتحادیه به سراسر مناطق است
  اتحادیه برای قیمت لوله بازکنی در تهران
  شرکت پیگیری اتحادیه چاه بازکنی تهران

نظر اتحادیه لوله بازکنی تهران در رابطه با شرکت برادران جعفری

یکی از شرکت هایی که در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه صابقه بالایی دارد و در این زمینه به صورت قانونی از سال 1370 تا به امروز به ارائه خدمات خود ادامه می دهد شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در تهران است.
ما برای ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه با نرخ اتحادیه در سراسر استان از شرکت لوله بازکنی برادران جعفری ارائه خدمات کمک می گیریم.

قیمت بروز لوله بازکنی در اتحادیه خدماتی

قیمت های ارائه شده لوله بازکنی توسط شرکت اتحادیه لوله بازکنی در سراسر استان چگونه ارائه می شود؟ و ارائه قیمت لوله بازکنی به چه مواردی بستگی دارد؟
1 – قیمت لوله بازکنی به متراژ فنر استفاده شده در لوله بازکنی بستگی دارد
2 – قیمت لوله بازکنی به سختی کار لوله بستگی دارد
3 – قیمت لوله بازکنی به نفرات و دستگاه های لوله بازکنی بستگی دارد
اتحادیه لوله بازکنی برای مشتریان حداکثر و حداقل قیمت لوله بازکنی را برای شما عزیزان ارائه می کند همین الان با مشاورین همیشه آنلاین اتحادیه چاه بازکنی در تهران تماس بگیرید

شکایت از لوله بازکنی با تماس به اتحادیه لوله بازکنی

برای ارائه شکایت نامه و برگه درخواست بازگشت قیمت لوله بازکنی از سرویسکار به صورت شبانه روزی می تونید با مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری تماس بگیرید. شکایت از طرف قرارداد خدماتی، شکایت از شرکت تخلیه چاه فاضلابی در اتحادیه لوله بازکنی ارائه می شود.
در چه شرایطی شکایت شما مورد قبول قرار نمی گیرد؟ لطفا توجه نمایید که بعد از ارائه خدمات لوله بازکنی توسط هر شرکتی برای اطمینا و تضمین خدمات دریافت فاکتور یا حداقل دریافت رسید هزینه لوله بازکنی نمایید که بعد از ارائه خدمات در صورت بروز مشگل بتوانید از حق خود دفاع نمایید .

اتحادیه لوله بازکنی در تهران چه خدماتی را پوشش می دهد ؟

صنف اتحادیه لوله بازکنی به دلیل درخواست مکرر خدمات فاضلابی از سال 1402 لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه تهران، تشخیص نشتی با دستگاه را در تهران به صورت قانونی پیگیری می کند. اگر با سرویسکار مربوطه دچار مشگل در قیمت و کیفیت ارائه خدمات شده اید همین الان با اتحادیه مخصوص استان تهران تماس بگیرید.

صنف اتحادیه لوله بازکنی تهران
صنف اتحادیه لوله بازکنی و تخلی چاه در سراسر تهران

اتحادیه لوله بازکنی و چاه بازکنی در تهران چه خدماتی را پوشش می دهد؟

شرکت اتحادیه لوله بازکنی تهران در زمینه های مختلف چاه بازکنی، حفر چاه فاضلاب، لایروبی چاه فاضلاب، تخلیه چاه فاضلاب، تشخیص نشتی لوله فاضلاب و آب در هر منطقه ای از استان تهران برسی به شکایت مردم عزیز می کنند.

ترفندهای کلاهبرداری افراد لوله بازکن نامعتبر:

 • دنده تراش استفاده باید کرد
 • سه نظام برای گرفتگی باید استفاده کرد
 • اگر همین الان باز نکنیم لوله را میشکند یا ریزش می کند
 • از دنده زغالی باید استفاده کرد
 • قیمت هر متر فنر 

و سایر موارد که با فشار به مشتری و مجاب نمودن مشتری ارائه می کنند که به روشی که شده هزینه باز کردن لوله فاضلاب را به بالاتر از 1 میلیون بکشانند.

جمع‌بندی

ما در این محتوا سعی کردیم برای شما به ‌طور کامل در رابطه با خدمات اتحادیه لوله بازکنی تهران صحبت کنیم و به شما بگوییم که با توجه به کدام فاکتورها و موارد می‌توانید با خیال راحت از خدمات ارائه ‌شده نهایت استفاده را ببرید. به ‌هر حال قبل ‌از استفاده از هرگونه خدمتی از جمله خدمات تاسیساتی که زندگی روزمره شما را می‌سازند، بهتر است که اطلاعات کامل و جامعی کسب کنید. این اطلاعات کامل و جامع، جلوی بروز مشکلات بزرگ را می‌گیرند و به شما کمک می‌کنند تا با خیال راحت‌تر از خدمات ارائه ‌شده نهایت استفاده را ببرید. اگر به ‌دنبال متخصص ترین شرکت‌های لوله بازکنی هستید، مرجع مشخصی برای پیدا کردن این خدمات دهندگان وجود دارد.

شما می‌توانید با کمک گرفتن از اتحادیه لوله بازکنی تهران در سریع‌ترین زمان ممکن ایرادی که در تاسیسات شما به ‌وجود آمده را به ‌طور کامل برطرف سازید و در صورت عدم رضایت نیز شکایت خود را اعلام کنید. در این شرایط است که شکایت شما به‌ طور کامل بررسی خواهد شد و تلاش می‌شود تا حق‌ و حقوق ضایع شده به شما بازگردد.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

104 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  آقای حسینی با شماره موبایل 09124190547 برای باز کردن لوله فاضلاب بالکن ما 2/5 میلیون تومان از ما گرفت که بعد از صحبت با کارشناس این حوزه آقای نادی به این نتیجه رسیدیم که حداکثر باید 1 میلیون تومان به ایشان میدادیم و ایشان 1/5 میلیون از ما بیشتر گرفته است لطفا اگه امکان داره پیگیری بفرمایید.
  علی پرج
  دهکده المپیک مجتمع بانک ملی بلوک B

 2. سلام آقای موسوی دیروز یکی از سرویسکاران لوله بازکنی از شرکت سیار لوله بازکنی برای منزل ما توی منطقه ولنجک اومدن کار لوله بازکنی انجام دادن
  ایشون برای باز کردن گرفتگی چاه آشپزخانه از ما 9 میلیون تومان هزینه گرفتن
  لطفاً پیگیری کنید اسم لوله بازکنی که من هزینه زدم به کارتش محمد خدابنده لو بود
  ممنونم

  1. سلام مشکل نداره لطف کنین مشخصات دقیق طرف مشخصات سایت که شما درخواست لوله باز کن داده بودینو ارسال کنید و لطف کنید اون فیش و واریزو یا خدمتتون عرض کنم اون فاکتوری که چیز کردین و تو واتساپ برای ما ارسال کنید ما پیگیری کنیم خدمتتون فردا اعلام می‌کنیم

 3. وقت بخیر شرکت اتحادیه لوله بازکنی
  خواهشمندم رسیدگی کنید ما مهرآباد جنوبی هستیم و یکی از شرکت‌های لوله بازکنی برای ما خدمات فنرزنی انجام دادند این شرکت برای ارسال لوله باز کن به خونه ما از افراد افغانی استفاده کردند که اومدن واقعاً کثیف کاری کردن و بعد از کثیف کاری هزینه بیش از اندازه از ما دریافت کردن هزینه که هیچکس قبول نمی‌کنه هیچ نرخ صنفی قبول نمی‌کنه ایشون اومدن از ما نزدیک به ۱۳ میلیون هزینه برای باز کردن کفش را آشپزخانه گرفتن
  ما نمی‌تونیم پیگیری کنیم نه به اون شماره کارتی که پول زدیم به نام این طرف بود به نام یه خانمی بود به نام حسنا محمدی
  بعد الان ایشون بعد دو سه روز ما هر چقدر تماس می‌گیریم گوشی ما را اصلاً جواب نمیدن و کلاً ما رو لیست سیاه گذاشتن ما از چند جا پرسیدیم گفتن که قیمت خیلی زیاد گرفته ازتون و به شرکت اتحادیه لوله بازکنی تهران مراجعه کنیم تا پیگیری کنم ممنونم از خدمتتون لطفاً پیگیری کنید

  1. سلام حتما پیگیری میشه فقط لطف کنید مشخصات طرف که هزینه براشون ارسال کردینو بعد خدمتتون عرض کنم اگه فاکتور دریافت کرده باشین و یا خدمتتون عرض کنم شماره طرفو و زمان دقیق اون کارتونو پرداخت هزینه
   و سایر موارد که فکر می‌کنید به ما کمک می‌کنه را ارسال کنید فردا خدمتتون پیگیری می‌کنیم و تماس می‌گیریم

 4. سلام ی اقایی از ی سایتی داخل گوگل اومدن برای ما لوله باز کردن هزینه سه ملیون بابت فنر زدن از من گرفتن و فرداش دوباره همین مشکل پیش اومد و چاه اشپزخونه گرفت شماره تماس این اقا ۰۹۱۲۰۳۹۰۲۰۶
  ب اسم مرتضی نجفی

 5. لطفا پیگیری کنید ک حداقل بدونیم اتحادیه الکی نیس اینا هم هر نرخی میخوان از مردم نگیرن بایت یک ساعت کار

   1. سلام وقت بخیر جهت باز کردن سرویس توالت سر جمع با ده دقیقه کار از بنده درخواست ۴۷۰۰ میلیون تومان کردن در صورتی که تلفنی به بنده گفتن ۲۰۰ الی ۵۰۰ هزار تومان می‌شود با وساطت نیروی انتظامی مبلغ به ۱۵۰۰میلیون تغییر دادن آیا این کار مصداق کلاه برداری نیست لطفاً پیگیری کنید
    ۰۹۱۰۰۰۳۹۱۳۲

 6. عرض سلام و احترام
  بنده سمت دولت آباد شهر ری هستم دیروز شنبه ساعت ۳ بعد از ظهر جهت باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه از طریق گوگل با شماره ۰۹۱۲۴۲۲۳۴۱۶ قسمت تهران جنوب، تماس گرفتم ایشون سرویسکاری به نام آقا زنگنه با شماره ۰۹۱۸۵۰۱۰۴۲۱ را فرستادن تلفنی گفتن حدود ۲۰۰ تومان هزینه داره، وسط کار شروع کردن داستان سرایی که رسوبش زیاد باز نمیشه باید بنا بیاد تخریب کنه و مارا به مرگ گرفتن که به تب راضی باشیم، گفتن میتونم دنده بزنم هر دنده‌ای ۴۸۰ تومان ، حدود یکساعت با فنر بازی کرد آخرش گفت ۴ تا دنده زدم هزینه میشه دو میلیون و صد و هفتاد، ۱۷۰ را مثلا تخفیف دادن و ۲ تومان از من گرفتن، بعدا فهمیدم چه کلاهی سرم رفت، تو را خدا مستاجرم پیگیری کنید ممنون میشم، صدامون به جایی نمیرسه.
  اولی گفت از شرکت تک لوله و پایتخت، سرویس‌کار گفت شرکت کیهان.
  ارادتمند موسی خانی
  ۰۹۳۶۷۹۶۷۶۶۴

  1. سلام آقای موسوی
   خیال شما بابت این کار راحت باشه حتما رسیدگی میشه و در سریع ترین زمان برای برسی و حل اختلاف شما با شرکت مربوطه رفع خواهد شد.

 7. سلام به عزیزانی که به حقوق مردم و شهروندان استان تهران برای جلوگیری از کلاهبرداری رسیدگی می کنند.
  بنده سمانه قرائتی هستم، همون که حدوده دو هفته پیش از شرکت شما درخواست دادم برای پیگیری از هزینه 3 میلیون تومنی که از من برای باز کردن گرفتگی چاه آشپزخونم.
  دستتون درد نکنه هزینه من به مبلغ 2100 دو میلیون و صد هزار تومان برگشت داده شد.
  خاستم از این بخش از نظرات استفاده کنم و به صورت کامل از شما تشکر کنم بابت کاری که انجام دادید و هزینه من رو پس گرفتید.

 8. عزیز سلام
  من صادقی هستم، فرمودید که بخش نظرات سایت شکایت خودمو ابلاغ کنم تا رسیدگی کنید.
  بنده دیروز به تاریخ 1402/07/29 از شرکت لوله بازکنی فرالوله بازکنی درخواست لوله بازکن دادم به گرفتگی چاه آشپزخونمون که سعادت آباد هستیم. پشت تلفن به من گفتن هزینه ها 150 تا 200 هزار تومانه، بنده قبول کردم و یه آقایی به نام مهرداد محمدی اومدن و یه 10 دقیقه کار کردند و بعد گفتن لوله تون رسوب گرفته باید سردنده زغالی بزنم که هر عدد 580 هزار تومانه، به هر طریقی که بود منو قانع کردند تا قبول کنم.
  ایشون شروع کردند و زدند بعد از 30 دقیقه به من گفتن 32 عدد دنده زغال مصرف کردم.
  185600000 که می شود هیجده میلیون و پانصدو شصد هزار تومان از من هزینه دریافت کردند
  آقا من از دیروز تا به امروز اصلا غذا نخوردم
  لطفا رسیدگی کنید

  1. سلام آقای صادقی حتما رسیدگی میشه
   لطفا فیش واریز، شماره تماس شخص لوله بازکن و شرکت لوله بازکنی، عکس فاکتور رو لطف کنید روبیکا به این شماره ارسال کنید
   09198806367

 9. با عرض سلام و احترام
  نوروزی هستم، وقتی نظرات مردم و خوندم خوشحال شدم از اینکه تمام شکایات رسیدگی شده. در ابتدا تشکر می کنم از شما
  دیروز یکشنیه مورخ 1402/08/07با لوله بازکنی به شماره (09199090221) تماس گرفتم. در ابتدا گفتند 250 هزار تومان اما پایان کار که یک ربع هم نشد از بنده 3 میلیون تومان دریافت کردند. گفتند لوله رسوب داشته و 6 تا سه نظام مصرف شده است. اما تمام آنچه که من مشاهده کردم چیزی جز فنر زنی ندیدم. با این حال بنده علیرغم میل باطنی هزینه رو واریز کردم. از شما خواهشمندم اگر حقی از بنده ضایع گردیده است رسیدگی فرمایید. (فاکتور هم ارائه نمودند که امیدوارم ساختگی نباشه-موسسه خدمات فنی اعتماد)
  آدرس منزل- میدان فردوسی جنب پل کالج کوچه ابیورد
  شماره بنده 09396795033 نوروزی
  شماره سربرگ فاکتور خدمات فنی اعتماد 09920357512
  شماره شخص لوله باز کن 09165088557

 10. با عرض سلام واحترام
  ضمن تشکر از زحمات شما درخصوص رسیدگی به شکایات مردم
  روز یکشنبه مورخ 1402/08/07 با لوله کش با شماره موبایل09199090221 تماس گرفتم جهت رفع گیر لوله توالت ایرانی . ایشان گفتند 250 هزار تومان هزینه فنز زنی هست. بعد از اینکه کار تمام شد گفتند لوله شما رسوب داشته و 6 عدد سه نظام مصرف کردم که هزینه شما 3 میلیون تومان میشود. کل کار یک ربع طول نکشید و من چیزی جز فنرزنی ندیدم. با این حال چون چاره ای ندیدم هزینه رو در قبال ارائه فاکتور پرداخت کردم. هرچند اگر فاکتور ساختگی نباشه. از شما بزرگواران خواهشمندم رسیدگی نمایید.
  شماره بنده 09396795033
  آدرس محل فنرزنی: میدان فردوسی-کوچه ابیورد
  شماره شخص فنرزن 09165088557
  شماره سربرگ فاکتور (موسسه خدمات فنی اعتماد) 09920357512

 11. با سلام واحترام

  روز شنبه مورخ ۱۳ آبان هزارو چهار صد و دو از طریق اینترنت با لوله کشی به آدرس اینترنتی https://faraservices.com تماس گرفتم و بعد با شماره تماس ۰۹۱۹۸۴۲۴۹۶۲ با بنده جهت رفع گیر لوله ظرفشویی هماهنگ کردند و تشریف اوردن . اول ایشان گفتند ۶۰۰ هزار تومان هزینه فنز زنی هست و ممکن هست بیشتر شود . بعد از اینکه نیم ساعت فنر زدندو کار تمام شد گفتند لوله شما رسوب داشته و ۹ میلیون طلب کردند که البته بنده بعد از کلی بحث ۱تومن بیشتر واریز نکردم و فاکتور هم به بنده ندادند هر کاری کردم . کل کار نیم ساعت طول نکشید و من چیزی جز فنرزنی ندیدم. . از شما بزرگواران خواهشمندم رسیدگی نمایید.
  شماره بنده ۰۹۳۵۲۹۶۰۹۴۴
  شاهینی

  1. سلام آقای شاهینی حتما پیگیری می شود
   برای اطلاعات بیشتر در روز عادی در تایم اداری با پشتیبانی تماس بگیرید

 12. سلام و خسته نباشید خدمت پرسنل لوله بازکنی اتحادیه تهران
  ما تقریبا چند وقت پیش لوله آشپزخونمون گرفته بود با یه شرکت لوله بازکنی به نام پارس لوله تماس گرفتم و بهش گفتم که چیزی داخل لوله ننداختیم و خود به خود گرفته و هزینه اش رو هم پشت تلفن پرسیدم گفت با 150الی 200 تومن حل میشه
  ولی وقتی اومدن و با کمی کار کردن که پانزده دقیقه هم نشد یهو گفت که هزینش ده ملیون میشه گفت نمیدونم دنده تراش زدم رسوب گیری کردم، جرم بسته بودو از این حرفااا…
  خلاصه از ما ده ملیون گرفت ولی بعدش من زنگ زدم و از شرکت های دیگه قیمت گرفتم گفتن یه لوله آشپزخونه با هزینه کمتری هم باز میشده و حالا من موندم چیکار کنم لطفا از شما خواهش میکنم اگه میشه یه رسیدگی بکنید واقعا سخته برام با این مشکل کنار بیام
  ممنونم.

 13. ب سلام از برنامه دیوار با لوله بازکنی تماس گرفتم شهرک وایین وقتی اومدن فنر کوچیک آوردن بعد گفتن فنر بزرگ میخواد متری ۳۵۰ تومان ولی اگه دنده عوض کنم قیمتش بالاتر بنده گفتم نه همین فنر بزنید گفتن ۷ متر فنر وارد کردم داخل لوله ۲۶۰۰۰۰۰تومان از ما هزینه گرفتن گفتن شرکت براتون فاکتور میزنه ارسال میکنیم هر چقدر با شرکت و آقایی که لوله رو باز کردن تماس میگیریم جواب نمیدن لطف پیگیری کنید ۰۹۳۶۳۸۹۲۲۴۰

  1. سلام حتما پیگیری میشود عزیز فقط در روز های غیر تعطیل در تایم اداری با شرکت تماس بگیرید تا شماره تماس سرویسکار و شرکتی که شما لوله بازکن درخواست داده بودید را از شما دریافت بکنیم.

   1. شرکت پایتخت تهران آقای محمدی۰۹۳۷۲۹۰۴۰۲۵همکاری که اومدن برای لوله بازکردن آقای میلاد قلیچ خانی ۰۹۳۷۳۷۶۴۳۳۵به این آقا مبلغ ۲۶۰۰۰۰۰تومان واریز شد

 14. سلام وقت بخیر به سایت دیوار زنگ زدم بابت بازکردن چاه توالت فرنگی منطقه پونک به تلفن آقای خانی از شرکت تلاش به شماره 44244119 موبایل 09194597030 ایشون مبلغ ۶/۲۰۰ گرفتن درصورتی که ۳ سال پیش هم فنرو رسوب گیری شده بود اما گفتن ۱۰ تا سردنده استفاده کردن که مطمئنم کاملا دروغه دختردانشجو تنها در خانه بوده و مخالفت کرده اما گفتن تا پول نگیرن نمیرن و به ایشون فاکتور دادن و به زور نوشتن بارضایت کامل من صاحبخانه هستم و ازایشون وشرکتشون شکایت دارم خواهش میکنم رسیدگی کنید ممنونم

 15. سلام وقت بخیر بابت گرفتگی چاه توالت فرنگی به سایت دیوار آقای میلاد خانی با فاکتور شرکت تلاش به شماره ۴۴۲۴۴۱۱۹ و موبایل ۰۹۱۹۴۵۹۷۰۳۰تماس گرفته بعد از انجام کار مبلغ شش میلیون دویست هزار گرفتن و طبق گفتشون ۱۰ تا سردنده استفاده کردن درصورتی که ۳ سال پیش هم فنر و رسوب گیری شده بود و از دختر دانشجو که تنها بوده و بابت این مبلغ اعتراض کرده گفته تا پول ندید نمیرم از شما خواهش میکنم حتما رسیدگی کنید من ازایشون شکایت دارم ممنونم

 16. سلام
  قیمت باز کردن لوله فاضلاب آشپزخونه چقدر میشه؟
  امروز تاریخ 1402/08/22 من از شرکت لوله بازکنی پایتخت درخواست فنر زن به دیباجی ارغوان غربی کردم. سرویسکار لوله بازکن آقای مرتضی حیدری اومدن 10 دقیقه کار کردند و بعد گفتن این لوله باز نمیشه و باید کنده کاری بشود. با هر طرفندی بود منو ترسوند و به من گفتن برای باز کردن این لوله فقط یک راه وجود داره باید سه نظام بزنم اونم بستگی داره با یدونه باز بشه یا 20 تا ببره اون به گرفتگی لوله فاضلاب شما بستگی داره
  من ازشون درخواست کردم تعداد پایین بزنید اگه باز نشد بیخیال بشیم. راستی ایشون گفتن اگه باز نشه هزینه دریافت نمی کنیم و شروع کردن به زدن سه نظام. بعد از نیم ساعت کار که نیم ساعتم نشد به من گفتن 18 تا سه نظام زدم و هزینه سه نظام ها با هزینه ایاب و ذهابم میشه 12 میلیون
  خدا شاهده من باورم نمیشد اینجور شده، ایشون تعداد سه نظام و قیمت سهه نظام ها رو بعد از انجام کار به من گفتن
  به هر شرایطی با کمی دعوا و برخورد فیزیکی از من 10 میلیون گرفتن
  من از شرکت اتحادیه لوله بازکنی تهران درخواست دارم که به این کار حتما رسیدگی بکنند
  شماره بنده: 09199020645 ولی محمدی

  1. سلام آقای محمدی در روز کاری فردا برای دریافت اطلاعات بیشتر خدمت شما تماس گرفته می شود. لطفا فاکتور و سایر موارد را برای پشتیبانی این سایت ارسال کنید و منتظر تماس ما باشید

 17. سلام ببخشید یه شکایت داشتم برای اتحادیه لوله بازکنی تهران:

  دیروز چاه حمام مون گرفته بود شوهرم از تو دیوار شماره ی نفر رو برداشت زنگ زد ب لوله بازکنی گفت فنر کوتاه 20تومن فنربلند30تومن گفتیم بیاد منم رفتم خونه خاهرم اومده گفته گیر داره با فنر باز نمیشه دو راه داره یا باید بنایی کنید لوله عوض کنید یا باید من ی محلول نانو دارم میریزم قوطی 100تومن شوهرم گفته بنایی ک سخته همون محلول بریز ب بهانه ک باز نمیشه 5تا محلول ریخته 500تومن 😐

  حالا اومدم میگه 650بوده تخفیف زده 500 درصورتی ک الکی فنر گذاشته گفته گیر داره و الکی دستگاه روشن کرده 500پول زبون بسته رو داده ب یارو

  گفتم در جریان باشید شما گیر همچین کلاهبرداری های نیفتید 😒
  شرکتشون هم بعد از کار ناپدید شد و هرچه تماس گرفتیم جواب ندادن
  لطفاً پیگیری کنید و حداقل کار ابلاغ بکنید که بقیه کلک نخورن

   1. سلام وقتتون بخیر.در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۲۷ازگوگل یه شماره تلفن برا لوله بازکنی پیدا کردم و زنگزدم .اول پشت تلفن هزینه رو پرسیدم گفتن ۱۵۰هزارتومان میشه.بهده اینکه اومدن اول یه فنر زدن بعده ۲دقیقه اینا گفتن با این فنر باز نمیشه یه فنر فولادی هست دونه ای ۶۳۰هزارتومان .لوله شما ۲,تا نهایتان ۳تا می‌بره.فقط بااین فنر باز میشه.وگرنه باید کنده کاری بشه منم که مستاجر بودم قبول کردم چون خودشون گفتن دوتا فنر بسه باز میشه.بعداز ۱۰دقیقه اینا فنر زدن گفتن باز شد لوله ولی ۱۲تا فنر استفاده شد.هزینه میشه ۷۲۰۰هفت میلیون دویست هزارتومان.بعده کلی التماس گفتم من ندارم این همه مبلغو گفت عب نداره۶۵۰۰شش میلیون پانصد بده.بعده کلی التماس و اینا گفتش نه لوله شما هزینش زیاد بوده باز من کم گرفتم هر شرکتی زنگبزنی بالای ده میلیون میگیرن .بلاخره اینهمه مبلغو گرفت و رفت .من زنگ زدم از اتحادیه پرسیدم گفت اصلا کلاهبردار بوده همچین مبلغی نداریم برا لوله بازکنی .خواهش میکنم رسیدگی کنید .درضمن به شماره کارت به اسم یه خانم واریز کردم مبلغو چیه دونه هم فاکتور دادبهم

    1. سلام آقای محمدی بله حتما رسیدگی میشود، لطفا یه شماره تماس هم ارسال بکنید تا در صورت نیاز با شما تماس بگیریم

     1. 09217380566 خیلی ممنون میشم رسیدگی کنید .شوهرم سرکار بود بنده خودم شما رو از گوگل پیداکردم همسر آقای جواد محمدی هستم خداشاهده شوهرم کارگره روزی 300هزارتومان حقوق میگیره.به اون آقای لوله بازکن هم گفتم التماس کردم ولی قبول نکردن

 18. سلام متاسفانه هیچ شرکتی یا دادگاه را برای رسیدگی به شکایتم در رابطه با لوله بازکن پیدا نکردم
  به من پیشنهاد کردن که سایت اتحادیه لوله بازکنی شما به شکایت مردم رسیدگی می‌کنه
  من دو روز پیش برای باز کردن کفشور آشپزخانه با لوله بازکن از دیوار تماس گرفتم
  متاسفانه من وقت نداشتم و باجاناقم اینا خونه من بودن که من رفتم سر کار و آقا لوله بازکن مشغول بود
  بعد از رفتن من از باجاناقم ۱۸ میلیون پول گرفتن و ایشون هم رودربایستی کردن و هزینه رو پرداخت کردن
  الان نه شماره طرف رو پیدا میکنم
  نه هیچ چیز دیگه ای فقط یادمه دیوار نوشته بود لوله بازکنی شبانه روزی
  الان من چیکار کنم

 19. سلام آقای جعفری ابراهیمی هستم بابت شکایت و پیگیری با شما تماس گرفتم فرمودین باپشتیبانی سایت دیوارتماس بگیرم اما گفتن تنها کاری که میتونن بکنن اینه که اجازه تبلغ درسایت بهشون داده نمیشه میخواستم خواهش کنم لطفا پیگیر شگایت بنده باشین فیش واریزی و فاکتور و شماره تماس خدمات فنی تلاش با مدیربت آقای مردادی و کارگرشون میلاد خانی همگی موجود هست از شما خواهش میکنم رسیدگی کنید ممنونم منتظر تماستون هستم

  1. سلام خانوم ابراهیمی عزیز، فرمایش شما درسته اما برای برسی اصلی شکایت شما باید دیوار رسیدگی بکنه
   منبع اصلی درخواست شما اگر از سایت های گوگل بود در کمتر از 1 روز برای شکایت شما پیگیری میشد و هزینه اضافی برگشت میخورد. اما ما تمام تلاش خودمان را می کنیم که این شکایت پیگیری بشود و طبق تماس تلفنی با همکارم آقای مطعی رسید و فاکتور رو ارسال بکنید تا برسی دقیق تری انجام بشود.

 20. سلام
  امروز تاریخ 1402/09/02 به دلیل گرفتگی چاه سرویس بهداشتی من از دیوار برای باز کردن لوله توالت ایرانی تماس گرفتم. من محدوده ستارخانم، یه آقایی به نام محمد اکبری اومدن بعد از چند دقیقه فنر زدن گفتن که این مشکل خیلی جدیه و باید کنده کاری بشه. من خیلی ترسیدم این آقا هم وسایلشو جمع کرد داشت میرفت، به من گفتن حالا شما چون مستاجر هستید اجازه بدید روش سردنده رو امتحان کنم ببینم جواب میده، منم گفتم حتما هزینش کمتر از کنده کاری میشه گفتم باشه مشکل نداره
  در نظر داشته باشید که قبل اومدن سرویسکار شرکتشون به من گفتن هزینه فنر زدن 200 تومن و حداکثر 400 تومن میشه
  خلاصه بعد از 20 دقیقه کار کردن یا نکردن به گفتن که چند تا تاید بیارید داره لوله باز میشه، من خوشحال شدم و تاید رو آوردم ریختن و گفتن ببینید باز شد منم امتحان کردم و تشکر کردم.
  اومدن حساب کتاب کنن دیدم ماشین حساب گوشیشونو در آوردن و دارن چند ضربدر چند می کنن
  یکم وایسادم دیدم میگن 34 دنده تراش زدم هر کدومش 950 قیمت کل میشه 323/000/000 سی و دو میلیون و سیصد هزار تومان بابت باز کردن چاه توالت از من درخواست دادن. فشار من بالا پایین شد، من چون تنهام خونه اینا هم از فرصت استفاده کردند و دیدن یه خانوم تنهاس و این منطقه از تهران از من پول زیاد بگیرن، تحدید و دادو بیداد کردن و کل هزینرو از من یک جا کارت کشیدن و گرفتن
  من الان به چند جا زنگ زدم دیدم گفتن که بیش از بیش از شما هزینه گرفتن
  من الان باید چیکار کنم جان عزیزاتون یه کاری بکنید.

  1. سلام قیمت زیاد از شما دریافت شده است
   شما همین اکنون با شماره پشتیبانی شرکت اتحادیه لوله بازکنی تماس بگیرید تا دقیق رسیدگی بشود.

 21. سلام
  شرکت صداقت سرویس به شماره تماس ۰۹۱۹۴۱۳۱۳۱۰ و آدرس سایت https://sedaghatservice.com/ یه منزل من مراجعه کردند و مبلغ ۱۰ میلیون تومان بابت باز کردن چاه حمام از بنده دریافت کردند بعد از ‌پیگیری های مدوام به زور یه فاکتور نصفه و نیمه برای بنده ارسال کردند و مهر شرکتشون هم پای فاکتور نزدند و وقتی که بازهم پیگیر شدم با فحش ناموسی و بد و بیراه کفتن شکایت کن
  شماره سرویس کار ۰۹۱۲۴۹۷۰۴۳۶
  شماره تماس اینجانب ۰۹۱۲۱۳۲۳۱۰۵

 22. با سلام و خسته نباشید به پشتیبانی موفق و تضمینی شرکت اتحادیه لوله بازکنی
  من محسن روحانی هستم حدود 10 روز پیش برای شکایت از فرد لوله بازکن که از دیوار درخواست داده بودم و از من 18 میلیون گرفتن. بعد از تماس با پشتیبانی شرکت شما توی این 10 روز 17 میلیون هزینه از باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب که از من به صورت غیرقانونی دریافت کرده بودند برگشت داده شد.
  من واقعا باور نداشتم که همچین شرکتی برای رسیدگی به شکایت لوله بازکنی وجود دارد. خواستم از مدیریت این شرکت صمیمانه تشکر کنم و من از این به بعد به دوستان و سایر همکاران خود برای دریافت لوله بازکن فقط سایت شما رو پیشنهاد خواهم کرد که واقعا پیگیر هستید.
  با تشکر محسن روحانی

 23. آقا واقعا رسیدگی میکنید یا باز سر کاریم. دیشب با همین ترفندهایی که دوستان نوشتن برای 3 متر لوله سینک ظرفشویی و کمتر از نیم ساعت کار و با هزار قسم و آیه مبلغ توافقی 150 تومن تبدیل به سه میلیون صدو پنجاه شد. نمیدونیم به کی پناه بببریم از شر این سرویسکارهای بی خدا. اگر قابل پیگیری هست لطفا مسیرش رو بفرمایید تا حداقل جلوی این دزدی های ناجوانمردانه رو بگیریم. سرویسکاری به نام خدابخشی به شماره 09901462907 از طرف شرکتی به نام صداقت که تو دیوار پیدا کردم به شماره 09925403798 کار رو انجام داده و میگفت 7 تا سردنده مصرف کردم و دونه ای با تخفیف 450 تومن. خلاصه من معلم که از همه طرف در حقم ظلم میشه با استاکار این بنده خدا صحبت کردم و کلی اعتراض و نهایتا هیچ تاثیری نداشت و مجبور شدم براشون واریز کنم. خیلی ناراحتم خداوکیلی اگر کاری از دستتون برمیاد انجام بدین. ممنون

  1. سلام آقای شهریاری
   حتما پیگیری می شود و در چند روز آینده خدمت شما تماس گرفته می شود. بهتر است فاکتور خود را در روبیکا برای پشتیبانی این شرکت با شماره 09198806367 ارسال نمایید.

 24. سلام از شرکت خدمات فنی پایتخت اومدن برای گرفتگی دستشویی که به ما گفتن باید سردنده بزنیم که هر سردنده ۴۸۰میشه کلا یه ربع طول کشید نفهمیدیم چیشد گفت میشه ۵۶۰۰که با تخفیف ۵۰۰۰تومن بدید پول زوره بابا شماره کارت هم به نام احمد خدابنده لو درضمن خیلی هم بداخلاق بود ما گفتیم ساعت ۱۱شب امکان کارت به کارت نداریم گفتن که تا پول رو ندین ما نمیریم باید واریز کنین
  لطفاً رسیدگی کنین خدایی یه ربع کار۵۰۰۰برا یه کارگر ظلم ظلم

  1. سلام حتما رسیدگی می شود منتظر باشید و اگر امکان دارد شماره تماس شرکت و خود سرویسکار رو توی همین دیدگاه ارسال نمایید.

   1. سلام شماره تلفن خودم ۰۹۱۹۶۲۳۷۲۶۲
    شرکت خدمات فنی پایتخت۰۹۱۹۹۵۴۱۰۳۰
    به اسم احمد خدابنده لو بود
    شماره ای که روی فاکتور هست۰۹۱۰۴۷۸۴۰۲۰
    ممنون میشم

     1. ببخشید البته اسم رو فاکتور به اسم عباسی هست تو کهریزک هم بود رفتند برا انجام کار

 25. سلام شرکت خدمات فنی پایتخت برا گرفتگی دستشویی اومده بود که برا یه ربع کار که گفتن سردنده زدیم میشه۵۶۰۰۰۰۰گفتیم چرا اینقدر شد کلی بهونه آورد این کارو کردیم اون کارو کردیم بعد گفتن ۵۰۰۰۰۰۰بدین ما ساعت۱۱شب امکان کارت به کارت هم نداشتیم گفتن تا پول ندین ما نمیریم شماره کارت به اسم احمد خدابنده لو بود شماره تلفن ۰۹۱۹۹۵۴۱۰۳۰بود خدایی برا گرفتگی یه دستشویی که یه ربع طول کشید۵۰۰۰۰۰۰خیلی برای ما که کارگر هستیم تورو خدا رسیدگی کنین ممنونم

 26. سلام از شرکت خدمات فنی پایتخت اومدن برا گرفتگی دستشویی که گفتن باید سردنده بزنیم هر کدوم هم ۴۸۰میشه بعد یه ربع کار کردن گفتن ۵۶۰۰۰۰۰میشه که با تخفیف میشه۵۰۰۰۰۰۰هر چقدر ما گفتیم چرا اینقدر زیاد شده کلی حرف زد آخرش نفهمیدیم چی شد بعد ما امکان کارت به کارتی نداشتیم ۱۱شب گفتیم صبح گفتن نه تا پول رو ندین نمیریم شماره کارت هم به نام احمد خدا بنده لو بود شماره تلفن هم ۰۹۱۹۹۵۴۱۰۳۰بود خدایی رسیدگی کنین ۵۰۰۰۰۰۰برا یه ربع کار که ما کارگر هستیم خیلی زیاده پول زوره
  ممنون میشم رسیدگی کنین

 27. سلام دیشب یکی اومد از خدمات فنی پایتخت برا گرفتگی دستشویی که گفتن باید دنده تراش بزنیم بعد یه ربع کار گفت ۵۶۰۰۰۰۰میشه که گفت با تخفیف۵۰۰۰۰۰۰تومن شماره کارت به اسم احمد خدابنده لو بود شماره تلفن هم ۰۹۱۹۹۵۴۱۰۳۰لطفا رسیدگی کنین ۵۰۰۰۰۰۰برا منی که کارگرم خیلی زیاده
  ما هم ساعت۱۱شب امکان کارت به کارت نداشتیم گفتن تا پول ندین نمیریم
  شماره منم۰۹۱۹۶۲۳۷۲۶۲

 28. سلام
  لوله باز کنی یک فنر کوچیک زده ۱۵۰ تومن . بعد فنر بزرگ زده که متری دویست هزارتومان حساب کرده . گفت ۱۸ متره ۳میلیون و ۶۰۰ هم اون شد . واقعا گوش میبرن ، سر گردنست .
  نام شرکت،خدمات فنی عصر جدید .آدرس ،مرزداران،خیابان البرز پلاک، ۴ ..
  تلفن‌هایش ۰۹۹۳۷۸۷۲۴۷۸ و 09920416949
  ممنون میشم پیگیری کنید

   1. سلام وقتتون بخیر
    آیا تونستید پیگیری کنید این مبلغی که گرفتن درسته یا زیاد از حد گرفتن ؟
    ممنون

 29. سلام اکبری هستم برای برگشت هزینه فن زنی یک هفته پیش با شرکت شما با آقای حسینی صحبت کردم و شکایتم رو همین دیدگاه ارائه کردم. 5 میلیون از من هزینه برای با کردن گرفتگی چاه آشپزخانه گرفته بودند که با تلاش شکت شما 3 میلیون و 800 برگشت داده شد و هزینه قانونی اون آقا هم ارائه شد.
  از ارائه این دیدگاه خواستم تشکر کنم از مدیریت اتحادیه لوله بازکنی استان تهران

  1. a شکر خدا که هزینه اضافی برگشت خورد
   ما تمام تلاشمون و می کنیم که برای شما عزیزان بهترین خدمات و ارائه بکنیم

 30. سلام مرجان خلیلی هستم
  تماس گرفته بودم خدمتتون گفتین که متن شکایت رو به صوت متنی داخل دیدگاه ها ارائه بکنم.
  دیروز یه آقایی رو مادر من از سایت دیوار برای باز کردن گرفتگی چاه سررویس بهداشتی به منزلمون آورده بودند که من خونه نبودم. این آقا با کمی کار و حف های دروغی که به ماد من زدند 14 میلیون تومان از ایشون هزینه دریافت کدند. نه فاکتور دادند و ما نه الان آگهیشون رو توی دیوار پیدا می کنیم که با ایشون تماس بگیریم یا حتی از رو شماره تماس شکایت بکنیم.
  خواستم لطف بکنید راهنمایی بکنید و به من بگید که من برای پیدا کردن و شکایت روی این آقای کلاهبردار چیکار باید بکنیم.

  1. سلام خانوم خلیلی
   در کل ماجرا شما به هیچ جایی نمی تونید شکایت بکنید. چرا؟
   نه شماره طرف رو دارید و نه می دونید که از کدوم شرکت درخواست دادید
   و دیوار هم نمیتونه برای این ماجا رسیدگی بکنه
   در کل ببخشید چون مدرکی ندارید ما نمی تونیم رسیدگی بکنیم.

 31. سلام آرین کاوه هستم تماس گرفتم گفتید توضیحات رو براتون اینجا کامل بنویسم
  امروز مورخ 23 اذر مادر من از طریق اینترنت شماره یک لوله باز کن را پیدا کردند و ساعت 8.30 به ما مراجعه کردند
  چاه مغازه بالا زده اول فنر زدند گفتن نمیشه باید دستگاه بیاریم و اگه نشه باید 40 متر اطراف لوله رو بکنیم و گفتند هر خشاب 580 هزارتومن هستش و هر دستگاه 36 خشاب داره به گفته خودشون 28 خشاب استفاده کردند و 16 میلیون هزینه گرفتند مادر من هم به دلیل بی اطلاعی هیچ کدام از خشاب هایی که استفاده کردند رو نگرفتن و حتی لوله باز کن فاکتور هم نداد و وقتی که من خودم زنگ زدم گفتن خشاب ها ذغالی و داخل دستگاهه دسترسی نداره
  شماره لوله کش 09124751060 و 09198325010
  شماره خودم 09214797400

  1. با سلام و احترام، در تاریخ 09/10/1402 به دلیل مسدود شدن لوله فاضلاب کفشور سرویس بهداشتی ساختمان به محدوده کریمخان، ایرانشهر ناچارا با شماره موجود در سایت دیوار به شماره 09101369050 تماس گرفتم خانمی به نام سلطانی جواب دادن و گفتن سرویسکار برای ما میفرستن. ساعت 14:00 همان روز شخصی به نام محمد طاها خدابخشی به شماره ملی 4360786816 با شماره تماس 09919659020 به ساختمان ما مراجعه و اقدام به لوله بازکنی کرد و پس از اتمام کار اظهار کرد که من 14 دنده استفاده کرده ام و با اجرت کار خودم و فنر شما باید 90.000.000 ریال بابت لوله بازکنی پرداخت کنید که نهایتا با کلی چانه زنی مبلغ رو به 80.000.000 ریال رساند و بنده به ناچار مبلغ رو به شماره کارتی که به نام پدر ایشان آقای سیف اله خدابخشی به شماره کارت 6104338659052407 بانک ملت پرداخت کردم , اقای محمد طاها خدا بخشی از دادن فاکتور طفره میرفت که با اصرار بنده یه عکس فاکتور از طریق ایتا برای بنده ارسال کرد و با تماس های مکرر من از دادن اصل فاکتور طفره میرود و اظهار کرد مدیر اصلی آقای موسوی نامی به آدرس30 متری جی.خیابان لشکری.کوچه مددی.بن بست اسلامی به شماره تماس 09196621020 می باشد و من باید اصل فاکتور را از آقای موسوی دریافت کنم.
   لازم به ذکر است شب همانروز فردی به نام سعید با شماره تماس 09127118597 با بنده تماس گرفت و اظهار کرد بابت رضایت کار لوله کشی تماس گرفتم و راجب مبلغی که بنده به سرویسکار پرداخت کردم سوال داشت و بعدا طبق اظهار نظر آقای طاها خدابخشی مشخص شد ایشان واسطه هست و مبلغی را از ایشان طلب کرده است.
   پس از تماس بنده با اتحادیه آهنکاران ساختمان که مربوط به لوله بازکنی می باشد جناب آقای نادی کارشناس مربوطه اعلام کرد اصلا چیزی به نام دنده زدن در لوله بازکنی وجود ندارد و این شگرد کلاه برداری هست و نهایتا هزینه لوله بازکنی مبلغ 10.000.000 ریال می باشد و آقای خدابخشی کلاه بردار هست و کلی شاکی دیگر دارد.
   من رسید کارت به کارت، پرینتر گردش حساب و فاکتوری که از طریق ایتا برام فرستادن رو دارم با مهر خدمات فنی پایتخت

   شماره تماس خودم 09124976345

 32. سلام وقت بخیر سید مسعود طباطبایی هستم هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته و با من تماسی نکرفتید در رابطه با شکایتم
  سلام
  شرکت صداقت سرویس به شماره تماس ۰۹۱۹۴۱۳۱۳۱۰ و آدرس سایت https://sedaghatservice.com/ یه منزل من مراجعه کردند و مبلغ ۱۰ میلیون تومان بابت باز کردن چاه حمام از بنده دریافت کردند بعد از ‌پیگیری های مدوام به زور یه فاکتور نصفه و نیمه برای بنده ارسال کردند و مهر شرکتشون هم پای فاکتور نزدند و وقتی که بازهم پیگیر شدم با فحش ناموسی و بد و بیراه کفتن شکایت کن
  شماره سرویس کار ۰۹۱۲۴۹۷۰۴۳۶
  شماره تماس اینجانب ۰۹۱۲۱۳۲۳۱۰۵

 33. با سلام فاضلاب آشپزخانه ما ساعت ۱ بامداد بالا زده از اینترنت شماره لوله بازکنی سمت نیرو هوایی پیدا کردم زنگ زدیم اومد اول گفت نهایتا یک ملیون میشه پایان کار از من پنج ملیون پول گرفته الان زنگ زدم میگم همسایه ها میگن خیلی زیاد گرفته ازت گفتم میخوام شکایت کنم دیگه جواب تلفون و نمیدن لطفا پیگیری بفرمایید ممنون میشم

 34. با سلام ساعت ۱ بامداد فاضلاب آشپزخانه ما بالا زده از اینترنت شماره سویس کار ۲۴ ساعته سمت نیرو هوایی رو گرفتم به شماره ۰۹۱۹۹۶۹۴۰۱۰ را گرفتم که یک سرویس کار به من معرفی شده بنام مصطفی بیگدلو با شماره تلفن ۰۹۹۲۱۹۴۹۷۴۲ که در ابتدا به من قیمت دادن که نهایتا ۱ ملیون میشود اما در پایان کار مبلغ ۵ ملیون از من گرفتند برای پیگیری خدمتتون مزاحم شدم.منزل من خیابان پنجم نیرو هوایی فلکه دوم نیرو هوایی پلاک ۳۷ واحد ۱ میباشد شماره اینجانب ۰۹۲۱۰۹۴۸۴۶۲ بنام علی کیکاوس تاریخ انجام کار ششم آذر ماه بوده وساعت شروع کار ۲ بامداد وپایان کار ساعت ۳ بامداد است لطفا پیگیری نمایید ممنون

 35. با سلام ما از شرکت فراسرویس برای باز کردن لوله فاضلاب پارکینگ درخواست خدمات کردیم و بعد از نیم ساعت کار مبلغ ۹.۴۰۰.۰۰ تومان دریافت کرد. پس از پیگیری تعرفه متوجه شدیم بیش از اندازه دریافت کرده و طی تماس مکرر با شرکت فراسرویس پاسخگو نبودند.
  Faraservices.com سایت شرکتشون
  ۰۹۱۰۹۹۹۱۵۵۴ شماره سرویسکار
  ۰۹۹۲۸۰۲۹۱۸۸ شماره اینجانب
  لطفا پیگیری کنین .

 36. با سلام ما فاتحی هستم. از شرکت فراسرویس برای باز کردن لوله فاضلاب پارکینگ درخواست خدمات کردیم و بعد از نیم ساعت کار مبلغ ۹.۴۰۰.۰۰ تومان دریافت کرد. پس از پیگیری تعرفه متوجه شدیم بیش از اندازه دریافت کرده و طی تماس مکرر با شرکت فراسرویس پاسخگو نبودند.
  Faraservices.com سایت شرکتشون
  ۰۹۱۰۹۹۹۱۵۵۴ شماره سرویسکار
  ۰۹۹۲۸۰۲۹۱۸۸ شماره اینجانب
  لطفا پیگیری کنین .

 37. برای باز کردن لوله چاه دستشویی گفتن 5 عدد تیغه مصرف کردن در صورتی که همون کار عادی رو انجام دادن و مبلغ 2/800ازما دریافت کردن از سایت استاد لوله شمارشونو پیدا کردیم
  شماره شرکت09198325080

 38. سلام رضاکاشی هستم
  دیروز  ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ من از گوگل شرکت  مستر لوله را 9194433853 برای بازکردن لوله توالت ایرانی پارکینگ در حوالی هروی پیدا کردم. قیمت پرسیدم گفت ۳۰۰ هزار تومن بعد از چند ساعت نیومد دوباره تماس گرفتم شماره دیگه ای داد 9109748089 که تماس بگیرم. خلاصه ۲ نفر لوله بازکن که یکشون اصلا کار نمی کرد از خدمات فنی بیگدلی 9193471686   آمدند. چند دقیقه فنر زدن و بعد گفتن این لوله باز نمیشه و باید فنر ۳ نظام بزنیم اگر نشد کنده کاری بشود. با هر ترفندی بود منو ترسوند و به من گفتن برای باز کردن این لوله فقط باید سه نظام بزنم و ذغالش هر کدوم ۶۷۰ هزار تومن میشه بستگی داره با یدونه باز بشه یا ۱۰ تا ببره اون به گرفتگی لوله فاضلاب شما بستگی داره.
  خواستم با ۲ یا ۳ تا انجام بشه و ایشون گفتن اگه باز نشه هزینه دریافت نمی کنیم و کار ما ۲ سال ضمانت دارد. بعد از نیم ساعت کار  به من گفتن ۱۲ تا ذغال استفاده کردیم با هزینه دستمزد میشه ۹ میلیون ،من خواستم به پیشنهاد خودش پوکه ذغال ها را بگیرم ولی گفت لازم ندارید ما به شما فاکتور می دهیم.
  باور کنید مخم از مبلغ سوت کشید فکر می کردم نهایتا ۲ تا ۳ ملیون بشه، حتی کلی بحث کردم و همانجا به مستر لوله زنگ زدم در نهایت ۵۰۰ تومن تخفیف داد ،چون برخوردشان خیلی تند بود و ایستادند تا  ۸.۵ به حساب محمدرضا بیگدلی واریز کردم و فاکتور گرفتم.
  حتی به شماره مسترلوله پیام دادم که شکایت خواهم کرد.ایشان تماس گرفتند ولی زیر بار نرفتند و همان بهانه استفاده از تجهیزات خاص را آوردند.
  شماره تماس بنده ۹۱۲۶۰۵۰۴۵۲

 39. باسلام و خداقوت، رضوانی هستم. روز پنج شنبه مورخ 28 دیماه(1402/۱۰/28) ، برای باز کردن لوله چاه آشپزخانه آپارتمانم در شهر اندیشه. بلوار طالقانی. کوچه کوثر 2 با جستجوی فرزندم از سایت های گوگل برای اعزام سرویس کار تماس گرفتیم و بعد از آمدن این فرد به نام بیگدلی و بزرگنمایی مشکل و ترساندن ما از اینکه بایستی کف آشپزخانه جمع بشه و نم همه کف را گرفته و احتمالا باید لوله های فاضلاب تعویض بشه!! شروع به انداختن فنر کرد و بعد از 20 دقیقه گفت که مشکل رفع شده و من 4 تا سری استفاده کردم (3 تا رفت و یک عدد هم برای برگشت! ) البته معنی این رو متوجه نشدیم و نهایتا 2میلیون و ششصد هزار تومان گرفت و حالا بعد از بررسی و استعلام از جاهای مختلف متوجه شدم نهایتا بایستی 600 هزار تومان بگیره! البته تماس های زیادی گرفتم که ایشون برادرش را و اون هم فرد سومی به نام خدابنده لو را معرفی کرد و نهایتا اون هم مسئول اصلی سایت را فردی به نام نوروزی معرفی نمود. من هم با آقای نوروزی تماس گرفتم ولی بعد از کلی توضیحاتی که برایش دادم متاسفانه در کمال وقاهت گفت: ” همینه که هست ما بیشتر از اینها هم می گیریم برو هر جا می خواهی شکایت کن وهیچ کس هیچ کاری نمیتونه بکنه..!؟ ” ضمنا بنا به درخواست بنده آدرسی رو داد که حدس می زنم کاذب باشه: ( مجیدیه – 16 متری دوم- کوچه پنجم- پلاک 38)
  خواهشمندم برای احقاق حق و از همه مهمتر جلوگیری از سوداگری و اجحاف این ها به سایر افراد اقدام لازم معمول فرمایید.
  شماره سرویس کار 09364813703
  شماره امیررضا بیگدلی (برادر سرویس کار و صاحب حساب) 09196428890 شماره کارت 6277601367216692
  شماره نوروزی (مسئول سایت) 09196424070
  شماره تماس بنده 09128079259
  لازم به ذکر است آدرس سایت را فرزندم به یاد نداره و فاکتور هم با مهر خدمات فنی لوله بازکنی بیگدلی که احتمالا تقلبی است و با اصرار دریافت شد اگر شماره همراهی اعلام فرمایید ارسال کنم. با تشکر

  1. سلام و خسته نباشید لطفا روبیکا فاکتور رو به این شماره ارسال فرمایید 09198806367 بعد از برسی های انجام شده و استعلام تماس گرفته می شود

 40. سلام خسته نباشید امشب لوله حمومون گرفت از شماره هایی که رو دیوار بود زده بود ۵۰ درصد تخفیف زگگ زدم ی پسر جون اومد ی ده دقیقه فنر زد برگشت گفت میشه ۳ میلیون تومن گفتم چرا میگفت من سر دنده زدم این حرفاخلاصه داستان سرایی کرد اولش باهاش تی کزدم چقدر میشه این کارو واسه ما انجام یدی گفت بادست مزد خودم۴۷۰ تومن میشه بعد کار دبه کرد اخرش ۹۰۰بهش زوری گرفت گفت فردا بهتون کارشناس زنگ میزنه بقیه پولو باید واریز کنید منم زنگ زدم ۱۱۰رفت سریع اینم شمارشونه ۰۹۱۰۴۷۹۱۰۴۰ بی زحمت پیگیری کنید من از اینا شکایت دارم بابت رفتاری که داشتن

  1. ببخشید با یه شماره ما چیکار کنیم
   حداقل فاکتور، نام شرکت، روز انجام کار و مشخص تر از همه شما از برچسب لوله بازکنی تماس گرفته اید که کلا نامعتبره شرمنده این مورد رو نمی تونیم پیگیری بکنیم.

 41. جمعه مورخ 06/05/1402 به دلیل گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی اقدام به ثبت سفارش در استارت آپ خدمت از ما نمودم. پس از بررسی پیشنهادهای ارائه شده و همچنین گواهی سوء پیشینه، از آقای رسول رفیعی به شماره ملی 4281476903 و شماره تماس های 09307202034، 09197607604، 09197533070 درخواست سرویس نمودم. متاسفانه فرآیندی که طی می شود تا سرویس کار مراجعه کند، دقیقاً تکرار فرآیندی است که در وب سایت ها و وبلاگ های حقوقی یا مواردی که به روشنگری در خصوص کلاهبرداری های این صنف می پردازند، به آن ها اشاره شده است.
  پس از تماس، با چند شماره تماس دیگر با مشتری ارتباط برقرار می شود و نشانی دست به دست می شود و در نهایت سرویس کار و حتی حسابی که هزینه تمام شده به آن واریز می شود و فرد اولیه همه با هم متفاوت هستند. قول ارسال فاکتور روی واتس آپ را می دهند. در زمان مراجعه با یک فنر امتحان می کنند می گویند گرفته است باید فنر دیگری استفاده شود و همچنین استفاده از قطعه یا دنده یا سه نظام را به زبان می آورند که هزینه هر سه نظام را 530 هزار تومان به شخص من اعلام کردند. به گفته آن ها ممکن است با یک سه نظام باز شود ممکن است با 8 عدد هم باز نشود و در صورتی که باز نشود می بایست اقدام به کندن محل کنند. پس از پایان کار مبلغ 5 میلیون و هشتصد هزار تومان را اعلام کردند. مبلغ مذکور 9 الی 10 برابر تعرفه است که طی تماس با آقای نادی کارشناس اتحادیه در روزهای بعد متوجه شدم که هزینه خدمت مورد نظر حداکثر در سخت ترین موارد 800 هزار تومان می شود. طی تماس با استارت آپ خدمت از ما و پیگیری های تیم پشتیبانی، دسترسی آقای رفیعی تا زمان کسب رضایت از مشتری محدود گردید. سوابق تماس ها و مکالمات طرفین موجود است. مبلغ 5800000 تومان به کارت آقای حسن پورهادی به شماره کارت 6221061237428513 واریز شد

 42. سلام تشکر محمدی هستم از ولنجک
  من تاریخ 1402/12/15 برای شکایت از لوله بازکنی تماس گرفتم و آقای نوروزی برای برسی شکایت من اقدام کردند. خواستم تشکر کنم که هزینه 2 میلیون پانصد هزار تومان از لوله بازکنی برای من برگشت داده شد
  خواستم واقعا بابت پیگیری رایگانتون و برگشت هزینم تشکر کنم

 43. سلام من رضایی هستم از منطقه سوهانک تهران
  من امروز تاریخ 1403/01/04 از اپیکلیشن خدمت از ما لوله بازکن درخواست کردم . درخواست من رو یه آقایی به نام علی یادگاری قبول کردن، و هزینه 80 هزار تومان برای باز کردن گرفتگی به من گفتن منم قبول کردم. هر چند اولش به این هزینه پایین شک کردم ولی باز اعتماد کردم و خدمت این آقا رو قبول کردم
  یک ساعت اینا زمان کشید و دیدم یه آقای دیگه به نام میلاد توروزی به خانه من اومدند و من قبول نمی کردم تا اینکه با آقای یادگاری تماس گرفتم و گفتن که من بین راه تصادف کردم و خواستم مشکل شمارو حل کنم گفتم همکارم بیاد.
  این حرفا کلا دروغ بود و ایشون کار رو واسطه ای کردند و به همکاری که نزدیک بوده داده بودند تا پورسانت کارشون رو دریافت بکنند
  خلاصه این آقای نوروزی 15 دقیقه روزی کفشور حمام من تلاش کردند و بعد گفتن که باید کنده بشه یا هم باید سه نظام زده بشه. من گفتم سه نظام چیه و خلاصه گفتم که بزنه شاید باز بشه
  به من الش سریع گفتن که سه نظام 950 هزار تومان، نگفتن که دونه ای و فلانه
  بعد از چند دقیقه گفتن باز شده و وسایلشئنو جمع کردن و کارتخوان آوردن برای پرداخت هزینه که به من گفتن ده تا سه نظام زدیم و می شود نه میلیون و پانصد هزار تومان
  من پرداخت نمی کردم و ایشون که منو دیدن یه خانوم تنها هستم خونه از شرایط و موقعیت من سوئ استفاده کردن و داد و بیداد می کردند که باید همین الان کارت بکشید. به ظور و دعوا از من 8 میلیون تومان هزینه دریافت کردن
  الان نه پشتیبانی سایت خدمت از ما پاسخگو هست و ن خودشون
  من الان چیکار کنم ؟

 44. با سلام و خسته نباشید حسینی هستم از محله سعادت آباد
  در تاریخ  ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ از طریق سایتی که داخل گوگل به اسم شرکت فراسرویس پیدا کردم با شماره تلفن 09196424070 برای بازکردن لوله توالت ایرانی تماس گرفتم.
  در ابتدا قیمت پرسیدم گفت ۲۰۰ هزار تومان برای فنر زدن چاه که آدرس را براشون ارسال کردم گفتند نیرو ارسال میکنند که بعد از آن آقایی ( به نام امیر عباسی) با شماره 09196998474 تماس گرفتند به محل آمدند. چند دقیقه فنر زدن و بعد گفتند این لوله باز نمیشه و باید فنر ۳ نظام بزنیم اگر نشد باید کل لوله ها کنده و تعویض شوند .
  با توجه به شرایط به وجود آمده به من گفتند برای باز کردن این لوله فقط باید از سه نظام استفاده کنم و قیمت هر کدام ۷۵۰ هزار تومان است با توجه به گرفتگی لوله با یا دو عدد باز میکنم که گفتم با یکی یا دو تا کار انجام شود و ایشون گفتند کار ما ۲ سال ضمانت دارد. بعد از نیم ساعت کار به من گفتند ۶ تا سه نظام استفاده کردیم با هزینه دستمزد میشه ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان که من با نفر اول که شمارش داخل سایت بود تماس گرفتم گفتند بله همین مبلغ میشود.
  مبلغ را برای آقای امیر عباسی کارت به کارت کردم و مطابق با آنچه در داخل سایت درج شده بود بابت فاکتور و ضمانت نامه با نفری که شمارش داخل سایت بود تماس گرفتم اما با لحن بسیار بد و زشت به ما گفتند مگر ما دیوانه ایم که به شما فاکتور بدهیم حتی گفتم شکایت خواهم کرد ولی اصلا برایشان مهم نبود و گفتند هر کاری دوست دارید انجام بدهید میخواستید پول ندید .
  خواهشمند است در این خصوص با توجه به نرخ اتحادیه پیگیری لازم انجام پذیرد. ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *