رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
لوله بازکنی

فهرست مطالب

لوله بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی شبانه روزی ، لوله بازکنی سازمان برنامه با ارائه فاکتور رسمی ، لوله بازکنی ارزان در غرب تهران ، ارائه تمامی خدمات فاضلابی در مجموعه مرکز لوله بازکنی برادران جعفری در غرب تهران .

09372546238
09190596238

آیا مشگل گرفتگی لوله فاضلاب دارید ؟ آیا از بوی  نامطلوب فاضلاب رنج می برید ؟ آیا قیمت لوله بازکنی سازمان برنامه برای شما مهم است ؟ با مجموعه لوله بازکنی برادران جعفری در مناطق غرب تهران همراه باشید .
چرا برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب باید از سرویسکار متخصص استفاده نماییم ؟

لوله بازکنی
لوله بازکنی تضمینی در مؤسسه فنی سازمان برنامه

قیمت لوله بازکنی سازمان برنامه

ارائه خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه زیر قیمت همکاران در غرب تهران ، رفع گرفتگی لوله فاضلاب با قیمتی مناسب و استاندارد کاری در منطقه شما !!

لوله بازکنی توالت ایرانی با قیمتی ارزان ، لوله بازکنی توالت فرنگی ارزان ، لوله بازکنی کفشور پارکینگ ارزان ، لوله بازکنی لوله پایین سینک ظرفشویی ارزان ، لوله بازکنی حمام ارزان قیمت . هر یک از لوله های فاضلابی را که در نظر بگیرید در مؤسسه فنی لوله بازکنی سازمان برنامه با قیمتی قانونی برای مشتریان عزیز ارائه می شود .

اگر با ادامه نوشته ها در این بخش همراه باشید از قیمت های دقیق لوله بازکنی در منطقه خود مطلع می شوید .

لوله بازکنی فوری
لوله بازکنی بروز

خدمات فاضلابی در مناطق غرب تهران

 • لوله بازکنی سازمان برنامه
 • تخلیه چاه سازمان برنامه
 • رفع گرفتگی ارزان سازمان برنامه
 • لوله بازکنی تضمینی سازمان برنامه
 • لوله بازکنی زیر قیمت همکاران سازمان
 • بیرون آوردن بدون آسیب تجهیزات قیمتی از لوله فاضلاب سازمان برنامه
 • حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه آب با نیروی کار ایرانی با تجهیزات کامل و ایمنی
 • لایروبی چاه فاضلاب ، لایروبی چاه آب سازمان برنامه
 • تشخیص دقیق نشتی لوله فاضلاب با دستگاه نشت یاب میلی متری
 •  لوله بازکنی شبانه  روزی در منطقه شما
 • حفر چاه فاضلاب تضمینی سازمان برنامه
 • ارائه مشاوره و بازدید رایگان از محل کار سازمان برنامه
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب با ارائه فاکتور و تضمین نامه در سازمان برنامه
 • تعمیر و تعویض وسایل فاضلابی در منزل به مانند تعمیر توالت فرنگی

خلاصه هر خدمات فاضلابی که مختص به این زمینه باشد را در مؤسسه فنی خدماتی سازمان برنامه در غرب تهران انجام می دهیم . بدون هیچ گونه نگرانی از قیمت های خدماتی کار فاضلابی خود را به ما بسپارید ، تمامی قیمت ها و خدمات فاضلابی قانونی و زیر نظر صنف کار تهران می باشد .

رفع گرفتگی
تراش لوله فاضلاب رسوب بسته به صورت رایگان در مؤسسه سازمان برنامه

لوله بازکنی ارزان قیمت سازمان برنامه

مؤسسه فنی برادران جعفری در سراسر  تهران و حومه تهران چندین سال است که در تلاش است در ارائه خدمات فاضلابی با قیمت قانونی پیش برود . قیمت های خدمات فنی لوله بازکنی سازمان برنامه از پایین ترین قیمت های فاضلابی محسوب می شود .

با مؤسسه لوله برادران جعفری اگر مشتری همیشگی بشوید از تخفیف های 20 تا 40 درصدی در خدمات فاضلابی برخوردار می شوید .

دستگاه های لوله بازکنی

مؤسسه لوله بازکنی سازمان برنامه از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات فاضلابی برای لوله بازکنی و دیگر خدمات فاضلابی استفاده می کند .

دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا :

دستگاه های لوله بازکنی جدیدی امروزه به بازار معرفی می شود ولی همه دستگاه هایی که ارائه می شود به درد لوله بازکنی حرفه ای نمی خورد . دستگاه لوله بازکنی پمپ تراکم هوا با فشار هوایی که به لوله های فاضلابی وارد میکند اگر گرفتگی مستقیم باشد یعنی بسته شده از رسوب و جرم نباشد این دستگاه باز می کتد .

دستگاه لوله بازکنی تراکم هوا برای باز کردن گرفتگی های لوله فاضلاب بخش آشپزخانه و حمام طراحی شده است .

لوله بازکنی فوری و ارزان
لوله بازکنی سازمان برنامه با پمپ تراکم هوا

دستگاه لوله بازکنی فنر برقی :

دستگاه فنر برقی با اینکه سال ساخت این دستگاه بیش از نیم قرن است که به بازار ارائه شده است . ولی روز به روز از جدیدترین حالت های دستگاه های لوله بازکنی فنری به بازار ارائه می شود ، مؤسسه لوله بازکنی سازمان برنامه از جدید ترین دستگاه های لوله بازکنی فنری به مانند : دستگاه لوله بازکنی موشکی . دستگاه لوله بازکنی چهار پایه ، دستگاه لوله بازکنی واترجت ، دستگاه لوله بازکنی کیفی و دیگر دستگاه ها به بازار ارائه شده است .

انواع فنر و سرفنر برای لوله بازکنی :

فنر با طول و قط های متفاوت برای لوله بازکنی در هر نوع گرفتگی با اندازه لوله فاضلاب طراحی شده است . متراژ فنر لوله بازکنی از 6 متری تا 50 متری با قطر های 2 سانتی تا 5 سانتی در مؤسسه لوله بازکنی سازمان برنامه ارائه شده است .

لوله بازکنی تضمینی

مؤسسه لوله بازکنی سازمان برنامه از تجهیزات و سرویسکاران حرفه ای در بخش لوله بازکنی استفاده می کند . رفع گرفتگی هر نوع لوله فاضلابی به صورت تضمینی و با ارائه فاکتور رسمی می باشد .

تضمین لوله بازکنی : اگر لوله فاضلاب گرفته شده را به دست سرویسکاران مؤسسه لوله بازکنی سازمان برانامه رفع گرفتگی بکنید برای شما عزیزان در پایان کار ارائه فاکتور و تضمین نامه می کنند . تضمین نامه برای مدت زمان یک تا پنج سال لوله باز شده شما را تضمین می کنند که در این مدت زمان تضمین  شده اگر دچار گرفتگی بشود بدون دریافت هزینه برای شما لوله بازکنی انجام می دهیم ، یا شما رفع گرفتگی انجام داده و ارائه فاکتور کرده و از این مؤسسه دریافت خسارت بکنید .

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق و محلات تهران دارای شعبه های قانونی می باشد . هر نوع شکایت از لوله بازکنی و درخواست مجدد لوله بازکنی داشتید می توانید با این مؤسسه تماس بگیرید . ((   09190596238   ))    (( 09372546238  ))

خدمات لوله بازکنی
خدمات فاضلابی در مؤسسه لوله بازکنی سازمان برنامه

رفع بوی نامطلوب

امروزه اکثر افرادی که با مشاورین شرکت لوله بازکنی سازمان برنامه تماس می گیرند راهکار برای از بین بردن بوی نامطلوب از لوله ها و چاه فاضلاب را درخواست می کنند .

چرا بوی بد یا بوی نامطلوب از لوله های فاضلابی بالا می زند ؟

شاید برای بعضی از شما سوال باشد که چرا در بعضی از منازل تازه ساخت در همین اولین ماه استفاده از لوله های فاضلاب بوی فاضلابش بالا می زند . اگر در استفاده از لوله های فاضلابی استاندارد های فاضلابی را رعایت نکنید به صورت درجه ای در اولین مرتبه دچار ایجاد بوی نامطلوب فاضلاب می شوید و در نهایت دچار گرفتگی لوله فاضلاب در بخش های مختلف لوله های فاضلابی می شوید .

چگونه بوی نامطلوب فاضلاب را از چاه فاضلاب از بین ببریم ؟

چاه فاضلاب اگر پر بشود و یا سال حفر چاه فاضلاب بالا باشد و نیاز به لایروبی داشته باشد بوی نامطلوب از چاه و لوله های فاضلابی در صورت بسته بودن درب چاه بالا می زند . در صورت ادامه دار بودن بوی نامطلوب فاضلاب در اولین صورت باید چاه فاضلاب را تخلیه کنید و در قدم بعدی  به لایروبی چاه اقدام نمایید .

لوله بازکنی با فنر
لوله بازکنی تضمینی با دستگاه فنر در سازمان برنامه

بیرون آوردن وسایل قیمتی بدون آسیب از لوله

اگر وسایل قیمتی غیرقیمتی شما داخل لوله های فاضلاب یا چاه فاضلاب افتاده است و نمی توانید بیرون بکشید با مؤسسه فنی لوله بازکنی سازمان برنامه در غرب تهران تماس بگیرید .

بیرون کشیدن تضمینی وسایل قیمتی از چاه و لوله فاضلاب با مؤسسه های خدماتی سازمان برنامه در غرب تهران .

سالم بیرون کشیدن وسایل قیمتی به مانند طلا ، ساعت ، گوشی همراه و دیگر وسایل قیمتی که به صورت ناخداگاه داخل لوله فاضلاب ریخته می شوند .

اصلی ترین علل های گرفتگی لوله فاضلاب

لوله های فاضلاب در هر بخشی از لوله کشی فاضلاب به دلایل مختلفی دچار گرفتگی می شوند . برای مثال گرفتگی لوله فاضلابی توالت ایرانی با سینک ظرفشویی متفاوت می باشد ، در این بخش از توضیحات تمامی علل هایی که باعث گرفتگی لوله های فاضلابی می شوند را برای شما عزیزان توضیح می دهیم .

لوله بازکنی لوله فاضلاب
لوله بازکنی دستشویی در سازمان برنامه

دلیل گرفتگی لوله فاضلابی توالت ایرانی :

 • افتادن مدفوع بزرگ داخل کاسه توالت و بستن خروجی جریان آب از لوله
 • ریختن مواد شیمیایی بیش از حد داخل لوله فاضلاب توالت برای از بین بردن بوی نامطلوب لوله فاضلاب
 • ریختن مصالح سیمانی در هنگام تعمیرات محیط لوله توالت ایرانی یا تعویض سنگ توالت
 • ریختن وسایل بهداشتی داخل لوله توالت به مانند دستمال کاغذی و پوشاک کودکان

و دیگر موارد که در گرفتگی لوله فاضلاب تاثیر مستقیمی دارند .

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب کفشور حمام :

 • باز بودن درب کفشور
 • ریختن موی بلند داخل لوله کفشور حمام
 • افتادن تکه صابون ، درب کفشور و غیره داخل لوله کفشور حمام
 • استفاده بیش از حد از شوینده های شیمیایی در هنگام استشمام و باعث رسوب بستن لوله فاضلاب

علل گرفتگی لوله پایین سینک ظرفشویی :

 • استتفاده از مواد شوینده شیمیایی در هنگام شستشوی ظروف
 • ریختن چربی و روغن ظرف بیش از حد در هنگام شستن ظروف
 • ریختن اضافه مواد غذایی به مانند دونه برنج ، تکه نان ، تکه سبزیجات و غیره
 • رسوب بستن لوله فاضلاب در هنگامی که شما از لوله فاضلاب استفاده بیش از حد مواد شوینده جرم دار استفاده بکنید .
دلایل تغیر قیمت لوله بازکنی

اصلی ترین سوال مشتریان لوله بازکنی سازمان برنامه این است که چه دلایلی باعث تغیر قیمت لوله بازکنی می شود .؟

قیمت اصلی و روزان لوله بازکنی را برای شرکت های قانونی توسط صنف خدماتی لوله بازکنی ارسال می  شود .

چه دلیل باعث تراکم قیمت در لوله بازکنی می شود ؟ 

متراژ فنر استفاده شده اگر بیش از 20 متر باشد ، ساعت کاری که در رفع گرفتگی برای انجام خدمات در نظر گرفته می شود . نوع محیط کار لوله بازکنی در بعضی از مکان ها باید داخل آب بالا زده خدمات لوله بازکنی ارائه کرد ولی در بعضی از مکان ها در محیطی خشک و صاده لوله بازکنی می کنیم .

مرسسه لوله بازکنی سازمان برنامه در ارائه خدمات خود تمامی تلاش خود را کرده است که مشتریان در اولین قدم از استاندارد بودن خدمات و دومین قدم از قیمت خدمات راضی باشند .

رفع گرفتگی تضمینی
لوله بازکنی سازمان برنامه ارزان و بدون کثیف کاری در تهران
چاه بازکنی سازمان برنامه

لوله بازکنی سازمان برنامه با ارائه سرویسکاران مجرب در خدمات لوله بازکنی به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات در مناطق شما در تلاش هستند . لوله بازکنی توالت ، لوله بازکنی حمام ، لوله بازکنی آشپزخانه ، لوله بازکنی دستشویی ، لوله بازکنی کفشور حیاط ، لوله بازکنی کفشور استخر ، لوله بازکنی لوله فاضلاب

نکته پایانی

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر تهران شعبه خدمات فاضلابی در هر زمینه ای از لوله بازکنی گرفته تا حفر چاه را دارد . اگر می خواهید با مؤسسه فنی برادران جعفری قرار داد کاری ببندید با ما تماس بگیرید .

آمادگی بستن قرار  داد با بیمارستان ها ، بستن قرارداد با مراکز ها ، ساختمان ها و دیگر موارد به صورت موقت و داعمی با ما تماس بگیرید . آمادگی پاسخگویی شبانه روزی به شما عزیزان .

09190596238
09372546238
09194104643
09920262447

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

16 پاسخ

 1. سلام توضیحاتتون واقعا عالی و زمانی که با متخصص شما تماس گرفتم تا برای رفع بوی فاضلاب بعد از باران تشریف بیارن خدمات ارائه بدن دیدم که کارشون خوب بود ممنون.

 2. دخترم داشت توی حیاط با اسلایم بازی میکرد که اسلایم ریخته بود توی لوله بعد اگه دیده باشید اسلایم را که توی ظرف نزاریم خشک میشه الانم اون جوری شده چی کار کنیم؟

 3. داداش زنم اینقدر حمام را با وایتکس شوسته دیگه هم حاشی ها سفید شده هم فک کنم از اونه که لولمون گرفته چون طوری لولمون باز نمیشه منم مطمئن هستم که چیزی نرفته توش از وایتکسه میایید باز کنید؟

 4. سلام لوله فاضلاب سرویس بهداشتی میگیره و متوجه شدیم کارگرا گچ و سیمان اضافی رو ریختن داخلش و چندین بار هم لوله بازکن اومده فنر زده ولی مشکل حل نشده و فقط موقت باز شده و دوباره دچار گرفتگی شده آیا راهی داره که بدون تخریب تخلیه بشه؟ ساکن کرج هستم. با تشکر

 5. سلام شرمنده ون یکاد از این شیشه ها از جیبم فتاد تو توالت هرکاری کردم در نیومد بعد یه خورده آب گرفتم الان خیلی نگران اینکه قران بود افتاد اونجا به نظرتون چیکار کنم

 6. سلام چسب دور توالت فرنگی اگر باز بشود امکان داره آب نفوذ پیدا کنه و به طبقه پایین برسه سقف طبقه پایین چکه میکنه و دور تا دور توالت فرنگی چسبش آسیب دیده یا کلا کنده شده؟

 7. خیلی خوبه که آدم های مسئولیت‌پذیری مثل شما پیدا میشن که بعد از من خیلی اهمیت می دهند و بعد گلین می کنند من از زمانی که زنگ زدم تا زمانی که لوله بازکن اومد کلاً نیم ساعت هم طول نکشید اگه یه ذره دیرتر میومدن کل خونه رو گند برمی‌داشت.
  متشکرم

 8. سلام مشکلی که در ساختمان ما هست اینه که الان چند ماهگی میشه لوله فاضلاب ساختمان در قسمت کفشور پارکینگ آب و گنداب و بعضاً فضولات بیرون میزنه و در کف پارکینگ راکد میمونه
  و بوی بدی رو ایجاد میکنه ما تا الان ظرف این مدت چهار دفعه لوله رو دادیم فنر زدن و اکثراً یک ماه دوام می آورد و بعدش دوباره همون حالت قبل دوباره اتفاق می افتاد
  ( یعنی بالا زدن گنداب از کفشور پارکینگ)
  و این آخرین بار نزدیک به یک هفته بیشتر طول نکشید که دوباره این اتفاق افتاد
  الان به نظر شما این مشکل از لوله فاضلاب ساختمان به بیرون هست یا ممکن است پرشدن چاه فاضلاب باشه
  مسئله ای که بخوام خدمتتون بگم این هست که این ساختمان قدیمی هست و این قسمتی که گرفته میشه همون قسمتی هست که موقع کشیدن لوله فاضلاب به اگو شهری
  چند سال پیش هزینه شد تا این لوله کشی جدید که از کف پارکینگ کار گذاشتیم و از جنس پولیکا هم بود به اکو شهری وصل بشه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید تشکر

 9. سلام خسته نباشید لوله سرویس بهداشتی مون گرفته به نظرم چیزی افتاده داخل لوله اگه میشه لطف کنید یه فنر بزنید

  1. سه راه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب
   سه راه اصلی برای رفع گرفتگی خط فاضلاب وجود دارد. سه گزینه برای رفع گرفتگی خط فاضلاب مسدود شده وجود دارد:

   تمیز کردن فاضلاب هیدرولیک
   تمیز کردن مکانیکی تخلیه
   تمیز کردن فاضلاب شیمیایی
   تمیز کردن خط اصلی فاضلاب برای حذف هر گونه زباله یا لجن غیر قابل تجزیه زیستی ضروری است. هنگامی که یک خط فاضلاب مسدود می شود یا در طول تعمیر و نگهداری، تمیز کردن مورد نیاز است. برای هرگونه خدمات تمیز کردن زهکشی که در نیوجرسی نیاز دارید، با Smiley Drain تماس بگیرید.

   تمیز کردن فاضلاب هیدرولیک
   تمیز کردن فاضلاب هیدرولیک از آب تحت فشار برای شکستن و بیرون راندن گرفتگی ها استفاده می کند. انواع مختلف گرفتگی به نازل های متفاوتی نیاز دارند. لوله کش ها می توانند از این نازل ها برای تمیز کردن لوله های خود استفاده کنند.

   تمیز کردن مکانیکی تخلیه
   سه روش اصلی برای تمیز کردن فاضلاب وجود دارد: میله‌ای، ماشین‌های سطلی و استفاده از کپسول‌های معروف به خوک. آنها زباله ها را فشار می دهند یا می خراشند تا گرفتگی فاضلاب پاک شود. برای گرفتگی شدید فاضلاب، ماشین های سطلی یک انتخاب عالی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *