رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
طوقه چینی چاه های فاضلاب و آب

فهرست مطالب

طوقه چینی چاه فاضلاب

طوقه چینی چاه فاضلاب با مصالح سیمان و آجر برای بستن درب چاه فاضلاب انجام می شود. برای طوقه چینی چاه فاضلاب بایستی از مقنی کاربلد و باتجربه در زمینه حفر چاه استفاده فرمایید.
قسمت طوقه چاه فاضلاب را امنیت اصلی چاه فاضلاب می نامند که باعث بسته شدن دهانه چاه فاضلاب به صورت تضمینی می شود. اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و خدمات طوقه چینی چاه فاضلاب ساختمان خود دارید با ما در هر منطقه ای می توانید تماس بگیرید.

طوقه چینی سر چاه با آجر و سیمان

از روی تصویر زیر برای شما به صورت مرحله خدمات طوقه چینی چاه فاضلاب را با آجر و سیمان معرفی کرده ایم. موارد مهمی در طوقه چینی چاه وجود دارد که باعث افزایش امنیت و جلوگیری از ریزش دهانه چاه فاضلاب می شود. توجه داشته باشید که اگر چاه فاضلاب دارای کول از کف تا دهانه چاه باشد از قسمت پایانی کول گذاری طوقه چینی شروع می شود و با کمی قفل کردن آجر های به دیواره چاه سفت تر می شود.

طوقه چینی با کندن دور دهانه چاه
معمولا متراژ تعیین برای حفر دور چاه برای اجرای طوقه چینی چند متر از دهانه چاه است؟ دور دهانه چاه از یک متر و در بعضی از شرایط خاک دستی چاه چاه تا یک و نیم متر پایین رفته و قطر چاه را به صورت دورها دور تراش می دهیم و به متراژ 40 الی 50 سانت این تراش برای انجام آجر چینی چاه انجام می شود.
توجه داشته باشید که آخرین مرحله در حفر چاه فاضلاب خدمات طوقه چینی است که بایستی به صورت کاملا مهندسی و به دست مقنی باتجربه اجرای بشود.

"اصولی

نحوه طوقه چینی و مراحل طوقه چینی چاه فاضلاب

به صورت از صفر تا 100 مراحل طوقه چینی چاه فاضلاب آشنایی کاملی خواهید دست یافت.

 1. تعیین متراژ برای شروع طوقه چینی از سر چاه با شرایط خاک چاه یک متر یا 1/5 متر باشد
 2. کندن قطر دایره ای میله چاه از قسمت تعیین شده برای شروع طوقه چینی به متراژ 40 الی 50 سانت به صورت سرتا سری
 3. درست کردن ملات پر سیمان برای اجرای طوقه چینی
 4. ریختن سیمان به سراسر قسمت های کنده شده در میله چاه و آجر چینی به صورت سر شکن
 5. پر کرد پشت و لایه های وسط آجر با ملات سیمان سفت و سنگ نخاله
 6. در دور دوم به اندازه 3 سانت قطر طوقه چاه را از سراسر قطر چاه افزایش می کنیم
 7. و این مرحله را تا قطر 50 الی 40 سانتی دور طوقه چاه ادامه می دهیم
 8. بعد از اتمام طوقه چینی پشت خالی آجر ها را هم با ملات و سنگ ریز و در صورت موجود بودن با میلگرد های ریز و درشت پر می کنیم تا امنیت کار 100 برابر بشود
  اصولی ترین شرکت حفاری چاه در خاورمیانه
  نحوه اجرای خدمات آجر چینی برای بستن درب چاه فاضلاب

قیمت طوقه چینی چاه چقدر می باشد؟

هزینه طوقه چینی برای چاه فاضلاب ریزشی که بعد از تخلیه چاه فاضلاب متوجه ریزش میله و ریزش طوقه چاه می شویم معمولا ارزان تر از طوقه چینی چاه فاضلاب تازه حفر شده نمی شود.
اگر طوقه چاه فاضلاب قدیمی شما به دلیل ریزش یا قدیمی بودن بافت طوقه چینی و به هر دلیلی ضعیف شده یا ریزش کرده می توانید با ما تماس بگیرید تا خدمات تعمیر طوقه چینی یا اجرای طوقه چینی دوباره چاه فاضلاب را خدمت شما انجام دهیم.

شرکت خدماتی برادران جعفری برای برسی خدمات حفر چاه، تخلیه چاه، خدمات تعمیر چاه فاضلاب و سایر موارد کارشناسان مورد اعتماد خود را برای برسی از محل کار و مشاوره حضوری برای مشتری ارسال می کند. اگر می خواهید از قیمت دقیق طوقه چینی موارد جدیدی را پیدا کنید با ما در تماس باشید.

طوقه چینی مطمئن
طوقه چینی ارزان قیمت برای سراسر ایران

فیلم طوقه چینی چاه فاضلاب

در فیلم آموزشی زیر طوقه چینی از صفر تا 100 و اطمام کار طوقه چینی را مشاهده خواهید کرد، اگر می خواهید با متخصص ترین نفرات برای چاه فاضلاب شما خدمات طوقه چینی انجام شود با ما تماس بگیرید.


معمولا طوقه چینی چاه فاضلاب از چه قسمت هایی اجرای میشود؟
بیشترین قسمت از 1 متری بالای میله چاه فاضلاب خدمات طوقه چینی از روی گلدانی چاه فاضلاب انجام می شود. در قسمت بعدی طوقه چیی چاه فاضلاب را از کف میله چاه که متصل به انباری چاه فاضلاب می شود طوقه چینی می کنند.

دلیل طوقه چینی چاه فاضلاب از کف انباری به میله چاه چیست؟
اگر استفاده روزانه آب و فاضلاب مصرفی برای چاه فاضلاب روزانه زیاد باشد و برای چاه از انباری بزرگی استفاده شود، مقنی چاه کن موضف است که خدمات کول گذاری چاه فاضلاب را از کف انباری اجرای نکند. کف انباری را با استفاده از بلوک یا آجر از دو طرف دیوار چینی می کنند که راه آب به دو طرف انباری باز بماند.

طوقه چینی چاه فاضلاب با خدمات آلماتور بندی

در بعضی از چاه های فاضلاب یا چاه آب به دلیل ریزش میله چاه از روش های کول گذاری کامل میله و در سخت ترین شرایط از روش آلماتور بندی به صورت طوقه چینی از صفر تا 100 میله چاه فاضلاب را انجام می دهند.
همچنین می توانید از صفحه ( تخلیه چاه چیتگر تهران ) دیدن نمایید.

کف میله چاه فاضلاب را که به انتهای میله نام گذاری شده و به انباری وصل شده را به صورت دیواری و بند گذاری آلماتوری به کل دیواره های میله چاه وصل می کنیم. این کار را تا سر میله چاه فاضلاب و در پایان کار پشت آلماتور بندی ها را با بتون و ملات 80 درصد پر می کنیم.

این کار شاید باعث کم شدن قدرت جدب میله چاه بشود اما بعد از انجام این کار دیگر نیازی به برسی سالیانه میله و انباری چاه نیست. چاه شما تا آخرین روز استفاده برای شما مثل سپتینک فاضلابی بدون خطر ریزش کارایی می دهد.

بهترین خدمات طوقه چینی چاه
طوقه چینی دهانه چاه فاضلاب با آلماتور و آجر بتنی

وسایل مورد نیاز برای طوقه چینی

بعضی از افراد نابلد معتقدند که به غیر از آجر با سنگ یا سفال و دیگر موارد هم می توان سر چاه را بست و به اسم طوقه چینی سر چاه را تحویل مشتری داد.
طوقه چینی چاه جذبی فقط و فقط با استفاده از آجر به صورت پهن و به صورت ارتفاعی انجام می شود. چاه فاضلابی شما مهمترین قسمت برای ذخیره آب فاضلابی می باشد، اگر درب چاه فاضلاب شما معتبر نباشد. در آینده با مشکلات ریزش میله چاه یا دیگر خطرات رو به رو خواهید شد.

وسایل ضروری برای طوقه چینی:

 • آجر
 • سیمان
 • ماسه شنی
 • میلگرد گرد و مثلثی
 • تکه سنگ

و به دست یک مقنی متخصص انجام می شود. همین امروز برای اجرای خدمات حفر چاه، تخلیه چاه تهران، لایروبی چاه فاضلاب، تشخیص ترکیدگی و تعمیر نشتی می توانید از شماره تماس های زیر درخواست پشتیبانی نمایید.

تعمیر آجر چینی چاه
بستن درب چاه فاضلاب با تضمینی تا پایان عمر

نتیجه توضیحات

اگر روزی احساس نمودید که چاه فاضلاب شما نیاز به تعمیر دارد. چاه فاضلاب شما نیاز به افزایش متراژ دارد. و چاه فاضلاب شما نیاز به تخلیه دارد می توانید با ما تماس بگیرید.
شما هم اکنون بهترین شرکت و کامل ترین نهاد را برای خدمات تخصصی حفر چاه و خدمات چاه انتخاب کرده اید.

برای تعمیر چاه و رفع نیاز چاه به صورت تخصصی در سراسر ایران به خصوص در مناطق استان تهران با ما تماس بگیرید.

(( لوله بازکنی سعادت آباد )) صفحه پر بازدید.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *