رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
بهترین روش تعمیر لوله فاضلاب

فهرست مطالب

تعمیر نشتی_اگر لوله آب در خانه شما ترکید چه باید کرد؟

شما به خانه می آیید و اینجا تعمیر نشتی در تهران – ترکیدگی لوله و نشت آب – همین فکر کافی است تا هر صاحب یک آپارتمان یا خانه را وحشت زده کند. اما برای بسیاری، این یک واقعیت ناگوار است. اگر لوله ای در خانه شما ترکید، آیا می دانید چه کاری انجام دهید؟ در زیر نتیجه گیری و نظرات ما در مورد این موقعیت های ناخوشایند است. برای اطلاع از نحوه تشخیص علائم ترکیدگی لوله آب، اولین کارهایی که باید هنگام ترکیدن لوله در خانه خود انجام دهید و چگونه از یخ زدن لوله های خود جلوگیری کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

خدمات ما در تهران:

علائم شکستگی لوله آب

گاهی اوقات ترکیدگی لوله آب می تواند علائم هشدار دهنده را قبل از آسیب جدی نشان دهد. مراقب علائم معمول ترکیدگی لوله باشید که عبارتند از:
 • نوسان فشار آب
 • آب بی رنگ و زنگ زده با بوی عجیب
 • لوله هایی که از پشت دیوارها صدای وزوز می دهند
 • قبض آب شما ناگهان بالا رفت
 • گودال هایی در زیر سینک ها تشکیل می شوند
تعمیر اصولی تعمیر نشتی لوله در تهران
تعمیر نشتی لوله در تهران

اولین مراحل زمانی که لوله می ترکد

1. آب را ببندید و شیرها را باز کنید

اولین کاری که باید هنگام پیدا کردن لوله آسیب دیده انجام دهید این است که آب را ببندید. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، شانس بیشتری برای به حداقل رساندن آسیب آب خواهید داشت. شیر قطع کننده اصلی آب احتمالا نزدیک آبگرمکن، در سالن یا زیرزمین است. پس از بسته شدن آب، شیرها باید باز شوند تا آب سرد باقیمانده از لوله ها خارج شود. این کار باعث کاهش فشار در سیستم لوله کشی می شود و ممکن است از یخ زدن مناطق اضافی جلوگیری کند.

سپس تمام توالت های خانه را بشویید. هنگامی که آب دیگر از شیرهای آب جاری نمی شود، هرگونه نشتی باید متوقف شود. بسته به محل و اندازه نشتی، ممکن است نیاز به قطع برق باشد. اگر مشکوک هستید که آب نشتی با پریزهای برق یا جعبه فیوز تماس پیدا کرده است، این یک اقدام احتیاطی مهم است. هیچ جایگزینی برای یک حرفه ای کارکشته وجود ندارد. یک لوله کش باتجربه تعمیرات قابل اعتمادی را انجام می دهد، در حالی که یک صاحب خانه یا کارگر بی تجربه ممکن است تعمیری را انجام دهد که کافی نیست و به زودی ممکن است با شکست مواجه شود. علاوه بر این، یک لوله کش حرفه ای بیمه مسئولیت دارد و در صورت عدم موفقیت تعمیر، مسئولیت تعمیر بر عهده اوست. اگر شما یا یک فرد بدون بیمه در حال تعمیر هستید، اگر مشکلی پیش بیاید، خودتان هستید.

 1. تعمیر نشتی لوله آب و فاضلاب در تهران
 2. تعمیر نشتی لوله کشی آب گرم در تهران
 3. خدمات تعمیر نشتی و ترکیدگی لوله در تهران
 4. تعمیر نشتی لوله رادیاتور در تهران
 5. تعمیر نشتی لوله پکیج در تهران
تعمیر نشتی لوله در تهران شبانه روزی
خدمات اساسی تعمیر نشتی لوله در تهران

2. محل لوله آسیب دیده را پیدا کنید

مرحله بعدی باید تعیین محل ترکیدگی لوله باشد. اگر به نظر می رسد برای مدتی نشتی دارد، با احتیاط وارد اتاق شوید و به دنبال سقف های بیرون زده و سایر علائم هشدار دهنده مبنی بر اینکه آسیب قبلاً رخ داده است، باشید. اگر به اندازه کافی نشتی را تشخیص دادید، یک سطل زیر آن قرار دهید تا آب چکه کند. با بررسی دقیق محل ترکیدگی لوله باید فوراً با آن برخورد کرد تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. اگر یک ترک جزئی باشد، وصله کردن آن ممکن است برای مدتی مشکل را حل کند. همچنین در نظر بگیرید که کدام لوله ترکیده است. در صورت بروز آسیب در لوله اصلی آب، بدون در نظر گرفتن علت یا اندازه ترک، باید تعمیر و با دقت حذف شود. تعمیر لوله آب در این مورد کاملا ضروری است.

3. به دنبال کمک حرفه ای باشید

برای انجام تعمیرات در اسرع وقت با کارشناسان تماس بگیرید. یک لوله کش حرفه ای را برای تعمیر یا تعویض لوله های انفجاری خود استخدام کنید و اگر به سیستم برق خود آسیب دیدید، باید یک برقکار قابل اعتماد بیاورید. هزینه ها ممکن است بر اساس مکان، میزان آسیب و هرگونه نیاز به خدمات اضطراری بعد از ساعت کاری متفاوت باشد.

تعمیر نشتی لوله در تهران ارزان قیمت
تکنسین حرفه ای تعمیر نشتی و ترکیدگی لوله در تهران

4. در صورت وجود خسارت، آن را برای ادعای بیمه مستند کنید

اگر آسیب ناشی از شکستگی لوله زیاد به نظر می رسد، باید فوراً از مناطق آسیب دیده عکس بگیرید و این کار را در هر مرحله ادامه دهید. کارشناسان توصیه می کنند: «از هر چیزی که آسیب دیده است، از جمله خطوط آب و وسایل آسیب دیده توسط آب، از نزدیک عکس بگیرید.

یک متر را روی زمین بگذارید تا نشان دهد آب چقدر بالا است، سپس پشتیبان بگیرید تا از زوایای مختلف عکس بگیرید که مناطقی از خانه شما را نشان می دهد که در آن آسیب دیده است. همچنین توصیه می کنند آب را به طور موقت روشن کنید تا بتوان از نشتی فیلم گرفت. هنگامی که آسیب آب رخ می دهد، معمولاً یک فرصت سه روزه برای گسترش میکروب ها و شروع رشد کپک دارید، بنابراین مهم است که به محض مشاهده نشت ادعا کنید.

اگر نمی توانید بفهمید که بیمه نامه خانه شما چه چیزی را پوشش می دهد، می توانید با تنظیم کننده عمومی در منطقه خود تماس بگیرید. آنها معمولاً بیمه نامه را به صورت رایگان بررسی می کنند تا بدانید قبل از باز کردن ادعای بیمه چه انتظاراتی دارید. نمی توان عکس های زیادی از نشت و آسیب آب گرفت. به طور متوسط، ما بیش از 1000 عکس از هر مشتری داریم. ثبت ادعاها برای شرکت بیمه شما مانند عکاسی از صحنه جرم است و هر چه تعداد عکس های بیشتری داشته باشید، اثبات موقعیت خود آسان تر خواهد بود.

 • تعمیر نشتی لوله کشی فاضلاب در تهران
 • تعمیر نشتی لوله آب و باران در تهران
 • خدمات تعمیر نشتی لوله تضمینی در تهران
 • تعمیر نشتی لوله ارزان و فوری در تهران

5. شروع به تمیز کردن کنید

اگر خانه شما در اثر نشت آب دچار سیل شده است، مهم است که مناطق مرطوب را در اسرع وقت خشک کنید. هر چه آب بیشتر دوام بیاورد، احتمال رشد کپک بیشتر می شود و آسیب طولانی مدت بیشتر می شود.
تعمیر نشتی لوله در تهران شرایط کاری
بهترین تعمیر کاران و متخصصین برای تعمیر نشتی لوله در تهران

چگونه از یخ زدگی لوله ها جلوگیری کنیم

دلایل رایج ترک خوردگی لوله های آب: یخ زدگی، احتمالاً در اثر قرار گرفتن در معرض سرمای شدید و عدم عایق بودن چکش آب – یا حرکت لوله های غیر ایمن – اتصالات لوله را ضعیف می کند مشکلات ناشی از فشار زیاد یا نوسان آب ضعیف شدن دیواره های لوله به دلیل زنگ زدگی و خوردگی آب سخت یخ زدگی شایع ترین علت ترک خوردگی لوله های آب و نشتی است. علاوه بر این، ترکیدگی بسیاری از لوله ها به دلیل سایش یا نقص سازنده ایجاد می شود. این علل معمولاً از بیمه نامه ها حذف می شوند، اگرچه خسارات ناشی از آن همچنان قابل پوشش است.

نکات پیشگیری

ناگفته نماند که هر صاحب خانه دوست دارد از تجربه استرس زا (و اغلب پرهزینه) غرق کردن خانه خود با لوله شکسته اجتناب کند. بنابراین چگونه می توانید از یخ زدن و ترکیدن لوله ها در آینده جلوگیری کنید؟

موثرترین نکات پیشگیری عبارتند از:

تخلیه شیلنگ های بیرونی هنگامی که هوا شروع به سرد شدن می کند. افزودن عایق به مناطق گرم نشده با لوله، مانند گاراژ، زیرزمین ناتمام یا اتاق زیر شیروانی.

عایق بندی خود لوله ها با استفاده از لوله های فوم. (نکته: عایق های خود آب بندی برای اتصال آسان در فروشگاه های لوازم خانگی فروخته می شود.)

دمای ترموستات را ثابت نگه دارید و هرگز دمای خانه خود را زیر 13 درجه سانتیگراد کاهش ندهید.

هنگامی که دما به زیر صفر می رسد، اجازه دهید آب سرد از شیر آب چکه کند. اگر مشکوک هستید لوله ای یخ زده است، سعی کنید قبل از ترکیدن لوله آن را با سشوار یا بخاری آب کنید.

و اگر لوله ای به دلیل یخ زدگی ترکید، برای عایق کاری لوله های آبرسانی و دیواره های بیرونی محل قرارگیری لوله ها اقدام کنید. اگر لوله به سادگی از کار افتاد و یخ نکرد، از لوله کش بپرسید که چرا این اتفاق افتاده است و در مورد چگونگی جلوگیری از مشکلات بعدی راهنمایی دریافت کنید. لوله های آب بسته به سن خانه می توانند از لوله های چدن، سرب، مس، پی وی سی یا PEX (پلی اتیلن متقاطع) ساخته شوند. هر ماده دارای نقاط قوت و ضعف خاص خود است و یک لوله کش باتجربه می تواند توصیه ها و راهنمایی های خوبی در مورد چگونگی جلوگیری از خرابی های آینده ارائه دهد.

تعمیر نشتی لوله در تهران با بیمه کاری
پیشگیری و خدمات تعمیر نشتی لوله در تهران

تعمیر لوله شکسته در دیوار

حوادث برای همه اتفاق می افتد. تصور کنید که به خانه می آیید و پس از باز کردن در، تنها چیزی که می بینید یک گودال بزرگ در سراسر آپارتمان خود است. شما شروع به هراس کرده اید، اینطور نیست؟ اگر شیر آب به خوبی بسته شده باشد و با چشم غیرمسلح عیب را نبینید، احتمال ترکیدگی لوله در دیوار زیاد است. برای تشخیص خاص، باید محل نشتی را پیدا کنید. ترکیدگی لوله لازم نیست با چشم غیر مسلح قابل مشاهده باشد، بنابراین باید کل آپارتمان را به دقت بررسی کنید. یک اشاره ممکن است نقاط مرطوب در سقف، دیوارها یا در اتصالات باشد. به خودتان استرس وارد نکنید، تعمیر لوله آب آنقدرها هم که به نظر می رسد پیچیده نیست. 

لوله شکسته در دیوار – چگونه تعمیر کنیم؟ 

ترکیدگی لوله در دیوار می تواند برای هر کسی آزاردهنده باشد، اما به راحتی قابل تعمیر است. تعمیر لوله آب با قطع منبع آب شروع می شود. گام صحیح نیز قطع برق خواهد بود، به خصوص اگر نشتی نزدیک پریز برق باشد. گام بعدی باید مکان یابی محل نشتی باشد. لازم نیست تمام کاشی ها را بردارید یا دیوارها را خراب کنید. همچنین می توانید وان حمام را جدا کنید. موردی که برای این کار نیاز دارید یک دوربین بازرسی است. به شما امکان می دهد مکان دقیق آسیب را مشخص کنید. این مورد همچنین میزان آسیب وارد شده به لوله را مشخص می کند. اگر به دوربین بازرسی دسترسی ندارید، می توانید از ژئوفون نیز استفاده کنید. کاربرد کمی متفاوت دارد زیرا با تشخیص صداها و نویز کار می کند. در صورت، وقتی میکروفون را روی دیوار می گذارید و چیزی نمی شنوید، لوله های شما خوب هستند. با این حال، اگر نویز تشخیص داده شود، مطمئن هستید که خطا در این مکان رخ داده است. هر کسی می تواند پدیده ترکیدگی لوله را تجربه کند. چگونه تعمیر کنیم؟ اگر از مهارت های خود مطمئن نیستید، بهترین راه حل این است که با یک متخصص تماس بگیرید. 

 تعمیر نشتی لوله در تهران مطمئن
تعمیر و تعویض لوله شکسته در دیوار

صدای جیر جیر لوله ها را می شنوید؟ بررسی کنید چه چیزی پشت آن است 

لوله های جیر جیر در یک بلوک می توانند به طور غیر قابل توجهی ظاهر شوند. عملکرد بلند نصب به این معنی است که ممکن است بسیار کثیف یا آسیب دیده باشد. صدای جیغی که می شنوید چیزی نیست جز اختلال در جریان آب که می تواند ناشی از عوامل مختلفی باشد. اگر صدای جیر جیر لوله‌ها را در بلوک‌های خود می‌شنوید، این مشکل را دست کم نگیرید، زیرا می‌تواند بیشتر از اینکه فایده داشته باشد، ضرر دارد. با تعاونی تماس بگیرید یا با یک متخصص تماس بگیرید که بلافاصله رسیدگی می کند. با این حال، وحشت در اینجا توصیه نمی شود. صدای جیر جیر لوله ها در بلوک سیگنالی است مبنی بر اینکه مشکلی وجود دارد، با این حال، احتمال زیادی وجود دارد که لوله فقط نشتی داشته باشد و نقص عمده ای نداشته باشد که نیاز به بازسازی کل حمام داشته باشد. تعمیر لوله آب بهتر از بازسازی کل اتاق است، درست است؟

لوله را با چه چیزی آب بندی کنیم؟

آب بندی لوله ها یک موضوع ساده است. لوله را با چه چیزی آب بندی کنیم؟ یک راه بسیار ارزان و در عین حال اثبات شده بتونه تعمیر اپوکسی هیدرولیک خواهد بود. این یک چسب با قوام پلاستیکین است که هرگونه نشتی را از بین می برد و حفره ها را پر می کند. امکان احیای لوله فاضلاب نیز وجود دارد. به این روش آب می گویند. شیلنگ های مخصوص لوله را کاملا تمیز و خشک کنید. سپس یک ماده خاص برای ایجاد یک پوشش لوله جدید در لوله اعمال می شود. لازم به یادآوری است که این کارها را می توان با صندلی توالت جدا شده یا از سطح سقف انجام داد. یکی دیگر از اقداماتی که در از بین بردن نشتی ها موثر خواهد بود، آماده سازی به نام “Stop Leak” است. با حذف تخلخل در نصب و همچنین رزوه های فلزی، بدون نیاز به از بین بردن همه چیز، سروکار دارد. لوله را می توان با Repa-Term آب بندی کرد. آماده سازی با آب معرفی می شود. ذرات موجود در محیط آب بندی تحت تأثیر واکنش با نفوذ ذرات هوا به داخل نشت متبلور می شوند. این یک پلاگین ایجاد می کند که به طور دائم نشتی از لوله را مسدود می کند. اثرات استفاده تنها پس از دو روز قابل مشاهده است و پس از دو هفته استفاده از آماده سازی باید از محل نصب کاملاً شسته شود. 

تشخیص نشت لوله آب و فاضلاب در تهران

تشخیص نشتی آب در سیستم های لوله کشی و همچنین در سیستم های زهکشی، اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این نشت در لوله ها رخ می دهد یا خیر، به ما می دهد. معمولاً شامل یافتن و تعمیر شکستگی لوله می شود.

حتی اگر این اتفاق افتاده باشد که دیوار خیس شده باشد، تشخیص می دهد که آیا لوله ترکیده است یا آب از منبع دیگری می آید، به عنوان مثال، از همسایه در طبقه بالای ساختمان و غیره.

مهم است که مطمئن شوید. و مطمئن شوید که لوله ضد نشتی است از آسیب احتمالی جلوگیری می شود.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

4 پاسخ

 1. سلام و خسته نباشید
  ببخشید یه سوال داشتم ما لوله هامون قدیمی هستند و الان هر وقت شیر حمام رو باز میکنیم تا چند دقیقه آب زرد میاد و بعد تقریباً درست میشه ما هر روز هم این مسئله رو داریم هر وقت بخوام شیر را باز کنیم تقریباً ۶ دقیقه باید وایسیم تا آب زرد بره میخواستم بدونم دلیل این چیه؟

  1. سلام باید داخل لوله کشی آب شما از ورودی به واحد کلا صفر شویی بشه و رسوب موجود داخل لوله کشی آب را با دستگاه پمپ هوا تمیز و شستشو بدیهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *