جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تخلیه چاه سوهانک و لایروبی چاه فاضلاب در سوهانک

تخلیه-چاه-و-سپتینک-در-سوهانک

تخلیه چاه فاضلاب در سوهانک و لایروبی چاه در سوهانک

برای دریافت خدمات تخلیه چاه سوهانک و لایروبی چاه یا تخلیه سپتینک فاضلابی در محله و منطقه سوهانک با ما تماس بگیرید.

44173983
22981856  ☎️
66968120
77379673

مزیت انتخاب شرکت تخلیه چاه فاضلاب سوهانک در استان تهران شامل موارد زیر می باشد:

 • ارزان ترین قیمت
  قیمتی که شرکت تخلیه چاه برادران جعفری در شمال تهران به شما پیشنهاد می کند چند برابر ارزان تر از هزینه ایی می باشد که شرکت های همکار برای خالی کردن چاه به شما پیشنهاد می کنند.
 • پوشش تمام مناطق تهران

تخلیه چاه تهران

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه جنوب تهران

تخلیه چاه شرق تهران

 • کار تخلیه چاه بدون کثیف کاری
  در شرکت تخلیه چاه سوهانک به تک تک همشهریان عزیز ساکن منطقه شمال نشین تهران ابلاغ می شود این شرکت تنها موسسه ای می باشد که از تجهیزات آتشنشانی برای تخلیه چاه فاضلاب استفاده می کند که 100 درصد تمیز و بهداشتی می باشد.
 • استفاده از تجهیزات و نفرات مجرب متخصص 
  توجه داشته باشید که نفرات تخلیه چاه شرکت برادران جعفری در سوهانک توانایی انجام کار تخلیه چاه لایروبی چاه و حتی حفاری چاه را در شرایط سخت دارند و شما از نظر امنیت کاری و اطمینان نفرات می توانید به این شرکت اطمینان نمایید ( تک تک نفرات ایرانی می باشند با بیمه کامل )

برای دریافت مشاوره رایگان یا حتی بازدید رایگان برای محل چاه فاضلاب خود در منطقه سوهانک با شماره زیر تماس بگیرید:

09198806367

تخلیه-و-لایروبی-سپتینک-چاه-در-سوهانک-تهران
تخلیه و لایروبی چاه و سپتیک فاضلابی در سوهانک

مراحل تخلیه چاه از صفر تا 100 در سراسر تهران و سوهانک

این مراحلی که در زیر ذکر می شود فقط برای چاه فاضلاب می باشد، اگر شما سپتینک تانک یا سپتینک ساخته شده با آجر یا بتون در حیاط خود دارید با مراحل دیگری انجام می شود که در ادامه محتوا اشاره خوبی خواهیم کرد لطفا با ما همراه باشید.

 تخلیه چاه فاضلاب سوهانک
بازدید یا دریافت اطلاعات از طریق تماس تلفنی
اعزام تانکر با نفرات حرفه ای با اندازه 6000 لیتری تا 12000 لیتری
در صورت نیاز چاه به لایروبی و ترمیم
کف تراشی و طوقه چینی حتی کول گذاری چاه
بستن درب چاه فاضلاب کاملا اصولی و ایمن

اگر برای اولین بار است می خواهید چاه فاضلاب خود را خالی کنید این محتوا نیاز شما را حل می کند

شما هم مثل چند هزار نفر ساکن در منطقه سوهانک شمال تهران اگر می خواهید برای اولین بار چاه فاضلابی یا سپتینک فاضلابی خود را که یا از طریق بتون و آجر ساخته شده و یا از تانکر های پلاستیکی یا آهنی در زیر زمین ساخته شده می خواهید تخلیه کنید با ما همراه باشید.

امروز که می خواهید چاه فاضلاب خود را در منطقه سوهانک تهران تخلیه کنید از متخصصین و نفرات باتجربه در زمینه تخلیه چاه کمک بگیرید. شرکت تخلیه چاه برادران جعفری در این منطقه به صورت شبانه روزی آماده است تا نیاز شما را برای خالی کردن چاه و سپتینم در محله سوهانک تهران حل نماید.
این شرکت از تانکر ها و دیگر دستگاه های تخلیه چاه که بیش از 30 سال می باشد در این زمینه در سراسر تهران و مناطق کرج فعالیت دارد به شما اطمینان می دهد که از انتخاب این شرکت به هیچ وجه پشیمان نمی شود.

تخلیه-چاه-محله-سوهانک
تخلیه چاه محله سوهانک تهران

تخلیه سپتینک و منهول فاضلاب شبانه روزی در سوهانک

به دلیل سفت بودن و سنگی بودن زمین های منطقه سوهانک شمال تهران بیش از 70 درصد این منطقه به جای حفر چاه فاضلاب از ساختن سپتینک به صورت اتاقک مانند در حیاط خود برای ذخیره آب فاضلابی استفاده می کنند.
اگر امروز نیاز به تخلیه سپتینک چاه فاضلابی خود در سوهانک دارید می توانید با ما تماس بگیرید تا هم خدمات تخلیه را انجام دهیم و هم با نفرات حرفه ای خود و نیرو های کارآمد شرکت خدمات لایروبی و شستشوی سپتینک فاضلابی شما را از صفر تا 100 در منطق سوهانک تهران انجام دهیم.

برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب و پیدا کردن درب سپتینک و منهول فاضلابی در حیاط های محله سوهانک می توانید از نفرات حرفه این شرکت به صورت شبانه روزی استفاده نمایید.

لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب و سپتینک فاضلابی در سوهانک تهران

اگر به دلایل مختل کارشناسی مقنی چاه فاضلابی یا سپتینک فاضلابی شما بعد از تخلیه نیاز به لایروبی داشت ما به صورت تضمینی با ارزان ترین هزینه با نیسان های 12 بشکه ای خدمات لایروبی، کف تراشی، تعمیر دیواره های چاه، تعمیر داخل سپتینک، افزایش متراژ چاه فاضلابی، طوقه چینی دوباره و دیگر خدمات چاه و سپیتنک فاضلابی شما را انجام داده و لجن، نخاله بیرون کشیده چاه فاضلاب شما را در کمترین زمان بعد از بیرون کشیدن به خارج از منطقه نیز می بریم.

اگر از لایروبی چاه فاضلاب و لایروبی سپتینک فاضلابی چیزی نمی دانید لینک زیر را باز کنید تا کامل شما را روشن سازد.

لایروبی چاه فاضلاب در تهران 😍

بهترین روش برای تخلیه چاه و سپتینک در منطقه سوهانک

روش های مختلفی برای خالی کردن چاه فاضلاب وجود دارد که به علت شیبی بودن و سربالایی بودن منطقه سوهانک اکثر روش ها را کنسل می کند و با چند روش اصلی می توان چاه فاضلاب یا سپتینک را تخلیه نمود که ما به شما می گوییم.

تخلیه چاه با ماشین 12 هزار لیتری باتسان با استفاده از پمپ مکنده و دستگاه مکانیزه ساکشن در صورت نیاز به لایروبی دستگاهی وجود داشت انجام می دهیم. شرکت برادران جعفری تنها شرکتی می باشد که شعبه مخصوص لوله بازکنی و تخلیه چاه را در سوهانک ایجاد کرده و برای حل مشکل ساکنین به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کند.

حتما قبل از پر شدن چاه و سپتینک اقدام به تخلیه نمایید!!

تاکید می شود که حتما قبل از اینکه آب فاضلابی از سپتینک و چاه فاضلابی شما بالا بزند اقدام به خالی کردن نمایید چرا؟
اگر منبع ذخیره شما برای آب فاضلابی ساختمان چاه باشد و پر شده باشد که شما خبر نداشته باشید حتما دچار مشکل های زیر می شود:

 1. بسته شدن لایه های ذخیره آب میله و انباری چاه
 2. خطر ریزش و انفجار کف چاه
 3. بالا زدن بوی بد به سراسر لوله کشی ساختمان
 4. گرفتگی لوله اصلی رایزر اصلی و لوله های متصل شده به چاه که بعد از تخلیه بایستی هزینه ای اضافه پرداخت نمایید تا دوباره از لوله های شما چربی و جرم کف شده تراش داده بشود
 5. تعویض قلدانی و طوقه چاه
 6. نیاز به تعمیر و تعویض کاشی های سر چاه و اطراف چاه که به آن متصل می شود

توجه داشته باشید که چاه فاضلاب قبل از پر شدن نشانه هایی به ساکنین ساختمان ایفا می کند که باتوجه به برسی این علائم می توانید تشخیص دهید که چاه فاضلاب شما نیاز به تخلیه دارد.
توجه داشته باشید که بعد از پر شدن انباری چاه فاضلاب و ورود آب فاضلابی به میله چاه بوی بد فاضلابی شروع به انتشار به محیط می شود که استفاده کنندگان یا از خدمات لوله بازکنی استفاده می کنند یا درب چاه را باز کردن و میزان آب را برسی می کنند.
اگر آب چاه فاضلابی شما به انتهای میله رسیده بستگی به استفاده کنندگان دارد که چند واحد است و برای چه صنفی می باشد، اما توجه داشته باشید که قبل از رسیدن آب به سه متری لبه چاه با شرکت های تخلیه چاه در محله خود مخصوصا محله سوهانک تماس بگیرید تا با حل یک مشکل از مشکلات بزرگ تر جلوگیری بشود.

شماره تماس شرکت تخلیه چاه سوهانک و ماشین تخلیه چاه در این منطقه

44173983
22981856
66968120
77379673

09198806367

شبانه روزی می توانید برای رفع نیاز و خالی کردن چاه فاضلاب خود در محله زیبای سوهانک تهران با شرکت تخلیه چاه شرکت نوین برادران جعفری تماس بگیرید.
اجازه ندهید کلاهبردارن و واسطه کاران تخلیه چاه فاضلاب باعث افزایش هزینه تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلابی شما بشوند، ما اینجا هستیم تا مشکل شما را به صورت کامل در زمینه لوله بازکنی، تخلیه چاه، حفر چاه و لایروبی چاه فاضلاب در سراسر مناطق شمالی و غربی استان تهران حل نماییم.
تخلیه چاه فوری و شبانه روزی را در هر شرایطی از بارندگی یا تایم های مختلف هفته در منطقه سوهانک تهران از شرکت برادران جعفری 24 ساعته دریافت نمایید.

09198806367

قیمت تخلیه چاه در سوهانک تهران چقدر است؟

از هزینه های تخلیه چاه سال 1401-1402 تهران چه می دانید؟

 • تخلیه چاه فاضلاب با پمپ لجن کش قوی
 • تخلیه چاه فاضلاب با پمپ مکنده ارتفاع زن
 • رسوب زدایی چاه و سپتینک فاضلابی در سوهان
 • انجام عملیات لایروبی چاه فاضلاب در به صورت دستی یا با دستگاه های مکانیزه در سوهانک
 • حفر چاه فاضلاب در سوهانک تهران
 • احیا و باز سازی چاه فاضلاب فرسوده و قدیمی در سوهنک تهران
 • کول گذاری و طوقه چینی دوباره چاه فاضلاب در سوهانک
 • رفع سوسک و حشرات از لوله های فاضلابی و چاه فاضلاب با تضمین 100 درصدی در سوهانک تهران
 • و…

قیمت تخلیه چاه فاضلاب و قیمت خالی کردن سپتینک های موجود در محله سوهانک تهران بستگی به نوع تخلیه و متراژ شیلنگ خوری دارد که معمولا از 1200 یک میلیون و دویس شروع می شود تا 2 میلیون تومان که بستگی دارد از پمپ استفاده شود یا دستگاه ساکشن ماشین، بستگی دارد خالی با دستگاه تخلیه انجام شود یا نیاز به رفتن پایین نفر به درون سپتین یا چاه وجود داشته باشد که معمولا ما برای دادن استعلام قیمت به صورت حضوری در محل حاضر می شویم.

از پر شدن تانکر تخلیه چاه مطمئن باشید:

ما فیلم های آموزشی نسبط به چگونه بلد شدن از پر شدن تانکر تخلیه چاه را به شما آموزش می دهیم، اگر می خواهید از وضیعت تانکری که برای تخلیه چاه فاضلاب شما به منزل یا محل کار شما ارسال می شود مطلع بشوید مطالب زیر را ادامه دهید:

 • قبل از شروع بع کار کردن ماشین به خالی کردن چاه، درخواست باز کردن دریچه بازدید ماشین را نمایید
  توجه داشته باشید که ماشین های تخلیه چاه را  از سه روش می توان تشخیص داد که پر است یا خالی است: 1- دریچه بازدید بالای ماشین 2- لیوان نمایش جلوی ماشین 3- با ظربه زدن به تانکر ماشین که باتوجه به صدایی که می دهد افراد عادی هم می توانند تشخیص دهند که چاه فاضلاب پر است یا خالی!!!!!
 • در دفعه اول خالی کردن چاه فاضلاب تایمر خود را در دست داشته باشید و زمان بگیرید از اول تا زمانی که پمپ تخلیه چاه را خاموش می کن. توجه داشته باشید که اگر در دفعات بعدی این تایم و زمانی که شما در اول کار گرفته اید بیشتر یا زیاد شود حتما طرف ماشین تخلیه چاه کار درصتی انجام نمی دهد و تانکر را کامل پر نمی کند.

با ما در تخلیه چاه و لایروبی چاه فاضلاب در منطقه سوهانک بسیار راضی خواهید بود و تا آخر با ما مشتری خواهید ماند.

3 دیدگاه دربارهٔ «تخلیه چاه سوهانک و لایروبی چاه فاضلاب در سوهانک»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+