رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی تهران

فهرست مطالب

راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل

در این بخش از مقاله با راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل بیشتر آشنا بشوید . روش های لوله بازکنی با مواد طبیعی خیلی کم هزینه و بدون کثیف کاری می باشد که در ادامه توضیحات لوله بازکنی به این مسائل رسیدگی می شود .

برای همه اتفاق می افتد ، اما وقتی مهمان خانه هستید و آب کثیف در سینک یا وان شما جمع می شود ، می تواند شرم آور باشد ، در این بخش از توضیحات می خواهیم در رابطه با راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل را به شما عزیزان توضیح بدهیم .

ممکن است احساس تعارض کنید زیرا نمی خواهید مواد شیمیایی سخت در خانه شما وجود داشته باشد اما می خواهید لوله های فاضلابی شفاف داشته باشید ، بنابراین از محصولات غیر سمی استفاده کنید.

ما راه‌حل‌ها و نکاتی داریم که به شما کمک می‌کند لوله های فاضلابی خانه‌تان را بدون سم و غیره تمیز نگه دارید !

راه های لوله بازکنی
راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل

1. صابون ظرف و آب گرم

حدود دو لیتر آب بجوشانید و چند قاشق غذاخوری صابون مایع ظرف را با آن مخلوط کنید. این مخلوط را بردارید و به آرامی در سینک بریزید.

این روش ممکن است چند بار طول بکشد ، اما روی گرفتگی های چربی بسیار موثر است ، زیرا گریس را به حالت مایع گرم می کند تا بتواند تمام لوله را خارج کند.

2. رخت آویز سیمی

لوله بازکنی آسان
راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی و آسان در منازل

آویز را صاف کنید ، اما قلاب را رها کنید. اطمینان حاصل کنید که یک کیسه مواد غذایی یا چیزی برای دور ریختن یافته های خود دارید.

از انتهای قلاب آویز برای ماهیگیری در آبکش استفاده کنید و هرگونه مواد غذایی یا تجمع مو را که باعث مسدود شدن گذرگاه در لوله می شود ، بکشید. پس از برداشتن تا جایی که ممکن است، آب داغ را در سینک بریزید.

3. جوش شیرین و سرکه

لوله بازکنی ارزان تهران
راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل تهران

اطراف سینک خود را پاک کنید و 1/2 فنجان جوش شیرین را در آبکش بریزید. آن را با 1/2 فنجان سرکه دنبال کنید. حالا زهکش را وصل کرده و بگذارید یک ساعت بماند.

سپس زهکش را از برق بکشید و یک قابلمه آب جوش در آن بریزید. ریختن آب جوش را در تخلیه ادامه دهید تا شفاف شود.

4. نمک ، بوراکس و سرکه

لوله بازکنی فوری
راه های لوله بازکنی طبیعی با مواد نمکی در منزل

با 1/4 فنجان نمک ، 1/4 فنجان بوراکس و سپس 1/2 فنجان سرکه شروع کنید. یک قابلمه آب جوش اضافه کنید و بگذارید حداقل یک ساعت یا تا زمانی که شفاف شود بماند.

در انتها با آب داغ بشویید تا همه مواد از زهکش پاک شوند.

5. جوش شیرین و نمک

نمک و جوش شیرین را با هم مخلوط کنید. تقریباً 1/2 فنجان از هر کدام و آبکش را بریزید. اجازه دهید حداقل نیم ساعت یا به مدت یک شب بماند. هنگامی که زمان قابل توجهی داشت ، آن را با یک قابلمه آب جوش پاک کنید.

هرچه گرفتگی سفت تر باشد ، نیاز به نشستن بیشتر است.  

6. پیستون

این تاکتیک عمدتا برای سینک آشپزخانه است. غذا در منحنی تخلیه زیر سینک ظرفشویی گیر می افتد ، جایی که دسترسی به آن با قلاب دشوار است ، بنابراین با یک پیستون سعی کنید آن را پاک کنید. ابتدا سینک ظرفشویی خود را از هرگونه ظرف یا پارچه خالی کنید.

سینک ظرفشویی را تا نیمه با آب لوله کشی گرم پر کرده و دور کنید. ما پیستون لاستیکی را توصیه می کنیم.

مزایای استفاده از راه حل های رفع گرفتگی با مواد طبیعی در منزل چیست؟

تنفس محلولهای سبز نسبت به مواد شیمیایی سمی ایمن تر است. آنها لوله های شما را نمی خورند ، که باعث صرفه جویی در پول و سردرد در جاده می شود. به طور کلی ، این فقط یک راه عالی برای کمک به محیط زیست است!

استفاده از پاک کننده های مصنوعی چه اشکالی دارد؟

پاک کننده های مصنوعی  حاوی هیدروکسید سدیم یا اسید سولفوریک هستند. این بدان معنی است که آنها لوله ها را خواهند خورد. فرقی نمی‌کند که لوله‌ها فلزی باشند یا پلاستیکی، این مواد شیمیایی به مرور زمان آنها را می‌خورد. استفاده از آنها وسوسه کننده است زیرا این نوع پاک کننده ها سریعتر کار می کنند و ارزان تر از لوله کش از قبل هستند ، اما در طولانی مدت مشکلات بیشتری ایجاد می کنند.

چگونه می توانم از گرفتگی فاضلاب جلوگیری کنم؟

در اینجا چند نکته دیگر وجود دارد:

 • هرگز گریس ، روغن ، پوست موز ، پوست سیب زمینی ، پوسته تخم مرغ ، استخوان ، چاله یا دانه ها را در آبکش قرار ندهید.
 • تکه های یخ را در زباله دان خود قرار دهید تا تیغه ها تیز شود.
 • هنگامی که دستگاه دفع روشن است، آب سرد را اجرا کنید.
 • برای ارسال تازه، مرکبات یا پوست لیموی ریز را در اختیار بگذارید.
 • یک تله مو در سینک ها ، وان ها و دوش های حمام خود قرار دهید.

در صورت نیاز به یک لوله کش با تخصص بالا ، با ما در آسفورت کامفورت تماس بگیرید. برای شروع از امروز روی پیوند زیر کلیک کنید!

چگونه می توان سینک حمام یا سینک آشپزخانه را با استفاده از چوب تخلیه باز کرد

چوب تخلیه یک ابزار ارزان است که می تواند به سرعت برخی از گرفتگی ها را برطرف کند.

 
چوب تخلیه.

در صورت لزوم صافی یا درپوش را طبق توضیحات بالا بردارید. چوب تخلیه را در داخل فاضلاب و از طریق تله قرار دهید. برای پیدا کردن زاویه مناسب ، ممکن است لازم باشد ابزار را بچرخانید. نوک را تا آنجا که ممکن است در داخل گرفتگی قرار دهید تا به میله ها اجازه داده شود مواد را قلاب کنند.

5 پاک کننده فاضلاب که می توانید در خانه درست کنید

فاضلاب خود را با کسری از هزینه با استفاده از منگنه های انباری تمیز کنید.

هیچ چیز مثل این نیست که بفهمید سطح آب تا نیمه حمام تا مچ پا بالا رفته است. اوه! متأسفانه برای بهترین ما این اتفاق می افتد. دفعه بعد که قربانی فاضلاب (سینک یا دوش) شدید، از مواد خانگی که در دسترس دارید استفاده کنید تا مشکل را به سرعت حل کنید. من پنج پاک کننده فاضلاب را به اشتراک می گذارم که می توانید با استفاده از منگنه های روزمره در خانه درست کنید.
قبل از امتحان کردن هر یک از این موارد، ابتدا صفحه تخلیه یا درپوش خود را بردارید و هرگونه انسداد قابل مشاهده را با یک دستمال کاغذی پاک کنید.

جوش شیرین + سرکه

رفع کننده گرفتگی با ارزان ترین هزینه به صورت شبانه روزی بهترین روش های رفع گرفتگی با مواد طبیعی را در منزل از ما بپرسید

1/2 فنجان جوش شیرین و سپس 1/2 فنجان سرکه را در آب بریزید. آبکش را ببندید و بگذارید یک ساعت بماند. سپس یک قابلمه آب جوش را در آبکش بریزید. در صورت لزوم تکرار کنید.

جوش شیرین + آب لیمو

1/2 فنجان جوش شیرین و سپس 1/2 فنجان آب لیمو را در آب بریزید. آبکش را ببندید و بگذارید یک ساعت بماند. با یک قابلمه آب جوش تمام کنید.
*اگر با سینک آشپزخانه گرفتگی کار می کنید و بوی لیمو را به سرکه ترجیح می دهید، این روش را به جای روش اول در نظر بگیرید. این را بدانید که قیمت آب لیمو کمی بیشتر از سرکه است.
حفر چاه جمهوری
شماره تلفن لوله بازکن در تهران

جوش شیرین + نمک

1/2 فنجان نمک سفره و 1/2 فنجان جوش شیرین را با هم مخلوط کنید و در آبکش بریزید. اجازه دهید حدود 30 دقیقه بماند (یا یک شب اگر گرفتگی سخت است) و سپس با یک قابلمه آب جوش ادامه دهید.

جوش شیرین + نمک + کرم تارتار

1/2 فنجان جوش شیرین، 1/2 فنجان نمک و 2 قاشق غذاخوری کرم تارتار را در شیشه ای که بسته می شود بریزید. در ظرف را ببندید و تکان دهید تا مواد ترکیب شوند. نیمی از محتویات شیشه را در آبکش بریزید و نصف دیگر را برای بعد نگه دارید. محلول را با یک قابلمه آب جوش دنبال کنید. اجازه دهید آبکش به مدت یک ساعت بماند. سپس، آب لوله کشی را اجرا کنید تا محلول باقیمانده را بشویید.

نمک + بوراکس + سرکه

رفع گرفتگی و راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل

1/4 فنجان نمک و سپس 1/4 فنجان بوراکس را در آب بریزید. سپس، 1/2 فنجان سرکه را پایین بریزید. با یک قابلمه آب جوش تمام کنید. بگذارید یک ساعت بماند یا تا زمانی که پاک شود. سپس، آب داغ را اجرا کنید تا محلول باقیمانده را بشویید.

نحوه پاکسازی فاضلاب مسدود شده

با ابزارها و تکنیک های مناسب ، می توانید بدون نیاز به تماس با متخصص ، به راحتی زهکش های متوقف شده را از برق جدا کنید.

پیستون برای رفع انسداد سینک سینک استفاده می شد.لوله بازکنی تضمینی

همه سیستم های لوله کشی دچار گرفتگی می شوند – راهی برای جلوگیری از آن وجود ندارد. ما به شما نحوه رفع گرفتگی های سرسخت در سینک آشپزخانه ، وان ، توالت و تخلیه کف را نشان می دهیم.

این تکنیک های اثبات شده تقریباً هر گونه گرفتگی را برطرف می کند. اگر بعد از چند بار نمی توانید گرفتگی را برطرف کنید ، مطمئن شوید که شکست را پذیرفته اید و کار را به خدمات نظافت فاضلاب یا لوله کش مجاز واگذار کرده اید. اعمال فشار بیش از حد می تواند به طور دائمی به لوله یا وسایل آسیب برساند.

با این وجود ، ابزارهای لوله کشی تخصصی مورد استفاده برای مبارزه با گرفتگی ، مقرون به صرفه هستند و در هر فروشگاه سخت افزار یا مرکز خانگی در دسترس هستند. حتی می توانید تعدادی را اجاره کنید

ابزارهایی که برای رفع انسداد لوله های فاضلابی

 1. اولین ابزاری که هنگام بروز مشکل به آن دست می یابید ، پیستون است . این دوست لوله کش ، گرفتگی ها را از اکثر وسایل ، از جمله سینک ظرفشویی ، وان و توالت پاک می کند. هر صاحب خانه باید یک دست را نگه دارد.
 2. برای از بین بردن گرفتگی هایی که در قسمت پایین لوله لوله تخلیه قرار دارند ، از کابل یا مار لوله کش استفاده کنید ، یک کابل فولادی بلند و انعطاف پذیر در اطراف قرقره ای که با میل لنگ مجهز شده است. طناب گیرها در طول تا 100 فوت در دسترس هستند ، اگرچه یک مدل 25 فوت برای اکثر گرفتگی های خانگی کافی است.
 3. مته گنجه به طور خاص در خارج توالت ساخته می شود . این نیز مجهز به میل لنگ دستی است ، اما به جای قرقره ، کابل در یک شفت سفت محکم می شود . انتهای حلزون با زاویه ای دقیق خم می شود تا در پیچ های تنگ تله توالت فرنگی قرار گیرد.
 4. برای یک گرفتگی بسیار بزرگ یا دور از نصب ، یک دستگاه برق گیر اجاره کنید . این دستگاه – که اساساً یک کولر بزرگ با موتور الکتریکی است – تقریباً در برطرف کردن هر گونه گرفتگی ، حتی ریشه های درهم پیچیده درخت ، بسیار مثر است. قبل از آوردن دستگاه سنج برق ، مطمئن شوید که نمایندگی اجاره به شما نشان می دهد چگونه می توانید با خیال راحت کابل را پخش و بازیابی کنید.

چگونه می توان سینک را باز کرد

شخصی که نحوه برداشتن سینک ظرفشویی را با برداشتن تله و لوله تخلیه نشان می دهد.

اکثر گرفتگی های کوچک سینک ظرفشویی را می توان با یک پیستون پاک کرد.

 1. سینک ظرفشویی را تا حدی با آب پر کنید ، سپس شروع به فرو رفتن کنید.
 2. پیستون را چندین بار با قدرت بالا و پایین کار کنید تا سریع آن را از دهانه تخلیه خارج کنید. اگر سینک ظرفشویی آشپزخانه دو کاسه است ، یک پارچه مرطوب را در یک دهانه تخلیه قرار دهید ، در حالی که دیگری را فرو کنید. اگر سینک ظرفشویی است ، پارچه را داخل سوراخ سرریز قرار دهید. در هر دو مورد ، پارچه کمک می کند تا فشار را مستقیماً به گرفتگی برساند.
 3. اگر غوطه وری کار نمی کند ، سنج کابل را بگیرید و زیر سینک کار کنید.
 4. تله سینک را با آچار لوله بردارید. اتصال بزرگ و رزوه دار روی تله های پلاستیکی PVC اغلب می تواند با دست باز شود.
 5. آب را از تله در یک سطل خالی کنید ، سپس مطمئن شوید که تله مسدود نشده است.

رفع گرفتگیبا فنر

شخصی که با استفاده از یک کابل نازک ، یک سینک ظرفشویی را از بین می برد.
 1. بازوی تله افقی را که از لبه در دیوار بیرون زده بیرون بیاورید.
 2. تا زمانی که مقاومت را احساس نکردید ، کابل را به داخل لوله تغذیه کنید.
 3. کابل 18 اینچی را بیرون بکشید ، سپس پیچ قفل را محکم کنید.
 4. دسته را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و همزمان به جلو فشار دهید تا کابل بیشتر به داخل لوله برود.
 5. کابل 18 اینچی دیگر را بیرون بیاورید و این کار را تا زمانی که از انسداد عبور کنید تکرار کنید.
 6. در صورت خراب شدن کابل یا گیر افتادن چیزی ، میل لنگ را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید و دنده را به عقب بکشید.
 7. پس از روشن شدن کابل ، دوباره بچرخانید و دوباره به جلو فشار دهید.
 8. کابل را بازیابی کرده و بازوی تله و تله را جایگزین کنید. شیر آب گرم را باز کنید تا ببینید آیا سینک به درستی تخلیه می شود یا خیر. اگر نشد ، نگران نباشید. بقایای ناشی از گرفتگی شکسته گاهی اوقات در یک انسداد شل قرار می گیرد.
 9. تا حدودی سینک ظرفشویی را با آب داغ پر کنید و با استفاده از پیستون ، زباله ها را پاک کنید.
 10. با آب گرم بیشتر پیگیری کنید.

چگونه رفع گرفتگی وان

شخصی که از پیستون در مسدود شدن لوله تخلیه وان استفاده می کند.

به ندرت اتفاق می افتد که وان به طور ناگهانی متوقف شود. گرفتگی در وان معمولاً در طی چند هفته ایجاد می شود ، و هر روز وان آهسته تر و آهسته تر تخلیه می شود. همه ما شاهد این اتفاق بودیم.

راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل
 1. ابتدا صفحه را از آبکش وان جدا کرده و از سیم خم شده برای از بین بردن موها و کف صابون استفاده کنید.
 2. اگر روی وان آب خروجی وجود دارد ، اهرم را به حالت باز بالا بیاورید ، سپس دریچه را بگیرید و آن را از سوراخ تخلیه بیرون بیاورید.
 3. آن را از همه موها و صابون ها پاک کنید. این اغلب به امور رسیدگی می کند.
 4. در غیر این صورت ، سوراخ های زیر صفحه سرریز را با یک پارچه مرطوب بپوشانید و شروع به فرو رفتن کنید.
 5. اگر این گرفتگی را برطرف نکرد ، از سنج کابل استفاده کنید.
فردی که با کابل از یک گرفتگی در وان حمام عبور می کند که به آن مار لوله کش نیز می گویند.
 1. صفحه سرریز را از انتهای وان جدا کنید. ارتباط متوقف کننده با آن ظاهر می شود
 2. حدود 30 اینچ کابل را از لوله سرریز تغذیه کنید.
 3. هنگام چرخاندن میل لنگ دستی به جلو فشار دهید. تقریباً بلافاصله مقاومت را احساس خواهید کرد ، اما به چرخ دنده بچرخید تا کابل از طریق تله P که در زیر وان قرار دارد ، تمام طول را طی کند.
 4. کابل را بیرون بیاورید ، سپس چند گالن آب داغ را در تخلیه جاری کنید.
 5. در نهایت ، صفحه سرریز و صفحه نمایش یا تخلیه پنجره را جایگزین کنید.

چگونه یک گرفتگی توالت فرنگی را باز کنیم

شخصی که از چاقوی کمد در کاسه توالت برای رفع گرفتگی استفاده می کند.

گرفتگی توالت تقریباً همیشه در بالای تله محکم و منحنی بالا که بخشی از وسایل است ، ایجاد می شود. در برخی موارد ، یک پیستون می تواند قدرت کافی برای روشن کردن راه را فراهم کند ، اما در بیشتر مواقع ، شما مجبور خواهید بود از یک جعبه کمد استفاده کنید.

انتهای حلقه را داخل کاسه قرار دهید و نوک خم شده آن به سمت بالا باشد.

میل لنگ و تکرار کنید

شخصی که از لنگ در کاسه توالت برای رفع گرفتگی استفاده می کند.
 1. هنگام چرخاندن شفت ابزار را ثابت نگه دارید و دسته را به سمت پایین فشار دهید. شما احساس می کنید مار کابل در حال بالا رفتن و عبور از تله است.
 2. چرخاندن را تا زمانی که کل کابل – حدود 3 فوت) را پخش نکرده اید ادامه دهید. با چرخاندن و بالا کشیدن همزمان کابل را بازیابی کنید.
 3. توالت را بشویید تا لوله تخلیه خارج شود. اگر هنوز کمی سست است ، دوبار دیگر حفره را از طریق تله عبور دهید: یک بار در سمت چپ تله ، سپس دوباره در سمت راست. این حمله سه وجهی هر ماده ای را که به طرف تله چسبیده باشد ، پاک می کند.

چگونه می توان تخلیه کف را پاک کرد

دوشاخه های برنجی را باز کنید


جدا کردن پلاگین با آچار.
لوله بازکنی تهران

در بسیاری از زیرزمین ها ، گاراژها و رختشویخانه ها زهکشی کف وجود دارد که فاضلاب را از تهویه مطبوع مرکزی ، ماشین های لباسشویی ، آبگرمکن و اتومبیل های پوشیده از برف دور می کند.

با گذشت زمان ، این زهکش ها مقدار زیادی از صابون ، پرزهای لباسشویی ، ماسه و باکتری های لزج را جمع می کنند که در داخل لوله تخلیه طولانی متبلور می شوند. برای شکستن این انسدادهای سخت ، شما به عضله اضافی مسدود کننده نیروی برق نیاز دارید.

 1. اجاق برق را با حداقل 50 فوت کابل اجاره کنید. با برداشتن صافی که سوراخ تخلیه را می پوشاند شروع کنید.
 2. سپس ، به دنبال یک پلاگین تمیز کننده در کنار حوضچه تخلیه باشید.
 3. دوشاخه را با آچار جدا کنید. این به شما امکان می دهد تله را دور زده و کابل را مستقیماً از لوله تغذیه کنید.
 4. اگر فاضلاب دارای دوشاخه تمیز کننده نیست ، باید کابل را از طریق تله مار بکشید. این یک روش تا حدودی دشوارتر است.

استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنری


فردی که از یک دنده قدرت برای پاکسازی تخلیه کف استفاده می کند.
راه های لوله بازکنی با مواد طبیعی در منزل

 1. سنج برق را وصل کرده و آن را در نزدیکی تخلیه قرار دهید. اکثر مدلها دارای سوئیچ پدال پا هستند و هر دو دست شما برای هدایت کابل آزاد است.
 2. چندین فوت کابل را از لوله تخلیه تغذیه کنید. موتور را برای چرخش در جهت عقربه های ساعت تنظیم کنید ، سپس کلید را بچرخانید تا چرخش کابل شروع شود.
 3. کابل را داخل لوله فشار دهید تا زمانی که احساس مقاومت کنید یا صدای خراب شدن موتور را بشنوید.
 4. موتور را متوقف کرده ، چرخش را معکوس کرده و چند فوت کابل را بیرون بیاورید.
 5. به چرخش جهت عقربه های ساعت برگردید و کابل را از لوله دورتر تغذیه کنید. این روش رفت و برگشت را تکرار کنید تا گرفتگی از بین برود.
 6. کابل را بیرون بیاورید و لوله تخلیه را با ریختن چند سطل آب داغ در آن خارج کنید. اگر آب همچنان به آرامی تخلیه می شود ، حدود 2 فوت کابل را مستقیماً در دام بکشید.
 7. قبل از تعویض پلاگین تمیز کننده ، نوار تفلون را دور نخ های آن بپیچید. این امر باعث می شود که در آینده بتوانید دوشاخه را راحت تر باز کنید. احتیاط: عدم تعویض پلاگین پاک کننده باعث می شود گازهای فاضلاب خطرناک به داخل خانه نفوذ کنند.
نمونه خدمات 

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *