رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
رفع گرفتگی توالت فرنگی

فهرست مطالب

روش های رفع گرفتگی توالت

وقتی توالت فرنگی یا ایرانی شما مسدود می شود در اولین مرحله برای رفع انسداد به سراغ شستشو می روید . شستشوی توالت نتیجه ای جز کثیف کردن محیط و پر از آب کردن محیط لوله فاضلابی می باشد .

در این بخش از توضیحات می خواهیم چند روش خانگی را برای ارائه خدمات لوله بازکنی توالت فرنگی . روش های رفع گرفتگی توالت فرنگی را به شما عزیزان ارائه بکنیم .

 • چه چیزی باعث گرفتگی لوله توالت می شود ؟
 • نحوه رفع گرفتگی لوله توالت با تلمه پلاستیکی
 • نحوه لوله بازکنی با محلول های تمیز کننده
 • رفع گرفتگی با مار توالت
 • در چه مواقعی با متخصص لوله بازکنی باید تماس بگیرید ؟

"<yoastmark

چه چیزی باعث گرفتگی لوله توالت می شود ؟

گرفتگی توالت فرنگی به مانند لوله فاضلاب های دیگر دلایل مختلفی دارد . اصلی ترین علل گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی ریختن دستمال توالت ، افتادن مدفوع بزرگ و جرم گیری لوله فاضلابی بخش توالت می باشد .

اکثر افراد بعد از تمیز کاری با دستمال توالت داخل کاسه توالت رها می کنند. و خیال می کنند اگر آب را بازکنند تمیز می شود و همه چیز تمام می شود . در این بخش دو نکته وجود دارد ، اولی اگر آب فاضلابی دستمال یا نوار بهداشتی را با خود داخل چاه فاضلابی بکند باعث گرفتگی چاه و نیاز به تخلیه چاه می شود . اگر هم داخل لوله های فاضلابی گیر بکند باعث گرفتگی لوله و آبگرفتگی می شود .

دلیل اصلی بیشتر گرفتگی های لوله فاضلابی در منازل رسوب گیری لوله فاضلابی می باشد . در بخش لوله فاضلابی توالت رسوب بر اثر ساکن ماندن مدفوع فاضلابی داخل لوله فاضلاب تشکیل می شود . رسوب در لوله های فاضلابی هم باعث گرفتگی و هم باعث ایجاد بوی نامطلوب در محیط می شود .

علل گرفتگی توالت فرنگی
اصلی ترین علل های گرفتگی لوله توالت فرنگی و ایرانی

نحوه رفع گرفتگی لوله توالت با تلمه پلاستیکی

یکی از بهترین و ارزان ترین روش های رفع گرفتگی توالت استفاده از تلمه پلاستیکی می باشد . شما هر لوله فاضلابی را اگر گرفته باشد می توانید با صبر و ارائه خدمات لوله بازکنی استاندارد با تلمه رفع گرفتگی بکنید .

تلمه پلاستیکی توانایی رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی ، لوله سینک ظرفشویی ، لوله کفشور حیاط ، لوله کفشور پارکینگ ، لوله وان حمام ، لوله کفشور حمام و دیگر لوله های فاضلابی را می توان با این وسیله ارزان قیمت رفع گرفتگی کرد .

چگونه با تلمه پلاستیکی یا پستونک پلاستیکی می توانیم رفع گرفتگی بکنیم ؟

 1.  تلمه یا پستون خود را داخل آب داغ قرار دهید تا نرم بشود و بتوان دری هر لوله فاضلابی قالب گیری کرد .
 2. سعی کنید تلمه را به صورت دقیق درب لوله های فاضلابی قرار دهید .
 3. شروع به فروع و بیرون کشیدن تلمه به لوله توالت کنید ، در اول کار به آرامی این خدمات را انجام دهید زیرا فشار آب امکان دارد پستون را بیرون بیندازد .
 4. حالا شدت فشار و رفت و برگشت را زیاد بکنید تا فشار آب باعث رفع گرفتگی فوری توالت بشود، این روش را تا حد ممکن به اندازه 15 تا 20 بار تکرار بکنید . در این مواقع می توانید سیفون توالت را فشار دهید تا هم قدرت فشاری آب و هم تلمه باعث رفع گرفتگی توالت بشود .
 5. بعد از رفع گرفتگی شما محیط و داخل کاسه توالت را کامل شستشو بدهید تا از رفع گرفتگی لوله فاضلاب کامل خیالتان راحت باشد .

"نحوه

نحوه لوله بازکنی با محلول های تمیز کننده

اگر روش تلمه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب شما کار نکرد می توانید از روش آب صابون خانگی برای رفع گرفتگی توالت استفاده بکنید . آب صابون باعث نرم و روان شدن گرفتگی و لرزش گرفتگی داخل لوله فاضلابی می شود ، در حالی که سرکه و جوش شیرین می تواند برای رفع گرفتگی کمک بکند .

نحوه رفع گرفتگی با آب صابون

 1. نصف فنجان آب صابون شستشوی ظروف را داخل کاسه توالت بریزید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید
 2. بعد از 15 دقیقه شستشو دهید تا ببینید رفع گرفتگی انجام می شود یا نه
 3. اگر آب صابون کارساز نبود می توانید آب گرم هم به این اضافه بکنید . توجه داشته باشید آب داغ نباشد زیرا باعث ترکیدگی یا ترک دیدگی پرسلان شود .
 4. برای برسی به نتیجه خدمات می توانید شستشو انجام بدهید تا ببینید رفع گرفتگی کامل می شود .

نحوه رفع گرفتگی با جوش شیرین و سرکه

 1. اطمینان حاصل بکنید که کاسه توالت نیمه پر از آب فاضلابی باشد . در صورت لزوم داخل کاسه توالت آب بریزید تا با نیمه پر بشود ، این کار برای کمک به سر ریزی یا فریزی محلول کمک می کند .
 2. یک فنجان جوش شیرین را به کاسه اضافه بکنید
 3. بعد یک فنجان سرکه ( سفید یا سیب ) را داخل کاسه بریزید . این کار باعث تولید گاز داخل کاسه توالت می شود .
 4. اجازه بدهید محلول تا 20 دقیقه داخل کاسه توالت بماند
 5. بعد از 20 دقیقه با شستشوی کاسه توالت از تخلیه عادی آب از کاسه توالت مطمئن شوید . اگر در بار اول جوابگو نبودید می توانید این روش را چندین بار امتهان بکنید .

  رفع گرفتگی با مواد شوینده
  رفع گرفتگی توالت با مواد شوینده در منزل

رفع گرفتگی با مار توالت

امروزه مار توالت را می توانید برای رفع گرفتگی لوله توالت های منازل خریداری بکنید . این وسیله مانند فنر دستی فنری می باشد ولی جنس فلزی و صافی دارد . سر مار توالت و تا چند سانتی آن با پلاستیک سفت طراحی شده است تا به لوازم چینی یا لوله ها آسیبی نزند .

مار توالت قابلیت رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب را دارد ، رفع گرفتگی لوله توالت فرنگی ، رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی ، لوله بازکنی لوله پایین سینک ظرفشویی ، رفع گرفتگی لوله کفشور حمام و غیرا انجام می شود . خلاصه هر لوله فاضلابی را که احساس بکنید در 5 یا 6 متر اولیه دچار گرفتگی را می توانید با این وسیله رفع گرفتگی بکنید .

دستورعمل های روی بسته بندی را دنبال بکنید یا با راهنمایی گام به گام ما برای رفع گرفتگی با مار توالت ارائه بکنید .

در چه مواقعی با متخصص لوله بازکنی باید تماس بگیرید ؟

اگر هنوز هم با روش های بالا نتوانسته اید رفع گرفتگی انجام بدهید باید با یک متخصص لوله بازکنی تماس بگیرید . متخصصین لوله بازکنی تهران آمادگی ارائه خدمات فاضلابی به سراسر مناطق تهران می باشند . در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات فاضلابی یا مشاوره در رابطه با قیمت لوله بازکنی می توانید با یک تماس آگاهی کاملی پیدا بکنید .

نمونه خدمات فاضلابی مجموعه

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران هر خدماتی ارائه می کند دارای مجوز رسمی و زیر نظر صنف کار می باشد . ما برای ارائه خدمات فاضلابی و رضایت مشتریان از قیمت و کیفیت خدمات به صورت شبانه روزی و با بروز ترین تجهیزات در حال ارائه خدمات می باشیم .

 • رفع گرفتگی توالت فرنگی
 • رفع گرفتگی توالت ایرانی
 • لوله بازکنی لوله فاضلاب
 • لوله بازکنی ارزان قیمت
 • حفر چاه فاضلاب
 • حفر چاه آب
 • تخلیه چاه فاضلابی
 • حفر چاه تهران
 • تخلیه چاه توالت
 • حفر چاه نو تهران
 • حفر چاه ارت تهران
  لوله بازکنی اشرف اصفحانی
 • لایروبی چاه فاضلاب
 • لایروبی لوله فاضلابی
  چاه فاضلاب
 • تراش لوله فاضلاب
 • چاه بازکنی تهران
 • رفع گرفتگی لوله تتوالت با فنر دستگاه برقی
 • لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا
 • مقنی چاه کن تهران
 • چاه کن فاضلاب
 • لوله کشی ساختمان
 • لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان
 • ارائه قیمت قانونی لوله بازکنی
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلابی با دستگاه دیجیتالی
 • رفع نشتی و ترکیدگی لوله فاضلاب با ارزان ترین هزینه
 • تخلیه چاه فاضلابی
 • تخلیه چاه تضمینی

به صورت خلاصه و مفید اگر بخواهیم ارائه بکنیم مؤسسه خدماتی برادران جعفری هر خدماتی مرتبط به لوله فاضلابی و چاه فاضلابی بشود با بروز ترین تجهیزات ارائه خدمات می کند . مؤسسه برادران جعفری کلیه مناطق تهران و کرج را به صورت شبانه روزی پوشش می دهد .

لوله بازکنی تهران
رفع گرفتگی فوری و تضمینی ایرانی و فرنگی
قیمت رفع گرفتگی توالت

هزینه یا قیمت رفع گرفتگی توالت ، قیمت چاه بازکنی توالت ، قیمت لوله بازکنی توالت فرنگی و ایرانی را می توانید از معتبر ترین شرکت خدماتی برادران جعفری دریافت بکنید . ارائه هزینه های قانونی و دولتی برای رفع گرفتگی لوله توالت انجام می شود ، در هر ساعتی از 24 ساعت شبانه روزی اگر نیاز به راهنمایی قیمت گذاری رفع گرفتگی لوله توالت و دیگر لوله های فاضلابی داشتید می توانید با ما تماس بگیرید .: 09190596238

لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی

یکی از بروز ترین روش رفع گرفتگی با دستگاه استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر برقی می باشد . امروزه فنر برقی یکی از شناخته ترین دستگاه های لوله بازکنی می باشد که برای رفع گرفتگی لوله های فاضلابی بدون دردسر کمک فراوانی می کند .

استفاده از این دستگاه برای رفع گرفتگی توالت فرنگی نیاز به متخصصین لوله بازکنی می باشد . شما می توانید این دستگاه را از بازار برای رفع گرفتگی لوله توالت تهیه بکنید اما نمی توانید به صورت صحیح ارائه خدمات بکنید . متخصصین لوله بازکنی برادران جعفری دوره های چند ساله را برای آموزش لوله بازکنی با دستگاه برقی را در پیش استاد کار حرفه ای گذرانده اند .

قیمت لوله بازکنی با دستگاه فنر برقی با نرخ قانونی می باشد ، اگر در رابطه با قیمت نیاز به مشاوره دارید می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری تماس بگیرید .: 09190596238

نتیجه توضیحات در رفع گرفتگی لوله توالت

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری در سراسر مناطق تهران و حومه این شهر آمادگی عقد قرارداد کاری با هر  شرکت یا مخاطبی می باشد . تجربه کاری در فرودگاه های مهرآباد ، فرودگاه امام ، بیمارستان های بین المللی ایران در تهران و هر مرکز بزرگی می باشیم . برای عقد قرارداد قانونی حفر چاه ، لوله بازکنی ، تخلیه چاه ، رفع گرفتگی ، لایروبی چاه فاضلاب و دیگر خدمات فاضلابی آمادگی کاملی داریم .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *