رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
حفر چاه فوری

فهرست مطالب

قیمت حفر چاه

قیمت حفر چاه خود را از معتبر ترین مؤسسه خدماتی دریافت بکنید . حفر چاه فاضلاب ، حفر چاه آب با دستگاه و دستی با ارزان ترین  قیمت خدماتی

برای ارائه مشاوره و بازدید رایگان تماس بگیرید :

09372546238
09194104643

بروز ترین قیمت های خدمات فاضلابی مخصوصا قیمت حفر چاه را از مؤسسه فنی برادران جعفری دریافت بکنید . تمامی قیمت های خدماتی این مؤسسه قانونی و با تعرفه دولتی ارائه می شود .

حفر چاه تضمینی
بهترین خدمات حفر چاه آب و فاضلاب

قیمت حفر چاه چقدر می باشد ؟

اولین سوالی که افرادی بی تجربه در زمینه حفر چاه از مشاورین می پرسند ، قیمت حفر چاه چقدر می باشد ؟ . در هنگام پرسش سوال این افراد متوجه می شویم که تا به امروز تجربه حفر چاه را نداشته اند . قیمت های حفر چاه به دو بخش اصلی قیمت حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب تقسیم می شود . در این دو قسمت نکته هایی وجود دارد که در رابطه با چگونه حفر شدن چاه فاضلاب یا چاه آب تاثیر در قیمت حفر چاه دارد .

حفر چاه فاضلاب
هزینه حفر چاه

قیمت حفر چاه فاضلاب چقدر می باشد ؟

نرخ های هزینه ای حفر چاه فاضلاب توسط قانون کار برای متراژ حفر چاه فاضلاب تعیین می شود . قیمت حفر چاه فاضلاب بستگی به متراژ درخواستی شما در اولین قدم دارد .

نوع خاک چا فاضلاب تاثیر در هزینه خدمات حفر چاه فاضلاب دارد .

استفاده از دستگاه های مکانیکی در حفر چاه فاضلاب تاثیر مستقیمی دارد . اکثر خدمات حفر چاه فاضلاب به صورت دستی انجام می شود . ولی در بعضی مواقع به علت ریزش خاک منطقه با دستگاه انجام خدمات می کنند . در این قسمت از خدمات نوع دستگاه و متراژ درخواست شده بر قیمت حفر چاه فاضلاب تاثیر گذار می باشد .

حفر چاه فاضلاب با مصالح و بدون مصالح در قیمت ارائه خدمات موثر می باشد .

قیمت حفر چاه آب

قیمت حفر چاه آب به دو بخش ارائه خدمات حفر چاه آب با دستگاه و دستی تقسیم می شود .

از دستگاه های حفر چاه آب برای متراژ کم و متراژ عمیق استفاده می کنند . مؤسسه فنی خدماتی حفر چاه برادران جعفری از جدید ترین و قوی ترین دستگاه های حفر چاه عمیق استفاده می کند .

قابلیت دستگاه های حفر چاه آب با قطر 60 سانت تا یک متر می باشد . تا هر عمقی که شما درخواست حفر چاه بکنید با انواع دستگاه مکانیکی در سراسر ایران انجام می دهیم .

حفر چاه آب با دستگاه
حفر چاه آب با دستگاه مکانیکی

قیمت حفر چاه آب به چه مواردی بستگی دارد ؟

 • نوع روش کندن چاه آب به صورت دستی یا دستگاهی
 • قطر چاه آب و ارتفاع میله چاه
 • خاک چاه آب
 • در صورت حفر چاه دستی به تعداد نفرات کاری و تجهیزات استفاده شده در حفر چاه آب
 • حفر چاه آب داخل آب و دیگر مواردی که در قیمت حفر چاه آب تاثیر دارد .

چه مواردی برای تعیین قیمت حفر چاه موثر می باشد ؟

خاک چاه : خاک هر نوع چاهی بر فوری کندن متراژ حفر چاه موثر می باشد . نتیجه این کار باعث کم محسوب شدن قیمت حفر چاه می باشد . در خاک هایی که از سفتی بالایی برخوردار هستند ارائه قیمت حفر چاه به صورت روز مزد اعلام می شود .

متراژ چاه : متراژ درخواستی شما اگر در حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب بالا باشد به علت زیاد بودن متراژ و استفاده از نفرات بالا نسبطی به افزایش یا کاهش قیمت حفر چاه دارد .

حفر چاه دستی : در حفر چاه ارزان ترین روش دستی محسوب می شود . اگر در حفر چاه آب یا حفر چاه فاضلاب به صورت دستی اقدام بکنید شاید مدت زمان این روش کمی تولانی می شود ولی ارزان تر از روش دستگاهی محسوب می شود .

حفر چاه شبانه روزی
صفر تا 100 حفر چاه فاضلاب

حفر چاه آب دستی

حفر چاه آب به روش دستی با بهترین نفرات و مقنی کاری در سراسر مناطق ارائه می شود . در بعضی از مناطق به دلیل پایین بودن متراژ چاه آب از روش دستی استفاده می کنند . در روش دستی از نفرات و مقنی چاه کن حرفه ای استفاده می شود ، مقنیان باتجربه شرکت برادران جعفری دارای تجربه خدماتی بیش از 30 سال در زمینه حفر چاه دستی را دارند .

قیمت حفر چاه دستی ارزان تر از حفر چاه دستگاهی می باشد . حفر چاه آب در هر شرایطی داخل آب زمینی ، خاک سنگی ، حفر چاه عمیق و نیمه عمیق به صورت دستی انجام می شود .

تشخیص محل دقیق حفر چاه آب و فاضلاب

پایه ترین مبحث خدمات حفر چاه فاضلاب و حفر چاه آب انتخاب محل دقیق و اصولی چاه می باشد .

در تشخیص محل حفر چاه فاضلاب باید کامل ترین دقت مهندسی را کرد زیرا با یک اشتباه باعث ایجاد ختراط جانی برای خود و ساکنین ساختمان می شوید . محل چاه فاضلاب باید به دور از زیرساخته ساختمان باشد زیرا قدرت فشار آب فاضلابی باعث ریزش زیر پای ساختمان می شود . اگر می خواهید با خیالی را حت به صورت تضمینی در سخت ترین شرایط بهترین محل را برای حفر چاه فاضلاب شما انتخاب بکنیم با ما تماس بگیرید .

تخیص محل حفر چاه آب نیاز به تجربه و علم بالایه زمین شناسی دارد . مقنی باتجربه مؤسسه خدماتی حفر چاه برادران جعفری بدون دریافت هزینه اصلی ترین مکان آب را برای شما ارائه می کنند .

تشخیص درب چاه
تشخیص دقیق و بدون آسیب درب چاه فاضلاب با دستگاه

تعرفه قانونی حفر چاه

با یک تماس شما می توانید از قیمت های حفر چاه قانونی در منطقه خود مطلع بشوید . هر یک از قیمت های ارائه شده شرکت برادران جعفری قانونی و ارزان قیمت می باشد .

طبق توضیحات در بخش های بالا تعرفه های قیمت حفر چاه شما به چند موارد کلی بستگی دارد . ( نوع خاک ، حفر چاه دستی یا با دستگاه ، متراژ میله و انباری چاه )

انواع دستگاه های حفر چاه

 • مته کابل چرخشی

این دستگاه چاه کنی از رایج ترین روش های چاه کنی است که در سراسر مناطق برای چاه های عمیق و نیمه عمیق استفاده می کنند . این دستگاه با مته چرخشی که دارد هم به زمین فشار وارد میکند و هم خاک چاه را با مته چرخشی بیرون می کشد . از اصلی ترین روش های حفر چاه می باشد که با قیمت ارزان حفاری چاه انجام می شود .

 • دستگاه حفر چاه چکشی
  قیمت دستگاه حفر چاه را از ما بخواهید

  روتاری

 • چاه کن دستی
 • دستگاه چاه کن ظربه ای
 • دستگاه چاه کن با تراکتور 

چاه کنی با دستگاه تراکتور برا متراژ های پایین تر از30 متر ارائه می شود . روش کار این دستگاه به صورت عمودی لبه چاه قرار می گیرد و با فشار ظربات مته خود حفر چاه انجام می دهد . این وسله در حفر چاه نسبط به دستگاه های دیگر تولید صدای کمی دارد .

 • چاه کنی با دستگاه برقی
 • دستگاه کمپرستور چاه کن

دستگاه کمپرستور از نمونه دستگاه هایی می باشد که به کمک نفر مقنی ارائه می شود . با این تفاوت که با کمترین فشار فرد مقنی چاه با هر نوع خاکی کنده می شود و هیچ خطری برای فرد چاه کن ندارد .

اصلی ترین نکته قبل از حفر چاه

قبل از انجام خدمات حفر چاه آب و فاضلاب باید به بعضی از نکات دقت کنید که از خسارت های جانی و مالی پرهیز کنید . یکی از موارد که باید قبل از حفر چاه فاضلاب دقت کنید محل دقیق و قانونی چاه فاضلاب می باشد . قبل از حفر چاه فاضلاب باید برسی بکنید که در نزدیکی محل انتخابی چاه فاضلاب شما چاه همسایه ای وجود نداشته باشد که آب این چاه وارد آن بشود یا برعکس . قبل از حفر چاه فاضلاب باید توجه داشته باشید تا شعاع 100 متری چاه آب حفر نشده باشد . زیرا نم آب فاضلاب وارد چاه آب می شود و این عمل به صورت قانونی و شرعی غیر مجاز می باشد .

قبل از حفر چاه آب باید توجه فرمایید که اگر محل چاه آب شما در مناطق مسکونی باشد به هیچ وجه از دستگاه های بزرگ برای حفر چاه نمی توان استفاده کرد زیرا در محل مسکونی استفاده از دستگاه حفر چاه غیر مجاز می باشد و با ناراحتی همسایگان رو به رو می شوید . حفر چاه آب باید توسط مقنی حرفه ای حفر بشود تا در آینده این چاه ریزش نکند و دیگر نکات که در ادامه توضیحات ارائه خواهیم داد .

مقررات حفر چاه فاضلاب
حفر چاه با ارزان ترین قیمت و تشخیص رایگان محل استاندارد حفر چاه فاضلاب و آب
علل ریزش چاه فاضلاب چه مواردی می تواند باشد ؟

شاید برای بعضی از افرادی که این مطالب را مطالعه می کنند این مشگل ریزش چاه به وجود آمده باشد . یکی از خطرات اصلی برای ریزش زیر بنای ساختمان و انفجار چاه فاضلابی ریزش چاه می باشد .

علت های ریزش چاه فاضلاب :

حفر چاه فاضلاب توسط مقنی نابلد و رعایت نکردن استاندارد های خدمات چاه کنی در ارائه خدمات .

مناسب نبودن محل چاه فاضلاب ( چاه فاضلاب باید به دور از زیر بنای ساختمان حفر بشود ، امکان فشار زیر بنا به میله چاه وجود دارد و این عمل باعث انفجار و ریزش چاه فاضلابی می شود )

تخلیه نکردن در وقت پر شدن چاه فاضلاب ( اکثر افراد بعد از حفر چاه فاضلابی توجهی به زمان تخلیه چاه و برسی وضیعت نمی کنند . چاه فاضلاب به صورت قانونی هر 2 سال یک بار باید تخلیه بشود تا از بالا زدن بوی نامطلوب فاضلاب ، پرورش حشرات چاهی ، ریزش چاه فاضلاب و دیگر موارد جلوگیری بکنید . )

لایروبی چاه فاضلاب
لایروبی چاه فاضلاب با ارزان ترین قیمت خدماتی
لایروبی چاه فاضلاب

چرا چاه فاضلاب را لایروبی می کنند ؟ خاک چاه فاضلاب تا زمانی که چمه های مکش خاکی پر نشود آب فاضلابی را می کشند . چاه فاضلابی در اولین دوره برای جمع آب فاضلابی به نسبط استفاده 5 تا 10 سال کار می کند . اگر تعداد ساکنین ساختمان افزایش یابد یا در روش استفاده از چاه استاندارد های قانونی را رعایت نکنید چاه فاضلاب شما در کمتر از 5 سال چشمه های مکشیش بسته خواهد شد و مانند تانکر برای شما کار می کند .

مزیت لایروبی چاه فاضلاب : با لایروبی چاه فاضلاب تا 5 سال تضمینی نیاز به تخلیه چاه فاضلاب نخواهید داشت . از بالا زدن بوی نامطلوب و حشرات فاضلابی جلوگیری می کنید . لایروبی چاه فاضلاب باعث نوسازی خاک چاه می شود و باعث می شود چاه شما به هیچ وجه ریزش نکند .

مقنی حفر چاه ارزان قیمت برادران جعفری بعد از تخلیه چاه فاضلاب بدون دریافت هزینه برای برسی چاه فاضلاب وارد چاه می شود .

حفر کانال یا جوب فاضلابی

حفر جوب یا کانال فاضلابی با قیمت ارزان و قانونی در سراسر مناطق . اگر می خواهید قیمت امروز حفر چاه و کانال فاضلابی را با هر اندازه ای دریافت بکنید با ما تماس بگیرید . حفر جوب فاضلابی با همکاری شهر داری ، تاسیسات استان و دیگر مؤسسه های خدماتی کشور

حفر جوب
حفر جوب یا کانال فاضلابی با ارزان ترین قیمت خدماتی
نمونه خدمات شرکت فاضلابی
 • حفر چاه با دستگاه و دستی
 • حفر چاه آب
 • لایروبی یا لایه روبی چاه فاضلاب و چاه آب
 • تشخیص دقیق درب چاه نامشخص
 • حفر چاه فاضلابی
 • ارائه قیمت حفر چاه در هر زمینه ای و شرایطی
 • لوله بازکنی و چاه بازکنی
 • ترمیم و بازسازی چاه کهنه
 • حفر چاه ارت
 • حفر قنات چاه آب
 • ارائه قیمت حفر چاه فاضلاب و چاه آب به صورت دستی و دستگاهی
  حفر چاه منیریه
  حفر چاه تهران نو

در نتیجه خدمات هر مشگل فاضلابی در هر زمینه ای دارید با ما تماس بگیرید . آمادگی ارائه خدمات شبانه روزی در کمتر از 20 دقیقه به درب منزل شما

نتیجه توضیحات

در این بخش از مقاله ارائه شده تمامی تلاش خود را کردیم که در رابطه با قیمت حفر چاه توضیحاتی برای شما عزیزان ارائه بدهیم . اگر نیاز به حفر چاه فاضلاب ، آب ، لایروبی چاه فاضلاب ، لوله بازکنی و تمامی خدمات فاضلابی در هر منطقه ای دارید با مؤسسه همیشه آنلاین برادران جعفری تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09920262447

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *