رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله بازکنی تهران

فهرست مطالب

خدمات لوله بازکنی تهران

مؤسسه خدمات لوله بازکنی تهران پوشش دهنده شبانه روزی سراسر مناطق تهران برای ارائه خدمات لوله بازکنی می باشد . رفع گرفتگی قانونی با قیمت مناسب در سراسر تهران از نمونه خدمات شرکت شامل لوله بازکنی ، حفر چاه ، تخلیه چاه ، لایروبی چاه و تشخیص ترکیدگی با دستگاه می باشد . در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات لوله بازکنی در مناطق تهران می توانید با ما تماس بگیرید .

چگونه این کار را انجام می دهند؟ 10 ابزار لوله بازکنی تهران برای رفع انسداد لوله های فاضلابی

گرفتگی لوله تخلیه زن
خدمات لوله بازکنی تهران با مشتری در خانه

لوله کش ها چگونه می توانند فاضلاب های مسدود شما را کاملاً برطرف کنند؟ در اینجا برخی از ابزارهایی است که متخصصان برای رفع گرفتگی در خانه شما استفاده می کنند.

تقریباً همه ، در یک نقطه یا نقطه دیگر ، دچار انسداد گرفتگی لوله فاضلاب می شوند. گرفتگی فاضلاب ها اغلب در اثر صابون ، غذا ، خاک ، مو یا برخی دیگر از مواد ایجاد می شود. این تجمع جریان آب را کاهش می دهد و می تواند منجر به ایجاد بوی کپک زده در خانه شود.

واکنش به کپک شامل تهوع و سردرد است. علاوه بر این ، آب آلوده در لوله های مسدود می تواند باعث تحریک پوست شود. همچنین می تواند برای افرادی که از آسم یا آلرژی رنج می برند مشکل ایجاد کند.

خوشبختانه اکثر لوله بازکنی ها مجهز به انسداد لوله های فاضلاب هستند.

برای آشنایی با انواع ابزارآلات لوله بازکنی تهران که این متخصصان برای محافظت از خانه شما در برابر خطرات گرفتگی استفاده می کنند ، به خواندن ادامه دهید.

لوله بازکنی ارزان قیمت تهران
خدمات لوله بازکنی تهران فوری و تضمینی می باشد .

1. بازرسی لوله

اکثر لوله بازکن ها هنگام ورود به خانه ، لوله را بازرسی می کنند . بازرسی لوله ها باید حداقل هر دو سال یکبار انجام شود. بازرسی لوله به لوله کش نحوه جریان آب در خانه را می گوید.

ممکن است صاحبان خانه را از نشتی یا نیاز به تعمیر مطلع کند.

در صورت مسدود لوله فاضلاب ، بازرسی لوله به لوله بازکنی تهران می گوید که چه چیزی باعث انسداد می شود .

2. دوربین های لوله

نشت یا نصب نادرست با نمای بیرونی لوله ها مشکل آسانی است. با این حال ، هنگام رفع انسداد ، به دریافت نمای داخلی کمک می کند. به همین دلیل لوله کش ها از دوربین های لوله ای استفاده خواهند کرد.

اینها دوربین های ویدئویی هستند که به کابل متصل می شوند .

لوله کش کابل را در سراسر سیستم تخلیه مانور می دهد. این به آنها این امکان را می دهد تا قسمت هایی از لوله را که در غیر این صورت به آنها دسترسی نداشتند ، ببینند. سپس ، آنها می توانند تعیین کنند که کدام ابزار بیشتر برای رفع گرفتگی مجهز است.

3. پیستون لوله بازکنی

پیستون اغلب برای رفع انسداد توالت استفاده می شود. با این حال ، می توان از آنها برای رفع گرفتگی های سبک در سینک ها و دوش ها نیز استفاده کرد. یک لوله کش ممکن است ابتدا سعی کند با یک پیستون ، لوله تخلیه را باز کند.

اگر این کار نکرد ، ممکن است نشانگر گرفتگی شدیدتر باشد و به ابزار دیگری نیاز داشته باشد. با مؤسسه خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید : 09190596238

لوله بازکنی تهران
لوله بازکنی با تلمبه دستی در خدمات فاضلابی لوله بازکنی تهران

4. مار تخلیه یا فنر لوله بازکنی دستی

یک مار تخلیه دستی شبیه یک کابل بلند با انتهایی است که شبیه یک چنگک است. به کابل دسته ای متصل می شود .که برای بستن کابل از طریق درین استفاده می شود. لوله کشها ابتدا انتهای کابل را در دهانه تخلیه قرار می دهند.

آنها از میل لنگ برای فشار دادن کابل به داخل تخلیه استفاده می کنند. هنگامی که به گرفتگی برسند ، کابل را تا زمانی که از گرفتگی عبور کند ، مانور می دهند.

5. مار تخلیه موتوری یا دستگاه لوله بازکنی فنر برقی

یک مار تخلیه موتوری یا دستگاه لوله بازکنی فنری با همان اصول عمل می کند. با این حال ، این ابزارهای تمیز کردن فاضلاب اغلب در لوله های بزرگتر یا گرفتگی های سرسخت تر استفاده می شود.

مارهای تخلیه موتوری می توانند هم سیمی و هم بی سیم باشند.

این موتور به لوله کش قدرت بیشتری می دهد تا لوله ها را از بین ببرد. این مارها دارای تغذیه خودکار هستند که حرکت کابل را آسان می کند. با یک دکمه ، لوله کش می تواند به راحتی کابل را از طریق لوله عبور داده و به همین راحتی پس از باز شدن لوله مسدود شود. رفع گرفتگی آسان با دستگاه لوله بازکنی فنری بدون کثیف کاری و خرابکاری ارائه می شود . در هر شرایتی می توانید با مؤسسه خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید .: 09190596238

6. لوله بازکنی یا تخلیه اوگر

ابزاری که شبیه مار تخلیه کننده است ، تخلیه تخلیه است. مارهای آبکش عمدتا برای مقابله با سینک های مسدود و زهکش های کوچکتر استفاده می شوند. بادگیرها برای لوله های بزرگتر مانند لوله های توالت یا دوش طراحی شده اند.

مانند مارهای تخلیه ، سیلندرهای تخلیه در طرح های دستی یا موتوری موجود هستند.

لوله بازکنی خدماتی تهران
رفع گرفتگی ارزان و فوری شرکت خدمات لوله بازکنی تهران

7. دستگاه لوله بازکنی هیدرو جت

برای سخت ترین گرفتگی ها ، لوله کش ممکن است از هیدرو جت استفاده کند.

این ابزار آب تحت فشار را از طریق لوله ها ارسال می کند تا تجمع تخلیه را تجزیه کند. این ابزار اغلب سریعتر و کارآمدتر از یک مار معمولی تخلیه است. هیدرو جت ها گرفتگی را از بین می برند ، اما برای تمیز کردن لوله های فاضلاب نیز مثر هستند.

استحکام آب به پاکسازی دیواره های لوله از باقی مانده کمک می کند. بنابراین ، این ابزار نه تنها یک گرفتگی تخلیه را برطرف می کند ، بلکه از احتمال گرفتگی در آینده یا آسیب جدی تر لوله جلوگیری می کند.

8. گرفتگی با مار مویی

مو یکی از شایع ترین علل انسداد رفع گرفتگی است. به طور متوسط هر روز 50 تا 100 تار مو می ریزد . بیشتر این ریزش در زیر دوش اتفاق می افتد. بنابراین ، اکثریت آن به زیر دوش می رسد.

در حال حاضر ، یک تار مو کار چندانی نخواهد کرد. این زمانی است که بسیاری از رشته ها به هم گره می خورند که مشکل را ایجاد می کند. برای خانه های شلوغ تر ، احتمال گرفتگی مکرر فاضلاب وجود دارد.

خوشبختانه یک ابزار لوله کشی وجود دارد که متخصص در رفع موهای زائد است.

این زهکش ها اغلب از پلاستیک درست می شوند و اندازه های مختلفی دارند.

9. تمیز کردن کابل

تمیز کردن کابل برای کارهای لوله کشی کوچک و بزرگ کار می کند. این دستگاه ها از تیغه های چرخان در انتهای کابل برای برطرف کردن گرفتگی ها استفاده می کنند. علاوه بر این ، تیغه ها به خروج رسوبات اضافی روی لوله ها کمک می کنند.

مدلهای مختلفی از پاک کننده های کابل وجود دارد ، مانند کابل مقطعی و همچنین پیوسته یا درام.

پاک کننده های کابل مقطعی از کابل های متعددی استفاده می کنند که طول آنها تا 15 فوت می رسد. این ماشینها اغلب ترجیح داده می شوند زیرا استفاده از آنها ایمن تر است. مزیت کابل های کوتاه این است که به دلیل پیچ خوردگی یا خرابی ، راحت تر تعویض می شوند.

کابل های مقطعی با سرعت بیشتری کار می کنند و بسیار سبک تر از ماشین های پیوسته هستند.

دستگاه های کابل پیوسته فقط یک کابل دارند ، اگرچه می توانند از 25 تا 100 فوت متغیر باشند. با این حال ، کل کابل در دستگاه ذخیره می شود و باعث سنگین تر شدن و حمل و نقل آن می شود. مزیت دستگاه پیوسته این است که نسبت به یک کابل مقطع ، آشفتگی کمتری را پشت سر می گذارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با مشاورین شرکت خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید .: 09190596238

لوله بازکنی با فنر دستگاه
خدمات لوله بازکنی تهران فوری و 24 ساعته می باشد

10. داروهای خانگی برای رفع انسداد لوله های گرفته

علیرغم مقدار زیاد لوله کشی ، برخی از لوله بازکنی ها از ابزارهایی استفاده می کنند که در خانه یافت می شود. ترکیبی از جوش شیرین و سرکه واکنش حبابی ایجاد می کند که می تواند باعث رفع گرفتگی شود.

پس از استفاده از جوش شیرین و سرکه ، ایده خوبی است که فاضلاب را با آب داغ بشویید. این به رفع گرفتگی و باقی مانده باقی مانده از لوله ها کمک می کند.

تعمیر و تعویض خط لوله فاضلاب اگو شهری در خدمات لوله بازکنی تهران

اگر خط لوله فاضلاب شما دچار نشتی شود یا خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد ، دو گزینه دارید: حفر سنگر در اطراف لوله فاضلاب یا استفاده از تعمیرات خط فاضلاب بدون ترانشه. تعمیر فاضلاب بدون سنگر زمان بر و مقرون به صرفه است در حالی که به حفاری کمی نیاز دارید. برای شروع فرایند ، تکنسین ها از یک دوربین فیلمبرداری برای ورود به خط فاضلاب استفاده می کنند و تعمیرات را توصیه می کنند. سپس ، یکی از دو تعمیر لوله کشی معمولاً توصیه می شود:

1. روکش لوله – اگر آسیب لوله فاضلاب شما حداقل باشد ، می توانید از لوله برای قرار گیری یک لوله بادی پوشیده از اپوکسی در خط فاضلاب خود استفاده کنید. از آنجا ، لوله متورم شده و به خط موجود فشار می دهد. در حالی که در مقابل خط فاضلاب موجود است ، اپوکسی سخت می شود و نشتی را برطرف می کند. سپس لوله بادی را می توان برداشته و خط فاضلاب را تعمیر کرد.

2. ترکیدگی لوله – هنگامی که خط لوله فاضلاب برای استفاده از تکنیک روکش لوله بسیار آسیب دار باشد ، می توان تعمیر بدون سنگر را با تهاجم بیشتری انجام داد. تکنسین ها یک بیت مخروطی شکل از طریق خط موجود شما تغذیه می کنند و لوله را تخریب می کنند در حالی که بلافاصله آن را با یک لوله جدید جایگزین می کنند. این فرایند گرانتر و مقرون به صرفه تر است ، اما نیازی به حفاری گسترده ندارد.

اگر لوله های شما به طور کامل تعمیر می شوند ، ممکن است مجبور شوید از روشهای سنتی جایگزینی خط فاضلاب استفاده کنید. این یک روش بسیار تهاجمی و پرهزینه است که از تکنسین ها می خواهد حیاط شما را حفر کنند تا خطوط آسیب دیده یا شکسته را آشکار کنند. با این حال ، در صورتی که سیستم فاضلاب منزل شما آسیب زیادی داشته باشد ، حفاری ضروری است.

لوله بازکنی انواع لوله
رفع گرفتگی انواع لوله فاضلابی با ارزان ترین هزینه در خدمات لوله بازکنی تهران

علل گرفتگی لوله فاضلاب

اول از همه ، مهم است که درک کنیم که مهم نیست که یک تخلیه مسدود چقدر ناخوشایند باشد ، می تواند برای بهترین ما اتفاق بیفتد. در اینجا سه ​​دلیل معمول وجود دارد که ممکن است لوله فاضلاب مسدود شود:

 • تجمع پسماند و لجن در تخلیهما از فاضلاب برای خروج فاضلاب از خانه خود استفاده می کنیم. این فاضلاب حاوی اشکال مختلفی از زباله های آلی است که می توانند تا زمان مسدود شدن لوله ها در داخل آنها تجمع کنند.
 • زهکش ها توسط یک جسم بزرگ مسدود می شوند : ذرات غذا ، محصولات کاغذی و محصولات بهداشتی تنها چند مورد از مواردی است که یک خانواده معمولی از آب خارج می کند. اجسام بزرگ می توانند در تخلیه قرار گیرند و باعث مسدود شدن کامل آن شوند.
 • زهکش توسط ریشه درخت مسدود می شوند : ریشه درختان به سمت منابع غذایی رشد می کند. و حدس بزنید چه؟ زباله های آلی منبع غنی مواد مغذی برای درختان است. ریشه ها می توانند از طریق شکاف ها و درزها وارد زهکشی شوند و در نهایت آنقدر متراکم می شوند که تخلیه مسدود می شود.

جلوگیری از گرفتگی فاضلاب

جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب کار سختی نیست. فقط به نظم ، عقل سلیم و ثبات نیاز دارد. اگر این نکات را در نظر داشته باشید ، ممکن است دیگر مجبور نباشید دوباره با گرفتگی فاضلاب مقابله کنید! با نشریات خدمات لوله بازکنی تهران همراه باشید .

 • از زباله های خود برای خرد کردن زباله های مواد غذایی هنگام شستشو با لوله فاضلابی استفاده کنید.
 • هرگز وسایل بهداشتی حجیم را به توالت نریزید.
 • ماهیانه لوله های فاضلابی خود را با محلول تمیز کننده تخلیه تمیز کنید.

وبلاگ ما را برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه تمیز کردن منظم زهکشی به خانه شما بررسی کنید !

چرا هیدرو جت را برای رفع گرفتگی انتخاب می کنیم؟

هیدرو جت از یک شلنگ نازک و انعطاف پذیر استفاده می کند تا جریان فشار بالا را وارد لوله تخلیه شما کند. یک نازل تخصصی یک حلقه 360 درجه آب در برابر دیواره های داخلی لوله تخلیه وارد می کند که به طور موثر هرگونه بقایای مسدود را در مسیر خود محو می کند.

این روش برای لوله ها کاملاً بی ضرر است ، بنابراین هیدرو جت به دلایل زیر به استاندارد صنعت تبدیل می شود :

 • داخل لوله ها را کاملاً تمیز می کند
 • سالها تجمع را از بین می برد
 • این به دراز مدت برای سیستم شما مفید است
 • از مواد شیمیایی سمی یا دمای شدید استفاده نمی کند

علاوه بر این ، هیدرو جت بسیار قدرتمند است حتی می تواند خطوط فاضلاب را که اموال شما را به سیستم فاضلاب شهری متصل می کند ، مسدود کند. بدون شک ، این تکنیک بهترین و کارآمدترین راه برای از نابودی هرگونه گرفتگی از هر لوله است!

هیدرو جت چه مشکلاتی را می تواند حل کند؟

 • گرفتگی لوله های فاضلابی : گرفتگی لوله های فاضلاب معمولاً دلیلی است که ما برای خدمات نظافت فاضلاب فراخوانده می شویم. وقتی روغن پخت ، غذا ، مو یا مواد دیگر وارد لوله های تخلیه می شوند ، می توانند باعث گرفتگی شوند. بهترین راه برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده از روکش های تخلیه در سینک ظرفشویی شماست تا مواد غذایی و دیگر زباله های جامد را از تله ها و لوله های تخلیه خارج کنید. پاکسازی های معمول با استفاده از هیدرو جت روش دیگری برای اطمینان از پاک ماندن زهکشی ها است.
 • تخلیه آهسته : در حالی که انسداد فاضلاب را می توان با پشتیبان گیری یا تخلیه نشدن آب تشخیص داد ، تخلیه آهسته نشانه دیگری است که می تواند باعث ایجاد گرفتگی در خطوط تخلیه شما شود.
 • توالت های سرریز : اگر توالت های شما مکرراً سرریز می شوند ، پیستون نمی تواند این کار را انجام دهد. احتمالاً یک گرفتگی بزرگتر در عمق خط دارید که باید برداشته شود.

نحوه اعزام سرویسکار خدمات لوله بازکنی تهران به شرح زیر است:

 • مرحله اول -یکی از تکنسین های مجرب ، ماهر و وقت شناس ما با یک موتور مجهز به خانه شما می رسد .و آماده رسیدگی به تخلیه معیوب شما است.
 • مرحله دوم – تکنسین ها از دستگاه کابل خود برای تمیز کردن خارج استفاده می کنند تا لوله های فاضلابی اصلی را پاک کرده و آب را به پایین برسانند. اگر نظافت بیرونی وجود نداشته باشد ، تکنسین به شما اطلاع می دهد که برای ایجاد یک نقطه دسترسی چه کار می کند ، بنابراین آنها می توانند تخلیه را به روشی ایمن و سالم و تمیز شما و خانه شما پاک کنند.
 • مرحله سوم – تکنسین سپس دوربین سیستم لوله کشی شما را بازرسی می کند تا منبع مشکل شما را پیدا کند. این فناوری پیشرفته به متخصص ما این امکان را می دهد تا فضای داخلی لوله های شما را مشاهده کرده و ریشه مشکل را با تغذیه کابل با نوک دوربین و تخلیه داخل آن و مشاهده داخلی آن در مانیتور در زمان واقعی کشف کند.

در مورد نحوه عملکرد شما ، این بستگی به شما دارد: ما طیف گسترده ای از گزینه ها از موقت تا دائمی را ارائه می دهیم و همه آنها فقط توسط متخصصان برتر خدمات لوله بازکنی تهران با بالاترین فناوری در صنعت استفاده می شود. به ندرت پیش می آید که یک تخلیه کاملا خوب به عقب برگردد و ما فقط با علامت مقابله نکنیم ، مشکل را پیدا کرده و آن را برای همیشه حل کنیم!

نمونه خدمات شرکت در تهران

خدمات لوله بازکنی تهران

 • حفر چاه تهران
 • تخلیه چاه تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب تهران
 • لوله بازکنی خدماتی تهران
 • تشخیص نشتی لوله فاضلاب تهران
 • ارائه خدمات شبانه روزی لوله بازکنی تهران
 • رفع گرفتگی ارزان قیمت تهران
 • حفر چاه دستی و دستگاهی در سراسر تهران
 • لوله بازکنی توالت فرنگی

خلاصه هر خدماتی مرتبط به فاضلاب باشد را در این مؤسسه با پیشرفته ترین تجهیزات به صورت شبانه روزی اراده می کنیم . در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات می توانید با مؤسسه خدمات لوله بازکنی تهران تماس بگیرید .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *