رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

لوله بازکنی گوهردشت کرج را در کمترین زمان به صورت 24 ساعته برای باز کردن لوله فاضلاب آشپزخانه، حمام، سرویس بهداشتی، لوله تراس یا بالکن، کفشور پشت بام، کفشور حیاط یا پارکینگ و سایر گرفتگی لوله های سخت و دشوار درخواست لوله بازکنی گوهردشت کرج را نمایید.

مهم نیست چه ساعتی یا چه روزی برای رفع گرفتگی و رفع بوی بد فاضلاب با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در محدوده گوهردشت کرج تماس بگیرید، از نزدیک ترین محله برای باز کردن هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب شما با دستگاه های مخصوص لوله بازکن ارسال می کنیم.

مزیت انتخاب این شرکت:

 • شبانه روزی در گوهردشت کرج
 • بازدید رایگان برای نرخ لوله بازکنی
 • ارائه انواع خدمات رفع گرفتگی لوله فاضلاب در گوهردشت کرج
 • تمیز و نظافت کاری با بهترین کیفیت در باز کردن لوله برای گوهردشت کرج
 • ارائه خدمات تضمینی با پشتیبانه همیشگی در گوهردشت کرج

 رفع انسداد گرفتی چاه و لوله با کمک گروه لوله ‌بازکنی گوهردشت کرج

لوله بازکنی گوهردشت
لوله بازکنی در گوهردشت گرج

قطعاً در طول زندگی‌تان با گرفتگی لوله‌ها مواجه شده‌اید که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ با این حال مراکزی مانند لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج، قادرند با به‌کارگیری روش و ابزارهای مخصوص، این مشکل را برطرف کنند.

در پاسخ به سؤال لوله‌ بازکنی چیست؟ باید گفت؛ به عملیاتی اطلاق می‌شود که در آن به کمک تجهیزات تخصصی، عواملی را که باعث گرفتگی لوله شده‌اند، خارج می‌کنند. دستگاه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد که ساده‌ترین آنها، فنر لوله‌ بازکنی است.

عملکرد فنر لوله بارکنی به این صورت است که چرخش فنر، باعث می‌شود تا آشغال‌های داخل لوله از بین برود و مسیر گرفتگی، باز شود. هر نوع گرفتگی در لوله‌ها، راهکار مناسب با خود را دارد، ولی روش‌هایی نیز وجود دارند که می‌توانیم با رعایت آنها به سادگی از بروز این مشکلات جلوگیری کنیم. روشن است که هزینه‌های نگهداری از لوله‌ها، بسیار کمتر از مخارج لوله‌ بازکنی است.

ساعت خدمات رسانی لوله بازکنی در گوهردشت:؟ هفت روز هفته، به غیر از روز های عاشورا و تاسوعا
نرخ یا قیمت لوله بازکنی در گوهردشت:؟ می توانید تماس بگیرید تا به صورت بروز دریافت کنید
تضمین شما در گوهردشت برای لوله بازکنی:؟ ارائه فاکتور و تحویل لوله با چندین امتحان
دیگر خدمات شما در گوهردشت کرج:؟

تخلیه چاه فاضلاب، حفر چاه، لایروبی، بوزدایی لوله فاضلاب

ما شبانه روزی برای گوهردشت کرج سرویسکار لوله بازکن ارسال می کنیم، کافی است بعد از تماس، نیم ساعت به ما وقت بدهید تا نزدیک ترین سرویسکار برای باز کردن گرفتگی به منزل یا محل کار شما ارسال بشود.

دلایل گرفتگی لوله‌ها چیست؟

طبق تجربه و دانش لوله بازکنی گوهردشت کرج ، عواملی که باعث گرفتگی لوله‌های ساختمان می‌شوند؛ عبارتنداز:

 گرفتگی فاضلاب پس از تعمیر ساختمان

زمانی که شما می‌خواهید ساختمان خود را بازسازی یا تعمیر کنید، در حین بنایی ممکن است نخاله‌ها و یا تکه‌های خردشده سیمان و مصالح دیگر، در اطراف لوله‌های فاضلاب، درون چاه بریزند. درنتیجه لوله‌ها دچار گرفتگی و بسته شدن می‌شوند. از این‌رو تیم لوله بازکنی گوهردشت کرج به شما پیشنهاد می‌دهد که برای جلوگیری از پیش آمدن این اتفاق، قبل از شروع عملیات درپوش فاضلاب را ببندید.

مسدود شدن لوله فاضلاب به دلیل ورود دستمال توالت

گاها دیده‌ می‌شود که افراد بعد از استفاده از سرویس بهداشتی، دستمال توالت استفاده‌شده خود را درون چاه می‌اندازند.  به‌مرور زمان اگر این  دستمال‌ها همچنان به داخل لوله وارد و جمع شوند، پس از مدتی باعث گرفتگی فاضلاب توالت می‌شود. تکنسین‌های لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج برای رفع این مشکل، در ابتدا دلیل انسداد را تشخیص می‌دهند و سپس با استفاده از اسید مخصوص و یا دستگاه فنر زنی، آن را از بین می‌برد.

اگر در همان ابتدا این عامل را از بین نبرید، به‌مرور زمان روند باز کردن لوله‌ها را به‌شدت سخت می‌کند و رفع آن زمان زیادی می‌برد.
 همچنین از صفحه خدمات رسانی در لوله بازکنی فردیس استان کرج بازدید نمایید.

ورود اشیا مختلف در چاه

ممکن است به دلیل حواس‌پرتی، گاها وسایلی که در جیبتان دارید مثل کلید، موبایل، دستبند یا اسباب‌بازی‌های کوچک کودکان، در چاه بیافتند. در این حالت به‌مرور فضولات به آن گیر می‌کنند و باعث گرفتگی شدید لوله می‌شوند. ازاین‌رو بهتر است وسایل خود را، قبل از ورود به سرویس بهداشتی، از جیبتان خارج کنید تا در حد امکان از به وجود آمدن این مشکل جلوگیری شود.

گاهی فقط باید از طریق تخریب توالت، عامل گرفتگی لوله فاضلاب و یا  برگشت آب به بالا را برطرف کرد. اگر شما نیز دچار این مشکل در منزل یا سرویس بهداشتی محل کار خود شده‌اید، می‌توانید با کمک لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج ، خیال خود را از برگشت آب و یا گیرکردن چاه راحت کنید.

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب
دلایل انسداد لوله فاضلاب

تجمع و سفت شدن فضولات

اگر شما به‌صورت مداوم و همیشگی از سیفون استفاده نکنید و یا آب کافی در چاه نریزید، بل گذشت زمان، فضولات ته‌نشین می‌شوند. در این شرایط، آنها سفت شده و عاملی برای گرفتگی لوله فاضلاب محسوب می‌شوند. همان‌طور که مشخص است، تنها راه پیشگیری از بروز این مشکل، استفاده از فلاش‌تانک یا سیفون، پس از شستشو است. البته اگر بنا بر دلایل گفته‌شده، این نوع گرفتگی برای چاه توالت اتفاق بیافتد؛ برای رفع آن باید، اسید لوله‌ بازکنی را در چاه بریزید. اگر پس از اسید مقادیر زیادی آب به درون چاه بریزید، اسید عملکرد بهتری را از خود نشان می‌دهد.

در صورتی که نحوه استفاده از اسید لوله بازکنی را می‌دانید و قصد باز کردن لوله را دارید، می‌توانید از فروشگاه‌های ویژه، اسید مخصوص را بخرید. البته توجه داشته باشید که باید قبل از خرید برای فروشنده توضیح دهید که این ماده را برای چه کاری می‌خواهید. این کار باعث می‌شود تا درنهایت اسیدی را تهیه کنید که به‌خوبی می‌تواند گرفتگی لوله را از بین ببرد. توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از این ماده، باید دقت زیادی داشته باشید.

دلیل این تأکید، آسیب‌های جبران‌ناپذیری است که ممکن است از پاشیدن قطرات اسید روی پوست شما به وجود می‌آید. از آنجا که اسید ماده‌ای مضر و پرخطر محسوب می‌شود، انجام این کار نیاز به داشتن تخصص دارد. ازاین‌رو بهتر است این کار را به متخصصینی که در مجموعه لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج فعالیت دارند، بسپارید.

گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه با چربی و روغن

روزانه بسیاری از ظرف‌های غذا که مملو از روغن هستند را درون سینک ظرفشویی شسته می‌شوند و این کار باعث می‌شود تا چربی‌ها به مقدار زیادی وارد فضای لوله‌‌ها شوند. به دلیل حالت چسبندگی که چربی‌ها دارند؛ به دیواره لوله‌ها می‌چسبد درنتیجه تکرار آن باعث تجمع چربی‌ها می‌شود. در این زمان وقتی اضافه غذاها نیز وارد لوله شود به این روغن‌ها می‌چسبد و باعث گرفتگی و درنتیجه برگشت آب از لوله فاضلاب آشپزخانه به سینک می‌شود.

شما می‌توانید با کمک لوله بازکنی گوهردشت کرج، به‌وسیله ماده و روشی اصولی چربی‌های لوله سینک خود را از بین ببرید.

گرفتگی سینک ظرفشویی در گوهردشت
دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه

نفوذ ریشه درخت در چاه توالت

در برخی موارد ریشه درختان در فاضلاب‌هایی که در زیر حیاط منزل یا ساختمان هستند، ورود و در همان‌جا رشد پیدا می‌کنند و درنهایت باعث مسدود شدن راه‌آب می‌شود. مجموعه لوله بازکنی گوهردشت کرج، در هیچ صورت، استفاده از اسید یا پمپ لوله ‌بازکن را برای از بین بردن این گرفتگی توصیه نمی‌کند. بنابراین در چنین حالتی معمولاً این انسداد را افراد متخصص با کمک‌ فنر و سر فنرهای مخصوص و قوی رفع می‌کنند.

لوله‌کشی معیوب و ناقص توسط مجریان ساخت سختمان

متأسفانه در برخی موارد دیده می‌شود که هنگام لوله‌کشی فاضلاب منزل، موادی غیراستاندارد و نامرغوب مورداستفاده قرار می‌گیرند. همچنین بعضا لوله‌های انتخاب‌شده از جنس و اندازه متناسب با کارکردی که از آنها انتظار می‌رود، انتخاب نمی‌شوند؛ به‌عنوان مثال لوله‌های سرویس بهداشتی عمومی نسبت به منازل باید قطورتر باشند. بنابراین در صورت عدم توجه به این موارد، به وجود آمدن گرفتگی در لوله فاضلاب آشپزخانه، توالت و یا حمام قطعاً اتفاق میافتد.

مجموعه لوله بازکنی گوهردشت کرج، در چنین مواقعی توصیه می‌کنند که به‌طور کل، لوله‌کشی ساختمان را تغییر دهید.

لوله بازکنی تضمینی در گوهردشت کرج
نقص لوله کشی برای دلیل گرفتگی

توجه داشته باشید که  ممکن است لوله فاضلاب ناقص نصب‌شده باشد و به همین دلیل در زیر خاک، نشتی ایجاد شود. همین امر به‌مرور باعث می‌شود که ریشه درختان به سمت لوله کشیده و در آن نفوذ پیدا کنند؛ این امر نیز باعث گرفتگی چاه توالت و برگشت آب می‌شود. ازاین‌رو در این مواقع می‌توان با کمک ابزاری نظیر فنر چاه بازکن مخصوص، دستگاه لوله‌ بازکن برقی و پمپ تراکم هوا مشکل را رفع کرد. اما اگر این انسداد بیش‌ازحد باشد، حتماً باید محل نفوذ ریشه درخت، در چاه را شناسایی کرد و سپس آن قسمت از لوله را تعویض کرد.

 متخصصان لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج، با پیدا کردن محل نشتی و علت اصلی بروز این اتفاق، شیوه ویژه‌ای را برای رفع آن، به کار می‌گیرند.

رفع انسداد توالت فرنگی

برای رفع انسداد لوله، متخصص باید مشکل گرفتگی را با کمترین درصد تخریب و قیمتی مناسب برطرف کند. زمانی که گرفتگی لوله با فنر معمولی حل نشود، از پمپ تراکم باد استفاده می‌کنند. در حالت دوم، جسم سخت، مانع از ورود فنر به داخل سیفون می‌شود و به همین دلیل برای رفع این مشکل باید سنگ یا توالت فرنگی را برداشت. برداشتن توالت، در صورت رضایت مشتری انجام می‌شود. این کار به‌گونه‌ای انجام می‌شود که درنهایت آب‌بندی آن بدون آسیب انجام شود. در مرحله بعد خروجی لوله را تست می‌کنند تا مشکل گرفتگی رفع شود.

تعیین قیمت لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج

قیمت لوله‌ بازکنی با توجه به عوامل مختلف می‌تواند متغیر باشد و به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع انسداد: گرفتگی‌های لوله بستگی به نوع و جنس لوله، قدمت ساختمان، محل آن و میزان شدت گرفتگی، متفاوت هستند.
 • ابزار مورداستفاده برای باز کردن لوله: نوع فنر، سر فنر، استفاده از کمپرسور، ژنراتور برقی، واترجت، دستگاه مکش یا دیگر تجهیزات در قیمت لوله بازکنی مؤثر هستند.
 • متراژ فنر: گرفتگی در مکان‌هایی مانند پارکینگ و پشت‌ بام با فنرهای معمولی برطرف نمی‌شود ازاین‌رو در چنین مواقعی نیاز به فنرهایی به طول 30 الی 40 متر است.
 • تعداد گرفتگی: برای مثال در گرفتگی‌های آشپزخانه ممکن است لوله سینک یا لباسشویی در کنار هم دچار انسداد شوند؛ بنابراین هزینه‌ی فنر زنی هرکدام از آنها به‌طور جدا محاسبه می‌شود.

ابزارهای لوله بازکنی

تجهیزاتی که برای باز کردن گرفتگی لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، عبارت‌اند از:

 1. استفاده از کمپرسور یا پمپ هوا: کمپرسور هوا از یک مخزن، فشارسنج، کلید فشار، موتور تولید هوا و دینام تشکیل ‌شده است. هنگام اتصال کمپرسور به برق، دینام، مقداری هوا را به مخزن وارد می‌کند. سپس زمانی که درجه کمپرسور به 60 رسید، دینام متوقف و مانع از انتقال باد به مخزن می‌شود. ازاین‌رو از فشار باد برای باز کردن راه فاضلاب استفاده می‌کنند. تجهیزات کمپرسور هوا معمولاً در توالت فرنگی که فنر برقی موجب تغییر رنگ و آسیب به سنگ می‌شود کاربرد دارد.
 2. استفاده از فنر برقی: به‌طورکلی این ابزار در قدرت‌های 750، 550 و 375 تولید می‌شود. درون فنرهای برقی سه‌ نظام وجود دارد که در عملکردشان نقش ویژه‌ای را ایفا می‌کنند. نوع پیشرفته فنر برقی، دستگاه موشکی با دور موتور ۷۵۰ است کهاین وسیله یکی از بهترین دستگاه‌ها در ایران است و از آنها برای رفع گرفتگی‌های شدید و سخت مانند سیمان، گچ و قیر استفاده می‌کنند.
 1. بهترین لوله بازکنی در گوهردشت کرج
  لوله بازکنی شبانه روزی در گوهردشت کرج

  استفاده از تلمبه دستی: این محصول از یک قطعه پلاستیکی نیم‌دایره و دسته‌ای چوبی تشکیل شده است و تمام سازوکار آن وابسته به همین دو جز است. شما می‌توانیداین وسیله را در همه خانه‌ها ببینید. خصوصاً که اغلب خانم‌های خانه‌دار در صورت مواجهه با گرفتگی لوله سینک یا حمام، با استفاده از آن، موادی که باعث گرفتگی شده‌اند را تخلیه کرده و راه ورود آب را باز می‌کنند.
   شما می توانید از صفحه لوله بازکنی ستارخان برای بهتر شناختن لوله بازکن در غرب استان تهران یا محدوده نزدیک به کرج بیشترین شناخت را داشته باشید.

بهترین روش‌‌های لوله بازکنی خانگی

 راه‌هایی که لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج در این مطلب ذکر می‌شود، جهت جلوگیری و یا بهتر بگوییم توصیه‌هایی برای پیشگیری از گرفتگی لوله است تا مجبور نشوید انسدادهای شدید را از راه‌هایی پیچیده رفع کنید.

ساخت فنر لوله‌ بازکنی به‌صورت دستی

این وسیله برای خارج کردن مو و مواد زائدی که وارد لوله شده‌اند، خصوصاً در حمام‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌منظور ساخت دستی فنر لوله ‌بازکن، قسمت خمیدگی چند گیره لباس را صاف کنید و سپس انتهای آن را با استفاده از یک انبر به شکل قلاب دربیاورید تا همانند فنر مخصوص عمل کند. بعد از فرستادن کامل میله به داخل لوله و تمیز کردنش، بهتر است مقدار زیادی آب داغ را آماده کرده و با استفاده از مایع شوینده آن را کف‌آلود کنید. درنهایت تمام آب کفی درست شده را  وارد لوله کنید تا گرفتگی به‌طور کامل از بین رود.

توجه داشته باشید که از این ابزار باید طوری استفاده کنید که از تخریب لوله‌ها، گرفتگی و عدم ورود مواد بیشتر به داخل لوله جلوگیری کنید.

محلول نمک و سرکه

یک‌سوم فنجان نمک و سرکه را در حین جوشیدن به‌خوبی با هم ترکیب کنید و سپس سریعاً به داخل لوله بریزید. این روش باید در انتهای شب انجام شود تا عملکرد خوبی را نشان دهد؛ زیرا در صورتی که پس از استفاده از این محول آب یا ماده شوینده وارد لوله شود، می‌تواند با محلول ترکیب شود و محلول کارایی خود را از دست دهد.

بهترین محلول زدگرفتگی فاضلاب
محلوله نمک و سرکه برای گرفتگی

تمیز کردن لوله زانویی سینک

برای رفع گرفتگی سینک، در زیر آن لوله‌ای به نام لوله دوقلو وجود دارد که باید به‌آرامی آن را باز کنید و سپس تمیزش کرده و دوباره اتصالات را به همان شکل اولیه ببندید.

 استفاده از جوهر نمک

یکی دیگر از راه‌هایی که در لوله‌ بازکنی خانگی انجام می‌شود، استفاده از جوهر نمک است. درون سه‌چهارم یک سطل را آب ریخته و ۳ فنجان چای‌خوری جوهر نمک به آن اضافه کنید. سپس با یک چوب به‌خوبی آن را ترکیب کنید تا محلول آماده شود. بعد از ترکیب شدنشان، مایع را داخل فاضلاب بریزید و پس از چند ساعت، لوله را با آب داغ بشویید. می‌توانید این شستشو را برای اطمینان بیشتر مجدد تکرار کنید.

ساخت محلول خانگی

با ترکیب نصف فنجان نمک، یک‌دوم فنجان جوش‌شیرین و آب جوش به میزان کافی، می‌توانید محلولی بسازید که در باز کردن لوله مؤثر است. بعد از ترکیب این مواد با یکدیگر آن را داخل لوله ریخته و بگذارید مدتی بماند. سپس لوله‌ها را با آب داغ شستشو دهید.

مجموعه لوله بازکنی برادران جعفری

تمامیِ این راه‌کارها به‌طور قطع کارساز نبوده و برای گرفتن نتیجه بهترمی توانید از متخصصین لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج درخواست خدمات کنید. ازجمله مزیت انتخاب تیم مجرب لوله‌ بازکنی برادران جعفری عبارت‌اند از:

 • حداقل کثیف کاری و تخریب
 • بیش از 25 سال سابقه فعالیت
 • ضدعفونی فنرها قبل از انجام کار
 • دریافت هزینه بعد از انجام کار
 • برخورد مناسب و صبورانه با مشتری
 • فنر زنی و به‌کارگیری سر فنرهای جداگانه
 • بهره‌مندی از سرویس‌ کاران مجرب و حرفه‌ای
 • استفاده از ابزار اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
 • تضمین قیمت پایین و کارایی بالا در شیوه‌های باز کردن لوله

همچنین لوله‌ بازکنی گوهردشت کرج، با بیش از 150 شعبه فعال در تهران آماده ارائه خدمات است. همان‌طور که گفته شد، باز کردن لوله به‌طور قطعی باید توسط افراد حرفه‌ای انجام شود. تیم متخصص ما آماده ارائه خدمت لوله‌ بازکنی به شما هستند. هدف ما، رضایت کامل مشتری و انجام کار با کیفیت بالا است تا در آینده و مواجه با مشکلات چاه و فاضلاب با خیال راحت با ما تماس بگیرید چراکه افراد متخصص تیم ما آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *