رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
مؤسسه خدماتی برادران جعفری

فهرست مطالب

بخاری رادیاتور خانگی

بسیاری از خانه ها مجهز به کوره هوای اجباری هستند ، خانه های دیگر ، مانند خانه های قدیمی و تاریخی ممکن است از رادیاتور و دیگ بخار برای گرمایش استفاده کنند. این بدان معنا نیست که خانه های جدیدتر نیز از سیستم های رادیاتور کم مصرف استفاده نمی کنند ، زیرا چنین هستند. صرف نظر از اینکه با یک رادیاتور قدیمی یا مدل جدید سروکار دارید یا خیر ، تعمیر رادیاتور نشتی و/یا نصب دیگ جدید یک پروژه بزرگ است که نیاز به تخصص یک پیمانکار حرفه ای دارد.

در مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران ارائه خدمات تعمیرات و نصب رادیاتور خانگ به صورت شبانه روزی انجام می شود .

نصب و تعمیر رادیاتور خانگی

نصب رادیاتور نیاز به خدمات پیمانکار مجاز دارد. تخصصمؤسسه برادران جعفری همه چیز را از قطع سیم کشی و لوله ها ، برداشتن رادیاتور قدیمی ، نصب واحد جدید ، وصل مجدد سیم ها ، لوله ها و خطوط گاز یا نفت در صورت وجود پوشش می دهد.

در صورت نیاز به تعویض سیم کشی ، لوله ها یا سوپاپ های موجود ، پیمانکار باید اعتبارات لازم را برای رسیدگی به مراحل نصب از ابتدا تا انتها از جمله مشکلات پیش بینی نشده داشته باشد.

توصیه می شود در صورت نصب رادیاتور جدید ، دیگ بخار موجود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که وظیفه مدیریت یک سیستم شوفاژ جدیدتر و احتمالاً کارآمدتر را بر عهده دارد. در اینجا چهار نوع بخاری شوفاژ خانگی برای آشنایی شما عزیزان ارائه می شود .

مزایا و معایب بخاری های رادیاتور

اگر خانه شما مجهز به رادیاتورهای قدیمی است که ظاهر بدی ندارند و از دکوراسیون داخلی خانه شما جلوگیری می کند ، می توانید آنها را با یک دیوار شیک یا مدل معمولی جایگزین کنید. به این ترتیب کارایی رادیاتور را با سبک مدرنتری از نصب رادیاتور حفظ خواهید کرد.

اکثر رادیاتورها می توانند در حالت “روشن” یا “خاموش” قرار بگیرند. یک مزیت دیگر استفاده از شیر TRV است که به گونه ای طراحی می شود که به صاحب خانه اجازه می دهد درجه حرارت خاصی را تنظیم و تنظیم کند.

اگر هدف شما حفظ ظاهر واقعی خانه شما در عین لذت بردن از بهره وری انرژی است . همچنین توصیه می شود که یک دیگ بخار مدرن و کارآمد را به همراه خطوط جدید و لوله کشی نصب کنید تا با رادیاتور اصلی جفت شود. قبل از خرید دیگ بخار جدید ، باید واحد دیگ فعلی را بازرسی کنید تا مشخص شود آیا فشار سیستم رادیاتور جدید را تحمل می کند یا خیر. ممکن است ارتقاء لازم باشد بنابراین با فشار آهسته یا کم آب روبرو نشوید که نتواند به طور کافی روند گرمایش نصب رادیاتور را “روشن” کند.

از جنبه منفی ، اگر قصد دارید یک رادیاتور غیرفعال را از نابود کنید. و آن را تعمیر کرده و یک کوره هوای اجباری نصب کنید . به خاطر داشته باشید که خانه شما باید به روز شود تا از یک نوع گرمایش به دیگری گرم شود. ارتقاء شامل نصب سقف های افتاده در سراسر خانه برای لوله کشی مورد نیاز در هر اتاق یا منطقه برای گرم شدن است. این می تواند به طور قابل توجهی به پروژه حداقل نصب رادیاتور بیفزاید.


رادیاتورها چگونه کار می کنند؟

روند نسبتاً ساده است ؛ بخار یا گردش آب گرم چیزی است که باعث می شود رادیاتور گرما تولید کند. با گرمی آب ، رادیاتور (ها) گرما تولید می کند که به نوبه خود هوا را در هر (اتاق) یا با همرفت یا تابش گرم می کند.

 • تابش: هنگامی که آب گرم به رادیاتور راه پیدا کرد ، گرما را به منطقه “تابش” می کند. تشعشع درصد کمی از کل گرمای تولید شده توسط رادیاتور است.
 • همرفت : با این فرایند ، هوای گرم از رادیاتور بالا می رود. با انجام این کار ، هوای خنک به قسمت زیر رادیاتور کشیده می شود. این بالا آمدن و حرکت دادن هوا باعث ایجاد جریانهای عمودی می شود که به طور مساوی گرما را در اتاق پخش می کند.

برای اینکه رادیاتور قدیمی یا جدید به درستی کار کند ، به جریان هوای واضح و بدون مانع نیاز دارد. این بدان معناست که رادیاتور باید دسترسی کافی داشته باشد تا هوا در زیر ، روی و اطراف دستگاه حرکت کند. هرگز پرده ، شفاف یا سایه را جلوی دستگاه قرار ندهید. همچنین توصیه می شود رادیاتور را با مبلمان بزرگ و محکم مسدود نکنید. اگر میز یا قطعه ای دیگر از مبلمان غیر جامد مجهز به پایه دارید ، جریان هوا به همان اندازه مانع نمی شود. اگر این گزینه را انتخاب کردید ، هنوز هم باید چند اینچ بین واحد رادیاتور و مبلمان غیر جامد فاصله بگذارید.

نحوه کار رادیاتورها ، انواع و نکات نگهداری آنها را به طور کامل بخوانید .

تصویر نصب و تعمیر رادیاتور
نحوه کار رادیاتور خانگی را به صورت کامل در صفحه مخصوص خدمات برادران جعفری در تهران مطالعه نمایید

چگونه بفهمیم رادیاتور خانگی نیاز به تعمیر دارد؟

مشکلات رادیاتور خانگی

این بدان معنا نیست که سیستم نشت کرده و آب را به خانه شما جاری می کند. این یک فرایند طبیعی است که اگر سیستم رادیاتور شما آنطور که باید کار نمی کند رخ می دهد. اگر متوجه شدید که رادیاتورهای شما اتاقی را مانندطبیعی گرم نمی کنند ، احتمالاً هوای داخل رادیاتور به دام افتاده است که باید از سیستم “تصفیه یا هواگیری” شود. این یک تعمیر به اندازه کافی آسان برای یک پیمانکار حرفه ای در این نوع پروژه نصب رادیاتور است.

نشت رادیاتورها

این نوع واقعی نشت است که می تواند از جزئی تا شدید متغیر باشد. جایی که نشت اتفاق می افتد نیز در آسان یا دشوار بودن تعمیر نقش دارد. بین رادیاتورهای بخار و رادیاتورهای آب گرم ، تعمیر مدل بخار آسان تر است. برای انجام تعمیرات ، ابتدا باید نشت را پیدا کنید.

در مرحله بعدی نصب رادیاتور ، رادیاتور باید تخلیه شود و محل نشتی تمیز شود ، و سپس در صورت امکان توسط پیمانکار تعمیر شود. هیچ محصول جادویی وجود ندارد که بتوانید داخل رادیاتور بریزید و نشتی را برطرف کرده و نگه دارد. پیمانکار مؤسسه برادران جعفری بهترین روش برای تعمیر یا تعویض رادیاتور را به شما توصیه می کند.

پیمانکار نصب رادیاتور
نصب و تعمیر رادیاتور خانگی

تعمیر و نگهداری رادیاتور و دیگ خانگی

سیستم رادیاتور و دیگ بخار خانگی خود را با بررسی های دوره ای بصری نشتی یا نقص در دستگاه مانند خطوط چروکیده یا مسدود در وضعیت کار خوب قرار دهید.

برای بررسی دقیق تر تعمیر و نگهداری ، یک پیمانکار حرفه ای و دارای مجوز را استخدام کنید تا سالانه کل سیستم را بررسی کند. این شامل بازرسی از نشتی ، خوردگی خطوط ، سوپاپ های معیوب ، بررسی ترموستات ، خطوط گاز یا روغن ، روغن کاری قطعات خاص ، در صورت نیاز ، و بررسی سیم کشی برق است.

صاحبان خانه در مورد گرمایش گزینه های زیادی دارند و اگر انتخاب شما این است که رادیاتور خود را تعمیر و در شرایط کار خوب نگه دارید . می توانید با صرفه جویی در مصرف انرژی و مقرون به صرفه بودن هزینه های تعمیر و نصب احتمالی را جبران کنید. هزینه تعمیر و نصب رادیاتور با رادیاتور صحیح کارکرد چندین برابر پرداخت می شود که تا سالها سرویس و نگهداری می شود گرمای کافی را برای سالهای آینده فراهم می کند.

نصب کننده های رادیاتور محلی

برای یافتن یک پیمانکار محلی رادیاتور یا دیگ بخار در منطقه خود باید چند کار انجام دهید.

 • توصیه می شود برای تعمیر یا نصب سیستم رادیاتور حداقل سه تخمین درخواست کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که هر کدام دارای مجوز ، بیمه و گواهینامه لازم برای رسیدگی به همه زمینه ها هستند.
 • تأیید کنید که مجوز پیمانکار جاری است و در صورت وجود هرگونه شکایت یا مشکل قانونی در انتظار با دفتر مشاغل بهتر.
 • قبل از امضای هرگونه برآورد یا قرارداد ، مطمئن شوید که کل فرم – بدون خالی – با هزینه کار ، قطعات ، مصالح و حذف تجهیزات قدیمی ، تاریخ دار و امضا شده توسط شخص مجاز ، پر شده است و این را می دانید ضمانت نامه و قرارداد پس از خدمات

  چگونه بفهمیم رادیاتور منزل شما نیاز به تعمیر دارد یا خیر

  اگر در زمینه گرمایش منزل مشکل دارید ، یک متخصص گرمایش دارای مجوز می تواند به شما بگوید که آیا شوفاژ خانه شما نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. این کار با آزمایش نشتی رادیاتور ، بررسی دیگ بخار ، بازرسی لوله ها و جستجوی دریچه های معیوب انجام می شود. پس از انجام تشخیص اولیه ، پیمانکار می تواند برآوردی را در مورد تعمیرات لازم ، از جمله هزینه تعویض رادیاتور در صورت لزوم به شما ارائه دهد.

  نکاتی برای صرفه جویی در تعویض رادیاتور خانگی

  مطمئن ترین راه برای کاهش هزینه تعویض شوفاژ خانگی ، دریافت چندین نقل قول از متخصصان محلی است. هر چند فقط پایین ترین پیشنهاد را انتخاب نکنید. اگر یک برآورد به طور قابل توجهی کمتر از بقیه است ، دلیل آن را بیابید. ممکن است به این دلیل باشد که پیمانکار واجد شرایط نیست یا از قطعات بی کیفیت استفاده می کند ، که بعداً هزینه های بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

  همچنین می توانید با تعمیرات در صورت امکان به جای تعویض کامل رادیاتور در هزینه های خود صرفه جویی کنید. تعویض یک باله روی رادیاتور یا تعویض دریچه خونریزی در حساب بانکی شما بسیار ملایم تر از تعویض کل رادیاتور خانگی است.

  گزینه های تامین مالی برای تعویض شوفاژ خانگی

  اگر با هزینه تعویض غیرمنتظره رادیاتور روبرو هستید ، کل قبض قطعات و کار ممکن است از چند صد دلار تا چندین هزار باشد. اگر چنین مبلغی را در حساب بانکی خود ندارید ، نگران نباشید. گزینه های تأمین مالی زیادی وجود دارد که برای تعمیرات اضطراری منزل طراحی شده است.

  نمونه خدمات شرکت در سراسر تهران

 • نصب و تعمیر رادیاتور خانگی
 • تعمیر رادیاتور خانگی
 • لوله کشی رادیاتور خانگی
 • تعمیر نشتی رادیاتور خانگی
 • لوله کشی رادیاتور خانگی
 • افزایش گرمایش رادیاتور خانگی
 • هواگیری رادیاتور خانگی
 • لوله بازکنی تهران
 • حفر چاه تهران
 • تخلیه چاه تهران

ارائه مشاوره و ارائه قیمت بروز به تمامی مناطق و ساکنین با بروز ترین شرکت خدماتی در سراسر تهران می باشیم . ارسال پیمانکار تعمیر کار به سراسر مناطق تهران در کمتر از 10 دقیقه ارائه می شود .

نتیجه توضیحات تعمیر و نصب رادیاتور خانگی

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران آمادگی ارائه خدمات و عقد قرارداد با هر شرکت و مجموعه ای می باشد . ئر هر منطقه ای که قرار دارید نگران ارسال سرویسکار مربوطه نباشید . مؤسسه خدماتی برادران جعفری به صورت شبانه روزی تمامی مناطق تهران را در زمینه های ارائه خدمات نصب و تعمیر تجهیزات منزل ارائه می کند .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *