رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

نصب و لوله بازکنی توالت فرنگی در عظیمیه کرج

خدمات نصب و لوله بازکنی توالت فرنگی را در سراسر عظیمیه کرج از شرکت برادران جعفری درخواست نمایید
تکنسین های معتبر لوله کشی را برای پاسخ به موارد اضطراری لوله کشی و نصب توالت ها و وسایل جدید به خانه شما می فرستیم.
مجموعه کامل خدمات نصب و تعمیر توالت فرنگی شامل رفع گرفتگی توالت فرنگی، رفع نشتی، تعمیر مکانیسم های فلاشینگ و نصب واحدهای جدید است.

کارشناسان معتبر لوله کشی ما به صورت 24 ساعته در دسترس هستند و می توانند به هر اضطراری توالت پاسخ دهند. از گرفتگی مکرر، دویدن مداوم، قدرت شستشوی کم، ترک و شکستگی، می‌توانیم توالت‌ها را تعمیر و نصب کنیم تا عملکرد بهینه را بازیابی کنیم. از آشفتگی و بوییدن رد شوید و دقیقاً در زمانی که نیاز دارید بروید، با اعتماد کامل به توالتی که کار خود را عالی انجام می دهد.

برای نصب و رفع گرفتگی لوله فاضلاب گرفته توالت فرنگی در عظیمیه کرج با ما شبانه روزی می توانید تماس بگیرید 

 نصب توالت فرنگی
نصب توالت فرنگی تضمینی و تخصصی در عظیمیه کرج

خدمات نصب و لوله بازکنی توالت فرنگی در عظیمیه کرج

 • نصب توالت جدید: یک توالت جدید و ارتقا یافته فقط با افزایش قدرت شستشو و کاسه هایی با شکل ارگونومیک ارائه نمی شود – یک جایگزین شیک و تمیز همچنین افزودنی عالی برای هر بهبود خانه مدرن است. در این فرآیند، شما همچنین می توانید وسایل قدیمی و عملکرد غیرقابل اعتماد آنها را دور بیندازید.
 • توالت سفارشی: تیم کارشناسان لوله کشی ما با شما همکاری می کنند تا بهترین توالت فرنگی را با توجه به قد، اندازه و سبک مورد نیاز خود بیابند و نصب کنند. همه اینها با در نظر گرفتن افزودنی هایی مانند قیمت، درب های نرم بسته شونده و صندلی های گرم شونده. هنگامی که تجارت خود را با توالتی انجام می دهید که کار خود را با هر بار شستشو انجام می دهد، از عملکرد دقیق و راحتی بی نظیر لذت ببرید.

آنچه را که ما تعمیر می کنیم

توالت‌ها جزء اصلی هر خانه‌ای هستند – همه ما به یک یا دو دقیقه برای نشستن و انجام کارهایمان نیاز داریم، و آنقدر به داشتن آنها عادت کرده‌ایم که زنده ماندن بدون آن غیرممکن شده است. به همین دلیل است که اضطراری لوله کشی توالت ناخوشایند و مخرب است. حتی ناتوانی در شستشو پس از یک سفر می تواند به سرعت به یک کابوس تبدیل شود و نشان دهنده مشکلات بزرگتر لوله کشی باشد.

بنابراین، چه زمانی باید با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در عظیمیه کرج تماس بگیرید؟

 • تکرار گرفتگی توالت فرنگی به صورت مداوم: توالت باید مدت کوتاهی پس از شستشو متوقف شود، اما اگر این کار ادامه یابد، می تواند نشان دهنده نشتی یا مشکل زهکشی باشد. و از آنجایی که آب تمیز به طور مداوم در حال جاری شدن است – و در مجرای فاضلاب تخلیه می شود – همچنین می تواند منجر به قبض آب گران شود.
 • کاسه یا لگن ترک خورده: اکثر توالت ها از چینی ساخته شده اند که در اثر ضربه شدید یا استفاده طولانی مدت می توانند تراشه کنند. خوشبختانه، ترک های کوچک را می توان به طور موثر وصله کرد و از نیاز به جایگزینی غیرمنتظره و گران قیمت کاملاً جلوگیری کرد.
 • سرریز و پشتیبان: در حالی که یک توالت گرفتگی را می توان با یک پیستون در چند بار اول برطرف کرد، گرفتگی مکرر می تواند منجر به سرریز شدن و ذخیره فاضلاب در فاضلاب و وسایل شود، زیرا زباله ها به درستی از سیستم لوله کشی خارج نمی شوند و در عوض در طول زمان تجمع می یابند. .

تعمیرات توالت فرنگی و لوله بازکنی در عظیمیه کرج

علاوه بر تعمیر مکانیسم های شستشو و تخلیه، خدمات نصب و نگهداری توالت فرنگی ما همچنین شامل تعمیرات چینی ترک خورده یا شکسته می شود. تراشه های کوچک را می توان در کمترین زمان وصله کرد، که هم راحتی و هم یکپارچگی ساختاری را تضمین می کند. برای آسیب های شدید، کارشناسان لوله کشی ما یک واحد جایگزین را توصیه و نصب می کنند که مطابق با مشخصات اندازه و سبک شما و همچنین موارد افزودنی باشد.

تعمیر و نگهداری توالت فرنگی ارزان در عظیمیه کرج

بررسی مکانیسم‌های شستشو و تخلیه، و همچنین سطح کاسه توالت از نظر ترک و بریدگی، باید بخشی از برنامه منظم تعمیر و نگهداری لوله‌کشی شما باشد. کارشناسان مجرب لوله کشی ما به طور معمول عملکرد توالت شما را برای تعمیر یا تعویض وسایل ناکارآمد بازرسی و آزمایش می کنند. این برنامه تعمیر و نگهداری پیشگیرانه طول عمر واحد شما را افزایش می دهد و از نیاز به تعویض غیرمنتظره و گران قیمت در طول یک خرابی کامل جلوگیری می کند.

برای افزایش تعمیر و نگهداری و استفاده بهتر از توالت، حتماً پوشش لاستیکی پایین مخزن را بررسی کنید. در اولین نگاه تاب برداشتن با لوله کش ما تماس بگیرید، زیرا این نشان دهنده دویدن مداوم است که می تواند منجر به قبض گران آب شود. همچنین، مطمئن شوید که توالت شما به طور دوره‌ای درزبندی می‌شود تا از نشتی گران قیمت و مضر جلوگیری شود.

ابزار لازم برای نصب توالت فرنگی :

 
 • عینک ایمنی
 • پیچ گوشتی
 • آشکارساز کابل، لوله و رایزر
 • آچار
 • مته و مته
 • انبر طوطی
 • آول
 • مرحله
 • تفنگ درزگیر
 • رولپلاک، پیچ و مهره، پیچ و مهره
 • درزگیر سیلیکونی
 • مداد

سوال: هزینه نصب توالت فرنگی به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت و هزینه دقیق نصب توالت فرنگی در محدوده عظیمیه کرج به موارد گفته شده در زیر بستگی دارد و می توانید با یک تماس و با گفتن شرایط از هزینه دقیق نصب توالت فرنگی و تعمیر توالت فرنگی در عظیمیه کرج مطلع بشوید

 • آیا قرار است توالت روی زمین نصب شود یا توالت دیواری
 • آیا قرار است یک نصب کاملاً جدید یا فقط تعویض توالت انجام شود
 • چگونه وضعیت نصب با جزئیات برنامه ریزی شده است
 • تلاش فردی برای نصب (تنظیم اضافی خطوط و غیره)
 • هر کار اضافی مورد نیاز
 • قیمت شرکت مجری (هزینه نیروی کار، هزینه سفر)

نصب توالت های معلق معمولاً بسیار پیچیده تر و گران تر از نصب توالت های کفی است. در صورت لزوم، هنگام تصمیم گیری در مورد نوع خاصی از توالت، این نیز باید از قبل در نظر گرفته شود. با وجود مزایای طراحی، توالت های دیواری نیز هزینه های قابل توجهی بالاتری دارند.

سوالات متداول در نصب و لوله بازکنی توالت فرنگی در عظیمیه کرج

چه مواردی در نصب توالت فرنگی گنجانده شده است ؟

خدمات نصب توالت فرنگی ما شامل:

 • تحویل سرویس بهداشتی خریداری شده و تحویل درب منزل شما
 • نصب توالت فرنگی جدید شامل حلقه مومی، پیچ و مهره های نشیمنگاهی و خطوط تامین
 • دور کردن توالت قدیمی (ممکن است هزینه تخلیه محلی اعمال شود)
 • تست برای اطمینان از عملکرد صحیح
 • پاکسازی نهایی محل کار

اگر برای نصب توالت فرنگی خود نیاز به قطات زیاد داشته باشیم چیکار کنیم ؟

شرکت برادران جعفری در عظیمیه کرج در حال حاضر شامل بسیاری از قطعات متداول و هزینه های کار به عنوان بخشی از نصب استاندارد خود است. خطوط تامین، مجوزها و هزینه های تحویل در حال حاضر در هر نصب توالت گنجانده شده است. در برخی شرایط، ممکن است پس از شروع نصب، به نیروی کار و قطعات اضافی نیاز باشد.

توالت خود را تعویض کنید

اگر توالت فرنگی شما همیشه روشن است، سیفون درست نمی شود یا در خانه شما مناسب نیست، سرویس نصب توالت لوو می تواند تعویض آن را به یک کار سریع و ساده تبدیل کند. شما می توانید حمام خود را ارتقا دهید و در مصرف آب صرفه جویی کنید با یک توالت کارآمد با دوشاخه که دو گزینه برای میزان مصرف آب در هر فلاشینگ در اختیار شما قرار می دهد. و اگر قد بلندی دارید یا مشکلات حرکتی دارید، یک توالت با ارتفاع صندلی می تواند میزان خم شدن مورد نیاز را کاهش دهد.

نصب و راه اندازی حرفه ای

متخصصان نصب برادران جعفری در صورت لزوم دارای مجوز هستند، بیمه شده و پس‌زمینه بررسی می‌شوند، بنابراین می‌دانید کار شما به درستی تکمیل خواهد شد. نصب فلنج توالت می تواند مشکل باشد و ضروری است که فلنج به طور ایمن نصب شود تا از نشتی و لرزش جلوگیری شود. با خدمات نصب آسان ، یک سال گارانتی کار در نظر گرفته شده است، بنابراین می توانید از محافظت از کار مطمئن باشید.

اگر در نظر دارید یک توالت فرنگی جدید نصب کنید اما برای انتخاب نوع مناسب برای خود به کمک نیاز دارید، با فروشگاه آسان در کرج محلی خود تماس بگیرید یا راهنمای خرید توالت ما را بررسی کنید .

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *