رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-اوین

فهرست مطالب

لوله بازکنی اوین

لوله بازکنی اوین به صورت شبانه روزی زیر 10 دقیقه انجام می شود.
شرکت لوله بازکنی اوین در رفع گرفتگی لوله های فاضلابی مخصوصا لوله توالت، حمام، سینک ظرفشویی آشپزخانه، حیاط، کفشور ها و غیره فعال میباشد. رفع گرفتگی بدون کثیف کاری و خرابکاری در اوین بدون تعطیلی با بهترین سرویسکاران انجام می شود .

لوله-بازکنی-شبانه-روزی-اوین
لوله بازکنی شبانه روزی و ارزان قیمت در منطقه اوین

شماره تماس چاه بازکنی شبانه روزی در منطقه اوین :

⇐<<09190596238>>⇒

مختصات لوله بازکنی در خیابان اوین

اوین یکی از مناطق شمال غربی تهران واقع در منطقه یک شهرداری قرار دارد. این مناطق به صورت کوهستانی و شیب می باشد ، لوله بازکنی در اوین خیلی سریع و بدون تعطیلی انجام می شود.
اگر گرفتگی لوله فاضلاب دارید همین الان با ما در این این منطقه تماس بگیرید

لوله-بازکن-اوین
لوله بازکنی با تجهیزات کامل و مفید در منطقه اوین

خدمات لوله بازکنی در محدوده اوین

خدمات فنی شرکت لوله بازکنی اوین نه تنها لوله بازکنی بلکه تمامی خدمات مربوط به لوله و چاه را ارائه می دهند.

لوله بازکنی شبانه روزی در اوین
تشخیص نشتی لوله فاضلاب و غیره و ترمیم در اوین
لوله کشی فاضلابی استاندارد در سراسر اوین
تخلیه چاه با تانکر و پمپ مد نظر مشتری
حفر چاه با اکیپ ایرانی با تجربه در سراسر خیابان اوین
لایروبی چاه به صورت کاملا حرفه ای و بدون کثیف کاری در هر منطقه از تهران بزرگ
خدمات پر کردن چاه به صورت مهندسی در اوین
در آوردن اشیاء قیمتی از لوله های فاضلابی و چاه بدون آسیب
نصب و تعمیر توالت فرنگی و کاسه توالت
رفع بوی بد فاضلاب و حشرات از در چاه و لوله ها به صورت حرفه ای در اوین
خدمات رسانی شبانه روز بدون تعطیلی

مشاوره رایگان با تماس و در محل به صورت تخصصی

لوله بازکنی اوین قیمت لوله بازکنی

آیا از نرخ قیمت های لوله بازکنی و تخلیه چاه در منطقه اوین اطلاع دارید ؟ در کوتاه ترین زمان با یک تماس لیست قیمت لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله با هر نوع فنر و فنر تراش را در منطقه اوین به شما عزیزان ارائه خواهیم کرد .
هزینه لوله بازکنی در اوین کاملا قانونی و با نرخ استاندارد اتحادیه محسوب می شود . بهترین لوله بازکن را برای باز کردن لوله فاضلاب خود در منطقه اوین برای رفع گرفتگی لوله خود انتخاب نمایید .

رفع گرفتگی لوله های فاضلابی در اوین

باز کردن لوله های فاضلابی با متخصصان حرفه ای لوله بازکنی در اوین بدون کثیف کاری و خرابکاری . لوله بازکنی اوین برای باز کردن لوله های (( توالت فرنگی و ایرانی بدون آسیب به تجهیزات، لوله کفشوری حمام و غیره با رسوب گیری رایگان، رفه گرفتگی لوله ی پشت بام و… به صورت حرفه ای فقط با یک تماس : 09190596238

لوله بازکنی تضمینی لوله آشپزخانه

اگر لوله فاضلاب کفشور آشپزخانه شما یا لوله سینک آشپزخانه شما به هر دلیلی دچار گرفتگی شده است بدون نگرانی با شرکت لوله بازکنی منطقه اوین تهران تماس بگیرید .
لوله بازکنی لوله سینک ظرفشویی و لوله بازکنی لوله کفشور آشپزخانه 100 درصد تضمینی و ارزان قیمت در منطقه اوین تهران ، رفع گرفتگی و رفع چربی لوله فاضلاب آشپزخانه با فنر زنی استاندارد در اوین تهران انجام می شود .

لوله بازکنی توالت فرنگی به روش فنر زنی در اوین

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در اوین 100 درصد تضمینی ارزان قیمت و شبانه روزی انجام می شود ، اگر لوله فاضلاب توالت فرنگی شما به هر دلیلی دچار گرفتگی شده است به صورت شبانه روزی برای رفع گرفتگی و ارسال لوله بازکن به سراسر منطقه اوین می توانید با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید .
لوله بازکن ، لوله بازکنی توالت فرنگی اوین با بازدید رایگان در هر ساعتی از روز های هفته انجام می شود ، برای باز کردن گرفتگی لوله توالت استاندارد در اوین همین الان با ما تماس بگیرید .

علت گرفتگی لوله فاضلاب توالت در اوین

اکثر گرفتگی های توالت به ساده گرفتن مسائل زیر مربوط می باشد.

(( توجه نکردن به پر شدن چاه )) چاه به نسبت اندازه و استفاده شما پر میشود و اگر توجه نکنید. جلوگیری از ورود آب و فوضولات داخل چاه میشود.

(( نبستن درب لوله توالت به هنگام نصب و تعمیر کاسه توالت و  فرنگی)) در هنگام نصب کاسه توالت از سیمان و مصالح ساختمانی استفاده می شود. ممکن است سیمان یا پاره آجر داخل اوله افتاده شود و این عمل باعث گرفتگی لو می شود.

(( انداختن لوازم بهداشتی مانند دسمال کاغذی، پوشاک بچه، نوار بهداشتی بعد استفاده داخل کاسه توالت)) اکثر گرفتگی ها در توالت از افتادن دستمال کاغذی داخل کاسه ایجاد می شود، لطفا در این عمل توجه فرمایید.

((  رسوب زدایی لوله فاضلاب در کمتر از یک سال انجام نشود)) اکثر افراد رسوب زدایی را در عمل لوله بازکنی قبول ندارند. ما این قول را به شما میدهیم که اگر از لوله فاضلاب توالت حتی اگر استاندارد هم استفاده شود در یک سال دچار گرفتگی می شود. پس در مدت زمان هر 7 ماه یک بار برای تراش لوله ها ی فاضلابی اقدام کنید.

رفع گرفتگی لوله توالت در اوین

روش های باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی را به صورت کاملا تضمینی و حرفه ای در این مقاله ادامه بدهید . لوله بازکنی توالت فرنگی ، لوله بازکنی توالت ایرانی ، لوله بازکنی کاسه توالت پر از آب ، لوله بازکنی کاسه توالت ، لوله بازکنی لوله فاضلاب اصلی ، لوله بازکنی فوری و شبانه روزی در سراسر تهران انجام می شود .

رفع-گرفتگی-لوله-در-اوین
رفع گرفتگی های کلی منازل با بهترین تجهیزات کاری در اوین

علت گرفتگی لوله فاضلاب حمام  در اوین

در حمام لوله ها خیلی ساده و گاها با بی توجهی کودکان دچار گرفتگی می شود.  برای مثال لوله کفشور حمام خیلی حساس بود اگر درب کفشور را بردارید ممکن است وسایل ریز و کوچیک داخل لوله گیر کند.

(( باز گذاشتن درب کفشور در هنگام استشمام )) امکان دارد برای شما هم اتفاق بیفته که با باز گذاشتن درب کفشور اجسام ریز داخل آن میریزند و دچار گرفتگی لوله حمام میشود.

(( ریختن موهای بلند یک پارچه داخل لوله )) موهای بلند مخصوصا بانوان که بسیار بلند میباشد در هنگام شانه کردن در حمام به احتمال کمی به شانه جمع می شود که آن را در محیط کف حمام رها میکنند که آب به کفشور هدایت می کند که این عمل باعث پیچیدن مو داخل لوله و ایجاد گرفتگی میشود.

(( افتادن وسایل پلاستیکی یا صابون ریز داخل کفشور حمام )) با افتادن وسایل پلاستیکی ریز مانند سر ژلت، درب شامپو، صابون کوچک، کیسه حمام پارچه ای و غیره داخل لوله باعث ایجاد گرفتگی از وسایل ریز در حمام میشود.

تماس با لوله بازکنی زیر قیمت

<<09190596238>>

<<09194104643>>

علت گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی در اوین

سینک ظرفشویی با ریختن اضافه غذا و مواد شوینده شیمیایی بسته میشود.

(( ریختن اضافه مواد غذایی از ظروف در سینک ظرفشویی ))  در هنگام شستشوی ظروف اگر اضافه مواد غذایی روی ظروف مانده باشد با ریختن آنها داخل سینک که آخر از لوله فاضلاب خاج می شود باعث گرفتگی لوله می شود.  مواد غذایی خودش دارای چربی و رسوب میباشد و ریختن آن داخل لوله فاضلاب باعث به وجود آمدن جرم سنگین در لوله می شود.

(( ریختن تفاله چای بعد از استفاده داخل سینک ظرفشویی ))  اکثر افراد بعد از استفاده از چای،  طفلن یا تفاله آن را داخل سینک میریزند.  این عمل در مدت زمان کوتاه باعث گرفتگی لوله شما می شود.

(( ریختن مواد شیمیایی برای رسوب زدایی لوله ها ))
از لوله بازکنی خاک سفید در سراسر تهران چه می دانید ؟

رسوب زدایی رایگان لوله های فاضلابی در اوین

لوله بازکنی اوین چند سالی است که برای مشتریان بعد از لوله بازکنی لوله فاضلاب آنها را به صورت کاملا رایگان تراش و رسوبزدایی می کند .  همکاران لوله بازکنی برای روسوب زدایی قیمت بسیار زیادی دریافت می کنند . اما سرویسکاران لوله بازکنی شرکت ما برای رضایت مشتری از خدمات این کار را به صورت رایگان انجام می دهند .

صفر تا 100 لوله بازکنی در اوین

لوله بازکنی برای شما زمانی شروع می شود تا به ما در اوین تماس بگیرید . بعد از تماس شما با مشاورین لوله بازکنی اوین ، نزدیک ترین سرویسکار را برای حل مشگل شما به محل میفرستیم . زمان تقریبی رسیدن لوله بازکن به محل کمتر از 10 دقیقه می باشد .

در یک بند مختصر و مفید میخواهیم کار لوله بازکنی را از شرکت لوله بازکنی اوین به شما توضیح بدهیم .

بعد از تماس شما با لوله بازکنی منطقه خود مشاورین لوله بازکنی ما از شما چند سوال  در رابطه با مختصاد لوله و منزل از شما می پرسند . بعد از دریافت آدرس از مشتری ، به نزدیک ترین سرویسکار جهت رفع گرفتگی اطلاع رسانی می شود . سرویسکار بعد از دریافت آدرس در کمتر از 10 دقیقه در محل آماده کار می شود . بعد از رسیدن به محل گرفتگی اولین کار رعایت بهداشت و ایمنی کار میباشد . و در مرحله بعدی سرویسکار محل گرفتگی را برسی می کند و نوع فنر را برای استفاده به مشتری برای قیمت فنر ابلاغ میکند .

در مرحله آخر بعد از باز کردن لوله محل را تمیز و ضدعفونی کرده و با ارائه فاکتور تحویل مشتری می دهد .

رفع بوی بد لوله های فاضلابی در اوین

امروزه یکی از معضلات لوله های فاضلابی بالا زدن بوی بد از لوله ها به محیط زندگی می باشد . بالا زدن بوی بد فاضلاب چند دلیل مشخصی دارد ، یک از این دلیل ها بالا زدن چاه فاضلاب می باشد . اگر چاه فاضلاب پر شده باشد بوی بد آن از تمام لوله های فاضلابی منازل بالا میزند و باید چاه را تخلیه کرد . دومین دلیل مشخص این میباشد که یا لوله شما رسوب بسته است یا دور قبل باز کردن لوله کامل رسوب زدایی نشده است . ما با فنر تراش های حرفه ای لوله فاضلابی شما را به صورت کامل و استاندارد تراش می دهیم تا دیگر بوی بد آن باعث از بین رفتن آرامش شما نشود .

رفع-بوی-بد-لوله-های-فاضلابی-در-اوین
رفع بوی بد لوله فاضلاب در اوین تهران

خصوصیات سرویسکاران لوله بازکنی در اوین 

سرویسکاران لوله بازکنی در اوین با پشتکار فراوان در این زمینه کاری مشغول هستند . با داشتن صلاحیت کار از اتحادیه کشوری در زمینه لوله بازکنی مشغول به کار می باشند .

سرویسکاران لوله بازکنی در اوین با داشتن سابقه بیش از 5 سال حرفه ای در این ضمینه آماده کار و خدمات رسانی هستند . سرویسکاران ما در محل کار با مشاوره رایگان و با تراش رایگان لوله ها مخاطب را راضی میکنند .

لوله بازکنی بدون تعطیلی به صورت شبانه روزی در اوین

مشگل گرفتگی لوله برای شما ممکن است هر زمانی اتفاق بیفتد . در هر 24 ساعت شبانه روز سرویسکاران ما آماده خدمات رسانی هستند . سرویسکاران لوله بازکنی اوین قادر به باز کردن مشگل ترین لوله ها با حساسیت بالا هستند . اگر برای شما مشگل گرفتگی لوله پیش آمو با ما سریع تماس بگیرید متخصصین لوله بازکنی در تمام مناطق تهران به صورت شیفتی کار می کنند . شیفتی بودن کار باعث خسته نشدن و خوب سرویس دادن لوله بازکنی در هر زمان شده است . پس برای هماهنگی برای دریافت لوله بازکنی با ما تماس بگیرید .

برای تماس باما

<<09190596238>>

<<09194104643>>

بیرون کشیدن اشیاء قیمتی از لوله و چاه فاضلاب در اوین

یکی از مشگلاتی که همه روزه مردم عزیز با آن روبه رو می شوند . افتادن اشیاء قیمتی داخل کاسه توالت ، کفشور حمام ، لوله سینک ظرفشویی و یا افتادن در چاه می باشد . ما با آسان ترین روش ها لوله ها را تمیز کرده و با ویدیو متر جهت بازرسی لوله برای پیدا کرن محل دقیق وسایل چک می کنیم و خیلی منظم با بهترین تجهیزات قلاب کن اجناس را از هر نقظه از لوله و چاه بیرون می آوریم .

تخلیه چاه حرفه ای در لوله بازکنی اوین

آیا تا به امروز خدمات تخلیه چاه انجام داده اید ؟

آیا می دانید چه اندازه مفید است برای بنای ساختمان و عمر چاه ؟

تخلیه چاه در لوله بازکنی اوین به صورت کاملا حرفه ای و بدون واسطه انجام می شود . تخلیهچاه در مدت زمان مشخص شده بنا به نسبت اندازه چاه باعث بالا رفتن عمر چاه ساختمان می وشود .

به اصطلاح مغنیان چاه کن که تجربه خیلی زیادی در کندن چاه دارند . گفته اند که تخیله چاه باعث باز شدن چشمه های چاه می شود . اگرد در مدت زمان مشخص چاه خود را تخلیه نکنید با بسته شدن چشمه چاه دیگر تخلیه هم پاسخ نمی دهد باید خدمات لایروبی وتراش چاه انجام شود تا چاه دوباره بتواند نفس بکشد .

لوله بازکنی 100 درصد تضمینی در منطقه اوین

منظور از 100 درصد تضمین یعنی بعد از باز کردن لوله گرفته شده شما توسط سرویسکاران مجرب ما با ارائه فاکتور مستقیم تا مدت زمان مشخص ما لوله شما را تضمین می کنیم که اگر باز هم لوله شما گرفت با ما تماس بگیرید تا بدون هزینه لوله شما را باز بکنیم .

تضمین ما برای رضایت شما عزیزان می باشد که مطمئن باشید که اگر در هر زمان ممکن لوله شما دچار گرفتگی شد در اولین فرست برای شما لوله بازکن ارسال می کنیم تا مشگل شما ا حل کنند .

لوله بازکنی درکمتر از 15 دقیقه در اوین

برای دریافت لوله بازکنی در کمتر از 15 دقیقه با ما تماس بگیرید بیشترین زمان رسیدن سرویسکار به محل پانزده دقیقه می باشد .

می خوای امتهان کن با یک تماس سرویسکار درب به منزل آماده میشه . با تعداد استانداردی که سرویسکار در این محل مستقر هستند توانسته اند تمامی محله های این منطقه را به صورت شبانه روزی بدون تعطیلی پوشش بدهند . کا ما افتخار ما می باشد ، مهم نیس چه کاری انجام می دهید مهم اینکه انصاف و صداقت داشته باشین .

لوله-بازکنی-حرفه ای-در-اوین
در این منطقه هیچ مشگل لوله بازکنی نیست که ما نتوانیم حل کنیم پس با ما تماس بگیرید .
لوله بازکنی بی واسطه در این منطقه و تمام مناطق تهران

در کار لوله بازکنی خیلی از افراد که این کار ها را قادر به انجام دادن نیستند ولی به علم تبلیغ این کار آشنایی کامل دارند . با تبلیغ لوله بازکنی شما اگر با این افراد تماس بگیرید در هر منطقه به یک سرویسکار کار را ارائه می کند . به این کار واسطه گری یا دلالی کار گفته می شود که خود فرد نه شرکت دارد نه سابقه کاری فقط با تبلیغ بالا اومده از شما چند برابر هزینه دریافت می کنند بدون هیچ تضمینی در کار .

در رابطه با شرکت لوله بازکنی برادران جعفری در تهران و منطقه اوین بیشتر بدانید 

خدمات لوله بازکنی و دیگر خدمات مربوط به چاه فاضلاب تا لوله بازکنی و لوله کشی فاضلاب را مؤسسه ما انجام می دهد . خدمات کاری ما از سال 1361 در تهران شروع به کار کرده است . ما خدمات تاسیساتی حفر چاه، تخلیه چاه و … در مراکز بزرگ به مانند فرودگاه امام و فرودگاه مهرآباد انجام می دهیم . آقای جعفری حدود 35 سال در زمینه حفر و تخلیه چاه در فرودگاه مهرآباد مشغول به کار هستند . با داشتن تجربه بهترین خدمات را بدون خرابکاری با رعایت اصول بهداشتی  و با دریافت هزینه مشخص و ارزان از شما رضایت کاری ا جلب می کنیم .

برای تماس با ما کافی است روی شماره های زیر کلیک کنید

<<09190596238>>

<<09194104643>>
<<09190596238>>

<<09920262447>>

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

30 پاسخ

  1. سلام خدمت شما کاربر عزیز سایت لوله بازکنی برادران جعفری
   100% باز شدن لوله بدون گرفتگی
   در صورت انسداد مداوم لوله های پیماس حتما باید از سرویس لوله بازکنی گرفتگی دوربین کمک بگیرید. با بررسی داخل گرفتگی لوله ها با دوربین، مشکل را به طور قطع مشخص می کنیم و گرفتگی لوله را باز می کنیم.

   ممکن است یک لوله در حمام، توالت و آشپزخانه گرفتگی داشته باشد. لوله آشپزخانه اغلب به دلیل باقی مانده مواد غذایی و ریختن روغن زباله در سینک مسدود می شود. وسایلی مانند دستمال توالت و دستمال مرطوب لوله توالت را مسدود می کنند. مجرای حمام معمولاً توسط مو و کرک مسدود می شود.

   سطل زباله باید در مکانی با دسترسی آسان به خصوص در توالت معلولین قرار گیرد. جدای از اینها مشکل ریزش و شیب در لوله های تخلیه باعث گرفتگی لوله می شود.

  1. راه حل 100% نشکن برای گرفتگی کفشور پشت بام و رفع گرفتگی توالت فرنگی با ایرانی را در زیر کامل بخوانید
   سوال: راحت باشید. من به عنوان مستاجر در یک آپارتمان نیم طبقه در باغجیلار زندگی می کنم. از زمانی که به خانه نقل مکان کردم، کاسه توالت در حمام و فاضلاب روی زمین دائماً مسدود شده است. همانطور که می دانیم از دستمال توالت استفاده نمی کنیم و چیزی داخل توالت پرتاب نمی شود. در مواردی که گرفتگی کاسه توالت خیلی بد بود، مایع درب بازکن ریختم، باز هم تاثیری نداشت، در این صورت چه کاری انجام می شود، سرویس از کیست؟

   پاسخ : سلام جناب شفیق مانیتورینگ با ربات های رفع انسداد دوربین برای رفع 100% مشکل در مخارج پرکاربرد منزل مانند کاسه توالت، آبکش حمام، سینک، فاضلاب آشپزخانه ، جاهایی که ثابت است انجام شود. صنعتگران ماماهر چیست .

   چگونه گرفتگی زهکشی آب باران را حل کنیم؟
   سوال: سلام، من در یک آپارتمان دوبلکس زندگی می کنم. 3 ماه از خرید خانه می گذرد. وقتی باران می بارد، آب کمتر از زهکشی تراس می رود . برای بازکردن زهکشی از آهن فروشی سیم خریدم اما بعد از 20 سانتی متر نمی رود. جایی که فیلتر است شکستم. قطعات بتنی را تمیز کردم. بعد شلنگ رو گذاشتم و آب نگه داشتم دوباره گرفتم . من می خواهم داخل زهکشی با دوربین نگاه شود. ببینید مشکل از کجاست.

   پاسخ: ما می‌توانیم با دستگاه‌های تشخیص دوربین بدون شکستن آنها، علت انسداد زهکشی را پیدا کنیم. هر آنچه در لوله تخلیه است دقیقاً روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود. کافی است با شرکت ما تماس بگیرید و یک سابقه خدمات برای نظارت بر هزینه و خدمات رفع انسداد تخلیه باز کنید.

 1. شما بالا توضیح دادین بدون شکستگی می تونید گرفتگی توالتا رو باز کنید اما یکی اومد خراب کرد میشه کارتونو توضیح بدید که چطوریه که بدون شکستگی کار می کنید؟

  1. توالت بدون انسداد بدون شکستن آن
   یکی از مشکلات رایج در منازل و مشاغل گرفتگی کاسه توالت است. در گذشته سعی می شد با استفاده از روش های ابتدایی مانند سیم و میله آهنی، توالت فرنگی را باز کنند. امروزه با ربات رفع گرفتگی، انسداد در عرض چند دقیقه بدون شکستن یا کثیف شدن باز می شود. بسیاری از مردم سعی می کنند با استفاده از روش های مختلف قبل از تماس برای خدمات، گرفتگی را باز کنند. در این میان پرکاربردترین روش ها برس توالت، پمپ توالت می باشد. مارپیچ بازکن کاسه توالت و درب بازکن های تخلیه شیمیایی در فروشگاه های سخت افزار فروخته می شود.

   هنگام امتحان این روش ها، برخی از مالکان به کاسه توالت آسیب می رسانند و می شکنند. در برخی موارد، جسم وارد شده در زهکش توالت به داخل لوله تخلیه فرار می کند. متأسفانه در این صورت کار کمی دشوارتر می شود. محصولات شیمیایی که می توانید به راحتی از فروشگاه ها یا بازارهای سخت افزاری خریداری کنید، سلامت انسان را تهدید می کند و همچنین به لوله های تخلیه شما آسیب می رساند. ساختار اسیدی قوی آن می تواند لوله تخلیه را ذوب و منقبض کند. با آسیب رساندن به مهر و موم در اتصالات لوله های تخلیه باعث نشت آب می شود. عدم نشت آب نیز به مشکل گرفتگی توالت اضافه می شود.

   09198806367 jlhs g,gi fhc;kd j,d h,dk
   شماره تماس لوله بازکنی منطقه اوین
   09198806367
   چگونه گرفتگی کاسه توالت را باز کنیم؟ فرآیند رفع گرفتگی چقدر طول می کشد؟
   آنچه در باز کردن کاسه توالت مهم است این است که چه چیزی باعث مسدود شدن مجرای فاضلاب می شود. گرفتگی های ناشی از دستمال توالت و دستمال مرطوب ظرف 10-15 دقیقه باز می شوند. با این حال، گاهی اوقات حذف برخی از مواد می تواند زمان پردازش را افزایش دهد. در بالا گفتیم که شرکت ما فرآیند باز کردن کاسه توالت را با ربات رفع گرفتگی انجام می دهد. مهم نیست که انسداد در کجای خانه شما باشد، روش کار ما یکسان است. گرفتگی سینک آشپزخانه، انسداد تخلیه دوش، مشکلات انسداد فاضلاب به راحتی باز می شود.

   اگر توالت فرنگی دائماً گرفتگی دارد، پس از اتمام فرآیند رفع گرفتگی، لوله های تخلیه توالت فرنگی باید با دوربین مشاهده شود. قطعی ترین پاسخ به این سوال که توالت دائماً مسدود است فقط با تشخیص دوربین می تواند باشد. کاسه توالت ها دو نوع هستند، با زهکش پشتی و تخلیه زیرین. کاسه توالت معمولا در ناحیه es گرفتگی دارد. جدای از این، در محل اتصال زهکشی توالت فرنگی به لوله تخلیه اصلی ساختمان، انسداد دائمی وجود دارد.

   یکی از مهم ترین مسائلی که در بازکردن کاسه توالت باید مورد توجه قرار گیرد این است که مشخص شود گرفتگی از لوله های تخلیه اصلی ساختمان است یا داخل آپارتمان. اگر همسایه های طبقه بالای شما آب در توالت بریزند و آب از شما سرریز شود، به این معنی است که لوله تخلیه اصلی ساختمان مسدود شده است. اغلب ساکنان ساختمان این وضعیت را نمی پذیرند. همچنین انجام فرآیند باز کردن کاسه توالت توسط یک شرکت لوله کشی متخصص برای ارائه اطلاعات لازم و صحیح به ساکنان ساختمان برای شما مفید خواهد بود.

   ما به عنوان یک شرکت لوله کشی که کاسه توالت را باز می کند، با ماشین آلات پیشرفته و کارکنان متخصص خود به تمام مناطق استانبول خدمات رسانی می کنیم. برای رفع عیب لوله کشی حتما باید از یک شرکت لوله کشی کمک بگیرید. لوله کش ها بدون تجهیزات و استفاده از روش های قدیمی می توانند به خانه شما آسیب بزنند.

  1. منفجر شدن لوله آب کاشی اصلی بدون تعمیر باقی مانده است
   سوال: من در طبقه سوم یک آپارتمان در آرناووتکوی استانبول زندگی می کنم. از آنجایی که در فصل زمستان پیش فرزندانم می روم، آپارتمان خالی است. اواخر زمستان لوله های ریز زیر سینک آشپزخانه ترکیده بود و خانه زیر آب رفته بود . بعد از ترکیدن لوله، همسایه های طبقه پایین را صدا کردند. استادی که برای تعمیر لوله آمده بود و رفت، اما بدون تعمیر 3-5 کاشی که شکسته بود رفت تا آب را ترکید . در حال حاضر نشتی آب وجود ندارد ، اما کاشی ها نیاز به تعمیر دارند، می توانید در این مورد کمک کنید؟ برای اینکه دوباره با همان مشکل مواجه نشوید، درخواست می کنم لوله کشی بررسی شود.

   پاسخ: ما برای شما آرزوی سلامتی با مشکلی که دارید را داریم. شرکت ما که در باغجیلار واقع شده و به تمام مناطق استانبول خدمات رسانی می کند، تعمیرات جزئی کاشی و همچنین بازسازی کامل را انجام می دهد. بعد از اینکه دوستان متخصص ما آمدند و تشخیص های لازم را انجام دادند، می توانیم در مورد قیمت اطلاعات بدهیم. جلسه ما خیلی خوب بود بدون اینکه وارد کار بازسازی شویم. در غیر این صورت، هزینه بدون تغییر لوله کشی قدیمی یا رفع مشکلات جاری نشت آب به هدر خواهد رفت . می توانید با شرکت ما که نشتی آب را بدون شکستگی تشخیص می دهد و در همان روز تعمیر می کند تماس بگیرید و وقت بگیرید.

   چگونه می توانیم تشخیص دهیم که نشت آب از کدام آپارتمان است؟
   سوال: راحت باشید. در ساختمان ما در هر طبقه دو آپارتمان وجود دارد. آب تا سقف آشپزخانه آن طرف جریان دارد، نه آپارتمان زیر من . همسایه همسایه‌ام به لوله‌کشی زنگ زد، او آب رنگی ریخت و از من و آپارتمان آن طرف خیابان چیزی نفهمید. ما می خواهیم بفهمیم نشتی در آپارتمان چه کسی است.

   علاوه بر این ، ما می خواهیم شرکتی که نشت آب را پیدا کرده است، نشت آب را تعمیر کند. در نهایت ما فکر می کنیم کسی که آن را پیدا می کند بهتر عیب را برطرف می کند. اگر از این موضوع مطمئن هستید، فردا در خانه هستیم، می توانید ظهر بیایید. ما در باغجیلار زندگی می کنیم.

   پاسخ : جناب حسن روش آب رنگ شده عموما توسط لوله کش هایی انجام می شود که دستگاه تشخیص نشتی فاضلاب ندارند . تشخیص باید توسط دستگاه نشت یابی آب و متخصص نشتی آب انجام شود.

   در نتیجه تماس با شرکت ما (09198806367) و باز کردن سابقه خدمات، نشت آب به طور قطع مشخص می شود. شرکت ما پس از تشخیص نشت آب فرآیند تعمیر را با دقت انجام می دهد .

  1. دسترسی به دهانه بازرسی فاضلاب شما
   مهم است که به عنوان مالک ملک، شفت بازرسی و دهانه بازرسی فاضلاب را روی سطح (IOS) در دسترس و عاری از گیاهان یا زباله نگه دارید. اگر یک زهکشی در خانه شما مسدود شده باشد، IOS اولین مکانی است که تکنسین های لوله کشی برادران جعفری آن را پیدا کرده و برای دسترسی به زیرساخت تخلیه فاضلاب خانه شما باز می کنند.

   به دلایل بهداشتی واضح، توصیه نمی شود که هرگز درپوش دسترسی را روی دهانه بازرسی فاضلاب به سطح باز کنید زیرا این یک اتصال فاضلاب زنده است.

   تنها زمانی که پوشش دسترسی باید باز شود این است که مجرای فاضلاب خانگی را مسدود کرده باشید. سپس باید دهانه بازرسی به سطح یا IOS باز شود و به آن دسترسی داشته باشید تا مشخص شود که آیا انسداد در زهکشی خانه فاضلاب شما یا زیرساخت فاضلاب شهر گلد کوست است.

   دهانه بازرسی فاضلاب به سطح برای محافظت از شما وجود دارد و یک الزام قانونی در کوئینزلند تحت قانون لوله کشی و زهکشی 2018 است که قانون AS/NZS 3500.2:2018 را فراخوانی می کند که به طور خاص نیاز دارد:

   بند 4.7.4 دسترسی به دهانه های بازرسی موارد زیر اعمال می شود:

   حداقل یک دهانه بازرسی باید تا سطح تمام شده در هر زهکشی افزایش یابد.
   در صورت بالا آمدن تا سطح تمام شده، دهانه های بازرسی باید با کلاهک های قابل جابجایی محفوظ از هوا تهیه شده و توسط یک پوشش محافظت شده و به گونه ای احاطه شوند که هیچ ترافیک یا بارهای ساختاری به زهکش منتقل نشود.

  1. بازرسی فاضلاب به سطح چیست؟
   دهانه بازرسی فاضلاب به سطح یا IOS به عنوان بخشی از زیرساخت فاضلاب خانه فاضلاب خانه شما نصب می شود. یک IOS به یک شفت لوله 100 میلی متری از لوله فاضلاب زیرزمینی متصل می شود و به شما امکان می دهد ببینید که آیا سیستم فاضلاب فاضلاب را در آن نقطه خاص نگه می دارد یا خیر.

   IOS معمولاً در مرز املاک جلو یا عقب است، جایی که فاضلاب خانه شما به اتصال فاضلاب شهر گلد کوست متصل می شود. شما باید از محل قرارگیری IOS خود آگاه باشید زیرا مالک ملک مسئول نگهداری از آنها و اطمینان از بدون مانع بودن و دسترسی آسان به آنها است. یک IOS تقریباً دو متر از جلو یا پشت مرز ملک شما قرار دارد.

   شرکت برادران جعفری فاضلاب را تا نقطه اتصال با ملک شما مدیریت و نگهداری می کند. این نقطه اتصال، دهانه بازرسی (IO) نامیده می شود و هر گونه لوله یا اتصالات در بالادست آن مسئولیت شما به عنوان مالک ملک است، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می کنید.

  1. گرفتگی لوله های فاضلاب یکی از مزاحمت هایی است که هر خانه ای ممکن است در معرض آن قرار گیرد و آسیب زیادی به آن وارد می کند و کار خانه را مختل می کند، همین طور و اگر خانه طبقاتی باشد فاجعه بیشتر می شود. برای جلوگیری از این آسیب ها در این مقاله راه های سیم کشی سیستم فاضلاب را بررسی می کنیم.

   1- از آب گرم استفاده کنید
   باز کردن آب گرم به سمت لوله های تخلیه به مدت 5 تا 10 دقیقه می تواند هر چیزی را که لوله های تخلیه را مسدود کرده است از بین ببرد، اما اگر جسم جامدی در داخل لوله ها وجود داشته باشد، اگر انسداد کامل باشد، یا اگر لوله های فاضلاب حاوی روغن On باشند، آب گرم کار نمی کند. یا گریس، آب داغ یک راه حل ایده آل در صورتی که انسداد جزئی و ساده باشد.

   2- از هیدروکسید سدیم استفاده کنید
   در برخی موارد اگر انسداد زیاد باشد می توان از سدیم هیدروکسید استفاده کرد که به رفع گرفتگی کمک می کند و می توان آن را از فروشگاه های لوازم نظافتی یا مواد شیمیایی تهیه کرد اما این ماده آسیب زیادی دارد زیرا باعث آسیب به آن می شود. لوله های فاضلاب چون ممکن است قسمتی از آن در داخل لوله های زهکشی باقی بماند و منجر به خوردگی سریع لوله ها شود و این ماده سوز آور تلقی می شود و باید با احتیاط فراوان مصرف شود در غیر این صورت باعث سوختگی شدید می شود. اگر قسمتی از آن بر روی فرد ریخته شود و هنگام خرید آن باید دستورالعمل ضمیمه جعبه را مطالعه کرده و تمام هشدارها و احتیاطات مربوط به این ماده را در نظر گرفت در برخی موارد می توان مقادیری سرکه را مخلوط کرد. با هیدروکسید سدیم معروف به سود سوز آور و داخل لوله های فاضلاب ریخته و به مدت یک ساعت می گذارند تا سود سوزآور و سرکه شروع به فعل و انفعال کنند و دم بکشند و مواد معلق و چربی داخل لوله ها و هر نوع سرکه ای حل شود. قابل استفاده است، اما بسیاری از خانم ها از آن استفاده می کنندسرکه سفید

   3- از شلنگ آب فشار قوی استفاده کنید
   گاهی اوقات اگر انسداد کامل است، بهترین راه حل اعمال فشار بالا است که برای فشار دادن این انسداد عمل می کند، با نصب شیلنگ آب در شیر آب و شروع به فشار دادن آب به داخل لوله های تخلیه، اما قبل از باز کردن شیلنگ آب پوشیدن لباس محافظ، عینک و دستکش ضروری است. زیرا ممکن است مقداری کثیفی معلق در حین فشار دادن آب پراکنده شود، زیرا جریان سریع و مداوم آب به رفع انسداد کمک می کند و در صورت عدم وجود شلنگ آب در داخل خانه، می توان تعدادی از آب را پر کرد. ظروف با آب ریخته و به ترتیب در لوله های زهکشی بریزید و در صورت از بین نرفتن انسداد باید از لوله کش متخصص کمک گرفت.

   4- از پیستون استفاده کنید
   در برخی موارد اگر لوله های فاضلاب نیمه گرفتگی داشته باشند و دارای اجسام بزرگ نباشند، می توان با استفاده از پیستون که وسیله ای ساده است و در هیچ خانه ای خالی از لطف نیست و در تمامی لوازم خانگی و نظافتی موجود است، آنها را باز کرد. می توان از این پیستون با قرار دادن آن بر روی نازل لوله های تخلیه استفاده کرد، سیستم فاضلاب باید به طور مداوم تحت فشار باشد، زیرا این ابزار فشار زیادی را اعمال می کند که اجسام معلق را از بین می برد و در صورت رفع گرفتگی، 2 تا 3 کاسه آب گرم باید در لوله های فاضلاب ریخته شود تا از رفع گرفتگی کامل اطمینان حاصل شود.

   5- از پراکسید هیدروژن استفاده کنید
   پراکسید هیدروژن یک عامل اکسید کننده قوی است که برای رفع گرفتگی های داخل لوله ها کار می کند و از انسداد لوله های فاضلاب در آینده نیز جلوگیری می کند. این ماده را می توان از داروخانه، فروشگاه ابزار نظافتی یا فروشگاه های مواد شیمیایی تهیه کرد و می توان از آن استفاده کرد. آن را در لوله های فاضلاب قرار داده و به مدت دو تا سه ساعت به حال خود رها کنید و پس از آن باید آب داغ در لوله های تخلیه ریخته شود تا انسداد کاملا برطرف شود و هنگام استفاده از آن پوشیدن دستکش، لباس و لباس ضروری است. عینک محافظ؛ زیرا ممکن است این ماده آسیب زیادی به پوست وارد کند و گاهی اوقات می توان بخشی از پراکسید هیدروژن را با هیدروکسید سدیم مخلوط کرد و این امر انسداد را بسیار موثر برطرف می کند، اما در هنگام مخلوط کردن باید اقدامات احتیاطی زیادی انجام شود.

   6- استفاده از مواد پاک کننده برای دفع فاضلاب
   می توان به خرید مواد شوینده برای فاضلاب متشکل از مواد شیمیایی موثری که برای رفع گرفتگی های داخل لوله های فاضلاب کار می کنند، متوسل شد، اما استفاده از این مواد باعث آسیب و عوارض زیادی می شود، زیرا باعث آسیب به لوله ها می شود. و بعد از استفاده از آنها ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعویض کلیه لوله ها باشد و این مواد باعث تحریک و سوختگی شدید پوست می شود و استفاده از دستکش و لباس و عینک محافظ در هنگام استفاده ضروری است و کلیه موارد دستورالعمل های روی جعبه باید خوانده شود و هنگام استفاده به طور دقیق اعمال شود.

  1. شرکت برادران جعفری بهترین راه حل را با کمترین هزینه خدمت شما توصیه می کنند: با ما همراه باشید

   شبکه فاضلاب خانه به طور کلی و به طور خاص در شبکه حمام پس از استفاده طولانی مدت دچار گرفتگی می شود که این انسداد به دلیل تجمع کثیفی، باقی مانده موها و زباله های ریز داخل سینک ( سینک ) یا وان حمام ایجاد می شود. در خانه. این امر مستلزم تمیز کردن مداوم این قطعات است و در این مقاله نحوه پاکسازی ایمن سینک حمام گرفتگی (با استفاده از سرکه) را یاد خواهیم گرفت.

   ابزار و مواد لازم
   رخت آویز فلزی
   رخت آویز فلزی

   کمپرسور فاضلاب
   کمپرسور فاضلاب

   جوش شیرین
   جوش شیرین توانایی موثری در حذف چربی های سرسخت دارد
   ظرف.
   سرکه سفید یا سرکه سیب .
   جوش شیرین، نمک یا بورات سدیم (بوراکس یا بوراکس).
   اسید سیتریک.
   پیستون
   رخت آویز فلزی.
   فنر تخلیه فاضلاب.
   دستکش
   پیچ گوشتی.
   چگونه گرفتگی سینک حمام را باز کنیم؟
   اگر مشکل قبل از مسدود شدن کامل زهکشی کشف شود، این روش توصیف شده به طور موثر کار می کند.
   در حال پردازش
   فرو رفتن
   ممکن است لازم باشد رنده سینک را شل کنید تا آزادی بیشتری برای پاک کردن فاضلاب از قلاب ها ایجاد کنید. از یک پیچ گوشتی برای باز کردن پیچی که آن را محکم می کند (در تصویر نشان داده شده است) استفاده کنید.
   ابتدا آب راکد دستشویی یا وان را تخلیه کنید، با ظرفی آب را از آن خارج کنید و در صورت کندی زهکشی آن را در جای دیگری تخلیه کنید.
   برای رفع گرفتگی سینک حمام، ماده شوینده لازم را تهیه کنید، به سرکه با ماده کمکی نیاز دارید که سرکه برای انجام واکنش شیمیایی لازم و کمک به تمیز کردن و رفع انسداد لازم است. گزینه های با سرکه عبارتند از:
   جوش شیرین ، جایی که باید 1/2 فنجان جوش شیرین را با 1/2 فنجان سرکه استفاده کنید (می توانید سرکه را با لیمو با جوش شیرین جایگزین کنید).
   نمک با بورات سدیم : باید از 1/4 فنجان سدیم بورات، 1/4 فنجان نمک و 1/2 فنجان سرکه استفاده کنید.
   سرکه را به همراه ماده کمکی داخل سینک با زهکشی مسدود شده بریزید و سپس روی آن را بپوشانید تا مخلوط ته نشین شود، یا با درپوش تخلیه یا با استفاده از پارچه داغ، حداقل به مدت 30 دقیقه.
   سیم کشی رابطه
   بهار اوقات فراغت
   مارپیچ یا مار سیمی بسیار مفید در رفع موانع داخل لوله ها می توانید از این لینک یا این لینک خرید کنید
   قبل از شروع به رفع گرفتگی مجرای فاضلاب، دستکش مناسب بپوشید .
   با استفاده از پیستون ، موانع گیر کرده و کثیفی ها را جابجا کنید، با فشار دادن آنها به سمت بالا و پایین، حوضچه را با کمی آب پر کنید تا این روش بهتر عمل کند.
   از یک تکه آهن بلند با قلاب برای جدا کردن موهای چسبیده به آن استفاده کنید و آن را از سوراخ تخلیه فرو کنید تا آویزهای بزرگ را بیرون بیاورید. (می توانید پس از تغییر شکل از رخت آویز فلزی استفاده کنید تا برای استفاده مناسب باشد.)
   یا از فنر فاضلاب استفاده کنید که فنر بلندی است که قابلیت ورود به لوله های فاضلاب (فاضلاب ) را از طریق زهکش دارد و بین گوشه های آن به راحتی حرکت می کند و آنقدر محکم است که هرگونه گرفتگی بین قسمت های فاضلاب ایجاد می شود را برطرف کند. لوله های.
   در نهایت، زهکشی را در سینک یا وان حمام ، با جوشاندن حداقل 6-7 فنجان آب داغ، بشویید و سپس آن را به آرامی در زهکشی بریزید. این کار را یک بار دیگر تکرار کنید تا زهکشی کاملاً تمیز شود.

  1. چگونه آبکش ماشین لباسشویی را در آشپزخانه باز کنیم؟ با شرک لوله بازکنی فوری و ارزان برادران جعفری همراه باشید تا بهترین و آسان ترین راه ها را برای شما در سایت لوله بازکنی برادران جعفری معرفی نماید
   ماشین های لباسشویی بیشتر در قسمت آشپزخانه و حمام قرار دارند. با گذشت زمان، ممکن است در لوله های تخلیه که آب کثیف دستگاه می رود، انسداد ایجاد شود . می خواستیم دقیق ترین روش و اشتباهات مکرر در نحوه باز کردن فاضلاب ماشین لباسشویی را به شما اطلاع دهیم.

   زهکشی ماشین لباسشویی در آشپزخانه به همان خط تخلیه سینک آشپزخانه متصل می شود. فاضلاب با این لوله به لوله اصلی فاضلاب ساختمان ریخته می شود . در برخی موارد ، زمانی که سینک ظرفشویی مسدود می شود ، ممکن است آب از فاضلاب ماشین لباسشویی خارج شود. به طور کلی در آشپزخانه ها در محل اتصال زهکش آشپزخانه به لوله اصلی به دلیل ریختن مواد داخل سینک گرفتگی ایجاد می شود. در برخی موارد، صاحبان خانه نمی توانند آب خروجی از ماشین لباسشویی را تشخیص دهند و فکر می کنند که انسداد وجود دارد.

   اگر ماشین لباسشویی آب را خارج می کند، به خوبی نگاه کنید که آیا آب از داخل ماشین می آید یا از دهانه لوله که در آن شلنگ تخلیه وصل شده است. قبل از استفاده از یک ماده شیمیایی باز کننده تخلیه، فوراً با ما تماس بگیرید و بیایید با یک ربات رفع گرفتگی 30 دقیقه ای مشکل را حل کنیم .

   چگونه در حمام را در ماشین لباسشویی باز کنیم؟
   وضعیت در بخش های حمام خیلی متفاوت نیست. سینک، صافی، تخلیه دوش و آب تخلیه ماشین لباسشویی در حمام در نقطه اتصال ستون اصلی ترکیب شده و به زهکش اصلی ساختمان می ریزد . آقایان هنگام اصلاح در سینک دستشویی نباید موهای ریش خود را داخل سینک بیندازند. پس از دوش گرفتن، موها را باید در سطل زباله انداخت نه در سطل زباله. از آنجایی که گرفتگی لوله های تخلیه برای آب ماشین لباسشویی بسیار مشکل خواهد بود، به دلیل مشکلات ناشی از سایر قطعات دچار گرفتگی می شود.

   جدای از همه اینها، هر چقدر هم که مراقب باشید که زهکشی فاضلاب مسدود نشود، به دلیل مشکلات ساختاری مسدود می شود. رایج ترین مشکلی که در تجربه خدمات باز کردن تخلیه ماشین لباسشویی با آن مواجه می شویم شیب لوله های تخلیه است.

   در حین اجرای لوله های فاضلاب باید شیب مناسبی داده شود تا آب و کثیفی همزمان خارج شوند. اگر شیب زیاد داده شود، آب قبل از کثیفی می رود و گرفتگی لوله ها اجتناب ناپذیر است. اگر شیب کمتر باشد، آب و خاک در لوله باقی می ماند. کثیفی که در لوله باقی می ماند جمع می شود و انسداد ایجاد می شود. علاوه بر این، از آنجایی که آلودگی به طور مداوم در لوله باقی می ماند، داخل لوله به مرور زمان کثیف و باریک می شود.

   اگر در نتیجه تشخیص دوربین، شیب بیش از حد مشاهده شد، بهتر است لوله های تخلیه خود را تعویض کنید. اگر مشکل شیب بیش از حد وجود ندارد یا اگر نمی خواهید لوله های تخلیه خود را تعویض کنید، می توانید فرآیند شستشوی لوله تخلیه را انجام دهید. به لطف فرآیند شستشوی زهکشی که بدون شکستن هیچ قسمتی در خانه یا محل کار شما انجام می شود ، داخل لوله ها به گونه ای تمیز می شود که گویی از ابتدا ساخته شده اند. این فرآیند را می توان به راحتی در فضای داخلی آپارتمان ها و تمام لوله های تخلیه داسی ساختمان اعمال کرد.

  1. اگر به توضیحات شرکت لوله بازکنی برادران جعفری ادامه بدهید به اسانی می توانید از خدمات لوله بازکنی در

   استفاده از جکوزی خانگی به خصوص برای مدیران، افراد پرمشغله، ورزشکاران، خانم های خانه دار و … ایده بسیار خوبی است. همانطور که می دانید ماساژ عضلات با فشار آب و استراحت در آب گرم جکوزی می تواند بعد از یک روز کاری سخت یا سخت آرامش بخش باشد. ورزش سنگین با استفاده از جت های پرفشار، جکوزی آب را به داخل جکوزی شما پمپ می کند تا عضلات را با فشار بالا ماساژ دهد. البته بسیاری از وان جکوزی گزینه های جذاب دیگری مانند پخش موسیقی، رقص نور و … دارند که
   برای نصب و استفاده از وان جکوزی باید لوله کشی آن به درستی انجام شود. اگر ساختمان در حال ساخت است بهترین زمان برای انجام لوله کشی جکوزی است اما در غیر این صورت امکان انجام لوله کشی نیز وجود دارد. نصب وان جکوزی روکار و توکار کمی متفاوت است اما لوله کشی آن تفاوت چندانی ندارد.

   برای مشاهده برندها، مدل ها و انواع مختلف، اطلاع از قیمت و خرید پاک کننده استخر کلیک کنید.

   نحوه لوله کشی وان جکوزی در آپارتمان

   نحوه لوله کشی وان جکوزی
   برخی از خانه‌هایی که دارای حمام یا استخر بزرگ هستند، قبلاً لوله‌کشی جکوزی دارند. اما اگر لوله کشی انجام نشده یا خانه در حال ساخت است، ابتدا باید محل وان جکوزی شما مشخص شود. محل شیرهای آب سرد و گرم و خروجی فاضلاب نیز باید در محل صحیح مشخص شود. سیستم لوله کشی جکوزی در برخی مدل ها دارای خط تخلیه اصلی و در برخی مدل ها دارای کفگیر و گاهی هر دوی آن ها می باشد. برخی از جکوزی های جدید دارای چندین دریچه برای تخلیه آب هستند تا اگر یکی از دریچه ها به هر دلیلی مسدود شد، می توان آب را از شیرهای دیگر تخلیه کرد.
   برای ورود و خروج آب جکوزی به لوله آب شهری به داخل وان و لوله فاضلاب برای خروج از وان نیاز داریم. البته نکته بسیار مهم این است که لوله کشی جکوزی باید توسط لوله کش ماهر انجام شود، فردی که بتواند مسیر لوله ها را طراحی و به طور کامل اجرا کند تا نصاب در هنگام نصب و راه اندازی با مشکل مواجه نشود. جکوزی
   معمولاً دو لوله آب سرد و گرم به جکوزی متصل می شود، اما برخی از جکوزی های جدید دارای المنت یا سیستم گرمایشی هستند که می تواند آب را به طور خودکار گرم کند. اگر جکوزی شما از نوع المنتی است باید تغییر کوچکی در سیستم لوله کشی ایجاد شود، یعنی لوله آب سرد ورودی به جکوزی باید توسط سه راهی به ورودی بخاری و سپس به ورودی وان جکوزی متصل شود.

   لوله کشی زهکشی
   هر سرویس بهداشتی قطعا یک خروجی فاضلاب دارد، اما اگر می خواهید وان جکوزی را در حمام بگذارید، یک خروجی کافی نیست. برخی می گویند برای تخلیه آب وان از خروجی حمام می توان از لوله خرطومی استفاده کرد، اما روش بهتر و اساسی تر، نصب دو خروجی فاضلاب برای این کار است. همچنین قطر خروجی لوله فاضلاب باید حداقل 5 سانتی متر (2 اینچ) باشد و این خروجی در قسمتی زیر وان در کف سرویس بهداشتی با فاصله 50 سانتی متر از دیوار قرار گیرد. هنگام نصب وان باید شیلنگ تخلیه وان را وارد خروجی فاضلاب کنید و آن را به خوبی با چسب سیلیکونی یا چسب آکواریوم بپوشانید.

   سیستم لوله کشی دو مداره
   همچنین در صورتی که ساختمان از قبل لوله کشی نداشته باشد باید دو مدار برای وان جکوزی در نظر گرفت. مدارهایی مانند مدارهای لوله کشی استخر. در این سیستم آب جکوزی از دریچه تخلیه خارج شده، وارد این مدار فیلتر شده و سپس به سمت پمپ هدایت می شود، فشار پمپ نیز آب را به فیلتر اصلی جکوزی می فرستد. در این حالت می توان یک شیر چند طرفه تعبیه کرد تا آب از مبدل عبور کرده و گرم شود و پس از آن آب با هوا مخلوط شده و با فشار پمپ دوباره وارد وان جکوزی می شود.
   مدار جت هوا نیز یک مدار ثانویه در این نوع سیستم لوله کشی است. برای انجام لوله کشی مدار جت هوا باید آبی که از طریق شیر تخلیه به سمت صافی ها هدایت می شد پس از عبور از صافی وارد پمپ جت هوا شود که با فشار به کلکتور نصب شده در جت های هوا منتقل می شود. این کلکتورها به گونه ای طراحی شده اند که هوا را از مسیر دیگری دریافت کرده و با آب ورودی مخلوط کرده و با سرعت زیاد از جت ها به داخل وان جکوزی می فرستند.

   لوله کشی آب سرد و گرم برای جکوزی
   اکثر جکوزی ها دارای شیر آب مجزا و برخی دارای دوش نیز هستند، به همین دلیل باید لوله کشی آب سرد و گرم جداگانه برای وان جکوزی انجام شود. اگر محل نصب شیرهای جکوزی در سرویس بهداشتی شما تعبیه نشده است، لوله کشی باید در قسمتی از دیوار که نزدیکتر به وان است انجام شود. برای این کار می توانید از شیر حمام استفاده کنید.
   شیر حمام را باز کنید و با استفاده از سه راهی برای آب گرم و سه راهی برای آب سرد و کشیدن لوله به سمت وان، یک انشعاب جداگانه ایجاد کنید. سپس می توانید شیرها را نصب کنید و از خروجی آنها برای وان جکوزی استفاده کنید.

   پمپ گردش آب در وان جکوزی
   قسمت مهمی از لوله کشی هات وان به پمپ اختصاص دارد زیرا این پمپ گردش آب است که بر افت فشار ایجاد شده در مسیر آب غلبه می کند و دبی مورد نیاز را تامین می کند، بنابراین می توان آب جکوزی را بارها تغییر داد. گاهی اوقات از پمپ های دو سرعته در وان جکوزی استفاده می شود زیرا پمپ در حالت کم سرعت برای ماساژ ملایم کار می کند و همچنین باعث گردش آب در هنگام فیلتر می شود و پمپ در حالت پر سرعت برای ایجاد فشار بالا در آب کار می کند. طول می کشد.

  1. 7/24 رفع گرفتگی تخلیه اضطراری کار ماست. باز شدن 100% مسدود شده فاضلاب با ربات فقط 30 دقیقه
   نکته مهم در روند رفع انسداد کانال این است که منشا مشکل را پیدا کنید و دوباره همان مشکل را تکرار نکنید. هیچ کس مسئولیت انسداد هزینه های مشترک ساختمان ها را نمی پذیرد. شهرداری های منطقه در مورد انسداد کانال در ساختمان در مورد باز کردن لوله های آنالیز K دخالت نمی کنند .

   100% رفع گرفتگی کانال دوربین بدون شکستگی
   شرکت ما فرآیند رفع انسداد کانال را با ربات شیاردار بدون شکستن هیچ قسمتی انجام می دهد. طول کانال در مسدود شدن باز شدن کانال مهم است. در برخی ساختمان ها فاصله منهول بسیار زیاد است. بنابراین، قرار دادن یک درپوش نظافتی یا یک منهول جمع آوری در وسط ساختمان برای باز کردن لوله فاضلاب ضروری است.

   سیل خانه در هنگام باران
   به خصوص در کانال هایی که زهکش بارانی به آنها متصل است، هنگام بارندگی انسداد دیده می شود. اگر در هنگام بارندگی خانه دچار سیل شد و مجرای آن مسدود شد، از یک ربات لوله کش کمک بگیرید تا منشا مشکل را مشخص کند.
   7/24 رفع انسداد کانال استانبول. اکنون 30 دقیقه خدمات تماس بگیرید
   شرکت ما به تمام مناطق استانبول خدمات رسانی می کند. ما به عنوان شرکت تخلیه فاضلاب استانبول کلیه ماشین آلات رفع انسداد فاضلاب را داریم. برخی از شرکت ها با اجاره ماشین آلات از خارج خدمات ارائه می دهند. بنابراین آنها از شما پول بیشتری می گیرند. تمام ماشین هایی که استفاده می کنیم متعلق به ما هستند. پرسنلی که به خانه یا ساختمان شما می آیند افراد آموزش دیده ای هستند که در شرکت ما کار می کنند.

   شرکت رفع گرفتگی کانال استانبول
   اگر نیاز فوری به یافتن شرکتی در اینترنت دارید، یادآوری چند نکته که باید بدانید مفید است.

   اطمینان حاصل کنید که شرکت قابل اعتماد است. بپرسید که آیا برای فرآیند رفع انسداد هزینه اضافی از شما دریافت خواهند کرد . از شرکت هایی که اطلاعات آدرس در وب سایت خود ندارند دوری کنید. از پرس و جو در مورد تخصص پرسنل خدماتی دریغ نکنید.

   پس از اتمام فرآیند باز کردن کانال ، اطلاعاتی در مورد کنترل داخل کانال با دوربین دریافت کنید. ما به عنوان یک تماس تلفنی با شما با آخرین تکنولوژی دستگاه ترانشه برداری و تجهیزات فنی شرکت ما که خدمات ترانشه برداری در سراسر استانبول را ارائه می دهد، نزدیک هستیم . کارشناسان لوله بازکنی فاضلاب ما با ارائه گزارش لازم پس از افتتاح کانال به شما اطلاع می دهند.
   رفع گرفتگی کانال 100% پارکینگ سالم
   شایع ترین نقص در پارکینگ ها گرفتگی کانال های توری است. این مشکل همیشه در پارکینگ های کارواش اتفاق می افتد. بیایید توضیح دهیم که چگونه می توانید به جای باز کردن انسداد کانال پارکینگ، از ازدحام جلوگیری کنید. توری های کانال باید همیشه بسته نگه داشته شوند. از روکش های منهول با سوراخ های بسیار بزرگ نباید استفاده کرد.

   ما درب زهکشی پارکینگ و نظافت گریتینگ را با ماشین آلات بدون شکستن قطعات انجام می دهیم. رنده و کانال های زهکشی آب در کف پارکینگ در نتیجه گرفتگی و پر شدن کثیفی به مرور زمان سرریز می شود. تمیز کردن معمول کانال می تواند از گرفتگی جلوگیری کند.

  1. اگر هیچ چیز دیگری کار نمی کند، با احتیاط شدید از پاک کننده تخلیه شیمیایی استفاده کنید. ریختن مواد شیمیایی در خط شما بسیار خطرناک است زیرا می تواند به لوله ها آسیب برساند. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های روی بطری را به دقت دنبال می کنید. پس از ریختن پاک کننده، 15 دقیقه صبر کنید تا سیستم را با آب داغ شستشو دهید. [7]
   هنگام کار با مواد شیمیایی خشن همیشه از عینک و دستکش محافظ استفاده کنید. اگر هر یک از مواد به شما برسد، ممکن است پوست شما را تحریک یا بسوزاند.
   هرگز پاک کننده های شیمیایی را با هم مخلوط نکنید و از بیش از 1 نوع در فاضلاب خود استفاده نکنید. می تواند باعث واکنش شود.
   نحوه انتخاب یک پاک کننده شیمیایی

   اگر گرفتگی شما ناشی از چربی است، از یک پاک کننده سوز آور استفاده کنید که حاوی پتاس یا لیمو است و گرفتگی را می سوزاند.

   اگر فکر می کنید که ریشه های درختان مهاجم علت گرفتگی شما هستند، سولفات مس را انتخاب کنید. این برای ریشه ها سمی است و باید ظرف 1 هفته آنها را از بین ببرد.

   برای تمام گرفتگی های دیگر، یک پاک کننده اکسید کننده را انتخاب کنید که دارای سفید کننده یا نیترات است. این پاک کننده ها مواد غذایی و سایر ذرات را حل می کنند تا گرفتگی ها را پاک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *