رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
تخلیه تانک و سپتیک فاضلابی

فهرست مطالب

تخلیه سپتیک تانک فاضلاب تهران

سپتیک تانک چیست : در اول توضیحات مقاله تخلیه سپتیک تانک فاضلاب تهران باید به شما عزیزان ارائه کنیم که تفاوت سپتیک تانک با چاه فاضلاب چه مواردی می باشد و چه کمکی به چاه فاضلاب می کند . سپتیک تانک در نزدیکی چاه فاضلاب یا ساخته می شود و یا با ارائه تانکر ها در آن مکان گذاشته می شود .

وضیفه اصلی تانک فاضلابی تصفیه کردن فضولات و موارد سفت فاضلابی که از لوله خروجی فاضلاب به چاه می رود می باشد . سپتیک فاضلابی از دو بخش اصلی طراحی می شود . یک بخش ورودی فضولات به تانک و یک بخش خروجی به چاه که در آن بخش فضولات یا کامل آب می شوند و یا ورود نمی کنند تا در چاه فاضلاب باعث ایجاد مشگل بشود .

ایجاد سپتیک فاضلابی در مکان های بزرگ باعث می شود چاه فاضلابی کمتر نیاز به تخلیه چاه و لایروبی چاه داشته باشد . اگر نیاز به تخلیه سپتیک و ارائه مشاوره در رابطه با قیمت های ارائه شده دارید با مؤسسه خدماتی تخلیه سپتیک تهران و حومه این استان تماس بگیرید .: 09190596238

تخله سپتیک فاضلابی
ارائه خدمات تخلیه سپتیک تانک اصولی و قانونی درتهران

انواع سپتیک تانک

سپتیک ها برای استفاده کننده گان از نظر اندازه و جنس سپتیک به موارد زیر تقسیم می شوند .:

 • سپتیک تانک بتونی
 • نمونه سپتیک تانک آجری یا ساخت با مصالح ساختمانی به مانند ، بتون ، آجر ، بولیک و دیگر موارد
 •  سپتیک تانک آهنی یا چدنی
 • سپتیک تانک پلاستیک سخت

برای هر مکان و نوع استفاده استفادکنندگاه کارشناسان مؤسسه تخلیه سپتیک تانک برادران جعفری اصولی ترین و استاندارد ترین مورد را استفاده می کنند. برای اطلاع بیشتر از قیمت های ارائه خدمات سپتیک گذاری در منطقه خود و دیگر موارد با ما تماس بگیرید .

مؤسسه فنی برادران جعفری برای اجرای سپتیک های مختلف در هر محیطی با بهترین سرویسکاران و مقنیان ارائه خدمات می کند . لایروبی و تخلیه سپتیک تانک در تهران با بهترین تجهیزات و نفرات ارائه می شود .

تخلیه سپتیک
ارائه خدمات تخلیه سپتیک تانک فاضلابی

سپتیک تانک فاضلابی چه کارایی دارد و چگونه عمل می کند ؟

اگر می خواهید با سپتیک تانک فاضلابی و نحویه تخلیه تانک سپتیک ها بیشتر آشنا بشوید به ادامه توضیحات دقت نمایید .

سپتیک های تانک بتونی و غیره از نظر جنس و اندازه فقط یکی نمی باشند ولی ساختار داخلی سپتیک ها یکی می باشد . داخل سپتیک فاضلابی از دو بخش اصلی تشکیل می شود ، مخزن تصفیه و مخزن خروجی به چاه می باشد .

هر دو بخش به صورت جداگانه دارای دریچه بازدید می باشند و در مواقع نیاز دوره ای برای تخلیه و لایروبی سپتیک تانک از این دریچه ها بازدید و ارائه خدمات می شود . اولین دریچه که خروجی آب فاضلابی محیط وارد آن می شود مخزن تصفیه خانه سپتیک می باشد . داخل مخزن سپتیک خانه فضولات با نیروی محرکه مکانیکی دارای پره در هم مخلوط می شوند ، این عمل تا زمانی انجام می شود که فضولات و موارد سفت تبدیل به آب رو فاضلابی بشوند . بعد از عبور از تصفیه خانه اولی به مخزن خروجی وارد می شوند که موارد مانند روغن یا چربی که در سطح آب باقی می مانند از دریچه خروجی تصفیه خانه عبور نمی کنند و به مخزن قبلی بر می گردند . این عمل تا زمانی تکرار می شود تا تمامی موارد داخل تصویه خانه تبدیل به آب بشود .

داخل مخزن های تصفیه خانه هواکش برای مکش گاز های ایجاد شده از فضولات قرار داده می شود .

برای ارائه خدمات تخلیه سپتیک تانک فاضلابی هر 3 الی 4 سال باید اقدام بشود تا از نظر کار کرد و تمیز بودن سپتیک خیال راحت بشوید . در بعضی از مواقع به علت تخلیه نکردن به موقع باعث ایجاد رسوب گیری می شود که باید لایروبی و تراش انجام شود .

تخلیه تانک فاضلابی
اصول و کارایی تخلیه سپتیک تانک فاضلابی

تخلیه سپتیک تانک فاضلابی تهران

مخزن های سپتیک تانک فاضلابی دارای اندازه مشخص و یکسانی ندارند به همین دلیل طبق توضیحات ارائه می شود باید هر 3 سال یک بار از وضعیت سپتیک برسی و تخلیه انجام داد . تخلیه سپتیک فاضلابی بدون کثیف کاری ارائه می شود زیرا دارای نقطه خروجی و ورودی می باشد که بدون لوله کشی و پمپ گذاری با دستگاه لجنکش ارائه خدمات فاضلابی می شود .

برای تخلیه سپتیک تانک فاضلابی لوله دستگاه لجنکش ماشین  را به لوله خروجی به چاه مخزن وصل کرده . این لوله در پایین ترین نقطه مخزن قرار دارد و هر فضولات یا آب باقی مانده مخزن را تخلیه می کند . این نکته را عرض بکنبم که قبل  از شروع تخلیه مخزن را باید لبالب پر از آب بکنید و درب لوله خروجی به چاه را کامل ببندید تا داخل تانک کاملا تمیز بشود .

برای کارکرد بهتر همیشه در این تلاش باشید که در کمتر از 2 سال به شرکت های معتبر به مانند شرکت تخلیه سپتیک تانک فاضلابی برادران جعفری برای ارائه خدمات فاضلابی انجام دهید .

تخلیه سپتیک تانک فوری و تضمینی

در اکثر مناطق عمومی مانند بیمارستان ها ، رستوران ها ، ساختمان های تجاری تفریهی ، هتل ها ، شرکت هاو دیگر مناطق به دلیل استفاده بیش از اندازه ارائه خدمات سپتیک تانک فاضلابی می کنند . در بعضی از مواقع به هر علتی تانک فاضلابی بالا می زند و نیاز به تخلیه سپتیک تانک دارد که از ایجاد کثیف کاری و بوی نامطلوب در محیط جلوگیری بشود .

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران و حومه این شهر آمادگی ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی را در 24 ساعت شبانه روزی به شما عزیزان دارد . ارائه خدمات تخلیه سپتیک فوری و بدون کثیف کاری با بروز ترین تجهیزات انجام می شود . مؤسسه خدماتی لوله بازکنی برادران جعفری این تجربه را دارا می باشد که برای فروش و ایجاد تصویه خانه فاضلابی در هر مکانی ارائه خدمات بکند .
لوله بازکنی فرودگاه مهرآباد
تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه فوری
تخلیه سپتیک تانک فاضلابی تضمینی و شبانه روزی

لایروبی سپتیک تانک و چاه فاضلابی

بعد از استفاده طولانی مدت خود افراد استفاده کننده از نیاز مخزن به لایروبی متوجه می شوند . اگر مخزن سپتیک تانک فاضلابی نیاز به لایروبی داشته باشد در مدت زمان کمی نیاز به تخلیه خواهد داشت و تن تن پر می شود . اگر در مدت زمان دوره ای و نیاز انجام خدمات لایروبی سپتیک نکنید باعث ایجاد بوی بد و نیاز چاه فاضلابی به لایروبی می باشد .

شما با لایروبی تانک سپتیک از ارائه هزینه بالا جلوگیری می کنید ولی اگر چاه فاضلابی نیاز به لایروبی داشته باشد شما باید چند برابر هزینه را برای ارائه خدمات پرداخت بکنید . لایروبی در پتیک تانک های فاضلابی برای تراش رسوبات ته نشین و دیواره های تانک انجام می شود . انجام لایروبی به صورت دستی و بدون کثیف کاری و خرابکاری با حرفه ای ترین نفرات مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری انجام می شود .

تخلیه سپتیک تانک ارزان قیمت

مؤسسه برادران جعفری از مجموعه شرکت هایی می باشد که زیر نظر اتحادیه صنف کار می باشد . اگر دچار مشگل در ارائه خدمات فاضلابی با مقنی و دیگر همکاران شده اید برای حل مشگل می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران تماس بگیرید .

ارائه خدمات تخلیه سپتیک تانک ارزان قیمت و تضمینی در سراسر تهران با نیروی مجرب ایرانی انجام می شود . ارائه هزینه های بروز ارائه خدمات فاضلابی را از مجموعه قانونی خدمات تخلیه چاه تهران برادران جعفری دریافت بکنید .

تخلیه چاه ارزان قیمت
خدمات تخلیه چاه با بروز ترین تجهیزات فاضلابی
هزینه و قیمت تخلیه سپتیک فاضلابی چقدر می باشد ؟

هزینه هایی که در شرکت برادران جعفری ارائه می شود کاملا قانونی و زیر نظر قانون کار می باشد . اگر می خواهید در رابطه با مواردی که بر قیمت تخلیه سپتیک تانک فاضلاب تاثیر گذار هستند اطلاعات دریافت بکنید به موارد زیر دقت نمایید .:

 • حجم داخلی مخزن تخلیه سپتیک
 • موقعیت مکانی سپتیک ( منظور از موقعیت مکانی یعنی متراژ شیلنگ خوری از جایی که ماشین تخلیه چاه مستقر می شود تا مخزن چند متر می باشد .
 • تخلیه دستی یا ماشینی ( در بعضی از مکان ها ماشین های تخلیه چاه وارد پارکینگ و طبقات پایین مکان ها نمی شوند . در این مواقع باید خدمات تخلیه با ماشین های نیسان به روش دستی ارائه بشود .
 • میزان نفرات ارائه خدمات
 • ارائه خدمات تخلیه مخزن خالی یا لایروبی با تخلیه مخزن و دیگر موارد فاضلابی بستگی دارد .
تخلیه چاه و سپتیک تانک فاضلابی شبانه روزی در تهران

انجام خدمات تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب و سپتیک فاضلابی در تمامی مناطق تهران با بروز ترین تجهیزات به صورت شبانه روزی می باشد . در هر منطقه از تهران و استان های حومه این شهر قرار دارید می توانید با مؤسسه خدماتی برادران جعفری باری ارائه خدمات تماس بگیرید .

نمونه خدمات تخلیه سپتیک تانک فاضلابی

ارائه خدمات تخلیه سپتیک تانک فاضلابی

 • لایروبی سپتیک تانک فاضلابی
 • تخلیه چاه
 • لایروبی چاه فاضلابی
 • حفر چاه دستی و با دستگاه
 • لوله بازکنی تهران
 • حفر چاه تهران
 • تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب و ترمیم نشتی لوله
 • حفر چاه نو
 • تخلیه سپتیک تانک فاضلابی اصولی و ارزان قیمت
 • حفر چاه ارت
 • لایروبی کانال فاضلابی
 • ساخت سپتیک های مختلف با مصالح در تهران و دیگر خدمات فاضلابی مرتبط به ساختمان را انجام می دهیم .
نتیجه توضیحات تخلیه سپتیک تانک فاضلابی تهران

مؤسسه لوله بازکنی برادران جعفری آمادگی ارائه خدمات شبانه روزی در زمینه فاضلاب می باشد . آمادگی عقد قرارداد در زمینه های فاضلابی با شرکت های مختلف و نفرات فردی یا مؤسسه ای می باشد . مؤسسه خدماتی از لوله بازکنی تا حفر چاه فاضلاب را به صورت دستی و دستگاهی با بروز ترین تجهیزات و نفرات باتجربه ارائه می کند .

برای ارائه مشاوره و بازدید رایگان با تخلیه سپتیک تانک فاضلابی تهران تماس بگیرید.:

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *