رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

9 روش لوله بازکنی تضمینی

در این بخش از توضیحات 9 روش اصلی لوله بازکنی تضمینی لوله فاضلاب را در منزل به شما عزیزا ارائه می کنیم .

مطلقاً هیچ پوشش شکری در این وضعیت وجود ندارد، لوله فاضلاب مسدود شده بسیار بد است. نه تنها این یک ناراحتی بزرگ در خانه است، بلکه مسدود شدن لوله فاضلاب ها کاملاً منزجر کننده است. ازدحام با باکتری ها و ایجاد مشکل ایجاد بو برای همه.

این مزاحمتی است که هر صاحب خانه حداقل یک بار در زندگی خود آن را تجربه می کند و اگر به زودی آن را حل نکنید، به احتمال زیاد مشکلات سلامتی را نیز در سفر به همراه خواهد داشت.

لوله بازکنی
لوله بازکنی خانگی به صورت تضمینی

از اجسام خارجی که به طور تصادفی در لوله فاضلاب ریخته می شوند تا تجمع سنگین مو، چربی و سایر مواد زائد، دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود خانه شما با زهکشی مسدود شده مواجه شود.

درک دقیق چگونگی ایجاد هر موضوع می تواند فرصتی برای محافظت بهتر در برابر آن باشد. و هنگامی که پاک کننده تخلیه آن را قطع نمی کند، در اینجا چیزی است که باید بدانید تا مشکل را برای همیشه برطرف کنید.

به لوله بازکنی فوری نیاز دارید؟ اکنون با ما تماس بگیرید! 09190596238


9 دلیل رایج برای مسدود شدن لوله فاضلاب ها

  1. مو
  2. گیاهان و خاک
  3. چربی سازی
  4. لوازم بهداشتی
  5. باران و طوفان شدید
  6. لوله های شکسته
  7. جریان آب ضعیف
  8. نصب لوله بد
  9. اشیاء خارجی

1. زهکشی های مسدودی از مو

ما قبلاً همه آن را دیده‌ایم، تجمع مو که شروع به مسدود کردن مجرای شما کرده است. اغلب اوقات، «از بین بردن مو» کار نسبتاً آسانی است، اما اگر فوراً از بین نرود – می‌تواند باعث ایجاد مشکلات زیادی شود.

ریزش مو از بدن هنگام حمام یا هنگام آماده شدن روی سینک و حمام یکی از شایع ترین علل مسدود شدن مجرای فاضلاب است. اما در حالی که این یک مشکل رایج برای بسیاری از صاحبان خانه است، راه هایی وجود دارد که می توانید فاضلاب خود را تعمیر کنید و یک راه حل طولانی مدت در محل قرار دهید.

چگونه لوله فاضلاب های مسدود شده مو را رفع کنیم؟

چه کاری باید انجام داد: برای جلوگیری از بدتر شدن موها، می‌توان مقدار کمی از مو را با بیرون کشیدن آنها با دستکش از بین برد. دستگاه های تمیز کننده لوله فاضلاب مانند عنکبوت های تخلیه را نیز می توان برای کمک به برداشتن مو از لوله خریداری کرد. با این حال، مهم است که مراقب باشید، زیرا برخی از دستگاه ها و مواد شیمیایی ارزان قیمت رفع موهای زائد می توانند مشکل را بدتر کنند.

مهم است که موها را قبل از گرفتگی در ورودی لوله های تخلیه بردارید. اگر نمی‌توانید به موها دسترسی پیدا کنید یا دستگاه‌ها طبق برنامه کار نمی‌کنند، وقت آن است که با یک متخصص لوله بازکنی صحبت کنید .

لوله بازکنی تضمینی و فور ی در تهران : 09190596238


2. زهکشی های مسدود شده از گیاهان و خاک

زباله‌های طبیعی مانند درختان، درختچه‌ها، خاک و برگ‌ها می‌توانند مشکلی برای تخلیه آب، به ویژه پس از بهار و پاییز باشند. نگهداری منظم باغ شما که فضای بیرونی را عالی جلوه می دهد نیز برای بهره وری زهکشی ها و لوله های آب ضروری است.

با این حال، برگ‌ها تنها مقصر نیستند – ریشه‌های درختان بدنام هستند که در جستجوی آب رشد می‌کنند و در نتیجه معمولا مستقیماً به سمت زهکش‌های شما می‌روند.

چگونه زهکشی های مسدود شده از گیاهان و خاک را رفع کنیم؟

چه باید کرد: برای جلوگیری از مسدود کردن گیاهان، برگ‌ها و کثیفی‌ها، فضای بیرون را از برگ‌های افتاده و زباله‌ها دور نگه دارید. اگر این آشفتگی به اندازه کافی باقی بماند، باعث مسدود شدن شدید لوله های فاضلاب شما می شود.

درختان خود را به خوبی آبیاری کنید تا کمتر به سمت زهکشی ها به عنوان منبع رطوبت کشیده شوند و در صورت امکان از مسدود شدن گیاهان دوری کنید. مانند درختان بید، درختان بلوط، ماگنولیا، درختچه های شمشاد، درختان خرما و صمغ.

در حالی که اطمینان از عاری بودن حیاط شما از برگ و خاک یک راه عالی برای جلوگیری از تجمع است، گاهی اوقات مشکلات واقعی در زیر سطح قرار می گیرند. ریشه‌های درختان می‌توانند لوله‌های زهکشی زیر خانه‌تان را ترک کنند و باعث انسداد و نشتی شوند. تجهیزات  تخصصی تمیز کردن زهکشی را می توان برای رفع انسداد استفاده کرد و فناوری پوشش لوله می تواند تعمیر ساختاری طولانی مدت را ارائه دهد.

لوله بازکنی تضمینی تهران : 09190596238


3. زهکشی های مسدود شده از تجمع گریس

مانند موهای موجود در حمام، چربی و چربی در سینک آشپزخانه به مرور زمان جمع می شود. این مواد چرب یکی از دلایل بسیار رایج مسدود شدن زهکشی ها و لوله ها هستند و می توانند برای پاکسازی آنها آزاردهنده باشند.

هر گونه ضایعات چربی یا ماده چربی که در سینک شسته شود به داخل لوله ها می چسبد و در نهایت تا جایی ایجاد می شود که مایعی از آن عبور نکند. مهم است که توجه داشته باشید که این گریس آنطور که انتظار دارید از لوله ها خارج نمی شود.

چگونه زهکش های مسدود شده ناشی از تجمع چربی را رفع کنیم؟

چه باید کرد: تا حد امکان از شستن این مواد چرب در آبکش خودداری کنید. گریسی که در زهکشی شسته می شود در لوله ها سرد و سفت می شود.

یک راه هوشمندانه برای جلوگیری از تجمع چربی این است که شروع به جمع آوری تمام ظروف شیشه ای کنید که از سوپرمارکت خریداری می کنید. سپس به جای ریختن این روغن یا گریس آشپزخانه در آبکش، آن را در ظروف شیشه ای یا پلاستیکی کوچک قرار دهید تا با زباله های خود دور بریزید.

لوله بازکنی تضمینی تهران : 09190596238


4. زهکشی مسدود شده از لوازم بهداشتی

از آنجایی که افراد بیشتری عادت به دور ریختن لوازم بهداشتی در زهکشی می کنند، مشکلات بزرگتری در لوله ها و فاضلاب ما ایجاد می شود. پوشک و دستمال مرطوب نوزاد دو مورد رایجی هستند که پس از تخلیه در توالت، فاضلاب را مسدود می کنند.

چنین اقلامی در آب غوطه ور می شوند، رطوبت را جذب می کنند و بزرگ می شوند و به سرعت دسترسی به زهکش ها و لوله های آب را مسدود می کنند.

چگونه لوله های مسدود شده از لوازم بهداشتی را تعمیر کنیم؟

چه باید کرد: این روش دور انداختن لوازم بهداشتی برای محیط زیست وحشتناک است و باید همه را تشویق کرد که وسایل بهداشتی را به روش صحیح دور بریزند. در خانه، این اقلام باید با زباله های خود بیرون آورده شوند، همانطور که مردم باید هنگام استفاده از رختکن و توالت عمومی از سطل های تعیین شده استفاده کنند.

اگر خیلی دیر شده است، یک لوله کش واجد شرایط رزرو کنید تا بیاید و انسداد را برطرف کند – اما مطمئن شوید که در آینده دیگر تکرار نمی شود.

لوله بازکنی تضمینی تهران : 09190596238


5. زهکشی مسدود شده از باران و طوفان شدید

در طول فصل مرطوب، زهکشی ها به دلیل بارش شدید باران دچار سیلاب می شوند. از آنجایی که زهکشی ها واقعاً برای تأثیر کامل این آب و هوا طراحی نشده اند، تجمع آب می تواند در بسیاری از خانواده های پرث رایج باشد.

هنگامی که آب باران در ناودان ها و لوله ها سرریز می شود، احتمال زیادی وجود دارد که انسدادی وجود داشته باشد که باید برطرف شود.

چگونه زهکشی های مسدود شده ناشی از باران و طوفان شدید را تعمیر کنیم؟

چه باید کرد: اطمینان حاصل کنید که ناودان ها در طول فصل مرطوب تمیز می شوند تا از تجمع برگ ها که باعث انسداد بزرگتر می شود جلوگیری شود. مشکلات ناشی از باران شدید و طوفان معمولاً به یک لوله کش نیاز دارد تا به رفع گرفتگی و کمک به حذف فاضلاب کمک کند . اگر چنین است، در اسرع وقت با آنها تماس بگیرید تا از تجمع بیشتر و سیل احتمالی در خانه و حیاط خود جلوگیری کنید.

لوله بازکنی شبانه روزی و تضمینی تهران : 09190596238
تخلیه چاه حکیمیه
تخلیه چاه نعمت آباد


6. زهکشی های مسدود شده از لوله های شکسته

لوله های آب ممکن است به دلیل ریشه درختان و فرسودگی عمومی بشکنند. به محض اینکه لوله شروع به شکستن می کند، نسبت به لوله هایی که به خوبی سالم هستند، مستعد انسداد می شود.

تا زمانی که نتوانید لوله شکسته را به طور قابل مشاهده ببینید، تشخیص این مشکل می تواند دشوار باشد. اگر فضای کافی برای بررسی مشکل نداشته باشید، این موضوع حتی بزرگ‌تر می‌شود.

چگونه زهکشی های مسدود شده از لوله های شکسته را تعمیر کنیم؟

چه کاری باید انجام دهید: اگر مشکوک هستید که ممکن است در لوله های خود شکستگی وجود داشته باشد، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید تا با استفاده از تجهیزات نشت یابی حرفه ای بیرون بیاید .

لوله ها را از نظر نشتی قابل مشاهده یا داخل خانه برای لکه دار شدن آب در سقف بررسی کنید که می تواند به دلیل شکستگی لوله ها مشکل اصلی باشد. برای تشخیص، باید شیر جریان آب را ببندید، گیره تعمیر لوله را اعمال کنید و قسمت آسیب دیده را تعویض کنید.

لوله بازکنی تضمینی تهران


7. زهکشی های مسدود شده از جریان ضعیف آب

اگر شیرهای شما فقط به جای فوران عادی آب، قطرات کوچکی از آب می‌دهد، مشکل فشار یا جریان آب کم است. در حالی که این ممکن است همیشه در رابطه با لوله های آب نباشد، می تواند نشانه ای از تجمع رسوب باشد.

از آنجایی که آبی که در لوله های شما جریان دارد مواد معدنی حل شده را حمل می کند که روی سطوح فلزی رسوب می کنند، معمولا چیزهایی مانند سر دوش یا قسمت هایی از شیرها مسدود می شوند و فشار آب را کاهش می دهند.

چگونه زهکشی های مسدود شده ناشی از جریان ضعیف آب را رفع کنیم؟

چه باید کرد: سر دوش ها و هر قسمت قابل جابجایی رسوبات و رسوبات را تمیز کنید. می‌توانید قابل جابجایی را یک شب در محلول سرکه خیس کنید تا کاملا تمیز شود. اگر با این کار مشکل حل نشد، ممکن است چیزی بزرگتر و بهتر باشد که یک متخصص این مشکل را تشخیص دهد.


8. زهکشی های مسدود شده از نصب لوله بد

نصب ضعیف لوله می تواند منجر به انسداد زهکشی پرهزینه شود. در حالی که روش های DIY می توانند صرفه جویی در هزینه و بخش “آسان” بازسازی خانه باشند، نصب لوله های خود توصیه نمی شود. این می تواند منجر به مشکلاتی مانند جریان نادرست آب، شکستگی لوله ها و تعمیرات پرهزینه شود.

چگونه زهکش های مسدود شده از لوله بد را تعمیر کنیم؟ نصب و راه اندازی

چه کاری باید انجام دهید: همیشه از یک لوله کش مجاز بخواهید که سیستم لوله شما را نصب کند. این اطمینان حاصل می کند که همه چیز به درستی در زیر زمین قرار می گیرد و در دیوارهای شما، جریان آب سالم را بهبود می بخشد و انسداد را کاهش می دهد.

اگر قبلاً لوله‌ها را نصب کرده‌اید و در حال حاضر مشکل دارید، از یک لوله بازکنی حرفه‌ای بخواهید بیرون بیاید و لوله‌ها را بررسی کند تا توصیه‌هایی در محل به شما بدهد.


9. زهکشی های مسدود شده از اجسام خارجی

از اسباب‌بازی‌های کودکان گرفته تا صابون، مواد غذایی، اقلام بهداشتی، زباله‌های الکترونیکی و سایر مواد خارجی، اشیایی که به راحتی در زهکشی ریخته می‌شوند، احتمالاً در نهایت مسدود می‌شوند. به این دلیل، چه عمدی یا ناخواسته، بسیاری از مواد نباید در توالت ریخته شوند یا در فاضلاب شسته شوند.

چگونه زهکشی های مسدود شده از اجسام خارجی را تعمیر کنیم؟

چه باید کرد: مراقب کودکان خردسالی باشید که ممکن است هر چیزی را در توالت بریزند. اطمینان حاصل کنید که ضایعات و ضایعات مواد غذایی را به درستی دور ریخته اید، به جای تلاش برای شستشوی زهکش، و مراقب هر چیزی که ممکن است به طور تصادفی در آن افتاده باشد و باعث انسداد مجرای فاضلاب شده باشد باشید.

مؤسسه لوله بازکنی تضمینی تهران آمادگی ارائه سرویس و پوشش شبانه روزی سراسر مناطق تهران می باشد .: 09190596238

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *