جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

پیدا کردن درب چاه فاضلاب در چیتگر با دستگاه ☎️09198806367

پیدا-کردن-درب-چاه-در-چیتگر

پیدا کردن درب چاه فاضلاب در چیتگر

پیدا کردن درب چاه فاضلاب را در چیتگر تهران به ما بسپارید تا با دستگاه بدون کنده کاری اضافه در کمتر از 20 دقیقه این کار را انجام بدهیم. اگر فک می کنید که محل درب چاه فاضلاب مشخص نیست و شما با کنده کاری آن محل شک در 2 هستید با ما در خود چیتگر تهران تماس بگیرید تا برای حل این مشکل نیروی حرفه ای ارسال نماییم.

خدمات دیگری که در چیتگر اشاره می شود:

اگر می خواهید درب چاه فاضلاب خود را پیدا کنید همین الان با ما در چیتگر تهران تماس بگیرید:

09198806367

پیدا کردن درب چاه فاضلاب با دستگاه در چیتگر

از چه دستگاه هایی برای جستجو و تشخیص دقیق محل درب چاه فاضلاب استفاده می شود؟
امروزه با پیشرفت تکنولوژی در زمینه چاه کنی و تخلیه چاه دیگر نیازی نیست برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب تمامی کف پارکینگ یا حیاط را سوراخ کنیم تا درب چاه فاضلاب را پیدا کنیم، امروزه در سراسر مناطق تهران می توانید از تکنولوژی ماشینی و حسگری برای تشخیص دقیق با اشتباه چند میلی متری مکان درب چاه فاضلاب را پیدا نمایید.

دستگاه زوم کن، دستگاه فرکانسی، دستگاه مادون قرمز و دستگاه صدا سنج از نمونه دستگاه هایی می باشد که برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب در چیتگر و نقاط محدوده مناطق غرب تهران استفاده می شود.

تشخیص-درب-چاه-فاضلاب-با-دستگاه
تشخیص درب چاه فاضلاب با دستگاه تصویری در چیتگر

پیدا کردن درب چاه با فنر لوله بازکنی در چیتگر

آیا شندیده اید که می شود با فنر لوله بازکنی دقیق با کمی زمان گذاری درب چاه فاضلاب را پیدا کرد؟
بله این نکته صحیح است ولی با کمی اشتباه، چون اگر چاه فاضلاب اگر تا درب خود پر باشد فنر لوله بازکنی با مسیری که طی می کند در هنگام رسیدن به دهانه چاه فاضلابی شل می شود و بعد از کشیدن فنر به بیرون نشان می دهد که چند متر با درب چاه فاضلابی فاصله است.

در مرحله بعدی با باز کردن کمی از آب سرویس بهداشتی و ادامه دادن به مسیری آب در لوله کشی فاضلاب می شود درب چاه را به صورت نیمه دقیق تشخیص داد، اما اگر می خواهید با خیالی خیلی راحت و مصمم درب چاه فاضلابی خود را پیدا کنید با ما در چیتگر تهران برای هماهنگی تماس بگیرید.

پیدا-کردن-درب-چاه-با-فنر-لوله-بازکنی
پیدا کردن درب چاه فاضلابی با فنر لوله بازکنی

چگونه سریع درب چاه را پیدا کنیم

اگر از لوله های فاضلابی آب چاه فاضلاب بالا زد شما سریعا بایستی درب چاه فاضلابی خود را پیدا نمایید، چرا؟

 • خطر ریزش چاه فاضلاب از قسمت میله و انباری
 • خطر لغزش یا ریزش فوندانسیون ساختمان در کف پارکینگ
 • انفجار چاه فاضلابی
 • گرفتگی لوله رایزر اصلی ساختمان و نیاز به فنر زنی از سراسر قسمت های ساختمان

شرکت برادران جعفری با نیروی کاری حرفه ای و نفرات فوق تخصصی که در منطقه غرب تهران چیتگر تهران دارد، به شما تضمین می دهد که در کمتر از 15 دقیقه برای خدمات رسانی به محل شما نیروی کاری ارسال شود تا برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب و جلوگیری از مشکلات ذکر شده اقدامات کافی انجام گردد.

چاه-یاب-تضمینی-در-چیتگر
چاه یاب تضمینی و فوری در چیتگر تهران

چه مواردی باعث می شود بعد از حفر چاه در آینده درب چاه فاضلاب خود را گم نکنیم؟

اگر اصول موارد زیر را رعایت نمایید باعث می شود تا در آینده درب چاه فاضلابی خود را گم نکنید و به آسانی در کمترین زمان برای تخلیه چاه فاضلاب یا برسی آب چاه فاضلاب درب چاه را فوری باز نمایید.

 1. نقشه کشی کلی ساختمان
 2. نقطه زنی و متر زنی برای میزان طول و عرضی که به چاه می رسد
 3. متفاوت کردن رنگ سنگ یا کاشی کف محل درب چاه فاضلاب
 4. گذاشتن درب چاه سیمانی و مشخص
 5. فرو رفتگی یا بیرون زدگی دهانه درب چاه

درکل اگر می خواهید در آینده درب چاه فاضلابی خود را تشخیص بدهید و بتوانید هر موقع خواستید بازدید نمایید برای درب چاه دریچه بتنی تهیه نمایید تا هر موقعتی که نیاز به باز کردن داشت باز و بسته کنید.

اگر فک می کنید از درب چاه بتنی سوسک و بوی بد فاضلابی بالا می زند نترسید ما کاری می کنیم که زره ای بو یا حشره از چاه فاضلابی به بیرون از چاه نیاید.

معمولا چه محلی را برای مکان چاه فاضلاب قرار می دهند؟

شخص مقنی چاه کن اگر حرفه ای باشد و در کار خود باتجربه باشد مکانی را برای حفر چاه انتخاب می کند دور از فوندانسین ساختمان و معمولا در وسط حیاط یا پارکینگ قرار می گیرد.

چاه فاضلابی اکثرا در وسط حیاط، وسط پارکینگ، وسط حال یا در صورتی که محلی مناسب پیدا نشد در کف سرویس بهداشتی بنا می کنند.
شما می توانید برای تشخیص محل حفر چاه فاضلاب هم در منطقه چیتگر تهران از شرکت برادران جعفری نیز استفاده نمایید.

میزان تخریبی که برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب ایفا می شود چقدر است؟

اگر تشخیص درب چاه فاضلاب با دستگاه باشد همان محل دهانه درب چاه فاضلابی تخریب می شود، ولی اگر با حدث و فکر یا نظر مشتریان درب چاه فاضلابی را پیدا کنیم امکان دارد در 3 الی 5 محل برای پیدا کردن درب چاه کنده کاری کنیم.

ما معمولا روش دستگاهی را برای مشتری پیشنهاد می کنیم که سریع و بدون تخریب اضافه درب چاه فاضلابی را پیدا نماییم، اگر می خواهید قیمت پیدا کردن و تخریب درب چاه فاضلاب را سریعا دریافت نمایید همین الان با ما تماس بگیرید شبانه روزی آماده پشتیبانی از تماس های شما هستیم.

09198806367

 • پیدا کردن درب چاه توالت در چیتگر
 • پیدا کردن درب چاه جذبی فوری و تضمینی با دستگاه

روش های چاه یابی تضمینی و ارزان در چیتگر تهران

برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب روش های مختلف ماشینی و دستی وجود دارد که ما روش ماشینی را توصیعه می کنیم، اما اگر بخواهید خودتان در ساختمان خود چاه فاضلابی خود را پیدا کنید از روش های زیر استفاده نمایید:

 1. بستن کل لوله کشی آب ساختمان و ریختن آب از کفشور پایین ترین پارکینگ و دنبال کردن صدای آب تا مکان چاه
 2. فرو بردن شیلنگ آبی به لوله فاضلاب کفشور پارکینگ و بعد از کشیدن به بیرون متوجه می شوید که از آن محل تا درب چاه فاضلاب چند متری فاصله است و با خروجی زانویی متوجه خواهید شد که دهانه چاه کجاست
 3. ظربه زدن به کف زمین 
  این کار نیاز به کمی تخصص دارد که می توانید با ظربه زدن به قسمت های مختلف کف ساختمان محل کف خالی را که جای دهانه چاه است را تشخیص بدهید.

شماره تماس شرکت برادران جعفری در چیتگر برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب و مشاوره

    44173983

09198806367

شما چه در چیتگر و چه در سایر مناطق استان تهران اگر نیاز به تشخیص درب چاه فاضلاب داشتید می توانید با شرکت همیشه آنلاین برادران جعفری توجه داشته باشید 24 ساعته تماس بگیرید. مشاوره و بازدید از محل کار این شرکت رایگان می باشد و ما به صورت همیشه در تمامی روز های سال بدون تعطیلی پوشش کاری و مشاوره ای می دهیم.

پیدا کردن دهانه چاه فاضلاب در ساختمان با دستگاه های تصویری در چیتگر

روزانه بیش از 20 الی 30 درخواست مشاوره و بازدید برای پیدا کردن درب چاه فاضلاب با دستگاه تصویری می شود می دانید چرا؟

 • تشخیص بسیار دقیق و بدون زره ای اشتباه در هر مکانی و هر شرایطی
 • شما هم می توانید درب چاه فاضلاب را با این دستگاه پیدا کنید و هم بدون باز کردن درب چاه فاضلاب تشخیص دهید که متراژ آب فاضلابی چاه چه میزان می باشد.
 • کنده کاری فقط یک محل بدون تکرار روال کاری
 • هزینه ای مناسب و قابل پرداخت نسبط به تخریب چند قسمت ساختمان
 • کار با برق شهری و توانایی حمل به هر قسمتی از ساختمان

خلاصه در هر موقعی که مشاهده نمودید که درب چاه فاضلاب شما توسط همکاران یا به صورت دستی پیدا نمی شود می توانید با ما تماس بگیرید تا هر چه سریع تر برای حل این مشکل نیروی کاری ارسال بشود با دستگاه بسیار قوی چاه یاب تصویری

تشخیص و پیدا کردن درب سپتینک فاضلابی تضمینی در چیتگر

اگر نمی دانید دهانه سپتینک فاضلابی شما در کجا مستقر است و می خواهید بازدید یا تخلیه کنید با ما در محله چیتگر تهران و مناطق حومه این محله تماس بگیرید تا برای شما نیروی کاری ارسال بشود.
درب سپتینک فاضلابی آسانتر از درب چاه فاضلابی پیدا می شود پس هزینه ای ارزان و بدون کنده کاری پیدا می شود. چرا؟ همیشه برای درب سپتینک محفظه و دهانه ای مستقر می کنند تا هر موقع بخواهند باز بشود به همین دلیل در زیر خاک یا سیمان پنهان می کنند. پس اگر می خواهید درب چاه یا سپتینک فاضلابی را پیدا کنید با ما در چیتگر تهران تماس بگیرید.

تخلیه چاه در تهران

1 دیدگاه دربارهٔ «پیدا کردن درب چاه فاضلاب در چیتگر با دستگاه ☎️09198806367»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه
+