رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس

فهرست مطالب

نصب و تعمیر آبگرمکن تهران

آبگرمکن احتمالاً پرکاربردترین وسیله در هر خانه ای است ، اما اغلب فکر نمی شود. به سادگی انتظار می رود که به کار خود به طور نامحدود ادامه دهد ، بدون نیاز به توجه مداوم. واقعیت این است که این دستگاه بسیار سخت کار می کند و عمری حدود 10 سال دارد. با این حال ، این زمان بسته به چند عامل می تواند طولانی تر یا کوتاه تر شود .آبگرمکن های Rheem - لوله کشی کلمبیا SC

برای شروع ، مراحل نصب آبگرمکن مورد استفاده می تواند تأثیر فوق العاده ای بر طول عمر آبگرمکن داشته باشد. برخی از شایع ترین خطرات ناشی از نصب نادرست آبگرمکن سیل ، آتش سوزی و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن است. یک لوله کش مجوز دار تنها فردی است که تمام مقررات مربوط به نصب آبگرمکن مناسب را می داند.

علاوه بر اطمینان از ایمن بودن همه لوله ها و اتصالات ، احتمال نشت را از بین می برد. لوله کش های دارای مجوز و بیمه مناسب نیز مطمئناً سیستم تهویه مناسب را نصب می کنند که بسیار مهم است. دریچه هایی که اندازه آنها اشتباه است می توانند اجازه خروج مونوکسید کربن از سیستم را بدهند و محیطی بسیار مهلک ایجاد کنند.

تعویض آبگرمکن

یکی دیگر از عوامل مهم در طول عمر بخاری آب ، میزان استفاده از آن است. همانطور که در اکثر موارد هرچه آبگرمکن سخت تر استفاده شود ، سریعتر به زمان لازم برای تعویض می رسد. به خاطر داشته باشید که استفاده تا حد زیادی به تعداد افراد در خانه بستگی دارد. یک فرد بالغ مجرد که به تنهایی در خانه یا آپارتمانی کوچک زندگی می کند نسبت به یک زن و شوهر جوان از آب گرم کمتری استفاده می کند. زن و شوهر جوان کمتر از خانواده با فرزندان خردسال استفاده خواهند کرد. که البته کمتر از خانواده با نوجوانان و بسیاری از اعضای خانواده استفاده خواهد کرد. با به خاطر سپردن این حقیقت ، می توانید آبگرمکن اندازه مناسب را برای نیازهای خاص خود انتخاب کنید. همچنین وقتی نوبت به تعویض تجهیزات گرمایش آب می رسد ، کاملاً غافلگیر نمی شوید.

در نهایت ، ساخت و مراقبت از آبگرمکن وجود دارد که بر طول عمر تأثیر می گذارد. مطمئن شوید که یک آبگرمکن ساخته شده توسط یک شرکت معتبر ، که گارانتی بسیار خوبی ارائه می دهد و از سایر مصرف کنندگان مانند شما نظرات خوبی دریافت می کند ، انتخاب کنید.

خدمات پیشگیرانه و خدمات اورژانس

یکی از عواملی که 100٪ بر آن کنترل دارید ، مراقبت و نگهداری از آبگرمکن است. داشتن یک لوله کش مجاز سالانه برای بررسی کامل تعمیر و نگهداری آبگرمکن شما نه تنها مشکلات احتمالی را پیش از آسیب جدی به خانه شما برطرف نمی کند ، بلکه این یک اقدام ثابت شده است که می توانید طول عمر بخاری آب را افزایش دهید. به چکاپ تعمیر و نگهداری باید شامل بررسی لوله ها و اتصالات ، بازرسی میله آند باشد که به جلوگیری از خوردگی و خروج رسوب از مخزن کمک می کند.

لوله کشی و لوله کشی Plumb Time به عنوان مجوز اصلی لوله کش و لوله گاز همیشه آماده است تا با تمام نیازهای گرمایش آب به شما کمک کند. برای تعیین زمان برای تعمیر و نگهداری ، تعیین وقت برای نصب آبگرمکن جدید یا خدمات تعمیر اضطراری که ممکن است اکنون به آن نیاز داشته باشید ، امروز با ما تماس بگیرید .: 09190596238

نمونه خدمات شرکت برادران جعفری در تهران

نصب و تعمیر آبگرمکن

 • نصب انواع آبگرمکن دیواری و زمینی
 • ارائه خدمات نصب شوفاژ
 • نصب و تعمیر شوفاژ
 • نصب پکیج در منازل
 • لوله کشی شوفاژ
 • ارائه خدمات لوله کشی آب سرد و گرم منازل
 • تعمیر فوری آبگرمکن
 • تعمیر آبگرمکن در چند دقیقه
 • فروش آبگرمکن دیواری با ارسال رایگان در تهران
 • لوله بازکنی تهران
  هفت روش آسان برای رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
 • تخلیه چاه تهران
 • لایروبی چاه فاضلاب تهران
  5 روش رفع گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی
 • تشخیص نشتی لوله
 • تشخیص ترکیدگی لوله

مؤسسه خدماتی برادران جعفری با مجوز رسمی و با حرفه ای ترین نفرات آمادگی ارائه خدمات منزل را به صورت شبانه روزی در سراسر تهران را دارد .

تعمیر نشت آبگرمکن

حتی اگر نشتی کوچکی در آبگرمکن شما وجود داشته باشد ، می تواند خسارت زیادی به همراه داشته باشد. باید سریع رسیدگی شود. در بسیاری از موارد ، نشتی ها را می توان بدون تعویض آبگرمکن تعمیر کرد.
 هدف اول این است که دریابیم نشت از کجا ناشی می شود. تمیز کردن نشت برای جلوگیری از آسیب و کپک مهم است ، اما اگر در منبع مورد بررسی قرار نگیرد ، مشکل برطرف نمی شود. اگر آبگرمکن نشت می کند ، آب را خاموش کنید ، منبع تغذیه یا گاز آن را خاموش کنید و دستگاه را بررسی کنید. منابع معمول نشت شامل ورودی/خروجی لوله ، شیر تخلیه فشار ، شیر تخلیه یا ترک در قسمت زیر مخزن است. اگر فشار آب ورودی بیش از حد بالا باشد ، این نیز می تواند مشکل ایجاد کند. یک تکنسین حرفه ای می تواند هرگونه تعمیر را انجام دهد. اگر اجزاء و اتصالات نیاز به سفت شدن داشته باشند ، می توانیم از عهده آن برآییم. تکنسین های ما می توانند یک بازرسی کامل انجام دهند و مخزن آبگرمکن را تخلیه کنند تا مشخص شود مشکل از کجاست. آنها می توانند در صورت امکان تعمیرات را انجام دهند و راه حل هایی مانند تعویض قدیمی با مدل جدیدتر و قابل اطمینان تر را توصیه کنند.
تعمیر و نگهداری آبگرمکن
تعمیر و نگهداری می تواند عملکرد ، کارایی و طول عمر آبگرمکن ها را افزایش دهد. یکی از مهمترین وظایف معمول ، شستشوی آبگرمکن رسوب و زباله است که می تواند در مخزن و خطوط آب ایجاد شود. در نهایت اینها می توانند دستگاه را مسدود کرده و باعث آسیب جدی شوند.
یک طرح آبگرمکن در سال در برنامه حفاظت X ما گنجانده شده استبه شما همچنین یک برنامه قابل انتقال ، تخفیف در تعمیرات و اولویت نصب را دریافت می کنید. سایر اشکال مهم نگهداری از آبگرمکن شامل تنظیم دمای آب ، آزمایش شیر تخلیه دما و فشار و عایق کاری لوله برای جلوگیری از تراکم می باشد.
عایق کاری مخزن آب می تواند کارایی و عملکرد را بهبود بخشد. خوشبختانه ، هر تکنسین که در مؤسسه خدماتی برادران جعفری کار می کند با تعمیر و نگهداری آشنا است ، بنابراین می تواند وظایفی را که ممکن است مجهز به آنها نباشید انجام دهد. ما می توانیم به بهبود عملکرد و طول عمر آبگرمکن شما کمک کنیم ، احتمالاً در هزینه های طولانی مدت صرفه جویی کرده و از تعویض زودهنگام جلوگیری کنیم.
مؤسسه خدماتی برادران جعفری

مؤسسه خدماتی برادران جعفری در سراسر تهران به غیر از نصب و تعمیر آبگرمکن ارائه خدمات فاضلابی می کند . نمونه خدمات شامل : لوله بازکنی ، تخلیه چاه تهران ، حفر چاه تهران ، لوله کشی تهران ، لایروبی چاه فاضلاب ، تشخیص ترکیدگی لوله فاضلاب ، ارائه خدمات حفر چاه نو تضمینی و دیگر خدمات مرتبط به لوله و چاه فاضلاب را با کمترین هزینه ارائه می کنیم .

09190596238
09372546238
09194104643
09195119784

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *