رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین لوله بازکنی در تهران

عکس متخصص
نام متخصص
منطقه تحت پوشش
شماره تماس
لوله بازکنی فوری

فهرست مطالب

لوله بازکنی منطقه 17 تهران

خدمات لوله بازکنی منطقه 17 تهران یکی از باسابقه‌ترین مؤسسه فنی لوله بازکنی می باشد . این مؤسسه توانایی ارائه تمامی خدمات فاضلابی مخصوصاً (( لوله بازکنی فوری و تخصصی ، تخلیه چاه فوری منطقه 17 ، حفر چاه ، لوله بازکنی شبانه روزی ، تشخیص نشتی لوله ، رفع گرفتگی لوله فاضلابی توالت آب بالا زده بدون کثیف کاری ، خدمات لایروبی چاه فاضلاب ، حفر چاه فاضلاب و آب ، بیرون کشیدن وسایل قیمتی از لوله و چاه فاضلاب ، تعمیر تجهیزات فاضلابی منازل ، تخلیه چاه فاضلاب و غیره )) در مجموعه لوله بازکنی منطقه 17 انجام می شود ‌.
آموزش رفع گرفتگی در امام زاده عبدالله تهران

لوله بازکنی
لوله بازکنی منطقه 17 تهران

لوله بازکنی فوری منطقه 17

اگر نیاز به ارائه سرویس فوری لوله بازکنی در منطقه 17 تهران را دارید با ما تماس بگیرید. ((» 09190596238 «)) یکی از پرطرفدارترین مؤسسه های لوله بازکنی و تخلیه چاه در جنوب تهران محسوب می شود . اگر دچار گرفتگی لوله های فاضلابی بشوید سریعاً با ما تماس بگیرید .

این مؤسسه توانایی لوله بازکنی لوله توالت ، لوله بازکنی کفشور حمام ، لوله بازکنی لوله سینک ظرفشویی ، لوله بازکنی لوله کفشور وان حمام ، لوله بازکنی کفشور حیاط و پارکینگ . لوله بازکنی لوله پشت بام منازل ، لوله بازکنی لوله تخلیه ماشین لباسشویی و غیره را در شرکت فنی لوله بازکنی برادران جعفری انجام می شود .

لوله بازکنی سریع
بهترین مؤسسه لوله بازکنی جنوب تهران

دلایل گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه 17

هر یک از لوله های فاضلابی به دلایل مختلفی دچار گرفتگی می شوند . در این توضیحات از اصلی ترین دلایل گرفتگی لوله های فاضلابی در لوله بازکنی منطقه 17  به صورت کامل توضیح خواهیم داد .

دلایل گرفتگی لوله کفشور حمام

 • بالا زدن آب فاضلاب از چاه
 • گرفتگی لوله اصلی فاضلابی
 • رسوب و جرم بستن لوله فاضلابی کفشور حمام بر اثر ریختن بیش از حد مواد شیمیایی داخل لوله فاضلاب
 • افتادن اشیاء کوچک و پلاستیکی داخل لوله فاضلاب
 • ریختن موی بلند داخل لوله کفشور لوله حمام
 • افتادن تکه صابون ، افتادن روشو ، درب شامپو داخل لوله فاضلاب

دلایل گرفتگی لوله توالت 

 • افتادن مدفوع بزرگ داخل کاسه توالت
 • ریختن مواد شیمیایی به داخل لوله فاضلاب جهت تراش لوله فاضلاب
 • ریختن مصالح ساختمانی به داخل لوله فاضلاب در هنگام تعمیرات ساختمان
 • ریختن وسایل بهداشتی بعد از استفاده
 • بالا زدن آب چاه فاضلاب
 • شکستگی لوله فاضلابی

دلایل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی 

 • ریختن بیش از حد چربی و مواد روغنی داخل لوله فاضلاب سینک ظرفشویی
 • ریختن اضافه مواد غذایی به داخل لوله فاضلاب به مانند اضافه نان ، اضافه برنج و غیره به داخل لوله سینک ظرفشویی
 • باز بودن درب خروجی سینک ظرفشویی و افتادن وسایل ریز و شستشویی به داخل لوله به مانند درب قوطی و یا غیره
 • رسوب بستن لوله فاضلاب
 • لوله کشی بدون رعایت استاندارد . در لوله های فاضلابی سینک ظرفشویی نباید بیش از دو زانویی به لوله وصل بشود . ولی بعضی از افراد بیش از 5 زانویی برای تخلیه آب سینک استفاده می کنند که سریعا باعث گرفتگی می شود .
  شماره تماس لوله بازکن چاه بازکن لوله بازکنی در جنوب تهران : 09190596238

چاه بازکنی شبانه روزی در منطقه 17 تهران

لوله بازکنی در منطقه 17 تهران یکی از با سابقه ترین شرکت ها در امر لوله بازکنی می باشد . اگر در هر تایمی از شبانه روز نیاز به لوله بازکنی داشتین و در همان ساعت درخواست سرویسکار بکنید تا سریعا برای ارائه سرویس به مقصد شما سرویسکار ارسال بشود .

چاه بازکنی با بهترین تجهیزات کاری بدون دنگ و فنگ در منطقه 17 تهران . از تجهیزات کامل این مجموعه در این منطقه بهترین استفاده ها را بکنید . سرویس کاران این مؤسسه در جنوب تهران این قول را به شما عزیزان می دهد که اگر در هر ساعتی از شبانه روز دچار گرفتگی شدید در کمترین زمان برای حل مشگل شما به محل شما برسند .

چاه بازکنی فوری
لوله بازکنی تضمینی با قیمت منصفانه

اصلی ترین خدمات کاری در لوله بازکنی منطقه 17

اگر برای اولین بار است که از مؤسسه لوله بازکنی منطقه 17 تهران استفاده می کنید این یقین را داشته باشین که بهترین خدمات با نازلترین قیمت ها در انتظار شما می باشد .

نمونه خدمات فنی در لوله بازکنی جنوب تهران :

 • لوله بازکنی در منطقه 17
 • چاه بازکنی در منطقه 17
 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب در منطقه 17
 • لوله بازکنی ارزان قیمت در منطقه
 • تخلیه چاه در منطقه 17
 • حفر چاه فاضلاب در منطقه 17
 • لایروبی چاه فاضلاب در منطقه 17
 • تراش کف چاه
 • تشخیص درب چاه در منطقه 17
 • تشخیص نشتی لوله و ترمیم ترکیدگی با دستگاه در منطقه 17
 • تشخیص درب چاه با باز و بسته کردن آن
 • بیرون کشیدن وسایل قیمتی از لوله و کف چاه فاضلاب
 • تعمیرا تجهیزات ساختمانی چاه
 • پمپاژ کردن  آب چاه در منطقه 17
 • کول گذاری چاه فاضلاب
 • حفر چاه آب در منطقه 17
 • حفر چاه نو در منطقه 17
 • طوقه چینی چاه
 • خلاصه تمامی خدمات فاضلابی را در لوله بازکنی منطقه 17 تهران به صورت کامل انجام می دهیم .
خدمات تخلیه چاه در لوله بازکنی منطقه 17

یکی دیگر از پر درخواست ترین خدماتی که در منطقه 17 بیشتر درخواست می شود خدمات تخلیه چاهی می باشد . اگر چاه فاضلاب شما پر شده است یا نیاز به تعمیرات و بازبینی جهت اطمینان از وضیعیت سالم یا ناسالم بودن چاه را دارید با مؤسسه لوله بازکنی منطقه 17 تماس بگیرید تا تمامی خدمات را با نازلترین قیمت ها انجام بدهیم .

تخلیه چاه با مجهز ترین تانکرها که دارای پمپ های پیشرفته و ارتفاء زن می باشد . اگر چاه شما هر اندازه ای باشد با ما تماس بگیرید تا نسبط به اندازه متراژ چاه برای شما تانکر ارسال کنیم . با تانکر های شرکت برادران جعفری دیگر نگران لایروبی چاه با کمترین قیمت نباشید تمامی خدمات را با نازل ترین قیمت ها برای شما عزیزان انجام می دهیم .

لوله بازکنی قسطی منطقه 17

اگر توانایی پرداخت یکجای قیمت لوله بازکنی را ندارید با لوله بازکنی منطقه 17 تهران تماس بگیرید . این مؤسسه برای راحتی خیال مشتریان در زمینه قیمت کاری در این جهت برای دریافت قیمت مبالغ را می تواند به صورت قسطی دریافت بکند تا مشتری برای ارائه مبلغ دچار مشگل نشود . اگر به نکته قسطی بودن مبالغ دقت بکنید منظور ما این نیست که مبالغ بالایی دریافت می کنیم که این مبالغم به صورت قسطی باشه . این مؤسسه برای رعایت حال وضیعت مردم در این زمانه با تورم های چند دسته ای قیمت های خود را از تمامی شرکت های همکار پایین ارائه می کند .

صفر تا 100 لوله بازکنی منطقه 17 

اگر می خواهید صفر تا 100 لوله بازکنی در منطقه 17 را کامل بدانید با ما تماس بگیرید . این مؤسسه هر خدمات فاضلابی را از لوله بازکنی منطقه 17 گرفته تا حفر چاه این منطقه را انجام می دهد .

اگر هر یک از فراد ساکن در هر منطقه ای در هر ساعتی دچار گرفتگی لوله فاضلاب بشوند می توانند با یک تماس خیال خود و خانواده خود را راحت بکنند . از منظم ترین و خوش برخوردترین سرویسکاران برای ارائه خدمات لوله بازکنی در این منطقه استفاده می شود .

لوله بازکنی با فنر
خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران
اعزام بهترین سرویس کاران برای لوله بازکنی منطقه 17

یکی از بارز ترین و مهمترین اصول شرکت لوله بازکنی منطقه 17 استفاده از بهترین سرویس کاران برای ارائه سرویس لوله بازکنی و غیره می باشد . تمامی سرویسکاران مشغول در منطقه 17 دارای عدم گواهی سوء پیشینه می باشند . تمامی سرویسکاران حاضر در این منطقه با سابقه کاری بیش از 10 سال در این زمنه را دارند و تمامی نکات بهداشتی را رعایت می کنند .

تمامی سرویسکاران حاضر در این شرکت مراحل استخدامی را با دادن آزمون های عملی و غیره با نمرات بالا وارد این شرکت شده اند . توانایی باز کردن سخت ترین نوع گرفتگی با هر اندازه ای با هر نوع دستگاهی را دارند .

اگر می خواهید از سرویسکاران خوش قول شرکت در لوله بازکنی جنوب تهران استفاده بکنید با ما تماس بگیرید . (( 09190596238 )) (( 09194104643 )) آمادگی پاسخگویی به صورت 24 ساعته به تمامی تماس های شما هستیم .

رفع گرفتگی در لوله بازکنی منطقه 17 با رعایت کامل بهداشت 

تمامی افراد مشغول در شرکت لوله بازکنی برادران جعفری تمامی پروتکل های بهداشتی را جهت جلوگیری از دچار شدن به ویروس های کرونایی رعایت می کنند .

امروزه یکی از حساس ترین بخش های ادامه زندگی رعایت بهداشت می باشد که اگر این مسئله را جدی نگیریم باعث به خطر انداختن جان خود و تمامی خانواده و منطقه می شویم .کار لوله بازکنی بسیار حساس می باشد و باید در این زمینه تمامی نکات بهداشتی را رعایت کنیم تا جان سرویس کار و خانواده مشتری به خطر نیفتد . لوله بازکنی در این منطقه با رعایت کامل بهداشت انجام می شود ، تمامی سرویسکاران با پوششی مناسب و شرکتی با زدن ماسک چند لایه برای ارائه خدمات ایفا می شوند .

بعد از رفع گرفتگی تمامی سرویس کاران موظف می باشند که تمامی وسایل لوله بازکنی را به صورت کامل شستشو کنند و ضدعفونی کنند . با به پایان رسیدن کار لوله بازکنی تمامی محیطی که کار شده است را به صورت کامل با مواد شیمیایی شستشو می کنیم و با زدن ضدعفونی محل را ترک می کنیم . برای دریافت سرویسکار با ما تماس بگیرید : (( 09190596238 ))

سوالات تکراری و متراکم مشتریان از مشاورین شرکت

از اصلی ترین و پرتکراری ترین سوعالاتی که در زمینه لوله بازکنی از شرکت فنی برادران جعفری پرسیده می شود به صورت کامل در زیر قید شده است .

1 – قیمت باز کردن لوله کلا چقدر می شود ؟

در رابطه با قیمت لوله بازکنی شرکت فنی منطقه 17 خیال شما راحت باشد . با قیمت های زیر نظر اتحادیه به صورت کاملا تخصصی و تضمینی انجام می شود . تمامی قیمت های لوله بازکنی این شرکت کمتر از همکاران می باشد . با مناسب ترین قیمت و مطمئن ترین خدمات لوله بازکنی بکنید .

2 – بهترین زمان برای لوله بازکنی کی می باشد ؟ 

هیچ یک از متخصصان لوله بازکنی نمی توانند زمان دقیق برای لوله بازکنی به مشتری ارائه دهند . فقط برای تراش لوله های فاضلابی می توان زمان دقیق را به نسبط اندازه استفاده ارائه کرد . هر زمان که افراد مشاهده کردن یکی از نشانه های گرفتگی در لوله فاضلاب خود رویت می کنند با لوله بازکنی منطقه 17 سریعا تماس بگیرید تا از مشگلاتت دیگر فاضلابی جلوگیری بکنید .

3 – آیا بعد از لوله بازکنی کثیف کاری ایجاد می شود ؟

ما به شما این اطمینان را می دهیم که لوله فاضلابی شما را بدون کثیف کاری و خرابکاری باز بکنیم . شاید بعضی از همکاران که در این زمینه تجربه کاری کافی ندارند در هنگام رفع گرفتگی لوله شما باعث ایجاد کثیف کاری بشوند . این نتیجه کار باعث ناراحتی شما از کار سرویسکار و شرکت می شود ولی تمامی سرویسکاران شرکت ما با داشتن تجربه کاری بالا توانایی باز کردن هر نوع گرفتگی را بدون ایجاد دردسر را دارند .

4 – زمان رسیدن سرویسکار به محل چقدر می باشد ؟

با توجه به بالا بودن تعداد سرویسکاران در این منطقه باید گفت که در تمامی مناطق 17 تهران این مؤسسه سرویسکار دارد . و توانایی ارائه خدمات در کتر از 15 دقیقه به محل زندگی شما را دارد . در منطقه 7 تهران مؤسسه فنی برادران جعفری بیش از 10 سرویسکار فعال و آماده ارائه خدمات شبانه روزی را دارند .

برای ارائه خدمات مشاوره جهت انجام خدمات فاضلابی در هر زمینه ای با لوله بازکنیبرادران جعفری تماس بگیرید . این شرکت آماده بستن قرارداد با شرکت های موجود در این منطقه بیمارستان ها ، ساختمان های تجاری . لوله بازکنی ساختمان های مسکونی و غیره را با بهترین تجهیزات و سرویس کاران آماده ارائه سرویس می باشد .

با لوله بازکنی منطقه 17 تهران تماس بگیرید

09190596238
09194104643
09372546238
09920262447

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

19 پاسخ

 1. سلام ما یک انگشتر ۱۱ گرمی داشتیم افتاد توی چاه دستشویی هر چی کردیم نتونستیم دربیاریم چاهبازکنم اومد نتونست دربیاره فقط دستشویی ما سیفون نداره امکان داره توی سیفون مشترک ساختمان هنوز مونده باشه؟

  1. دلایل مختلفی دارد که دچار گرفتگی که میشه از چند نمونه از این دلایل شامل ریختن موی سر مخصوص موی سر بانوان که در مواقع شانه کردن جمع میشه و از سیفون کفشور لوله حمام رد میشه که از ترین دلیل گرفتگی همین موی سر میتونه باشه ولی دلایل دیگری که باز بودن کفشور حمام و افتادن اش رو کوچیک ماننده تکه صابون یا شامپو از دلایل مصرف گرفتگی لوله کشی می باشد ولی اگه بخواهیم لوله کفشور حمام تان دچار گرفتگی نباشه بهترین روش هر ماه یکبار شما آب نمک و آب سرکه را با آب جوش مخلوط کنید و حدود ۵۶ لیتر پشت سر هم داخل روی کفش در حمام تان بریزید تا چربی های حالت دهنده و رسوب ها و جرم های باقیمانده داخل لوله که شدنمان را کاملا از بین ببرم

  1. سلام قربان از ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان بستگی به اندازه اش داره کوچیک باشه ۲۰۰ هزار تومان اگه بزرگ‌باشه ۵۰ هزار تومان ما هر نوع وسیله ای با تجهیزات دوربین بیرون می‌کشیم

 2. سلام اقا انگشترم افتاد رفت تو توالت هر کاری کردیم نتونستیم در بیاریم بعد یکم اب ریختیم حالا نمیدونم انگشتر مونده تو لوله یا افتاده تو چاه لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.

 3. چه شرایطی باعث بالا رفتن قیمت لوله بازکنی میشود چونکه من یک ماه پیش فنر معمولی رو پرسیدم گفتید ۸۰ هزار تومن الان میگه ۱۰۰ هزار تومان مگه چیز خوردنی که وسایل هاش گرون شده خواستم ببینم چه چیزی باعث شده قیمتش کاهش یابد

  1. شرایط مختلفی باعث افزایش هزینه لوله بازکنی می شود که در هر متنی یا هر مقاله ای که توی سایت لوله بازکنی برادران جعفری ارائه میشه به این شرایط پرداخته میشه تا مشتری همیشه آگاه از قیمت لوله بازکنی باشد ه
   تمیز کردن مکانیکی
   اگر چیزی (پارچه، سیب و غیره) داخل توالت افتاد و صاحبان علت مربا را حدس زدند، اولین کاری که باید انجام دهید این است که محل رهاسازی و سیفون را بررسی کنید. برای این کار باید تمام آب را داخل کاسه بریزید، یک دستکش لاستیکی روی دست خود بکشید و در صورت امکان، بینی خود را با یک گاز بپوشانید، زیرا بوی آن خوشایند نخواهد بود. آنها دست را تا جایی که ممکن است در عمق سوراخ تخلیه قرار دادند و آنها را لمس کردند تا ببینند که آیا چیزی در لوله وجود دارد یا خیر. یک پارچه یا اسفنج را به راحتی می توان با انگشتان خود جدا کرد و اگر نوعی سبزی یا میوه به دست آوردید، می توانید آن را با سیمی که در انتهای آن یک قلاب است حرکت دهید.

  1. سلام از این که بازی کنیم نمیتونیم بگیم ولی اگه شرایطشو بگیم میتونی راهنماییتون کنیم که چه جوری با چه نوع چه مواردی گرفته باشد و می دهیم چه جوری باز کنیم که مشکل تو نباشه

 4. با سلام ما در یک ساختمان سه واحدی هستیم تمام شیرهای آب را میبندیم ولی کنتور اب همچنان میچرخد فقط وقتی فلکه بعد از کنتور را میبندیم کنتور از چرخش می ایستد آیا ممکن است از جایی اب نشت کند ولی هیچ موردی مثل بوی نم کپک و چیزهایی که گفتید پیدا نمیکنیم ضمنا پمپ آب هم یکسره کار میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *