رفع گرفتگی تضمینی+دریافت هزینه=به شرط باز شدن✔️لوله بازکنی با فاکتور🔵 ارسال لوله بازکن شبانه روزی در 15 دقیقه

لیست متخصصین

عکس متخصص
نام متخصص
شماره تماس
لوله-بازکنی-تهران-نو

فهرست مطالب

لوله بازکنی تهران نو

لوله بازکنی تهران نو فوری بازدید رایگان 100% تضمینی با نرخ لوله بازکنی
لوله بازکنی با معتبر ترین سرویسکاران در این منطقه
همین الان اگر لوله فاضلاب شما نیاز به لوله بازکن در تهران نو دارد با شرکت برادران جعفری با شماره های زیر تماس بگیرید

لوله-بازکنی-تهران-نو
لوله بازکنی تضمینی و ارزان قیمت در تهران نو

     44173983
   22981856
    66968120
    77379673
09198806367 تماس 24 ساعته

لوله بازکنی در تهران نو

اگر به دنبال لوله بازکنی در تهران نو هستید می توانید با شرکت برادران جعفری تماس بگیرید، در این مؤسسه از بهترین سرویسکاران و تجهیزات جهت رفع گرفتگی لوله های (( توالت ، پایین سینک ظرفشویی ، کفشور حمام ، لوله بازکنی تمامی کفشور های منازل )) به صورت خلاصه و مفید در مناطق مسکونی سرویسکاران مؤسسه فنی لوله بازکنی هر لوله ای که دچار گرفتگی بشود باز می کنند .

اگر در منطقه 13 یعنی در تهران نو زندگی می کنید نگران دیر رسیدن سرویسکاران نباشید ، بیش از 45 سرویسکار لوله بازکنی به صورت شبانه روزی در این منطقه ارائه خدمات لوله بازکنی می کنند .

چرا به لوله بازکنی تهران نو  نیاز دارید ؟

امروزه یکی از اصلی ترین نیاز های محل سکونت در هنگام گرفتگی لوله نیاز به لوله بازکنی می باشد . اکثر افراد بعد از گرفتگی لوله فاضلاب خودشان مشغول به لوله بازکنی با وسایل لوله بازکنی خانگی می کنند . اگر به این رشته آشنایی داشته باشین و لوله شما به صورت سخت دچار گرفتگی نشود ، می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید و خودتان در منازل لوله بازکنی بکنید .

این روش در اکثر لوله ها کارایی ندارد که خود فرد غیره متخصص وارد کار لوله بازکنی بشود . زیرا روش های نا آشنای فرد باعث شکستگی یا سفت شدن گرفتگی لوله فاضلابی می شود . شما می توانید با یک تماس از شر گرفتگی لوله خود راحت بشوید . در کمتر از 15 دقیقه نزدیک ترین سرویسکار به محل شما می رسد .

لوله بازکنی شبانه روزی و تضمینی در تهران نو

خدمات فنی لوله بازکنی در تهران نو به صورت شبانه روزی ، بدون تعطیلی و تضمینی می باشد . اگر به دنبال مؤسسه لوله بازکنی هستید که در تمامی ساعات شبانه شبانه روزی انلاین باشد و ارائه سرویسکار بدهد می توانید با ما تماس بگیرید . سخت ترین خدمات را در خدمات لوله بازکنی تهران نو انجام می دهیم ، اگر لوله های شما از گرفتگی شدیدی برخوردار می باشد با بهترین دستگاه های لوله تراش رفع گرفتگی خواهیم کرد ، بدون آسیب رساندن به تجهیزات لوله و محیط

هزینه باز کردن لوله با فنر در تهران نو

قیمت لوله بازکن با فنر و دیگر دستگاه ها در تهران نو بستگی به شرایط مختلفی دارد

 • قیمت و هزینه لوله بازکنی با فنر معمولی و قیمت لوله بازکنی با دستگاه سه نظام متفاوت است
 • هزینه باز کردن لوله به گرفتگی بستگی دارد ( گرفتگی لوله با مصالح ساختمانی به هیچ وجه با گرفتگی لوله سینک با اضافه مواد غذایی یکی نمی باشد )
 • ساعات کاری در تعیین قیمت لوله بازکنی هیچ تاثیری ندارد و در تمامی ساعات شبانه روز قیمت باز کردن لوله یکی می باشد

اگر می خواهید اول قیمت لوله بازکنی را در نظر بگیرید بعد لوله بازکن برای باز کردن لوله درخواست نمایید همین الان با ما تماس بگیرید

رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی در تهران نو

در نظر داشته باشید که بعد از گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی اگر توانایی و وسیله مناسب برای باز کردن لوله فاضلابی سرویس بهداشتی ندارید با تکنسین مناسب لوله بازکن توالت در تهران نو تماس بگیرید
رفع گرفتگی توالت ایرانی به همراه تمیز کاری و رفع زردی توالت با ریختن مواد مناسب بدون آسیب ، اکثر افرادی که لوله توالت ایرانی یا فرنگی آنها دچار گرفتگی می شود نگران رفع زردی از کاسه توالت هستند که باعث بد رنگی و ایجاد بوی بد می شود . ما به شما این اطمینان را می دهیم که بعد از رفع گرفتگی کاسه توالت و لوله فاضلابی باز شده را با مایع مناسب هم ضدعفونی می کنیم و هم تراش می دهیم که هیچگونه رنگی از گرفتگی در کاسه توالت باقی نماند

لوله-بازکنی-توالت-ایرانی-در-تهران نو
رفع گرفتگی توالت ایرانی با فنر 100% تضمینی در تهران نو

دلایل گرفتگی لوله های فاضلابی (( توالت ، حمام ، آشپزخانه و غیره )) در تهران نو

به صورت کاملا اصولی می توان گفت که اکثر گرفتگی های لوله از استاندارد نبودن لوله ، نداشتن کفشور مناسب و از ریختن وسایل پدید می شود . در هر یک از لوله ها دلایل مختلفی دارد که در لوله توالت ایرانی از ریختن مصالح در هنگام تعمیرات کاسه توالت ، انداختن (( دستمال کاغذی ، پوشاک بچه ها ، لوازم بهداشتی و غیره )) بعد از استفاده به داخل لوله ، بی توجهی به شیب لوله ها که اکثر با به جا ماندن رسوبات در لوله ها باعث تنگی خروجی لوله می شود .

یا در گرفتگی لوله سینک ظرفشویی اصلی ترین دلیل ها از ریختن اضافه مواد غذایی به داخل سینک در هنگام شستشو ، ریختن تفاله چایی بعد از استفاده به داخل سینک و دلایل دیگر .
در لوله های کفشوری به مانند لوله کفشور حمام اصلی ترین دلیل های گرفتگی از باز بودن درب کفشور شروع می شود . اگر درب کفشور باز باشد امکان دارد جریان آب هر چیز کوچکی را با خود به داخل لوله هدایت بکند . وسایلی که به نسبط تجربه در لوله های حمام باعث گرفتگی می شوند شامل : درب شامپو ، درب ژیلیت ، کاغذ صابون ، تکه صابون ، مو های بلند و غیره در این بخش از لوله کشی منازل ها باعث گرفتگی می شوند .

راهکار های توصیه شده برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلابی

تمامی این توضیحات از جانب متخصصان لوله بازکنی گفته شده است ، در این توضیحات در رابطه با راهکار های توصیه شده برای جلوگیری از گرفتگی لوله های فاضلابی جدید ترین مطالب ذکر شده است .

اگر می خواهید لوله های فاضلابی شما دچار گرفتگی نشوند ، علاوه بر توضیحات زیر می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین خدماتی مؤسسه به صورت کاملا رایگان مشاوره بکنید . بنا به دلایلی اصلی گرفتگی لوله که در زیرشاخه بالا توضیح داده شده است . می توان گفت برای جلوگیری از گرفتگی های لوله فاضلابی باید به نکات ریز و کوچک توجه خواصی کرد . برای مثال در لوله های توالت فرنگی و ایرانی از تنظیم بودن شیب لوله خروجی فاضلاب باید اطمینان کامل داشت ، از ریختن وسایل بهداشتی و غیره به داخل لوله ها باید پرهیز بکنید .

در لوله های آشپز خانه ای دو علل خواصی دارد که باید به این موارد توجه خواصی شود . یکی از ریختن اضافه غذایی در داخل سینک ظرفشویی خودداری بشود و دومی اینکه بنا به استفاده از لوله هر 8 ماه یک بار از تراش رایگان لوله خود از مؤسسه فنی لوله بازکنی تهران نو استفاده بکنید .

نصب و تعمیر توالت فرنگی در تهران نو

اگر می خواهید توالت فرنگی نصب کنید ، اگر نصاب توالت ایرانی می خواهید ، اگر توالت فرنگی شما دچار گرفتگی شده است ، اگر نیاز به تعمیر و آب بندی توالت فرنگی دارید ، اگر می خواهید اه فاضلاب مخصوص توالت فرنگی بکنید همین الان با ما در منطقه تهران نو تماس بگیرید .

لوله-بازکنی-توالت-فرنگی-در-تهران-نو
رفع گرفتگی و تعمیر توالت فرنگی و ایرانی در تهران نو

برای دریافت بهترین سرویسکار لوله بازکنی تهران نو چه باید کرد ؟ 

اگر بخواهید بهترین سرویسکاران را در این منطقه استفاده بکنید باید از مؤسسه های شرکتی جهت کار استفاده بکنید . شاید درک این مسئله برای بعضی از افراد سخت می باشد . در مؤسسه فنی ما تمامی کارکنان از خدمات بیمه برخوردار می باشند . زیرا اگر اتفاقی رخ بدهد بتوانیم حداقل آن را جبران بکنیم . برای مسال اگر سرویسکاری در سر کاری دچا حادثه بشود باید خسارت آن از صاحبکار دریافت شود. !! به همین دلیل بعضی از نکات ریز می باشد که اگر آن ها را رعایت نکنید از مشکلات فراوانی استقبال خواهید کرد .

لوله بازکنی و چاه بازکنی تضمینی در تهران نو

بهترین سرویسکار لوله بازکن و چاه بازکن را برای رفع گرفتگی در سراسر مناطق شرق تهران می توانید از مؤسسه خدماتی برادران جعفری به صورت شبانه روزی دریافت نمایید .
لوله بازکنی شرق تهران پوشش دهنده سراسر مناطق شرق و مرکز تهران می باشد در هر ساعتی از شبانه روز برای ارائه خدمات می توانید با این مجموعه تماس بگیرید .

رفع گرفتگی لوله سینک ظرفشویی در تهران نو

اگر در هر شرایطی به هر دلیلی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی و سینک دستشویی شما در هر ساعتی از شبانه روز دچار گرفتگی بشود می توانید برای رفع گرفتگی با مؤسسه خدماتی برادران جعفری برای ارائه خدمات شبانه روزی تماس بگیرید .
رفع گرفتگی و باز کردن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی را بدون کثیف کاری و خرابکاری را به مؤسسه خدماتی برادران جعفری ارائه بدهید .

نمونه خدمات فاضلابی در تهران نو

خدمات ارائه شده در لوله بازکنی تهران نو 

در منطقه بزرگ تهران نو از تمامی خدمت لوله بازکنی تا تخلیه چاه انجام می شود . خدمات لوله شامل : لوله بازکنی لوله های فاضلابی ، چاه بازکنی فوری و با ضمانت کتبی ، رفع گرفتگی سخت ترین لوله ها به آسان ترین و کم هزینه ترین روش ، لوله بازکنی با دستگاه های اورجینال در این زمینه ، لوله بازکنی بدون کثیف کاری و خرابکاری در تهران نو . تشخیص نشتی لوله ها و ترمیم به صورت دستی و دستگاهی ،

خدمات چاه : در تهران نو خدماتی به مانند تخلیه چاه ، حفر چاه ، لایروبی چاه ، تشخیص درب چاه با جدید ترین دستگاه های چاه بازکنی ، خدمات تراش دیواره های چاه و انباری چاه ، اضافه کردن متراژ ارتفاء و انباری چاه به صورت حرفه ای انجام می شود . تمامی خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در منطقه تهران نو به صورت شبانه روزی و با ارائه ضمانت نامه انجام می شود .

لوله بازکنی تهران نو با سرویسکاران مجرب

در زمینه لوله بازکنی برای دریافت نتیجه عالی می توانید از دو بخش خدمات استفاده بکنید . اولی از سرویسکار حرفه ای و دومی از تجهیزات کامل . در لوله بازکنی تهران نو از هر دو موارد به صورت کاملا اصولی و عالی استفاده می شود . در بین دو بخش مهمترین بخش سرویسکار می باشد . که بدون وجود آن شخص گرفتگی های سخت حتی با بهترین دستگاه ها نمی شود باز بشود . سرویسکار مجرب و حرفه ای حتی می تواند بدون تجهیزات به آسانی هر نوع لوله را بدون کثیف کاری باز بکند .

تخلیه چاه در لوله بازکنی تهران نو

اگر چاه شما پر شده است ! اگر آب چاه بالا زده است و نیاز به تخلیه چاه تهران نو دارید می توانید با مؤسسه فنی تهران نو تماس بگیرید . تخلیه چاه تهران نو با قوی ترین پمپ های مکنده توان کشیدن ماسه و نخاله چاه ، توان تراش نخاله های دیواره چاه به صورت دستگاهی در این منطقه .

اگر بخواهیم تخلیه چاه را به صورت کلی توضیح بدهیم باید بگوییم که این کار از دو روش اصلی انجام می شود . اولی تخلیه چاه ماشینی و دومی تخلیه چاه دستی ، اگر چاه شما مکشش پر شده باشد و دیگر کشش نداشته باشد باید تخلیه چاه دستی انجام شود تا چاه برای شما کار بدهد .

حفر چاه فاضلاب در تهران نو

همین الان برای کندن چاه فاضلاب با بهترین چاه کن و شرکت حفر چاه تهران مشاوره قیمت ، هزینه کاری و ساعت کاری ارائه نمایید . بهترین سرویسکاران چاه کن و مقنیان حفر چاه فوری در سراسر تهران را از ما دریافت نمایید .
حفر چاه دستی با ابزارالات قدیمی را همین الان فراموش کنید به صورت کاملا پیشرفته بدون ایجاد صدا و کثیف کاری سخت ترین چاه های فاضلابی شما را با ارزان ترین هزینه کنده کاری می نماییم .

بهترین مؤسسه لوله بازکنی تهران نو

اگر بخواهیم یک مؤسسه موفق را توصیف بکنیم باید از خصوصیات مثبت این مؤسسه صحبت بکنیم . مؤسسه فنی لوله بازکنی تهران نو یکی از بهترین و مجهز ترین مؤسسه های لوله بازکنی در تهران بزرگ محسوب می شود . این شرکت از هر نظر از شرکت های همکار چند گام بالاتر می باشد . از نظر دستگاه های لوله بازکنی از بهترین دستگاه هایی به مانند دستگاه لوله بازکنی (( موشکی ، چهار پایه ، سه نظامی ، فشنگی ، دستگاه لوله بازکنی پمپی ( تراکم هوا ، فشار آب ، مکشی ) دستگاه سه پایه ، دستگاه کیفی و غیره )) استفاده می کند .

سرویسکاران لوله بازکنی در این شرکت حداقل دارای سابقه بیش از 5 سال کار موفق در این رشته دارند . این سرویسکاران از نظر اخلاقی نمره بیست را دارند زیرا در خوش برخوردی با مشتری از رضایت بالای مشتری معلوم می شود ، از نظر خوش قولی در رسیدن به مقصد بسیار منظم می باشند و همه نظر های دیگر که می توان گفت ولی زمان بر می باشد .

رفع-گرفتگی-انواع-لوله-فاضلاب-در-تهران-نو
باز کردن انواع لوله فاضلاب در تهران نو تضمینی
لوله بازکنی با بیمه کاری در تهران نو

تمامی سرویسکاران و دیگر کارکنان به صورت تمام وقط از خدمات بیمه حوادث برخوردار می باشند . مؤسسه ما برای آسایش مشتریان و کارکنان در هر کاری هم محیط کار را و هم سرویسکار را به صورت کامل بیمه می کند . با داشتن قواهی بیمه دیگر نگران عواقب لوله بازکنی یا تخلیه چاه در منازل خود نباشید .

مؤسسه فنی برادران جعفری در تمام مناطق تهران مخصوصا در تهران نو آماده بستن قرارداد کاری با تمامی ساختمان ها ، منازل ، بیمارستان ها ، شرکت های خدماتی و دیگر مراکز می باشد . از هر نظر کاری در هر ساعت کاری که شما عزیزان درخواست بکنید آماده خدمات رسانی هستیم . برای دریافت سرویسکار و مشاوره رایگان می توانید با مؤسسه لوله بازکنی تماس بگیرید . در هر ساعتی از شبانه روز باشد می توانیم به شما عزیزان خدمات رسانی بکنیم .

شماره تماس لوله بازکن چاه بازکن در تهران نو تهران

ارسال بهترین لوله بازکن برای باز کردن لوله های فاضلابی در منطقه تهران نو با شرکت برادران جعفری فقط با یک تماس با این شرکت انجام می شود .
اگر لوله های فاضلابی شما دچار گرفتگی شده است یا چاه فاضلابی شما نیاز تخلیه و تعمیر دارد به صورت 24 ساعته با این مجموعه در سراسر تهران می توانید تماس بگیرید
شرکت لوله بازکنی شبانه روزی تهران

خدمات لوله بازکنی در تهران، تخصص ماست، با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

12 پاسخ

 1. سلام ممنون از خدمات خوبتون.
  من از لوله بازکنی شما استفاده کردم و مشکلم حل شده نحوه برخورد کسی که سفارش ما رو پشت گوشی ثبت کردن خوب بود. انجام کار هم خوب بود تشکر از اقای لوله بازکن.

 2. سلام من ساکن کرج هستم خونه ما در طبقه اول هستاز زمانیکه هوا یکم گرم میشه فاضلاب توالت بوی خیلی بدی میده طوریکه نمیتونیم تو خونه بمونیم چیکار کنیم شما کرج هم میاید؟

 3. سلام کارتون درسته واقعا من زنجیرم افتاده بود تو توالت اینقدر از شوهرم میترسیدم که بیاد بگه چرا انداختی و حواست کجا بود دعوا بشه ولی وقتی با شما تماس گرفتم گفتید در میاد خیلی آروم شدم و وقتی هم که در اومد واقعا نمیدونستم بهتون چی بگم فقط میتونن تشکر کنم واقعا سپاسگزارم.

 4. سلام خدمت نیروهای زحمت کش شرکت لوله بازکنی برادران جعفری.
  ممنون میشم سوالم رو جواب بدید:
  بازسازی داشتیم و اشتباها دوغاب سیمان سفید داخل لوله توالت ریخته شده و مسیر لوله کیپ شده.
  چطور باید گرفتگی را برطرف کنیم ؟ آیا با لوله بازکنی فنر میشه

 5. سلام شرمنده یه ونیکاد از این شیشه ای ها از جیبم افتاد تو توالت هر کاری کردم نتونستم در بیارم
  بعد یخورده اب ریختم الان خیلی نگرانم که قران بود افتاد اونجا بنظرتون چیکار کنم؟

 6. خداقوت یکی از لوله های منزل ما گرفته بود چند وقت پیش آوردیم فنر زدن گفتن باز شده بعد از چند روز دوباره گرفت میشه بگید مشکلش چیه یا اینکه شما میتونید این مشکل ما رو کاملاً حل کنید ممنون میشم ازتون خدا نگهدار تو ن باشه.

  1. سه علامت هشداردهنده که خط فاضلاب شما مسدود شده است
   1) زهکشی های متعدد پشتیبان گرفته شده است.

   راه حل: این وسایل لوله کشی را بررسی کنید:

   توالت ها
   وان حمام
   دوش ها
   آیا همه زهکش‌های آن‌ها هنگام برگشت با آب صدای غرغر می‌دهند؟

   به احتمال زیاد، شما گرفتگی خط فاضلاب اصلی دارید.

   2) هنگام استفاده از وسایل لوله کشی، آب در مکان های عجیب و غریب بالا
   می

   این سه کار را انجام دهید:

   توالت خود را بشویید آیا آب شروع به غرغر کردن در وان یا حمام شما می کند؟ این بدان معنی است که آب سعی می کند از آن خارج شود، اما توسط یک مسدود شدن خط فاضلاب مسدود شده است. بنابراین، به پایین ترین نقطه، که معمولاً یک زهکشی دوش است، برمی گردد.
   از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. آیا تخلیه حمام شما شروع به سرریز شدن آب می کند؟ باز هم، این بدان معنی است که آب سعی می کند از آن خارج شود، اما یک گرفتگی آن را مسدود کرده و آن را مجبور می کند به جای دیگری برود.
   سینک دستشویی خود را بکشید. آیا آب توالت شما بالا می آید یا حباب می کند؟ به احتمال زیاد، شما گرفتگی خط فاضلاب دارید.
   3) زهکشی در پاکسازی فاضلاب وجود دارد.

   “نظافت فاضلاب چیست؟” شما ممکن است فکر کنید خوب، این یک لوله سفید با یک کلاه لاستیکی یا در خانه های قدیمی تر، یک کلاه فلزی “قارچ” است که دسترسی به خط فاضلاب را فراهم می کند، بنابراین گرفتگی ها را می توان به راحتی تمیز کرد.

   برای یافتن محل تخلیه فاضلاب، به اطراف، جلو و عقب خانه خود، احتمالاً نزدیک بوته ها نگاه کنید. اگر خانه ای دارید که قبل از سال 1978 ساخته شده است، ممکن است خط فاضلاب نداشته باشید.

   هنگامی که محل تمیز کردن را پیدا کردید، درپوش را پیچ کنید یا بکشید. اگر آب فاضلاب به سمت بالا و خارج از لوله جریان دارد یا در لوله ایستاده است، این امر تأیید می کند که شما گرفتگی خط فاضلاب دارید.

   اولین کاری که باید انجام دهید این است که منبع اصلی آب خود را به خانه خود قطع کنید. برای انجام این کار، به دنبال شیر قطع کننده آب باشید که معمولاً در زیر قرار دارد:

   در زیرزمین
   نزدیک آبگرمکن
   در گاراژ
   در جعبه کنتور آب واقع در خارج از خانه شما، نزدیک خیابان.
   دوم، با یک لوله کش حرفه ای تماس بگیرید که بتواند خطوط فاضلاب را پاکسازی کند.

   معمولاً یک فرآیند دو مرحله ای وجود دارد که اکثر پاک کننده های حرفه ای خطوط فاضلاب برای رفع گرفتگی خط فاضلاب انجام می دهند:

   یک مارپیچ تخلیه (که “مار لوله کش” نیز نامیده می شود) را از طریق لوله فاضلاب عبور دهید تا گرفتگی آن پاک شود. اگر این کار نمی کند، لوله کش می تواند:
   از دوربین فیبر نوری خط فاضلاب استفاده کنید تا خط فاضلاب را به پایین نگاه کنید و بفهمید که چه کاری باید انجام دهید.
   گرفتگی ممکن است ناشی از شستشوی اقلام اشتباه باشد، لوله‌های قدیمی که نمی‌توانند ترافیک را مدیریت کنند (مخصوصاً اگر شرکت دارید). یا اگر خانه‌ای قدیمی‌تر با درختان بالغ در ملک خود دارید، این احتمال وجود دارد که ریشه‌ها در لوله‌های زیرزمینی رشد کرده و باعث ایجاد پشتیبان شوند. تشخیص این پاسخ ها معمولاً آسان نیست مگر اینکه از دوربین خط فاضلاب فیبر نوری استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *